Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Kate and Ariana 04_www.kepfeltoltes.hu_
Kate and Ariana 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Kate and Ariana Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Kate and Ariana Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Kate and Ariana Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Kate and Ariana Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Kate and Ariana Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Kate and Ariana Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Kate and Ariana Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Kate and Ariana Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Kate and Ariana Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Kate and Ariana Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Kate and Ariana Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Kate and Ariana Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kate and Ariana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kate Denver
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Kate Denver

Származás : Félvér
Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Álmodozó
Lakhely : London
Foglalkozás : Borgin & Burkes ( kereskedő, kutató )
Pálca : 11 hüvelyk, Barackfa, Egyszarvúszőr
Keresem a... : Burke fivéreket, öcsémet, és a legjobb barátomat
Idézet :
" Minden varázslatos, amit azzá teszel."
Kate and Ariana Tumblr_static_tumblr_lxaluabkqo1r7uxqvo1_400.gif_thumb
Karakterlap : Ha épp nincs jobb dolgod.
Karakterzene : Kate and Ariana Tumblr_nia7c79SJn1u234dno7_r1_250
Playby : Sophia Bush

Kate and Ariana Empty
TémanyitásTárgy: Kate and Ariana   Kate and Ariana Icon_minitimeSzomb. 19 Márc. 2016 - 19:59

Kate and Aurora


Egy idő után egyszerűen rám szokott törni a pánik. Nem akarom ezt az egészet, mit keresek itt? Miért csinálom? Miért nem bújok el valahol? Mert bizonyára megtalálnának, és a családom se kerülne sokkal több időbe. Egyszerűen megtudok örülni ezektől a gondolatoktól, és nem tudok mit kezdeni velük, mert beleragasztották magukat a fejembe. Próbáltam piti kis, nem veszélyes bűbájok, bájitalok használatát is, hogy segítsek ezzel saját magamon, hogy könnyebben menjen mindez. De semmi hasznuk, mert így is rám tör a pánik roham. Mint most is. A boltban állok, épp kimegy az egyik visszatérő kuncsaft, és egyszerűen rám tör a kényszer, hogy sikítsak... de még sem, mert nem kapok levegőt. Úgy érzem megfulladok. Szédülni kezdek, majd fogom magam, tudom hogy hátul van az irodájában Daniel, így nem hagyom magára a boltot, így kirohanok. A hasamat fogva, török ki a friss levegőre a hátsó kijáraton. Mély levegőket szippantok be, de ebben az utcában, még a levegő se friss. Érzem a tömény gonoszságot, még a levegőben is. Utálok, gyűlölök itt lenni, és a legrosszabb, hogy megjátszom magam... meg kell játszanom magam, hogy szeretem mindezt, különben nekem végem. Ki kell tartanom amíg tudok, hogy meddig lesz ez? Nem tudom... A falnak dőlök, még levegőket veszek, mikor meghallom, hogy valaki megáll mellettem. Ránézek, majd ismét összeszorul a szívem, hisz Aurora áll mellettem. A fiatal lány, aki épp hogy kikerült az iskolából, már is a karján virít a sötét jegy. Még nem tudtam meg miért vált azzá aki, nem tudom miben rejlik a gonoszsága. Ismerem mert többször is betér a boltba, és az utcákon is van, hogy összefutunk. Hogy jóban vagyunk e? Az túlzás lenne, inkább beszélő viszonyban. Egyszer úgy is megtudom a történetét, de nem akarok faggatónak látszódni.
- Szia, már késő van, hogy hogy erre járkálsz? - kérdezem halvány mosollyal a szám szélén. Nem akarom, hogy bárki tudjon róla, hogy pánikrohamaim vannak, nem tudhatja senki, hogy kényszer alatt állok. Ők csak annyit tudnak rólam, hogy szenvedéllyel űzöm a szakmámat, és segítek a boltban. Csak attól félek, hogy egyszer nekem is meg kell kapnom a sötét jegyet... de előbb vágnám le a karomat, mintsem hozzájuk kötődjek.    

words: 349 | zene: My Demons

Vissza az elejére Go down
Ariana Amberson
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Ariana Amberson

Származás : • Arany
Lojalitás : • Sötét Nagyúr
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Utazó
Foglalkozás : • Recepciós a Mágiaügyi Minisztériumban/kémkedik
Pálca : • 11 hüvelyk, cseresznyefa, sárkányszívizomhúr
Idézet : Kate and Ariana Tumblr_mv4hn7SYG51sxgrboo2_500
Karakterlap : • About me...
Karakterzene : • Van egy titkom
Meg tudod tartani?
Esküdj meg, hogy ezt tényleg megőrzöd
Jobb ha elrejted, mélyen elzárod
A sírba is magaddal viszed
Ha megmutatom, tudom, hogy nem adod tovább amit mondok
Mert két ember között csak akkor marad meg egy titok, ha az egyikük halott..

Playby : • Sasha Pieterse
Kép : Kate and Ariana Tumblr_mv6ovjOAic1s3zkl4o1_500

Kate and Ariana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate and Ariana   Kate and Ariana Icon_minitimeVas. 20 Márc. 2016 - 11:37


Aria és Kate

A lány a sikar utcán vásárolt boldogan és nyugodt léptekkel. Megszokta már, hogy itt társai találhatóak meg. Mindenki felismeri a másaikat. És képzeljétek: nem csak gonosz halálfalók vannak. Egy csomó példát tudnék mondani erre, de nézzetek Ariara. A jóság és szeretet megtestesítője mégis itt  kötött ki. Szeretett itt lenni, élvezte a vásárlást. Nőhöz lévén nem hagyta volna ki a világ összes kincséért se a bevásárlást. Éppen az egyik üzletből lépett ki, mikor az egyik üzlet alkalmazottja, nevén szólítva Katet meg nem látta. Szerette a nőt, barátnőjének tekintette. Hozzá lépett.
- Szia! Hát, tudod elkapott a vásárlási láz meg ilyenek. És te?

Vissza az elejére Go down
Kate Denver
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Kate Denver

Származás : Félvér
Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Álmodozó
Lakhely : London
Foglalkozás : Borgin & Burkes ( kereskedő, kutató )
Pálca : 11 hüvelyk, Barackfa, Egyszarvúszőr
Keresem a... : Burke fivéreket, öcsémet, és a legjobb barátomat
Idézet :
" Minden varázslatos, amit azzá teszel."
Kate and Ariana Tumblr_static_tumblr_lxaluabkqo1r7uxqvo1_400.gif_thumb
Karakterlap : Ha épp nincs jobb dolgod.
Karakterzene : Kate and Ariana Tumblr_nia7c79SJn1u234dno7_r1_250
Playby : Sophia Bush

Kate and Ariana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate and Ariana   Kate and Ariana Icon_minitimeKedd 22 Márc. 2016 - 23:28

Kate and Aurora


Ariana az egyetlen olyan ember, akivel még tán szót érthetek. Sosem jöttem ki a női egyedekkel, nőkkel csak érdek barátságaim szövődtek így nem csoda hogy a Roxfortból kilépve én senkivel nem égertettem meg, hogy továbbra is tartani fogjuk a kapcsolatot. Nem, ez nem történt meg, és azóta se nagyon keresett fel senki. Fura, életem legszebb éveit töltöttem ott, Roxfort mindig is az otthonom lesz, és mégsem szövődtek örökké tartó barátságaim. Ariana eléggé fura lány, én fél lábbal a mugli világban vagyok, ő pedig kísértetiesen hasonlít a mugli származású lányokhoz, annak dacára, hogy semmit nem tud róluk. Imádom vásárolni, bár az abszol úton nem sok minden divatos dolgot, tudd de mintha nem is az lenne neki a lényeg. Lehet ezért is vagyok "nyugodt" mellette, még ha halálfaló is, hisz emlékeztet a szüleimre, a mugli életemre. Nem hittem volna, hogy valaha is ezt fogom mondani, de kicsit hiányzik az az élet.
- Vásárlás láz? Te még itt is találsz olyat, amiben kitudok élni magad? - komolyan ha egyszer elvinném egy mugli női boltba, else merem képzelni hogy ott mit csinálna. Szerintem ideg összeroppanást kapna. De nem akarom olyan közel engedni magamhoz, nem tehetem meg.
- Én csak kiugrottam friss levegő reményében, de itt hiába is keresnék.   - mély levegőt veszek, hátha még találok egy falatnyit, de elnyeli a gonoszság. - És mit vettél? Új kalapot? Nagy hegyes orrot ? - próbálok tréfálkodni, már amennyiben ez itt vicces, néha előtör belőlem a muglikra jellemző poénok, elszólások, és soha senki nem érti őket.. De végülis próbálkozni lehet, le kell nyugodnom így gondoltam cseveghetnénk, úgy hogy ne legyen feszültség.


words: 263 | zene: My Demons

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kate and Ariana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate and Ariana   Kate and Ariana Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kate and Ariana
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kate & Dominic
» Kate és Daniel
» Kate & Benjamin
» Kate és a Nagyúr...
» Kate & Gwenog

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Abszol Út-
Ugrás: