Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Mark & Ivory 04_www.kepfeltoltes.hu_
Mark & Ivory 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Mark & Ivory Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Mark & Ivory Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Mark & Ivory Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Mark & Ivory Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Mark & Ivory Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Mark & Ivory Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Mark & Ivory Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Mark & Ivory Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Mark & Ivory Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Mark & Ivory Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Mark & Ivory Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Mark & Ivory Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mark & Ivory

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ivory H. Yaxley
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Ivory H. Yaxley

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Semleges
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Yaxley-kúria
Foglalkozás : Tanuló
Pálca : 10,5 hüvelyk, tölgyfa, főnixtoll maggal, kellemesen hajlékony
Idézet : "Amíg élet van, remény is van…" Mark & Ivory Tumblr_n9llypJDA51rqn8cbo1_500
"The world we knew
Won't come back
The time we've lost
Can't get back
The life we had
Won't be ours again"

Karakterlap : Mirror of memories
Karakterzene :
It's never too late


Playby : Dasha Sidorchuk
Kép : Mark & Ivory Tumblr_n8iowxzI5h1szxfwno4_r1_500

Mark & Ivory Empty
TémanyitásTárgy: Mark & Ivory   Mark & Ivory Icon_minitimeKedd 22 Dec. 2015 - 17:48


Mark & Ivory


Nem kellene itt lennem – ez akkor tudatosult bennem igazán, mikor az első orrfacsaró bűzt árasztó, addig valamelyik kapualjban ücsörgő koldus az úti köpönyegem után kapott, és ujjaival a felöltőm szegélyébe kapaszkodva rimánkodott, hogy szánjam meg néhány knúttal. Hirtelen feltűnésével azonban nem a várt eredményt érte el; megriadva teljes erővel rántottam egyet a köpenyemen, mely síró hang kíséretében hasadt szét, én pedig megszabadulva a koldustól gyors léptekkel siettem el. Utána egy kissé ugyan bántott a dolog – gyávának éreztem magam, akit a legapróbb dolog is képes halálra rémiszteni. De Merlinem! Vak vagyok, nem tudhattam, hogy koldus vetette utánam magát vagy más támadt rám.
Nem jártam gyakran a Zsebpiszok közben. Általában elkerültem ezt a szennyes, rossz hírű utcát, és dolgom sem akadt erre még soha – egészen mostanáig. Tulajdonképpen vásárolni jöttem, pontosabban egy bizonyos tárgyat kerestem, amit a nővéremnél találtam. Nem tudtam, mi volt az – éppen ezt próbáltam kideríteni -, de biztos voltam benne, hogy sötét varázslatokkal van összefüggésben.
Kezeimet az úti köpeny alatt a zsebeimbe rejtettem, ujjaimmal pedig néha végigsimítottam a pálcámon – ez az apró érintés biztonságot adott, habár nem voltam benne biztos, hogy szükség esetén képes lennék-e használni azt.
Már hosszú percek óta a Borgin & Burkes árukkal megrakott polcai között sétálgattam, ami teljesen felesleges tevékenység volt, elvégre úgy nehéz szemügyre venni a termékeket, hogy az ember nem lát, de őszintén szólva nem volt merszem megszólítani az eladót, aki azt hiszem, nem is nagyon vett rólam tudomást. Talán el is feledkezett rólam; valószínűleg olvasgatott, hallottam, amikor lapozott, a hangból ítélve pedig valószínűleg valamilyen újságot forgatott a kezei között. Halk sóhaj hagyta el ajkaimat; hiba volt idejönnöm.

 

Vissza az elejére Go down
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Mark & Ivory Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Mark & Ivory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Ivory   Mark & Ivory Icon_minitimeSzomb. 26 Dec. 2015 - 15:57



Ivory & Mark




Valójában elég egyszerű és ártalmatlan ok vezetett ide: már kapható a Nimbus 1500. Ugyan ki más lenne az, aki a hír hallatán késlekedés és bejelentés nélkül indulna el az Abszol Útra? A reggelim mellől ugrottam fel az asztaltól, amint megpillantottam a főcímet az újságban, majd rohantam egyből az előre kikészített pénzkupachoz. Talán nem a legjobb a kapcsolatom a szüleimmel, viszont a kvidics iránti szenvedélyem az egyetlen, amit az apám tökéletesen megért és támogat. Annak idején ő is kivette a részét a meccsekből, sőt, ebből a szempontból rajtam is túltett, tekintve hogy hajlamos vagyok állandóan lesérülni. Enélkül túl tökéletes játékos lennék, hát már ösztönösen keverem bajba magam, megadva az esélyt a többieknek is.
Visszatérve: az étkezés a legszentebb dolgok közé tartozik, pontosan a nők ikerpárjai után, így hát elmondhatom magamról, hogy a mai elhatározásom a seprű mellett több, mint hősies. Ha elmondom a házvezetőmnek, tuti ad plusz ötven pontot a Griffendélnek, egy igazi férfi azonban sosem dicsekszik.
Főként, ha időközben a Zsebpiszok közbe kerül.
- Én is éhes vagyok! - fakadok ki az egyik hozzám törleszkedő hajléktalannak, majd szomorúan megrázom a fejemet, és a piszok drága Nimbusomat lóbálva tovább sietek. Egyszerűbb lenne felkapnom, és végigsöpörnöm vele a tömeg felett. Söpörnöm... Hát, mázli hogy ezt az én esetemben nem érti félre senki. Pedig igen is szoktam takarítani, büntetőmunkán. Minden hónapban, esetenként többször is, csodálom hogy Dumbledore még nem rúgott ki. Biztosan, mert közben olyan elragadó vagyok.
Félretéve az egomat épp pár mardekárost követek. Amint megláttam őket errefelé tartani, nem volt kérdéses, hogy nem hagyom őket őrizetlenül. Pláne, mivel van köztük egy-két felnőtt is, egyértelműen nem a szüleik. Csak azért térek be a Borgin & Burkesbe, hogy elkerüljem a feltűnősködést, de sokkal több mindent találok itt, mint sejtettem.
- Szia! Ivory, ugye? - szólítom meg messziről a hollóhátas lányt, mielőtt közelebb mennék hozzá. Egy ilyen helyen tuti frászt kapna már a recsegő padlótól is, tekintve, hogy nem lát. - Nem zavarlak?


words: 318 & music: - & note: elnézést a késésért:)


Vissza az elejére Go down
Ivory H. Yaxley
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Ivory H. Yaxley

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Semleges
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Yaxley-kúria
Foglalkozás : Tanuló
Pálca : 10,5 hüvelyk, tölgyfa, főnixtoll maggal, kellemesen hajlékony
Idézet : "Amíg élet van, remény is van…" Mark & Ivory Tumblr_n9llypJDA51rqn8cbo1_500
"The world we knew
Won't come back
The time we've lost
Can't get back
The life we had
Won't be ours again"

Karakterlap : Mirror of memories
Karakterzene :
It's never too late


Playby : Dasha Sidorchuk
Kép : Mark & Ivory Tumblr_n8iowxzI5h1szxfwno4_r1_500

Mark & Ivory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Ivory   Mark & Ivory Icon_minitimeHétf. 28 Dec. 2015 - 20:01


Mark & Ivory


A helyzet egyre kínosabbá vált, ahogy igyekeztem úgy tenni, mintha vásárlás reményében nézelődnék, miközben csak az járt a fejemben, hogy miképpen szabadulhatnék erről a borzasztó helyről, anélkül hogy szükségtelen gyanakvást keltenék. Mert egyszerűen csak kisétálni, miután legalább háromszor körbejártam a boltot, minden bizonnyal gyanús és figyelemfelkeltő volna, de eredeti tervem, amiért ma idejöttem, még ennél is több bonyodalmat okozhatott volna. Otthon, a kúria biztonságában sokkal egyszerűbbnek tűnt a szándékom, itt azonban egy idegen világba csöppentem. Ha megszólítanám az eladót, a legjobb esetben is nevetségessé tenném magam, elvégre már a megjelenésemmel is kirívó vagyok itt, arról nem is beszélve, hogy minden bizonnyal az első percben leszűrné, mennyire bizonytalan vagyok a dolgomban – ami nem a legjobb ajánló errefelé.
Ebben a szorult helyzetben a legjobbkor érkezett a segítség; abban a pillanatban, mikor felismertem a fiú hangját, aki megszólított, úgy éreztem, hogy a gondviselés vezette őt ide. Noha nem álltam közeli ismeretségben Markkal - tekintve, hogy griffendéles volt és nem aranyvérű, más közegben mozogtunk -, felületesen, hírből természetesen ismertem a lányok egyik nagy bálványát. Nos, persze tudjuk, hogy a griffendélesek körében sosem voltak ritkák az ilyen elhíresült szabályszegők.
- Szia, Mark. – Közelebb lépve, hogy mégse a fél bolton kelljen átkiabálnom, viszonoztam köszöntését egy mosollyal kísérve. – Dehogy, már épp indulni készültem. És te mi járatban vagy erre? – Más helyzetben meglehet, nem elegyedtem volna beszélgetésbe vele, legalábbis ezidáig nem sok mondanivalónk volt egymásnak; most azonban, mikor olyan kellemetlen szituációba kerültem, szinte belekapaszkodtam a jelenlétébe. Az igazat megvallva, tényleg jó volt ismerős hangot hallani.

 

Vissza az elejére Go down
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Mark & Ivory Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Mark & Ivory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Ivory   Mark & Ivory Icon_minitimeSzer. 13 Ápr. 2016 - 20:52



Ivory & Mark




Sejtettem, hogy egyszer lesz ok, ami becsaljon ide, viszont nem gondoltam volna hogy ilyen hamar fog bekövetkezni. Nem mondhatnám hogy túl vonzónak tartom az ilyesféle helyeket - ami furcsa, mert általában a normális emberek szoktak így érezni, és én köztudottan nem tartom magam annak -, talán a mugli részem reszket valahol mélyen. Csak hát az "állj meg" közelről sem hatásos, hát még ha onnan mélyről jön. Vagy kintről, egy hajléktalan szájából. Tudom hogy pimasz vagyok, de nem vicceltem azzal az éhséggel.
Ivory sem viccel, válaszol nekem, méghozzá mosolyogva. Esküdni mernék, hogy eddig egyszer sem hallottam a hangját; vitathatatlan, hogy az égvilágon semmi közünk nincs egymáshoz, egyszerűen csak tudom, ki ő, és úgy tűnik ez fordítva is így van. Meglep. Ha vak aranyvérű lennék - és őszintén, ebben semmiféle rosszindulat nincs -, biztosan nem törődnék azokkal, akik nem az én körömben mozognak. Lehet hogy más számára apróság, de az én szememben máris nőtt egy kicsit. Már csak ezért is igyekszem majd, hogy eloszlassam a nyilvánvaló félelmét.
Nem zavartatom magam amiatt, hogy átkiabáltam a bolton, bár az eladó mintha kissé megrovóan nézne rám. Olyan csend van bent, mintha varázslatot alkalmaztak volna, hogy ne jusson zaj se ki, se be. Muszáj egy kicsit oldani a feszkót.
- A seprűmért jöttem. Nimbus 1500. - lóbálom meg óvatosan, a suhanást úgyis hallja. - Azon kívül... Lehetséges hogy láttam valamit, ami téged is érdekelne - folytatom jóval halkabban, majd suttogva hozzáteszem: - Mennyit tudsz a halálfalókról, és mennyit azokról, akik a Roxfrotba járnak?
A származásából kiindulva nem hinném, hogy ismeretlen számára a téma. Lehetséges, hogy éppen az ő oldalukon áll, de egy próbát megér, nagyobb veszélybe akkor sem sodorhatom magam, ha felfedem előtte a szándékaimat. Ha pedig szerencsém van, legalább nem kell magán akcióznom ahhoz, hogy kihallgassam őket.


words: 292 & music: - & note: megy egy pm is:)


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Mark & Ivory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Ivory   Mark & Ivory Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mark & Ivory
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Levin & Ivory
» Ivory H. Yaxley
» Ivory és Levin
» Lily & Ivory
» WANTED by Ivory Yaxley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Abszol Út-
Ugrás: