Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Ariana Amberson 04_www.kepfeltoltes.hu_
Ariana Amberson 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Ariana Amberson Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Ariana Amberson Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Ariana Amberson Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Ariana Amberson Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Ariana Amberson Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Ariana Amberson Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Ariana Amberson Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Ariana Amberson Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Ariana Amberson Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Ariana Amberson Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Ariana Amberson Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Ariana Amberson Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ariana Amberson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ariana Amberson
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Ariana Amberson

Származás : • Arany
Lojalitás : • Sötét Nagyúr
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Utazó
Foglalkozás : • Recepciós a Mágiaügyi Minisztériumban/kémkedik
Pálca : • 11 hüvelyk, cseresznyefa, sárkányszívizomhúr
Idézet : Ariana Amberson Tumblr_mv4hn7SYG51sxgrboo2_500
Karakterlap : • About me...
Karakterzene : • Van egy titkom
Meg tudod tartani?
Esküdj meg, hogy ezt tényleg megőrzöd
Jobb ha elrejted, mélyen elzárod
A sírba is magaddal viszed
Ha megmutatom, tudom, hogy nem adod tovább amit mondok
Mert két ember között csak akkor marad meg egy titok, ha az egyikük halott..

Playby : • Sasha Pieterse
Kép : Ariana Amberson Tumblr_mv6ovjOAic1s3zkl4o1_500

Ariana Amberson Empty
TémanyitásTárgy: Ariana Amberson   Ariana Amberson Icon_minitimeHétf. 28 Dec. 2015 - 15:43


Ariana Amberson
Aria
Kor: 22  Ház: exmardekár  Munka: recepciós a mágiaügyi minisztériumban   Oldal: sötét

Jellem:


Sok embert megváltoztat az, hogy halálfaló lesz. Nem állítom azt, hogy engem nem változtatott meg, hogy nem fertőzte meg a személyiségem a szörnyeteg, amivé változtam. Összeolvadt azzal, aki voltam. Nem törölte el, mert amíg hajlandóak vagyunk kapaszkodni abba, akik vagyunk, sosem veszítjük el önmagunkat. Nem teljesen. A világ mindig formálni fog és a körülöttünk lévő emberek. Egy életen át is rengeteget fejlődik a személyiségünk, igazodik a megadott környezethez. Mégis a gyökerekben semmi és senki nem képes megváltoztatni minket...
A legnagyobb hiba, avagy gyengeség, amit lelkesen kihasználnak az emberek nem más, mint a szívem. Túlságosan is törődök másokkal, néha már azt is elfelejtem, hogy milyen önzőnek lenni és a saját álmaimat kergetni. De az idő múlásával ez megváltozott bennem. Lehet, hogy a gonosz hozta elő belőlem, de az is lehet, hogy az idő múlásával amúgy is felütötték volna magukat az önző gondolataim. Nem lehetett családom, nem is volt. Mégis sóvárogtam mindazért, ami legközelebb vihetett ehhez. De nehéz volt mindezt megkaparintani úgy, hogy egy céltábla volt a hátunkon. 
Félek attól, ha az évek során szerzett ellenségeim rájönnek, hogy én sem vagyok több az embereknél, hogy ugyanolyan könnyedén irányíthat engem az érzelmeimen keresztül. Akkor megvillanthat az örök gyengeségem, ami minden gonoszban ott rejtőzik, egyfajta törékenység. Megpróbálhatsz elmenekülni az érzéseid elől, egy képzeletbeli kapcsoló segítségével, de bármennyire is próbálod elrejteni mindazt, amit érzel egyszer utat talál. Átfúrja magát egy apró résen és egyszerre mindent átkúszik majd, ami végül olyan lesz számodra, mintha egy bomba robbant volna benned és összedőlsz az érzelmek súlyai alatt. 

Küllem:


Természetes szőke hajam, apró hullámokban hullik a vállaimra, de az évszázadok során már ezer meg ezer frizurát kipróbáltam. Aranybarna szemeim úgy ragyognak, akár csak a színtiszta arany. Telt ajkaimat rengeteg férfi megízlelné, de bármennyire is vágyom kétségbeesetten a szerelemre nem érintheti mindenki. Porcelán fehér bőröm, könnyedén simul a testemre és teszi tökéletessé, vékony, kecses alakomat. Hosszú lábaimért mindig is hálás leszek és azért is, hogy nem lettem túl alacsony, de nem nőttem olyan magasra, hogy görnyedve kelljen lenéznem másokra, avagy a magas sarkúval úgy nézzek ki az emberek között, mint valami óriás. A mai világban, már könnyedén idősebbé teheted magad egy kiló vakolattal. Bár régebben még az emberek féltek attól, hogy idősebbnek látszanak a koruknál. Mára azonban már ez a felfogás is megváltozott. Persze jómagam is szoktam sminkelni magam, habár sokkal visszafogottabban. A napi sminkem, már szinte természetes hatást kelt az emberekben. Van, hogy többet is felviszek különlegesebb alkalmakkor. Egy bál, vagy valami ehhez hasonló ünnepség során, de tudom hol van a határ és nem esek át a ló túloldalára. 
A ruházatomat általában mindig az adott divat határozza meg. Erre alapozom. Ez alapján válogatom meg, hogy mit veszek fel, ahhoz pedig milyen kiegészítőket. Igen is adok a külsőmre, mert fontosnak tartom, hogy jól nézzek ki. Nem ez számomra a világ közepe, mert vannak nagyobb dolgok, amiért aggódnom kell, de sosem tudnék kimozdulni anélkül, hogy legalább pár pillantást vetnék magamra a tükörben. Nem megszállottság, bizonytalanság. Sokkal inkább igényesség. Habár követem a divatot azért nem hordok hupilila színű ruhadarabokat. Leginkább a fekete, a szürke, a barna és a fehér szín az, ami lelhető fel a ruhatáramban

Történetem:


Aria! Gyere már!
Pontosan emlékszek arra az izgatott és egyben rideg hangra ami egy helyre csalogatott. 
Az este már leszállt és a tömeg legszívesebben aludt volna, de ennek ellenére feszülten figyelték az eseményeket: halálfaló avatás.
Az, hogy a sötét oldalon állj és a Nagyúr híve legyél komoly szabályoknak és elvárásoknak kell megfelelni:
• Nem lehetsz fiatalabb 16 életkornál.
• Aranyvérűnek kell lenned
De engem a Nagyúr megfelelőnek talált ezért voltam a tömegben.
Az a hívogató hang egyik barátnőmé volt, aki mint én halálfaló akart lenni.  Miután utána eredtem megtudtam hova akar vinni. Egyenesen a Nagyúrhoz. Mintha megfagytam volna, úgy álltam. Nem tudtam levegőt venni, egyszerűen nem hittem el. De onnan már nem volt vissza út. Barátnőm egyenesen elé ment letérdelt és kezet csókolt neki. A Nagyúr fogta pálcáját és mintha rajzolt volna megpecsételte. Halálfaló lett.
Lassan léptem a férfi elé. Barátnőm példáját követve térdre ereszkedtem és kezet csókoltam és karomat nyújtottam. Mikor a pálca megérintette alkarom sikítani lett volna kedvem. Az a maró fájdalom mely megszínezte bőrőm egyrészt fájt másrészt életre szóló döntést jelentett: 
Ariana Amberson mostantól halálfaló...

Patrónus: axolotl  Vér: színtiszta arany  Pb: sasha pieterse Csoport: halálfalók


Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Ariana Amberson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ariana Amberson   Ariana Amberson Icon_minitimeHétf. 28 Dec. 2015 - 16:20


Elfogadva!

Ariana egy emberi, érző lény, igazán tetszett, ahogy bemutattad a karakterfejlődését a jellem résznél, még ha nem is fejtetted ki túl hosszan. Igazán különös, hogy egy ilyen empatikus lány végül a halálfalók mellett kötött ki, bizonyára sok nehéz percet fog ez még okozni számára. Szépen fogalmazol, jó volt olvasni a lapodat, szívesen nézegettem volna kicsit tovább is.
Egyszóval üdv az oldalon, futás foglalózni és feljegyeztetni magad mindenhova!
Playby Foglalás || Évfolyamok || Patrónus lista
Vissza az elejére Go down
 
Ariana Amberson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kate and Ariana
» Amberson family
» Amberson család

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Tanulóink :: Halálfalók-
Ugrás: