Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Marlene & Rita 04_www.kepfeltoltes.hu_
Marlene & Rita 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Marlene & Rita Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Marlene & Rita Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Marlene & Rita Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Marlene & Rita Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Marlene & Rita Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Marlene & Rita Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Marlene & Rita Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Marlene & Rita Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Marlene & Rita Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Marlene & Rita Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Marlene & Rita Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Marlene & Rita Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Marlene & Rita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Marlene & Rita Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Marlene & Rita Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Marlene & Rita Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Marlene & Rita Empty
TémanyitásTárgy: Marlene & Rita   Marlene & Rita Icon_minitimeSzer. 2 Dec. 2015 - 19:28

Mckinnon & Rita
Képes voltam a lehetetlenre. Úticélomat Hisztis Mirtyl mosdójához igazítottam. Oda csak a nagyon bátrak képesek bemenni, mivel tulajdonosa egy eléggé idegesítő nőszemély aki ráadásul halott. Szóval miután az ismerős ajtó elé értem megálltam és nagy, mély levegőt vettem. Benyitottam. Mirtyl hála Merlinnek, nem tartózkodott a helységben. Nem akrtam megint veszekedni a lánnyal, amúgyis nem hiába kapta a "Hisztis" becenevet. Miután elvégeztem a dolgom kiléptem a kabinból. Egy furcsa hangot hallottam. Ekkor vettem, észre, hogy valaki mégis itt van.- Ki vagy? Mondd meg, vagy Merlin rá a tanúm, megtéplek!-kiáltom miközben előveszem pálcám. Lassan  körbenézek és csak egy lányt látok meg. Rögvest felismertem.-Oh, csak nem Mckinnon? Micsoda megtiszteltetés!-mondom gúnyosan. Marlene McKinnonnal sohasem kedveltük egymást. Gondolom ő is emlékszik még arra a napra mikor egymást oltogattuk. Igen.. ő nyert, de azt a napot soha nem feledem. Most éppen egy olyan helyzetbe kerültünk ahol éppen bosszút állhatnék. Felvont szemöldökkel figyelem reakcióját.

Vissza az elejére Go down
Marlene McKinnon
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Marlene McKinnon

Származás : Aranyvér
Marlene & Rita Il_340x270.689901076_lh0w
Lojalitás : Dumbledore, barátok, család
Családi állapot : Nem publikus (szingli)
Lakhely : Roxfort, Griffendél torony
Foglalkozás : Diák, kviddics játékos
Pálca : Tíz és fél hüvelyk mahagóni egyszarvúszőr-maggal
Idézet :
Marlene & Rita Tumblr_m1k53utgYm1qaseido1_500
"Marching, marching onward
Searching out the light of truth
I did not start the war
But it's a battle I can't lose
Faith will be my armor
And love my sword and shield
I must defeat the enemy
I will, I will, I will"

Karakterlap :
Playby : Freya Mavor
Kép : Marlene & Rita Giphy

Marlene & Rita Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlene & Rita   Marlene & Rita Icon_minitimeKedd 19 Jan. 2016 - 23:48


Mirtyl… Nah igen, az ő mosdója kifejezetten olyan hely, ahol sosem tolonganak az emberek. Ami nekem jó. Mindössze meg kellett vele találnom azt a bizonyos közös hangot, amit nagyon nehéz, de nem lehetetlen. Sok türelem és kitartás kellett hozzá, de elértem, hogy ne gyűlöljön, ami valami. Így legalább van egy helyem, ahol nyugodtan intézhetem az intéznivalóimat, mint most is. Kis sminkigazítás, ilyenek. Most nincs itt, szóval a helyzet még egyszerűbb. Éppen a szoknyám hajtását próbálom beállítani, mikor lépteket hallok. Kicsit odébb húzódóm, s az illető észre se vesz. Rita… Minek kellett ennek éppen ide jönnie? Mindegy, akkor már megvárom. Szépen befejezem az igazgatást, addig ő is végez, s miközben mossa a kezét én is mozgolódni kezdek. A nevetséges fenyegetőzésén kuncogni kezdek, miközben negédes mosoly kúszik az arcomra. - Drága Rita, hát mi ez a morcos hangnem? Én azt hittem kedveljük egymást… – mondom két ujjal lenyomva a rám szegezett pálcáját, majd tovább fürkészem arcát. - Mi járatban eme nem túl közkedvelt helyen. Csak nem hiszed, hogy valaki információkat rejt el erre? – kérdezem vállammal az egyik oszlopnak támaszkodva, ahogy figyelem őt. Kedvelem azokat a személyeket, akik harcolnak is egy-egy szópárbajban, nem csak hagyják magukat legyőzni. Utána édesebb a diadal. Pláne Ritával szemben. Szegény, szegény magányos Rita…
Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Marlene & Rita Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Marlene & Rita Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Marlene & Rita Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Marlene & Rita Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlene & Rita   Marlene & Rita Icon_minitimeHétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

Mckinnon & Rita
A másik szőke csak halkan, magában nevetni kezdett. Ez tényleg ennyire bolond lenne? Bár Mckinnonról van szó, szóval elképzelhető. Miközben beszélt, lenyomta pálcámat. Legszívesebben kiszúrtam volna a szemét, de legyen izgalmasabb a játék.
-Ohh, milyen kedves.. - jegyeztem meg a "kedveljük egymást" mondatára.
Végig gondoltam a lehetőségeimet:
x Megölöm.
x Megtépem.
x Elhúzom az időt és majd lecsapok valahogy.
Természetesen a harmadik lehetőséget választottam, bár az egyes és kettes nem is tűnt rossz döntésnek. De Mckinnon nehezebb tészta, nehezebben lehet megkaparintani. Törődni kell vele és egy pillanatban összetörni.
- Ahogy én tudtam Mckinnon ide belehet jönni elintézni a dolgaimat. És nem is gondolnád mennyi felderítetlen kis titok búvik meg itt. Na, és mesélj csak! Milyen napod volt, hogy érzed magad? Minden rendben?
(Azért ilyen furcsa, mert már megtanultam E/3ba írni, de most inkább E/1be írok, mert az előzőkbe is úgy írtam.)

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Marlene & Rita Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlene & Rita   Marlene & Rita Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Marlene & Rita
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marlene McKinnon
» Marlene & Regulus
» Marlene & Lily
» Lily && Marlene
» Mary and Rita

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: 2. emelet-
Ugrás: