Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Kate keresi... 04_www.kepfeltoltes.hu_
Kate keresi... 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Kate keresi... Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Kate keresi... Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Kate keresi... Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Kate keresi... Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Kate keresi... Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Kate keresi... Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Kate keresi... Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Kate keresi... Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Kate keresi... Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Kate keresi... Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Kate keresi... Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Kate keresi... Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kate keresi...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kate Denver
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Kate Denver

Származás : Félvér
Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Álmodozó
Lakhely : London
Foglalkozás : Borgin & Burkes ( kereskedő, kutató )
Pálca : 11 hüvelyk, Barackfa, Egyszarvúszőr
Keresem a... : Burke fivéreket, öcsémet, és a legjobb barátomat
Idézet :
" Minden varázslatos, amit azzá teszel."
Kate keresi... Tumblr_static_tumblr_lxaluabkqo1r7uxqvo1_400.gif_thumb
Karakterlap : Ha épp nincs jobb dolgod.
Karakterzene : Kate keresi... Tumblr_nia7c79SJn1u234dno7_r1_250
Playby : Sophia Bush

Kate keresi... Empty
TémanyitásTárgy: Kate keresi...   Kate keresi... Icon_minitimeSzer. 28 Okt. 2015 - 23:53







Daniel Burke
Kor: 26, Csoport: Halálfaló, Lojalitás: maga se tudja, Vér: arany, Pb:Jesse Lee Soffer

Ahogy látják: Tipikus olyan ember aki élvezi az életet. A családjuk igen gazdag, így tudja is miből élvezni azt. Szereti a hölgyek társaságát, és szórakozni. Kifinomult az ízlése, szereti a drága dolgokat, és a régiségekért oda van, ért is hozzájuk. Átvette bátyával a családi vállalkozást, és ketten vezetik a Burgin&Burke nevű régiség boltot, ami a Zsebpiszok közben van. Nincs jó híre, de pont ez a lényeg. Igen kemény neveltetésben volt részük a testvérével, beléjük lett nevelve, hogy Voldemort az aki jót hoz a varázsvilágba, így más szempontot nem is ismernek. Nem igazán izgatja a háború, ahogy kikerült a Dumstrangból megkapta a sötét jegyet. A feladata halálfalóként egyenlőre annyi, hogy Voldemort utasítására fel kell keresnie bizonyos varázstárgyakat, és ha bármilyen eszközzel meg kell szereznie azt. A gyilkolástól se riad vissza, nem fél bepiszkolni a kezét. " Inkább ők, mint én". Bátyjával nagyon hasonlítanak, és eléggé az árnyékában nőtt fel, ami cseppet kihatott rá. Ebből következik, hogy eléggé indulatos, hamar elveszti az önuralmát, akkor pedig nehéz vissza fogni. A viszonyuk jó, bár mostanában ez is változik, mint más is miután megismerkedik Kate-el.
Amilyen valójában: Nem olyan lezser legbelül, mint amilyennek mutatja magát a külvilágnak. Halálfaló lett, mert ezt várják el tőle, és sok választása amúgy se volt. Viszont auror akart lenni titokban, még mikor a Dumstrangba járt. Más munkát nem igen tudott volna elképzelni magának, hisz sötét varázslatok kivédésébe, átkokba, bájitalokba kivételes tehetsége volt. De persze ezt az álma hamar tova szállt. Egy nő se igen tudta soha fel kelteni az érdeklődését komolyabban, nem hiszi, hogy létezik szerelem.
Kapcsolatunk: A kapcsolatunk. Hát sosem hittem a "szerelembe esni első látásra" dologban, bár fogalmam sincs mikor volt az a pont, mikor beléd szerettem. Viszont az tény, mikor először megláttalak történt valami. Sokáig féltem tőled, hisz halálfaló vagy és kényszerítenek, hogy veled dolgozzak Voldemortnak. Viszont, ahogy telt az idő és mind a ketten megnyíltunk egymásnak a zárkózott természetünk ellenére, megleptél.  Te is így viszonyulsz hozzám, az elején még óva intettél, jobb ha távol maradok tőled. Féltettél engem, és saját magadat az érzéseidtől. Viszont rájöttünk nem tudunk menekülni ez elől. A sötét jegy nem hagy, és a bátyád se, kénytelenek vagyunk menekülni...
Ui.: Bővebben kettőnk kapcsolatáról az ET-mbe lehet olvasni. Ha tetszett a karakter regisztrálj, és megbeszéljük. Természetesen ez csak egy elképzelésem, eléggé nyitott vagyok a jó ötletekre. Durvább, morbidabb 18-as játékoktól se riadok vissza Smile

Illetve: A játékot, hogy honnan kezdjük történetileg nekem teljesen mind1. Ez közös megbeszélés alapján van.

 

sjdfjksd













David Burke
Kor: 30, Csoport: Halálfaló, Lojalitás: Voldemort, Vér: arany, Pb: Taylor Kinney

Róla: Nos, neki is mint az öccsének igen kemény neveltetésben volt része, amiért örök életében hálás lesz. Imádja a családját, az életét. Megtiszteltetésben volt része, mikor megkaphatta a sötét jegyet, és teljes szolgálatba állhat a Sötét Nagyúrnak. Nem riad vissza a kínvallatástól, se az öldökléstől. A nők csak használati tárgyak, ezt próbálja az öccsébe is beleverni. Tulajdonképpen bármily nemű érzelmet gyengeségnek tart. Kegyetlennek kell lenni, és többet erővel, mint ésszel. Talpig úriember tud lenni, és borzasztóan kedves, ha akar valamit, de miután megkaptam nincs kegyelem. Ami kell neki, azt megszerzi. Mindig azt hallják az öccsével, mennyire egyformák, pedig csak külsőleg van a hasonlóság.
Kapcsolatunk: Nem indult valami fényesen. Ami azt illeti azonnal kikezdtél velem, én pedig durvábban, mint szerettem volna visszautasítottalak. Addig ostromoltál ameddig nem adtam meg némileg magam, annyira hogy ne hozzam ki belőled azt az énedet, amitől jobb félni. Amíg akarsz valamit kedves vagy, és úgy véltem van benned némi jó is, de amint nem tetszett valami azonnal agresszívba fordulsz át. Egy közös vonásotok az öcséddel, de vele ellentétben, te még engem is képes vagy bántani. Titkolom előled, hogy igazából az öcséddel vagyunk szerelmes, mert félek tőled. Egyre jobban menekülök előled. Ez nem igen volt ínyedre, viszont szüksége van rám a nagyúrnak, így kárt nem tehettél bennem. Viszont én is az a tárgy vagyok, amit te eldöntöttél, hogy megszerzel. Mikor az öcséddel komolyra fordultak a dolgok, te leálltál, de mindig félig rajtam, rajtunk tartod a szemed. Őszintén szólva, félek tőled még jobban...  
Ui.:  Ha megjöttél, és szimpatikus a karakter írj rám pm-et. A karakterről ezek az elképzeléseim, mindent a megalkotóra bíznék ezeken kívül. Illetve a pb is megbeszélhető, de abba kicsit szigorú vagyok Razz  

Illetve: A játékot, hogy honnan kezdjük történetileg nekem teljesen mind1. Ez közös megbeszélés alapján van.


sjdfjksd







A hozzászólást Kate Denver összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 18 Márc. 2016 - 16:38-kor.
Vissza az elejére Go down
Kate Denver
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Kate Denver

Származás : Félvér
Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Álmodozó
Lakhely : London
Foglalkozás : Borgin & Burkes ( kereskedő, kutató )
Pálca : 11 hüvelyk, Barackfa, Egyszarvúszőr
Keresem a... : Burke fivéreket, öcsémet, és a legjobb barátomat
Idézet :
" Minden varázslatos, amit azzá teszel."
Kate keresi... Tumblr_static_tumblr_lxaluabkqo1r7uxqvo1_400.gif_thumb
Karakterlap : Ha épp nincs jobb dolgod.
Karakterzene : Kate keresi... Tumblr_nia7c79SJn1u234dno7_r1_250
Playby : Sophia Bush

Kate keresi... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate keresi...   Kate keresi... Icon_minitimeVas. 1 Nov. 2015 - 20:17







Martin Denver
Kor: 17, Csoport: Hugrabug Lojalitás: jó, Vér: félvér Pb:Logan Lerman

Az öcsém vagy, és érted minden megtennék a világon. Normális életünk volt, amíg nem kaptam meg a roxforti levelemet 11 évesen, aki te még kicsi voltál. Apánktól akkor tudtuk meg a titkát, hogy ő valójában varázsló, és minket védve nem árulta el a varázslatos titkát. Pedig mindennél jobban örülök ennek az életnek, és te is imádod. Kicsit furának látnak, vissza húzódó vagy, magadnak való, de az eszed az remek. Nem is értem miért nem a hollóhátba kerültél... Az apánk érdekesen kezdett el pár éve viselkedni, a minisztériumba dolgozik, és tagja a wizengamotnak. Mára már biztosan tudom, hogy a fura viselkedése mögött a halálfalók állnak, és irányítják. Ha haza megy zombi, és te azt hiszed hogy elhidegült tőlünk. Én már nem lakok veletek, mivel kényszer hatására a halálfalók szolgálatába kellett állnom, hogy titeket védjelek. Erről te mit sem tudsz, azt hiszed nem érdekeltek engem, pedig nincs így. Mikor tudok neked küldök levelet a Roxfortba, de még attól is félek hogy elcsípik.

Ezen kívüli dolgokat, a sulis dolgait, stb a megalkotóra bízom, csak írj rám ha megérkezel *.* 

sjdfjksd





Vissza az elejére Go down
Kate Denver
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Kate Denver

Származás : Félvér
Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Álmodozó
Lakhely : London
Foglalkozás : Borgin & Burkes ( kereskedő, kutató )
Pálca : 11 hüvelyk, Barackfa, Egyszarvúszőr
Keresem a... : Burke fivéreket, öcsémet, és a legjobb barátomat
Idézet :
" Minden varázslatos, amit azzá teszel."
Kate keresi... Tumblr_static_tumblr_lxaluabkqo1r7uxqvo1_400.gif_thumb
Karakterlap : Ha épp nincs jobb dolgod.
Karakterzene : Kate keresi... Tumblr_nia7c79SJn1u234dno7_r1_250
Playby : Sophia Bush

Kate keresi... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate keresi...   Kate keresi... Icon_minitimePént. 18 Márc. 2016 - 17:10







Dean ....
Kor: 26, Csoport: Varázsló / auror, Lojalitás: jó, Vér: rád bízom Pb:Jason Ackless

Mivel nem igazán voltak tartós barátaim a Roxfortba, vissza gondolva, te voltál a legjobb barátom. Sosem mondtam neked, sosem volt ez a tény beszéd téma, vagy nyilvánvaló. Igazi bohóc személyiség vagy, aki egy pillanat alatt feltudja dobni az embert. Imádtalak, és annyi időt töltöttünk együtt amennyit tudtunk. Volt mikor elhanyagoltalak, hisz mindig önmagamat kerestem és más barátok után kerestem, akik mindig csalódást okoztak. De te mindig mellettem voltál. Erős kötődésemet irántad összekeverem tiniként a szerelemmel, így elkezdtünk járni, ami évekig tartott. Viszont rájöttünk, hogy mint kapcsolat nem férünk meg egymás mellett, így szakítottunk. Én mentem a magam útján, te pedig aurori hivatásba kezdtél. Azóta nem találkoztunk, pedig mint barát, mindennél jobban szükségem lenne rád...  vajon exek lehetnek még barátok? 

Családi hátteret, és az egyéb dolgokat teljesen a megalkotóra bízom, csak ha megérkezel dobj egy pm-et *.*

sjdfjksd





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kate keresi... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate keresi...   Kate keresi... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kate keresi...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kali keresi...
» Chloe keresi
» Kate és Daniel
» Kate and Ariana
» Oliver keresi...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Kellékek :: Keresett Karakterek-
Ugrás: