Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Mark Cavelier 04_www.kepfeltoltes.hu_
Mark Cavelier 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Mark Cavelier Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Mark Cavelier Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Mark Cavelier Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Mark Cavelier Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Mark Cavelier Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Mark Cavelier Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Mark Cavelier Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Mark Cavelier Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Mark Cavelier Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Mark Cavelier Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Mark Cavelier Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Mark Cavelier Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mark Cavelier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Mark Cavelier Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Mark Cavelier Empty
TémanyitásTárgy: Mark Cavelier   Mark Cavelier Icon_minitimeVas. 5 Ápr. 2015 - 17:17


Mark Cavelier
-
Kor: 16  Ház: Griffendél  Évfolyam: hatodik   Oldal: jó

Jellem:


Kezdetektől fogva krónikus szabályszegőként tartanak számon: az utolsó, amit el bírok viselni, ha valaki határokkal dobálózik, vagy épp irányítani próbál. Felesleges. Legyen bármilyen akadály, ha valamit a fejembe veszek, azt szinte mindig elérem. Ha pedig mégsem... Hát, ne akarj velem összefutni. Problémáim vannak a veszélyérzettel, de szerencsére kaptam helyette egy kis plusz küzdőszellemet, ami néha olyanokat is kihoz belőlem, amikre nem vagyok büszke. Pedig egyébként békés ember vagyok, kifejezetten pozitív. Lehet hogy végletes személyiséggel rendelkezem, viszont így is kevesebben kívánnak a pokolba, mint amennyien kedvelnek. Bárkivel könnyen szót értek, és habozás nélkül segítek annak, aki rászorul és megérdemli. (Máltai szeretetszolgálat a másik irányba, köszi.) Persze, az érdemmel vannak gondjaim is, ha valaki rászolgál, ugyanolyan előszeretettel osztogatok pofonokat. Ez többnyire annyit jelent, hogy kiállok másokért és az igazamért. Ugye, milyen rendes srác vagyok? A nélkülözhetetlen, pimasz megjegyzéseimet leszámítva még az is előfordul, hogy udvariasan viselkedek, és humorérzékem is van. Hogy milyen, az már relatív, de megsúgom: igazából elég szörnyű.

Küllem:


Hölgyeim és Uraim, elérkeztünk a nap legizgalmasabb témájához. A magasságom átlagos, az alkatom pont ideális (ha nem az lenne is ezt mondanám). A kvidicsnek, a fantasztikus ötleteimnek és a ritka verekedéseknek köszönhetően mindig díszeleg rajtam valahol egy seb, vagy egy kék-zöld folt. Állítólag szexi, mit gondolsz?
Rövid hajam van, majdnem ugyanolyan gesztenyebarna, mint a szemeim. Nem vagyok jó a leírásban, szóval az arcberendezésemet inkább hanyagoljuk - legyen elég annyi, hogy minden tökéletesen a helyén van.
A ruhatáram a talárokon túl is egyszerű, de hát mihez képest. Leginkább muglis cuccokat hordok, kényelmesebbek és szerintem jobban is néznek ki.

Történetem:


Mindössze pár óra telhetett el azóta, hogy kiszöktünk a kastélyból. Akkor még öten voltunk, és minden folyosónál meg kellett állnunk, hogy hangos kacagás helyett nyugodtan folytassuk tovább az utat a púpos boszorka szobráig. Emlékszem, szinte fájt az arcom a rengeteg vigyorgástól, Jay pedig olyan vörös volt, mint Frics, mikor rajtakap minket valamin. Thea... Sosem láttam még olyan boldognak és gyönyörűnek, állandóan késztetést éreztem, hogy újból megnevettessem. Ahogy az szokott lenni, rajtunk kívül az egész Roxfort tisztában volt vele, hogy évek óta kedveljük egymást, így azon az estén minden áron kerítőt próbáltak játszani. Amint elfogyott a vajsörünk, késlekedés nélkül tolták elénk a következőt, majd éjfél után egyenként, szép lassan leléptek. Mikor feltűnt a hiányuk, jött az ötlet, hogy mi lenne, ha sétálnánk. Végül a fűben kötöttünk ki, még alkoholmámorban úszva, gyönyörködve az elmosódott tájban, a csillagokban és egymásban.
Ő volt az első, akinek beszéltem a gyerekkoromról: a hatalmas házról a tó partján, az első varázslatomról, aminek majdnem tragédia lett a vége. Hogy milyen volt a hófehér szobában ébredni a kemény kórházi ágyon, hallgatni az apám ütemes szívverését, a lélegeztető gép zúgását, a húgom sírását, vagy látni anya aggódó arcát. Megfogadni, hogy soha többé nem varázsolok, majd pár év elteltével átlépni a kastély küszöbét, visszatérve pedig elcsodálkozni egy egyszerű mugli és egy boszorkány mély szerelmén. Mert ilyenek ők, egyszerűen fantasztikusak, ahogy a testvérem is.
Csak utána jutott eszembe, hogy talán arról is mesélnem kellett volna, én mennyire nem vagyok fantasztikus. Ha nem róluk van szó, az érzéseim felületesek, hamisak. Csupa képmutatás. Ennek ellenére biztos voltam benne, hogy mikor ő bekerült a baráti körünkbe a rá kétszer nagyobb talárjával és a kócos, szőke hajával, valahogy a szívemhez is sikerült utat találnia. Milliószor elképzeltem, ahogy magamhoz húzom és végre birtokba veszem az ajkait, de túlságosan tiszteltem a köztünk lévő, különös viszonyt, mintsem kockára tegyem. Akkor is csak a kezét fogtam meg, viszont elhatároztam, hogy másnap, józanon...
Talán három óra lehetett, mikor Jay kirángatott az ágyamból. Kis híján sírva borult a vállamra, motyogott és kiabált össze-vissza, holott ez vallott rá a legkevésbé. Aztán megemlítette Theát - újra és újra, én pedig nem bírtam ott maradni, nem bírtam hallani. Elhagytam a Griffendél-tornyot, és talán azóta sem tértem vissza igazán.

Patrónus: leopárd  Vér: félvér  Pb: Francisco Lachowski Csoport: diák




A hozzászólást Mark Taylor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 21 Ápr. 2015 - 17:57-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Mark Cavelier Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Mark Cavelier Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Mark Cavelier Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark Cavelier   Mark Cavelier Icon_minitimeKedd 7 Ápr. 2015 - 18:48

ELFOGADVA!
Szépen megírt lap lett, és a lányok végre kaptam egy cuki srácot is akiért rohangálhatnak XDD Tudod a dolgod Razz
Vissza az elejére Go down
 
Mark Cavelier
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mark Cavelier körözöttjei
» Rita & Mark
» Kalila & Mark
» Mark & Domi
» Emmeline & Mark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Tanulóink :: Griffendél-
Ugrás: