Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily and Lucius 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily and Lucius 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily and Lucius Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily and Lucius Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily and Lucius Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily and Lucius Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily and Lucius Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily and Lucius Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily and Lucius Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily and Lucius Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily and Lucius Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily and Lucius Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily and Lucius Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily and Lucius Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily and Lucius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Lucius Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Lucius Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimeKedd 29 Júl. 2014 - 18:40

Kis udvar


A hozzászólást Lily Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 16 Aug. 2014 - 22:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Lucius Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Lucius Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimeKedd 12 Aug. 2014 - 21:54

Lily and Lucius

Épp szünet van, és azon kapom magam, hogy az udvaron ülök, és csak bambulok előre. Megpróbálok magamhoz térni. Az alvás zavarok, és a prefektusi kötelezettségek nehezen férnek meg egymás mellett. Késő estig járőröznöm kell, jóval takarodó után, hogy az elcsatangolt diákokat vissza tessékeljem. A kedvencem az volt mikor egy Hollóhátos fiú, azzal próbált érvelni, hogy alva járó. Na igen fárasztó esték. Mikor lejár a "műszakom" aludhatnék, de a rémálmok miatt nem megy. Ilyenkor vagy tanulok, vagy megpróbálkozom a lehetetlennel vissza aludni. Ennek az eredménye, hogy nappal néha zombi vagyok. Majd meglátom az udvaron Lucius Malfoy-t és egy emlékkép villan át előttem. Sajnos a fáradság néha kihat rám, és mintha elmosódó emlékeim lennének az ébren létemről. De tegnap este mintha láttam volna őt, még hozzá kiosonni. Mintha siettem is volna utána, de eltűnt. Jesszom ez ijesztő, tényleg aludnom kéne. Mardekárosok közül sokan gyanúsak nekem. Igen megint a paranoiám, de tuti nem képzeltem be a tegnap estét, egyre jobban élesedik bennem az emléke. Malfoy egyedül van, épp vág át az udvaron. Itt a lehetőség, az iskolában úgy se fog megtámadni. Mély levegőt veszek majd felállok, és elindulok felé. Hogy mit remélek ? Nem tudom, mindenki paranoiásnak hisz akinek beszéltem arról, hogy valami rossz közeleg. Talán valamit bizonyítékot remélek. Remélem hogy elszólja magát.
- Lucius.. - szólítom meg, talán egyszer bájitaltanon váltottunk két szót, mikor olyasmit hallottam két köhintés között, hogy sárvérű, de nem figyeltem oda. Vagyis úgy tettem.  
- Tegnap láttalak éjszaka... - remek Lily , végülis miért ne a közepétől kezdjük, és vágjuk neki a tényeket,

©


Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Lily and Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 10:46

Lily  & Lucius  

Vége az egyik tanórának, végre. Úgy is basszott unalmas volt, főleg úgy, hogy vagy már hatszor hallottam ugyanazt már, amit elregélt ez a szerencsétlen idióta. Na de mindegy is. Vége van és ez a lényeg. Ki kell mennem ebből a légkőrből./Csak a hatás kedvéért./
Az éjszaka találkozóm volt. Nem, nem Narcissával, őt ebből kihagytam még, egyelőre. Leadtam a drótot, ami épp készülőben van itt, a Roxfortban. Hogy kinek? Egy Halálfalónak, kinek másnak? Hogy hol? A Tiltott Rengetegben, hol máshol? Titkon mentem, hogy senki se lásson meg, fekete köpenyben, szóval lehetetlennek tűnhet, hogy éjjel: 23:45 - körül bárki is fenn lett volna. Pont az udvarra igyekeztem, friss levegőre volt szükségem, nem vagyok hajlandó még egy perccel tovább is benn roskadni. Aztán megszólított valaki, /Mivel előtted áll XD/aki pont mögöttem volt, megálltam, majd a fejemet fordítottam arra, aki meg mert szólítani, de mikor megláttam ki az, jeges szemeket vetettem rá, lenézően végigmértem, Lily Evans volt, a Mugli ivadék. Meg van az esélyem arra, hogy itt és most megöljem és egy gonddal kevesebb lenne a továbbiakban. De ha bármit is teszek, az igazgatóság elküld, akkor pedig...annyit a tervről, a Hatalomról. Narcissa meg jönne utánam, mert nem bírná ki ezt, ezt pedig nem hagyhatom. De egyébként is, honnan vette azt a bátorságot, hogy megszólítson?!
- Evans. - "köszöntöttem", amolyan fintorral, undorral, hiszen gyűlölöm ezeket a fattyakat, útban vannak, mind egy szálig. Ő is, meg a kis haverjai is. Bár ezt Dumbledore nem veszi figyelembe... Evans látott tegnap éjszaka. Egyre jobb. Ha lebukom, akkor megy az igazgatósághoz panaszkodni, szokásához híven.
- Miket beszélsz?! Éjszaka a hálókörletemben voltam, aludtam... nem úgy, mint te, mert te rémeket láthattál! - tudom, hogy egy prefektus és ez a dolga.
- Legalább őrültséget ne beszélj! Bár a Mugiktól mást nem lehet várni! Szánalmas!


|Tagged: Lily Evans | Music: fenn Very Happy  | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Lucius Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Lucius Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 11:13

Lily and Lucius

Igen látszik, hogy ezt az egészet úgy ahogy van nem gondoltam át eléggé. Pedig rám ez a forrófejűség, és a hirtelen dührohamok nem jellemzőek. Általában megfontolt vagyok, kétszer is átgondolom a dolgokat mielőtt cselekszem. Nem félek Malfoytól, nem arról van szó. Csak kicsit cikinek érzem a helyzetet, utálom mikor hülyének, és ostobának néznek. Mikor 100%osan biztos vagyok a dolgomba, de megkérdőjelezik, és határozottan bejelentik, hogy tévedek. Ez az emberi tulajdonságok egyike, amitől felmegy bennem a pumba. Hogy mi a többi? Fűha sorolhatnám, de Malfoy önteltsége, és lenéző tekintete is fent van a listámon. Most okosnak kell lennem, meg kell fognom, egy kicsi elszólás is elég, hogy legyen bizonyítékom. Biztos hogy őt láttam, és teljesen biztos vagyok abban is, hogy nem romantikázás miatt szökött ki éjszaka. Ráadásul a kastély azon szárnyán láttam, ahol a nagy udvar vezet, arra van a tiltott rengeteg is.
- Tudom, hogy mit láttam Malfoy, engem ne nézz hülyének. - megjátszott higgadtságom, még velem is elhiteti, hogy nyugodt vagyok.
- Nem beárulni, és pontokat levonni akarok tőled. De tudom, hogy valami nem stimmel veled, és a mardekár ház nem egy tagjával. - mély levegőt veszek, biztos hogy most írom alá a halálos ítéletemet.
- Csak szeretném hogy tudd, hogy feltűnt, és kiderítem előbb vagy utóbb miben mesterkedtek. - célozgatok, remélem veszi a lapot. Roxfort a világ legbiztonságosabb helye, nem fogom tűrni hogy a Halálfalók, vagy még rosszabb Voldemort keze elnyúljon idáig. Nagyon sok olyan van itt mint én, mugli születésű. Nem hagyom hogy veszélyben legyenek, az iskolában. Igen ismerem a pletykákat, hogy a malfoy család pislog voldemort felé, és nem vagyok hülye, és naiv, hogy azt higgyem voldemort nem fog egy malfoyt kihasználni a Roxfortban.

©


Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Lily and Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 14:30

Lily  & Lucius  

Megjegyzésétől nem tántorít, látott és kész. Megbátorodott volna a fickója mellett, csoda...azzal a bóhocképűvel, egy Aranyvérű hogy alacsonyodhat le idáig, ezért utálom Pottert is, hiába Aranyvérű, ha az adottságait nem használja ki és ezzel lóg.
- Igen? Nem stimmel velem valami kislány? Alaposan meggondoltad ezt a kijelentésed, hogy ócsárolosz engem? - nem érdekel, ha ha ő nem úgy gondolta a dolgokat, de egy Sárvérű Velem, Luciussal, csak ne beszéljen így. Se most, sem máskor. Közelebb lépek hozzá, élesen a szemébe néztem.
- Előbb a környékeden rakj rendet. Amúgy igen, elmentem. És akkor mi van? Nem tudsz tenni semmit ez ellen. Ha meg teszel is, eltöröllek benneteket a Föld színéről! - hangom baljós, maga a pokol, a legrosszabb mit egy lány halhat, de ez ezzel jár, kihúzta nálam a gyufát, már csak tennie kell valamit, amire csaphatok majd, ha meg bárki is beleszól a dolgaimba, utánna küldöm. Á-tól Z-ig.

|Tagged: Lily Evans | Music: -  | Note: Bocsi, hogy rövid lett |
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Lucius Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Lucius Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 18:26

Lily and Lucius

Komolyan nézek vissza Malfoy szemeibe, ami szinte szikráznak, és látszik hogy tényleg annak köszönhetem az életemet, hogy az iskolában vagyunk. Állom a tekintetét végig, mintha egy gyilkolni készülő viperával szemeznék. Nem adom meg neki azt az örömöt, hogy lássa, megijedtem tőle. Őszinte leszek, de védtelennek érzem magam. Nem mondanám ha megtámadna, nem tudnék védekezni, de tudnék, jó vagyok benne. Viszont van egy orbitálisan nagy különbség kettőnk közül. Ő hajlandó lenne messzire menni, és ez kegyetlenebbé végül győztessé tenné.
- Sárvérű irtásba kezdenél Malfoy, ezt tervezed? - győztes félmolyos hagyja el az arcomat, miközben végig tartom a szemkontaktust. És mi az hogy sárvérűnek neveztem magam? Én ezt egyáltalán nem veszem magamra, se sértőnek, főleg ha én mondom magamra. A szó önmagában nem jelent semmit, csak az aki mondja és amiért mondja. Ezért is sértődtem meg Pitonra. Kimondta a szót, de tudtam a hátterét is. De úgy érzem megfogtam, és elszólta magát. Tényleg tervez valamit, és igen igaza van én nem tudom megállítani. De nem leszek egyedül terveim szerint.
- Csak szerettem volna hogy tudd, ez nem lesz egyszerű, nem fogjuk megkönnyíteni a dolgotokat.

©


Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Lily and Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 19:47

Lily  & Lucius  

    A szemembe  néz  és le se veszi rólam a tekintetét, utálom a makacs embereket, köztük őt a legjobban. Szívesen megölném, az összes mocsokkal itt a suliban. Aztán a  tetemét  odahajítanám  Potternek, ilyen célok mellett, mint ami nekem is van, még ez is megvalósítható. De még nincs itt az ideje.
- Igen. Minden olyan fattyat kiírtok magam körül, kik nem méltóak az életre, köztük  azon Aranyvérűeket is, kik nem méltóak e méltóságra. De veled fogom kezdeni. Te vagy a lista tetején. Bár szívesen elnézném a képed, mikor körülötted meghal mindenki, vérben tocsogsz.  A barátaid vérében. Számomra az akkor olyan lenne, mint másoknak a friss levegő. Nem tudnék betelni vele. Szeretnéd megtapasztalni ezt a fajta kínt? - felelem neki, hangom komoly -határozott és az igazat szólom, ráadásnak szabadon eresztettem a vérszomjam is ennek tetejében, hogy azon a bizonyos I - n rajta legyen az a bizonyos nagy pont is. Igen.
- Ne hagyjátok, az úgy valóban túl könnyű és túl unalmas lenne, hozd az egész sereged. Sárvérű!!! - vettem még oda a végére, hiszen ez az igazság, az és pont.



|Tagged: Lily Evans | Music: -  | Note: Bocsi, hogy rövid lett |
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Lucius Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Lucius Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 10:35

Lily and Lucius

Csak pislogok. Tudtam hogy a mardekárosok nem arról híres a többsége, hogy jó emberek. De hogy ennyire gonosz legyen valaki, elképesztő. Hallottam a halálfalók és voldemort viselt dolgairól, de más hallani ilyen emberekről, és más szembesülni vele. Malfoy egy vérszomjas , veszélyes ember, amit épp be is vallott nekem. Ennyi elég volt bizonyítéknak. Nem értem ilyen emberek hogy kerülhetnek be ebbe az iskolába. Oké az biztos, hogy nem hagynák annyiban h a megtagadná a roxfort tőlük a tanítást. Sőt azt hiszem háborút is indítanának az iskola ellen. Ha Lucius egy 17 éves diák, aki még csak most ízlelgetheti a halálfaló életet, lehet még be se vették, de az biztosan tudom hogy közéjük fog tartozni, akkor milyen lehet egy idősebb. Aki tényleg gyilkol. Kirázz a hideg, eddig bele se gondoltam kikkel van dolgunk. A szüleim halála óta, a pletykák óta hogy óriásokat is láttak a balesetnél, amit természetesen eltusoltak. Tudom hogy itt valami nagy dolog készülődik. Elsőnek a döbbenettől meg se tudok szólalni, igen megrémisztett, földbe gyökerezett a lábam.
- Ha nem féltek tőlünk, akkor akár be is vallhatod. Megfogják támadni az iskolát? - már nem olyan magabiztos a hangom mint az előtte, elszált a bátorságom amit a hirtelen kapott adrenalin lökettől kaptam. Kell bizonyíték amivel lelkesíteni tudom az embereket, hogy igenis lesz értelme a tervemnek, a párbaj szakkörnek.

©


Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Lily and Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 13:58

Lily  & Lucius  

   
Teljesen megdermedt, megrémült ettől a hanghordozástól, a mondandómtól, a vérszomjamtól, kegyetlenségemtől. Ez így van rendjén. Kicsit közelebb lépek hozzá, nagy undorral ugyan, de nem látszik rajtam, kezemet felé emelem, állához érintve emelem fel, hogy teljesen szemébe lássak, bele jó mélyen.
- Kétségbeesés. Terror. Utálat. Kegyetlenség. Kapzsiság. Mészárlás. Romlottság. Ezek a kedvenceim és én még többet akarok látni. - felelem neki, hangomban semmi érzelem nincs, csak a kegyetlen valóság, amit most megtapasztalhatott. Majd kezem leeresztem, és a nadrágomba törlöm azt, a végén még elkapok valami nyavalyát tőle.
- Ha minket akartok leszedni, ennyien kevesen lesztek ellenünk. - pillantok az épületre, majd vissza a sárvérűre, majd lehunyom a szemem és folytatom.
- Ez a világ egy kegyetlen hely, kitetted a lábad a varázslók világába, de azelőtt agyonvernek, hogy tudnád mi talált el.


|Tagged: Lily Evans | Music: -  | Note: Bocsi, hogy rövid lett |
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Lucius Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Lucius Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 14:51

Lily and Lucius

Most már nem félek csak végtelen düh lesz úrrá rajtam. A fejemet kirántom a kezéből. Esküszöm ha még egyszer hozzám ér levágom a karját. Undor, és gyűlölet. Fura hogy tényleg ennyire gonosz tud valaki lenni. És igen megvagyok fenyegetve. Hirtelen nem is félek igazán, csak olyan gondolatok keringetek bennem, amit nem hittem volna hogy valaha fognak. Legszívesebben itt helyben kinyírnám. De lehet tényleg félelemből? Ha megölöm nem tud bántani. Jesszusom, tényleg szükség lesz a párbaj szakkörünkre. Malfoy önmagában is veszélyesnek tűnik, de van egy olyan érzésem hogy ezzel nincs egyedül, akár az iskolán belül is. Meg kell védenünk magunkat ilyen állatoktól mind Lucius.
- Hozzám ne érj még egyszer! - szerintem soha senkivel nem voltam ennyire fenyegető. Körülbelül most a tekintettemmel is ölni tudnék.  De ennyi bevalott mindent, nem is rejteget semmit, nyíltan vallja hogy háború készül ellenünk. Ennyi bizonyíték elég is, ennél nem fogják azt hinni, hogy kitalálom.
- Nehogy azt hidd, hogy tényleg ennyire védtelenek vagyunk. - gonosz félmosoly húzódik az arcomon. Szeretném ha tudná nem lesz könnyű dolguk.
- Nagyon lebecsültök minket, és ez is lesz a vesztetek. - az egyik kezem ökölbe , a másik a pálcám felé hajlik, ha esetleg tényleg feldühödne talán van esélyem.

©


Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Lily and Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. 2014 - 9:03

Lily  & Lucius  

    Az állához érintem kezem, hogy felemeljem, de kirántja, bár ugyanúgy a gatyámba végzi, letörlöm, meg folytatom a beszédem. Már nem fél, hanem inkább ideges, hamar meg fog változni ez is. Egyik ajtón be, míg a másikon ki. Ezt a játékot nekem találták ki, nyertesként fogok kijönni belőle, nekik, mint Mugli ivadék férgeknek pedig, Game Over. A Nagyúr halálfalókat gyűjtöget maga köré, a sereg készen áll, én pedig bizonyítottam párszor hűségem felé. Hamarosan, csatlakozom hozzájuk én is. Igen.
- A legtöbb, amit érted tehetek, mielőtt minden kirobban, az - az, hogy megkérdem, mik az utolsó szavaid!? - hangom nyers, kissé lenéző, mint mindig, éreztetem vele, hogy el fog bukni, mint Prefektus, mint Irányító, és meg fog halni. Lehet az én kezem által, lehet, hogy más keze által, illetve pálcája által. De ez így van rendjén, én arra születtem, hogy ilyen erőket képviseljek, míg ő, a porba hullva végezze, a többi olyannal, kiknek nem szabadot volna megszületnie.
Figyelem őt, a mozdulatait, gyorsabb vagyok nála, ezt ő is tudja, mégis próbálkozik valamivel. Azt pedig nem tudhatja, hogy Sötét Varázslatokat is már tanultam az évek, a hónapok, a hetek folyamán. Csak használni nem használom, mivel, kicsit lebuknék meg miegyéb. Én Lucius Malfoy leszek a legnagyobb halálfaló kit-mindenki tisztelni  fognak a Nagyúr mellett. Igen, erre vágyom és ez hamarosan nem csak álom lesz, hanem valóság. Már ideges vagyok, de ez nem látszik rajtam, de szívesen a porba taposnám ezt az Evanst, kíváncsi vagyok, mit tud az egyik varázslatom ellene, egy sárvérűn. Ugyanazt, mint azzal a döggel, vagy még brutálisabb volna?
- Védtelenek vagytok. El se hiszed, hogy mennyire. - még Dumbledor mellett is, aki az iskola igazgatója és mindent megtesz diákjaiért, de hogy a sárvérűeket is beengedje ide, akik egy Aranyvérű felé így beszél, ez már nevetséges.
- Félsz kihúzni a pálcád!? Mire vársz még?! Tedd meg, de előbb halsz meg, mielőtt kimondanád az első szót! - ez nem fenyegetés, ez ígéret. Igen, nekem nem szokásom fenyegetőzni, én ígérek, és azokat betartom A- Z-ig, mindet. Még nem volt olyan, hogy ne tartsak be bármit is, amit kiejtettem a számon. A pálcám kicsusszan a ruhám ujjából, hamar el is kapom, miközben már a lány torkához süvítem a már fénylő pálcavéget.
- Ha megmozdulsz, repül az- az okos fejed! - ha megmozdul, illetve bármit tesz ellenem, annak súlyos következményei lesznek. Ha nem bír a vérével, használom ellene a Confringo nevű varázslatot, ami annyit tesz, hogy felrobbantom vele Evanst.



|Tagged: Lily Evans | Music: Borzongó  | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Lucius Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Lucius Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. 2014 - 10:32

Lily and Lucius

Fenyegetőzések tömkelege, nagyon elszánt, és látszik hogy véresen komolyan gondolja. És ez egyre ijesztőbbé teszi. Hallottam sok pletykát, hogy a mardekárosokba mennyi gonoszság van, de az iskolába a kisebb piszkálásán kívül túl sok kegyetlen dolgot nem követtek el. Gondolom ennek főleg oka, ha valami brutálisat követnének el, azonnali kicsapással jár, vagy ha valakit fizikailag durván bántanának, egyenes út az azkabanba. Amitől szerintem még a Malfoy fajta is retteghet.
- Utolsó szó? Nem adnám meg ezt az örömöt neked. - komolyan ha tényleg csatáról van szó, inkább a nagy úr keze álltal hallnék meg, mint egy önjelölt egoista mitugrásztól. Látszik rajta hogy a bizonyítási vágyát temeti el ezekbe a nagy szavakba. De nem mondom hogy nem félek tőle, bolond lenne az aki nem. Egy ügyes pálca lendítés, és nekem annyi, vagy bárkinek. Csak nem annyira elszánt, hogy ezt kockáztatná hogy az azkabanba végezze. Védtelenek vagyunk, még. Nem is sejti hogy mi se fogjuk komolyan hagyni magunkat. Most már komolyabban veszem a szakkörünket, mint bármikor. És már nem érdekel a kockázatok se. Csak a biztonság kedvéért van a kezem ott ahol a pálcám is, van érintettem vagy fogtam meg. Ha kellően feldühítem Malfoyt nem akarok védtelen lenni. Kivédésben ügye vagyok, de támadásokat nem nagyon tudok. Eddig bele se gondoltam mennyire szükségünk lehet rá. Eddig naivan azt gondoltam, minek? Ki akarna támadni minket? Nem ez veszélyesebb világ lett mint a muglik világa. De Malfoy figyelmesebb mint képzeltem, és már rám is ordít, hogy vegyem elő a pálcámat, és hangosan fenyegetőzik. Már többen is néznek minket az udvaron. Csak pislogok a kirohanásán, és megijedek, egy lépést hátra tántorodom. De persze senki nem jönne a segítségemre, most bezzeg egy griffendéles, vagy barátom sincs itt. Hol vannak ilyenkor? Jól esnek a segítség, ha komolyan ez a barom itt akarna megtámadni. És komolyan, kipattintja a pálcáját, és a torkomhoz is nyomja. Ez megkergült. Én is előkapom, bár semmi értelme nehezen tudnám kikerülni. Azért gyorsan elhajolok, és én is rá szegezem. Nem hittem volna,hogy a gondolataim erre fognak kalandozni, de most nagyon örülnék Jamesnek. Ő tudna támadni is, komolyabban.
- Legyél észnél Malfoy. Az egy dolog, hogy kicsaphatnak, de kockáztatod az Azkabant is csak azért, hogy erődet bizonyítsd ? Tudjuk ki, nem fog tudni csak úgy kiszabadítani onnan. - próbálom erősen tartani a pálcámat, hogy ne remegjen a kezem. Potter...

©


Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Lily and Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimeVas. 17 Aug. 2014 - 8:44

Lily  & Lucius  

   
Csak az olyan emberekben bízom, aki Aranyvérű és olyan célok vezérlik, mint amilyenek az enyémek. Mindenki más, aki ez ellen akar tenni, az ellenségem, akit el kell pusztítanom. Igen. Halált érdemelnek. Kegyetlen véres halált. Evans pedig elmehet a francba ezzel a kijelentésével. Nem adná meg nekem, mi? Nah persze. Majd meglátjuk. Beszélgetésnek épp nem mondható az amit jelenleg mi művelünk, illetve csak Evans beszél én meg próbálom nem megölni, bár idáig eléggé kedves voltam. Szóval előkerül a pálcám, a torkához szegezem az izzó végét, a lány pedig ijedten hátra lép. Helyes. Majd ő is előveszi a pálcáját, miközben odébb ment. Rám szegezi a pálcát ő is, majd neki áll ismét okoskodni és csak mondja és mondja. Tekintetemben eddig gyűlölet uralkodott, bár ez kezd kicsit elcsendesedni, bár nem is látszik. Narcissára gondoltam, igen.
A pálcámat a talaj felé fordítom, a lány lábától alig 1 méterre robban fel a varázslatom, közben egy hirtelen mozdulattal, másik kezemmel megragadtam a lány talár-át, emeltem rajta és közelebb húztam magamhoz, akárhogyis ellenkezik, nem eresztem. Belenézhet a kegyetlen tekintetembe, féljen még jobban.
- Ezt vedd figyelmeztetésnek. Következőre már a fejed repül és nincs megállás. - arra mérget vehet, majd elengedem, miközben lökök is rajta egyet, aztán hátat fordítok neki, mintha az égvilágon mi sem történt volna, visszateszem a ruhaujjamba a pálcám és ott hagyom a lányt tépelődni.
Igen. Ez vagyok én Lucius Malfoy. Már most félnek tőlem, mi lesz később?


|Tagged: Lily Evans | Music: Borzongó  | Note:  valahol még ütközhetnénk. Ha gondolod|
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Lucius Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Lucius Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitimeVas. 17 Aug. 2014 - 13:32

Lily and Lucius

Mikor látom, hogy a keze lefele ereszkedik, megnyugszom. Hála istennek nem olyan elvetemült, hogy ténylegesen megtámadjon az iskolában belül. Mondjuk igaz ami igaz, ha kirúgják, a halálfalók családjában biztos lesz helye. Amiket hallottam a Malfoy családról még büszkék is lennének kicsiny gonosz, elvetemült fiúkra. De mire ezeket végig játszom az agyamba, pár másodperc töredéke volt az egész. Mikor Malfoy a pálcáját leereszti, nem azért hogy feladja, és eltegye. Pont ellenkezőleg, egy gyors varázst elmotyog, majd a lábam előtt kb 1 méterre robban a varázs. Épp ugranék hátra mikor megragadja a taláromat, és olyan erővel magához húz, hogy a nyakam hátra bicsaklik. Kiakarok szabadulni a fogságából, senki nem látja mi folyik itt ? Most egy tanár sincs a közelbe?? Csak a kegyetlen tekintete fúródik az enyémbe. Állom a tekintetét, mintha egy kobrával állnék szembe. Majd bejelenti nekem, hogy ez csak figyelmeztetés volt, legközelebb meg is öl. Épp emelném az öklömet, hogy minden erőmmel pofán csapjam, de erre elenged, sőt ellök magától. Megtartom magamat, majd aggódva nézek utána. És ez csak egy ember. És ezek lehetne több százan is. Megfogom a nyakamat, borzalmasan nyílal. Majd körbe se nézek ki nézhetett minket tétlenül, nem akarom tudni, és elsietek.

©


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lily and Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Lucius   Lily and Lucius Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily and Lucius
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily és Lucius
» Lucius & Narcissa
» Jonathan & Lucius
» Dorcas és Lucius
» Narcissa & Lucius

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: