Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Dorcas és Lucius 04_www.kepfeltoltes.hu_
Dorcas és Lucius 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Dorcas és Lucius Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Dorcas és Lucius Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Dorcas és Lucius Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Dorcas és Lucius Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Dorcas és Lucius Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Dorcas és Lucius Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Dorcas és Lucius Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Dorcas és Lucius Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Dorcas és Lucius Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Dorcas és Lucius Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Dorcas és Lucius Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Dorcas és Lucius Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dorcas és Lucius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Dorcas és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Dorcas és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Dorcas és Lucius   Dorcas és Lucius Icon_minitimePént. 7 Nov. 2014 - 21:09


Doe & Lucius



Nemrég adtam le a jelentést az egyik Halálfalónak, a társamnak  a Roxfort falain belül ténykedő aktuális hírekről. Mostanában elég meredek dolgok folynak oda bent. Ráadásul még vicces is a helyzet, hogy a gyengék akarnak erőhöz jutni és megvédeni valamit, ami fontos számukra. Számomra csak egy ember létezik, ami miatt csatlakoztam Voldemorthoz titokban, hogy megvédjem a szerelmem. Ha valaki odaáll elém a mai nap reggelén és elmondja nekem percről, jelenetre pontosan, hogy mi fog történni az este folyamán, valószínűleg őrültnek néztem volna. Na jó, azért nem mondom, hogy nem számítottam ilyen kimenetelre, de érdekes volt a maga módján. Lassan haladok az erdőben, igyekszem kiérni és visszaérni időben, hogy senkinek se tűnjön fel hiányom. Bár majdnem mindenkinél elértem, hogy rettegjenek tőlem, ez így helyes. A háborúban legalább eltiporhatom őket könnyedebben és még csak meg sem kell erőltetnem magam... egy női sikoly szeli át az erdő csendjét amire megtorpanok, ridegen meredek előre, majd jön egy "Segítség" is, így megindulok a hang irányába. Szaladó léptekkel. Pedig nem szokott az ilyesmi érdekelni, de most...valahogy furcsa érzésem támadt. Olyan 10 métert szaladtam Északnyugati irányba, majd megálltam és elbújtam egy fa mögé, onnan kémleltem az eseményeket. Dorcas? A lány a földön ült és a bokáját fogta, ahogy elnézem kissé megsebesült. Mi történhetett? Messze vagyunk a sulitól, így válasz a segélykérésére nemigen fog jönni. De én itt vagyok....mi a szart keresek én itt? Nem az én dolgom... kilépek a fa mögül és a lányhoz igyekeztem. Ő az egyetlen akivel nincs bajom Roxfortban...Aranyvérű, flúgos, őrült és nem mászik bele más dolgába. Meg van a maga kis világában...
- Dorcas? Mi történt? Mit keresel itt az erdő mélyén? - kérdezem a megszokott nyugis, arrogáns stílusban, lassan letérdelek mellé és végig nézek rajta, egyéb sérüléseket keresve. Ha valaki azt mondaná most, nem ismer rám, hát jól telibe röhögném. Vele tényleg sosem volt bajom, miért is ne nyújthatnék neki segítő kezet?
- Mid sérült még?



Words: -  Music:  Note:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Dorcas és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorcas és Lucius   Dorcas és Lucius Icon_minitimeSzomb. 8 Nov. 2014 - 9:16


Lucius & Dorcas


Na tessék a mai is egy tipikus Dorcas Maedowsos nap. Ma is annyi pletykát gyűjtöttem, hogy csak na. Kicsit aktívabbak lettek mostanában a dolgok. De én nem festem az ördögöt a falra. Inkább megvagyok nyugiban.
Este van a hold magasan jár. Az udvaron sétáltam egyet lefekvés előtt mikor találkoztam az egyik mardekáros lánnyal. Azt hiszem én egy olyan csaj vagyok, akivel még a mardekárosok is van, hogy tudnak normálisak lenni.
Na ez nem volt az. Azt mondta, hogy gyáva vagyok! Én nem vagyok gyáva! Ha valaki bátor akkor az én vagyok! Ezt meg is mondtam neki. Mire közölte, hogy akkor szökjek be a tiltott rengetegbe és hozzak neki el egy különleges füvet.
Én persze belementem. Naná, ha ideges vagyok megszűnik a józan eszem. Ez pedig párosul a hiperaktivitással és kész is a baj. Egyenesen berontottam az erdőbe. Cseles volt a lány, direkt olyan füvet mondott, ami jó mélyen van.
Pálcámmal a kezemben. Haladtam előre. Nem használtam Lumost. Tudom, hogy az éjszakai állatok nemszeretik a fényt. Viszont minél beljebb értem annál kevésbé kezdett tetszeni a hely. S be kell vallanom elkezdtem tartani a helytől. Csak nehogy legyenek itt denevérek.
Hamarosan megtaláltam, amit kerestem. Elraktam a pálcám a táskámba, majd lehajoltam és szedtem a fűből. Persze olyan óvatosan ahogy csak lehet. Tanultam gyógynövénytanra. Az ilyen fűvel óvatosnak kell lenni.
Kiegyenesedtem és elraktam a füveket. Éppen indultam volna vissza, mikor valaki megragadta a karom, de olyan erővel, hogy majdnem széttörte a csontom. Szörnyen fájt. De nem kiáltottam, csak a másik kezemmel igyekeztem megszerezni a pálcám.
- Eress el! - Mondom hangosan. De erre csak az volt a válasz, hogy még mindig szorítva a karom a földre tolt. Hát jól megcsinálta, mert reccsent a bokám. A fájdalomtól sikítottam.
Erre a valaki elengedett. Én pedig seggre esve értem földet. Persze autómatikus reakcióként elkiáltottam magam, hogy "Segítség!" De gyorsan rájöttem, hogy itt aztán egy árva lélek se fog rámtalálni.
Figyelmem a bokámra terelődött. Nem vagyok orvos, de abból kiindulva, hogy majdnem olyan fekete, mint a föld szerintem eltört, vagy rohadtul megzúzódott. A karom pedig biztosan véraláfutásos lett.
Ekkor az egyik fa mögül kilép valaki. Ijedten kapok a pálcámért és tekintetem az idegenre szegezem. Nem adom könnyen az életem. Akkor sem ha sebesült vagyok. Biztos az a valaki jött vissza, aki ezt csinálta velem.
Mikor meglátom a felém közeledő ember arcát, leesik az állam. Malfoy?! Ez meg mi a bánatot keres itt?! És miért segít nekem? Egy griffendélesnek? Na jó velem nincsen semmi baja, ezt már egyszer kifejtette, de akkor is ezt nem néztem volna ki belőle.
- "A mit keresek itt?"-es részt én is kérdezhetném. Amúgy meg be akartam bizonyítani az egyik dinka lány háztársadnak, hogy nem vagyok gyáva! A mi történt pedig nagyon jó kérdés. Volt itt valaki. Véraláfutásosra szorongatta a karom. Aztán meg lenyott a földre.
Magyaráztam el gyorsan a fennálló helyzetet. Akkor is ha nagyon furcsállom, hogy ő ilyenkor itt van. Bár ahogy ismerem biztosan köze van az ittlétének Narcissa Balckhez. Nem szoktam foglalkozni a mardekárosokkal, de azért ott is figyelem a híreket.
- Hát a karom véraláfutásos, a bokám minimum kitekertem. Jah, meg a seggem is fáj, de csak mert egyenesen ráestem! Na de tudsz segíteni, vagy egész éjjel itt fogok csücsülni? Amúgy nem mintha baj lenne, de tényleg te miért vagy itt? Nem hittem, hogy lesz valaki a rengetegben ilyenkor.
Mondom olyan őszinte Dorcasos hangon. Ami azt takarja, hogy olyan mintha hidegen hagyna a dolog, pedig kicsit sem hagy hidegen. Csak most valahogy a bokám állapota kicsit jobban zavar, mint a furcsa tény, hogy Lucius Malfoy az este közepén a tiltott rengetegben bóklászik. Hát felőlem azt csinál, amit akar.


Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Dorcas és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Dorcas és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorcas és Lucius   Dorcas és Lucius Icon_minitimeHétf. 10 Nov. 2014 - 16:19


Doe & Lucius



Nem kellenek a hívatlan látogatók most. Épp elegen vagyunk a gondolataimmal idebent. Fene gondolta, hogy pont illyes valakibe botlok idekint, de ha már így alakult, kénytelen leszek kissé... átértékelni ezt a „kirándulást”.
- Értem. – hagyom ennyiben a volt itt még valaki sztorit, annyira nem érdekel, csak az, hogy hősködni akart, pont ő, pont itt. A bokája sérülését nézem, mennyi terhelést bír, megnyomogatom, ha felszisszen hagyom. Kissé felduzzadt, ráadásul fekete és lila.
Vonzás-taszítás. Fent és lent. Vagy nem ilyesmikről írnak az egyik könyvben? Visszakérdezéseire elmosolyodom, pillantásom olyan ártatlan, macskák produkálnak hasonlót, mikor rajtakapják őket valamin.  Hallgattam és hallgattam és hallgattam, Cissy igazán büszke lehetett volna rám, hogy ilyen türelmet tanúsítok, az ezt következőknél viszont szerintem nem örült volna. Legalábbis... áh nem, kurva élet, hogy nem.
- Szerintem semmi közöd. Csak erre jártam. – pillantok a szemeibe a szokásos nyugalommal, mintha az égvilágon semmi sem történne, ráadásul hidegen hagy, hogy nem vagyunk egyedül. Van itt még valaki. De ki?  Végül is, nem vagyok meglepve. A tájat hűvös szellő kezdi átjárni.
- Igyekezzünk. - ragadom meg a karját és segítek neki fel állni, karját a nyakamba teszem, megragadom az oldalát és ránézek.
- Tudsz igy haladni? Vagy vigyelek? - csak azért csinálom mindezt, hogy páran bízzanak bennem, kicsit nagy meglepetés lesz a háború. Hogy nem a Roxfort oldalát díszítem, hanem Voldemortét. Ha neki így jó lesz a haladás, akkor haladunk így, ha nem... akkor kénytelen leszek a hátamon cipelni. Oh te jó ég...hosszú lesz ez az éjszaka....

Words: -  Music:  Note:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Dorcas és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorcas és Lucius   Dorcas és Lucius Icon_minitimeHétf. 10 Nov. 2014 - 22:21


Lucius & Dorcas


Na jó ez fura! Kifejezetten fura. Mi a jó eget keres Lucius Malfoy kint az erdőben ilyenkor. Na jó én se vagyok jobb, de rólam hamarabb el lehet képzelni, hogy ilyen helyeken töltöm az időmet, mint róla.
Ahogy kérte gyorsan felvázoltam neki a helyzetet. Ahhoz képest, hogy most támadtak meg a beszélőkém nem dugult el. Szépen vagyunk mi. Folyamatosan jártatom a szám még akkor is ha veszélyben vagyok.
Bár most nem vagyok abban. Hiszen itt van velem Malfoy. Huhh, ez furcsa volt. Pont az miatt kellene magam veszélyben éreznem, hogy itt van! Lehet, hogy mégsem volt teljesen hatástalan az a támadás?
- Jól van, na! Nem kell így felkapni a vizet! Csak kérdeztem. Amúgy meg hidegen hagy, hogy TE mit csinálsz! - Vetem oda neki ugyanolyan hangnemben, amiben ő beszélt hozzám.
Igyekezzünk az addig rendben van, de nem tudom, hogy ilyen bedagadt fájós bokával milyen iramban fogok tudni haladni. Elkapja a karom és segít felállni. Ha ezt most valaki látná, nem hinné el. Azon kapom mag, hogy a karom a nyaka körül van, ő pedig a derekam fogja. Most kellene elindulni, ugye?
- Még csak az kellene, hogy cipelj. Ha voltam olyan hülye, hogy kijöttem, akkor vissza is vissza fogok botorkálni. De azért köszönöm, hogy segítesz! Hogy őszinte legyek nem néztem volna ki belőled, hogy ilyen is  tudsz lenni. Mondjuk még így is én vagyok az egyetlen griffendéles, akinek nincsen veled baja.
Na tessék megint megeredt a nyelvem. De rögtön abba is hagytam, mikor a járásra kellett koncentrálnom. Nehéz úgy sétálni, hogy sajog az ember lába. Most már tudom milyen, ha le akarják vágni. Borzalmas, egyszerűen borzalmas.




Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Dorcas és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Dorcas és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorcas és Lucius   Dorcas és Lucius Icon_minitimePént. 21 Nov. 2014 - 18:15


Doe & Lucius



Nekem volt okom kijönni ide, viszont ő csak hősködni akart. Tipikus Dorcas komolyan...Nem is ő lenne, de komolyan. Felsegítem a földről, kérdésemre válaszol, amire elmosolyodok, majd megindulunk, lassú csiga módban, talál még a csigák is gyorsabbak nálunk. Egy ágreccsenés nem messze tőlünk, amire megtorpanok, szemeim a hang felé fordulnak. Egy árny lép felénk, a sötét miatt nem látni tisztán.
- Engedd el és add át a lányt nekem!
Leszedem a lány kezét a nyakamról, majd a derekáról lecsúsztatom a kezem és magam mögé húzom, ha akar kapaszkodjon a hátamban a ruhámba. Egy jó pont nekem, de Dorcast sose piszkáltam, nem volt vele problémám. Aranyvérű és lökött.
- Először is, még szép hogy nem adom át, másodszor, rosszkor vagy rossz helyen...nem tanultad meg, hogy egy Malfoyba nem szabad belekötni? Főleg ha rossz napja van és nekem...mindig rossz napom van!!
A pálcám előhúzom egy kis fényt csinálok. Egy nagydarab részeg tag (halálfaló) állta utam.
- Ne aggódj Dorcas, visszajuttatlak... - felelem a lánynak, közben pedig már intézek ellenfelem felé a támadásom is, amit könnyedén kivéd egy pajzzsal. Basszus, ez a társam... miért pont neki kell itt lennie... Egy kicsit elveszíti rólunk a figyelmét, egy pillanat alatt ölbe kapom a lányt és már száguldok is vele az erdőben. Hirtelen egy robbanás mellettünk, majd még egy.... hamar belépek egy vastag fa mögé, leteszem a lányt és ugyanolyan robbantgatásokat küldök az ellenfélre.
- Ennek is most kell megtörténnie. Miért nem lehet egyszer egy nyugis napom?! - panaszkodom kissé mérgesebben, mint amilyen hangstílushoz hozzászokott már Doe, kicsit annál dühösebb hangszínben.
- Merem ajánlani, hogy nem beszélsz erről a kis hősködésemről. -pillantok a lányra lenézően, a támadást abbahagyva egy kis szusszanásnyi időt hagyva magamnak.


Words: -  Music:  Note: XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Dorcas és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorcas és Lucius   Dorcas és Lucius Icon_minitimePént. 21 Nov. 2014 - 23:48


Lucius & Dorcas


Kell nekem játszanom az agyamat. Most mekkora bajban vagyok! Csak mert megint akkor az arcom, hogy nem tudom elviselni, ha egy mardekáros sérteget. Mondjuk ráfoghatnám, de azzal most nem leszek sokkal előrébb.
Most az a legfontosabb, hogy visszajussak a kastélyba. Szerencsére Malfoy segít ebben. Felemel a földről, majd mikor olyan tőlem megszokott hevességel válaszolok a kérdésére csak mosolyog, s megindul a kastély felé.
Már éppen szólni akarok, hogy nem kell lassúsági versenyt rendezni egy csigával, hogy tudok én gyorsabban is menni, mikor a közelben megreccsen egy ágy. Megremegek. Mikor pedig megjelenik az árny, falfehérre sápadok.
Engem akar?! Miért nem tettem semmit? Miért akar engem? Egyáltalán ki a bánat ez az alak! Lucius leveszi a kezem a nyakáról, majd lassan a derekam is elengedi. Ugyen nem akar itt hagyni? Ugye nem? Nem fog átadni ennek az őrültnek!
Nem! Megúsztam, egyelőre. Magam mögé húz. Mire én gondolkodás nélkül kapaszkodom meg benne. Azt hiszem, ha most Narcissa látna megölne! Márpedig Siriusból kiindulva jobb, ha nem kockáztatom, hogy egy Black mérges legyen rám.
Azt hiszem Lucius Malfoy egy olyan oldalát ismerhettem meg, amit még sosem. Ha nem tartanék annyira attól, hogy mit tesz velem, ha csacsogni merek. Biztos, hogy már holnap mindenki tudná, hogy megmentett engem.
Varázslata hatására fény lesz, s megpillantom a támadó, hát meg kell hagyni igen ronda egy ipse. Még jó, hogy Lucius itt van közte és köztem. Ez valamelyst megnyugtat, akkor is, ha tudom, hogy nem sok esélyünk van a felnőtt ellen.
Mi az, hogy ne aggódjak? Aztán azt mégis hogy csináljam? Na azt mondd meg nekem drága Malfoy! Hogy ne aggódjak, mikor már azóta aggódom, hogy elkezdtem növényt szüretelni? Nem tudok pillanatok alatt lenyugodni. Nem vagyok én gép, amin az idegesség gombot ki lehet kapcsolni.
Malfoy egy támadást intéz az idegen felé, aki kicsit kizökken ennek hatására. Majd olyat tesz, aminek sose akartam tanuja lenni. Az ölébe kap és szaladni kezd velem. A nyakába kapaszkodom és lehunyom a szemem. Csak a robbanásokat hallom.
Megállt. S érzem, ahogy földet érek. Valamit motyog, de nem figyelek oda. Csak kinyitom a szemem. Látom, ahogy támadó irányába lő valamit. De nem vagyok olyan állapotban, hogy felfogja, hogy mit is varázsol, vagy mit nem varázsol.
- Ha túléljük egyetlen egy szót se fogok szólni. A ma este meg nem történt lesz! Esküszöm! - Mondom lassan remegő hangon. Most komolyan megijedtem. S életemben először lennék szívesebben a legutálatosabb órámon, mint a tiltott rengetegben.

Music: Blow Note: Dorcas beijedt! XD


Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Dorcas és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Dorcas és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorcas és Lucius   Dorcas és Lucius Icon_minitimeVas. 30 Nov. 2014 - 9:45


Doe & Lucius



Dorcas fél, nagy szájú, mindenben kotnyeleskedő Griffendéles és most fél. Ellenfelünk egy nagy darab halálfaló, aki magáénak akarja a csajt, gondolom egy két éjszakára kellene neki, aztán megszabadulna tőle, szépnek nem nevezgető módon. A ma este meg nem történt lesz. Felőlem aztán. Én élvezem. Ő kevésbé. Egy kicsit szusszantam, majd kinéztem a fa mögül. Az ellenség eltűnt, visszapillantottam Doera, mellette pedig, nah ki volt? Akit az előbb még a fa mögül bombáztam. Megragadtam Doe karját és elhúztam onnan, majd löktem is rajta egyet, hogy távolabb kerüljön tőlem. A tag a  pálcáját rám szegezte, szemem sem rebbent, de éreztem hogy hamarosan a fejem  fog repülni, hiszen nem sokon múlik, hogy varázsoljon. Mégis mit merészel? Malfoy vagyok, velem ezt senki sem művelheti.
- Dorcas. Szem lecsuk! -adok ki egy gyors parancsot, nem is érdekel, hogy megtette e, vagy sem. Pálcám a fickó mellkasához érintettem és egy olyan átkot ragasztottam rá, ami az agyát bomlassza le élősszőr. Mo ribiusz. ... Majd úgymond belülről robban szét. Ez meg is történt és vére szétfröccsent. Majd felrántottam Doet a földről és direkt sem arra fordítottam, amerre a tag belei hevernek. Nem akarom, hogy sokkot kapjon és a maszlagjait kelljen hallgatnom.



Words: -  Music:  Note: Bocsi hogy rövid lett és hogy ennyit is késtem vele
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Dorcas és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorcas és Lucius   Dorcas és Lucius Icon_minitimePént. 5 Dec. 2014 - 21:46


Lucius & Dorcas


Rettegek, pedig nem vagyok félős, kicsit sem vagyok az. Én egy kotnyekes mindenlébenkanál Griffendéles vagyok, de most rettegek. Jobban, mint valaha. Ez pedig idegesít nem is kicsit. Nem akarok félni.
De a tudat, hogy egy nagydarab gonosz idegen akar tőlem valamit, már magában is idegessé tesz. Bele se merek gondolni, hogy mit akarhat tőlem a férfi. De van egy olyan sejtésem, hogy nem csak beszélgetni óhajt.
Tekintetem végig Luciuson volt. Nem merek elfordulni, mert a végén, még elveszek. Szusszan egyet, majd kikukucskál a fa mögül. Már mozdulataiból is pontosan tud, hogy valami nincsen rendben. Könyörgöm nem legyen semmi baj.
Lucius felém fordult, majd elkapta a karomat. Ajj-ajj... itt van! Remegni kezdtem, de nem nagyon tudtam semmit sem csinálni, hiszen Malfoy megrántott, sőt lökött is egyet rajtam.
Egyet fordultam tengelyem körül mire megálltam. Tekintetem a két fiúra vándorolt. Az idősebb meg akarja ölni Malfoyt. Pálcát szegez rá. Mind a ketten halottak vagyunk. Az ki van zárva, hogy Lucius bármit is tudjon tenni ez ellen a vad ellen.
Szavaira rögtön lehunytam a szemem. Nem akarom látni. Csak a Roxfortban akarok lenni. A kandalló mellett a Griffendél klubbhelységben Remust figyelve. De nem itt életveszélyben, két kétes személy közt ragadva.
A következő, amit felfogtam az az volt, hogy felálltam a földről és valaki fogja a karomat. Remgeni kezdett mindenem. Nem nyitottam ki a szemeimet. Még mindig rettegek. Mi van, ha nem Malfoy az? Mi van ha az idegen.
- Te vagy az Lucius? Ha igen kérlek gyorsan tűnjünk innen! - Szóltam halk remegő hangon. Nagyon félek és csak biztonságban akarok lenni megint.


Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Dorcas és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Dorcas és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorcas és Lucius   Dorcas és Lucius Icon_minitimeVas. 14 Dec. 2014 - 12:01


Doe & Lucius



Én nyertem. Lucius Malfoy VS Halálfaló.
Abban reménykedem, hogy Dorcas tényleg tartsa a száját, nincs kedvem magyarázkodni senki előtt, hogy miért is vigyáztam rá a rengetegben, amikor eleve "rossz fiú" vagyok. Legalábbis úgy ismer mindenki. De belül, valahol legmélyen én is érző ember vagyok. Megragadtam a kis csaj karját némán, ő inkább lehunyt szemmel kérdezett. Néhány másodpercig figyeltem őt, ahogy remeg a teste a félelemtől, majd némi várakozás után megszólaltam.
- Tűnjünk el innen. - majd ismét a nyakamba helyeztem a karját, a kezem az oldalára siklott és elindultunk. Újfent.
Lassan de biztosan kiértünk az erdőből és a Főkapunk értünk be a nagy udvarra, ahol néhány diák észre vett minket és felénk szaladtak, kikapták a csajt a kezeim közül, majd elvitték az ápolóiba Pomfreihez. Én pedig bementem a Mardekár klubhelyiségbe, ahová tartozom. Össze pacsiztam a bent lévő menőkkel, majd ledobtam magam az egyik kanapéra és fújtam egyet.

Words: Köszönöm a játékot, majd még összefuthatnánk valahol. Valamit alakítani XD  Music:  Note:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Dorcas és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorcas és Lucius   Dorcas és Lucius Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dorcas és Lucius
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Narcissa és Lucius
» Victoria és Lucius
» Dorcas & Levin
» Dorcas & Fabian
» Lucius & Narcissa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: