Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Jonathan & Lucius 04_www.kepfeltoltes.hu_
Jonathan & Lucius 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Jonathan & Lucius Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Jonathan & Lucius Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Jonathan & Lucius Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Jonathan & Lucius Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Jonathan & Lucius Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Jonathan & Lucius Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Jonathan & Lucius Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Jonathan & Lucius Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Jonathan & Lucius Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Jonathan & Lucius Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Jonathan & Lucius Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Jonathan & Lucius Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jonathan & Lucius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Jonathan & Lucius Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Jonathan & Lucius Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Jonathan & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Jonathan & Lucius   Jonathan & Lucius Icon_minitimeKedd 29 Júl. 2014 - 18:19

Tiltott rengeteg


A hozzászólást Lily Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 16 Aug. 2014 - 22:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Jonathan & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucius   Jonathan & Lucius Icon_minitimeHétf. 11 Aug. 2014 - 12:40


Jonathan & Lucius



Megérkeztem az erdő széléhez és még egyszer körbenéztem, az ember sosem lehet elég óvatos, majd pedig beléptem a Tiltott Rengetegbe. Ez nem épp egy népszerű hely, sokan félnek idejönni mert megfordul itt mindenféle vadállat, olyanok mint én. Nem tudom miért de engem megnyugtat ez a hely, olyan nyugodt és kellemes hely, ezért gyakran járok ide sétálni de most nem ezért jöttem. Találkozóm lesz az egyik informátorunkkal, aki nem más mint Lucius Malfoy, aki megint késik. Biztos vagyok benne hogy már elmúlt éjfél, tudhatná hogy nem tanácsasos késni ha velem találkozik. Ezek után minimum hogy hasznos információi legyenek, különben megbánja. Egyre idegesebb lettem, fel-alá sétáltam két fa között, egyre mérgesebb lettem de még mindig nem jött. Idővel kezdtem azt hinni hogy megrémült és nem mer eljönni, bár ez nem vallana rá. A Nagyúr nem véletlen őt akarta az egyik informátorának, de lehet hogy tévedett. Az a baj hogy senki nem mondhatja a Nagyúrnak hogy tévedett, vagyis mondhatni mondhatja bárki de az akkor ott helyben meghal. Ha nem jön a kölök akkor én sem tudok jelenteni és akkor csalódott lesz, azt pedig nem akarom ezért még türelmesen vártam. Már kezdtem feladni a reményt hogy megérkezik amikor a ködben megpillantottam egy árnyékot. Elgondolkodtam hogy ez vajon Lucius vagy esetleg egy másik varázsló aki azért jött hogy megöljön? Vagy talán csak egy egyszerű varázsló aki eltévedt? Bár ki lenne olyan hülye hogy bejön ide ilyenkor. A pálcámat már emeltem és készültem egy esetleges támadásra. Közelebb ért, viszont nem láttam ki az mert a köd eltakarta, ezért megszólítottam.
- Ki vagy te?! - Szóltam oda emelt hangon és vártam a válaszára.


A hozzászólást Jonathan Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 11 Aug. 2014 - 14:04-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Jonathan & Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Jonathan & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucius   Jonathan & Lucius Icon_minitimeHétf. 11 Aug. 2014 - 13:57

Jonathan  & Lucius

A Nap hamar lebukott az égről, Roxfortban csend uralkodott, azonban nekem találkozóm van. A probléma már csak az, hogy mindezt titkon kell elintéznem. Sőt, senki sem láthat meg, hogy kilopózok az Iskolából. Ezért várnom kell, kicsit többet, de ez már lényegtelen is. Úgy teszek, mintha aludnék, hiszen még járőrözik Mardekár ház vezetője is, hogy senki sincs e kint a hálókörletén kívül. Így meg kell várnom, míg ő is eltakarodik aludni. 10 perc múlva éjfélt üt az óra, így elindulok, nem vettem le az egyenruhámat, felveszem a fekete csuklyás köpenyem az ágyamból, hiszen jobb, ha ez is rejtve marad. Aztán kiindulok, természetesen halk léptekkel megyek le a lépcsőkön, nem szeretnék felébreszteni senkit se, főleg ezeket a falon lógó senkiket. Majd sikeresen leértem a földszintre és ki az Épületből, ahonnan az utam a Tiltott Rengetegbe vezetett. Ez egy találkahely számunkra, ide tilos kijönni, a név is utal rá, bár ez mit sem számít számomra. Én nem félek semmitől és Senkitől. Előbb leszek Vadász, mint Áldozat. Éjfél elmúlt, bevetettem magam a sűrű ködbe, mentem az ösztöneim után.
Jól tettem. Egy hang szólít meg, látom a pálcát is. De ez a hangnem...
- Tedd el a pálcád. Még megsérülsz a végén. - feleltem vissza neki. Hangom parancsoló és utasító volt, és ahogy közelebb értem a csuklyámat is lehúztam, lássa, Én vagyok az. Majd visszakerült a fejemre.
- Hamarabb nem tudtam jönni, de pillanatnyilag nem sok információval szolgálhatok.

| Tagged: Jonathan | Music: -| Note: Nem találtam Alexről csuklyás képet, csak őt |
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Jonathan & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucius   Jonathan & Lucius Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jonathan & Lucius
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily és Lucius
» Narcissa és Lucius
» Victoria és Lucius
» Lucius & Narcissa
» Dorcas és Lucius

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: