Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Narcissa & Lucius 04_www.kepfeltoltes.hu_
Narcissa & Lucius 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Narcissa & Lucius Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Narcissa & Lucius Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Narcissa & Lucius Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Narcissa & Lucius Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Narcissa & Lucius Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Narcissa & Lucius Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Narcissa & Lucius Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Narcissa & Lucius Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Narcissa & Lucius Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Narcissa & Lucius Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Narcissa & Lucius Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Narcissa & Lucius Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Narcissa & Lucius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Narcissa & Lucius Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Narcissa & Lucius Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeKedd 29 Júl. 2014 - 18:27

Mardekár klubbhelyisége

Narcissa & Lucius SerpentardNarcissa & Lucius Tumblr_lsjquncsAG1r2vkj9o1_500


A hozzászólást Lily Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 16 Aug. 2014 - 22:38-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa & Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeVas. 10 Aug. 2014 - 11:33

Narcissa  & Lucius

Egy újabb karácsonyi mizéria zajlott le, voltak, akik hazamentek, de voltak, akik maradtak, én az utóbbiak közé tartoztam. Valahogy nem akartam hallgatni a családom szokásos ódáit, monológjait. Bár történt egy fontos esemény is számomra. Eljegyeztem kedvesemet, Narcissát. Nem érdekel, hogy a családjaink érdekházasságba akartak rántani kettőnket, a mi érzéseink kinyíltak az együtt töltött sok- sok év alatt. Hajnali fél 5 van, már nem tudtam aludni, szobatársam horkolása az idegeimre megy, hiába szóltam rá, meg se hallotta. Mondjuk attól az orbitálisan hangos levegő vételtől nem is csodálom. Kapja be. Lassan felöltöztem az egyenruhámba, majd elhagytam a szobát és a hálókörzetet is, lementem, kicsit hideg volt, de legalább így rendesen felébredek. Nem gond. Ez a fülsiketítő csend már szinte fáj. A némaságot csak a könnyed lépéseim hangja töri meg. Az alagsorba mentem, a Klubhelységbe, ott legalább csend van. Béke és nyugalom. Most még. Leültem a kényelmes bőrfotelre, úgy, hogy lássam a bejáratot, lábaimat keresztbe rakva felpakoltam az asztalra. Nem szeretek unatkozni, de hajnalban mit tehetne az ember? Ahogy elmélyedek legfőbb gondolataimban, például, milyen nap is van ma, halk lépések zaját hallom. Az ajtó felé nézek és várok, de semmi. De, mégis, kedvesem toppant be, elmosolyodok és nyújtom felé a kezem, hogy jöjjön. Csak vele vagyok ilyen kedves, érzelmes, mást pedig a föld alá kívánnék sokszor.
- Miért vagy fenn ilyen korán?

Tagged: Narcissa |Music: - | Note: Kezdeni nem tudok, de remélem, megteszi|
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa & Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 12:27

Lucius & Narcissa
Nem megy, tényleg nem, egyszerűen nem megy az alvás, pedig erőltetném még, hiszen hajnalok hajnala van, a társaim még a hálóhelyiség méregzöld színű baldachinnal ellátott ágyaiban álmodják meg a legszebb, vagy éppen a legrosszabb pillanataikat, van olyan lány, aki még most fordul meg a másik oldalára, én meg hiába nézem a plafont már egy jó ideje, hiába számolom azokat a fránya bárányokat, nem tudok visszaaludni. Ezért nemes egyszerűséggel, nem kötekedek már magammal, ha a szervezetem most éppen nem igényli az alvást, akkor nem, csendben felkelek, magamra, vagyis a topomra, és a sortomra öltöm a hálóhelyiség színeiben, méregzölden pompázó selyemköntösömet, és a félhomályban tapogatózva, nehogy nekimenjek valaminek, kisétálok a teremből.
Most arra sem vesztegetem a kora reggeli energiámat, hogy elsétáljak a mosdóig, úgy, ahogy vagyok a Mardekár ház klubhelyisége felé irányítom a lépteimet, hátha találok még valakit, aki nem alussza már az igazak álmát.
Amint beérek a helyiségbe, és átlépem a bejáratát, ajkaim kedves mosolyt öltenek fel az arcomra, majd habozás nélkül fogadom el a felém nyújtott kézfejet, és lépek közelebb a másik koránkelő elé. - Szép reggelt, édes. - köszöntöm, még mindig a lehető legkedvesebb mosolyommal karöltve a jegyesemet, majd lágyan megcsókolom az ajkait, és a társaságától kissé felélénkülve foglalok helyet az ölében. - Valamiért nem tudtam aludni. - mondom vállat vonva, majd kedvesen a szemeibe pillantva folytatom. - Lehet azért, mert nem voltál velem, mellettem. - fejezem be, és az arcához simítom az arcomat.
Milyen szerencse, hogy a családom egy olyan férfinek szánja a kezem, akit gyermekkorom óta ismerek, akivel eddig is sok időt töltöttem, most meg már pláne, és nem utolsó sorban, aki iránt mély érzéseket táplálok. Nem is tudom mit tennék, ha más valaki lenne a vőlegényem, később majd a férjem, de az biztos, hogy így nekem a legjobb, hiszen ő az, akit szeretek, és nem más.
Ennek örömére pedig ujjbegyemmel végigsimítok az arcán, és szépen mosolygok, továbbra is.


A hozzászólást Narcissa Black összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 21 Aug. 2014 - 13:35-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa & Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 13:27

Narcissa  & Lucius

Kinyújtottam felé kezem, ő pedig jött, minden féle ellenkezés, elutasítás nélkül, a csodás mosolya a legszebb a mai reggelen. Nah meg persze ő maga teljes valójában egy selyem köntösben. Csókját viszonozom gyengéden, majd lehuppan az ölembe, ahogy leült, egyik kezem automatikusan a derekára siklott, míg másikat a combjára tettem. Válaszát hallva pedig elmosolyodom, arcát az arcomhoz dugja, amire lehunyom szemeimet, hiszen azok a rakoncátlan szőke hajtincsek birizgálják azokat. Eljegyeztem, mert szeretem. Ő is engem. De majd hamarosan másra is sort fogok keríteni. Ő és Én és egy csendes üres szoba! Mire gondolsz? Bizony. Odáig még nem jutottunk el, hogy elmerüljek benne. Majd szakítunk rá időt, de csak, majd ha ő is készen áll.
Szemeibe pillantottam, szelíden.
- Mihez volna kedved? - érdeklődtem, most nem érdekel semmi, csakis ő. Az se zavar jelen pillanatban hogy Roxfortban vagyok, megcsókoltam, haját pedig eltűrtem az arcából közben, másik kezemmel pedig hátát simítottam végig.
- Amúgy jól aludtál, úgy is, hogy nem feküdtem melletted? - kérdeztem, mert apró csókokkal boronáltam meg a nyakát, kulcscsontját, visszafogom magam egyelőre, hogy ne kezdjek bele abba, amit már oly régóta tartogatok számára.
Majd abbahagyom mindezt és ránézek, arra a gyönyörű hófehér arcára, a kék szemeibe elmerülve.


Tagged: Narcissa |Music: - | Note: Bocsi, hogy rövid lett|
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa & Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 17:58

Lucius & Narcissa
Nem is tudom mi lenne az iskolában velem, ha megfosztanának a társaságától. Igaz, eddig is, és most is, ha nincs valami oknál fogva mellettem, feltalálom magam, és igyekszem nem szenvedni a hiányától, hiszen egy határozott lány vagyok, akinek nincs segítségre szüksége ahhoz, hogy elfoglalja magát, de most mégis, mióta már tudom, hogy az érzéseim mélyebbé váltak az irányába, megváltozott ez a helyzet. Enyhén lehangolttá válok, ha nem lehetek vele, ilyenkor pedig csak a lányok jelentenek menedéket nekem, akikkel a kastélyban, vagy a birtokon csavargok, és nem mindig pozitívan cselekszem. Ilyen eset, ha tekintetünk megpihen egy szerencsétlen alsóévesen, aki nem a Mardekár ház tagjainak számát gyarapítja, ha meg még a vére sem egyezik a miénkkel, nagy pechje van. Ha Luciusszal vagyok, akkor nem foglalkozom senkivel, és semmivel, csak vele. Mint most is. És így van ez teljesen jól.
- Nincs konkrét tervem, de mivel nem kell órákra járkálnunk, gondoltam csinálhatnánk valami jót. - felelem, és tényleg így is gondolom. Szeretek vele lenni, és szeretnék vele lenni ma is, egész nap. Természetesen az iskola azért iskola, így nem lóghatok szakadatlanul a nyakán, mint akkor, ha a Black, vagy a Malfoy kastélyban lennénk, de még ez sem tántoríthat vissza. Vele akarok lenni, és vele is leszek. - Neked van már valami terved? Rád bízom magam. - mormolom, mialatt nyomok egy csókot az arcára, majd oldalra hajtva a fejemet, pillantok a szemeibe.
Kérdésére elmosolygom magam, megint. Egyszerűen nem vagyok képes levakarni a mosolyt az arcomról, ha vele vagyok. Mellesleg, egész nehéz koncentrálni, ha a szerelmed folyamatos csókokkal ajándékoz meg, márpedig Lucius ennek az ajándékozásnak igen nagy használója. Na, nem mintha zavarna. De a válaszadást mindenesetre megnehezíti. - Aludni aludtam, hogy kellemesen-e? Nem annyira, mintha melletted lettem volna. - varázsolok szomorkás mosolyt az arcomra. Mi más is lehetne kellemesebb, mint azzal a férfival álomba merülni, akit mindenkinél, és mindennél jobban szeretsz?


A hozzászólást Narcissa Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 21 Aug. 2014 - 13:35-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa & Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 19:01

Narcissa  & Lucius


Mennyasszonyom a legszebb lány, akit valaha is láttam. Aranyvérű, mindazon felül, természete is egyezik néha az enyémmel, így teljesen összeillünk. Csak néha a véleményünk nem ugyanaz, legalábbis akadt rá egyszer példa, de nem is számít mindez. Itt vagyok és ő is itt van velem.
- Igazad van, ma nem kell mennünk sehová sem. - egy újabb csókkal bombázom meg, majd válasza szerint rám bízza magát. Ez tetszik, nagyon. Bár nem hiszem, hogy tetszene neki, amit tenni akarok felé. Egy lépcsővel tovább szeretnék lépni a kapcsolatunkba.
- Majd valamikor hazalátogathatnánk, és együtt alszunk. Rendben? - mosolyodom el szelíden, úgy gondolom, hogy nagyon sok ideje vagyunk már együtt, az arisztokratáknál általában ebben a korban elkezdik a dolgot. Kétség sem fér ahhoz, hogy most örülök annak, hogy itt van. Velem. Felemelkedek, miközben az ölemben tartom őt, majd leteszem a kanapéra elfektetve, ahol eddig ültem és föléje tornyosulok, és újabb csókokkal halmozom el, majd megállok a fülénél és belesúgok.
- Szeretlek. Nagyon. Mindenhogy. Magamévá akarlak tenni - közben akadozva is beszélek, hiszen csókokkal bombázom a nyakát ismét. Ő már hozzám tartozik, nekem pedig eszem ágában sincs őt eldobni magam mellől. Soha semmikor, semmi pénzér se.
- Akarlak. - dobom be végül a törölközőt és kimondtam. Ha ő is akarja a továbbiakat, van zár az ajtón, ha nem akkor pedig nem erőltetem még egyelőre.




Tagged: Narcissa |Music: - | Note: -|
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa & Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. 2014 - 13:13

Lucius & Narcissa
Nem sokszor mondhatom el, hogy a családom rám szabott feladatait díjaznám, hiszen az édesapám, és az édesanyám nem a gyermekeik iránti megértésről váltak híressé, és nevessé, most mégis a lehető legjobb dolgot tették velem azáltal, hogy nem egy másik család gyermekének adták a kezemet, hanem neki. Talán a sors akarta így, talán lehetett valami a levegőben, ami miatt ennek így kellett történnie, de a lényeg, hogy nem más vált a jegyesemmé, hanem ő, nekem pedig ez éppen elég ahhoz, hogy boldogság töltse meg, és el a lelkemet, és a szívemet. Nem kell más, éppen elég, ha őt magam mellett tudhatom, ha érzem a testének a közelségét, magát az illatát, ha megfoghatom a kezét, és érezhetem az érintését magamon. Néha még ez is soknak látszik, hiszen az életemben nem gondoltam volna, hogy ennyi jó dolgot kapok majd a sorstól. És mégis, most itt van ő, a szerelmem, és nekem már nem kell senki, és semmi más, hogy boldog legyek.
Elkalandozásom közepette gondolataim boldog mosolyt varázsolnak az arcomra, és, amint rám néz, megérint, le sem tudnám tagadni, hogy miatta vagyok ilyen boldog, nem más miatt. Szórakozottan bólintok a szavaira. - Bizony nem, ezért is reméltem, hogy szabad vagy, nincs semmi dolgod, és így végre egymás mellett lehetünk, kettesben. - mondom, és engedem, hogy még egy csókkal pecsételje meg a perceket, amiket most egymással tölthetünk.
Megint bólintok, és kedvesen elmosolyodok, amint meghallom a szavait. - Nos, mit is mondhatnék erre a kedves kis ajánlatra? - kérdezem tőle, természetesen mintegy költői kérdésként, hiszen sejtheti, hogy nem mondanék nemet, neki szinte soha sem.
A következő pillanatban a szívem az eddiginél is jobban zakatolni kezd, az izgalom eluralkodik rajtam, noha egy cseppnyi félelem is vegyül az érzésbe, amint hátam a kanapé felületét érinti, a szerelmem meg az én testemet, ami remegve válaszol az érintésekre, az ajkaim pedig érzéki játékba kezdenek az ajkaival. Egyik kezem végigsimít a hátán, míg a másik a hajtincsei közé szánt. Lehunyt szempárral hallgatom, és akaratlanul is elpirul az arcom, amint megértem a szavai értelmét. Hagynom kell magamnak egy kis időt, hogy rendbe tegyem a gondolataimat, és válaszolni tudjak, majd nyelvemet végigvezetem a kiszáradt alsó ajkamon, még mielőtt felelni tudnék neki. - Te vagy nekem a mindenem. Az életem. Már régen nem tudnám elképzelni az életem nélküled. Veled szeretnék lenni, amikor csak lehet, és, amikor csak tudok. Most is. Itt, és most. - fejezem be a vallomásomat, majd csókot nyomok az arcára, aztán kicsit elszakadva tőle, még egy szót suttogok neki. - Szeretlek.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa & Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. 2014 - 21:26

Narcissa  & Lucius


Letettem a kanapéra én pedig fölé magasodtam és csókokkal boronáltam. Éreztem, ahogy a teste megrezdült. Azt tette, mondta, amit hallani akartam. Nem mer ellenkezni vagy épp nemet mondani. Félt. Tudtam. Még nem áll készen. Nem is tudom hány éve ismerem őt, eleinte hidegen hagyott, de egyre jobban beleszerettem. Családjaink csak a pénz és egyéb ilyesmik miatt szántak egymásnak, de eszükbe se jutott, hogy mi ketten mást akarunk. Nem akarom bántani őt, mégis elszántam akarom őt testestül lelkestül mindenestül. Kezei rajtam vannak, egyik a hátamon, másik a fejemen. Köntöse alá nyúlva a kezem a combjára téved, teljes hosszában simítom végig a formás combot, amit találtam. Őszinte szavaira elmosolyodom, majd felemelkedem és figyelem, majd elveszem combjáról a kezem, az arcát simítom végig, majd visszahajolok a füléhez.
- Hamarosan hazalátogatok a birtokra, magammal viszlek, és ott megadom neked, mit ma itt akartam. - végül elmosolyodom, majd leszállok róla és felsegítem őt ülő helyzetbe, majd visszaülök mellé.
- Nem akartalak megbántani. És bántani se. - felelem neki, majd rápillantok, egy kis mosolyt megeresztek felé.
- Töltsük együtt a napot, rendben?
Legszívesebben itt hagynám Roxfortot. Fognám Narcissát és haza vinném a Malfoy kúriába, ahol végig tudnánk aludni egy teljes napot, csak mi ketten. Az égvilágon semmi sem zavarna minket. Óh jut is eszembe, tavaly nem volt nálunk, azóta az északi szárnyat átalakíttattuk. Az a része lett az enyém. Kíváncsi leszek, ha meglátja, örül e neki. Kezemmel végig simítok szőke tincsein, hátratűröm füle mögé, majd a nyakát kezdem kóstolgatni, nem tehetek róla, nem tudok betelni vele. Kibontogatom köntöséből, majd szemezek vele.
- Átalakítattuk a Kastély Északi szárnyát. Az a rész lett csak az enyém, amit akkor és arra használok, amire csak akarok. Már alig várom, hogy lásd. Van néhány kedvedre való dolog is, rajtam kívül. - megcsókolom nyakát, majd egyre csak lejjebb tévedek, majd újból a szájára hintek apróbb csókokat.
- Áh, méh mielőtt el felejteném. Jövő hétre elengedett Dumbledore, apámat megkértem, hogy egy cseppet hazudjon, miért is kellene hazamennem pár napra. Magammal viszlek, téged is elengedett. Azért most szólok róla, mert meglepetésnek szántam, de már nem bírtam tovább magamban tartani. Örülsz? - az ő boldogsága mindennél fontosabb, így ma nem is akarok a sárvérűekről hallani, de látni se akarom őket...




Tagged: Narcissa |Music: - | Note: -|
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa & Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeSzomb. 23 Aug. 2014 - 19:19

Lucius & Narcissa
Szeretem, ez egyértelmű, mégis érzem, hogy arra, ami most következne még egyszerűen nem vagyok kész. Most még nem, és itt még nem. Mégsem ellenkezek, mert a szívem, és a lelkem az övé, és lassan a testem is az övé lesz. A fejemben kavarognak a gondolatok, a szívemben pedig az érzések, és az érzelmek, és nem értem magam, tényleg nem, hiszen szeretnék is már vele lenni, de várni is szeretnék még, még ha csak kevés időt is, akkor is. Érdekesen vélekedek most erről a témáról, nem is tudom, hogy miért vagyok ennyire határozatlan, annak ellenére, hogy soha sem viselkedek így, mindig van egy pontos, konkrét véleményem, amit más miatt sem vagyok képes megváltoztatni. Rendben, talán pont ő lenne az a személy, aki miatt nemcsak az életemet, hanem a véleményemet is megváltoztatnám, ha akarná. Lehet, hogy ez már túlzásnak látszik, és lehet, hogy az is, engem ez mégsem érdekel, hiszen a szerelem sok mindent megváltoztatott már bennem, vele kapcsolatban.
Minden egyes érintésére megremeg a testem, részben a félelemtől, amit azzal kapcsolatban érzek, amit most teszünk, de nagyobb részben azért, mert nem tudok betelni sem vele, sem az érintéseivel, sem pedig a csókjaival, ezért szinte levegőt nem hagyva magamnak, sem neki, csókolom meg az ajkait minduntalan. Amint a keze a köntösöm alá téved, kicsit megrezzenek, mégis lehunyt szemekkel élvezem a közelségét, és rögvest meglepődök, amint észreveszem, hogy elveszi a kezét a combomról, majd megint felém magasodik. Az arcomon simít végig, én pedig a karján nyugtatom a kezeimet, amíg hallgatom a szavait, amikre a piruláson kívül nem tudok mit válaszolni, ezért nem is teszem, csak arcomon félénk, ámde kedves mosollyal bólintok egyet.
Segítségével felülök a kanapén. - Én ezt nem nevezném bántásnak, kedvesem. - válaszolom, és végigsimítok az arcán, közelebb húzódva hozzá.
Mosollyal az arcomon bólintok a kérdésére, és kezemet végighúzom az arcán, a nyakát célozva, majd a mellkasához érve, megpihenve rajta, válaszolok neki. - Rendben van. - bólintok egyet, és mást sem várok jobban, minthogy vele töltsem el a napom további idejét.
Érdeklődve hallgatom a szavait, elmesélését a kastélyról, amiben él, és, amiben már egy párszor meglátogattam őt, eddig még csak a családommal együtt, de hamarosan eljön majd az a pillanat, amikor csak mi ketten leszünk a lakrészén. Várom már, de kicsit félek is a helyzettől. - Hát, nem hiszem, hogy más sokkal kedvemre valóbb lenne, mint te, drágám. - kételkedem a szavaiban. - De kíváncsivá tettél, szeretném már látni a lakrészedet, régen jártam már nálatok, csak nálad meg még egyszer sem. - varázsolok szomorkás mosolyt az arcomra.
Meglepetésére tényleg a meglepődés ereje hat rám, hiszen nem gondoltam volna, hogy az eljegyzés után ilyen hamar elhagyjuk a kastélyt, ketten, de elismerem, tetszik, hogy így gondolkodik helyettem is. - Már miért is ne örülnék neki. Tetszik, hogy ilyeneket tervezel, és nem hanyagolsz el engem. - válaszolom, majd közel hajolok hozzá, és egy csókot nyomok az ajkaira.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa & Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeVas. 24 Aug. 2014 - 12:37

Narcissa  & Lucius


Narcissa nekem jobban örül, mint bármi másnak, amit mutatni akarok majd neki, de remélem az is elnyeri majd tetszését és nem csak én. Várom már azt az egy hetet. Nem azért, mert együttlétünk egy újabb fordulatot vesz, hanem mert szeretem, és elakarom kényeztetni minden jóval. Ő az egyetlen akiben megbízok, mindenki más elmehet a francba, röviden, tömören, gyönyören, amolyan Malfoyosan.
- Valóban. Csat az étkezőben jártál, mikor együtt ebédelt a két család. Na meg már nem is emlékszem, mikről is beszélgettünk. Azt hiszem, erről az eljegyzési dolgokról, meg a pénzviszonyokról, sajnos már nem tudom.
Vajon Ő mikre emlékszik az aznapi beszélgetésről? De ez nem is lényeg, nem kettesben töltöttük akkor a napot, hanem a két család viszonyára fektettük a szavakat, de a jövőhét, az felbecsülhetetlen lesz mindkettőnk számára. Elhiszem, hogy nem itt akarja az elsőt, hanem egy sokkalta kényelmesebb helyen és ebben egyetértek. Tőle akarok gyereket, igaz, nem most, de akarok. Egy fiú örököst. 17 éves vagyok és már ilyeneken gondolkozom, ez fasza. Ismét hosszasan megcsókolom és belemormogom a szavakat.
- Nem tudom visszafogni magam a közeledben. Nagyon vonzó vagy. Nem fázol? - kérdezem, majd megsimogatom arcát és újból megcsókolom, majd szorosan magamhoz ölelem, felmelegítem. Bár leginkább a másik módszerrel tenném, de azzal még várni kell. Félre értés ne essen, nem azért szeretném megkefélni, mert az a helyes egy pasi és egy nő kapcsolatában. Azért akarom megtenni, mert szeretem és az érzelmeink kimagaslóak ezen a téren.



Tagged: Narcissa |Music: - | Note: -|
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa & Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeVas. 24 Aug. 2014 - 15:52

Lucius & Narcissa
Még tisztán emlékszem arra az estére, amikor a családommal kiegészülve megjelentünk a Malfoy kúriában, nemcsak azért, hogy tiszteletünket tegyük, illetve, hogy az évtizedes baráti kapcsolatunkat ápoljuk, hanem, hogy az én édesapám, és Lucius édesapja a kapcsolatunkról értekezzenek. Igaz, nem pont úgy, ahogyan mi ketten azt szerettük volna, az édesapáink inkább a kapcsolatunk azon pillérére építettek, ami a két család rangbeli, és pénzbeli viszonyát érinti, habár ez volt az a rész, ami kettőnket, a legkevésbé érdekelt. Minket inkább az érzések, és az érzelmek érintettek meg, a családunkat pedig a haszon, legyen az bármilyen, amit a kapcsolatunk hoz majd nekik. De, amíg ez a gondolat nem akadályozott meg semmiben minket, sem a viszonyunkat, addig ezzel nem volt problémánk.
Mosolyogva bólintok, amikor megemlíti az eljegyzésünket megelőző tárgyalásnak is nevezhető találkozást, amit náluk folytattunk, és, ami mindig is megmarad majd nekem emlékként. - Emlékszem, én is. Arra is, hogy csak az édesapáink voltak azok, akik szóhoz jutottak, mi kevésbé. - idézem fel a találkozás pillanatait. - Mondjuk arra nem is kellenek szavak, amit irántad érzek, és, ami a családjainkat a legkevésbé érdekli. - jegyzem meg, miközben közelebb húzódok hozzá, és lehelek egy csókot a szájára. Már nem érdekel, hogy ki mit gondol a kapcsolatunkról, az meg pláne nem, hogy a családunk milyen haszon miatt szeretne minket egymásnak adni, és egymáshoz kötni, nekem már csak az számít, hogy most, és később is vele lehetek, egy egészen életen át, mert hiszem, hogy a mi szerelmünk soha sem múlik majd el, kitart majd, ahogyan mi is egymás mellett. Mert szeretem őt, teljes szívemből, és merem azt hinni, hogy ő is így vélekedik, és ezt érzi irántam.
Hosszas csókja után lehunyt szemeimet felnyitom, és félénk mosollyal az arcomon hallgatom a nekem szánt szavait. Szeretem a bókjait hallgatni, pont úgy, mint az érintéseit érezni, és a csókjait ízlelni. Egyszerűen nem tudok betelni vele, és kétlem, hogy ez az érzés később változna majd valamennyit is. Jobb kezemmel végigsimítok a hajtincsein, - Elhiheted, nekem is nehezen megy, annak ellenére, hogy nem érzem elég felkészültnek magam arra az egy dologra, még. De érzem, ha veled leszek, és veled leszek, minden rendben lesz majd. - magyarázom, majd a kérdésére engedem, hogy átöleljen, hogy a karjaiban leljek melegre. Megborzongok, ahogyan a teste kezd felmelegíteni, de az érzés cseppet sem kellemetlen, sőt. Nem is lehetne kellemesebb. Arcomat enyhén megemelve nézek fel rá, amint megszólalok. - Mert bízom benned, teljes mértékben. És mindenkinél, illetve mindennél jobban szeretlek téged. - fejezem be, és az ajkaimat egy újabb, szenvedélyes csókra nyújtom, mialatt én átkarolom a nyakát, és magamhoz húzom.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa & Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeVas. 24 Aug. 2014 - 20:26

Narcissa  & Lucius


Már régóta ismeri egymást a 2 család, a Malfoy és a Black. Bár én Narcissa szüleit név szerint nem ismerem, csak a testvéreit. De nekem csak Narcissa számít és nem az, hogy nevekről ismerjem a jövőbeli apósom és az anyósom. Meg az egész pereputtyot. Ő érte élek, nem másért és kész vagyok megvédeni bármitől és bárkitől. Ha kell egy háborút is kihagyok, csak hogy vele legyek. Na jó, ezt az egyet inkább a háborúban tölteném, hiszen az elég kemény lesz és pont az én nemesi fejemnek a legtökéletesebb. Szüleink erről mit sem sejtenek. Bár ha tudnának is valamit, erről a szövögetős dologról, nem hinném, hogy itt hagynák Őt. Szeretnék legközelebb is összeülni az egész családdal, még hozzá mindkettővel, még pedig akkor, mikor bejelentjük majd, hogy Narcissa gyereket vár. Bár ez még nagyon messze van és készülőben van egy, vagy két bál is, amin kötelező a megjelenés. Így mehet megint a Jófiú stílus, amit ki nem állhatok, de meg kell tennem a nemesi jó hír érdekében.
- Igen, ők ketten voltak azok akik a legtöbbet beszéltek. A családfők. Már a legelejétől nagyon jól kijöttek egymással. Hány éve is ismerjük egymást? Nem akarok hülyeséget mondani. - gondolkodok el, de szerintem Narcissa keni- vágja már oda-vissza a történeteket, szóval Ő tud erről több mindent mondani, mint én.
- A szüleinket csak a pénz, a nemesség, a befolyásos üzletek és értékek azok mik számítanak nekik, nem törődve azzal, hogy a gyermekük épp mást szeretne. Azt adják, amit ők is kaptak az ő idejükben. - válaszolok neki, miután egy csókot kapok amit viszonozok is, majd elmosolyodok. Szeretem Narcissát, gyereket akarok tőle, magamévá akarom tenni és megadni neki mindent, amit csak szeretne. Nekem az ő boldogsága felér mindennel, ami másnak kincs, pénz vagy egyéb más értéknek számít. Senki sem tudja milyen érzés ez, míg meg nem tapasztalja. Végig hallgatja az összes neki szánt beszédemet, mindig ezt csinálja, sosem szól közbe, vagy ellenkezne velem. Az előbbi az kivétel volt, de megértem, nem a Roxfortban kellene megtenni egy egy éjszakára való dolgot, ahol bárki betoppanhat. Nem is rovom fel neki a dolgokat, miért is tenném.
- Vigyázni fogok rád. Nem kell félned. - nyugtatom meg kedves szavakkal, meg ne rémüljön már most, hogy durva leszek vele az ágyban. Az első alkalom. Én is izgatott és ideges vagyok, pont úgy mint ő, bár szerintem ő jobban, de ez tetszik benne. Végül megölelem és rám néz azokkal a gyönyörű szemeivel.
- Én is szeretlek Narcissa. - majd belefolyt a csókjába, majd nyakamnál fogva magához vonz, ami legkellemesebb dolog az egész világon. Szorosabban ölelem magamhoz, nyelves csókkal kényeztetem. Hátáról levándorol a kezem és amit épp találok, azt simogatom, majd arcát simitom végig. Szeretem őt.


Tagged: Narcissa |Music: - | Note: -|
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa & Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeHétf. 25 Aug. 2014 - 13:07

Lucius & Narcissa
Soha sem szerettem még jobban a családomat, mint, amikor kijelentették, illetve bejelentették, hogy megtalálták a jövendőbeli élettársamat, és megmondták nekem a nevét. Amikor meghallottam a Malfoy nevet egyből boldogság kezdett kirajzolódni az arcomon, és ragyogni kezdett az egész lényem. Tudom ezt onnan, hogy nem éreztem még akkora boldogságot, mint akkor, meg Bella is észrevette, hogy semmi mással nem tudott volna nagyobb örömet okozni nekem az édesapám, és az édesanyám, de inkább az előbbi személy, hiszen ő az, aki a családunk ügyeit intézi, legyen szó bármilyen magánéleti, vagy pénzbeli helyzetről. Ő volt az, aki odaígérte Bella kezét az idősebb Lestrange fiúnak, és, aki annyira ellenezni kezdte Meda kapcsolatát azzal a mugli fiúval. Utóbbi esetében nem csak ő bizonyult ellenszenvesnek ez iránt a kapcsolat iránt, hanem az édesanyám, Bella, és bizony, én is. Az, hogy szeretném boldognak látni mindkét testvéremet nem jelenti azt, hogy a nézeteimet a mélybe dobom Meda egy kirángása miatt, mert biztosra veszem, hogy egyszer rájön arra, őt nem annak a fiúnak szánták, ha meg nem, akkor kénytelen lesz feláldoznia magát, vagy a családját a kapcsolata miatt. Bella sem ragyog a boldogságtól, tudom, hogy csak a kényszer miatt tesz úgy, mintha belenyugodott volna ebbe a jövendőbeli házasságba. Úgy látszik csak én vagyok az egyetlen Black lány, akinek azt a szerelmet szánta a sors, akit ő is maga mellett akart tudni. Erre csak annyit mondok, igazán szerencsés csillagzat alatt születtem.
Az utolsó gondolatomra elmosolygom magam, majd a tekintetemet végigfuttatva Luciuson nyugtázom, hogy igen, tényleg nagyon szerencsésnek mondhatom magam, hiszen enyém az a fiú, akit szeretek, és, aki szeret engem, a szerelem pedig manapság igen ritka kincsnek bizonyul, az aranyvér családok világában pedig még inkább.
A szavait bólogatva hallgatom, a kérdésére pedig nem kell sokat gondolkodnom, hogy válaszolni tudjak. - Kisgyermekkorunk óta, természetesen. A családunk pedig még régebben ismerkedett meg egymással. - mosolygok a szavaim alatt végig. Így visszagondolva arra, hogy milyen régóta is tartjuk fent a kapcsolatot egymással, rengeteg időnek tűnnek a hosszú évek, és mégis, jólesően kellemes mindezt felidézni magunk között. - Igaz, akkoriban még inkább Bellával volt jobb a kapcsolatod, mert én például soha sem akartam a házimanónkat gyertyatartóvá változtatni, ellenben ti ketten elég elszántak voltatok ebben a kérdésben. Meda meg mindig meghúzta magát a terem egyik sarkában, és olvasta az idióta mugli lapjait. - emlékezek vissza, és még szebb mosolyra húzódnak az ajkaim. - Akkor, és egy kicsivel később is azt hittem, hogy te majd Bella jövendőbelijének leszel szánva, de szerencsére nem így lett. - bújok közelebb hozzá, a viszonzott csók után pedig a mellkasán kezdem el nyugtatni a fejemet.
Rögvest kezdem jobban érezni magam, hogy megosztom vele a félelmeimet az együttlétünkkel kapcsolatban, noha nem mondom ki nyíltan, hogy mi is a problémám, Lucius tudja jól, hogy miért is születik meg bennem a félelem, de a szavaira már nem is tűnik olyan nagy problémának ez az egész. - Tudom, és bízok benned. - erősítem meg őt, és magamat is, végigsimítva a karján.
A vallomására, amit egész életemben örökké hallgatnék, ismételten feltekintek rá, az arcát nézem, a szemeit, mindenét, amit annyira szeretek benne. A mosolyom egy percre sem kopik le az arcomról, akkor meg még boldogabbá válik, amikor egy csókban forrunk össze mi ketten. Míg az ajkaink egymást ízlelik, érintése végigburjánzik az egész testemen, még a lábujjaimban is érzem, én pedig a nyakát simogatva igyekszem nem megszakítani ezt a pillanatot. De a csókunk végének is el kell jönnie, elég hamar, túl hamar, amikor egy háztársunk ront be a bejáraton, és meglepődve veszi észre, hogy a klubhelyiség minden, csak nem üres, majd köszönt minket, és egy percig érdeklődve tekint felénk, csak azután tűnik el, és csukja be maga után az ajtót. Kedves mosollyal fordulok Luciushoz. - Úgy látszik kezdenek ébredni az itt maradt diákok. Mi lenne, ha keresnénk magunknak egy másik helyet, ahol kettesben tölthetjük el az időnket?
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa & Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitimeHétf. 25 Aug. 2014 - 19:16

A játék Vége. Köszönöm szépen!

Narcissa  & Lucius

Azt hiszem mikor betöltöttem a nyolcadik életévemet, szüleim akkor jelentettek be egy a számukra fontos dolgot. A Black család járult elém aznap és a nyakamba varrtak egy nálam 2 évvel fiatalabb lányt. Legelőször nem értettem a dolgokat, de a hosszabb magyarázattal megelégedtem, nem tudtam eldönteni, akarjam e ezt az egészet vagy sem. Bár beleszólásom nem volt, így azon a tényen, hogy kiválasztották számomra a Jövendőbelimet, az maradt. Most pedig már nem bánom, hiszen a szerelmem lett és senki se tud eltántorítani attól amit a következő héten tenni fogok vele. Ha már az enyém, akkor legyen mindenhogy az enyém. Nem engedem át őt senkinek se.
- Nem neki lettem. Nekem már a jöttöd előtt elmondták a tényeket. Csak éppenséggel...Bellával perdültünk egy hullámhosszon. De mégis itt vagyok és veled. Ami sokkal jobb és érzékibb. - magamhoz vonom még jobban, megnyugtattam valamelyest szavaimmal. Ő csak ne idegeskedjen ez miatt. Eleget idegeskedhetek én, hiszen először fogok neki fájdalmat okozni. Soha életemben nem emeltem rá kezet és sosem emeltem rá hangomat, hiszen ha csak a nevét ejtem ki, már tudja mit is kell cselekednie, bármilyen helyzetben.
S mindezek után ő csak boldogan mosolyog, ami engem tesz boldoggá, egy mosolyt is elengedek, de aztán az ajtó kinyílott, tekintetem ridegen mered oda az illetőre, aki illedelmesen köszöntött minket, majd távozott. Hát ha valóban itt álltunk volna neki a kis közös együttlétünknek, ugyan ez lett volna a vége, így valóban jobb, hogy a birtokomon csináljuk végig. Narcissa kérdésére elmosolyodok, nem válaszolok neki, hiszen tudja mi rejtőzik a gondolataimban.



Tagged: Narcissa |Music: - | Note: A játék vége. Köszönöm Smile |
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Narcissa & Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Lucius   Narcissa & Lucius Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Narcissa & Lucius
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Narcissa és Lucius
» Lucius & Narcissa
» Victoria és Lucius
» Dorcas és Lucius
» Lily & Narcissa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: