Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Vicky & Lily 04_www.kepfeltoltes.hu_
Vicky & Lily 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Vicky & Lily Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Vicky & Lily Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Vicky & Lily Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Vicky & Lily Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Vicky & Lily Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Vicky & Lily Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Vicky & Lily Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Vicky & Lily Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Vicky & Lily Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Vicky & Lily Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Vicky & Lily Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Vicky & Lily Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vicky & Lily

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeKedd 29 Júl. 2014 - 18:35

Bejárati nagy csarnok.
Vicky & Lily 5806069


A hozzászólást Lily Evans összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 16 Aug. 2014 - 22:40-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 20:23




Lily & Vicky



Mindig is imádtam Angliát, mi több, a Big Eye-t szerelmemként tartom számon. Rengetegszer jártam már London utcáit, Liverpool katedrálisai pedig egytől egyig az emlékeimbe égtek. Azt hinné az ember, hogy boszorkány szemmel nem nyűgöznek le annyira ilyen átlagos, mugli által alkotott dolgok. De hát ezek is csoda számba mennek, sokkal inkább, mint bármelyik varázslat. Gyönyörűek.
Részben ezért nem rajongtam túlzottan az ötletért, hogy egy ilyen elrejtett helyre hagyjam magam száműzni, mint a Roxfort. Persze, a salemi akadémia is leginkább olyan ebből a szempontból, mint egy menedékhely, ott pedig rengeteg időt töltöttem. Ellenben abba is csak azért törődtem bele, mert hétvégénként kiszöktünk a fővárosba.
Most? Hát mit kezdjek én Angliával itt, a semmi közepén? Elismerem, a kastély maga a szépség a gótikus megjelenésével, viszont határozottan nem az én világom és attól tartok, ez így is marad. Rám férne egy kis optimizmus.
Eleresztek egy apró sóhajt és újból végignézek magamon. Dunsztom sincs ki fog körbevezetni - mert amúgy igen, azért ácsorgok a csarnokban, mert már egy idegenvezetőt is a nyakamba sóztak -, úgyhogy minden eshetőségre felkészülve egy egyszerű fehér egybe ruhát vettem fel, ami nem túl kivágott, de azért mutat egyet s mást. A lábamon a kedvenc sarummal kicsit biztosabbnak érzem magam alatt a talajt. Ez komoly előny, mert kivételesen nagyon is izgulok a jövőmért és mintha túl sok lenne az ácsorgás. A nyakamban pedig... a nyakamban az apámtól kapott rózsa medálom lóg, meg is szorongatom egy kicsit zavaromban. Jobb mintha a hajam végét birizgálnám, vagy a piros lakkot kaparásznám le a körmömről, az mégiscsak árulkodóbb jelként szolgálna, miszerint kellemetlenül érzem magam. Édes Merlinem, remélem valami jót tartogatsz számomra!

| words: 267| music: All of the Stars | note: remélem tetszik;) |



Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 21:03

Lily and Vicky

Sietek lóhalálába lefele a csarnokba. Prefektusi kötelességem, hogy az új lányt körbe vezessem. Bár ez több napos folyamatnak tudom be, egy nap alatt túl sok lenne az egész kastélyt bemutatni. Természetesen készítettem a lánynak egy térképet, próbáltam minél jobban leegyszerűsíteni. Őszintén mondva lett volna jobb dolgom is,mint a szabadidőmet erre pazarolni. Helyet kell még találnom a titkos kis szakkörünknek, illetve embereket is kell keresnem úgy hogy illetéktelenek ne tudjanak róla. A mardekárosoknak úgy is első dolguk az lenne, hogy beárulnak minket. Már kapkodom a levegőt késésben vagyok, és egyenes a griffendél toronyból sietek lefele. A lépcsők se siettették meg a dolgomat, azzal hogy össze vissza pörögnek. Ahogy leérek, próbálok egy kis színt vinni magamba, azzal hogy mély levegőket veszek, majd keresem a lányt. Hát eléggé kitűnik a tömegből. Természetesen még nem egyenruhában van, és eléggé csinos, minden fiú megfordul utána, és megnézi. Hát őszintén szólva én is kicsit megnézem és irigykedem. Az egyenruhában nem lehet csinosnak neveznie magát az ember. Na mehet a szürke kis bárány.
- Szia. Lily vagyok, én vezetlek körbe. És üdv a Griffendélben. - mutatkozom be neki, és üdvözlöm. Egy kézrázással ő is bemutatkozik.
- Fuh nem is tudom hol kezdjük. Najó... itt egy térkép első sorba. A fontosabb helyeket természetesen meg fogom neked mutatni, de az egész kastélyra, és birtokra ma nem lesz időnk. Amúgy honnan jöttél ? -  oké látszik hogy gyorsan leakarom tudni a dolgot, remélem nem veszi észre.

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 21:40




Lily & Vicky



Legszívesebben azonnal odamennék valakihez és elűzném a magányomat, de hiába gyengém a szabályok áthágása, a második itt töltött napomon nem engedhetek meg magamnak efféle udvariatlanságot. Mégsem hagyhatom csak úgy el a megbeszélt helyet, mikor épp nekem készülnek segíteni. Mintha magamtól nem tudnám felfedezni a kastélyt, vagy találni valakit, aki ezer örömmel megteszi. Úgy mellesleg. Mert most komolyan, kötelességből körbeugrálni valakit? Ez elég elkeserítően hangzik, nekem se lenne hozzá kedvem, pedig imádok az emberekkel foglalkozni. Nembaj, legyen tanár vagy diák, majd feloldom a hangulatot. Kitalálok valamit - ez az! Összeszedem magam, a legszebb mosolyomra húzom az ajkaimat, és tessék: már látom is, hogy valaki felém veszi az irányt. Ilyen egy gyors fordulat, hölgyeim és uraim. Szinte érzem, ahogy felcsillannak a szemeim.
- Szia! Victoria, de szólíts csak Vickynek - mosolygok rá továbbra is. Jó, a nevemet nyilván elmondták neki, de ha az illem az illem. Egy kecses mozdulattal (elég időm volt gyakorolni a sok sznob között) megrázom a kezét és továbbra is figyelmesen hallgatom. A térkép említésére hálásan biccentek egyet, amilyen hatalmas az iskola területe, valószínűleg szükségem lesz rá. Mondjuk, így nem feltétlenül látom értelmét a körbevezetésének se, viszont egy ismerős arccal többet jelent. Ez már kifejezetten haladás, főleg ha azt vesszük, hogy kedvesnek tűnik. Csak kissé túlságosan feltűnő, ahogy túl akar esni... hát, lényegében rajtam.
- Lényegében mindenhonnan, folyamatosan utazunk. De fogjuk rá, hogy Salemből. - Salem, édes Salem. Mi voltunk az Élet abban a kis városban. Hihetetlen, mennyi emlék köt oda. Ráadásként ott voltunk legutoljára, és még igencsak friss a seb, amiért el kellett hagynom azt a helyet. A barátaimat, Őt... Mindegy, nem érzelgősködök, nem vagyok az a fajta. Még csak az hiányzik, hogy nosztalgiázgatni kezdjek magamban, miközben Lily a világ nagy okosságait darálja nekem. Most tényleg oda kell figyelnem, legalább egy kicsit.
- Figyelj, ha nincs kedved, én megkeresem ezeket a helyeket egyedül. Nem lenne gond. - Úgyis felcsípnék valakit aki eljönne velem, de ez most másodrangú részlet. Várakozóan, és igen, kíváncsian pillantok rá. Vajon mennyire utálja ezt az egész cécót? Én biztos nem csípném, ha valaki ugráltatna.

| words: 340 | music: Don't | note: - |



Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 22:27

Lily and Vicky

Magyarázok neki folyamatosan természetesen a részletekbe nem merülök bele, csak a lényegesebb helyeket mutatom meg neki épp a földszinten.
- Salemről sokat olvastam, de körülbelül mindegyiket mint legenda. Érdekelni mi belőlük igaz.. - mondom neki lelkesen. A boszorkány történelem nekem mint mugli születésű, nagyon izgalmas és érdekes. Főleg mikor hallod a meséket gyerekkorodban, és sorban kiderülnek mi valóság és mi valójában mese. Remélem nem veszi tolakodásnak a célozgatásomat, hogy majd mesélnie kell nekem Salemről. Nem akarok túlbuzgónak tűnik, így abba is hagyom a témát. Látszik rajta, hogy aranyvérű már elég időt töltöttem a varázsvilágba, hogy tudjam ki milyen származású. Látszik a menésen, a beszédből, a tartásból. Aranyvérűekkel nem nagyon jövök ki jól,főleg mert a többsége ki nem állhatja a muglikat, de a többsége inkább semmilyen érzelmet nem fejez ki felém. De vannak aranyvérű barátai, azok akiket nem érdekel a származás. Őt olyannak látom, aki büszke a származására. De még nem ismerem, ki tudja még lehet jóba leszünk. Majd tovább darálom neki a helyiségeket, épp mennénk a lépcső csarnokba mikor kiderül: igenis látszik rajtam hogy máshol járok agyilag.
- Öhm, csak mást akartam csinálni. - vallom be neki őszintén. - De természetesen nem hagylak cserben, és folytatom a körbe vezetést. Én is voltam új egy iskolába. Borzalmas volt, főleg mert nem beszéltem a nyelvet. De legalább egy év alatt megtanultam franciául. Na mind1 szóval rossz dolog újnak lenni új helyen. - Mosolygok rá barátságosan, mert nem hazudok tényleg rossz volt és azok a sznob libák a szempillájukat se lebegtették felém, nagyon magányos voltam. Nem fogom én is ezt eljátszani. Lesz még időm kigondolni a terveimet.

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 23:06




Lily & Vicky



Minden egyes szavát érdeklődve hallgatom, holott talán két hónapba se kerül és továbbállunk. Mondjuk... Van egy olyan érzésem, hogy ezúttal tényleg oka volt annak, hogy idejöttünk. Nagyobb dolog készülődhet, mint valaha, legalábbis apa feszültsége komolyan erről árulkodik. De korai még aggódni, meg hát tisztában vagyok vele, hogy bármiről legyen szó, ő megvéd. Egy kígyó, igen. Viszont az én kígyóm, én pedig az ő vére. Akármilyen nyakatekerten is fogalmaztam meg.
- Egyre jobban tetszik ez a hely - jegyzem meg, amint egyre beljebb haladunk. - Az attól függ, drága, hogy mit olvastál róla. Ha szeretnéd, szívesen mesélek majd. - Ezzel küldök is felé egy újabb mosolyt, hogy lássa, komolyan gondolom. Még a talárjáról is nagyban lerí a származása, de hát kicsire nem adunk. Amíg velem így viselkedik, lényegtelen kicsoda. Sokkal inkább tisztelem a bátorságáért. Biztosan nehéz elviselni az aranyvérűeket és kiállni magáért, arról nem is beszélve, hogy míg mi beleszülettünk mindebbe, neki még végzősként új lehet a varázsvilág. Hét év alatt nem lehet tizenhét évnyi tudást pótolni. Mármint ha tényleg sárvérű. Izé, mugli születésű. Persze, olyannak néz ki, aki hamar behozza a lemaradást. És egy Griffendéles bátorságával végképp nem annyira bonyolult.
- Beauxbatons? - vonom fel a szemöldökömet. Más iskoláról nem tudok Franciában, ott pedig én is töltöttem egy kis időt. Alighanem megvan az első igazán érdekes közös témánk.

| words: 218 | music: Impossible | note: - |



Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 0:16

Lily and Vicky

Megkönnyebbülve nyugtázom, hogy ez a lány nem a tipikus arisztokrata, beképzelt aranyvérű családból származik. Vagy nem lír le rólam, hogy mugli vagyok. Kicsit jobban elengedem magam nem feszengek, hisz kedves.
- Majd össze szedem egy papírra pontosan mik azok, aztán kikérdezlek. Amúgy igen nagyon jó hely, és a világ legbiztonságosabb helye. - fenyegetem mosolyogva. Az utóbbiról meg teszek is hogy így legyen, remélhetőleg sikeresen.Ha sikerrel járok és beindul a párbaj szakkör, talán nem leszünk teljesen védtelenek. Még lehet végül Vicky is a tagja lesz. Majd a villanykörte felvillan felettem. Sok helyről jött, és sok iskolában tanult, lehet még segítségünkre is lehet. De nem fogom az első napján letámadni, Lily csak óvatosan. Ne űzd el, nem is ismered lehet beköphet.
- Igen, azt választottam. De mondanom se kell megbántam, nekem nem a legmegfelelőbb hely volt. Alig vártam hogy vége legyen az évnek, és vissza jöhessek. Salem-et kellett volna választanom, de hát fiatal voltam, és jól hangzott a csajos iskola. Bár előnye is volt, volt egy két dolog amit ott tanultam meg, és folyékonyan beszélek franciául. Tanulás téren nem volt vissza fejlődés, csak nem nagyon voltam ez miatt szimpatikus a lányoknak.- válaszolom neki teljesen őszintén. Nagyon nem bírtam azt a sok sznob, beképzelt lányt. De látom rajta, hogy ismeri az iskolát, így nem jár el a szám.  
- Amúgy hogy osztottak be házba? Erre mindig kíváncsi voltam.

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 10:09




Lily & Vicky



A világ legbiztonságosabb helye? Örülök, hogy büszke rá, de számomra ez leginkább csak egy dolgot jelent: unalmat. Unalmat a köbön. Jó, egy védett helyen is rengeteg szórakozást lehet találni - erre megint csak Salem a legjobb példa -, viszont mégsem ugyanaz, mintha állandóan fennállna egy összecsapásnak a lehetősége, mondjuk. Az aranyvérű és a Griffendél-Mardekár hadakozások is csábítóan hangzanak, na de az se az igazi párbajok és egyebek nélkül. Remélem, legalább órán lesz lehetőségem bizonyítani. Bizonyítani? Bemutatkozni. Victoria d’Argues nem akárki, emberek! Történelmet fogok írni, ha belehalok is, és valahol mindent el kell kezdeni.
- Akkor a Tiltott Rengeteg is biztonságos? - kérdezek vissza összeszűkített szemekkel, ravasz mosollyal az arcomon. Az erdő volt az első hely, amiről hallottam, azonnal fel is keltette az érdeklődésemet. Nem tűnik túl... tündérfészek beütésűnek. Szívesen benéznék legalább egy alkalommal, már csak azért is mert Tiltott Rengeteg. Lehetne az első megszegett szabályom. Csakhogy ahhoz tényleg találnom kéne egy embert, aki kevésbé felelősségteljes. Lilyvel nem mennék túl messzire, alighanem a hajamnál fogva rángatva vissza. Auch.
- A salemi is lányiskola - jegyzem meg egy bánatos sóhajjal kísérve. Szegény fiúkákat mindig be kellett szöktetnünk, és az egyikük le is esett emiatt az egyik teraszról. Persze, még mindig szerencsés, amiért nem valamelyik toronyból landolt.
- Igen, közéjük nem túl könnyű beilleszkedni. Képzelheted, én hogy mutattam a barna hajammal és a szeplőimmel a hibátlan szöszik között - nevetek fel. Mikor először megláttam azt a rengeteg egyforma csajt, egyből valami kamerát kerestem. Azt hittem csak kamu az egész, mert ilyen egész egyszerűen nem létezhet a világon. Ennyi cicababa egy helyen? Még a leghatalmasabb plázában se fordulna elő, nem hogy egy iskolában. Ugyanakkor egy rossz szavam se lehet, a kellemes meglepetések egymást követték, arról nem is beszélve hogy valóban sokat lehet tanulni abban az iskolában. - Nos, rossz tapasztalat is tapasztalat. A lényeg, hogy már itt vagy. És ahogy látom, kifejezetten szereted a Roxfortot.
A következő kérdésén kis híján újra felkacagok, amint eszembe jut a dilis Dumbledore (őt imádni fogom), na meg az apám keresztapa arckifejezése.
- Az igazgatóiban tették fel a fejemre a süveget, aztán megdumáltuk - kacsintok rá. Először a Mardekárba akart bezsuppolni, de szerencsére nem hagytam magam.

| words: 357 | music: I don't care | note: - |



[/quote]
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 11:35

Lily and Vicky

Na igen a tiltott rengeteg már más tészta.
- Úgy tartjuk biztonságosnak az iskolát, hogy sok bűbáj védi. Támadásoknak ellenáll. Nem lehet csak úgy behopponálni. De azt nem mondom, hogy egyéb veszélyek nem várnak a birtokon. A tiltott rengeteg is közéjük tartozik, tilos bemenni felügyelet nélkül. A kentaurok nem szeretik ha illetéktelenek bemennek a területükre. Illetve van egy fúriafűz fánk is, annak a közelébe se menj.- mosolyodom el bíztatóan, hogy azért nem vészes. Biztos lesznek barátai akik segítenek a veszélyek elhárításában is. A lépcsők is veszelyesek, nem egyszer én magam is csapdájába estem.
- Tudom, hogy Salem is lány iskola, de ott azért szabad szelleműek is vannak, nem csak robot lányok. - mosolyodom el, azért arról az iskoláról jobbakat hallottam, de akkor még csak a tanulás volt a fő szempontom. Bár mikor már ott voltam kezdtem rájönni, nem lehet mindig arra összpontosítani. Hisz ha nem érzem jól magam a tanulás se megy a legjobban. Nem lehet jól koncentrálni. Így nehezebben is tanultam meg ott, ami itt egyszeri, kétszeri elolvasás volt számomra. Majd elnevetem magam.
- Na igen és én a vörös hajammal, zöld szem, és még több szeplő? Volt aki konkrétan rám dobta a hajzuhatagát fordulás közbe jelezve, hogy kivagyok közösítve. - most így vissza gondolva, nevetséges, és vicces, de voltak sírós éjszakáim. Még gyerek voltam, és nem tudtam kezelni ezeket a helyzeteket.
- Na igen a Roxfort az otthonom, a családom. - mosolygok neki,de belül össze szorul a gyomrom ahogy a szüleimre gondolok.
Majd a távolba megpillantom James-et aki épp beszélget a barátaival. Ő is meglát és rám mosolyog. Halvány mosollyal jelzek vissza, a gyengélkedő óta zavarban vagyok még ha rám is néz. Mi lesz ha vége lesz az iskolának mi lesz velem? Megrázom a fejemet, remélem nem olyan kínos ez a jelenet mint amennyire gondolom.
- Szóóóval az a nagy ajtó vezet a lépcső csarnokba, amikre vigyázni kell, cseppet szeszélyesek. - próbálok vissza zökkenni a jelenbe. Mintha mi se történt volna.

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 12:36




Lily & Vicky



A kentaurok említésére azonnal felcsillannak a szemeim. Sok lényt láttam már, de kentaurt még egyszer se - nem hiába, tudják, hogyan kell elrejtőzködni a varázslók elől, én pedig sosem indultam konkrétan a keresésükre. Mostanáig.
Viszont őrültség lenne egyből nekiugrani a lehetőségnek, így egyenlőre elraktározom az információt későbbre. Még az elején vagyok, és nem szokásom elsietni a terveimet, bármilyen izgalmasnak is ígérkezzenek. Sőt, épp ezért. Nem hibázhatok.
- Értettem - bólintok. A fúriafűz már akkor se keltett túl biztató benyomást, mikor érkezéskor elmentünk mellette. Eszembe se jutott a közelébe menni, még csak az hiányzik, hogy rám támadjon és szétverjen az ágaival. Szörnyen kemények lehetnek, rossz belegondolni, hogy... uhh. Tényleg nem veszik könnyedén a Roxfort védelmét. Mitől tarthatnak ennyire? Ennyi fekete mágus élne a környéken? Vérfarkasok?
- Az biztos. - Anélkül hogy észrevenném, a szám keserű félmosolyra húzódik. - Mindannyian különlegesek, főleg, akik ténylegesen salemiek. És erősek. Nagyon.
Fél pillanatra megérintem a hajamat, közvetlenül a kulcscsontom felett. Két hónapja keveredtem összetűzésbe az egyik lánnyal, de azóta is viselem a nyomait, itt speciel egy egész széles és mély sebhely jelzi, hogy átok csapódott a testemhez. Az egyetlen szerencsém, hogy tökéletesen ki tudom takarni.
- Ah, jellemző - forgatom a szemeimet. - De ilyenek mindenhol vannak.
A Roxfortos megjegyzésére persze azonnal elmosolyodok, igazán örülök neki, hogy itt jól érzi magát. Kedves lány, szóval nem érdemelné meg hogy szomorúvá tegyék ilyen kicsinyes megnyilvánulásokkal.
Aztán követem a pillantását, és tyű, mindent megértek. - Cuki srác - kacsintok rá, miután abbahagyják a szemezést. Ebből még lesz valami, és én tudni akarok róla. Mindenről. Remélem elég az utalásom ahhoz, hogy beszéljen egy kicsit a láthatóan bimbózó kapcsolatukról.
- Úgyis mindig kések, pár eltévedés belefér majd - legyintek. Mondjuk alighanem a tanárok nem így gondolják majd, de mit lehet tenni?

| words: 291 | music: Wherever you are | note: - |



Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 13:18

Lily and Vicky

Egyre jobban felcsigáz ez a Salem-i téma. Kiskorom óta izgatnak a történetei, már várom, hogy mikor csillapodnak le a kedélyek, és tudunk róla beszélgetni.
- Nem úszod meg a Salem-i beszélgetést. Annyit még kérdeznék, hogy... öhm lefegyverzést, támadást ott mennyire tanítanak? - mosolygok rá barátságosan. Támadás hátulról, mivel érdekel eleve maga Salem, gondolom nem feltűnő a kérdésem Gondoltam hogy szemet fog neki szúrni a szemezésem Potterel, bár reméltem hogy nem. Nem tudom mi van köztünk, ha egyáltalán van valami. Az biztos hogy valami megváltozott köztünk, és remélhetőleg jó irányban.. Aj kislány verd már ki egy percre a fejedből.
- Ő a Roxfort bajkeverője James Potter, ő is Griffendéles. Na igen nagy... öhm... nő csábász... . - nem kerülöm a témát, hisz így feltűnőbb lesz hogy nem közömbös, már nem. Így is a fejem mát kezd szétrobbanni, hülyén hangzik de teli vagyok gondolatokkal, amik már egymást keresztezik. Remélem nem jutok el odáig, hogy össze vissza fogok beszélni. James, a szakkőr, lassan a vizsgák, a paranoiám, szüleim... jesszus hogy lehetnek egy emberbe ennyi érzés?

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 14:24




Lily & Vicky



Nem tudom mire akar kilyukadni, de megtanultam, hogy szinte mindenkinél a hátsó szándékot kell keresnem, így őt sem tekintem kivételnek ez alól. Minden esetre nekem természetesnek tűnt, hogy az összes akadémián kiemelkedően tanítanak ilyen bűbájokat, sőt, kisebb átkokat is. Az, hogy ez számára kérdéses, megdöbbent. Talán mégis rossz helyre jöttem?
- Miért érdekel?
Nem szokásom kérdésre kérdéssel felelni, mert tény, hogy nem a legudvariasabb dolog a világon, de máshogy aligha kaphatnék választ. Azt hiszem, kezdem kiismerni Lilyt, legalábbis ami a fontosabb részleteket illeti. És a hazugságot.
A magyarázatát hallgatva képtelen vagyok elfojtani a vigyorgásomat. Nem, határozottan nehezére esik kamuzni, vagy akárcsak elhallgatni hogy többről van szó, mint amit kimond. Igaz, a rajongást nem is kell megmagyarázni, az mindkettejükön látszik, ennyi erővel akár ki is írhatnák egymás homlokára.
- Szexin hangzik - jegyzem meg könnyedén, hátha ez végre kibillenti az egyensúlyából és többet elárul az üggyel kapcsolatban. Meg hát azért, mert tényleg szexin hangzik. Ha nem kedvelném már most a kis vöröst, biztos bemutattatnám magamat a srácnak. Na meg ha nem lenne ennyire nyilvánvaló, hogy szikrázik közöttük a levegő. Hú, ezt a részt imádom a legjobban, minden egyes kapcsolatnál. A legizgalmasabb.

| words: 190 | music: - | note: haha:D |



Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 23:25

Lily and Vicky

Semmi képen nem mondhatok neki igazat, de voltaképpen ha ügyes vagyok hazudnom se kell.
- Csak egyszerűen kíváncsi vagyok az ottani tanításra. Itt is komolyan vesszük, de komolyabb átkokat, amik kárt is tudnak okozni nem tanulunk órákon. - válaszolok lazán, hátha ő is folytatja az ő sztorijával. Ha tanulnak többet mint mi, és ha jobban megismerem akkor őt is kelleni fog a szakkörbe. James is eléggé ügyes, sőt a többiek akik látták azt mondják nagyon ügyes. Tavaly neki kezdtek egy párbaj szakkörnek, akkoriban még nem érdekelt ez a téma. Hogy őszinte legyek inkább hülye voltam, mert nem találtam fontosnak. Azon a szakkörön elvileg Potter fényes győzelmeket aratott. De idén már nincs, valamiért betiltották, valamiért a Mágiaügyi Minisztériumnak van köze hozzá. Se a mugli se a varázsvilág politikát nem értettem soha. Hatalmi játszma, és valamiért mindig a közemberek sénylik meg.
- Szexin hangzik ? - kérdezem vissza meglepetten. Hát nem éppen erre a reakcióra számítottam. Ebben mi szexi ? Oda pillantok megint james felé, hátha lemaradtam valamiről. Vagy ez lehet valami szleng feléjük? Jesszusom Evans átlátszóbb vagy mint egy papírzacskó. Elnézek majd a lányra.
- Hát eléggé nagy nőcsábász, lehet van esélyed...- csak lazán, de hozzá ne merjen érni. Úristen komolyan ez nem én vagyok, vagy még is ? Féltékeny lennék?


©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 21:33




Lily & Vicky



Továbbra is gyanúsnak gondolom a témát, annak ellenére is, hogy ilyen jól menti a helyzetet. Elvégre miért érdekelné annyira, hogy ezt a kérdését legye fel a (valószínűleg) sok közül, ha nem azért mert alapos indoka van rá? ... Oké, talán túl sokat képzelek ebbe az egészbe. Majd kiderül.
- Pedig ha innen kikerültök, nagy szükségetek lesz rá - válaszolom homlok ráncolva. - A valóélet - az élet Roxforton kívül veszélyes.
Pláne, ha itt tényleg minden maga a biztonság az erdőt és a fúriafűzt leszámítva. Bár ebben azért kételkedem. Nem létezik, hogy valami ennyire kockázatmentes legyen. Ha mégis, hát nem maradok itt sokáig.
- Egyébként keményen oktattak minket ezzel kapcsolatban, ráadásul ott temperamentumosabbak a diákok és könnyebben veszik a szabályokat is. Még fizikailag is beillett egy kiképzőtábornak.
Az emlékek említésére azonnal felszívódnak az indulataim és kellemes nosztalgia telíti meg a vonásaimat. Nincs még egy olyan iskola, nincs ami űberelné.
- És úgy is néz ki - teszem hozzá nagyvonalúan. - Te is annak gondolod, nem?
Ezzel a ravasz kis mosolyom már vissza is lopózik a számra. Lehet hogy van esélyem, aha-aha. Azok után hogy úgy stírölték egymást, engem nem ejt át. Igenis érdekli, hiába fogja lazára a figurát.
- Nem hinném, Lil. Ugye hívhatlak így? ... Csak mérd végig figyelmesen. Khm, még figyelmesebben. Nézd meg hogy néz rád. Utána mond, hogy bárkinek is lehet esélye nála rajtad kívül.

| words: 227 | music: - | note: - |



Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. 2014 - 0:17

Lily and Vicky

Hát igen azzal teljesen tisztában vagyok, hogy leszünk biztonságban mire innen kikerülünk. Én igazából nem is tudok majd hova menni. Ez csak most ugrik be, ha végzek hova megyek ? Egy biztos nem akarok a régi házunkba vissza menni. Petunia meg utál, de még mindig nem értettem meg teljesen miért is. Borzalmas érzés mikor az embert rühelli a testvére, főleg ha nem is tud róla pontosan miért. Oké féltékeny, de ennyi elég is a gyűlölethez? Ezek szerint igen. Próbálom nem elsírni magam. Több mint valószínű, hogy a varázs világban fogok otthont keresni, és leteszem az auror képzőt. Ez mind szép és jó, de olyan.. magányosan hangzik.
- Hát igen tisztában vagyok vele, ezért is keresek valakit aki tudna korrepetálni. - ez egyáltalán nem tartozik a szabályszegések közé. Csak szeretném tudni hogy áll az ilyenekhez.
- Hát a szabályszegésekben mi is gazdagok vagyunk, ide se álszentek járnak. Én nem tartozom közéjük, nekem kell a tökéletes vizsga. - mekkora a szám ahhoz képest, hogy mire készülök. De nem mondtam hülyeséget, mert tényleg szükségem van a tökéletes RAVASZ letételére, különben nem mehetek aurornak. Aurornak csak a kitűnőek mehetnek. Nem mintha ezzel lenne gondom, de nem hiszem egy akkora kihágás még beleférne.
- Hát , sosem tagadtam, hogy jól néz ki. - vallom be, próbálok minél lazábbnak tűnni.
- Csak a személyisége kiüti ezt, kiállhatatlan. - Igen? Tényleg az lenne, főleg a gyengélkedő óta? Egyszerűen olyan mintha a zsigereimbe lenne, hogy számomra Potternek ellenszenvesnek kell lennie. De nem az, és bele kéne törődnöm. James megváltozott.
- Hát jobban szeretem a Lily-t. - mondom zavartan miközben beletúrok a hajamba. Majd Vicky szavai utasításként hatnak rám, és megint oda nézek Jameshez aki szintén megint pont rám néz. Hagyom magam a belső hangomnak, és csak tiszta szívből először boldogan vissza mosolygok rá. De Sirius betámadja, és elhurcolja.
- Nem hinném hogy bármi történne közöttünk. Ez ... bonyolult, különbözünk.. - nyugtázom a dolgot, ez az egész Potter és Evans dolog bonyolult, nem is tudom lehetne e leegyszerűsíteni.

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. 2014 - 10:21




Lily & Vicky



A korrepetálás nem az én műfajom, még akkor se, ha magam vagyok a célszemély. De hogy mást tanítsak? Elsőre elég elrugaszkodott ötletnek hangzik, de mire ellenkezésre nyitnám a szám, megváltozik erről a véleményem.
- Nos, én szívesen segítenék - mosolygok rá lelkesen. - Mit gondolsz, megengedik, hogy gyakoroljunk a csatamágia teremben?
Szerintem elég valószínű, ha azt vesszük, ez némiképp nagyobb biztonságot nyújtana számunkra. Ott felügyelhetnek is. Persze... ez nem feltétlenül előnyös.
- Esetleg ismersz valami eldugott helyet, ami alkalmas lenne hozzá? - kérdezek tovább, mielőtt még válaszolna. Ígéretesnek hangzik titokban ilyesmit tanítani. Csak azt remélem, hogy nem követek el ostobaságot - Lily nem tűnik alattomosnak, és egy Griffendélestől nem is várnék hátsószándékot, de hát ki tudja? Persze, az se rám vallana, ha kihátrálnék egy meggondolatlan döntésből.
- A kettő nem zárja ki egymást - vigyorodok el. Kérdezzen csak rá azoknál, akik engem vizsgáztattak. Ha tényleg így működne a világ, az katasztrofális lenne.
Figyelmesen végighallgatom, amit Jamesről mond, ebben tényleg látni némi rációt. Így már érthető a közöttük lévő bizonytalan kapcsolat. Viszont miután egy bólintással kifejeztem az együtt értésemet, mindennek ellenére rátérek a következő lépésre. Egyszerűen rávilágítok a tényekre.
Mikor rámosolyognak egymásra, alighanem az én szívem is kihagy egy ütemet. És ezek után kezd komplikáltságról dumálni? Neeem, ezt egyszerűen nem teheti.
- Drága, az életet a különbségek határozzák meg. Nincs két egyforma ember. Mellesleg mindketten azért kedvelitek egymást, amilyen, nem? Pont az eltérés miatt. - Egy filozófus veszett el bennem.

| words: 239 | music: - | note: - |



Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. 2014 - 11:38

Lily and Vicky

Azért meglepődöm, hogy akivel beszélek a párbaj gyakorlásáról, és hogy jobban bele kéne mélyedni, mennyire fellelkesülnek az emberek. Én eddig az évig feleslegesnek tartottam, és erőszakosnak. Én naiv gondoltam ki a fene akarna minket bántani? Hát ennyi, akarnak, és komolyan is gondolják. Malfoy incidens után az udvaron, jobban feltüzelt a dolog, hogy nem érdekel már, hogy tilosban kell járnom. Magamnak is be kell hogy valljam.. félek. De ez nem gyengíthet el, össze kell szednem magamat, és a bandát. Lehet ha csata lesz elesünk, de nem fogok védtelenül.
- Lesz elméletileg egy hely, de még nem fixáltuk le. A birtokon...- még nem merülök bele a részletekbe amíg nem tudok biztosat. - ... ha tudok pontosat, értesítelek, és nagyon megköszönöm. - még vannak kételyeim a szellemszállással kapcsolatban. A kettő ne zárja ki egymást.
- Tudod két szót nem tudunk úgy váltani, hogy ne alakuljon át heves vitákba. - senkivel nem beszéltem még így nyíltan Jamesről, még a barátaimnak se. Mondjuk azt hallottam idegeneknek könnyebb beszélni ilyenekről, akik nem ismernek. De a gyengélkedőn eltöltött idő más volt, talán utána mindig így lesz ? Vagy vissza teszi az álarcot? Nem tudom, félek tőle, félek hogy megfog bántani, annyira hogy az nyomott hagyjon.
- Őszintén szólva, még én se tudom miért kedvelem. - kipattan a szemem, úristen veritasszérum volt a töklevembe? Miket...beszélek ? Ilyet kimondani hangosan, az egy dolog hogy mi van a fejembe. Mi ez az őszinteségi roham.
- A lényeg, hogy egyszer elhívott randira, kikosaraztam, azóta még rosszabb a helyzet. - igen ezen sokat agyaltam, még ha akarnék is tőle valamit, az látszik nyomott hagyott benne. Senki nem hívja el még egyszer ugyan azt a lányt, mikor a lány durván elküldi a fenébe.

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. 2014 - 15:52




Lily & Vicky



Halkan felnevetek, jobb kezemet a homlokomhoz emelem. Többes számot használ. Annyira tudtam, hogy sokkal több áll emögött, mint a védekezések tökélyre fejlesztése. Már csak arra vagyok kíváncsi, mégis mi vette rá őket arra, hogy ilyesmiken kezdjék el törni a fejüket.
- Elárulnád, mégis mi folyik itt? - Sokkal inkább kíváncsian cseng a hangom, mint követelőzően. Elvégre egyenlőre nem látom okát, miért kéne aggódnom, viszont kecsegtetően hangzik. Lehet hogy mégsem olyan unalmas ez a hely, mint azt elsőre feltételeztem. - Egyébként köszönöm hogy szólsz, tényleg szívesen segítek. - Csak hagyja végre abba a titkolózást. Nem egy kémfilmben vagyunk, arról nem is beszélve, hogy ha ekkora ügyről van szó, előbb-utóbb rá fogok jönni. Márpedig minél előbb, annál jobb. És ennyivel tartozik, amennyiben tényleg közre tudok működni a tervükben.
- Békülő szex - válaszolom lazán, egy vállrándítás kíséretében. Persze már előre látom, ez mennyire ki fogja csapni a biztosítékot... amitől csak még viccesebb az egész, nem is bírom megállni, a szám elé emelem a kezemet és halkan felkacagok. Erre - naná - a srácok figyelmét is azonnal magunkra vonom. Először egyáltalán nem érdekel, annál is inkább, amit Lily mond, viszont időközben remek ötletem támad. - Azt hiszem van egy ötletem, amivel helyrehozhatod a kikosarazást és még jobban rákapcsol majd. Ugye érdekel?
Már-már kérlelően nézek vele farkasszemet. Nem akarom erőltetni, mert nem tartozik rám a kettejük közt lángoló akármicsoda, de olyan nagy a kísértés! Csak egy egészen kis lökés kéne nekik ahhoz, hogy utána el se szakadjanak egymástól. Miért ne tehetném meg én azt a kis mozzanatot? Nem nagy cucc.

| words: 256 | music: Beautiful | note: - |



Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. 2014 - 20:13

Lily and Vicky

Na most mi legyen? Most avassam bele mindenbe? Alig tíz perce, hogy ismerem. Elég lelkesnek, nyitottnak és jó fejnek tűnik. De elég tőlem is egy elhamarkodott döntés, és az egész kártyavár dől.
- Egyszerűen csak szeretnénk gyakorolni, jobbak lenni. És ne adj isten megvédeni magunkat ha esetleg megtámadnának. Gondoltam mivel te máshonnan jössz, mást is tanultál és bemutathatnád. Ennyi az egész.- mindig rajtam van a felöltött barátságos mosoly.
- Hálás vagyok a segítségedért. Akkor ahogy én is megtudok többet, hol mikor, értesítelek. Nyugodj meg nem leszünk sokan. Csak pár lelkes diák.  
A szemem kipattan a békülős szex beszólásán. Belepirulok a zoknimba. Eléggé elcsépelt tudom, de én még nem voltam senkivel. Olyannal gondoltam aki meg is érdemli. Voltak randijaim, de senkivel nem jutottam el odáig, még egy romantikus csókig sem. Majd mikor elkacagja magát, már biztosan tudom, hogy csak viccelt. Eddig is mertem remélni. Meg nyugodva felsóhajtok.
- Hát öhm.. - ilyeneken még nem gondolkoztam. - ... tudod én nem vagyok az a nyomulós fajta. Szóval nem fogok rámászni, vagy ilyesmi. Mire gondoltál ? - bevallom kíváncsi vagyok az ötletére. Kitudja lehet még hasznomra is lehet?


©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. 2014 - 20:40




Lily & Vicky



Van egy olyan érzésem - méghozzá elég erőteljesen - hogy csak ködösít, de ha nem mond többet, nem tudok mit csinálni. Igazságszérum használata túl aljas húzás lenne részemről és tele van hátulütőkkel, kezdve azzal, hogy észrevenné, erőszakhoz pedig nem folyamodok egy kedves lány esetében. Viszont még ezeket leszámítva is: komolyan gondoltam, hogy mindenképp rájövök majd a titok nyitjára. Ha elnyerem a bizalmát, talán ő maga avat majd be, ez pedig sokkal jobb, mintha pár percnyi kínzó kíváncsiság miatt kipiszkálnám belőle az infót.
- Hát rendben - viszonozom a mosolyát. - Minél többen vagyunk, annál jobb. - Bármiről legyen is szó igazából. Legalább hamarabb szerzek majd több ismerőst, már ez is valami.
A reakciója a beszólásomra az utolsó csepp a pohárban: képtelen vagyok tovább visszatartani, kirobban belőlem a nevetés. Végre őszintén jól érzem magam, mintha már most barátok lennénk Lilyvel. És ez alighanem így is van rendjén. Ebben a helyzetben tudatosul csak igazán, mennyire hiányoznak a salemi srácok. Mély nyomot hagytak bennem, sokkal mélyebbet, mint bármelyik társaság. Pedig elhihetitek, rengeteg helyen megfordultam már. Mégis... ennek ellenére is nehéz lesz őket űberelnie bárkinek is.
- Nem csak ők figyelnek minket, pár másik srác is. Nyomulás nélkül is könnyedén féltékennyé tudnád tenni.

| words: 199 | music: Outlines | note: - |



Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeVas. 17 Aug. 2014 - 0:39

Lily and Vicky

Mindenképp tervezem, hogy Vickyt is beavatom a részletekbe, de majd akkor ha megvan minden pontos dolog. A pontos idő, hely, és hogy hányan leszünk. Ha minden fix, akkor elmondok neki mindent, és majd eldönti, hogy így is benne van e. Bár nekem tipikus olyan lánynak tűnik, aki szívesen járna tilosban. Hát ez akkor tényleg tetszeni fog neki.
- Arról hogy hányan leszünk, fogalmam sincs. De reménykedem minél több emberben. - közben teljesen elvagyok gondolkodva. Az zökkent ki, ahogy nevet a reakciómon, hát igen a szűzike lánynak olyan a szex szó mint egy káromkodás. A füled érzékeny rá, megérzi, és reagálunk rá. De én is elnevetem magam, ahogy ő nevet, és igen ahogy kizökkenek újra a valóvilágba vissza gondolva, eléggé vicces lehetett a szituáció, és a reagálásom. Elvagyunk, kacagunk mintha régi barátnők lennénk. Azt hiszem ez egy barátság kezdetét is jelentheti.
Majd elkezdek körülnézni.
- Mi kik figyelnek ? - nem értem elsőnek majd leesik. Túl gyorsan változik a hangulat, és a téma. - Mi hogy tegyem féltékennyé ? - a randiktól nem félek, hisz azon már voltam, de ahhoz hogy valakit féltékennyé kéne tenni, annál több is kell, nem? - Akkor hogy gondolod, ha nem én nyomulok rá ? Magától nem hiszem hogy sokan fognak jönni,már ismernek itt túl jól is.

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeVas. 17 Aug. 2014 - 17:41




Lily & Vicky



Újabb ötletem támad, ami ráadásul két legyet üt egy csapással.
- Magamat ismerve rengeteg emberrel fogok szóba elegyedni. Ha gondolod, szép csendben elterjeszthetem, hogy lehetőség nyílik ilyesmire. Biztosan sokakat érdekelne a téma. - Így megtudhatom, mekkora titokról van szó és ha úgy van, esetleg a segítségére is lehetek. Bár a megérzésem azt súgja, ez nem olyasmi, amit csak úgy kikürtölhetnék a nagy világba. Reménykedem benne, hogy minél idegesebbé teszi ez a tudat, annál többet elárul majd nekem. Most már komolyan utoljára próbálkozom azzal, hogy kihúzzam belőle az információt.
Egyébként nem, ez nem fenyegetés. Eszemben sincs elárulni a többieknek, mire készül - azzal valószínűleg mindent elrontanék, és a bizalmát is elveszteném. Mármint... Bizalom? Alighanem hatalmas túlzásokba estem fogalmazás terén, mert ezt még közel se nevezném annak, de már kezdek közel kerülni hozzá, hogy igazzá váljon. Nem akarom elszúrni, főleg nem egy ilyen értelmetlen ötlet miatt. Ennél több eszem van.
- Téged lehet hogy ismernek, de engem nem. Ha én hívom ide őket és kezdeményezek beszélgetést, nem nyomulsz, viszont te is kellemesen elcseverésznél a srácokkal - ha ezt látja James, az már régen elég. Na?

| words: 183 | music: - | note: - |



Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeVas. 17 Aug. 2014 - 21:56

Lily and Vicky

Kicsit megijedek, és hát na jó lehet be kéne avatnom ? Fene a nagy számat, és a lelkesedésemet. Ha felpörgök valamire, egyszerűen nem lehet leállítani. Elszánt vagyok nagyon, és ezzel együtt nagyon rátudok állni arra amíg meg nem csinálom. És igen ehhez a tulajdonságomhoz hozzájárul az is, hogy makacs vagyok. De most eljárt nagyon a szám, pedig nem szokott. Egyszerűen Vicky annyira barátságok, hogy valamiért rákényszerít, hogy beszéljek neki. Nem csak a szakkörről hanem Jamesről is. A barátnőim nem képesek erre...
- Na jó figyelj. Nem beszélhetsz erről mindenkivel. Az az igazság, hogy...- körbenézek, hogy nincs e olyan ember a közelbe aki "veszélyt" jelent. -...szóval nem lenne szabályos ez a gyakorló külön óra. Nálunk nem nagyon.. díjazzák ezt. - nagyon remélem, hogy tényleg olyan jó fej ez a lány mint gondolom. Remélem tényleg titokban tartja, és nem szervez be olyat aki hát úgy akar több házpontot gyűjteni, hogy beköp minket. És ez még finomabb lenne.
Majd felemelem a fél szemöldökömet és nézek rá.
- Most azt várod tőlem, hogy ide hívsz fiúkat, és most flörtöljek velük potter előtt ?-hát itt elnevetem magamat. De nem a terve miatt, mert azt be kell hogy valljam jót ötletnek tűnik, ha valakinek tetszik egy srác és felakarja kelteni az érdeklődését. Viszont elképzeltem, magamat flörtölés közben. Hát az vicces.
- Vicky ideje valamit megtudnod rólam. Nem tudok flörtölni. - mondom neki vigyorogva. - De tudod mit? Próbáljuk meg.

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeHétf. 18 Aug. 2014 - 13:11




Lily & Vicky



Tökéletes válasz, amire szintén gondolkozás nélkül csapok le. Már olyan közel vagyok ahhoz, hogy beavasson! Gyerünk Lily, kérlek válaszolj nekem őszintén!
- Akkor miért kockáztatjátok meg?
Úgy érzem magam, mint egy kihallgatáson lévő nyomozó, aki éppen a gyilkos nevét próbálja kihúzni a rettegő szemtanúból. Végül is, védelmet én is biztosítok... És hozzáértést is. Épp csak a válaszokkal nem rendelkezek.
Mármint ami a külön órákat illeti. James és Lily esetével már más a helyzet. Hiába nevet, ez igenis jó ötlet tőlem, és a beleegyezése csak még inkább biztosít efelől.
- Ahogy mondod - bólintok rá lelkesen. - Ha nem tudsz flörtölni, akkor tessék, itt a következő indok: gyakorolni kell, különben soha nem is fog menni. Márpedig az ilyesmi elég nagy előnyt jelent, nekem elhiheted. - Rengeteg fiúval kavartam már csak azért, mert mindig tudta, mit kell mondania.
Mielőtt visszakozhatna, elkapom az egyik bátrabb srác pillantását és a legkacérabb mosolyom kíséretében rákacsintok. Erre azonnal sugdolózások veszik kezdetét, majd a világ leghosszabbnak tűnő perce után végre ketten is elindulnak felénk. Még vetek egy utolsó, elégedett pillantást Lilyre, majd belekezdünk a könnyed bájcsevejbe. Nem tudom, hogy boldogul majd újdonsült barátnőm, de egy biztos. Potter figyelme csak az övé.

| words: 194 | music: Beauty and a Beat | note: - |



Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Vicky & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Vicky & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitimeHétf. 18 Aug. 2014 - 13:36

Lily and Vicky

Music:Monster
- Mint mondtam, egyszerűen csak szeretné mindenki, aki jön, és benne van, hogy megtudja magát védeni. Ennyi az egész. És sajnos ehhez szabályt kell szegnünk. Velünk a Mágiaügyi Minisztérium keményen bánik, és nagyon ellenőrzik az iskolát. - ezt mind hallgat, gyorsan és oda hajolva daráltam le neki pár másodperc alatt. Remélem szegény mindent értett, és fel tudott fogni. De mivel látom rajta hogy eléggé intelligensnek tűnik, nem is kételkedek benne.
A következőktől meg csak ideges leszek. Flörtölni, én ? Voltam randin egyszer kétszer, de azok körülbelül úgy zajlottak, hogy tanulás közben szóbaelegyetem egy két fiú diáktársammal. Megbeszéltünk, hogy órák után is találkozunk. Találkoztunk, én meg csak a varázsvilágról tudtam velük beszélni. Mivel nem mugli születésűek voltak, hanem félvérek vagy arany, így eléggé unalmasnak találtak. Főleg azért mert egyszerűen nem tudtam soha elengedni magam mellettük. Nem úgy mint aznap este Potterrel a gyengélkedőn, jesszusom még a nyelvemet is kinyújtottam. Lelki szemeim előtt előttem van ahogy James elnevette magát, és elkell hogy mosolyodnom. És hogy őszinte legyek, nem indítottak be bennem semmit. Akkor meg minek erőltessem a dolgot, csak hogy legyen valakim? Sóhajtok.
Látom Vicky ebben tökéletes, mert csak rávillantja a srácokra a tökéletes mosolyát, és oda is jön két srác. Hm és persze hogy az a hollóhátas srác az egyik, akivel egyszer randiztam, és aki pont tetszett, de nem volt több randi. Úgy vitt az élet minket tovább. Csak rá mosolygok bályosan.
- Szia Gale. - gale is csak vigyorog rám, közben oda pillantok james felé a szemem sarkából, aki valóban néz minket. Ez annyira nem én vagyok, és ha csak ront a helyzeten ?

©


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Vicky & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Lily   Vicky & Lily Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vicky & Lily
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mary & Vicky
» Ralph & Vicky
» Vicky & Regulus
» Louis & Vicky
» Lily & Regulus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: