Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily és Seth - Page 2 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily és Seth - Page 2 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily és Seth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily és Seth - Page 2 Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily és Seth - Page 2 Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily és Seth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily és Seth   Lily és Seth - Page 2 Icon_minitimeSzer. 15 Okt. 2014 - 19:35



Lily & Seth

- Még is nekünk mi közünk volt Aaron halálához? - fakad ki belőlem,már szinte hisztériás sokként. Hogy lehet ilyen miatt minket, engem hibáztatni, és ezért egy sorozat gyilkossá válni? Nem értem, nem tudom felfogni. Teljesen kiakaszt az, hogy Seth ekkora agymosáson ment keresztül, és ilyenné vállt. Menthetetlen, nem lehet már megmenteni. Ezt el kell fogadnom, és fel kell dolgoznom. Mindenkiben meglátom a jót, de menne nem tudom. Már teljesen kiölték belőle, és inkább arra haragszom aki ezt tette vele, nem rá.
Valaki megváltoztatta, átalakította, és ellenünk fordította. És ez már vissza fordíthatatlan. A mestere nevét majdnem kikotyogta. A fenébe, lehet ha jobban felidegesítettem volna ki is mondja a nevét. Nagy segítség, és előre lépés lett volna. Sajnálatból látom, valóban elege lett. Ez látszik rajta. Szerintem meg nem kapott pont, hogy elég együttérzést. De ennek már annyi, nem? Seth elveszett.
Majd csak remegő kézzel szegezem felé a pálcámat, miközben előadja a novellás kötetéből egy részletet. Hogy lehet valaki ennyire gonosz, és költői is egyszerre? Szépen használja a szavakat van tehetsége hozzá, de igaz ahelyett hogy írna esetleg, embereket kell gyilkolnija. Mondjuk az biztos kifizetődőbb. Akár tetszik neki , akár nem csak sajnálkozva tudok rá nézni, máshogy nem. A sajnálatom iránta most jelenleg elnyomja a haragot, amit még iránta érzek. Meg kéne ölnöm, de nem teszem, hisz akkor nem lenne különbség köztünk. Le kéne fegyvereznem, meg kéne állítanom. De nem tudom meg tenni, csak könnyezve tartom felé a pálcámat, mikor hallom hogy valaki a nevemet kiáltja kérdőn, hogy jól látja, hogy én vagyok e. Ezt a hangot ezer közül is megismerném. A szívem akkorát dobban, hogy kiakar szakadni a mellkasomból. A gyomromból, egy mázsás súly zuhan a mélybe, és a tokromból is kiszáll a csomó. James az, ide érnek.
- Én vagyok! - szerintem sosem hallatszott ennyire meg könnyebbülten a hangom. Ezzel egy időben Seth be is fejezte a mondókáját, és hátat fordít nekem, majd elindul a sötétben. Szívfacsarító az a könnyedség ahogy halad egyre távolabb, ahogy nyeli el a sötétség. Mintha misem történt volna. Én nem tudok így tenni. Engem a történtek sokkoltak, és most ébredtem rá, hogy mennyire komolyan kell vennünk a veszély forrást. Majd valaki megérinti a vállamat, ismét a nevemen szólít. Nem bírom tovább könnyekbe török ki, és James mellkasába temetem az arcomat. Túléltem, élek... de az a 13 gyerek, és sok hulla pár méterrel. Sok nekem egyszerre.

©


Vissza az elejére Go down
 
Lily és Seth
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lily és Seth
» Aiden & Lily & Seth
» Seth & Bia
» Seth & Alice
» Aiden és Seth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: