Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Három Seprű - Rod & Bella 04_www.kepfeltoltes.hu_
Három Seprű - Rod & Bella 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Három Seprű - Rod & Bella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Bellatrix Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Bellatrix Black

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : A Sötét Nagyúrhoz
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Black kúria
Pálca : 12 ¾ hüvelyk, diófa, sárkányszívizomhúr, merev
Idézet : Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.
Karakterlap : Miss Black
Karakterzene : Sexy bitch
Playby : Katie McGrath
Kép : Három Seprű - Rod & Bella Tumblr_n6glpk8Kmx1to341eo8_500

Három Seprű - Rod & Bella Empty
TémanyitásTárgy: Három Seprű - Rod & Bella   Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. 2014 - 22:10



Rod & Bella
Az idei év első roxmortsi hétvégéjére virradt, legalábbis az elsőre, amikor én is a faluba készültem. Az előző kettőt kihagytam, egyszer dolgom volt, a következő alkalommal pedig semmi kedvet sem éreztem az egészhez. Ez azóta sem változott sokat, de - bár kelletlenül, gyakori sóhajtozásokkal megtűzdelve – magamra öltöttem sötét utazóköpenyemet, és mardekáros háztársaim körében kiléptem a klubhelyiségből.
Roxmortsig az utat beszélgetve, nevetgélve tettük meg – vagyis társaim így tettek, én csupán elvétve szúrtam közbe egy-egy megjegyzést, és ezek általában pár percre el is vették az illető - akihez éppen szavaimat intéztem - kedvét a nevetgéléstől. Ha pedig mégis újra meg merészelt szólalni, egyetlen fenyegető pillantásom végleg elnémította.
Nem kérdéses, miért vagyok ilyen hatással az emberekre, egyrészt a mardekárosok többsége sejteni véli, hogy több közöm van a felemelkedő Sötét Nagyúrhoz, mint amit biztosan tudni lehet, másrészt természetesen bizonyos tiszteletnek örvendek a Roxfortban, ugyanis soha sem volt szokásom hagyni, hogy nálam alacsonyabb rendűek velem egy szinten merjék érezni magukat.
Gondolataimba merülve, kissé elkülönülve a többiektől, elsőként léptem be a Három Seprűbe. A nyomomban barátaim is bevonultak, de ekkor figyelmemet már más kötötte le, így amikor Fay hozzám fordult, egyszerűen leintettem, mielőtt egyetlen szó is elhagyhatta volna száját, majd a pult felé vettem az irányt, ahol egy ismerős alakot véltem felfedezni, akinek pillantása az ajtóban összeakadt az enyémmel, és azóta is fogva tartottuk egymás tekintetét.
Közelebb érve hozzá, elvigyorodtam.
- Hello! Mi járatban vagy erre, Drágám? – Bár csevegő hangon beszéltem, az utolsó szót megnyomva gúnyos mosolyra görbültek ajkaim. Nos igen, a mai napig képtelen vagyok teljesen elfogadni a házasságot, a kötöttségek, amit jelenthet, annyira taszítanak, hogy már az esküvő, és annak egyre közeledő napjának gondolatától is a hányinger kerülget.
Pedig Rod nem rossz parti, még nekem sem. Elsősorban az a fontos, hogy aranyvérű, nemes és vagyonos család sarja, de ami még ennél is lényegesebb, hogy halálfaló –nem is akármilyen -, mindemellett pedig még jól is néz ki. Tisztában vagyok vele, hogy sokan megzöldülnek az irigységtől, amiért nem ők lehetnek a szerencsés kiválasztottak, de ez valahogy csak abban a pillanatban boldogít, amikor keserű szavaikat hallom, vagy magunkon érzem tekintetüket. Mondjuk akár most is.
- Keresünk egy asztalt? – mosolyodtam el halványan, miután kivettem kezéből az egyik pohár whiskyt, és ha már ilyen figyelmes volt, felé nyújtottam kezem. Hiába, a látszatra adni kell, ha a nézőközönség kíváncsi.
Note: Remélem tetszik.(:
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Rodolphus Lestrange

Származás : aranyvér
Lojalitás : sötét
Családi állapot : eljegyezve
Lakhely : Upper Flagley
Foglalkozás : átoktörő (Gringotts)
Pálca : ébenfa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Karakterlap : Lábnyom

Három Seprű - Rod & Bella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Három Seprű - Rod & Bella   Három Seprű - Rod & Bella Icon_minitimeKedd 26 Aug. 2014 - 1:28





Bellatrix

x

Rodolphus

Tudtam, hogy Bella hamarosan meg fog jelenni. Nem véletlenül álltam pont most pont itt, pont két pohár whiskyvel a kezemben. Nem számoltam ugyan, de nagyjából egy hónapja nem találkoztunk, és idejét éreztem, hogy meglátogassam a börtönében. Soha nem lógtam a nyakán, nem apáskodtam fölötte, nem voltam a féltékeny vőlegény, nem akartam kisajátítani, nem szóltam bele a dolgaiba, egyszóval hagytam élni. Meglehetősen laza elképzelésem volt a jegyességről, ahogy "a házasság szent kötelékéről" is. Ezen felül azzal is tisztában voltam, hogy Bella képtelen lenne ennél szorosabb kapcsolatot elviselni. Nem vettem magamra a hozzáállását, viszonylag hidegen hagyott, mit érez és mit nem érez irántam. Én sem bírtam volna elviselni, ha a jegyesem lerázhatatlanul lógott volna a nyakamon, akár egy pióca - ez a laza kapcsolat tökéletesen megfelelt.
Bellát lehetetlenség lett volna összetéveszteni valakivel, vagy nem észrevenni. Ő egy jelenség. Amint belépett az ajtón, egymásba fúródott a tekintetünk. Láttam megvillanni az arcán a felismerés mosolyát, és nem kerülte el a figyelmemet az sem, mennyire nem őszinték az érzelmek, amiket az arcára varázsolt. Éreztem benne a gúnyt, de cseppet sem lepett meg. Ám ha gúnyról vagy színjátékról volt szó, semmiben sem maradtam el Bella mögött, úgyhogy készséggel belementem a játékba. Felé nyújtottam a karom, hogy egy üres, kétszemélyes asztalhoz vezessem. -
Hozzád jöttem, Édesem. Remélem, boldoggá tesz, hogy láthatsz - válaszoltam hasonlóan maró gúnnyal a hangomban. Úriemberhez méltóan kihúztam neki a széket, és csak akkor ültem le, mikor már ő is helyet foglalt. Legalább tíz irigykedő-gyűlölködő szempárt éreztem magunkon, de annyira sem méltattam a csodálóinkat, hogy lövelljek feléjük egy goromba pillantást. Miért is tettem volna? Irigykedni szabad.
-
Úgy véltem, ideje meglátogatnom bűbájos menyasszonyomat, leendő gyermekeim édesanyját. - Tisztában voltam vele, mennyire az elevenjébe vág ez a mondat, de látni akartam rajta a visszafojtott dühöt, a szemében lángoló tüzes gyűlöletet, ami a következő pillanatban minden bizonnyal fellángol benne. Gyűlölni fog, ha csak néhány pillanatig is, hogy utána hamarosan megint vonzódjon hozzám - érzelmi hullámvasút.

Vissza az elejére Go down
 
Három Seprű - Rod & Bella
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Levin & Bella
» Bella & Levin
» Lily and Bella
» Bella & Voldemort
» Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: