Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily and Bella 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily and Bella 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily and Bella Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily and Bella Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily and Bella Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily and Bella Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily and Bella Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily and Bella Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily and Bella Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily and Bella Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily and Bella Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily and Bella Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily and Bella Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily and Bella Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily and Bella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Bella Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Bella Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Bella Empty
TémanyitásTárgy: Lily and Bella   Lily and Bella Icon_minitimeHétf. 9 Feb. 2015 - 0:05


Lily & Bella


"üdv ellenségem..."


Nagyon kellett, így kénytelen voltam arra, amire csak a legbátrabbak képesek. Bementem Hisztis Mirtyl mosdójába, és kihasználtam a mosdók nyújtotta kellemes lehetőséget. Szerencsére, a cseppet idegesítő kísértet lány nem tartózkodik a törzshelyén, így nem kezd el zaklatni, és idegesíteni. Kilépek a mosdófülkéből, és megyek kezet mosni. Körül lesek, mert eléggé fura, hogy Mirtyl nincs itt, de nagyon örülök neki. Mikor végzem ki akarok lépni az ajtón, de az zárva van. Összehúzom a szemöldökömet, és elkezdem húzni minden erőmmel, de nem nyílik kis.
- Mi a fene.. Mirtyl te szórakozol? - körülnézek, de nem látom sehol. Viszont egy nagyon vékony hangú kacagást hallok meg az egyik wc fülkéből, ami kicsapódik. Bellatrix Black lép ki rajta. Kérdőn tekintek rá, eléggé hosszú napom volt, és még lesz is, nincs kedvem egy mardekáros szórakozásához.
- Nagyon vicces, mind jól mulattunk, de most már kiengednél? Nekem veled ellentétben lenne dolgom. - ismét az ajtóhoz fordulok , reménykedve, hogy ezúttal kinyílik, de csalódnom kell. Csak egy átkot hallok, és azonnal oldalra ugrom.  Mi a fene, ez megveszett? Sietve kapok ki a pálcámat a zsebemből,és szegezem rá.
- Még is mit akarsz tőlem?? - szegezem a pálcámat felé, ami lehet picit remeg. Érhetetlenül állok Bellatrix előtt miért támadna mg engem, és főleg itt? Ennek semmi értelme.
_____________________________________________________________
Words: nem számolok ♣ Music: Battle CryNote: remélem jó ^^ ♣
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Bellatrix Black

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : A Sötét Nagyúrhoz
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Black kúria
Pálca : 12 ¾ hüvelyk, diófa, sárkányszívizomhúr, merev
Idézet : Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.
Karakterlap : Miss Black
Karakterzene : Sexy bitch
Playby : Katie McGrath
Kép : Lily and Bella Tumblr_n6glpk8Kmx1to341eo8_500

Lily and Bella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Bella   Lily and Bella Icon_minitimePént. 13 Feb. 2015 - 15:29




- Myrtiiiiil, te szórakozoool?
- ismételtem szavait magas, sírós hangon, majd a rendes frekvencián folytattam, valódi sajnálatot színlelve.
- Szegény pici Evans...fél egy szellemtől.
- Felcagtam.
- Nincs mitől félned
- vágtam rettentően megértő arcot.
- Hozzám nem merészkedik közel.
- Megértő mosollyal néztem, szinte szeretettel. Arcomon a gúny leghalványabb árnyalata játszott. Néhány pillanat múlva minden átmenet nélkül vette át mosolyom helyét egy fagyos kifejezés.
- Ülj le
- utasítottam hidegen.
- Beszélgetünk egy kicsit.
- Mereven néztem rá, várva, hogy eleget tegyen a felszólítísomnak.
- Remélem, szereted a meséket... Ugyanis most szépen mesélni fogsz nekem Dumbledore újsütetű rendjéről.
- A Nagyúr utasítására cserkésztem be Evanst, hogy kihúzzak belőle néhány esszenciális információt. Magam is a bőrömön éreztem a szerveződés szelét, de hovatartozásom túlzottan nyilvánvaló volt ahhoz, hogy be tudjak épülni a rendbe. Kénytelen vagyok hát egy ilyen stréber sárvérűvel szívózni. De sebaj. A szent cél érdekében hajlandó lennék bármilyen mocskos eszközhöz folyamodni. Legmocskosabb eszköznek azt találnám, ha meg kéne érintenem Evanst. Rettenetesen visszataszítónak találtam származása, viselkedése és elköteleződése miatt egyaránt.
- Mire vársz?! Ülj már le!
- rivalltam rá. A pálcámat egyre közelebbről szegeztem rá, majd mikor még mindig nem reagált, küldtem felé egy rontást. Nem az volt a cél, hogy eltaláljam, csak az, hogy ráijesszek. Eddigre az ő kezében is feltűnt a pálca, de ez egy cseppet sem izgatott. Kellően sokat párbajoztam már ahhoz, hogy ne ijedjek meg egy korombelitől. Egy sárvérűtől.
- Nem akarlak a gyengélkedőre juttatni. Ha szépen leülsz és mesélsz nekem, perceken belül békében elköszönhetünk egymástól.

Lily

&

Bellatrix






A hozzászólást Bellatrix Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 8 Márc. 2015 - 21:45-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Bella Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Bella Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Bella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Bella   Lily and Bella Icon_minitimeVas. 15 Feb. 2015 - 11:15


Lily & Bella


"üdv ellenségem..."


Eddig is láttam, és érzékeltem, hogy valami nem stimmel Bellatrix-el. Tudtam, hogy ő is mint Lucius és Severus inkább a sötét oldal felé hajlik. Viszont órákon is azt vettem észre, hogy egyre agresszivabb, idegesebb, türelmetlenebb. Mintha minden nappal egyre jobban bolondulna meg. Sosem ismertem igazán, csak amennyit órákon láttam belőle, és hát az is sok mindent elárul az emberről. Eddig én Bellat kis rosszindulatú, viszont okos és értelmes tanulónak láttam. Viszont egyre furább ebben az évben. Az utolsó évünk tényleg gyökeresen megváltoztat minket. Én csak próbálok egyre erősebbé válni. Csak nézek rá a, a pálcámat annyira szoritom, hogy félek eltörik. Összevissza beszél, tényleg nincs rendbe. Majd utasit arra, hogy üljek le. Mosdóban vagyunk, szóval az egyetlen ülőhely a föld lenne, ami viszont tiszta mocsok, és viz. Nem szivesen tenném.
- Beszélgetni? Még is miről? - a hangom ezúttal már nyugodt, és magabiztosabb. Összehúzom a szemöldökömet, és össze szedem magam.  - Minden rendben? - nem tudom miért kérdezek ilyet tőle. A sötét oldalon áll, ez szinte egyértelmű, nem is nagyon titkolja. De még is ki tudja, lehet nem önszántából? Ág ezt is elhessegetem, tényleg bolond kérdést tettem fel, Bellaból ugyanis régóta látszik hogy hiába tehetséges, és okos, viszont olyan kegyetlen is tud lenni. És ezt egy mardekárostól hallottam, ha már ők is félnek tőle..  Én miért nem? Beszélgetni akar velem, Dumbledore rendjéről? Kérdő tekintettel nézek rá. Majd erélyesebben rám szól, hogy üljek le. Ettől még Mirtyl is vissza reppen az egyik wc-be. Leülés helyett, csak leguggolok az ajtónak támaszkodva. Majd nyugodt hangon válaszolok a kérdésére.
- Én nem tudok semmit Dumbledore "rendjéről". Nem tudom Bellatrix, hogy miről beszélsz.   - tényleg nem tudok semmit róla, szóval ennél őszintébben nem is tudtam volna neki válaszolni. De van egy olyan sejtésem , hogy nem fog nekem hinni, akkor viszont ki kell innen jutnom valahogy.

_____________________________________________________________
Words: nem számolok ♣ Music: Battle CryNote: remélem jó ^^ ♣
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Bellatrix Black

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : A Sötét Nagyúrhoz
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Black kúria
Pálca : 12 ¾ hüvelyk, diófa, sárkányszívizomhúr, merev
Idézet : Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.
Karakterlap : Miss Black
Karakterzene : Sexy bitch
Playby : Katie McGrath
Kép : Lily and Bella Tumblr_n6glpk8Kmx1to341eo8_500

Lily and Bella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Bella   Lily and Bella Icon_minitimeVas. 8 Márc. 2015 - 21:43




A leguggolását elfogadtam leülésnek, olyan különösebben már nem izgatott. Nagyon zavart ellenben, ahogy hárította a kérdésemet Dumbledore rendjéről. A hogylétem felőli érdeklődését pedig egészen egyszerűen pofátlanságnak éreztem.
- Hogy minden rendben van-e? Nem, semmi sincs rendben! Ez az egész mocskos fertő nincs itt rendben, amiben te boldogan éldegélsz a kis barátaiddal! Sárvérű vagy Evans, egy mocskos sárvérű! Semmi jogod nem lenne itt lenni. Csak Dumbledore ostoba szívének köszönheted, hogy itt élősködhetsz! Nem is csoda, hogy ezek után ott nyalsz neki, ahol tudsz. Mondd hát meg szépen, mi az a Főnix Rendje? Miért jött létre? Mik a céljai? Valamit csak tudsz, Evans, most legyen nagy a szád. Beszélj, beszélj csak, kicsi Evans... Óvd a családod életét.
- Egészen közel hajoltam hozzá, egész testünk összeért. Bal karommal a falhoz szorítottam a pálcás kezét; épp csak annyira, hogy ne tudja rám szegezni a pálcáját. Én sem szegeztem rá az enyémet. Nem átkokkal akartam hatni rá. Legilmenciával is próbáljozhattam volna, de nem pusztán az információszerzés volt a célom. Általános félelmet akartam kelteni nem csak benne, de az egész Roxfortban. Amilyen pletykás egy nőszemély, holnapra mindenki tudni fogja, mi történt vele. A családjára vonatkozó elejtett mondat nem üres fenyegetés volt. Készen álltam rá, hogy bármilyen áron elérjem a célomat. Egy-két muglival több vagy kevesebb...


Lily

&

Bellatrix




Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Bella Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Bella Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Bella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Bella   Lily and Bella Icon_minitimeSzer. 11 Márc. 2015 - 10:46


Lily & Bella


"üdv ellenségem..."


Szeretném ha tisztába lenne azzal, hogy nem félek tőle. Megtudom védeni magamat ha kell, bár én az erőszakkal próbálok várni a végéig. Illetve hiába nem áll Dumbledore oldalán, de tudom, hogy attól még fél tőle, és nem merne egy diákot se megtámadni. Fogalmazzunk inkább pontosan: nem merne egy diákot se bántani a kastély falain belül. Lassan leguggolok a nedves és mocskos padlóra nem fogok leülni. Guggolva nézek rá,  a pálcámat és szorongatom. Őszintén nem értem, hogy miről beszél. Ez az első esett, hogy ő valamiről többet tud a kastély falain belül mint én. Dumbledore-nak lenne valamiféle titkos gyülekezete, vagy ilyesmi ? Harciasan nézek rá. Majd olyan pontra tapint, amire el kell hogy mosolyodjak.
- Beletrafáltál kedves Bella. Ugyanis azt hittem te is tisztában vagy azzal, hogy nincs családom. Egy tragikus "balesetben" meghaltak év elején. Nincs senkim, ezzel nem tudsz fenyegetni. - próbálok uralkodni közben minden egyes arcvonásomon. A balesetet kihangsúlyoztam, hisz a pletykák szerint óriásokat láttak a helyszinen, amit persze már "butaságnak" tartanak, és eltusolták az ügyet. Viszont ha óriások valóban ott voltak, kétség sem fér hozzá, hogy a nagyúrnak is köze van hozzá. És Bella őt szolgálja, ugyanis valamit tudnia kéne róla. Mély levegőket veszek be egymás utána egyre szaporábban. Nem tudom merjem e szóba hozni. Meglátjuk hova lyukad ki a beszélgetés.
- Viszont fenyegetés ide vagy oda, tényleg nem tudok semmit. Ezek szerint a professzor úr nem akar a csapatai köreiben látni, ha nem avatott bele, és persze ha létezik ilyen. Lehet kezdtek paranoiásak lenni a sötét haverjaiddal.   - jegyzem meg gúnyosan, közben készenlétben arra, hogy a pálcámmal ellentámadásba lendüljek, ha felidegesíteném, az enyhén labilis Bellatrixet.
- Szóval kicsit próbálj lenyugodni, mert a vérnyomásod felszalad.  - már kicsit lenyugodtam, és kezd zsibbadni a lábam, igy szép lassan felállok. Nem tudom miért jobb ezt ülve megbeszélni, én speciel ilyen helyzetekben jobban szeretek állni. Jobban eltudok menekülni ha kell.

_____________________________________________________________
Words: nem számolok ♣ Music: Battle CryNote: remélem jó ^^ ♣
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Bellatrix Black

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : A Sötét Nagyúrhoz
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Black kúria
Pálca : 12 ¾ hüvelyk, diófa, sárkányszívizomhúr, merev
Idézet : Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.
Karakterlap : Miss Black
Karakterzene : Sexy bitch
Playby : Katie McGrath
Kép : Lily and Bella Tumblr_n6glpk8Kmx1to341eo8_500

Lily and Bella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Bella   Lily and Bella Icon_minitimeSzer. 18 Márc. 2015 - 17:32




- Csak nem? Ó, milyen igaz! Hogyan is felejthettem el? Pedig olyan tragikus... Ekkora fatális véletlent! Ez szörnyű! Kérlek fogadd részvétemet.
- Úgy tettem, mintha mit sem tudtam volna a "sajnálatos balesetről." Gúnyos és lesajnáló mosolyra húztam a szám.
- De emiatt egyet se félj. Talán most épp nincs családod, de egyszer majd lesz. Mondd csak, milyen érzés lenne úgy eltemetni a gyermekeidet, hogy tudod: néhány szavaddal megmenthetted volna őket? Vagy gondolj csak bele, hogy szegény Potter egy sajnálatos baleset következtében szörnyethal. Hopp!
- Hosszan néztem rá várakozásteljes arccal, majd kitört belőlem a kacagás. Magas, éles kacaj, ami már a védjegyemmé vált.
- De ha már Potter meghalt, neked miért kéne élned? Milyen meghatónak találná mindenki, ha együtt halnátok meg... Mint Rómeó és Júlia. Milyen szomorú történet.
Tenyérbemászóan kedvesen mosolyogtam rá.
- Nincs is szebb az igaz szerelemnél. Hidd el, én már csak tudom.
- Minden egyes szavamból csöpögött a gúny. Igaz szerelem? Ugyan már. Az élet nem tündérmese, igaz szerelem nem létezik. Sokakban ott a kényszer, hogy tartozzanak valakihez. Mások a pénzsóvárságukat bugyolálják ilyen szép szavak mögé. Vannak olyanok is, akiket csak a testi vágy hajt bele egy kapcsolatba. Aztán vannak azok is - de még hányan! -, akik a társadalmi felemelkedés reményében "felházasodnak." Ez nem jelenti azt, hogy semmit nem éreznek partnerük iránt - nade igaz szerelem? Ugyan már... Az igaz szerelem őszinte. Önzetlen. Mindenféle érdektől mentes. Kérdem én: hány igaz szerelmet látunk a környezetünkben, ha körülpillantunk? Én egyet sem.
- Biztos vagy benne, hogy Potter is úgy rajong érted, ahogy te érte? Én nem...
- Közelebb léptem hozzá, és hunyorogva néztem rá. Evansnak nyilván imponál, hogy egy ilyen fiú csapja neki a szelet. Potter ugyan bűnronda, de mit számít ez, ha dúsgazdag, aranyvérű, és még népszerű is? Ezek mellett az erények mellett a kinézet igazán másodlagos. Bár meg kell mondjam, Evans még így is tehette volna magasabbra a mércét. Találhatott volna olyan fiút is, aki mindemellett még jóképű is. Tudnék ilyeneket mondani - habár azok nyilvánvalóan szóba sem állnának ezzel a fontoskodó sárvérűvel. Már akkor is rohannának kezet mosni, ha a karját megérintenék. Hogy Potternek miért kell Evans? Ez egészen nyilvánvaló. Kihívást jelent neki, csak meg akarja hódítani. Egy darabig még játszik vele, aztán eldobja, mint egy használt zsebkendőt. Egy ilyen embertől nem várhatunk érzelmi érettséget.
- Ó, ha már itt tartunk, mondd csak, kedvesem, mennyit kap belőled Potter? Vajon úgy érzi, megérte annyit ostromolni téged?
- Egészen picit kidugtam a nyelvem hegyét, és felvontam a szemöldököm.
- Nagyon kedves, hogy így aggódsz az egészségem miatt
- mosolyogtam rá zavaróan közelről.


Lily

&

Bellatrix




Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Bella Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Bella Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Bella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Bella   Lily and Bella Icon_minitimeVas. 22 Márc. 2015 - 18:45


Lily & Bella


"üdv ellenségem..."


Csak állom a tekintetét, és kezdek egyre idegesebb lenni. Mát tuti hogy elment az esze, és menthetetlenül átállt a sötét oldalra. Sose tudom, hogy a "Nagyúr" hogy tud ilyen fiatalokat az oldalára állítani. De ahogy bellát nézem, rá kell hogy jöjjek valakinek a vérében van a gonoszság, és nem mindenkiben lappan jóság. Bárhogy is gondolkodtam eddig az ellenkezőjéről. Próbálok uralkodni magamon, és hogy ne dühítsenek fel a szavai. De ez nehéz. Nem fogok, sírni, se könnyezni. Most minden erőmet össze kell szednem. Majd az egyik mondata után elnevetem magam. Hogy ő tudja mi az a szerelem. Csak mosolyogva ránézek.
- Még azt se tudod mi az a szeretett, még is honnan lenne bármi fogalmad arról, hogy mi az a szerelem? Hidd el fogalmad sincs róla. Nincs olyan ember a földön akiért akár az életedet is adnád. Ebben egészen biztos vagyok. Nem találtam még olyan rossz embert aki önzetlen lenne... mert rosszak egyik fő jellemzője az önzőség. Nem hinném bella hogy te tennél bárkiért is önzetlen dolgot. - én is akartam szúrni. Kegyetlen dolgokat mondott, ami fájt, így én is próbálok rajta olyat találni ami betalál a lelkéig, ha van neki olyan. Van egy érzésem ha sokáig húzzuk egymás agyát, akkor előbb vagy utóbb csatához fog vezetni ez a beszélgetés, és annak nem lesz jó vége. Próbálom vissza fogni magam, de a szavai akaratlanul is felbosszantanak.
- Gondolod a szerelmi életem, bármilyen részét is veled fogom megbeszélni? És te mit adsz és kapsz a nagyúrtól ? Mire fel ez a nagy rajongás ?  - a közelsége zavar, és egy fintor kíséretében hátrálok. - Most, hogy a lényeget kitárgyaltuk, mi lenne ha mást zaklatnál? Nem tudok semmit...  

_____________________________________________________________
Words: nem számolok ♣ Music: Battle CryNote: remélem jó ^^ ♣
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Bellatrix Black

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : A Sötét Nagyúrhoz
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Black kúria
Pálca : 12 ¾ hüvelyk, diófa, sárkányszívizomhúr, merev
Idézet : Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.
Karakterlap : Miss Black
Karakterzene : Sexy bitch
Playby : Katie McGrath
Kép : Lily and Bella Tumblr_n6glpk8Kmx1to341eo8_500

Lily and Bella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Bella   Lily and Bella Icon_minitimePént. 27 Márc. 2015 - 18:19




- Hogy van-e olyan ember, akiért odaadnám az életem? Hogyne lenne
- horkantam fel. Hátrább dőltem, kimászva a személyes teréből.
- A Nagyúrért bármikor.
- Ezúttal komoly, lesajnáló arccal néztem rá. Elléptem előle, és kis körben sétálgatni kezdtem közte és a vele szemben lévő fal között. Habár volt olyan pillanat, mikor hátat fordítottam neki, mégis pontosan tudtam, mit csinál épp. Ha támadni akarna, hamarabb megérezném, mint ahogy egyáltalán megszületik a fejében a gondolat. Rettenetesen sokat gyakoroltam. És tessék, meg is van az eredménye. Legyőzhetetlen leszek!
- Lehet, hogy neked sok barátod van, akikért az életedet adnád. Ezt te önzetlenségnek nevezed, de ha jobban belegondolsz, talán te magad is beláthatod, milyen értéktelen az életed. A helyedben én is odadobnám bárkinek, még a macskáknak is. Nem lenne kevesebb a világ nélküled.
- Arcomon nem látszódtak érzelmek, ahogy hangom is egészen szokatlanul tárgyilagos volt.
- Szóval úgy gondolod, aki gonosz, az nem lehet önzetlen. És engem gonosznak tartasz. Nagyon aranyosan gondolkodsz, olyan...megmosolyogtató.
- Felé fordulva megálltam, és szánakozóan rámosolyogtam.
- Olyan jámbor lelked van, Evans. Nem értheted a magasabbrendű dolgokat. De ne félj, senki nem is várja el tőled.


Lily

&

Bellatrix




Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Bella Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Bella Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Bella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Bella   Lily and Bella Icon_minitimeHétf. 30 Márc. 2015 - 13:22


Lily & Bella


"üdv ellenségem..."


Az egész szitun, csak kínomba mosolygok. Tudtam hogy Bellatrix a kegyetlenebbik részhez tartozik a mardekárosok közül is, csak rossz felismerni hogy látom semmi jóság nincs benne. Kicsit olyannak tűnik, mint aki megörült. Fura, ahogy emelkednek fel Voldemort hívei, és már nem is tartják titokba. Először Lucius volt aki megfenyegetett, aztán Regulusról derült ki, hogy neki is van némi köze az egészhez. Bellatrix meg egyértelmű. Nem fog bántani, igy nem félek, csupán elkeserít a gondolat, hogy mennyien átlépnek a sötét mágia oldalára.
- És mit add a hűségedért cserébe a nagyúr? Mit vártok a világtól? - ezt pontosan sosem értettem, oké hogy aranyvérű mániások, és olyanokat, mint én "sárvérűeket" akarnak kiirtani a mágus világból. És ha megvannak vele? Mi lesz ? Nincs annyi aranyvérű a világon, hogy ők uralkodjanak. Oké gondolom a félvérek is beletartoznak. Konkrétan csak azokkal van a gond, aki én is vagyok. A gondolatra összeszorul a gyomrom, hisz ez azt jelenti, hogy ahogy kikerülök az iskolából célponttá válok. Mély levegőt veszek, és összeszedem magamat. A következő kis szónoklatán mi szerint én mit sem érek, megnevettet.
- Na látod, ez is különbség köztünk. Én nem magamért fogok harcolni, hanem a szeretteimért. Ő értük, hogy ők éljék túl. Ez is az önzetlenségbe tartozik. Most csak hiszed, hogy a nagyúrért feláldoznád magad, de ha oda kerül a sor... iszkolsz. - nem tudom miért fesszengetem a határokat, talán azért, hogy ha felidegesitem minél hamarabb vége lesz ennek az értelmetlen csevejnek.
- Nyugodj meg, értem én mit akartok, hatalmat. Ennyi,  mindig erről szól minden. A vagyon és a hatalom. De látszik nem sokat olvastok a történelemből, nem győztök, mindig a jó győz. Kár a fáradságért. - gúnyosan utánzom a vigyorgását, amitől kirázz a hideg. Eddig is egyértelmű volt számomra, hogy auror leszek, de már várom,várom hogy véget vethessek ennek, hogy nekem is közöm legyen ahhoz, hogy megállítsam ezt a rémálmot.

_____________________________________________________________
Words: nem számolok ♣ Music: Battle CryNote: remélem jó ^^ ♣
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lily and Bella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Bella   Lily and Bella Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily and Bella
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bella & Levin
» Levin & Bella
» Bella & Voldemort
» Három Seprű - Rod & Bella
» Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: 2. emelet-
Ugrás: