Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

McKinnon and Evans 04_www.kepfeltoltes.hu_
McKinnon and Evans 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
McKinnon and Evans Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
McKinnon and Evans Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
McKinnon and Evans Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
McKinnon and Evans Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
McKinnon and Evans Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
McKinnon and Evans Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
McKinnon and Evans Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
McKinnon and Evans Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
McKinnon and Evans Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
McKinnon and Evans Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
McKinnon and Evans Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
McKinnon and Evans Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 McKinnon and Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : McKinnon and Evans Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
McKinnon and Evans Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

McKinnon and Evans Empty
TémanyitásTárgy: McKinnon and Evans   McKinnon and Evans Icon_minitimeSzer. 2 Dec. 2015 - 12:44


lily & marlene


Marlene-nal megbeszéltük, mivel a fiúk annyi diákot tréfáltak és aláztak meg, hogy ezúttal rajtuk van a sor. Most mi fogjuk őket megtréfálni. Kicsit ideges vagyok, még nem csináltam ilyet, eddig nem nagyon szegtem meg a szabályokat, de úgy néz ki ez az évem erről fog szólni, a szabályszegésről. Halkan kiosontunk a klubhelyiségből egy marék bűzbombával. Most pedig a folyosón állunk, és mind a kettőnk a másikra vár, hogy csináljon valamit. Én még sosem csináltam még csak hasonlót se, és feszült is vagyok. Így csak kérdő tekintettel nézek Marl-ra.
- Tudjuk egyáltalán, hogy melyik az övék ? - kérdezem miközben pislogok az egyik ajtótól a másikig. Ezt a két tervező zsenit. - Még vissza fordulhatunk. - jegyzem meg, bár ismerem Marl-t és esze ágában sem lesz. Főleg, hogy én is benne vagyok végre valamiben. Amint lelki szemeim előtt lejátszódik milyen fejük lesz a fiúknak, én is újra fellelkesülök. Főleg James reakciójára leszek kíváncsi, oh már alig várom. Na jó mély levegőt veszek, és próbálom legyőzni a feszültséget, ezt most végre kell hajtanunk!



Vissza az elejére Go down
Marlene McKinnon
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Marlene McKinnon

Származás : Aranyvér
McKinnon and Evans Il_340x270.689901076_lh0w
Lojalitás : Dumbledore, barátok, család
Családi állapot : Nem publikus (szingli)
Lakhely : Roxfort, Griffendél torony
Foglalkozás : Diák, kviddics játékos
Pálca : Tíz és fél hüvelyk mahagóni egyszarvúszőr-maggal
Idézet :
McKinnon and Evans Tumblr_m1k53utgYm1qaseido1_500
"Marching, marching onward
Searching out the light of truth
I did not start the war
But it's a battle I can't lose
Faith will be my armor
And love my sword and shield
I must defeat the enemy
I will, I will, I will"

Karakterlap :
Playby : Freya Mavor
Kép : McKinnon and Evans Giphy

McKinnon and Evans Empty
TémanyitásTárgy: Re: McKinnon and Evans   McKinnon and Evans Icon_minitimeSzer. 20 Jan. 2016 - 0:10


Végre! Lily benne van a csínyben! Végre! Hallja mindenki, Lily Evans csínytevésre készül! Oké, ne hallja mindenki, mert akkor lebukunk, de akkor is, ez hatalmas dolog. Annyira boldog vagyok, hogy az hihetetlen. Nagy örömmel surranok Lily mögött – azért ott, hogy nehogy visszafordulhasson -, bűzbombából több van nálunk mint elég, de a cél előtt elfog a hezitálás. Biztosan jó ötlet ez? Mármint, igen, az, csak hát utána mi lesz? Sokkal nagyobbat fogunk kapni… Bár… Arra majd mi is visszaválaszolunk! Móka lesz, én tudom!
- Persze, hogy tudjuk! Amelyik bűzlik… nah várj, ha már most bűzlik a szobájuk Siriustól, akkor lehet nem is éreznek majd különbséget a bombák után… – mondom elgondolkodva, majd csak legyintek. - Neki másmilyen a szaga, szóval nem lesz gond… – mondom, majd kicsit megbököm Lilyt a kijelentésére. - Visszafordulni? Megcsapott a huzat? Merlin szerelmére Lily, ne legyél már ilyen… Móka lesz, meglátod… Na gyere, azt hallottam, valami van az ajtójukon, szóval meg fogjuk találni, ne aggódj… – mondom, majd már indulok is meg, hogy megkeressem az ajtójukat. Valami névtábla, vagy ilyenek? Oké, tudom, az luxus lenne, de valahogy biztosan megtaláljuk őket. - Szerintem tuti horkolnak… – jegyzem meg kicsit halkabban, ahogy tovább noszogatom barátnőmet.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : McKinnon and Evans Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
McKinnon and Evans Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

McKinnon and Evans Empty
TémanyitásTárgy: Re: McKinnon and Evans   McKinnon and Evans Icon_minitimeCsüt. 21 Jan. 2016 - 10:54


lily & marlene


Feltettem volna rá pár csokibékát, hogy Marl mindennél jobban örülni fog annak, hogy végre szabályt szegek. Bár úgy érzem ebben az évben az összes többi év szabályszegését bepótoltam. És őszintén szólva, kezdem élvezni. Valóban James a lehető legrosszabb hatással van rám, de úgy érzem most ez rám fér, ez is eltereli a gondolataimat.
Mikor Siriust sértegeti csak a szememet forgatom mosolyogva, annyira oda van érte, előttem hiába tagadja. Lerohanni ezzel nem akarom, az lenne jó ha maguktól jönnének rá... csak az a baj kezdünk kifogyni az időből, mert lassacskán csak fél évünk marad a Roxforban.
- Igen valamiért olyan néha, mintha ázott kutya szaga lenne,nem? És nem értem miért ... nincs is kutyájuk... - elgondolkodva meredek a semmibe, miközben felérünk a fiúk részlegébe. Kis szűk folyosó, mint nálunk lányoknál és 7 szoba ajtó helyezkedik el rajta, mint a hét évfolyam részére. Kizárásos alapon alapból azt mondanám, hogy az utolsó szoba az utolsó éveseknek..
- Nem csapott meg semmi, csak nem akarom halálra ijeszteni az elsősöket, ha rossz szobába dobjuk be. - súgom neki már egészen halkan, miközben osonunk el a szoba ajtók előtt. Majd hirtelen megtorpanok a 4. szoba előtt, mert az ajtón egy rajz van. A rajzon épp valaki megpróbál benyitni a szobába, majd mikor az ajtó kinyílik 4 állat ugrik a betolakodónak ha jól látom egy szarvas, farkas, kutya... és asszem valami egér lóg le a betolakodó füléről.
- Öhm... ha tippelnem kéne ez az...- főleg hogy semelyik másik ajtón nincs semmi kitéve. - Nem hazudtolják meg magukat. - a fülemet az ajtóra dugom, és valóban hallok horkolást, amin majdnem elnevetem magam. Égek a vágytól, hogy megtudjam melyikük az. - Szerinted? Ki horkol?



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




McKinnon and Evans Empty
TémanyitásTárgy: Re: McKinnon and Evans   McKinnon and Evans Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
McKinnon and Evans
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marlene McKinnon
» Black & McKinnon
» Evans & Black
» Lily Evans
» Evans & Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: 7. emelet-
Ugrás: