Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Rita & Montgomery prof 04_www.kepfeltoltes.hu_
Rita & Montgomery prof 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Rita & Montgomery prof Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Rita & Montgomery prof Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Rita & Montgomery prof Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Rita & Montgomery prof Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Rita & Montgomery prof Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Rita & Montgomery prof Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Rita & Montgomery prof Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Rita & Montgomery prof Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Rita & Montgomery prof Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Rita & Montgomery prof Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Rita & Montgomery prof Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Rita & Montgomery prof Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rita & Montgomery prof

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Oliver Montgomery
Professzor vagyok, a tudás hatalom...
Professzor vagyok, a tudás hatalom...
Oliver Montgomery

Származás : félvér
Lojalitás : Főnix Rendje
Családi állapot : ...
Lakhely : többnyire a Roxfort
Foglalkozás : Repüléstan tanár
Pálca : Somfa, főnixtoll, 12 és fél hüvelyk
Keresem a... : lányomat és egy diákomat
Karakterlap : Itt
Karakterzene : But you always knew
that you'd be the one
that work while they all play

Playby : Thomas Kretschmann

Rita & Montgomery prof Empty
TémanyitásTárgy: Rita & Montgomery prof   Rita & Montgomery prof Icon_minitimeSzomb. 21 Nov. 2015 - 12:02



Rita  & Oliver


Utólag nem egészen értettem, miért mentem bele ebbe az interjúba Rita Skeeterrel. Próbáltam nem különbséget tenni a diákjaim között, de azt még én sem tagadhattam, hogy Rita hihetetlen egy nőszemély és jobb, ha az ember vigyáz vele. Ennek ellenére, mikor megkért, hogy szánjak rá néhány órát, talán túl kedvesen beadtam a derekam.
Jó szokásomhoz híven néhány perces késéssel estem be a könyvtárba, sosem volt erősségem a pontosság. Ezúttal tényleg igyekeztem időben ideérni, de mivel ezelőtt Dyanne "fárasztott", kissé elszámoltam az időt. Kivételesen szabad volt a délutánom, nem tartottam edzést senkinek, így ezt a néhány felszabadult órát vele töltöttem. Sok pletyka keringett rólunk az iskolában, elsősorban nyilván arról, hogy jóval több van köztünk barátságnál, de ezeken egyszerűen csak nagyon jól szórakoztam. Nem, a legkevésbé sem volt közöttünk több, legalábbis gyakorlatban semmiképp. Azért meg tudtam érteni, honnan születtek a vadabbnál vadabb elképzelések, ugyanis olykor valóban úgy viselkedtünk, mint egy rossz házaspár.
Amint megláttam Ritát az egyik asztalnál, odasiettem hozzá és helyet foglaltam vele szemben. Kevesebb, mint tíz perc késés, annyira nem is szörnyű...
- Remélem, nem kellett rám túl sokat várnod - jegyeztem meg köszönés helyett, mosolyt erőltetve az arcomra.
Már jó ideje nem kellett újságírókkal bajlódnom, noha még így, a kviddicskarrierem befejezte után is gyakran zaklattak. De szerencsére már jó hosszú ideje békén hagytak, bizonyára volt épp jobb dolguk is ennél. Csak örültem neki, sosem szerettem igazán a rivaldafényt, talán csak az elején. Utána viszont határozottan elegem volt az egészből.
Csak remélni mertem, hogy Rita valóban csak egy barátságos interjút szeretne velem készíteni a kviddicsről és ehhez hasonló témákról, amit utána valóban olyan formában illeszt bele az iskolaújságba, ahogy én azt elmondtam. Nem örültem volna, ha a magánéletemben próbál vájkálni vagy pedig elferdíti a hallottakat. Ugyanis nyílt titok volt, hogy előszeretettel folyamodott ilyen eszközökhöz. Nos... jó újságíró lesz belőle.

Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Montgomery prof Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Montgomery prof Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Montgomery prof Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Montgomery prof Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Montgomery prof   Rita & Montgomery prof Icon_minitimeSzomb. 21 Nov. 2015 - 12:35

Montgomery professzor & Rita
A könyvtárban ültem és vártam. Montgomery professzor eléggé késett. A minap beszéltem vele, hogy a délutáni órákban van-e ideje egy interjúra. Természetesen igent mondott talán túl kedvesen.
Én meg persze megörültem, hogy nem kell magányosan töltenem a nap hátralevő részét. Úgy hát utolsó óra után a varázspennámmal és pergamennel a kezemben besiettem a könyvtárba. Jóhamar érkeztem meg, de inkább hamarabb mint később. Nem voltak nagyon sokan a helyiségben. Néhányan csak lézengtek könyvek után. Az egyik mindegyik könyvnek megnézte a címét, gondolom nem találta amit akart. Abban hittem, hogy odamegy a könyvtárosnőhöz, de nem. Bevallom, igen rémisztő a könyvtárosunk. Felálltam és odamentem segíteni neki. Hamar megtaláltuk mit akart, ezét visszaültem. Ekkor ajtó nyílt. Montgomery professzor volt az. Körülnézett engem keeresve. Miután megtalált odasétált hozzám és leült szembe velem. Elnézést kért a késésért.-Oh, semmi baj Montgomery professzor, megéri önre várni...-hízelegtem. Elővettem az első látásra közönséges pennát. Montgomery professzor is nagyot nézett rajta. A pergament is elővettem.-Secth!-parancsoltam a pennának és a pergamennek, melyek mintha csettintettem volna, életre keltek.-Nos, Montgomery professzor... Mikor és miért kedvelte meg a mágusok és boszorkák kedvenc sportágát? Mikor indult be pályafutása?
Vissza az elejére Go down
Oliver Montgomery
Professzor vagyok, a tudás hatalom...
Professzor vagyok, a tudás hatalom...
Oliver Montgomery

Származás : félvér
Lojalitás : Főnix Rendje
Családi állapot : ...
Lakhely : többnyire a Roxfort
Foglalkozás : Repüléstan tanár
Pálca : Somfa, főnixtoll, 12 és fél hüvelyk
Keresem a... : lányomat és egy diákomat
Karakterlap : Itt
Karakterzene : But you always knew
that you'd be the one
that work while they all play

Playby : Thomas Kretschmann

Rita & Montgomery prof Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Montgomery prof   Rita & Montgomery prof Icon_minitimeSzomb. 21 Nov. 2015 - 15:05



Rita  & Oliver


Boldogan konstatáltam, hogy nem kezdett azonnal a szerelmi életemről vagy más határozottan kínos témáról faggatni. Nem örültem volna, ha mondjuk a halott feleségemről vagy a Dyanne-hez fűződő viszonyomról kérdezősködik.
- Másodikos koromban kezdtem el versenyszerűen játszani a Griffendél csapatában, de persze már előtte is megismerkedtem a kviddiccsel. Azt hiszem, szerelem volt első látásra - mosolyodtam el nosztalgikusan. - A Roxfort után rögtön leigazoltam a Tutshill Tornados csapathoz, itt indult be a tényleges karrierem. Szerencsém volt, hogy rögtön egy ekkora csapatnál kezdhettem.
Tényleg nagyon szerencsésnek gondoltam magam, amiért nem egy kicsi, középszerű csapatnál kezdtem, hanem azonnal egy olyan nagynevűnél, mint amilyen a Tutshill Tornados volt. Mit ne mondjak, elég hirtelen változásként éltem meg a Griffendél csapata után...
- Három évig maradtam ennél a csapatnál, után egy évre átigazoltam a Pride of Portree-ba, amit utána a Montrose Magpies követett. Úgy gondolom, hogy ez volt a pályafutásom csúcsa, már ha fogalmazhatok így. - Valóban a Montrose-nál értem el a legnagyobb sikereket. Sorra nyertük a meccseket, alig veszítettünk el egyet-kettőt. Szinte mindenhol vezettük a toplistákat, versenyről versenyre mentünk különböző országokba. Hatalmas rajongótáborunk volt csapatként és személyenként is, nem véletlenül tartják a Montrose-t a Brit-Ír Kviddicsliga legnépszerűbb csapatának. Rengeteget írtak rólunk az újságokban, rengeteget fotóztak minket és még a csokibéka kártyákra is rákerültünk. Utóbbit találtam a legviccesebbnek, ugyanis imádtam a csokoládét.
Türelmesen vártam a következő kérdését, reménykedve benne, hogy a beszélgetésünk ilyen mederben marad.

Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Montgomery prof Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Montgomery prof Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Montgomery prof Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Montgomery prof Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Montgomery prof   Rita & Montgomery prof Icon_minitimeVas. 22 Nov. 2015 - 11:47

Montgomery professzor & Rita
Hazug áhítozással figyeltem és hallgattam beszédét. Mikor bekerüült valamelyik csapatba mindig felkiáltottam izgatottan. Pedig egy cseppet sem érdekelt. Mikor befejezte az írás is befejeződőtt. -Értem. Bizonyára sok minden megváltozhatott az életében. Jó Montgomery professzor.. A cspattársaival milyen kapcsolatban állt? Valamelyikükkel még most is tartja a kapcsolatot?-kérdeztem. Direkt sokat mondtam, hogy legalábbis addig ne legyen csönd. A penna sercegését hallgatva elképzeltem magam, mint kvidiccsező. Mindenki a barátom akar lenni, ügynökők százada akar velem szerződést kötni. Senki sem akar ellenszegülni nekem. Mint előbb most is figyeltem partnerem, csak nem azon járt az eszem. Mikor befejezte, nem fűztem hozzá semmit.-Értem. Ha lehet kérdeznem, biztos sok nő odavolt érte. Ön ezt elhárította vagy örömmel fogadta?-kérdeztem most már nem tetettt izgalommal. Ezt a részt vártam a legjobban. Végre beleköthetek majd valamit, vagy átírhatok. Figyelemmmel hallgattam beszédét.


A hozzászólást Rita Skeeter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 22 Nov. 2015 - 14:47-kor.
Vissza az elejére Go down
Oliver Montgomery
Professzor vagyok, a tudás hatalom...
Professzor vagyok, a tudás hatalom...
Oliver Montgomery

Származás : félvér
Lojalitás : Főnix Rendje
Családi állapot : ...
Lakhely : többnyire a Roxfort
Foglalkozás : Repüléstan tanár
Pálca : Somfa, főnixtoll, 12 és fél hüvelyk
Keresem a... : lányomat és egy diákomat
Karakterlap : Itt
Karakterzene : But you always knew
that you'd be the one
that work while they all play

Playby : Thomas Kretschmann

Rita & Montgomery prof Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Montgomery prof   Rita & Montgomery prof Icon_minitimeVas. 22 Nov. 2015 - 14:23



Rita  & Oliver


Az elején nagyon meglepett a megjátszott lelkesedése, de inkább szemet hunytam felette. Mostanra már egészen megszoktam, a legtöbb újságíró ilyen volt. Elvégre nem unatkozhattak látványosan, miközben az interjúalany beszélt...
- A legtöbbjüket kedveltem, de persze akadtak köztünk ellentétek is. A legutolsó csapatom tagjaival nagyrészt még tartom a kapcsolatot egy-két kivétellel, illetve van pár kedves barátom a Pride-ból és a Tornadosból is. - Nem neveztem volna őket legjobb barátoknak, de évente néhányszor összefutottam velük, megittunk valamit és elbeszélgettünk a régi szép időkről. Voltak köztük, akik már visszavonultak, de voltak, akik még aktívan sportoltak.
A következő kérdése azonban úgy ért, mintha hideg vizet borítottak volna a nyakamba. Számíthattam volna rá, hogy ilyen irányba akarja terelni a beszélgetést. Szívem szerint felálltam volna az asztaltól és kimentem volna a könyvtárból, de mégsem tettem. Tulajdonképpen semmi probléma nem volt a kérdésével. Nem viselkedett tiszteletlenül, valahol logikus is volt, hogy feltette ezt a kérdést - épp csak nem szívesen beszéltem erről. Ennek ellenére összeszedtem a gondolataimat és igyekeztem viszonylag kedves feleletet adni.
- Természetesen sok nő szeretett volna közelebbi ismeretségbe kerülni velem, de tekintve, hogy az idő nagy részében házas voltam, így inkább elhárítottam őket. A karrierem első két évében talán még imponált az ilyesmi, de akkor is legfeljebb a legelején. Valójában elég ijesztőek a fanatikus emberek... - Ehhez mindenki máshogy viszonyul, engem minden esetre taszítottak azok a nők, akik majd összepisilték magukat csupán a nevem hallatán. Nem azért kedveltek, aki voltam, hanem csupán azért, mert jól hangzott egy híres kviddicsjátékos mellett tetszelegni. Rivaldafény, pénz, figyelem és még sorolhatnám. Ezek mellett legfeljebb a külsőm vonzhatta még őket, ami szintén a felszínesség netovábbja. - De mint azt említettem, volt egy feleségem, mellette nem igazán foglalkoztam más nőkkel.
Merlinre, csak ejtsük már a témát...

Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Montgomery prof Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Montgomery prof Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Montgomery prof Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Montgomery prof Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Montgomery prof   Rita & Montgomery prof Icon_minitimeVas. 22 Nov. 2015 - 14:46

Montgomery professzor & Rita
Kicsit zavarban volt. Biztos voltam benne, hogy ez váratlanul éte. De nem volt bunkó, válaszolt a kérdésre. Kifejtette, hogy kitaláltam. A nők odavoltak érte, de ezt őt nem érdekelte. Ahj, ebből nem lesz semmi jó. Mikor említette a házasságát felragyogott a szemem. Ez egyrészt kínos téma is, pluszban költhető is. Ezért persze ezt is illedelmesen és tisztelettudóan megkérdeztem.-Értem Montgomery professzor. Nem nagyon hallottam a feleségéről. Hogy ismerkedtek meg, ha szabad kérdeznem. Bizonyára kiugrana az ablakon. Igent mondott a meghívásomra, illendő maradnia. A penna sercegését hallgatva hátradőltem és figyeltem.  A könyveket nézve elképzeltem a jövő. Hatalmas plakátokon csakis az állna, hogy mi történik Rita Skeeterrel. A Reggeli próféta főszerkesztője lennék, mindenki azt csinálja amit mondok. Ebből az álomvilágból kikellett lépnem, mivel Montgomery professzor ott ült velem szembe. Remélni tudtam csak, hogy elmondja.
Vissza az elejére Go down
Oliver Montgomery
Professzor vagyok, a tudás hatalom...
Professzor vagyok, a tudás hatalom...
Oliver Montgomery

Származás : félvér
Lojalitás : Főnix Rendje
Családi állapot : ...
Lakhely : többnyire a Roxfort
Foglalkozás : Repüléstan tanár
Pálca : Somfa, főnixtoll, 12 és fél hüvelyk
Keresem a... : lányomat és egy diákomat
Karakterlap : Itt
Karakterzene : But you always knew
that you'd be the one
that work while they all play

Playby : Thomas Kretschmann

Rita & Montgomery prof Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Montgomery prof   Rita & Montgomery prof Icon_minitimeVas. 22 Nov. 2015 - 18:39



Rita  & Oliver


Érzékeny témára tapintott. Nem szerettem a feleségemről beszélni, sőt, egyenesen nem is beszéltem róla. A kislányom volt az egyetlen, akivel hajlandó voltam ilyen vizekre evezni, másokkal nem. Az újságok annak idején pont eleget írtak erről, mindenki informálódjon onnan...
Nyeltem egy nagyot. Végül is néhány ártatlan válasz nem a világ vége...
- Aurornak tanult, akárcsak néhány régi barátom. Ők mutattak be minket egymásnak. - Nem óhajtottam bővebben kifejteni, a magánéletem nem tartozott sem a diákjaimra, sem senki másra. Márpedig az, hogyan ismerkedtem meg a feleségemmel, az nagyon is a magánélet kategóriájába tartozott. Azt pedig nyilván nem egy diákommal fogom megvitatni, hogy a megismerkedésünk után mi történt... Szép is lenne.
Valószínűleg sejtette, hogy mennyire nem vagyok elragadtatva a kérdéseitől, de nem igazán zavartatta magát. Már átkoztam magamat, amiért belementem ebbe az interjúba és alig vártam, hogy végre elszabadulhassak. Igaz, Dyanne előre kiröhögött, mikor elmondtam neki, hova igyekszem ennyire. Szép dolog a káröröm, nem igaz? Ettől függetlenül jogosan derült rajtam, és ha elmesélem ezt neki, akkor még inkább jogos lesz. És biztos voltam benne, hogy el fogom neki panaszolni megpróbáltatásaimat. Ha kiszórakozta magát, majd ápolgatja a lelki sebeimet...

Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Montgomery prof Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Montgomery prof Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Montgomery prof Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Montgomery prof Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Montgomery prof   Rita & Montgomery prof Icon_minitimeHétf. 23 Nov. 2015 - 17:17

Montgomery professzor & Rita
Nyelt egy nagyott. Itt már tudtam, hogy nem fog erről beszélni. Megfogalmazott kettő mondatot. Lényegében csak azt mondta, hogy auror volt és egy auror társa mutatta be neki. Mondhatom ez az illedelmetlenség legteteje. Valljuk be, hogy tudnia kellet volna, hogy most nagyon megsértett. Csakúgy néhány bosszútálló gondolat átröpült a fejembem. Ezt nem hagyhatom annyiba.Viszont én lennék a bunkó és udvariatlan, ha:

  • Fejéhez vágnék egy könyvet.


  • Felpattannék és távoznék.

A felsoroltak közül nekem a távozós tetszett. Viszont még egy valamit megszerettem volna kérdezni.Értem.... Ez az utolsó kérdés: Mit ajánl a kviddicsezőknek?-kérdeztem. Ez volt az utolsó kérdésem. Ha rendesen válaszol akkor lehet, hogy még maradok, de sietős kedvembe voltam, mivel rögtön költenem kell még a sztorihoz.
Vissza az elejére Go down
Oliver Montgomery
Professzor vagyok, a tudás hatalom...
Professzor vagyok, a tudás hatalom...
Oliver Montgomery

Származás : félvér
Lojalitás : Főnix Rendje
Családi állapot : ...
Lakhely : többnyire a Roxfort
Foglalkozás : Repüléstan tanár
Pálca : Somfa, főnixtoll, 12 és fél hüvelyk
Keresem a... : lányomat és egy diákomat
Karakterlap : Itt
Karakterzene : But you always knew
that you'd be the one
that work while they all play

Playby : Thomas Kretschmann

Rita & Montgomery prof Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Montgomery prof   Rita & Montgomery prof Icon_minitimeSzer. 2 Dec. 2015 - 16:55



Rita  & Oliver


Szerencsére rájött, hogy nem fogok rendes választ adni az ilyen jellegű kérdéseire, vagy legalábbis más vizekre evezett a témát illetően. Ez megnyugtatott, tényleg nem az volt a célom, hogy megbántsam, de egyszerűen nem tudtam erre mit mondani. Pontosabban tudtam, de nem akartam, ha megfenyegettek volna, akkor sem. Még jó, hogy ez az eshetőség itt nem állt fenn.
- Nos... a legfontosabb a kitartás, a csapatszellem és az, hogy az ember megtanuljon esni. Elvégre nem lenne szerencsés, ha valaki kitörné a nyakát. - Nem lehetett igazán általános tanácsokat osztani ezen kívül, mindenkit mással lehetett buzdítani. Az viszont biztos, hogy meg kell tanulni esni. Én is elég sokszor megsérültem annak idején, volt már elég szerencsétlen balesetem és találkozásom a gurkókkal, illetve a karikákkal. A legdurvább talán az volt, mikor egyszerre sikerült az arcomba kapnom mindkettőt... Egy darabig nem néztem ki túl szépen utána.
Reméltem, hogy ezzel már lezártuk és végre mehetek a dolgomra. Például elpanaszolni Dyanne-nek, mire pazaroltam az időmet. Ő legalább mindig meghallgatott, még ha mellé ki is röhögött. Ilyen a jó... barátság? Fogjuk rá, nevezzük barátságnak.

Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Montgomery prof Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Montgomery prof Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Montgomery prof Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Montgomery prof Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Montgomery prof   Rita & Montgomery prof Icon_minitimeSzomb. 5 Dec. 2015 - 13:38

Montgomery professzor & Rita
Hmar válaszolt, egy eléggé általános válasszal. Tulajdonképpen erre én is rájöttem. Gyorsan leirattam. Ekkor jutott eszembe, hogy mennem kell. Gyorsan felálltam. Mindent elpakoltam a rendes helyére.-Nagyon szépen köszönöm a beszélgetést Montgomery professzor! Ha minden rendben lesz megjelentetem! Rázok kezet vele és az ajtó felé veszem utam. Miután kiléptem rajta megkönnyebbültem. Hogy lehetnek ilyen mihaszna emberek? Akik egy választ sem tudnak kinyögni. Normális ember ha Rita Skeeter beszélne vele két kezét s lábát összetenné. Viszont Montgomery professzor? Reménytelen eset. Lassan sétálni kezdtem. Egy biztos: nem tudja kivel is áll szembe.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Rita & Montgomery prof Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Montgomery prof   Rita & Montgomery prof Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rita & Montgomery prof
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gwenog & Montgomery prof
» Lauren & Montgomery prof
» Lily & Montgomery prof - 1971
» Oliver Montgomery
» Prof Karkarov & Isadora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: 4. emelet-
Ugrás: