Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily and Cissy 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily and Cissy 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily and Cissy Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily and Cissy Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily and Cissy Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily and Cissy Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily and Cissy Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily and Cissy Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily and Cissy Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily and Cissy Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily and Cissy Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily and Cissy Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily and Cissy Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily and Cissy Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily and Cissy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Cissy Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Cissy Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimeKedd 29 Júl. 2014 - 18:47

Negyedik emeleti folyosó



A hozzászólást Lily Evans összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 16 Aug. 2014 - 22:46-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Cissy Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Cissy Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 13:14

Lily and Cissy

Közelítek a könyvtár felé, gondoltam ha komolyan beleakarok vágni ebbe a titkos párbajszakkörbe, ahol komolyabb támadásokat is tanulunk szükségünk lesz egy kis útmutatásra. Összegyűjtök pár könyvet, közbe remélem James-el is megtudjuk beszélni. Úgy döntöttem elnyugszom és félre teszem azt kis ellenszenvet, ami kezd valami mássá átalakulni. Amit nehezen vallok be magamnak. Már felnőttek vagyunk, nem viselkedhetünk gyerekesen, és ezt kezdi ő is belátni, ami egyre szimpatikusabbá teszi a szemembe. Még magamon is meglepődök. Sóhajtok, valamiért a gondolataim mindig rá vezetnek, bármin kezdek el gondolkodni. A gondolataimat viszont eltereli az, hogy pár mardekáros kölyök, épp azzal tölti a kis szabadidejét, hogy egy hugrabugos gyereket kínoznak. Ahogy haladok feléjük, hallom ahogy arról beszélnek hogy egy mugli mi a fenért akar itt. Feldühödöm. Hogy miért? Mert én is mugli vagyok, hogy megint egy kisebbet és gyengébbet bántanak. Meg eleve prefektusi kötelességem is megállítani őket. Oda állok mögéjük.
- Nincs jobb dolgotok? Mondjuk egy macskát kínozni? - Ahogy megfordulnak, észre veszem hogy az egyik Narcissa Black. Sokat nem szoktunk beszélni, de mindig is ellenszenves volt nekem. Nem csak hogy mardekáros, de néha úgy érzem olyan mintha ő lenne a világ közepe. Majd ránézek szerencsétlen kisfiúra, a szívem szakad meg a tekintetétől.
- Menj nyugodtan. - mondom a fiúnak, aki ezer örömmel rohan a dolgára.
- Komolyan nektek milyen gyerekkorotok volt? Ez mindig is érdekelt. - valamiét a tekintetem a pár mardekárosok közül Cissyn áll meg.

©


Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Lily and Cissy Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 17:28

Lily & Narcissa
- Nézzétek, lányok, egy alsóéves hugrás. - erre a figyelemfelhívásra kapom fel a fejemet, tekintetem pedig rögvest a szerencsétlen gyermekre téved, aki nem tudja, hogy mi is vár rá az elkövetkezendő percekben. Már előre látom rajta, hogy reszket, és remek a teste, szinte vacognak a fogai, és nem is csodálkozom, mert, ha nem a Mardekár ház tagjainak számát gyarapítanám, azt hiszem én is félnék a háztársaimtól. Természetesen én sem vagyok egy rendes mardekáros lány, mégis a társaim, hát. Nem lennék benne biztos, hogy nem lennének-e képesek itt, és most megátkozni a szegény fiút, annak ellenére, hogy az iskolában tilos lenne az átkok használata. Én azért nem tennék ilyet, annyira azért nem érdekelnek a sárvér ivadékok, hogy bemocskoljam a kezemet miattuk, így csak szórakozottan figyelem, amint a lányok közelebb lépnek a fiúhoz, és már el is kezdik a szokásos szövegüket, ami általában a sárvérűek létét hivatott megkérdőjelezni.
Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy egy vörös hajú lány jelenik meg mellettünk, és az arca is lassan ugyanazon árnyalatban kezd el villámlani, mint a kusza hajtincsei. Enyhén ideges. És macskát kínozni? Tényleg? Hát, ez nevetséges, még csak ötletnek is. Tehát ezt gondolja az aranyvér családokról? Felvonom a szemöldökeimet, amint érzékelem a tekintetét magamon. - Szia, neked is. - köszönök, már csak azért is, hogy észrevegye magát, hiszen az etikett nem azt diktálja, hogy csak úgy, köszönés nélkül betámolyoghat a mi kis.. hm, beszélgetésünkbe a Hugrabugos gyermekkel. - Narcissa vagyok, hallhattál már rólam, hiszen elég.. nagy az ismeretségem, viszont te. Elárulnád, hogy ki is vagy te? - kérdezem, kedvesnek egyáltalán nem nevezhető, inkább cinikus mosollyal az arcomon, majd a lányokra mosolygok, akik igen csak jót mulatnak a helyzeten. Mondjuk, azon már kevésbé, amikor a lány szabadjára engedi a fiatal kis fiút. Ám, mielőtt célpontot váltanának, intek nekik egyet, majd egy lépést közelítek a lányhoz. - Remek. - bólintok egyet, megint mosolyogva. - Fényűzés, gazdagság, csillogás, siker. Neked ezek a szavak bizonyára nem szerepelnek a szótáradban. - fejezem be, és nem kérdezek vissza. Annyira azért nem érdekel engem a lány, sem a neve, sem az élete.


A hozzászólást Narcissa Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 21 Aug. 2014 - 13:36-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Cissy Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Cissy Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 18:53

Lily and Cissy

Kipattant szemekkel nézem ezt a Cissy lányt, jesszusom a hideg kirázz tőle. Nagyon nem bírom ezt a csajos stílust. Mikor elmondja, hogy ő ki és biztos hallottam már róla, egyszerűen vissza fogom a nevetést. Majd megkérdezi én kivagyok. Najó itt kibukik, elnevetem magamat. Majd ahogy látom a tekintetén komolyan kérdezi, vissza nyelem a további nevetést, és komolyan ránézel. Felemelem fél szemöldökömet.
- Lily Evans, prefektus. - jelentem be jelentőség teljesen, hogy tudja kivel beszél, hogy simán ha úgy adódna levonok pontokat. Bár már hidegen hagynak a házpontok, valakit még érdekelhet.
- Igen, látom is mit ért. Kis fiúkat zaklatnak a nagy lányok. - körbe nézek mindegyiken eléggé lenézően.  
- Az a sok csillogás bizonyára kiégetett valamit oda bent. - szúrom oda nekik, egyszerűen a gazdag , felsőbbrendű duma annyira hideg hagy. Inkább szánalmasnak találom, hogy ezzel kell védekeznie valakinek, hogy a családja gazdag. Ha ő teremtette meg azt a vagyont, az más, de akkor se.
- De be kell vallanom igazad van, tényleg ezek a szavak nem szerepelnek a szótáramba. Nálad viszont, a tisztelet, és az ész ami távol áll tőled.

©


Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Lily and Cissy Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 15:37

Lily & Narcissa
A lány elrontja a lányok szórakozását, és az enyémet is, annak ellenére, hogy nem szokásom belefolyni az ilyesfajta dolgokba, most mégis inkább a lányok mellé állok. Látom, hogy egyik, és másik heves természet már legszívesebben a pálcáját vonná ki a talárjából, én meg inkább enyhén hátranézve megrázom a fejemet, hogy nem kell most itt semmilyen harcot csapni, meglehet ezt máshogyan is oldani.
Visszafordulok a lányhoz, és elfojtok egy szemforgatást a szavai hallatán. - Prefektus? Csak nem akarsz pontokat levonni a házamtól, és a társaimtól? Mert, ha ez áll szándékodban, ezt én is megtehetem veled. - mosolygok negédesen, majd a jobb kézfejemmel hátrasimítom a hajtincseimet a vállaimról, hogy megcsodálhassa a taláromra erősített, P betűt formáló prefektusi jelvényemet. Hallom, hogy mögöttem a lányok gúnyosan nevetnek, és mélyen sziszegik a szavaikat a lány felé. Az akusztikus folyosón kihallani a sár, és a vér szófoszlányokat, így nem lehet nem megérteni, hogy a lány származását firtatják. Tehát, hogy szebben legyen mondva, Evans kisasszony mugliként éli az életét, mégis olyan nagyra van magával, mintha akármelyik neves, aranyvér családba tartozna. Ez, kedves. De nevetséges is.
Tekintetemet pár pillanatig rajta legeltetem, felmérem az arcát, a vörös kis tincseit, az enyhén fellelhető szeplőit, majd színpadias sóhajt hallatok, olyat, mintha az unottság kezdene eluralkodni rajtam. - És te meg, kedves Evans, gondolom a feladataid közé sorolod az ilyen kisfiúk megmentését, nem de? - kérdezem, mintegy mellékesen, és nyomatékot adva az előbbi, kezdeti unatkozásomnak, elhagyja az ajkaimat egy tettetett ásítás, amit a kézfejemmel kecsesen palástolok előtte.
Kijelentésére fel kell nevetnem, nem bírom ki, hogy ne tegyem meg, de, ahogy hallom, a pár méterrel mögöttem álló lányok is ugyanezt teszik meg. - Érdekes. - reagálok a kijelentésére, majd meghallom az egyik Avery lány szavait. - El kell, hogy szomorítsalak, senki nem veszi zokon ezt a kijelentésedet, hiszen semmit sem lehet tenni egy ilyen szegény, és szerencsétlen sárvér lány féltékenysége ellen. - kezdi el az incselkedést, én pedig enyhén megrázom a fejemet, mosolyogva. Igen, ez Avery. De még csak a kezdeti stádiuma, mi lesz még pár perc múlva?
Felvonom a szemöldökeimet a szavai hallatán. - Kétlem, hogy az én életemből pont a tisztelet, és az ész az, ami hiányozna, Evans. - a hangom jegesen cseng. - Ha te is egy olyan családba tartoznál, mint, amilyenbe én is tartozom, megtanulnád, hogy mi az az etikett. De, látom, neked még talán a kés, és a villa használatát sem tanították meg. - teszem a derekamra a kezeimet, és mélyen a lány szemeibe pillantok.


A hozzászólást Narcissa Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 21 Aug. 2014 - 13:36-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Cissy Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Cissy Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 10:55

Lily and Cissy

Ahogy hallgatom ezt a mardekáros libát, komolyan el se hiszem hogy belefolyok ebbe a beszélgetésbe. Máskor tovább állok, és hagyom hagy magyarázzon magának. Mostanában mintha frusztráltabb lennék, jobban felidegesítenek az emberek. Szeretem az embereket, mindenkiben meglátom a jót, ha van. De akiben nincs, nehéz meglátni. Egyszerűen úgy érzem, hogy elég volt... nem hagyom magam. Megkeményültem az elmúlt pár hónapba. A veszteség a fájdalom, egyszerűen inkább erőt merítek belőle, minthogy elgyengítsen. Eddig se kellett félteni, oké a szabályokat betartottam, és tanultam mint a kis angyal, de nem hiába. Viszont hagyni magam,hogy más eltiporjon? Nem, többé nem. Mindenki tévedésben él, aki azt hiszi, hogy Lily Evans egy álszent kis stréber. Látszik, hogy nem ismernek, mert aki ismer, az tudja nem álszent vagyok, hanem elszánt. Csak unottan nézem a lányt, ahogy próbál engem kiosztani, cikis helyzetbe hozni. Oh drágám ha tudnád mennyire nem érdekel, és mennyire nem veszem magamra ezeket a szavakat, nem is fecsérelnéd az idődet.
- Ne aggódj pontot nem fogok levonni. Ne legyen szégyen hogy még többel verünk el titeket. - meg őszintén szólva idén ez se érdekel. Meg nem terjesztem ki a hatalmamat ennyire, hogy másik pontjaival szórakozzak. Ezt a részt meghagyom a tanároknak. Súlyos dolgokat nekik jelentek, és ők eldöntik. Én nem fogok vissza élni a hatalmammal, és vonogatni. Mondjuk a Hollóhát szokott nyerni majdnem minden évben, és a második helyért szokott menni a verseny köztünk és a mardekár között. Azért nem vagyunk sosem elsők szinte, mert James és a kis társai miatt mindig annyi pontot levonnak, amennyit szinte megszerzünk, főleg én. Ezért is rühelltem sokáig Pottert. De idén ő is megváltozott, és persze így kevesebb pontot is vesztünk miatta, de persze így is vannak veszteségek, ő által.
- Igen a sárvérű, aki osztályelsőként végez minden évben, a sárvérű aki minden versenyt megnyer, igen a sárvérű aki országos versenyt nyert és ösztöndíjjal más iskolában is tanulhatott... igen teljesen féltékeny ez a sárvérű, hogy nem egy mardekáros csinibaba. - nézem unottan karba tett kézzel. Közbe a könyvtár felé kacsintok, hogy mennyien vannak bent. Be kéne mennem már a könyveket gyűjtögetni a kis tervemhez. A többi megjegyzésére nem is reagálok? Minek? Ha ezzel feldobom a napját élvezze csak.
- Csak hogy tudjam, tervezitek még mai nap más kisfiúk zaklatását? Mert nincs időm egész nap benneteket figyelni. Veletek éllentétben nekem jobb dolgom is van. - még mindig tartom az unott kinézetett. Felidegesítettek, de nem akarom kimutatni, azzal is ők győznének.

©


Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Lily and Cissy Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. 2014 - 16:40

Lily & Narcissa
Pont nem jó pillanatomat fogta ki a lány, hiszen ma nem egészen jó kedvvel keltem fel, és a napom sem volt kellemes, az meg, hogy ma még nem is találkoztam a számomra fontos személyekkel, még rátesz egy hatalmas lapáttal az egészre. Ezért is utálom a kastélyt. Túl nagy ahhoz, hogy akarva találkozz azzal, akivel szeretnél, viszont a véletlenek mindig is nagy szerepet játszanak, a folyosókon olyan személyekkel találkozhatsz, akikkel nem is akartál. Mint most én is. Semmi kedvem nem volt ahhoz, hogy találkozzak egy lánnyal, aki oltalmazót játszva megszakítja a mai nap egyetlen egy olyan pillanatát, ami egy kicsit feldobta a hangulatomat, aztán meg az agyát játszva kezdjen el hadakozni a lányokkal, meg velem. Nem. Ehhez most tényleg nincs nagy kedvem, de, ha már így alakult, akkor nem fogok hallgatni, megmondom neki azt, amit gondolok, ha már így tesz.
Szemeimet forgatva hallgatom, amint a házpontokkal magyaráz nekem. Nem mintha annyira érdekelne, hogy hány pontja van a Griffendél háznak, de az igen is bosszant, hogy a házam le van maradva egy kevéssel, és bár nem mutatom ki, csak érdektelen mosolyt varázsolok az arcomra, azért legszívesebben megleckéztetném ezt az okoskodó kis fruskát. Mondjuk a pálcámmal. A párbajban úgyis remek vagyok, hiába nem hirdetem. De azért mégsem tudom elfojtani magamban a dolgot, válaszolok a lánynak. - Nem is érdekelne, ha megtennéd. - vonom meg a vállaimat. - És az sem érdekel, hogy hány ponttal van lemaradva a házam, hiszen tudom, hogy a háztársaid miatt hány pontot fognak majd levonni a tanév során. Vagy neked nem rémlik, hogy a négy kedves barátod miatt elveszted mindazt, amit te nagy, és okos prefektusként megkapsz? - kérdezem gúnytól átitatott hangon, hogy érezze a szavaim súlyát. - De, akár az is lehet, hogy nem vagy elég okos lány, és a társaidra fogod a pontjaitok hiányát, nem? - kérdezek még vissza, tettetett elgondolkodással, majd kedves mosolyt álcázva nézek a lány szemeibe.
Nagyot sóhajtva hallgatom végig a mondatait, amit a vérére tett jelzés miatt kezd el, majd Averyre vezetem a tekintetem. Nevet, én pedig miatta mosolyodom el. És inkább én szólalok meg, mint Avery. Talán még az Evans lány is jobban jár velem, mint vele. Talán. - Kedvesem, ugye nem az iskolai eredményeiddel szeretnél elkápráztatni minket? Mert, ha igen, akkor elárulom neked, hogy nemcsak a poros lapok léteznek az életben. Például, sokkal kellemesebb a szerelmeddel lenni, nem pedig a tananyagot olvasni, bár lehet, hogy ezt te nem tudhatod, hiszen nem sokan támadhatnak az érzelmeikkel, vagy igen? Esetleg van valakid? - kérdezem elgondolkodva, kikerekedett szemmekkel figyelve a válaszát, majd meghallom, amint a lányok halkan egy griffendéles fiúról kezdenek el suttogni. - Csak nem James Potter az, aki megmelengeti a szívedet, és megmozgatja a fantáziádat? - folytatom, arra pedig inkább figyelmet sem fordítok, amit a zaklatásról mond.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Cissy Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Cissy Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. 2014 - 21:26

Lily and Cissy

Komolyan semmi kedvem most ehhez az egészhez. Csak is azért nem megyek el sarkon fordulva, mert nem akarom utána meg azt vágják a fejemhez, hogy elmenekülök. Pedig nem szoktam leállni is vitázni. Eddig annyit tettem, hogy rájuk szóltam, oda nyögtem hány pontot vonok le, majd vonultam tovább a dolgomra. Hogy most miért nem ezt teszem? Nem tudom, úgy érzem ingerlékenyebb lettem mostanában, és ebből kifolyólag, nem akarom már hagyni magam. Elegem van hogy hét éve már ugyan az megy. Úgy hiszem, hogy szükségem van a változásra, és most ez is az.
Csak karba tett kézzel állok unottan. Nem értem komolyan, miért veszekszem? Ez az egész ügy nem ér annyit, annyira ... gyerekes. De csak azért is ezt művelem. Komolyan mostanában tényleg nem ismerek magamra. A házpontos beszólására, vagyis " bökésére" csak felemelem a szemöldökömet, és enyhén elnevetem magamat.
- Mintha a Mardekár tagjai csak szerezné a pontokat, és csak a jó viseletükről lenne híres. Van egy olyan érzésem ha pont levonásilag nem ugyan ott állnánk szerintem nálatok több megy le, csak nem egyszerre. - de csak gyorsan legyintek a kezemmel. - De nem is érdekel, komolyan... - aj Lily menj már el innen, ez csak rosszabb lesz. " nem vagy elég okos lány, és a társaidra fogod a pontjaitok hiányát " visszhangzik a fejemben újra miután kimondja. Hát ezen még jobban elnevetem magam, ne Lily erre már tényleg ne reagálj. Itt már csak mosolyogva nézem, és valóban nem reagálok. Úgy érzem hogy ez már arra megy ki, hogy mérjük kinek mennyi száll van még az idegein. Majd igen a következő kis szónoklata bizonyítja hogy már kevés száll tartotta az idegrendszeremet, és az is most egyesével pattog el. Jamesről mi a fenét tudnak? Nem is vagyunk együtt... még nem. Ez az iskolai pletykafészek komolyan néha megijeszt.
- Semmi közöd a magánéletemhez. Pláne a szerelmi életemről. Vagy miért érdekel? Talán a tiéd annyira unalmas, hogy a másékon kell élősködnöd? - hm bemutatkozott, ki is... jah igen Narcissa Black.
- Jesszusom te meg ha jól emlékszem Luciussal? Hát akkor nem csodálom másnak a normális kevésbé pszichopata magánélete jobban érdekel. Azért, minden nézeteltérésünket félte téve...őszinte részvétem. - mosolyodom el áll kedvesen magam.

©


Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Lily and Cissy Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimeVas. 24 Aug. 2014 - 11:04

Lily & Narcissa
Csodálkozom, hogy még mindig itt van a lány, nem fordít hátat, és nem sétál el egy kígyóktól mentes, biztonságos helyre, mondjuk az antik lapoknak menedéket nyújtó terem felé, noha fél percenként afelé néz, áhítatosan. Ha rajtam múlna, már rég itt hagytam volna, de a lányok, akikkel érkeztem, akkor sem hagynák ennyiben a dolgot, és szerencsétlen Evans még rosszabbul járna, mint most velem. Mondhatjuk azt is, hogy egy kissé megkegyelmezek neki, nem? Ez így egészen jól hangzik.
De a lényeg, hogy már kezd nagyon untatni maga a lány is, meg az egész helyzet is. Semmi kedvem fél napot itt állni, ahelyett, hogy más, figyelemreméltóbb dologgal telne el a napom, akár megkereshetném Bellát, Regulust, de igazából a szerelmem felé húz a szívem, most is, mint mindig. Ezért igyekszem minél hamarabb letudni ezt a vitát a lánnyal, hogy mehessek a dolgomra.
A pontoktól nem tudunk elszakadni, úgy látszik. Válaszát egy nagy sóhajtással reagálom le. Az érdeklődés hiányában másra már alig futja. - Mi nem játsszuk meg magunkat. Nem úgy, mint a te kis griffendéles társaságod. - vetem oda foghegyről. - Mert ne akard azt mondani nekem, hogy az okos, és barátságos házad tagjai ennyire a pontok ellen lennének? Amint te, illetve ti, a stréber társaiddal, megkaptok 10 pontot, abból már 15 pontot le is vonnak a házadtól a barátaid miatt. Aztán meg ezen a mozzanaton nyavalyogtok egész héten, hiszen nincs jobb dolgotok. - fitymálom le a szavaimmal a Griffendél házat. - De abban az egyben igazad van, hogy nem is érdekel. Engem sem.
Már elég gyermeteg szórakozás ez az egész vitatkozás, kezdem tényleg elunni magamat, de, amikor a lányok megejtik, majd én is Evans arcába mondom a griffendéles barátja nevét, és látom, amint a köd rögvest elönti az eszét. Most már kezdődhet egy komolyabb fajta szórakozás.
Miután meghallgatom a szavait, kedvesnek korántsem nevezhető mosoly kúszik fel az arcomra. - Csak nem sikerült megtalálnom a gyenge pontodat, Evans? - kérdezem, majd rögvest válaszolok is a kérdésére. - Nem, kérlek, az én életem soha nem lesz olyan unalmas, mint a tiéd. Lehet még James is kétszer meggondolja majd, hogy kezd-e valamit is veled, ha látja, hogy versengenie kell a könyveiddel. Még az is megeshet, aminek ugye elég nagy az esélye, hogy James helyett a lapjaiddal kell álomra hajtanod a fejedet. Szerencsétlen kis Evans. - mosolygok rá, és kezdem élvezni, hogy kezdi elveszteni a fejét. Ellenem.
Azt azonban már nem élvezem, amikor a szerelmem nevét ejti ki a száján. Ha valaki őt sértegeti nekem is elönti a köd az agyamat, és nem érdekel semmi más, csakhogy elhallgattassam az illetőt. Mint most ezt a lányt. - És most jött el a pillanat, hogy elhallgattasd azt a fecsegő szádat, még mielőtt én tenném meg. Márpedig nem kedvesen. - morgom, mialatt hirtelen teljesen előtte termek, és egyik kezemmel a haját markolom meg, míg a másikkal kihalászom a pálcámat a taláromból, és a nyakának szegezem azt.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Cissy Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Cissy Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimeVas. 24 Aug. 2014 - 16:00

Lily and Cissy

Csak mocorgom egyre kényelmetlenül érzem magamat. Billenek egyik lábamról a másikra, miközben hallgatom tovább Narcissa-t. Közbe üvölt bennem egy hang folyamatosan, hogy menjek már, hagyjam annyiban, csak úgy mint régen tettem. Lehet előbukkanni készül, szép folyamatosan a lázadó énem, nem tudom. De úgy érzem mintha ezzel akarnám levezetni a feszültségemet, hogy bajba keveredek. A szüleim halála, piton, james, a tanulás, felvét az auror képzőbe. Egyszerűen túl sok kezd ez lenni. És lehet igen szörnyű beismernem, főleg a régi énemet ismerve, hogy keresem a bajt. Az tény, hogy jó feszültség levezetés, arról nem is beszélve, hogy közben nem a sok problémámon agyalok. Ismételten a hallgatást választom, és csak hallgatom Narcissa szónoklatát. Megjátsszuk magunkat? A griffesek miért is játszanák meg magukat? Tényleg ennyire másnak látnánk a másik házát? Nem az biztos hogy én a mardekárt jól látom. Mindig be is bizonyítják ezt. De mint már az imént megjegyeztem, nem érdekelnek már a házpontok, annyira hogy ekkora ügyet csináljak belőle. Így erre nem is reagálok már, csak feltűnően unni kezdem magamat.
De persze a Jameses téma kényelmetlenül érint, és nem is értem miért, de teljesen felhúzom magam rajta. Gyenge pont? Nekem lett gyenge pontom? Eddig nem volt. A sárvérű kifejezés nekem sosem jelentett semmit, nem is figyeltem sose rá. Egyedül mikor Piton ejtette ki a száján ezt a bizonyos szót, akkor sértet. Nem érdekelt mikor a mugli származásom volt a téma, vagy a szüleim. Az sem érdekelt, hogy a stréberségem miatt piszkáltak. Nem érdekel mert ezekre én mindig büszke voltam, és ez volt nekem mindig és most is a természetes.
De az már tény, hogy ingerültebb lettem, elegem van, eleget bizonyítottam, és túl sok mindent, mindenkit veszítettem el. Konkrétan a családomat. De ahogy a Jameses szónoklatát elkezdi, a kezem önkénytelenül ökölbe szorul. Nem a pálcáért nyúl, hanem minél erősebben szorítom az öklömet, már a körmeim mélyednek bele a tenyerembe. Valamiért az, hogy James még se akarna engem.. feldühít teljesen. Főleg amilyen stílusban mondja...Ahogy kimondja a végére hogy szerencsétlen kis Evans már meg is indulok. Miközben oda értem hozzá még mondott, valamit, hogy fogjam be vagy ilyesmi, de egyszerűen a köd annyira előttem termett, hogy nem láttam nem hallottam.
És igen Lily Evans, neki esik Narcissa Blacknek a 4. emeleti folyosón, neki ugrik eldőlnek, és ahogy éri...

©


Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Lily and Cissy Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimeVas. 24 Aug. 2014 - 17:16

Lily & Narcissa
Tudtam, hogy nem kellene ebbe az egész vitába belemennem, mégsem hallgattam az eszemre, inkább a szívemre, aminek hiányzott már az izgalom, ezért olyan javaslatot tett, amit máskor, ha éppen jó kedvemben vagyok, nem fogadtam volna el. De most amúgy sem tudom magam mással lefoglalni, ez a lány meg éppen azért van itt, hogy ezt megtegye, ha már kimenekítette a karmaink alól azt a szegény fiút, és ezzel akarva, vagy inkább akaratlanul magát vetette alá a támadásnak, már ha ezt a vitát lehet annak nevezni.
A pontlevonásos dologra már nem is szól semmit, és igaza van, pontokra fecsérelni a drága időnket nem éppen remek, ahogyan mondjuk az sem, hogy vitatkozással, szócsatával foglalkozzunk ahelyett, hogy valami lényegesebb, és érdekesebb helyzetbe folynánk bele.
De ezt így, itt most nem lehet már abbahagyni. Ahogyan megemlítem Jamest, megtalálom a lány gyenge pontját, és ezt most, jelen körülmények között, rettentően élvezem, noha soha nem foglalkoztam ilyen jelentéktelen dolgokkal, mint olyan mágusok, illetve mágusnak nem nevezhető muglik magánélete, illetve szerelmi élete, akik annyira sem érdekelnek, mint a manóink a kastélyunkban. Most mégis elfoglalom magam vele, az életével, ha így kell ennek lennie, hát legyen így, a lényeg, hogy most már kicsit felkeltette az érdeklődésemet, ami jelen esetben, és attól, hogy Evansról van szó, nagy szó, tényleg.
Látom rajta, hogy mennyire felidegesítem a puszta szavaimmal, csak a James névvel, és azzal, hogy megkérdőjelezem az egész viszonyt, ami kettőjük között van, vagy éppen nincs. Legszívesebben mondanám tovább, megemlíteném neki, hogy, amit ő érez James iránt az talán soha sem válik valóságossá, szeretni meg nem fogja, mert minek is pazarolná az idejét egy mugli, stréber kis senkire, de, amint meghallom, hogy Luciust, a szerelmemet veszi a szájára engem is elönt a köd, de nem az a rózsaszín, ami akkor szokott, ha Luciusszal vagyok. Ez egy teljesen másfajta, egy olyan, ami teljesen elködösíti az agyamat, és, amit nem tudok kontrollálni. És őszintén, nem is akarok.
A következő percben a legszívesebben nekiesnék, de alig telik el idő aközött, hogy megragadom a torkát, és előveszem a pálcámat, és aközött, hogy ökölbe szorított kézzel megindul felém, máris a folyosó padlóján találom magam, rajtam egy mérges, és dühös griffendéles fruskával. Remek, ez a nap ennél már nem is lehetne kellemesebb. De, ha azt hiszi, hogy hagyom magam, és azt, hogy így megalázzon, nagyon nagyot téved. Már nem is gondolkodok, csak egyik kezemmel a vállát kezdem el magamtól tolni, a másikkal pedig a vörös hajzuhatagába kapok bele, és erőteljesen húzom meg azt, hogy egy kicsit eltereljem a figyelmét saját magamról, majd hirtelen áthelyezem a testsúlyomat rá, felborítom, át az oldalára, majd leteperem a padlóra, úgy, mint az előbb ő engem.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Cissy Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Cissy Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimeVas. 24 Aug. 2014 - 22:11

Lily and Cissy

Nem ismerek magamra, fogalmam sincs mi bajom lehet. Természetesen Narcissa se hagyja magát, így eléggé szép kis bunyó kerekedik ki. Nekem jól esik, érzem nem a fizikai fájdalomtól, hanem a meg könnyebüléstől egy-két könnycsepp elhagyja a szememet. Ő is eltalálja az arcomat, majd én is. De mikor a hajamat kezdi el húzni, nagyon durván bepipulok. Legszívesebben kikaparnám a szemét. Erre egy jó nagy pofont leadok neki, majd átpördülünk, és fordul a kocka. Ő kerül most rám, és pár pofont ő is bevisz nekem. Hogy mi a legnevetségesebb az egészben? Hogy a nagy barátnői, akikért kiállt, csak ott állnak, és mint a mugli világban a pompom lányok, szurkolnak neki. Kezdek fáradni, fáj a karom, az arcom , és a hajam. Valakit hallok a távolból hogy a nevemet kiáltja, szóval itt lehet egy barátom is. Remek. Nem ismerem fel a hangját, de szerintem lassan egy tanár is meg fog jelenni a színen. Azt hiszem mind a ketten megkaptuk a magunkét. Elsőnek megpróbálom magamról letaszítani, majd vissza adva, én is a hajánál fogva próbálom leszedni magamról Narcissat.
- Elég! - szólok rá, hogy ő is hagyja abba a macska csapásokat. Majd letaszítom magamról,közben ő is lenyugszik. Felállok, gyorsan rendbe teszem a ruhámat. Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mi volt ez, de ... jól esett. Ez már nem a régi Lily Evans. Ez az új... csak a kérdés, hogy mennyire fog tetszeni az embereknek, vagy saját magamnak. Mély levegőt veszek, majd szó szerint égő arccal elindulok a folyosón, sietek ahogy tudok a hajamat előre húzom, hogy takarja az arcomat. Annyi minden volt a fejembe, vágtam volna oda Cissynek, de komolyan már sajnáltam őt magam miatt. Igen ez a lelkiismeret furdalás, és a jó szívem mindig megfog maradni...

©


Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Lily and Cissy Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitimeHétf. 25 Aug. 2014 - 14:50

Lily & Narcissa
El sem hiszem, hogy én, Narcissa Black, egy nemes, aranyvér család lánya, képes vagyok egy ilyen, jelentéktelen helyzetbe belekeveredni, és ilyen módon fejezni be. Soha sem gondoltam volna, hogy akármennyire is akaratos, és makacs lány vagyok, de egyszer az iskola egyik folyosóján kell az igazamat bizonygatnom egy stréber griffendéles lánynak, aki csak a poros lapjait bújja, éjjel, és nappal, és, aki semmit sem tud sem rólam, sem arról az életformáról, amit én élek, pontosan úgy, mint ahogyan én is csak annyit tudok róla, hogy mugliként éli az életét, a strébersége pedig határtalan, legalábbis az iskola határait már igencsak feszegeti. Talán jobban jártam volna, ha megfogom a grabancát, és egy kedves kis varázsigével bezárom a könyvtár falai közé, ha jól gondolom, még örvendett is volna ennek a tettemnek, de jelen pillanatban már teljesen felesleges azon rágódnom, hogy milyen tett is lett volna jobb, mint ez a szócsata, aminek a végkimenetele elborzaszt majd, ha visszagondolok rá.
Nem, még csak a pálcánkat sem kell használnunk, noha én szívesebben használnám ellene, mint a saját két kezemet, de ez a vad lány képes a teljes testsúlyával leteperni a padlóra, a pálcám pedig azon nyomban kiesik a kezemből, amikor a padlón találom magam. Egy percem sem marad a rózsafámmal foglalkozni, hiszen Evans azon nyomban igyekszik az arcom minden vonását eltalálni az ökölbe szorult kezével, míg a másikkal igyekszik a padlón tartani, azonban, ha azt hitte, hogy ilyen könnyedén engem, hogy mindenki előtt a padlóra vigyen, megalázzon, és megverjen, hát igen nagyot téved.
A fordulásom sikerrel jár, és habár a legszívesebben azon nyomban megátkoznám, amikor megérzem a pofonját az arcomon, egy kevésbé kedves hangon nyögök fel, amikor sikerül a a padlóra tapasztanom a testét, és végre én kerülhetek fölényes helyzetbe. Közben az eszembe sem jut, hogy a kedves barátnőim nemhogy nem segítenek, de végignézik az egész verekedést, és habár jól esik, hogy nekem szurkolnak, meg amúgy is, ki másnak tennék, talán Evansnak, nem, az mégis haraggal tölt el, hogy még csak meg sem próbálnak lerángatni a lányról. Vagy a lányt rólam, alólam. Mindegy.
Percek telnek el, csigalassúsággal, vagy nagyon gyorsan, nem érzékelem, azt azonban igen, hogy Evans ellenállása kezd valami más formába átváltani. Nekem is egy igen erős elhatározásba kerül, hogy ne kezdjek el elgyengülni, mert minden egyes porcikám fáj már, és azt érzem, hogy a hajhagymáim apránként, egyenként kezdenek el kihullani a helyükről. Mégis tartom magam, egészen addig, amíg megint megragadja a hajamat, majd egy elég szót kinyögve igyekszik leszedni magáról. Engedek neki, mert nekem is elegem van az egész verekedésből, meg nem is az én stílusom, legközelebb inkább meghagyom majd neki, már ha nem kerül el erősen, és igyekszem megtalálni a pálcámat, amíg rendbe teszi magát, a haját, a ruháját. Mire a kezem ügyébe kerül a pálcám, Evans addigra vörös arccal felpattan, ahogyan én is teszem, és igyekszik gyorsan elhagyni a tetthelyet, amiben én nem akadályozom, mindössze egy ennyi volt kérdést eresztek meg felé, majd leporolom a taláromat, a kezemmel úgy ahogy rendbe teszem a tincseimet, és a mellettem álló lányokra egy pillantást sem vetve fordulok a másik irányba, és indulok el határozott lépésekkel.

Köszönöm ezt a remek játékot! <3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lily and Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Cissy   Lily and Cissy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily and Cissy
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily and Sirius
» James & Cissy
» Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus
» Lily & James
» Lily és Alice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: