Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

James & Cissy 04_www.kepfeltoltes.hu_
James & Cissy 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
James & Cissy Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
James & Cissy Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
James & Cissy Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
James & Cissy Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
James & Cissy Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
James & Cissy Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
James & Cissy Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
James & Cissy Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
James & Cissy Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
James & Cissy Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
James & Cissy Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
James & Cissy Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 James & Cissy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : James & Cissy Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
James & Cissy Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

James & Cissy Empty
TémanyitásTárgy: James & Cissy   James & Cissy Icon_minitimeKedd 29 Júl. 2014 - 19:08

A Fekete tó, vigyázz sellők élnek benne!


A hozzászólást Lily Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 16 Aug. 2014 - 22:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
James & Cissy Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

James & Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Cissy   James & Cissy Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 15:13

James & Narcissa
Soha sem gondoltam volna, hogy egyszer én fogok egy griffendéles fiú mellett sétálva, a Fekete tó területén kutatni, különféle növények iránt, amiket egy bájital tanórára kell gyűjtenünk, ezzel kibillenve a tanórán kapott büntetésből, ami már azért is érdekes, mert eddig soha sem volt problémám sem a professzorokkal, sem az ő általuk megtartott tantárgyakkal, most meg tessék, mégis az iskola birtokán gyalogolok, hogy letöltsem a büntetésem időszakát. Érdekes. És nevetséges, de mégis lassan szánni valónak érzem, emellett pedig szégyellem is magam, hogy sikerült idáig keverednem, annak ellenére, hogy mind idáig kimagaslóan teljesítettem mind a magán, és mind az iskolai tevékenységeimet.
Magamban duzzogva húzom oldalra az ajkaimat, és igazából azt sem értem, hogy miért nem egyedül kell teljesítenem a feladatomat, miért egy nálam két évvel idősebb, hetedéves fiú tölti el velem együtt a saját büntetését? Talán a professzornak nem volt kedve két különféle büntetést figyelemmel kísérni, vagy úgy gondolta, hogy jó hatással lehetünk egymásra, ami, ugye, felettébb érdekes lenne, mert, ha jól sejtem, ez a fiú itt mellettem, James Potter, aki igencsak elhíresült az iskolában, és nem egyszer hallottam már Bellát, Medát, sőt, még magát Luciust is róla mesélni. Nem, nem kellemes szavak hagyták el olyankor a szájukat, kivétel ez alól Meda, mert ő kifejezetten rajong a griffendéles társaiért, de a két másik illető soha sem titkolta, hogy mennyire nem kedveli ezt a fiút, és habár a pletykákat én is hallottam róla, annyira azért soha sem érdekelt, hogy utána is járjak azoknak, vagy egyáltalán figyelemmel kísérjem a fiú útját. Most ellenben semmi kedvem sincs a büntetésem végrehajtásához, ezért szívesebben elegyednék szóba vele, hátha lesz olyan kedves, hogy teljesíti az én feladatomat is. Természetesen, jó tréfa.
Pár percig a talajt szemlélem, majd mintegy mellékesen, beszélgetést kezdeményezek. - Sok mindent hallani rólad a diákoktól.


A hozzászólást Narcissa Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 21 Aug. 2014 - 13:36-kor.
Vissza az elejére Go down
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : James & Cissy Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : James & Cissy Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

James & Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Cissy   James & Cissy Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 22:39

Narcissa & James




Nem nagyon gondoltam volna, hogy egyszer pont egy mardekárossal fogok büntetőmunkára kerülni. Oké, azzal is áltathatnám magam, hogy nem gondoltam volna, hogy megint büntetőmunkára fogok kerülni, de valószínűleg a mese habbal része nem érdekel senkit, ezért felesleges is kertelnem. Főleg, hogy a gyógynövénytant sosem vettem komolyan, és emiatt kerültem büntetőmunkára. Csak azt nem értem, a professzor miért nem tudott valami olyasmi feladatot bízni ránk, amit külön-külön személyenként meg tudtunk volna csinálni? Ehelyett most vele mászkálhatok a tó partján, mármint... nem mondom, hogy bajom lenne a személyével, de még a tanárok is tudhatják, és valószínűleg tudják is, hogy ezen a sétán nem fogunk barátokká kovácsolódni, már csak a házak közötti nagy ellentétek miatt sem. Nem elég az, hogy büntetőmunkát kell végeznem, miközben tanulnom is kéne, simán elvégezhetném úgy, hogy elvagyok a magam gondolataival, de nem, mert most így meg azon füstölöghetek, hogy ő is itt jön mellettem. Még akkor is, ha Narcissával soha nem is volt semmilyen különösebb összetűzésünk. Mindegy, igyekszem csak semleges arccal haladni előre, majd amikor a lány megszólal, egy pillanatra pillantok rá, véve egy mély levegőt. Végül is... ha már ezt kell csinálnunk, talán elviselhetőbb lesz beszélgetéssel, semmint néma párbajozással.
- Valóban? Na és te mit gondolsz? - arra felesleges is rákérdeznem, mégis miket is takar pontosan az a "sok minden", de tekintve, hogy ő valószínűleg inkább mardekáros körökben mozog, valószínűsíthető, hogy az ottani történetek nagy része ki van színezve, hogy én legyek a szemét senki, vagy épp a fele nem igaz, mert úgy alakítják a történetet, hogy a Mardekár a legjobb. Ily módon pedig teljesen mindegy, miket is pletykálnak, úgy sem hiteles a szavuk, ezért is kérdezek inkább arra, mit gondol ő maga. Persze, nem várok egyenes választ. Igen... előítéletes vagyok, tudom, nem kellene, de ha már csak Lucius Malfoy személyéből indulok ki, szerintem megérthető, hisz ha már Mardekár, nem jut eszembe túl sok pozitív tapasztalat.


Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
James & Cissy Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

James & Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Cissy   James & Cissy Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. 2014 - 19:13

James & Narcissa
Nem is idegesíteni annyira ez a helyzet, ha nem lennék a Mardekár ház prefektusa, és nemcsak ezáltal, de ezért is, nem lenne kellemetlen nekem ez az egész. De az. És hiába tudom, hogy nem tehetek ellene semmit sem, csak azt, hogy teljesítem a feladatot, aztán minden rendben lesz, megint, nem érdekel, valamit tenni akarok az egész ellen, mert egyáltalán nem vagyok az ilyen feladatokhoz hozzászokva.Mert azért, még ha nagyon egoistának is hangzik, csak Black vagyok, és nem, nem Bella, aki lassan már hozzászokik az ilyenfajta feladatokhoz, és nem is Meda, akit griffendélesként talán soha sem ítélnek ilyen alkalomra, én Cissa vagyok, akinek az eddigi évei alatt még nem kellett ilyen helyzettel szembenéznie. Én ahhoz, hogy is mondjam, nem vagyok méltó. Szimplán ennyi az egész.
Nem csak azért nem hagyom, hogy a csend eluralkodjon, mert nem akarom szótlanságba burkolózva megkeresni, és leszedni a bájital hozzávalóit, inkább azért is, hogy végre beszéljek pár szót az iskolában olyannyira híres, vagy inkább hírhedt, James Potterrel. Ha jól tudom, akkor a nemrég megismert Lily Evansszal is egészen bizalmas kapcsolatot ápol, ami még érdekesebbé teszi a számomra magát Jamest. Már csak a kezdeti kis vitánk után, mert az eszem azt súgja, találkozok én még ezzel a lánnyal, ha akarok, ha nem.
A kérdésére megvonom a vállaimat. - Azt, hogy talán nem is vagy te olyan rossz, mint, amilyennek mások beállítanak, már csak a származásod miatt sem. Vagy az unokatestvérem nagy hatással van rád? - kérdezek vissza, Siriusra utalva, természetesen. Tudni kell, hogy az unokatestvérem nem egészen azokat a nézeteket vallja, mint, amit a Black család, tehát nem aranyvérmániás, sem pedig mugliellenes. Érdekes ez így nézve, viszont nem mindenki mondaná ugyanezt. A család nem tolerálja a viselkedését, sem pedig az egyik testvéremét, Andromedáét, aki ugyanazt az utat járja, amint Sirius is. A család két fekete báránya. Nem éppen kellemes.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




James & Cissy Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Cissy   James & Cissy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
James & Cissy
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cissy & Louis
» Lily and Cissy
» Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus
» Lily & James
» Lily & James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: