Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily and Andromeda  04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily and Andromeda  776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily and Andromeda  Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily and Andromeda  Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily and Andromeda  Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily and Andromeda  Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily and Andromeda  Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily and Andromeda  Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily and Andromeda  Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily and Andromeda  Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily and Andromeda  Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily and Andromeda  Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily and Andromeda  Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily and Andromeda  Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily and Andromeda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Andromeda  Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Andromeda  Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Andromeda  Empty
TémanyitásTárgy: Lily and Andromeda    Lily and Andromeda  Icon_minitimeKedd 28 Okt. 2014 - 11:18

Lily & Meda

Sok időt töltött tanításon kívül is bájitaltan terembe, mert szeretek kotyvasztani, gyakorolni. Szerencsémre jóba vagyok kedvenc tanárommal Lumpsluck Professzorral. Kitaláltam neki egy remek karácsonyi ajándékot, amit ma csempésztem be az irodájába. Egy picike akváriumot, aminek a tetején egy liliom úszkál. Mi más? Egy cetlit hagytam mellé, egy igézet nevével:
"Boldog Karácsonyt kívánok.
Sok szerencsét az első háziállatához.
Sok szeretettel Lily Evans!"
Egy nap alatt fog kifejlődni a liliom egy aranyhallá. Egyik ünnepségén mesélte nekem, hogy sosem volt házi állata. Eléggé szigorúk voltak a szülei. Tréfásan megemlítette, hogy lehet azért mert szinte minden állatra allergiás. Hát remélem a hallra nem, az kész csoda lenne. Remélem örülni fog ennek a szerény ajándékomnak.
Ez nem buzgómócsinkodás, ahogy más nevezné. Egyszerűen hálás vagyok a professzor úrnak. Sok mindent köszönhetek neki, még jobban megszerettem a bájitalokat nála. Sokkal kedvesebb, és közvetlenebb a többi tanárnál. Ahogy kiérek a teremből, természetesen az egész alagsor teli van mardekárosokkal, akik épp térnek vissza a hálókörletükbe, vagy épp hagyják el azt. Sóhajtok, mert rajtuk kívül csak egy két hugrabugost látok, akiknek valahol szintén itt van a klubbhelyisége. Inkább mi szoktuk őket megvédeni mint fordítva. Utálom ha sok mardekáros van egy helyen, és én egyedül. Már komolyan készülök fel a támadásra, mikor megtörténik. Narcissa egyik barátnője állja el az utamat, onnan tudom, hogy ő volt ott mikor össze kaptam vele. Majd csatlakozik hozzá két oldal kinövés barátnője.
- Komolyan nem unjátok? - a vicc az, hogy fiatalabbak nálam. Már azt se tisztelik, hogy idősebb az ember. Ha többen vannak nem mindegy hány évesek? Pórbálnám kikerülni, de mint a dedóba elállják az utamat. Igen ahogy sejtettem a hugrabugosok inkább vissza fordulnak. Ezek tényleg marha gyávák. Nem félek tőlük, láttam már a napokba sajnos rosszabbat is. Inkább csak annyi, hogy lenne jobb dolgom is ennél.
- Azt hiszed megúszod, amit Cissy-vel csináltál? - felemelt szemöldökkel nézek rájuk.
- Komolyan ti véditek meg? Nem úgy nézett ki, mint akinek kell segítség. Jah hogy nem is tud róla... biztos hálás lesz. - mondom gúnyosan, mire ki akarom kerülni őket. Erre válasznak csak neki vágnak a falnak. Jesszusom, ezek mit szednek? Pechemre a fejemet beverem, így egy pillanatra elhomályosodik minden. Csak a levegőbe reflexesen ütök egyet, de nem találok el senkit, amire hatalmas nagy kacaj kerekedik fel. Remek már vicces is vagyok.
- Szálljatok már le rólam !! - Tör ki belőlem üvöltve. elegem van, van elég gondom is!

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Lily and Andromeda  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Andromeda    Lily and Andromeda  Icon_minitimeKedd 28 Okt. 2014 - 16:23


Lily & Andromeda



Kecses léptek, felszegett áll, éles, kutató tekintet - mindez a szokásos jelmezemhez tartozik, épp csak a jéghideg mosoly hiányzik az arcomról. Elvégre hogyan viselhetném, ha éppen Tőle jövök? Másoknak talán fel se tűnik a kipirult arcom, vagy a csillogó szemeim, de ez csak még különlegesebbé teszi az egészet. Mindig is imádtam a titkokat, most pedig mi vagyunk a titok. Persze, sokszor csábít a gondolat hogy elmondjam mindenkinek, hogy ő csak az enyém és egy pillantást se felé, viszont így egészen olyan, mintha egy kincset őriznék. Ráadásul tisztában vagyok vele, hogy hamarosan tudomást szereznek rólunk, és nem az lesz a legkönnyebb időszakunk. Miután Bella és Cissy előtt csókolt meg, kis híján szakítottunk. El se merem képzelni, milyen nehéz lesz, ha az egész Roxfort rólunk fog pletykálni. Ha a szüleim... De korai még emiatt aggódni. Túl leszünk rajta, más nem számít.
Lehet hogy figyelmesnek tűnök, de ezt nem garantálja, hogy jelenleg az is vagyok. Nem, tulajdonképpen annyira lefoglalnak a gondolataim, hogy észre se venném, mekkora balhé készülődik előttem. Csakhogy meghallom a húgom nevét, ez pedig azonnal visszaránt a valóságba. Egyenlőre eszem ágában sincs félbeszakítani a jelenetet, helyette lassan közelebb sétálok és Andromeda-stílusban hallgatózok egy kicsit, hogy kipuhatolózzam, miről van szó pontosan. Nos, nem kell sokat várnom, hogy választ kapjak. A két kis csitri igazságot próbál szolgáltatni, persze mindenfajta megfontoltságot nélkülözve.
- Remélem tisztában vagytok vele, hogy épp egy büntetőmunkát kockáztattok a semmiért. Inkább keressétek meg Cissyt, majd én elintézem Evanst.
Haboznak ugyan, de nem sokáig. Fél perc múlva már egy porszem sem árulkodik róla, hogy egyáltalán itt jártak, ekkor pedig a griffendéles felé fordulok és közelebb lépek hozzá.
- Szívesen - mosolyodok el fagyosan. - És most, elárulnád, mi történt pontosan a húgommal? Amíg nem bánom meg, hogy segítettem.

words: 287 music: Dark Paradise note: :*

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Andromeda  Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Andromeda  Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Andromeda  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Andromeda    Lily and Andromeda  Icon_minitimeSzer. 29 Okt. 2014 - 10:31

Lily & Meda

Pórbálok lenyugodni, hogy megint ne az legyen a vége ennek, hogy egy nálam fiatalabb mardekáros lányt kelljen megtépnem. A végén ez lesz a védjegyem. Dühös, vagyok és ahogy vissza tér a látásom, már támadnék a szavakkal, mikor egy negyedik mardekáros lány is beáll a sorba. Nem hiszem el. Komolyan, most már hiszti rohamot fogok kapni, ha ez is beáll a sorba. Annyit tudok róla, hogy Andromeda-nak hívják és ő a harmadik Black lány a suliban. Vele még nem volt szerencsém, eddig nem tűnt annak a kötözködős és fellengzős fajtának, mint a nővérei. Bella folyton vérszemekkel néz rám, minden egyes órán, amit együtt töltünk, mintha mindig vissza kéne fognia magát, hogy ne jöjjön oda és szúrjon le valamivel, vagy épp ne küldjön rám valamiféle rontást. A harmadikkal Narcissa-val közelebbről is megismerkedtem, hisz a kedves szócsatánknak verekedés lett a vége, hajtépés ha úgy tetszik.
Meglepetésemre Andormeda elküldi a lányokat, hogy majd ő elintéz engem. Itt már kínomba elnevetem magamat. Nem hiszem el, hogy ezt el kell viselnem, hogy nálam fiatalabb lányok terrorizálnak. Majd hozzám fordul, és megkérdezi, hogy mi történt köztem és a nővére között. Itt meglepetten elpislantom magamat.
- Szerintem te vagy az egyetlen aki nem hallott róla. Főleg hogy mardekáros vagy, és hogy a testvéreddel történt. Ez ... fura. - nézek rá, próbálom megfejteni. - Hát kösz... a mentőakció féleséget. - nem tűnik, hogy nagyon ellenségeskedni akarna, inkább tényleg kíváncsi a történtekre, ami számomra tényleg fura, hogy nem tud róla.
- Volt egy kis szó párbajunk egy hete a folyosón, aminek hajtépés lett a vége. Semmi komoly. - válaszolom tömören, mert nem nagyon szeretném vele megbeszélni, hogy miért is történt. Főképp azt nem, hogy fiúk miatt verekedtünk össze, pláne hogy ki miatt. Nem hittem volna, hogy valaha fogok verekedni a pasiért, pláne hogy James Potterért. De nem tehetek róla, amúgy gyűlt bennem a feszültség hónapok óta, és Narcissa pont eltalálta azt a pontot, ahol tényleg elszakadt az a halvány cérna, ami egybe tartott idáig. Remélem Andromeda nem szándékozik veszengetni az utolsó cérnaszálat, ami arra alkalmatos, hogy az épp eszemet tartsa egybe a napokba. Tényleg nem sok hiányzik, hogy idegösszeropanást kapja. Az iménti kiabálásom a lányokkal is , annak a határát feszengete.

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Lily and Andromeda  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Andromeda    Lily and Andromeda  Icon_minitimeHétf. 3 Nov. 2014 - 15:09


Lily & Andromeda



Mikor megjegyzi, hogy én vagyok az egyetlen, aki nem hallott a verekedésről, azonnal szélesebbé válik a mosolyom. Persze hogy tisztában vagyok vele, mi történt. Sokkal inkább arra vagyok kíváncsi, konkrétan mi késztette őket arra, hogy ilyen eszközökhöz folyamodjanak. Narcissa ugyanis - érthető okokból - mélyen hallgat az esetről.
- Szerintem te is megtanultad már, hogy a Roxfortban nem lehet hitelt adni a pletykáknak. - Főleg nem, ha a mardekárosoktól hallja az ember.
Viszont mivel nem tartozik rá, miért van szükségem a válaszára és különben sem olyasvalaki, akinek magyarázkodnom kéne, ennyiben hagyom a témát. A köszönetére is csak biccentek, jelenleg ez érdekel a legkevésbé. Kár, hogy hiába várom olyan nagy kíváncsisággal a magyarázatot, épp a lényegről hallgat.
- Elmondanád, ezúttal min vesztetek össze?
Mert le merném fogadni, hogy kivételesen nem a sárvérű-aranyvérű téma miatt. Itt nem így szokás intézni a nézeteltéréseket, tehát valószínűleg komolyabb a dolog, mint amilyennek tűnik. Ha pedig mégsem, legalább megnyugodhatok.

words: 153 music: - note: bocsi a hosszért:\

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Andromeda  Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Andromeda  Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Andromeda  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Andromeda    Lily and Andromeda  Icon_minitimeKedd 4 Nov. 2014 - 13:43

Lily & Meda

Kicsit fura számomra ez a lány. Mardekáros, és megvan a magam előítélete velük szembe. Mintha a klubbhelyiségükbe beszélnék meg, hogy miért jó gonosznak, ellenségeskedőknek leni, mintha egy kiképzésen esnének át. Ezért ritka ha az ember tud "rendesen" beszélgetni a kígyóház egy tagjával. Figyelem a vonásait, mintha erőltetné ezt a felsőbbrendű beszédet, ezen kicsit el is mosolyodom. Azt hiszem ebből a pár mondat váltás után, is kezdem valamennyire ilyen téren kiismerni.
- Igen, itt még szó szerint a falnak is füle van. - hogy ezt honnan tudom? Másnap már tudtak a mardekárosok a csókunkról. Szeretnek másokról infókat szerezni, hogy fegyvert kovácsoljanak belőle, és aztán az ember ellen fordítsák. Hisz én is így jártam, ugyanis ezért is verekedtünk össze Cissyvel.
- A nővéred biztos tudja, hogy hol vannak ezek a fülek elrejtve a falba, lehet beszélned kéne vele. - itt kicsit gúnyos hangsúlyt ütök meg. Valóban kíváncsi lennék rá, hogy hogyan is csinálják. Abba hagyom az egyik lábamról a másikra dőlést, amit akkor szoktam csinálni, mikor unalmasnak találom a beszélgetést, és szabadulni akarok.
- A lényeg, hogy a hugod megtudott rólam valamit, ami mint kiderült kissé érzékenyül hatott rám. Én is támadtam, azzal a kevés információval, amit róla tudok. Aztán kicsit megütöttük a határvonalakat. Nem tagadom, én ugrottam neki elsőnek. - sóhajtok, mert hiába esett jól a hajtépés, nem igen vagyok rá büszke. Nem is nagyon ismerem magamra, ebben az évben. Nem hittem volna, hogy a Potter olyan hatást fog kiváltani belőlem, hogy még verekedni is fogok érte. Ebből látszik, hogy csodák igenis léteznek. A személyiség változás közepén állok, és ez nem minden esetben jelenthet rosszat. Lehet jobban is járok a harcias Lilyvel aki nem hagyja magát, mint hogy eltiporjanak. Mondjuk eddig is az egyik fülemen be a másikon ki. De ez mostanában nem megy.
- Bár hogy őszinte legyek a testvéred nem annak tűnik akit meg kéne védeni. Szerintem unatkoztak, és ürügyet kerestek a kötözködésre. - igazából nem is nagyon értem, miért beszélgetek vele ilyen barátságosan, és mondom el neki mind ezt. Valamiért úgy érzem, ő más milyen mint a többiek. És ki tudja? Mint mondtam vannak még csodák.

music: Falling Up note: Szedjed össze magad Surprised Razz


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Lily and Andromeda  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Andromeda    Lily and Andromeda  Icon_minitimeKedd 11 Nov. 2014 - 20:27


Lily & Andromeda



Különös Evanssel beszélgetni, ugyanis szinte a teljes ellentétem megtestesítője. Látszik, hogy nem vagyok hozzászokva a griffendélesekhez... és a mugli születésűekhez.
Bár azonnal megrovom magam már a gondolatért is, el kell ismernem, hogy még mindig képtelen vagyok figyelmen kívül hagyni a származást. Elvégre a vér nem válik vízzé - attól, hogy igazságtalannak tartom kitaszítani vagy kínozni őket, ez semmit sem változtat az egyértelmű különbségeken. Például azon, hogy ha Lily nem vigyáz a felvágott nyelvére, hamar megjárhatja. Komolyan gúnyolódni próbál? Egészen eddig nem tűnt ostobának, most viszont megingott a véleményem.
- Köszönöm a tanácsot - válaszolom keserűen. - Mellesleg Narcissa a húgom.
Nem mintha bizonygatni akarnék, vagy felvágni a családommal, de egy arany- vagy félvérű boszorkány ezzel is tisztában lenne. Ha álmából felkeltenék se tévesztené el.
Lehet hogy okosabb lett volna más forrás után néznem, viszont kézenfekvőbbnek tűnt hogy a vöröskét kérdezzem meg, ha már épp az utamba került. Kár hogy nem számoltam azzal, hogy még a segítségemért cserében sem erőlteti meg magát túlzottan az információ elárulásával kapcsolatban.
Lényeg a lényeg: végül megtudom, merről fúj a szél.
- Remélhetőleg utoljára is. - A húgom még fiatal, szeszélyes és meggondolatlan, na de Evans? Végzősként, pláne prefektusként lehetne annyira érett, hogy ne törődjön az idióta beszólásokkal. Akármire is vonatkozzon a pletyka, amivel sikerült őt ennyire kiakasztani.
- Az ötödikesek között nincs olyan lány, akit ne szorulna védelemre. - Cissynek speciel maga ellen kéne, ami az ilyen helyzeteket illeti. - Hát, lehet. De addig örülj, amíg nem érted meg őket - mosolyodok el.

words: 248 music: - note: -

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Andromeda  Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Andromeda  Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Andromeda  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Andromeda    Lily and Andromeda  Icon_minitimeSzer. 12 Nov. 2014 - 17:43

Lily & Meda

Próbálok lehiggadni, hisz Andromeda egyáltalán nem támadó szándékkal beszélget velem. Viszont az előbbi mardekáros lányok eléggé felhúztak, hogy vele is idegesen, és nem tisztességesen beszéljek. Fura aranvérüekkel beszélgetni mindig hozzá kell szoknom, hogy más nézeteik vannak, és más stílusban is beszélnek. Néha elvesztem a önkontrollt főleg ha ideges vagyok.
- Szívesen, igen már rájöttem. - felveszek egy barátságos mosolyt, azt hiszem megéri. A tekintetéből adódóan úgy érzem meg kéne védenem magam, még a végén híre járja, hogy valami elvetemült mugli vagyok, aki aranyvérűekre támad. Van egy érzésem, hogy Andromeda értelmes, és lehet vele beszélni, nem úgy mint a többiekkel.
- Sajnálom, hogy neki mentem. - kezdek bele hirtelen, csak úgy jön belőlem. - Nem vagyok ilyen, rossz passzban voltam, és hát rosszkor mondott rosszat. Mindenkinél van az a bizonyos cérna, ami bizonyos időben, bizonyos eseteknél végleg elszakad. Nekem ez volt, de nem vagyok rá büszke. - miért mentegetőzöm? Mert bármit megtettem volna gyerekkorunkba Petuniuáért. Az évek folyamán eltávolodtunk egymástól, de mindig védtem a nővéremet, csak merjen valaki egy rossz szót szólni rá. Így megértem, és biztos most valami hisztis, szemét lánynak tart aki veri a húgát, pedig nem vagyok az, és ezt szeretném ha tudná. Hogy miért? Nem tudom.
- Hát én ennyi idősen nem is mertem volna kötözködni az idősebbekkel. Mondjuk nem mondom, azóta nekem is kinyílt a csipám, csak számomra mindig meglepő, ha a kisebbek támadnak a nagyobbra. - most mennék a mardekár témába bele, de az már előítéletes lenne, hiába gondolom komolyan. És kezdem észre venni, hogy lehet Andromeda a ritka kivételek egyike. Pedig aranyvérű, és a a mardekárba jár, még is itt beszél velem, viszonylag kedvesen a folyosón. Ez már valami. Nem mondom, hogy a felsőbbrendűség, és a magabiztosság nem látszódik rajta.
- Hát igen, még fiatalok, majd megkomolyodnak. - ezt mondom én, aki kezd vissza fele fejlődni. - Azt hiszem odáig amúgy se terjedne ki a hatásköröm. Még a végén elfelejteném a rúna ismeretet. - mosolyodom el én is.

music: Falling Up note: egy szelíd kígyó? Razz


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Lily and Andromeda  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Andromeda    Lily and Andromeda  Icon_minitimeVas. 16 Nov. 2014 - 19:44


Lily & Andromeda



Rájött? Az imént még a nővéremként emlegette Cissyt, de hát ha ő mondja... Talán bizalmatlan vagyok, esetleg túlságosan is gőgös vagy elfogult a testvéremet ért fenyegetés miatt, de Lily egyre képmutatóbbnak tűnik. Persze, ha valóban így is van, nekem egy szavam se lehet. Annyi álarcot viselek, hogy már csak Ted mellett találom meg az igazit. Nem is tudom, mi lenne velem nélküle.
Tulajdonképpen a beszélgetés elejétől fogva mondhatni elemzem Evans viselkedését, mint mindig mindenkiét, viszont csak mostanra, a mentegetőzésének köszönhetően kezdek igazán túljutni az elhamarkodott és téves feltételezéseimen. Na, nem azt mondom, hogy azonnal elhiszem a kedves szavait, a tekintete viszont döbbenetesen őszinte. Egy mardekárosnál ez nem jelentene sokat, azonban tekintve, hogy a vöröske griffendéles, elnyeri a bizalmamat. Legalábbis ezt illetően.
- Hiszek neked, és ami engem illet... - Váratlan fordulat a habozásom, ritkán esik meg, hogy nem tudom pillanatok alatt eldönteni, eláruljam-e a véleményemet. Végül úgy döntök, nincs vesztenivalóm: Lily nem tűnik pletykásnak, ráadásul ha tovább is adja a szavaimat, a többiek nekem fognak hinni. - Megértelek. Ha forrófejűbb lennék, valószínűleg én is ezt tettem volna a helyedben. Nehéz lehet azok után elviselni az aranyvérűek kötözködéseit is.
Először mosolygok rá őszintén, együtt érzően. A szüleim elég szélsőségesek, néha nehezemre esik elviselni őket és szemrebbenés nélkül játszani tovább a szerepemet, viszont bele sem akarok gondolni, mekkora fájdalmat okozna elveszíteni őket. Főleg, hogy nekem aligha lenne kivel gyászoljam a veszteségüket. Ted biztosan mindent megtenne a vigasztalásom érdekében, csakhogy képtelen lennék elviselni akár a jelenlétét is. Elvégre hiába lenne szükségem rá, mégiscsak ő az, akitől - ha tudnák hogy együtt vagyunk - minden áron tiltanának. Ha nem élnének, nem tudnék a szemébe nézni.
A gondolatmenet végére valósággal fojtogatni kezd a bűntudat. Amennyiben ez a kapcsolat kitudódik, örökké elvágom magamat a családom szemében. Valóban ezt akarnám, ez a vágyam?
- Inkább az a meglepő, hogy még a megfélemlítésed sem volt elég ahhoz, hogy megtanulják: nem érdemes kikezdeni a nagyobbakkal. Kár, mert minél később döbbennek rá, annál fájdalmasabb lesz.
De ez már az ő bajuk. Narcissa úgyis nem sokára rájön, okosabb ő annál, minthogy komoly összetűzésekbe keveredjen, ellenkező esetben pedig azonnal a segítségére sietnék. Nem hagynám, hogy baja essen.
- Azt hiszem - mosolyodok el.

words: 361 music: Down with the Fallen note: -

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Andromeda  Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Andromeda  Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Andromeda  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Andromeda    Lily and Andromeda  Icon_minitimeSzer. 19 Nov. 2014 - 10:05

Lily & Meda

Nagyon fáradt vagyok, ha a nagy karikák a szemem alatt nem adnak árulkodó nyomot, akkor semmi. A jobb lábamról dőlök a balra, olyan mintha csak egy láthatatlan cérnaszál tartana két talpon. Az alvási szokásaim nem lettek jobbak, így lehet még jobban ingerültebb vagyok a kelleténél. Így még kevésbé tudom elviselni a kötözködéseket. Azt hiszem meg is oldottam a saját rejtélyemet. Az alvás hiány váltja ki belőlem az agressziómat, és úgy hiszem ezen változtatnom kéne, amíg nem fogok mindenkit megverni aki hozzám szól. Oké a megverés eléggé erős, inkább nekik ugrani. De természetesen minden figyelmem most Andromeda-ra összpontosul, nem vagyok se neveletlen, se bunkó, így minden erőmmel koncentrálok a szavaira. Főleg mert érdekesnek találok egy mardekáros lányt, akivel én eltudok beszélgetni, főleg egy híres nevezetes Black lánnyal. A legnagyobb furcsaság, hogy Sirius Black egy jó barátom, és még sosem mesélt a rokonairól. Andromeda-ról annyit mondott, hogy ő az aki még közelebb áll hozzá, mert nem mutatja ki, de másabb ő is. Ebben látom igaza van. Főleg Sirius oldaláról nézve, örülök hogy nem vagyok aranyvérű, sose vágytam volna ilyen családra.
Majd meglep a következő bejelentése, hogy ő is azt tette volna amit én. Erre elmosolyodom.
- Hát igen, az a bizonyos idegszál mindenkinek más vastagságú, annyi hogy nekem már teljesen elvékonyodott. Viszont most regenerálom. - főleg, hogy ne égessem le saját magamat, hogy ilyenekhez kell folyamodnom, mint a cica harc. Őszintén elmosolyodik, azt hiszem megtaláltam a ritka kivételt, és megváltozik a mardekárosokról alkotott véleményem, legalábbis erről az egyről. Azt hiszem múzeumi feljegyzést is megérdemelne. Nem hittem volna, hogy egy ilyen beszélgetést meg fogok élni a Roxforti éveim alatt. Majd Lumpsluck professzor elhalad mellettünk, és izgatottan figyelem, ahogy bemegy az irodába. Alig várom, hogy megtalálja az én kis karácsonyi ajándékomat, remélem örülni fog neki. Majd vissza figyelek Andromeda-ra, majd elnevetem magamat.
- Nagyobbakkal, és igen az a nevetséges, hogy magasabbak nálam, ilyenkor nem számít az a 2 év kórkülönbség. - még megjegyeztem volna, hogy az aranyvérűeket külön tenyésztik, hogy mind magasabbak legyenek nálam, de ő is az és úgy hiszem az sértő lenne.
- Viszont ha nem sértelek meg vele, te szerint jó példa lehetnél számukra. Bár van egy sejtésem ezt az oldalat nem mutatod nekik. - tényleg nem belemászni akarok az életébe, hisz nem ismerem. Csak egyszerűen jó ember ismerő vagyok, és könnyen beletudom képzelni magamat a helyzetükbe. Sirius más volt, bátor, és nyíltan felvállalta, hogy nem az a sznob arisztokrata, mint a család többi tagja. Annak az lett a vége, hogy immár Potter családnál lakik, mert kitagadták. Gondolom ezt Andromeda nem akarja kockáztatni, és ha őszinte akarok lenni saját magammal én se tenném. - Viszont megértelek... - ezt sejtelmesen mondom, mert valóban nem akarok belemászni. Lehet így is túl messzire mentem a túlzott őszinteségemmel, és remélem tényleg olyan jó fej amilyennek látszik.

music: Falling Up note: egy szelíd kígyó? Razz


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Lily and Andromeda  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Andromeda    Lily and Andromeda  Icon_minitimePént. 26 Dec. 2014 - 19:56


Lily & Andromeda



Elnézve a karikás szemeit egyáltalán nem lepődök meg azon, hogy az általa emlegetett idegszál így elvékonyodott. Sokkal inkább csodálom, hogy megtud állni a lábain és nem esik össze helyben.
- Ne vedd sértésnek, de azt hiszem, eléggé rád fér - húzom el a számat megenyhülve. - Nincs merengőd? Az általában segít. - Ugyanis merem feltételezni, hogy nem csak a túlzott szorgalma miatt van így szétesve. Főleg azok után, ami a szüleivel történt. A végzős év és a sárvérű lét csupán hab a tortán. Először nem tűnt szimpatikusnak, már csak a húgommal szembeni elfogultságomnak köszönhetően sem, viszont tökéletesen meg tudom érteni. Mindenki kimerül néha, ez pedig könnyen vezethet meggondolatlan tettekhez vagy szavakhoz.
Egyébként is figyelemmel kísérem Evans mozdulatait, így egyből feltűnik, hogyan reagál Lumpusluck megjelenésére. Csakhogy hiába a kíváncsiság, eszem ágában sincs nyíltan rákérdezni az okra. Ehelyett kérdően pillantok rá, hátha magától elárulja a titkát.
- Különösek errefelé az erőviszonyok, mintha szinte minden a feje tetejére állt volna - sóhajtok fel fejcsóválva. Az aranyvér természetes hogy számít, na de a korért és a prefektusi rangért is járhatna némi tisztelet. Persze, mit is várunk? Dumbledore még csak meg sem próbál rendet teremteni, pedig az ilyesmi nem áll helyre magától. Könyörgöm, még az önvédelmükkel is hiába próbálkoznak a diákok! Cissy és Lily esete erre az élő példa.
- Egy csordányi idiótának mindössze egy ember hiába mutatna jó példát - mosolyodok el sejtelmesen. Igen, van bennem öntudat, nem is kevés... de kiállnék értük, legalább Ted miatt. Az egyetlen gond, hogy többet ártanék vele magamnak, mint segítenék másokon. Ezerszeresen többet.
- Nos, nekem most dolgom van, és úgy sejtem te sem vagy ezzel másképp. További jó mérkőzést - kacsintok rá. - Ha kell a merengőm, csak szólj.
Búcsúzóul intek egyet, majd elindulok a klubhelyiség felé, mintha mi sem történt volna. Bőven lesz mit kérdeznem Narcissától.

words: 300 music: Warriors note: köszöntem:*

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Andromeda  Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Andromeda  Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Andromeda  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Andromeda    Lily and Andromeda  Icon_minitimeSzomb. 27 Dec. 2014 - 12:51

Lily & Meda

Kicsit elszégyenlem magamat, hogy ennyire látszik már külsőleg is a kimerültségem. Próbálok mindent megtenni, hogy a külvilág ne vegyen tudomást a belső nyomoromról, de eléggé nehéz fen tartani a látszatot. A bájital ami segít ébren maradni,csak annyit is tesz, a karikákat és a sápadtságomat nem fogja eltüntetni. Próbáltam kis szépítő bűbájokat is, amit természetesen marl tanított nekem, de az se tart sokáig, így sminkkel amit otthonról hoztam próbáltam kis alapozóval elkenni a karikákat, viszont nem minden reggel van energiám ehhez, sőt általában teljesen elfelejtem a külsőmet. Tudom, össze kell szednem magamat, ezzel tisztában vagyok. Ha végre valami rendbe jön az életembe talán sikerülni is fog.
- Nem, nem veszem. Tisztában vagyok vele, kicsit sok az idei év számomra, de felfogom frissíteni magamat. - kicsit összehúzom a szemöldökömet, nem miatta, csak erre villámgyorsan annyi gondolatom támad, hogy nem akarok egy emlékemtől se megszbadúlni. Ami jobban kikészít az a szüleim és james. Viszont a róluk szóló emlékek tartanak még egyben. Tudom eléggé bonyolult. De nem akarom elveszteni, se halványítani a szüleim emlékét, tisztába akarok vele lenni, hogy mi történt velük, miket tudtam meg, mik a pletykák. Ezekből merítek erőt. És James csókja is összezavart, viszont kellemes emlék, ami mögé szívesen bújok mostanában, hiába önt el utána az aggodalom. - Nincs, és nincs is rá szükségem. Meg kell birkóznia az embernek ezekkel szerintem, attól erősödik. - ismét elkalandoznak a gondolataim, megint eszembe jutnak a szüleim , james és gondolatok áradata áraszt el. Tudom, pont ezét kellene valóban a merengő, de nem. Amúgy is erős mágia, és ha jól tudom csak a tanároknál van, azért is furcsállom a kérdést, bár nem csodálkoznék ha a mardekárosok ezt is megoldották volna. Ha jól tudom nem egyszerű bűbáj kiszedni a gondolatodat. R.A.V.A.S.Z. szintű mágia.
- Hát igen, nem nagyon tisztelik már a kórt, meg úgy semmit. - igen ez eléggé szomorú felismerés. - Ha már egy ember követ, utána őt is, előbb vagy utóbb siker lesz. - közbe ismét egyensúlyt váltok, és kicsi megkönnyebbüléssel tölt el, hogy elbúcsúzik,és nem azért mert nem élveztem volna a társaságát, mert meglepő, de igen. Viszont még nekem is van dolgom, és nagyon fáradt vagyok.
- Igen nekem is akad dolgom. Kösz neked, meg példamutatást. - mosolyodom el magamat. - Öhm.. rendben köszönöm . - nem, nem kérdezem meg honnan van neki merengője, és hogy tudja használni. Azt hiszem erre még lesz alkalmam.

music: Falling Up note: egy szelíd kígyó? Razz


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lily and Andromeda  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Andromeda    Lily and Andromeda  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily and Andromeda
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily & Andromeda
» Andromeda & Ted
» Andromeda és Alice
» James & Lily
» Vicky & Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: