Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

James & Lily 04_www.kepfeltoltes.hu_
James & Lily 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
James & Lily Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
James & Lily Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
James & Lily Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
James & Lily Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
James & Lily Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
James & Lily Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
James & Lily Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
James & Lily Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
James & Lily Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
James & Lily Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
James & Lily Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
James & Lily Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 James & Lily

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : James & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
James & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeKedd 29 Júl. 2014 - 18:41

Gyengélkedő

James & Lily Infirmerie


A hozzászólást Lily Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 16 Aug. 2014 - 22:42-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : James & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
James & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 0:34

Evans & Potter

Mi a véleményem a kvidiccsről ? Szeretem nézni, szurkolok, vannak kedvenceim. Veszélyes, és ez teljesen megtud rémíteni. Nem is értem rossz időbe miért megengedett ez a játék, hisz nyugodt időjárási körülmények között is életveszélyes játék. Kapkodom a levegőt egyre szaporábban. Nem akartam rögtön bemenni. Sokan voltak körülötte, és segítettek neki. Jobbnak láttam ha meghúzódom a háttérben. Viszont eddig bírtam. Ma a Mardekár és a Griffendél csapott össze. Nem mondhatni éppen barátságos játszmának. A jelenet újra és újra lejátszódik előttem, miközben futok fel a gyengélkedő felé:
Mint mindig a kilátón állok, és nagyban szurkolok a többi Griffendélessel. A meccs végig izgalmas, de mint mindig a mardekár nem valami verseny szerű. Végig durván, és cél tudatlanok. Látszik csak minél több sebesülést akarnak okozni a játék alatt. Természetesen James a sztár hajtó, rengeteg pontot szerez végig. Mintha ez egyre jobban idegesítené az ellenfél csapatot, de James túl ügyes hogy elkapják. Az időjárás közben teljesen eltorzult, kezd az egész stadion fölé sötétség borulni. A fekete felhők egyre mérgesebben mordulnak az égen. Mindenki veszi elő a az eső köpenyét, vagy az esernyőjét akik nem a fedett résznél állnak. A játékosokat is lassan borítja be a köd, ami egyre sűrűbb lesz az idő múlásával. A játéknak mindig nincs vége. Kezdek szorítani, hogy mi hamarabb kapja már el az egyik csapat a cikeszt. Eléggé szorosan az állás, de talán még úgy is nyerhetünk, ha a mardekár kapja el. A borult ég elkezdi potyogtatni magából az eső szemeket, ami nem is lenne nagy baj ha nem csapna fel az orbitálisan nagy szél. Sóhajtok, ilyenkor fújnék bele a sípomba, és mondanám, hogy innen folytatjuk jobb időbe. De ez nem az a játék, ezt minden időjárás körülmények között végig játsszák. Ezt az egyet nem szeretem benne. A szél és a köd, az eső elhomályosítja a látványt.
Próbálom kifürkészni az embereket, és magát a játékot. Számolom magamba az embereket, hogy mindenki megvan e. Majd a mellettem lévő elsős, akinek egy oroszlán fej van a fején felszólal hangosan a barátjának, hogy nem látja Potter, hol van Potter? Kipattant szemekkel próbálom én is kivenni. Majd mások is beszélnek erről, hogy előbb még látták, már sehol se. Ugyan az a kis fiú hirtelen felordít, és mutat az égre. Valaki előbukkan, zuhan, de látszik, hogy próbálja uralni a seprűjét. De látom, hogy James-el a mezszáma. Gondolkodás nélkül elkezdek lefele futni, a pálya felé. Fél úton megállok, mikor valaki felsikít. A föld felett pár méterre megtudta James állítani a seprűt, majd egy gurkó telibe találja.
- James !! - üvöltöm el magam, de senki nem hallja, mert akkora zsivaj kerekedik. A griffendélesek őrjöngenek, a mardekárosok gúnyolódnak, röhögnek. Komolyan ezek fel se fogják hogy meg is hallhat?? A földbe gyökerezik a lábam, sokan oda sietnek, James barátai, tanárok, és sok lány is... Megfogják Jamest és viszik a kastély felé.

És most itt vagyok. Felértem végre a gyengélkedőbe, már késő van valószínűleg senki nincs itt, hisz takarodó van. Én is csak prefektusként lehetek kint. Hallottam a griffendél házban, hogy jól van rendbe fog jönni. De látnom is kell. Mély levegőt veszek, majd benyitok. Halkan elindulok, és keresem James
ágyát. Madam Pomfrey aki nem rég kezdett itt dolgozni, alig lehet idősebb nálam pár évvel, egy mosollyal köszönt majd megy a dolgára. Oda megyek James ágyához, mellé állok. Hálistennek így is látszik,hogy komoly baja nem esett. Nem hittem volna, hogy ezért a tökfejért ennyire fogok aggódni. Nagyon megijesztett, és hogy látom most, hogy jól van megnyugodtam. Épp alszik, gondolom jó sok fájdalom csillapító főzetet kapott. Csak el mosolyodom.
- Mindig a figyelem középpontjában akarsz lenni,mi Potter ? - jegyzem meg alig halhatóan, majd mikor megfordulnék és mennék az ajtó felé, megfogja a karomat.

©


Vissza az elejére Go down
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : James & Lily Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : James & Lily Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 11:36



Evans & Potter



Még az öltözőben is feszült a hangulat, mindenki a legrosszabbra számít, ami ha azt vesszük, annyira nem is meglepő, tekintve azt, hogy a Mardekár ellen kell játszanunk. Senki nem szól egy szót sem, ezúttal még én se, pedig máskor aztán alapvetően előveszem a szószátyár hozzáállásomat a többiek biztatására, de most valami más. A gondolataim messze járnak, mintha máris seprűre pattantam volna, és a hajamba kapó szelet érezvén szárnyalnék tova az égen. Tompa zajként érzékelem, ahogy a csapatkapitány taktikai megbeszélést tart, és még mindig úgy adja elő a szavait, mintha nem tudná már így is mindenki kívülről, hogy mi a terv. Elcsalni a mardekárosokat a pontszerzőktől, annyi gurkót adni nekik, amennyit lehet, a fogó pedig lehetőleg gyorsan kapja el a cikeszt, mielőtt még csontok törnének. Igen, a Mardekár és a Griffendél mérkőzések sosem számítottak barátságos mérkőzéseknek. Aztán egyszer csak a hang megszűnik, én pedig csak késve térek magamhoz révedezésemből. Csak én ülök még a padon, mindenki felállt, és most rám néznek. "LEGYŐZZÜK ŐKET!" kiáltással történik meg a csapat buzdítása, és még az én arcomra is kiül a szokásos mosolyom, miközben kivonulunk a pályára. Sorra pattanunk fel seprűinkre, hogy aztán a földtől ellökve magunkat, a levegőbe rugaszkodjunk, és megtegyük az első köreinket a pályán. Az idő nem valami kedvező, de ettől sosem riadunk vissza, történt már rosszabb is kviddics meccsen. Végül aztán megtörténik a kézropogtatás, és a játék kezdetét veszi. Ahogy arra számítani lehetett, a Mardekár nem játszik tisztán, és már a meccs elején ráakaszkodtak az egyik hajtónkra, hogy lesegítsék a seprűjéről. Én ahogy alkalmat láttam rá, és picit eltávolodtak egymástól, visszafordultam, és berepültem kettejük közé, ezzel jócskán ellökve a mardekárost, aki már ismét közeledett volna felé, hogy lecsapjon. Természetesen a gurkókat rendesen rám állították, de a többi játékos között cikázva sikerült elkerülnöm mindet. A kvaff többnyire az én kezembe kerül és azokat mindig be is dobom. Jócskán vezetünk, mégis kezdek már füstölögni magamban, hogy kapja el végre a fogónk a cikeszt. Aztán az idő rá is kezd, és lassan köd borul ránk. Hűvös esőcseppeket érzek az arcomon, ahogy a levegőben suhanok, de a látásviszonyok a legaggasztóbbak, ezért felhúzom a seprűmet. Megpróbálok teljesen felemelkedni, hátha a ritkásabb ködön keresztül hatékonyabban tudok mozogni. Viszont eközben nem vettem észre a Mardekár csapatkapitányát, aki ugyanígy tett, és oldalról belém jött. Valami reccsenést hallottam... és csak akkor jövök rá, nem is engem célzott, a seprűt akarta tönkrevágni, ami a hangból ítélve sikerült is neki. Csökken a magasságom, én pedig ahogy haladok vissza tejfehér, sűrű ködbe, próbálom még jobban felhúzni a seprűt, hogy ellensúlyozzam a zuhanórepülést, de az nem akar nekem engedelmeskedni. Egyre mélyebbre zuhanok, a seprű rázkódik, és vélhetően a tömegnek is feltűnhetett ebből valami, mert meghallom a feszült morajlást a szurkolótáborunk részéről. Még a földre érkezés előtt egy erősebb rántással sikerült vízszintesbe hoznom, és ahogy fordultam vissza, hogy újra emelkedjek, és játékba szálljak, a terelőjük ki is használta az átmeneti figyelmetlenségemet. Égető fájdalom hasított belém, a levegő kiszaladt a tüdőmből, ahogy a gurkó eltalált. Forgott körülöttem a világ, és ismét a föld felé közeledtem, de a felrántás ezúttal elmaradt. Ujjaim elernyedtek, elzsibbadtak a végtagjaim, és ólom súlyúnak éreztem magam. Meg akartam állítani a seprűt, de az émelygés, a szédülés és a hányingerem együttese elegendőnek bizonyult, hogy lassan de biztosan elsötétüljön előttem a világ. Mielőtt még lehunytam volna szemeim, éreztem, hogy lefordulok a seprűről, és háttal lomhán a fűbe csapódok, mégis tompának éreztem az esést. Hangokat, kiáltásokat hallottam, de aztán a zajok is elhaltak, én pedig átadtam magamnak a zsibbadásnak és a sötétségnek. Sokáig, mintha semmit sem éreztem volna. Mintha csak aludnék. Még azt is álomként érzékeltem, mikor néha kinyitottam a szemem. Mégis, a fejem kavarog, oldalamnál pedig enyhén szúró fájdalmat érzek. Mindezekkel viszont nem törődök. De aztán egy hang visszarángat a valóságba. "Mindig a figyelem középpontjában akarsz lenni,mi Potter ?"
A hang a legkellemesebben csengő, és mintha csak erre lett volna szükségem, kinyitom a szemem, és gyengéden elkapom a hang gazdájának karját.
- Talán csak a te figyelmed érdekelt. - mondom halkan, nyilván a nyugtatófőzetek hatása lehet, hogy ennyire őszinte lettem a közelében, de még egy halvány mosoly is megjelenik arcomon, ahogy pillantásom találkozik az ő zöld íriszeivel. A legszebb szempárral a világon. Ujjaim lustán lecsúsznak a karjáról, puhán végigsimítva a lány kézfején, hogy aztán visszaessen az ágyra.
- Maradj még. - máskor túlzottan magabiztos, kissé talán öntelt pillantásom, amiket eddig felé küldtem, most kérlelőre vált. Nem akarom, hogy elmenjen, mert (bár neki ezt sosem fogom bevallani) momentán semmi sem tudott volna jobban felvillanyozni, mint az ő társasága.

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : James & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
James & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 14:06

Evans & Potter

Meglep James, mikor kedvesen hozzám szól, és kérlel hogy maradjak. Az még jobban, hogy az érintése kis áramütésként hat rám. Mióta kikosaraztam, ő is szúrós lett velem, mint ahogy én vele évek óta. Egyszerűen az egoja és én nem fértünk meg mellette. Főleg mikor majdhogynem minden héten más lánnyal láttam, kicsi féltékenység mindig volt bennem. De ez az utolsó év más, mindenki számára. Mintha egy tornádó zúgott volna végig a 7. évfolyamon és mindenkinek új személyiséget adott volna. Én harciasabb lettem, nem érdekel olyan szinten hogy tökéletes legyek, csak azért hogy auror lehessek, az a célom nem a bizonyítási vágy hajt már. James is más lett, órákon jobban figyel, és komolyabba veszi. Ritkán kapják rakta csínytevésen,vagy már okosabban és nem feltűnően csinálja nem tudom. Főleg mióta híre ment a szüleim halál hírének, ismét kedvesebb lett hozzám. Imponál ez a változás, és teljesen más arcát ismerem meg egy olyan embernek, akiről azt hittem, hogy ismertem. Mély levegőt veszek, majd leül az ágya melletti székre.
- Remélem értékeled, hogy szabályt szegek. - mondom neki halvány mosoly kíséretében. A körjáratom végén járok, már nekem is aludnom kéne, vagyis már én is tilosban járok. Olyan furcsa, ilyen nyugodt körülmények között, és kettesben még nem voltunk. Mintha egy teljesen más bolygón lennénk, egy buborékban ahova senki nem léphet be. Nem hittem volna, hogy ilyen gondolataim lesznek a közelében.
- Hogy érzed magad? Nagyon ijesztő volt a látvány... - kezdek bele, a kezemet morzsolom. Mivan Evans, csak nem zavarban vagy?? Kérdezi a belső hangom, akire mérges leszek. - .. sokan ápoltak ám. A lányok kétségbe voltak esve. - kihúzom magam a széken, mosolyogva. Kell neki a jól bevált cukkolás a gyógyuláshoz, úgy érzem. Neki ez a lételeme lett.

©


Vissza az elejére Go down
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : James & Lily Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : James & Lily Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 16:18



Evans & Potter



Látni az arcán, hogy meglepődik a viselkedésem miatt, és a helyzet az, hogy egy nagyon kicsit talán még engem is meglep. De nem maga a helyzet, hanem az, hogy nem is hiányzik a korábbi énem. Miután lepattintott, olykor talán túlzottan is goromba voltam vele, és nemrég, mikor egyáltalán megtudtam, miért ilyen letört (mert persze ő nem mondaná el a világért se), kaptam csak észbe, mennyi mindenen mehet keresztül, amit én meg csak tetézek neki a rámenős, bunkó viselkedésemmel. Persze, még így is előfordul, hogy átváltoztatástanon lopva rápillantok, de nem akarok neki az egésszel újabb gondokat okozni. Régebben nem érdekelt a dolog, de... az rég volt. persze, igyekszem nem mutatni, hogy megváltoztam, de a közelebbi emberek érzik. Sirius is érzi, csak nem mondja, hogy elkerülje a mélyreható beszélgetéseket, amennyire csak lehet, Remus pedig egyenesen tudja, csak tiszteletben tartja annyira, hogy ne dörgölje az orrom alá. De attól még kiszúrom az arcán néha megjelenő félmosolyt, melyből nem nehéz kiolvasni, hogy átlát rajtam, és talán még egy kicsit örül is, hogy megkomolyodtam. Peter meg... nos, őt nem érdekli. Ő mindig is egy kicsit távolabb állt mindenkitől a csapatban. Néha már egyenesen úgy érzem, titkol előlünk valamit. Lily pedig... nos, fogalmam sincs, ő mit fog szólni ehhez az új oldalamhoz, de azt már pozitívumnak veszem, hogy kérésemnek megadva magát, leül az ágyam mellé.
- Viccelsz? Én ne értékelném? - nevetek fel halkan, amitől az oldalamhoz nyúlok, mivel szúró fájdalom hasít be a bordáim közé, de azért picit mégis erőlködöm, és megpróbálok feljebb ülni, hátamat a párnának támasztva, hogy így jobban láthassam Lily arcát. Te jó ég, már az is fura, hogy magamban Lily-nek hívom, mindig a vezetéknevén szokta szólítani őt, soha nem a keresztnevén. A következő mondata viszont határozottan meglep. Főleg az első fele. Mert függetlenül attól, ahogy hárított a végén, olyan érzésem támad, hogy mégsem teljesen ezt akarta mondani. Lily Evans aggódna értem? Ez valami új. Mégsem mutatom neki, mi jár a fejemben, csak felerőltetem arcomra a gúnyos mosolyt mondata után.
- Na és te? Jöttél megnézni, életben maradt-e az iskola bunkója? - nézek rá egy gúnyos félmosollyal az arcomon, ezzel próbálva rá terelni a szót, lehetőleg nem túl feltűnően. Mi a fene van velem? Simán adhatnám csak a csajozós oldalamat, elsütve, hogy bizony azok a lányok sokat is veszítenének. Még ő maga adta a kezembe ezt az ütőkártyát, engem mégis jobban érdekel ő, mint azok a lányok. Jól eltalálhatott az a gurkó, az tuti!

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : James & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
James & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 20:35

Evans & Potter

Mikor viccel, és elneveti magát fájdalom hasít az oldalába.
- Jesszus, óvatosan.. - mondom neki, komolyan aggódva. A gyűlöletemből, hogy lehet akkora aggodalom. Próbál felülni, segítek neki, feljebb teszem a párnát, hogy hátra tudjon dőlni kényelmesen. - ... nagyon fáj? - őszinte vagyok, nem játszom meg magamat. Elegem van a sok gyűlölködésből. Amúgy se bírom ha valaki szenved, és fájdalma van, főleg ha fontos nekem. Kipattan a szemem, saját gondolataimra. De tényleg ez van, ez a tény. Kár tagadnom. Majd a beszólásán szélesen elmosolyodom.
- Hát a bunkókra is szükségünk van az iskolába. Köztünk maradva, unalmas lenne az iskola nélkülük. És amúgy se kívánnám semelyik halálát... na jó nem egészen. - Nevetek, majd automatikusan egy kósza tincsét megfogom, ami az izzadságtól a homlokára tapadt, és hátra simítom ezzel végig simogatva a fejét. Ami jó érzéssel tölt el, majd ott időzik a kezem. Majd észre veszem hogy nézek mélyen a kék szemében, és mikor észre veszem magam teljes mértékben, elkapom a kezemet. Na jó ha nem ismerném magam, tuti tudnám hogy most elpirultam, de remélem nem.
- öhmm... bocs. - nem állunk valami jól egymással. Egyszer elhívott randira, kikosaraztam mert úgy éreztem a világ legnagyobb tahója és utáltam. De már nem hiszem hogy utálat volt, csupán távol tartottam magam tőle, hisz nem az én világom volt. De most, hogy megváltozott. Nem is tudom, a lényeg hogy nem tudom hogy mit akarok, és ha akarnék is valamit, ő már biztos nem akarna. Ki akarná azt a lányt, aki egyszer elutasította, és mindennek elhordta? Annyi minden jár a fejembe annyi mindenről. És egyszerűen én se tudom, hogy mit akarok.

©


Vissza az elejére Go down
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : James & Lily Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : James & Lily Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 20:54



Evans & Potter



Eléggé meglepődök a következő mondatától, amikor az oldalamhoz kapok, és ez lehet, hogy egy kicsit az arcomra is kiül, még akkor is, ha igyekszem visszafogni a dolgot. Sosem szerettem, ha az érzéseim leolvashatóak az arcomról. Így aztán egy megnyugtató mosolyt próbálok küldeni felé, jelezve, hogy nincs nagy baj, és a helyzet az, hogy az ő társaságával tényleg könnyebben elviselhető most a fájdalom. Persze attól még felülni nem a legegyszerűbb vállalkozás, de jól esik, hogy segít, és megkönnyebbülten sóhajtok fel, ahogy hátradőlhetek a puha párnára, ami kellemes megkönnyebbülést jelent, tekintve, hogy a szúró érzés az oldalamnál azonnal kezd alábbhagyni. Nem tudom, mivel érdemeltem ki ezt tőle, de azért hálás vagyok neki, és nem csak ezért, hanem azért is, hogy bejött hozzám, méghozzá úgy, hogy bajba is kerülhet miattam.
- Túlélem, járhattam volna rosszabbul is. - ha mondjuk nem látnám újra azt a szép szemét... oké, nyilván ezt már csak gondolatban teszem hozzá, hiszen gyanítom lekeverne egy pofont, ha ezt most közölném vele. Mindazonáltal egy újabb mosolyt küldök felé, hogy megnyugtassam némileg, és köszönetképpen is, még akkor is, ha tényleg nem teljesen értem, miért kezdett hirtelen aggódni miattam.
- Igaz, ha nem lenne olyan, mint én, nem lenne, aki kis híján megöli magát a kviddics meccsen. - vigyorodom el, és mosolyom ki is szélesedik édes nevetését hallva. Bár érintése meglep egy pillanatra, jólesően hunyom le a szememet, ahogy a hajamban érzem ujjait. nagyon jól esik a simítása, és ezt nem is tagadom, csak lassan nyitom ki a szememet, és mikor el akarja húzni a kezét, utánanyúlok és megfogom.
- Semmi baj. - nézek rá, őszintén mosolyogva, majd egy puszit adok a kézfejére, utána még egyszer utoljára végigsimítva ujjain, elengedem a kezét. Tetszik, ahogy elpirul, és legszívesebben végigsimítanék a szép arcán, viszont így sajnos nem fogom elérni őt.

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : James & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
James & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 21:30

Evans & Potter

Felhúzom az orrom a kifejezésre, hogy járhatott volna rosszabbul is.
- Na igen meg is halhattál volna. Komolyan nem értem viharba mi a feneért nem lehet lefújni a meccset... - teljesen felhúzom magamat. Megijedtem, és féltettem, lehet ez hozta ki belőlem, hogy valójában nem is utálom őt, sőt, aggódok érte. Féltem hogy baja lesz, hogy meghal, hogy eltűnik. A gondolattól is összerándul a gyomrom. Azt se vettem észre, és most fogom fel, hogy az imént kaptam egy puszit a kézfejemre, amitől olyan érzésem volt ismételten mintha áram rázott volna meg. A kezem magányosan hullik az ölembe, miután james elengedte. Egyre inkább feszengve érzem magam. Nem tudom mit kéne tennem, mit kéne mondanom. Egyet tudok, azt hogy nem akarok elmenni, itt kell lennem ez a helyes. Annak ellenére is hogy már késő van, ha rajta kapnak nekem annyi. Prefektus létemre ekkora szabályt szegni. De most valahogy nem érdekel, jó ez a kellemes és őszinte légkör. Sose voltunk így. Mély levegőt veszek csak zavartan nézünk egymás szemébe. Gyönyörű nagy kék szemeim vannak, ennek mindig is tudatában voltam.
- Ha már így beszélgetünk...- kezek bele, a hatás kedvéért megköszörülöm a torkomat. - .. szóval lenne egy ötletem. Ami több ponton is megszegné a házirendet.  - kezdek bele a mondandómba. Meg kellett szüntetnem a kínos csendet.
- Azt tudom, hogy jó vagy párbajozásból. Szeretnék szervezni egy titkos szakkört... - ezt már halkank oda hajolva mondom neki. Itt még szó szerint a falnak is füle van, és isten ments, hogy ez megtudja valaki.

©


Vissza az elejére Go down
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : James & Lily Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : James & Lily Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 0:39



Evans & Potter



Következő szavaira kissé megvonom a vállaimat, és lepillantok egy pillanatra. Sosem tartottam a haláltól, sőt... ami még furább, a mai után sem gondoltam bele, hogy meghalhatok, ahogy korábban se történt ilyen. Egyetlen pillanatot kivéve: mikor a pályán zuhanni kezdtem. De akkor se a halál gondolata foglalkoztatott: az egyetlen dolog, ami akkor megfordult a fejemben, ahogy a föld felé tartottam, lassan veszítve el az irányítást, az volt, hogy legalább még egyszer látni szeretném előtte Lily Evans arcát. Ami azért is fura, mert mindig is híres voltam a felelőtlenségemről, és még soha nem éreztem ilyet. Soha nem éreztem, hogy ennyire hiányozna valaki, ha mennem kéne.
- De... a legnagyobb bánatodra nem haltam meg, szóval felesleges felpörgetned magad. - nézek rá elvigyorodva, mert valami hihetetlenül aranyos most, ahogy felhúzza magát azon, miért nem állították le a meccset. Rég nem láttam már ennyire bepöccenni valamin. Márpedig ha ez a dolog ennyire felzaklatta, akkor valamennyire mégis csak aggódik. Lehetséges volna, hogy fontosnak tart? Nem ezt már biztos csak belemagyarázom... de akkor meg mi a fenéért aggódna értem? Ráadásul... baromi nehéz volt elengednem a kezét, és legszívesebben fogtam is volna, ameddig itt marad velem, de nem akarom ennyire kényelmetlen helyzetbe hozni. Igen, gyerekkorom óta bele vagyok zúgva, de... ez a vonat már elment. Ideje lenne végre beletörődnöm. Még akkor is, ha megint elveszek azokban a gyönyörűséges íriszekben, mikor zavartan egymásra pillantunk. Fogalmam sincs, mi ez az érzés már megint, de még sokáig el tudnám őt nézni.
- Az iskolaelső, aki szabályokat akar szegni? Ki vagy te, és mit csináltál azzal a Lily-vel, aki közölte, hogy forduljak fel? - nézek rá széles mosollyal az arcomon, mindazonáltal határozottan felkeltette a kíváncsiságomat, ezért közelebb mozdulok hozzá az ágyon, már amennyire ezt a mocorgást fájó oldalam engedi, és kíváncsian hallgatom szavait.
- Mármint párbaj szakkört? Na és be akarsz invitálni? - a mosolyom mg mindig nem tűnik el, de nem azért, mert viccesnek találom a helyzetet, hanem azért, mert még mindig nem emésztettem meg, hogy Lily Evans szabályt szeg. Közben meg... nos, talán a közelség miatt, ujjaimmal játszani kezdek hajával, arcáról le nem véve a pillantásomat.

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : James & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
James & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 11:09

Evans & Potter

Mély levegőt veszek, majd lassan kifújom az orromon. Kb ha rajzfilm figura lennék úgy nézhetnék ki mint egy bika, aki füstölög a méregtől. Miért húzom fel magam? Nem is értem, de az biztos, hogy Potter tudhatná, attól ellenszenves volt mindig is, akkor se kívánnám a halálát. És most hogy kezdem észre venni az érzéseimet, amit egy majdnem tragédia hozott ki belőlem, még jobban dühít. Szó sincs róla, hogy kívánnám a halálát. Hülyén fog hangzani, de nem tudnám elképzelni az életemet nélküle. A veszekedéseink már olyan természetesek lettek mint a levegő vétel. Kicsit elmosolyodok magamba, hisz remek feszültség levezetés is volt, hogy volt egy ember akin letudtam vezetni a felhalmozott dühömet. Szegény volt mindig is a box zsákom. Aki mindig kapóra jött mikor eleve ingerlékeny voltam. Ő mindig csinált valamit amiért elkezdődhetett a vita. És most be kell vallanom utána kicsit le is nyugodtam. Így vissza gondolva kicsit sajnálom is, lehet valamikor túl keményen bántam vele, de a nagyját megérdemelte.
- Örülök, hogy nem esett komolyabb bajod, már mondtam. Nem tudna senki az őrületbe kergetni, és kiélni magam a veszekedések által. - nyugtázom a dolgot. Lenyugszom mert úgy érzem ebből is csak veszekedés lenne, ha többet mondanék, bolond. Mind a ketten lenyugszunk egy kicsit, bár nem tudom hogy ő egyáltalán ideges volt e, de szerintem a főzetek által most nyugodtabb mint valaha. Hálás vagyok magamnak a téma váltásért. Ahogy gondoltam James kapva kap az ötletemet, de az még jobban felvillanyozza, hogy én ötletem. Ezen elmosolyodom, mi történt veled Evans? Élvezem hogy tilosban járhatok? Igen legbelül bevallhatom magamnak, hogy a jó kislányos szerepet eddig , a szüleim haláláig még talán jó volt. De egyedül lettem, a Roxforti életemen kívül nincs senkim és semmim. A nővérem összeházasodott valakivel, és hallani se akar rólam. A gondolattól, össze szorítom az öklömet, és próbálom vissza fogni a sírást, isten ments hogy pont James előtt bőgjem el magam. De egy két könnycsepp persze legördül az arcomon. Majd mintha semmi nem történne folytatom a tervem beszámolóját.
- Igen, főleg tanárnak kellenél. - szedd össze magad Evans! - Valami folyik az iskolán belül is. Lucius Malfoy-al volt egy ijesztő beszélgetésem, konkrétan megfenyegetett, és szinte mindenkit akik nem csatlakoznak hozzájuk. Ez nekem eléggé nagy bizonyíték ahhoz, hogy nem vagyunk biztonságban. Legalábbis az én fajtám. Nem akarok pánikot kelteni, csak szeretném hogy aki szükségét érzi szintén, megtudja magát védeni. - a hajammal való játszadozása csak most tűnik fel, amitől megfeszülök és zavarba jövök. - öhmm. - motyogom, most elhúzódjak vagy ne ? Eszem: igen, Szívem: ne. Istenem Evans..


©


Vissza az elejére Go down
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : James & Lily Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : James & Lily Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 23:25



Evans & Potter



nem tudom levenni róla a szememet, bár nem is nagyon tudom, mire vélni a dolgot. Aranyos, hogy ennyire felpörgette magát a dolgon, meg azon, hogy akár meg is hallhattam volna, viszont a következő, őszinte válasza, egy kicsit meglep. Lily Evans részéről a hét év alatt nem kaptam ennyi törődést, mondjuk elképzelhető, hogy ez fordítva is igaz, hisz miután kikosarazott, olykor én is elég bunkó tudtam lenni vele, és nem igazán vettem figyelembe az érzéseit. Őszintén... az se érdekelt, mit érez. Tapló voltam vele, és kicsit most kezdem bánni, hogy annyira gyerekesen viselkedtem korábban.
- Ó, a veszekedéseink nekem is hiányoznának, meg az, hogy közöld, nem vagyok jobb, mint egy átlag mardekáros. - nem tudom, milyen nyugtató főzeteket kaptam, de máris utálom őket, mivel kezdenek túlzottan is őszintévé tenni. Mondjuk, nincs is mit tagadni rajta, olyanokat senki mással nem tudok veszekedni, mint amiket korábban Lily-vel lezavartunk. Néha még én is úgy éreztem, hogy bármelyik pillanatban pálcát fog rántani és megátkoz. Na nem mintha lett volna esélye, hiszen úgyis kivédtem volna, de nem is volt hozzá szüksége, hiszen már a nyelve is elég csípős volt ahhoz, hogy ne kelljen hozzá átkot használnia. A helyzet pedig az, hogy olykor még én is eléggé élveztem a szócsatáinkat, bár teljesen más okokból kifolyólag... az volt a legegyszerűbb módszer rá, hogy közelebb legyünk egymáshoz. Már épp kérdezném is, újabban hová lettek a szóváltásaink, mikor könnycseppeket látok legördülni az arcán, és ettől valami fura érzés kerít hatalmába. Kezem automatikusan mozdul, mintha ez lenne neki a legtermészetesebb, és nem is tudok megállni abban, hogy Lily arcához érve egy gyengéd simítással letöröljem róla könnyeit. Nem tudom, meg merjem-e kérdezni, mi a baj, hiszen, nem tartozik rám, valószínűleg el sem mondaná, mégis, a kezére teszem az enyémet, amolyan megnyugtatásnak szánva. Nincs egyedül... valami ilyesmit szeretnék éreztetni vele ezzel.ű
Csak mikor újra beszélni kezd, veszem észre, hogy már hosszú másodpercek, talán percek óta rajta hagytam kezem az övén, és lassan kezdem lehúzni, kicsit is simítva az övét,
- Megfenyegetett? - nézek rá kikerekedett szemekkel. Az, hogy Lily Evans engem akar, mint tanár, most eltávozik agyam hátsó zugába. ha Lucius egy kicsit is bántotta, teszek róla, hogy megemlegesse egy életre, és nem fog érdekelni, mi a fészkes fenére készül. Észre sem veszem, de én kezdek úgy fújtatni, ahogy Lily tette az előbb. Csak kekor tűnik fel, hogy kezem még mindig ugyanott pihen, ezért elhúzom, hogy ujjaim másodpercekkel később játszani kezdjenek a hajával.
- Mi az? - nézek rá, magamhoz térve révedezésemből, észre sem véve, hogy talán a haját birizgáló ujjaim zavarhatják. Túlságosan felhúzott ahhoz Lucius és a fenyegetése.

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : James & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
James & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 0:03

Evans & Potter

Nem is tudom, hogy voltam e már ennyire zavarban valaha mint most. Voltam már randizni, egy Hollóhátos sráccal Gale-nek hívták. De akkor se voltam ennyire zavarba, és nem voltam ideges, mint most. Persze nem volt további randi, egyszerűen lekötöttek a dolgaim, és hát nem vonzódtam hozzá igazából. Gondolom a többi csak rossz kifogás volt, és volt az valódi oka. Nem tetszett, nem volt természetes hogy vele vagyok, mint most Jamesel. Ránézek kicsit mosolyogva.
- Azt ne mond, hogy megbántottalak vele. - figyelem a vonásait, a reakcióját. Igen mondtam neki hasonlót, de csak arra céloztam hogy oké Piton aki a legjobb barátom volt le sárvérüzött, viszont ő előtte fejjel lefelé lógatta. Mivel engem a sárvérű szó hidegen hagy, csak a mögöttes jelentése érdekel, dühömben megmondtam neki nem jobb nála. És máig én gondolok arra a napra vissza, nem vonnám vissza a szavaimat. De álmomban se gondoltam volna, hogy ezzel megbántottam volna őt. Soha nem gondoltam volna hogy James-et egyáltalán meg lehet bántani. Mindig magabiztos, a szavak csak úgy reppentek mellette. A végén még kiderül, hogy egy érző emberrel van dolgom.
Igen jól éreztem a könnycseppeket, mert letörli az arcomról. Meg se lepődök, olyan... természetesen hat. Mintha már tett volna ilyet, és ennek így van rendjén. Csodálkozom, hogy nem kérdezi meg mi a gond. Potter ma nagyon sok meglepetést okoz nekem. Mintha más ember lenne, de van egy olyan érzésem, most van dolgom az igazi James Potterrel, és eddig csak az álcáját ismertem. Meglepődöm, hogy csak ennyit tesz hozzá a zseniális tervemhez. Én itt felvázolom neki a helyzetet, hogy az iskola szerintem veszélyben van, ő meg ennyit kérdez. Csak pislogok rá.
- Igen megfenyegetett. Az iskola udvarán a minap, de iskolán belül úgysem tud mit tenni. Amúgy is megtudom védeni magam... - remélem. - Ebből kifolyólag gondolom, hogy nagyobb dolgot terveznek. Szóval ? Benne lennél?  Tudom nem valami biztató számodra, hogy én találtam ki... - Számomra érthetetlen hogy mire is húzta fel magát ennyire, lehetséges hogy aggódna értem? Nem hiszem..
Mikor megkérdezi mi az , én nem feltűnően kiszedem a hajam a kezéből. Most koncentrálni kell komoly dologról van szó, én komolyan gondolom. James noteszába meg nem fogok bekerülni...  nem hiszem hogy komolyan gondolná ezeket... miket is ?


©


Vissza az elejére Go down
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : James & Lily Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : James & Lily Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 20:34



Evans & Potter



Ilyen furán még nem éreztem magam soha, és ez most nem a meccsen történtek miatt van, nem a sérülések, de még csak nem is a főzet miatt, amit kaptam. Ez most más. Valami intenzív, amit még korábban nem éreztem, de Lily közelsége váltott ki, az, hogy bejött hozzám meglátogatni, az, hogy hagyta nekem, hogy megérintsem. Fogalmam sincs, mi ez az érzés, vagyis... de, fogalmam az éppenséggel van. De az nem lehet. Egyszer már kikosarazott, nem lehetek azóta is belezúgva Lily Evans-be... úgy se akarna semmit tőlem, eleget bunkóztam vele ahhoz, hogy ne akarjon. De én meg nem akarom, hogy elmenjen, ahhoz most túlságosan is jó érzéssel tölt el az, hogy itt van. Ráadásul mosolyától máris jobban kezdem érezni magam. Még akkor is, ha kérdésére igyekszem teljesen pókerarcot vágni, hogy ne olvashassa le róla, hogy hazudok.
- Megbántani? ugyan, kérlek, tudod, hogy nem szoktam én felvenni az ilyesmit. - jegyzem meg egy félmosollyal az arcomon, de aztán el is emelem róla a pillantásomat. nem tudom, néha valamiért úgy érzem, ha hosszabb ideig nézek azokba az igéző zöld szemekbe, akkor egy idő után át fognak látni rajtam, mintha csak röntgenszemek lennének. Akkor pedig átlátnának azon is, hogy most hazudtam, átlátnának azon, hogy a bunkó, fennkölt viselkedésem az irányába védelmi mechanizmus, mert nem merem tudatni vele, hogy tetszik nekem, átlátna rajtam, és akkor megtudná, hogy az eddigi James Potter a színjátékom része volt. Ezt pedig nem szeretném. Jobb így. Tartson csak bunkónak, hiszen egy olyan személy, mint ő... nos, ú úgyis jobb alakot érdemel, aki mellette áll. Nem pedig egy olyat, mint én. Mégis olyan érzésem van most, mintha lehullt volna az álcám. Azzal, hogy megláttam az arcán a könnycseppeket, nem bírtam tovább adni azt, hogy nem érdekel. Miután letöröltem róla könnyeit, egy kicsit még meg is simítottam az arcát. Furcsa... nem állít meg, pedig minden oka meglenne rá, hisz soha nem értem még hozzá. Ennyire barátian sosem.
- Igen, benne vagyok. Az ötlet szerintem szuper, és teljesen igaz, hogy jobb az, ha az ember meg tudja magát védeni. - nem értem, miért ne lenne biztató a dolog, hisz ennek semmi köze ahhoz, hogy ő ajánlotta. Igen, szerettem vele régebben bunkónak lenni, de akkor is... egyáltalán nem kevesebb a szememben az ő szava másokénál. Sőt... talán épp az ellenkezője az igaz.
- És, hogy tudd: nem mondtam, hogy ne tudnád magad megvédeni. De ne is próbáljon meg bántani, mert tenni fogok róla, hogy Lucius megemlegesse egy életre. - nézek rá, pillantásom őszinte, arcom komoly, a korábban sokszor használt gúnyos vagy fölényes mosolyomnak most nyoma sincs. Igenis féltem őt... és nem hagyom, hogy bárki bántsa. Így belegondolva... valószínűleg furcsa neki ez a hirtelen "vallomás". Nekem is az. s csak ekkor értem meg a mozdulatát. amivel ujjaim közül kiszabadította haját, így én visszaeresztem a kezem az ágyra.
- Ne haragudj... - nézek a szemébe, és ezúttal nem akarom levenni róla a pillantásomat. Ami azt illeti... valamiért zavar, hogy nincs egy picit közelebb...

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : James & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
James & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 22:27

Evans & Potter

Kicsit elnevetem magam, na persze Pottert nem lehet megbántani. Átlátok rajta, akár akarja akár nem. Igenis ezzel megbántottam látom rajta. Ügyesen próbálja rejteni. De a mai este más. Mintha mikor beléptem volna a gyengélkedő ajtaján, egy másik dimenzióba kerültem volna. Ahol mintha meg se történt volna az elmúlt 7 év és mind a ketten teljesen új lappal nyitunk. Jó ember ismerő vagyok, de James-en olyan kemény maszk volt végig hogy nem lehetett kiismerni. De most látom, hogy hazudik. Megérintem reflex szerűen a kezét.
- Sajnálom, hogy azt mondtam. Nem mondom, hogy nem gondoltam komolyan, de akkor ott abban a szituban jogosnak éreztem. De ha így jobb, akkor sajnálom. - bármennyire is próbálja leplezni, de ő is érző emberi lény. Csak nem hittem volna, hogy annyi minden közül amit a fejéhez vágtam, pont ez ütötte szíven. Majd elengedjük egymás kezét ismételten. Tényleg mintha más dimenzióba lennénk. Azt hiszem nem csak Jameset kéne elemeznem, hanem magamat is. Még hozzá, hogy ez a James Potter tetszik, bárcsak mindig ilyen lenne. Lehet ki se kosaraztam volna, és ki tudja hogy alakultak volna a dolgok. De vajon, ha kikerül a gyengélkedőből is ilyen lesz ? Vagy teljesen vissza teszi a maszkot? De miket is gondolok, és ha igen? Azóta nagyon sok lány jár a nyakán, és ő az övéken. Biztos nem a világ legnagyobb strébere fog neki kelleni, főleg aki egyszer már nemet mondott neki. Valamiért ez a gondolat elkeserít, de ez van. Kicsit reménykedek ez miatt, hogy vissza veti a régi önmagát, hogy ne szeressek bele véletlenül se, mert csak fájdalmat és csalódást fog nekem okozni. A kezemet végig tördelem, nagyon ideges lettem, és zavart. Majd kicsit lenyugszom, mikor bejelenti, hogy benne van a tanításban, és az ötletben.
- Nagyszerű. Akkor beszélj Remussal, vele beszéltem erről elsőnek. Ő is eléggé lelkes, és együttműködő volt. - mosolygok, kezdek a témától megint csak ellazulni.
- Már csak azon kell agyalnom, hogy fogom nagy titokban értesíteni a megfelelő embereket. Nem kéne hogy kitudodjon, és beköpjenek minket. - sóhajtok hisz ez is benne van a pakliban, és eléggé félek tőle. Annyi erőfeszítés azért, hogy tanuljunk valami hasznosat, és a végén mindenkit akit belevittem megbüntethetnek mindenkit vagy kicsaphatnak. Csak most gondolok bele, hogy mekkora felelősség is ez.
Komolyan, de ahogy mondja, hogy Lucius megbánja ha bánt, az meghat. Senki soha nem akart még megvédeni, inkább bántottak az emberek, és magamat védtem mindig is meg. Jól esik, csak mosolyogni tudok zavartan.
- Hát köszönöm. Ez jól esik, csak fura hogy ijedt tőled hallok. Azt hinné az emberek, te dobnál oda neki elsőnek. - zavartan nevetek. Fura ez az egész szituáció, de hogy őszinte legyek magamhoz, meg tudnám szokni.
- Semmi gond.. - mosolygok még mindig mint a tejbe tök. Lehet alszom, és most álmodom.. ?

©


Vissza az elejére Go down
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : James & Lily Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : James & Lily Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. 2014 - 17:45



Evans & Potter



A nevetésére azért én is elfojtok nagy nehezen egy mosolyt. Aranyos a kacaja... de vajon miért varázsol el ennyire? Olyan, mintha valamiféle szerelmi bájitalt adtak volna gyógyfőzet helyett. Minden, amit korábban idegesítőnek találtam Evansben, most tetszik. Az persze kicsit zavar, hogy valamiért most roppant könnyen átlát a maszkomon, pedig hét éven át nagyon jól sikerült rejtegetnem, milyen is vagyok. Nem akartam, hogy ilyennek lásson, és mostanáig mindez sikerült is. Akkor most mi lett más? Talán a balesetem miatt lenne? A jelenléte ébreszthetett fel abból, amibe eddig merültem? Bárhogyan is, mikor megérinti a kezemet, a szívem hevesebben kezd verni, ujjaim pedig reflexszerűen simítanak végig az övéin. Nem akarom, hogy ez a pillanat véget érjen.
- Ugyan... egy szóval sem mondtam, hogy nem volt igazad, mert nagyon is jogosan mondtad. Tényleg nem vagyok jobb. Csak tudod... addig ebbe nem gondoltam bele, te voltál, aki ráébresztettél. Szóval, igazad van, és nincs is miért bocsánatot kérned. - miközben beszélek, mélyen nézek Evans szemeibe, egyrészt azért, hogy mutassam, minden egyes szavam őszinte, és komolyan is gondolom őket, másrészt pedig azért, mert ez egy jó alibi arra, hogy azokat a gyönyörű, zöld íriszeket fürkésszem büntetlenül, még akkor is, ha egyszer fennáll a veszélye annak, hogy el fogok veszni igéző pillantásában. Mi a titkod, Lily Evans? Hogyan tudsz így elbűvölni? Nem örülök, hogy ujjai eltűnnek ujjaim alól, melyek eddig kezét simogatták, nekem pedig persze csak ekkor tűnik fel az, hogy mindaddig az ujjaival játszottam. Ahogy az is, hogy milyen felemelő érzés volt megérinteni selymes, puha bőrét. Szemeimet nem tudom levenni róla, egyszerűen megigézett a szépsége, még akkor is, ha ezt neki sosem vallanám be. Persze, szép is lenne, itt helyben megátkozna, ha megtenném. Vagy talán mégsem? Pillantásom lassan lecsusszan arcáról a kezeire, amiket most is épp tördel. Láttam már idegesnek, dühösnek, de ilyen nyugtalannak még sosem. Zavarban lenne? Mindenesetre kezeihez nyúlok, és nyugtatólag megfogom őket, hogy hagyja abba ujji tördelgetését.
- Mindenképp fel fogom keresni. Mondjuk... meg kell mondanom, furcsállom, hogy ilyen nyitott volt, Sirius szokott ilyesmikre inkább vevő lenni. - mosolyodom el. Na igen, mindig is Holdsáp volt közöttünk az, aki a maga módján inkább igyekezett visszafogni minket. Mondhatni, az ész a csapatban. Például ő tanított meg engem a patrónus bűbájra, mikor az egyik visszaváltozása után visszajött a Szellemszállásról, és beszélgetni kezdtünk.
- Emiatt ne aggódj, majd segítek kitalálni. Megoldjuk... csak kerüljek ki innen végre. - nézek végig kicsit talán dühösen is a termen. Még csak ez az első éjszakám itt, de máris unom, hogy ágyhoz vagyok kötve, és nagyon remélem, hogy Madame Pomfrey nem akar hetekig itt tartani. Talán, ha szépen megkérem, elenged hamarabb, hisz nem sokkal lehet idősebb nálam. Mondjuk... elég szabályszeretőnek és elhivatottnak tűnik, nem kizárt, hogy még itt kell töltsek egy pár éjszakát.
- Sosem tennék olyat. - nézek komolyan a szemébe, és ezúttal nem is hülyéskedem el a dolgot. Igen, voltak nézeteltéréseink, de sosem tudnám őt bántani. Soha. Kezem pedig, mely mindeddig kezein pihent, amit észre sem vettem, utolsó szavai után megindul, és megérintik Lily állát, mutatóujjammal végigsimítok az ajkai alatti részen, majd oldalt felcsúsztatva kezem, megsimítom szép arcát.

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : James & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
James & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. 2014 - 23:55

Evans & Potter

Csak pislogok, érzem a könnycseppek amik folyton kitörni készülnek is megfagynak a szemembe. Mit mondott az imént? Végülis helyeselt, és igazat adott nekem? Szegény szerintem a fejét is beütötte. Oké más este ez mint a többi, az biztos. Az is biztos, hogy történt valami vele, és velem, és velünk. Valami van a levegőben.
- Hát Potter már bátran kijelenthetem, hogy egy csodának lettem szemtanúja. - mondom neki tréfásan, egy csepp gúnnyal a hangomban. Szóval azt akarja mondani, hogy benne van a kezem a változásában? De tetszik ez a James Potter. Az este után csupán remélhetem, hogy nem a gyógyfőzetek hatása, hanem ez a valódi arca. És hogy mit súg a megérzésem? Azt hogy ez a valódi arca, amit próbált évekig eltakarni, csak hogy megtartsa a kemény fiú álcáját. Hogy honnan tudom? Mert én is ezt csináltam. Én voltam a stréber jó kislány évekig. Hogy miért? Mert féltem. Mugli születésű vagyok, és hálásnak kell lennem minden itt töltött percemért. Jó akartam lenni mindenből, bizonyítani, hogy egyetlen egy dolgot se hibázzak el. Féltem végig ha bármilyen hibát is vétek, mehetek innen. Vagy kiűznek azzal, hogy nem tartozom ide. Sok mindentől félek. Már belefáradtam ebbe, és szerintem James is. Nehéz évekig fen tartani egy látszatot ami/aki nem vagy valójában. No lám egy közös vonás bennünk?
A kezünk bárhogy de mindig reflexesen össze ér. Mintha keresnék a kezeink egymás társaságát, mintha ez lenne természetes. Minden egyes érintés kicsiny áramütésként ér. Próbálom össze szedni magamat.
- Na igen engem is meglepett Remus lelkesedése, de nagyon örülök neki is. - ajkamba harapok, mert majdnem kikotyogtam, hogy tudom Remus titkát, hogy vérfarkas. Nem tudom, hogy tőlem, vagy tőle kéne megtudnia, hogy már én is tudom. De inkább a barátjától tudja meg. Majd az eszembe villan ismételten a Malfoy ügy. Nagy nézettségünk volt az udvaron, és ő nem is hallott róla?
- Te nem hallottál arról, hogy Malfory pálcát szegezett egy lányra az udvaron? - Nagyon meglepődött mikor ezt említettem neki, de lehet hallott róla, csak nevet nem említettek neki. Kirázz a hideg ha megint vissza gondolok arra a pillanatra. És arra, hogy mennyire szerettem volna ha James előbukkan a semmiből, és... megvédene. Igen gondoltam rá akkor. Mindig mindenhol ott van, akkor nem volt. Ezért természetesen nem hibáztatom. Meg amúgy is semmi kötelessége engem menteni. Csak féltem akkor, igen megrémültem és ő jutott az eszembe.
- Ha kijutsz innen nagy bulizásban kell részt venned. Már most tervezik a Griffendél toronyba az Merlin hoszta Pottert bulival. A lányok sütni is akarnak. Amúgy megnyertétek a meccset, de ezt gondolom már tudod.- mosolygok rá lelkesítve, hogy minél hamarabb gyógyuljon meg, és annál hamarabb kezdődhet a bulizása.
Majd bejelenti, hogy végülis soha se bántana. Nálam a szavak mindig átröppennek, de most nem csak üres szavakról beszélünk. Hanem, a nézése, a tekintete. Utoljára akkor nézett így rám, mikor Piton sárvérűnek nevezett, és ő bejelentette nekem, hogy sosem neveznek annak. Őszinte, és érzelmekkel teli. Közbe kicsit közelebb hajol, végig simítja a számat, ami teljes egészében beleremeg, majd megsimítja az arcomat. Mély levegőt veszek, lenyelem a könnyeimet, és megfogom a kezét, amit még mindig az arcomon tart. Nem veszem el onnan, csak fogom a kezét,közbe végig a szemébe nézek.
- James, én.. - mit mondjak ? Lehet mennem kéne. Hogy mit érzek ? Hogy megakarom csókolni, de nem érzem most helyesnek. Félek hogy tényleg a főzetek hatása, és holnap csak egy gúny tárgya leszek.

©


Vissza az elejére Go down
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : James & Lily Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : James & Lily Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeVas. 17 Aug. 2014 - 1:09



Evans & Potter



Sikerült őt meglepnem, és ennek őszintén örülök, még akkor is, ha közben zavart is egy kicsit, amiért ennyire könnyen átlátott a maszkomon. Valamiért most úgy érzem, Lily Evans az, aki talán mindig is a legjobban ismert, aki a zöld íriszeivel be tudott látni a lelkembe, akkor is, mikor nem akartam, és ez nem változott szerintem még a mai napig sem. Viszont tényleg komoly hatással van rám ,hiszen eddig soha nem helyeseltem, nem adtam neki igazat, márpedig az imént pontosan ezt tettem, méghozzá mindennemű lelkiismeret furdalás nélkül. Gondolom, most aztán milyen furának tarthat, nyilván még az is megfordul a gondolatai közt, hogy a meccs során valami komoly fejsérülést szenvedtem.
- Csoda? Azért ne túlozzunk, csak mondjuk úgy... eleget gondolkodtam az utóbbi időben ahhoz, hogy egy pár dolgot másképp lássak, mint eddig. - megint mosolyogva nézek rá, hiszen szerintem valóban túlzás lenne csodának titulálni azt, amit produkáltam, akkor is, ha hatalmas változást jelent. Bár igazából magam sem tudnám megmagyarázni, pontosan miért is a változás. Mármint, persze, tudom. Az utóbbi időben valahogy minden megváltozott, és megváltoztam én is. Mindenben másképp kezdtem szinte gondolkodni, és talán ezért van az, hogy most megint annyira másként tekintek Lily-re. Igen, eddig nem tartottam többre a teperő, stréber lánynál, aki annyira tökéletes, hogy jobb dolga híján imád belekötni mindenbe, amit én csinálok és a lételeme az, hogy kioktasson, de be kel lássam, gyerekesen viselkedtem. Az ellenségemként kezeltem, és olykor meglehetősen igazságtalan dolgokat is sikerült a fejéhez vágnom, amit ma már természetesen nem tennék meg, de hát... az ember nem igazán válogatja meg a szavait, főleg, ha dühös és még emellé párosul az is, hogy nem igazán érdekli, mivel illeti a szemben lévő felet. Igazságtalan voltam vele, és mindazok ellenére, amin az elmúlt hat és fél év alatt keresztülmentünk, ő aggódik értem, és bejött hozzám ma éjjel a gyengélkedőre, pedig ezért prefektus lét ellenére is komoly bajba kerülhet. Azt meg nem akarom, hogy miattam nézzenek rá másképp a tanárok. De ez... nem könnyű. Ahogy nem könnyű elszakítanom az ujjaimat az övéitől, a kezem élvezi az övének a társaságát, sőt, mintha folyton azt keresné, mikor érintheti meg.
- Én is örülök, persze. Majd elbeszélgetek vele, hogy végül is, mitől lelkesedett be ennyire. Bár van egy tippem. - halvány mosoly jelenik meg az arcomon. Remus a vérfarkas kór miatt gyakran viselkedik másképp, mint egyébként szokott, mivel úgy érzi, hogy ő egy veszedelmes fenevad, pedig ez messze nincs így. Persze, fogalmam sincs, és valószínűleg sose fogom tudni, milyen érzés lehet neki ilyesmin keresztülmenni, de a belső szörnye miatt szereti úgy érezni, hogy a másmilyen viselkedéssel kompenzálhatja majd. Mint aki attól tart, megutálnák azért, amilyen, de szerintem ez butaság. Én például sosem fogom elítélni a farkaslét miatt, és gyanítom más sem. Mégis tart attól, hogy nem fogadják el, és szerintem ez állhat annak is a hátterében, miért ment ebbe bele olyan lelkesen. Nos... úgy fest, lesz egy kis beszélgetni valónk, Holdsáp, öreg harcos.
- Hallottam valamit, de nem mondhatnám, hogy konkrétat, meg különben se szoktam Malfoy-jal meg az ilyen dolgaival fogl... várj csak, az te voltál? - kerekedik ki a szemem, és döbbenten meredek rá. Úgy hallottam, Malfoy nem bántotta a lányt, és most, hogy a sztori kiegészült részletekkel, pontosabban nevekkel, hatalmas mázlija van, hogy nem tette meg, mert ha csak Lily egy hajszála is meggörbült volna, nem törődtem volna a következményekkel, se a tanárokkal, se a kicsapással, tettem volna róla, hogy minimum a Szent Mungóban végezte volna a tettéért. Mégis... a düh mellett valami más is elönt. A félelem. Belegondolok, hogy Lily megsérülhetett volna, és ettől görcsbe rándul a gyomrom, a torkom pedig elszorul. Nem akarnám, hogy valaha is baja essen.
- Egy Potter buli? Hmm... nem hangzik rosszul. - jelenik meg egy széles vigyor az arcomon a szavai hatására, és egy kicsit a gondolataim is elterelődnek legalább a Malfoy incidensről. Csak bólintok a meccs eredményre, igen a csapat már tájékoztatott efelől, de mégis visszaterelem a szót.
- De a buli csak akkor jó, ha ott van az is, akit a leginkább szeretnék ott látni. - mosolyom lassan ellágyul, mélyen nézek a szemébe és a pillantása rettentően elvarázsol. Bőröm kellemesen bizseregni kezd, mikor keze az enyémen simul, miközben ujjammal simogatom szép arcát. Mondani akar valamit, mire én csak elkezdem egyre közelebb húzni magamhoz, másik kezemmel felkönyökölök, hogy közelebb hajolhassak hozzá, és hogy az ablakon besütő hold fényében megcsillanó ajkaira tapasszam az enyéimet. Megcsókolom őt, és csak arra tudok gondolni, ha el is tol magától, ez a pillanat varázslatos. Csak ő van, meg én, és ezt senki nem veheti el tőlünk.

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : James & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
James & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeVas. 17 Aug. 2014 - 14:18

Evans & Potter

>Music<
Ahhoz hogy az idegességemet levezessem, azt hiszem szükségem lesz egy kis kötözködésre, szurkálódásra. Nem akarom hogy elbízza magát, hogy csudi kedves vagyok ma egész éjszaka vele. Éjszaka, na igen még a szabályokat is megszegem miatta. Pedig egy hónap van még karácsonyig, de már megkapta tőlem az ajándékát.
- No lám még egy csoda? Gondolkodunk is már Mr. Potter? Azt hittem az az elved, hogy mindennek neki fejjel a falnak.- gyerekesen kinyújtom rá a nyelvemet. Jesszus, miket hoz ki belőlem James. Még gyerekkoromba se csináltam ilyet, ezen el is nevetem kicsit magamat. De nem tart sokáig, mert végig feszült vagyok, de nem konkrétan miatta, hanem magamat idegesítem. Úgy érzem simán menni az ellezulás mellette, csak én nem hagyom saját magamat. Mintha nem akarnám beleélni magam a helyzetbe. Félek tőle, félek Jamestől és az érzésektől amik most keringenek bennem. Nem akarom, hogy megbántson. Az ujjaimat egyre jobban tördelem, mire megfogja a kezemet. Lenyugszom, és adok az érzéseknek, egyszerűen megfogom én is a kezét. Mintha egy energia löket menne végig rajtam, ami megnyugtatna.
- Köszönöm, akkor ezt még megtárgyaljuk.. mármint, hogy hol és mikor lesz az első szakkör.- zavarban vagyok, igen. Össze kell szednem magam, és normálisan beszélni, meg kell találnom a szavakat. De már egyre izgatottabban várom a szakkörünket. - A lényeg hogy lelkes, biztos ő is örülne ha megtudná védeni magát. -annyira nehéz vissza fognom magamat, hogy kezdjek el beszélni Remusról, vagyis a vérfarkasságáról. Annyi kérdésem lenne, nagyon rossz vissza tartani, és figyelni a saját szavaimra.
Na igen olyan gyorsan elfutottam a Malfoy incidens után, ahogy csak tudtam. Lehet nem is tudta tényleg senki, hogy én voltam, vagy aki igen az épp nem pletykál ilyenekről.
- Igen én voltam..., de nem hagytam magam. -büszkén kihúzom magamat. De oda kapok a nyakamhoz, ami mindig fáj azóta, akkora erővel húzott magához. Csoda hogy még a fejem a nyakamon van, eléggé meghúzta a lendület. De nem jöttem ide a gyengélkedőre, mert egy nem akartam ennek a kis balhénak nagy fekete keríteni, kettő: ez emlékeztet, hogy miért kell a szakkörünket megalapítani, és miért kell harcolni. A Potter bulin elvigyorodom, gondoltam hogy tetszeni fog neki, mindig is szerette ha mindenki körülötte forog, és ünneplik. A következő bejelentésén meglepődöm. De a tekintetén még jobban, jesszusom milyen helyes. Úristen tényleg nagy hatással van rám. Csak fogom a kezét az arcomon, nem akarom elengedni. Túl biztonságban érzem magam ahhoz, hogy elengedjem. Épp mondani akarom neki, hogy jobb ha most elmegyek mert... de akkor közelebb húz magához, én csak nagy szemekkel nézem az övét. Majd felkönyököl és ő is közelebb hajol. És megtörténik az amit nem hittem volna, hogy így fogom zárni a napot. Vagyis pontosítok amit nem hittem volna, hogy valaha is bekövetkezik. James megcsókol. Az érzelmek átveszik az eszem feletti irányítást, és vissza csókolom. Biztosan csak álmodom..

©


Vissza az elejére Go down
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : James & Lily Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : James & Lily Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeVas. 17 Aug. 2014 - 22:51



Evans & Potter



A következő szavai már szélesebb mosolyt csalnak az arcomra, hiszen eddig túlságosan lekötötte a figyelmemet az, hogy mennyire feszült. Na jó, nem is feszült, hiszen ez nem a legmegfelelőbb szó rá, inkább zavart. Legalábbis erről árulkodik az arcán két oldalt megjelenő pír, mikor hosszabban kezdem fürkészni az arcát, vagy azt lehet csak én látom oda? Mégis jól esik a szurkálódása, már rég kaptam tőle hasonló megjegyzést, és meg kell mondjam, egy kicsit még hiányzott is. Nem tetszett, hogy annyira le van törve, és maga alatt van. Meg, ahogy látom, a csipkelődés egyfajta levezetése is a feszültségének, mivel mintha kicsit oldottabb lenne már utána.
- Igen, szoktam, csak tudod, ezt rejtegetem mások elől, mert a végén még odalenne az évekig építgetett és gondosan féltett imidzsem. Azért adom a "durr bele" látszatot. - válaszolom vigyorogva, és úgy mosolygok, mint a gyerek, akivel közölték, hogy hamarabb lesz karácsony, és már alig várja, hogy kibonthassa az ajándékait. Hogy ez miért van? Határozottan Evans miatt. Mikor kiölti rám a nyelvét, kicsit még én is felnevetek, és ezúttal a bordáim közé nyilaló fájdalommal se törődök. Egyszerűen annyira abszurd tőle ilyesmit látni, hiszen... így belegondolva, amióta csak ismerem, nem láttam tőle ennyire felszabadult, örömteli cselekedetet. Be kell vallanom, tetszik. Tetszik, hogy ilyen a viselkedése a közelemben, és kicsit tetszik az a gondolat is, hogy ehhez talán nekem is van egy pici közöm. Mert mindenképp örömteli nekem őt ilyen felszabadultnak látni, ha meg miattam van, akkor meg duplán öröm, nem igaz? Hát de! Mondjuk az is fura egy kicsit, hogy hirtelen ennyire elkezdett érdekelni az öröme. Korábban sosem foglalkoztam az érzéseivel, vagy azzal, mi foglalkoztatja épp. De most valahogy minden más, és ahogy meghallom az ő nevetését, a legédesebb hangnak tartom, amivel eddig találkoztam, érintésére pedig kellemes meleg érzés fut végig az egész testemen, a bőröm pedig kellemesen bizsereg ott, ahol kezünk találkozik, de nagyon élvezem, és eszembe se jutna elhúzni ujjaimat.
- Igen, amint kikerülök innen, aktívan fogok segíteni a szervezésben, csak ez történjen meg végre minél előbb. - igen, még egy kicsit füstölgök magamban, de hamar leköt megint Evans látványa... az arca, a mosolya, minden. Miközben beszél, az ajkait figyelem, és arra gondolok, vajon mennyire pofozna fel, ha most meg merném csókolni.
- Mondjuk őt nem féltem annyira... nem egy ügyetlen srác. - vágom ki magam gyorsan, hiszen mikor belekezdtem a mondatba nagy vigyorogva, akkor még az járt a fejemben, hogy Remus szorulna egy összetűzésben a legkevésbé segítségre, főleg, ha átalakult. Persze, nem kívánom én neki, hogy bármikor is szüksége legyen erre az adottságára... tudom, hogy nehéz neki, és hogy átoknak tartja. De legalább csak teliholdkor változik át, és kicsit örülök, hogy mi többiek tudunk neki segíteni. Nem akarnám, hogy azt érezze, egyedül van. Szegény cimborám amúgy is hajlamos egy kicsit az önmarcangolásra, abban a tekintetben, hogy azt higgye, mindenki ellene fordulna, aki megtudja. Pedig ő attól még Remus marad.
- Igen, gondoltam... tudom, hogy ügyes vagy. - simítok végig a kezén és kicsit elmosolyodok, mikor büszkén kihúzza magát. Olyan aranyos így. Basszus... Lily Evans tényleg óriási hatással van rám.
- Bár azért fájna, ha bármi bajod esne. - vallom be, és ismételten olyan őszinteséggel csúsznak ki a szavak ajkaimon, ami még engem is meglep, pedig én mondtam. De a következő pillanatban már jobban leköti a figyelmem a tény, hogy nem pofoz fel, mikor közelebb húzom, így utána végre, elérem ajkait. Ráadásul viszonozza a csókot, mely olyan édes, hogy pillanatok alatt megrészegülök tőle. Ujjaim simogatják szép arcát, míg én hosszan súrolom ajkait az enyémekkel, azt se igazán tudom, mennyi idő telik el így. Másodpercek csak? Talán percek? Nem is számít. Csak hosszan csókolom őt, és csak lassan tudok elválni ajkaitól, de akkor se távolodok el tőle nagyon. Bódítóan kellemes illatát szívom magamba, és mielőtt teljesen elhajolnék az arcától, még nyomok egy puszit a szájára, hogy érezze, nem azért csókoltam meg, hogy ellene fordítsam, és kigúnyoljam érte. Hanem mert fontos ő nekem. Elhajolok, és még mindig az arcát simogatva várom a reakcióját. Lehet, hogy bocsánatot kéne kérnem? Meg fog haragudni, amiért megtettem? Viszont a helyzet az, hogy nem bántam meg, hogy megcsókoltam. Sőt, fantasztikus volt. Persze, örülök, hogy Madame Pomfrey nem lett a dolog szemtanúja, de csak mert nem kéne, hogy Lily miattam kerüljön bajba.
- Jó lenne, ha még sokáig maradhatnál... - szólalok meg végül, ábrándozva nézve gyönyörű arcát.

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : James & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
James & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitimeHétf. 18 Aug. 2014 - 0:06

Evans & Potter


Komolyan ha valaki ma azt mondta volna, így fog végződni a napom.. Elsőnek forgattam volna a szememet, hogy ez nem normális, majd szabályosan kiröhögtem volna. Eléggé fura az élet, és furcsa fordulatokat tud venni. De hogy ennyire sose gondoltam volna. Attól a pillanattól kezdve, hogy szem elől tévesztettem Jameset a viharban, majd zuhanni láttam. Valami előjött belőlem, és mióta itt vagyok erősödik bennem az a késztetés. Folyamatosan engem néz, ami zavarba hoz, és biztos egyre jobban pirulok, amit nem akarok. Igen tuti volt valami abban a főzetben. De egy valamit muszáj leszek magamnak is bevallani, hogy imádom a nagy kék szemeit. Főleg ahogy mereszti rám, vigyorognom kell. Tényleg ennyire vonzanák az ellentétek egymást?
- Hát be is vállt ez az "imidzsed" ahogy észre vettem, szép kis rajongói táborod lett belőle. Példakép lettél Potter.- mondom neki ismételten gúnyosan. Na igen az lett, neki bár én nem lettem a fanclubba beiratkozva. De a mosolyára nekem is vigyorognom kell, mint egy kis gyerek. Milyen ártatlanak tud kinézni, igen a látszat tényleg csal. Látom a nyelvnyújtogatásom is sikeres lett, mert még ő is elneveti magát. Úristen mi nevettünk valaha egymás közelségében? Már csak azért nem hiszem mert eddig mind a kettőnknek más volt a vicces. De most teljesen más embernek érzem magam, ha lehet úgy mondani, olyannak amilyennek szívesen lennék mindig. A vicces, vidám Lily Evans. Csak nem hittem volna, hogy pont James Potter fogja ezt kiváltani belőlem.
Kicsit megkönnyebbülök mikor felajánlja, hogy aktívabban részt fog venni ő is a párbaj szakkörünkben. Aminek örülök, mert már így is szétszakadni érzem magam, és minden segítségre szükségem lesz.
- Igen Remus ügyes, szerencsére nem alakítottátok át teljesen.- mondom szintén gúnyosan, forgó szemekkel.  Két segítségem is lesz, szóval ideje lenne egy kicsit lazítania Evans kisasszony, nem minden a te válladat nyomja.
Ügyes vagyok? Hát abban a pillanatban nem éreztem annak magamat. Meg voltam ijedve, rémülve, csak a varázslatok nevei keringtek a fejembe, hogy mi lehetne a legmegfelelőbb. Malfoy megijesztett, és amilyen elvetemült volt, így csak remélhettem hogy nem fog bántani az iskolán belül. De ha találkozunk az iskolán kívül.. nem tudom hogy mi lesz. A következő kijelentésén tényleg meglep. Ez az egész este meglepetés, de ez, hirtelen sokkolt.
- Igen? - csak ennyit tudok kinyögni. Majd következett a csók, ami mindig tart, eléggé hosszúra nyúlik. Vajon miért? Mert élvezem, mert jól esik. Most kivételesen hagyom magam sodródni az árral, és az érzelmeimet hagyom hogy cselekedjenek. Egyszerűen az este, a pillanat heve... majd szép lassan befejeződik, pedig legbelül kiabáltam hogy ne érjen véget. De most ideje hogy az ész vegye át az uralmat vére. Sokáig volt a kispadon. Még kapok egy lopott csókot, és csak nézek rá. A szemem önkéntelenül bekönnyezik, és csak nézem pár pillanatig. Nem sajnálom nem maradhatok....
- Jobb ha most megyek. - mondom ki nehezen. Felállok amíg meg nem gondolnám magamat, oda hajolok adok a homlokára egy gyors csókot, amit szintén magától jön, nem akartam. Csak magamat kínzom minden érintéssel. Majd kiviharzok a gyengélkedőből, egy halk lumost elsuttogok a pálcámnak, hogy lássak a kastélyba, majd futólépésben elindulok , remélem a klubbhelyiségbe.

©




//folyt. köv.: Good to be back ~ Griffendél klubhelysége
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




James & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Lily   James & Lily Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
James & Lily
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorcas & James
» Lily and James
» Lily & James
» Lily & James
» James & Cissy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: