Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Narcissa és Lucius 04_www.kepfeltoltes.hu_
Narcissa és Lucius 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Narcissa és Lucius Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Narcissa és Lucius Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Narcissa és Lucius Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Narcissa és Lucius Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Narcissa és Lucius Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Narcissa és Lucius Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Narcissa és Lucius Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Narcissa és Lucius Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Narcissa és Lucius Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Narcissa és Lucius Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Narcissa és Lucius Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Narcissa és Lucius Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Narcissa és Lucius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeVas. 24 Aug. 2014 - 17:02

Narcissa  & Lucius


Dumbledore elengedett pár napra engem és kedvesemet is, apám egy levélben kért el bennünket, fontos ügyek intézésére. De mindez hazugság, csak Narcissával szeretnék kettesben lenni, egy nyugodt, ismerős helyen, ahol senki sem fog zavarni minket. Szeretem Narcissát és magamévá akarom tenni. Nem azért, mert azt csinálom mint a többi pasi és csak a szex miatt szeretem őt. Nem. Őt már évekkel ezelőtt meghódítottam magamnak, eljegyeztem és szeretem. Most pedig örülhetnek a Roxfortban  a Sárvérűek, egy kis ideig senki sem fogja őket a származásuk miatt hányatott sorsba taszítani, ahogy azt eddig szoktam tenni velük. Szusszanhatnak egyet. Páran szájtátva figyelik a távozásunkat, ahogy beszállunk a hintóba, meg is értem.
Most nem a zöld megszokott taláromban vagyok, hanem egy egész kirívó, kedvenc, arisztokrata öltözetemben.  Jelképezi mindazt, amit egy jómódú aranyvérű férfi csak magáénak tudhat. Szeretem a bordó színt, a mellény és köpeny belső része, finom anyagú bordó árnyalatú. Sugárzik róla az előkelőség, a nemesség, a bordó szín pedig pont ez jelzi. Szövetkabát, háromnegyedes ujjú, de csak könyökömig ér, szélei fekete prémesek. Fekete bőrkesztyű, a köpenyhossza a bokámig ér és igazi gavallérhoz híven elől sosem zárt, jól látható az alatta lévő öltözék is.
Keményített gallérú inget viselek, a felsőruházat alól kikandikál a kézelő, ami csúcsos, ívelt. Kígyómotívumos mandzsettagombok díszítik, egy fekete szövetnadrág és egy bőr fekete cipő.
Adtam a külsőségekre is. Kígyómotívumos gyűrű, ez az eljegyzési gyűrű is egyben. Kígyófejes sétapáca, smaragdszemű, harapásra kész kígyófej. Az ezüstmarkolat egyben a páca is.
Az út hosszú volt, de nem érdekelt, Narcissa velem tartott és ez nagyon boldoggá tett. Egy hatalmasnak mondható hintó, amit 4 ló húzott, mindez a Malfoyokhoz tartozik és még rengeteg minden.
Anglia délnyugati részén járunk, Wiltshire-ben, a Malfoy kúria előtt.
Egy hosszú, egyenes út végén van a kúria kétségtelenül impozáns bejárata. Az utat két oldalról csinosan nyírt sövény keretezi.
Az út tökéletesen egyenes, áthalad egy kovácsoltvas kapun és közvetlenül a bejárati ajtóig vezet.  Rengeteg fehér páva illegeti magát az udvaron, Nem csak ez mutatja be az eleganciát és a pénzt.
A hintó megállt és az ajtó kinyílt, mi ketten pedig kiszálltunk. Kézen ragadtam kedvesem. A házi manó várt minket, kinek a nevét nem tudom.
- Úrfi. Örömmel látom Önöket. A szülei jelenleg nem tartózkodnak a birtokon. - adta ki a jelentést, olyan furcsa stílusban.
- Rendben. Mi most visszavonulok a szobámba, ha valaki keres ma nem vagyok elérhető. - majd visszafordultam felé és közöltem egy fontos dolgot.
- Szólj a többieknek, 22:00-ra legyen kész a vacsora. - fejeztem be és bementünk, végül szerelmemre mosolyogtam.
- Hát kettesben vagyunk. Nézz körbe, ha kíváncsi vagy.
A kúria központjában vagyunk. Teljes kör alakja van, a padlózat egy sokágú csillagot formáz. A falakon ódon fegyverek, páncélok, pajzsok. Bár a tetőablak miatt világos helyiség, a dekoráció miatt mégis egész nyomasztó hangulata van. Bár szerintem egész kellemes.
A folyosó széles, keskeny, tiszta, világos, sötét, díszes, komor, hosszú, rövid, egyenes, körbefutó. Legtöbb a családtagok portréi, néhány lámpás, és más ereklyék díszítik a falakat.  
Az Északi szárny felé vettük az irányt, amit egy hatalmas kétszárnyú ajtó zárt le, bár a hangomra kinyílt és tovább haladhatunk egy szélesebb részen, itt pedig rengeteg festmény volt rólam és Narcissáról.
A szobám pedig hatalmas, tágas, szellős és világos helyiség, mely öngyötrő módon a tóra néz. Nincs erkélye, csak magas, fehér ablakai. Széles íróasztal áll szemben az ajtóval, mellette egy csúf kőszörny, mely mintha meg akarna elevenedni. Az ágy alacsony, széles, fehér baldachinnal. A bútorok mahagónifából készültek, a padlót puha, drága szőnyeg borítja. Természetesen saját fürdőszoba tartozik hozzá.
- Érezd otthon magad. - feleltem Cissynek és levettem a köpenyem és a mellényem és felakasztottam a fogasra, nehogy összegyűrődjenek. A sétapálcám pedig az asztalra helyeztem, végül tekintetem a szépséges hercegnőmön maradt, akit nagyon szeretek és végre kettesben lehetek vele.

Tagged: Narcissa |Music: - | Note: -|
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa és Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeVas. 24 Aug. 2014 - 17:58

Lucius & Narcissa
Vártam, hogy elteljen az az egy hét, szinte nem is volt más, amit ennyire vártam volna eddigi életemben, és igyekeztem, hogy elfojtsam azt a kis félelmet, amit a kúrián eltöltendő éjszaka okozott bennem. Hiszen, még soha sem kellett eltöltenem egyetlen éjszakát sem egyetlen egy fiúval sem, és hiába tudom, hogy Lucius az, akiben ilyen téren megbízhatok, és az, akitől soha nem kell majd félnem, az a kis félsz mégis bennem van, és van egy olyan érzésem, hogy addig nem is fogok megszabadulni tőle, amíg meg nem történik az, aminek meg kell történnie. De a lényegen ez mit sem változtat. Vártam, mert tényleg nagyon vártam azt a pillanatot, hogy elhagyhassam a kastélyt Luciusszal, és csak ketten eltöltsünk egy egész napot. Nem is lephetett volna meg szebb ajándékkal, mint ezzel.
Aztán nem is kellett sokáig várnom, elérkezett az a nap, amikor mindez megtörténik. Reggel koránt keltem, nem tudtam sokáig aludni, annyira eluralkodott az izgalom rajtam, ezért inkább elhatároztam, hogy a lehető legszebbé varázsolom magam. Prefektusként nyitott volt előttem a prefektusi fürdő, ezért odavezetett az első utam, és mivel elég korán sikerült felkelnem, rengeteg időm volt azelőtt, hogy találkoznom kellett volna Luciusszal, így egy órát, ha eltöltöttem a lágy habok között, mielőtt felöltöztem volna abba a szép ruhakölteménybe, amit egy hete már erre a napra tartogattam. A térdem fölé ért, tökéletesen simult kecses alakomra, kerekded idomaimra, és mély méregzöld színe kiemelte a bőröm fehérségét, a hajam szőkeségét, és a szemeim kék, és zöld színét. Rá egy sárgás, és kékes, vékony, de mégis meleg kabátot vettem, cipőnek pedig egy középmagas sarkakkal megáldott darabot vettem fel, ami színben tökéletesen illett a ruhához, mégis keveredett benne egy kis sárgaság, ami a hajam árnyalatát sugallta. Hajzuhatagomat hagytam, hogy itt egyenesen, ott hullámosan omoljon a vállaimra, és a hátamra,  a kezem gyűrűsujjára pedig felhúztam az olyan nagy becsben tartott eljegyzési gyűrűmet.
Reggelizni, sem ebédelni nem volt kedvem, és az izgalomtól enni sem tudtam volna, de féltem, hogy a nap folyamán rosszul leszek, ezért az egyik alsóbb éves háztársammal felhozattam magamnak egy kis ételt, amit ímmel, és ámmal, de elfogyasztottam.
Még a kastélyban találkoztam Luciusszal, és szinte a karjaiba repültem, amikor megláttam. Aztán elindultunk, ki a kastélyból, a hintó felé, ami olyan tökéletes volt számomra, mint minden egyéb, amit Lucius nyújthatott, és adhatott nekem. Végigsimítottam az egyik lovon, mielőtt felszálltunk volna a hintóra, majd Lucius segítségével helyet foglaltam a benti ülésen, ami egészen kényelmesnek bizonyult.
Hosszú volt az út, de nem érdekelt, élveztem, hogy végre a kastélyon kívül is együtt lehetek a szerelmemmel, és a nap még korántsem ért véget. Amint megérkeztünk a kúriához, és leszálltunk a hintóról, egy manó állta utunkat, és osztotta meg információit Luciusszal, majd ő is vele, mi pedig bemenvén a kúriába, megcsodálhattam a felújított építményt, minden csodájával együtt. Kedveseim szavaira mosolyogni kezdtem, és kicsit megszorítottam a kezét, mialatt egy pillanatra a testéhez bújtattam az enyémet.
Ahogyan haladtunk végig a folyosókon még szebb látvány tárult elém, amikor pedig ahhoz a folyosóhoz értünk, aminek a falán festmények szerepeltek, elámulva vettem észre, hogy mind Luciust, és engem ábrázol. Talán még bele is pirultam ebbe a látványba, mert jól esett, hogy már olyan, mintha nem csak jegyesek, hanem házastársak is lennénk, a jövendő pedig boldogsággal töltött el.
Szerelmem szobájába érve elértük utunk célját. És most itt vagyunk. Ketten. Miközben mindent alaposan megnézek, és kedvesem kérésére bólintva válaszolok, lehámozom magamról a kabátomat, és a fogasra teszem én is, mint Lucius, majd tekintetemmel rögvest őt kezdem el keresni. Amint a két tekintet egymásra talál, közelebb lépek hozzá, karjaimat a nyaka köré fonom, és beszélni kezdek. - Köszönöm, hogy megleptél ezzel a tökéletes meglepetéssel. Örvendek, hogy itt lehetek, veled, ketten. - ejtem ki a szavakat az ajkaimon, majd körbenézve folytatom. - Emlékszem, azt mondtad, hogy sok szép vár rám ebben a kúriában, én mégis megint azt mondom, semmi más nem tehet engem ilyen boldoggá, mint, amilyen most vagyok, mint te. - fejezem be, és lágyan magamhoz húzom, majd megcsókolom az ajkait.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeVas. 24 Aug. 2014 - 21:19

Narcissa & Lucius


Kedvesem gyönyörű, kihívó ruhában jelent meg az indulásunkkor, boldogság sugárzott arcáról, nagyon örült annak, hogy velem lehet és ez az én arcomra is mosolyt varázsolt. Az állatokon is végigszántotta kezét, milyen gyönyörű lovak visznek minket hazáig, ami még odébb van jóval, de ezt se ő, se pedig én nem bántam. Egymás társasága a legmegfelelőbb az idő eltöltéséhez. A Malfoy Kúriában a falakon lévő képek nagyon megtetszettek neki, hiszen
egészen elpirult, ahogy figyelte a festményeken, miken csak mi ketten szerepeltünk. Már szereztem egy jó pontot ezzel a meglepetéssel, hiszen nagyon oda volt, meg vissza is tőle a hölgyeményem. Nagyon szeretem, mikor elpirul, olyan, mintha egy katlan forrósodott volna fel bensőjében és szórt volna szikrákat egyszerre. Még számomra is jól esett az, hogy boldoggá tettem, egy ilyen kis csekélységgel.
A szobámba érve levettem a köpenyem és vállfára akasztottam, majd Narcissa is követte példámat, majd hozzám lépett és átölelte nyakamat. szavai elérté a szívemet, ismételten elmosolyogtam magam, majd figyeltem merre kalandozik tekintete és végül bevallja, hogy én érek a legtöbbet számára és egy csókban forrunk össze, derekára simítom karjaimat, majd még lejjebb simítom őket és magamhoz közelebb vonom.
- Ha kérsz valamit, csak szólj, azonnal intézkedek. - mormogom, miközben újabb csókban forrok össze vele. Szüleim az első közös éjszakájukat úgy csinálták, hogy apám leitatta anyámat, aki már azt se tudta fiú-e vagy lány, majd apám úgy állt neki és csinálta fel őt. Ezt ő mesélte, ezért tudom. Hát én nem fogom ezt csinálni kedvesemmel, egész más élvezetet fogok nyújtani neki. Lassan az ágy felé viszem és hagyom had üljön le oda, majd letérdelek elé, a két kezét összefogva sajátoméval, majd a szemébe nézek. És felteszem azt a kérdést, ami jelenleg a legfontosabb, hogy valóban akarja-e vagy sem, de már mégis tudom a választ.
- Mit szeretnél?



Tagged: Narcissa |Music: - | Note: -|
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa és Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeHétf. 25 Aug. 2014 - 14:29

Lucius & Narcissa
Olyan lassan telt el ez az egy hét, és lám, máris a kastélyban vagyok, vele, és ez a pár nap csak a minket, és a kapcsolatunkat szolgál. Még most sem merem elhinni, hogy Dumbledore professzor ilyen engedékenynek bizonyult, hiszen nemrég telt csak el a Karácsony, amikor pár napra mindenki hazaindult, és mi most mégis kaptunk pár napot a pihenésre. Igen, a befolyás is az, ami közrejátszik ebben a pihenőben, Lucius édesapjának igen nagy a szava a világban, és habár a magaviseletünkre lehet pár panasz, a professzor mégsem döntött úgy, hogy nem enged a Malfoy családnak. Most, hogy itt vagyunk, csak mi ketten, édes kettesben, eltekintve a kastély manóitól, hiszen a család távol van, csak Luciusé a kastély, és általa az enyémmé is vált, mint ahogyan az én szívem, és lelkem Luciusé lett, a félelem kezd egy kicsit eluralkodni rajtam, hogy a mai este lesz az az alkalom, amikor már a testem is nekiadom, és ezáltal a kapcsolatunk egy magas lépést tesz felfele. Mégis a félelmem mellé tömérdek izgalom társul, a hormonjaim pedig már így is az egekbe kerülnek, mi lesz hát, ha megtörténik az, aminek meg kell történnie?
Egy mosollyal elkevert bólintással válaszolok a szavaira, majd az én szavaim is elhagyják az ajkaimat. - Ígérem, jelezni fogom, ha igénylek valamit, de jelenleg te vagy az egyetlen, akire szükségem van, és lesz. - fejezem be, majd belefeledkezek a csókba, amit adunk egymásnak. Jobb kezemmel a hajtincseivel kezdek játszadozni, míg a másikkal a nyakát ölelem át, testemet pedig még jobban a testéhez préselem.
Percekkel később válnak el az ajkaink egymástól, amikor már a baldachinnal fedett ágy felé irányítjuk a lépteinket, majd helyet foglalva azon, tekintetem megpihen Lucius arcán. Ahogy megtekintem azokat a nemes, karakán arcvonásokat, még mindig alig merem elhinni, hogy ez a férfi itt, mellettem, az enyém, és én az övé vagyok. Azelőtt nem tapasztaltam a szerelmet, soha sem, de, amióta Luciusszal közelebb kerültünk egymáshoz minden egyes alkalommal madarat lehetne velem fogatni. Tudom, mással nem érezném így, mást nem lennék képes ennyire szeretni, de még szeretni sem, és merem remélni, hogy a jövendő jó, és rossz perceit ketten fogjuk átvészelni majd.
Hallgatom a kérdését, azt a két szót, amire már eddig is tudtam a választ, hiába bonyolódtam bele annyiszor a félelem kérdésébe. Nem is habozok hát, két tenyerem közé fogom az arcát, és kicsit lehajolva az arcához, hozzá, suttogom a szoba csendjében neki. - Téged. - ejtem ki ezt az egy szót, ami elég ahhoz, hogy őt, és engem is boldoggá tegyen, de, hogy nyomatékot adjak ennek a szónak, magamhoz húzom, az ágy felé irányítom, és ajkaimmal az ajkait keresem meg.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeHétf. 25 Aug. 2014 - 20:30

Narcissa & Lucius


Apám bármit meg tud szerezni, akár az egész világot, hiszen rengeteg pénzben dúskál, fürdik és az "alvilágot" is, magáénak tudhatja, ami egyszer az enyém lesz. Most ezért is lehetünk itt kettesben Narcissával, mivel apám elintézte mindezt, ők ketten pedig elmentek, hogy nyugodtan tehessük a dolgunkat. Anyám az  a fajta, aki lyukat beszél a másik hasába és állandóan megmondja helyesen cselekedünk vagy sem. Talán ezért is távoztak el néhány napra. Nem tudom pontosan. A lényeg, hogy "egyedül" vagyunk a kastélyban.
Pillanatnyilag nincs semmire szüksége, illetve az amire vágyik jelen pillanatban, az csak én vagyok. És ez nekem éppen elég.
Ahogy letérdeltem elé, hogy megtudjam, valóban akarja e ezt az egészet, őszintén válaszolt nekem, egyetlen szóval, majd maga felé húz, amire nem ellenkezek, hosszan megcsókolom és hátradöntöm az ágyra. Ajkairól levándorlok szép lassan a nyakára és csókokkal hintem meg. Nem aggódom az miatt, hogy bárki is beléphet a szobámba, mivel senki se léphet be ebbe a szárnyba, max csak az, aki takarítja a helyet, bár arról mindig értesítenek. Így semmi se marad előttem titokban. Most pedig hogy szerelmem is magammal hoztam, mindenki tudja a rendet.
Kezem automatikusan indul el kalandozni a testén. A másik közben az oldaláról a combjára téved, és ha már ruha van rajta, akkor teljes hosszában simogatom a formás combot, amit találtam. Még a rövid szoknyát is feltűrtem közben, bár nem hiszem, hogy sokáig fognak rajta maradni a ruhái. Visszatértem az ajkaihoz, hogy újból megcsókolhassam lágyan. De így kényelmetlen, hogy félig van csak fenn az ágyon, ezért hagyom hogy feljebb helyezkedjen el kényelmesen. Felkeltem róla, és elkezdtem szépen lassan kibontogatni a felső ruházatából. Mit ne mondjak tetszett, amit alatta találtam. Ruháit odébb tessékelve hagytam az ágy másik végében. Majd szelíd szemekkel mértem végig, mindazt amit látok, majd az arcára is vetettem egy pillantást, mely teljesen vörös volt.
- Izgulsz? - kérdeztem, bár a válasz az arcára van írva, így teljesen feleslegesen kérdeztem meg.

Tagged: Narcissa |Music: - | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa és Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeKedd 26 Aug. 2014 - 17:38

Lucius & Narcissa
Amint belepillantok a szerelmem szempárjába, a mély íriszeibe, rá kell, hogy ébredjek, a mai nap az életem egyik legnagyobb fordulópontjává lesz, az eljegyzés után, azt is felülmúlva mindazzal, ami ma már megtörtént, és, ami még megfog. Nem tagadom, vártam már ezt a pillanatot, sokszor elképzeltem már, álmodtam is már róla, nem egyszer, és, ha most ezekre a képekre gondolok, belepirulok. A pír az arcomon tehát nemcsak a jelenlegi izgalmam köszönhetően jelenik meg, hanem a gondolataim is hatással vannak rá, részben. Azért igyekszem visszafogni mindezt, hiszen nem tudom, hogy Luciusra milyen hatással van, de a félelmem ezzel kapcsolatban hamar szétfoszlik, amikor meglátom az arcán a nekem szánt szerelmes mosolyt. Olyan sokszor fog el a kétely a kapcsolatunk miatt, olyan sokszor ragad magával a félelem kétségbe vonva az érzéseimet, és az érzelmeimet, és mindez azért történik, mert egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy nemcsak az én szívem, és lelkem Luciusé, hanem az övé is az enyém. Talán soha sem leszek képes ezt az egészet teljesen elhinni, nem mintha nem örvendenék neki, és a szerelem érzésének, sem annak, hogy őt magam mellett tudhatom, de a félelem mélyen mindig bennem marad majd, hiszen annyi szép nő él a világon, miért pont én vagyok az, aki kell neki? Igen, tudom, rémes egy hisztéria vagyok e téren, de nem tehetek róla, egyszerűen túl tökéletesnek látom őt magamhoz képest. De igyekszem majd mindezt elhessegetni az elmémből. Tényleg. Most pedig inkább nem gondolok semmire sem. Csak rá.
Mosollyal az arcomon hagyom, had fektessen végig a franciaágyon. Az érintése jól esik, mint mindig, kellemesen bizsergeti végig a testemet, a csókjai pedig felérnek nekem magával a mennyországgal. Felszegem a fejemet, amint az ajkaival a nyakamra téved, és az egyik kezemmel beleszántok a hajtincsei tengerébe, míg a másikkal lentebb tévedek, és a nyakát kezdem el simogatni. Amint megérzem a kezét a testem vonalán, majd a combon végigsiklani, az élvezet hulláma önt el, némi félelemmel, de annál nagyobb izgalommal, ami csak még inkább megerősödik, amint a szoknyám alja elkezd feljebb vándorolni, de a félelmem rögvest alábbhagy, amikor fölém hajol, és az ajkaival megérinti az enyémeket. Megint, és még ezerszer ébredek rá, hogy örökre, és menthetetlenül beleszerettem ebbe a férfibe, a bizalmam pedig ezekben a percekben csak erősödik felé, ami éppen elég ahhoz, hogy először lassan, és lágyan, majd a másodpercek elteltével vadabbul, szenvedélyesebben kezdjem el birtokba venni az ajkait. Igyekszem feljebb helyezkedni az ágyon, hogy még kényelmesebb helyzetbe kerüljek, vele együtt, majd félénk mosollyal az arcomon kezdem el figyelni először a kezeit, később az arcát, a szemeit, mialatt szépen, és lassan bont ki a ruhadarabokból, ám, amint megérzem a tekintetét magamon, a pír megint felvándorol az arcom két oldalára, a kérdésére pedig alig akaródzik válaszolni. Látja, ez nem is kérdés. De ebben a percben pont a pirosságom az, ami érdekel. Most csak Lucius, és a pillanatunk létezik nekem, ezért igyekszem velősen válaszolni, és nem feltartani magunkat. - Nem tagadom, de nem számít. Most csak te számítasz, és én. Csak mi ketten. - felelem, és, hogy bizonyítsam a szavaim igazságát, a kezeim érte nyújtom, hogy közelebb vonva magamhoz, a teste az enyémmel érintkezzen, és érezze azt a melegséget, ami a közelében átjár engem, de mindezt úgy teszem meg, hogy sietősen kigombolom a gombokat az ingén, és eltávolítom a ruhadarabot róla, hogy az enyémekkel együtt az ágy végében legyen a nyughelye, amíg nem lesz rá szükség, majd meztelen felsőtestén végigsimítok a kezemmel, pár másodpercig megállapodva a bal oldalán, a szívénél, hogy érezzem annak szüntelen, és élénk dobogását, végezetül pedig ismételten magamhoz vonva, hogy megízleljem az ajkait.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeKedd 26 Aug. 2014 - 20:09

Narcissa & Lucius


Az eljegyzés a megfelelő időpontban történt meg, szüleim se tudtak róla, hogy a legnagyobb meglepetés lehessen mindenki számára, de legfőképp kedvesem számára. Nem számított mennyibe került a gyűrű, számomra az a boldog arckifejezés számított csak, mely a meglepetés legbecsesebb erejével bírt. Az számított, hogy kiválasztottam legyen a legboldogabb az egész Világon. Boldog volt, és nem is akármilyen boldog. Megmagyarázhatatlan volt az a látvány arra az arckifejezésre. Vacsoránk közben pedig csak mosolygott és le se vette rólam a tekintetét. Csodálatos nap volt. A legcsodálatosabb. És most itt vagyok, Vele, egy újabb lépcsőfokkal feljebb lépünk. Elveszem azt, ami engem illet, az érzéseink egymás felé kölcsönösek, Narcissa fél, de nekem adja magát, amit nem utasíthatok vissza, nincs megállás és nincs fordulópont.
Az ágy közepére tévedtünk, vad csókkal hintettük egymás ajkait, én az ő nyakát csókoltam, míg ő a hajamba túrt, nagyobb élvezettel és még annál nagyobb vággyal kezdtem őt levetkőztetni ruháiból és testén vezettem végig a szemeim. Szavai pedig lelket öntöttek belém, bizonyítva ezzel, valóban akarja  mindezt, mit adni fogok neki, illetve el is veszek tőle. Majd ő is vetkőztetni kezd, rá is segítek kicsit, majd keze a mellkasomon pihen meg, majd kicsit felültetem, egyik kezemmel tartva, nyakát csókolva, másik kezemmel eltávolítom a nem kívánatos melltartót és azt is odébb tessékelem és óvatosan visszaeresztem az ágyra kedvesem. Újabb csókokkal halmoztam el, majd ajkammal vándorútra keltem. Először a nyakát jártam be, majd onnan indultam el vissza lefelé, ahol is különös figyelmet fordítottam formás domborulatainak. Hol az egyikkel játszottam, hol a másikkal, de ha az ajkam foglalatoskodott az egyikkel, addig a másikról sem feledkeztem meg, mert kezemmel cirógattam, morzsolgattam, kényeztettem. Végül újra visszatértem ajkaihoz, csípőmet nekitoltam, hogy érezze még ruhán keresztül is, amit kell. Majd a csókból a szavakat mormoltam neki.
- Szeretlek. - majd nem hagytam szóhoz jutni, újabb csókkal tapasztottam be száját. Majd a bal kezemmel a combját simítottam végig, azzal együtt már a szoknyáját is levettem és megreptettem a többihez. Újabb vad csók kísérte mindezt, majd a nyakát kényeztettem csókokkal majd fölé magasodva néztem végig rajta. Már csak a bugyija maradt. Magamról is levettem a nadrágot, a bokszerem maradt, és úgy feküdtem vissza rá, ismét nekitoltam csípőmet, hogy érezze a vékony anyagon a férfiasságom. Még továbbra is kényeztetni akarom, még nem akarok elmerülni benne, még csodálni akarom teljes egészében. Éhes szemeimet végig futtattam csodás testén, majd  a hasa tájékán hajoltam le, és onnan indultam vándorútra felfelé apró csókokkal hintve a testét, és az ajkáig meg sem álltam. Amíg az ajkam az ő ajkát ejtette rabul, addig a kezem eleinte az oldalán siklott végig, onnan pedig egyenes kúszott az egyik felfelé a keblét cirógatni, markolászni, míg a másik combját ragadta meg, és húzta fel. Rendkívül csodás érzés őt így látni és hallani a hangját, mit még sosem hallhattam tőle, egyben csodálatos és észveszejtő. A másik pedig teljesen ujjai köré font. Szeretem. Akarom őt itt és most, azonnal.


Tagged: Narcissa |Music: - | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa és Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeKedd 26 Aug. 2014 - 20:44

Lucius & Narcissa
Mindig vele képzeltem el ezt a pillanatot, senki mással, hiszen világéletemben nem voltam szerelmes senki másba, csak belé, és mivel egész életemben tiszteltem a hagyományokat, nem is szándékoztam másnak adni azt a kincsemet, amit, véleményem szerint, csak a szerelmemnek nevezett férfi kaphat meg. És ez Lucius, senki más. Vele osztom meg az életemet, eddig is, most is, és majd a jövendőben is, illetve vele élem át életem minden egyes fontos pillanatát, az eljegyzést, és most, azt, amit vélhetőleg a számára, és a számomra is a legfontosabb momentumként zajlik majd le.
A ruhadarabok, mintha nem is léteztek volna eddig, hagyják el mindkettőnk testét, majd hullanak a franciaágyra, beterítve annak az egyik sarkát, de az ágy nagy részét mi ketten foglaljuk el, és mit sem törődve a minket körülvevő tárgyakkal, és eszközökkel, szeretjük egymás testét, és lelkét egyaránt. Az érintések melegek, és szenvedélyesek, a csókok pedig kedvesek, mégis vadak, és minden tett, amit egymás ellen követünk el forr az eddig elfojtott, most pedig szabadjára engedett feszültségtől, amit a következő percekben egymáson sikerül majd levezetnünk. A levegő olyannyira felforrósodik, hogy amikor az ajkaimat felnyitom, hogy az élvezettől levegőhöz jussak, csak az időközben elhasznált, felmelegedett áramlat jut el hozzám, amit szinte észre sem veszek, mert az egyetlen, akivel jelen pillanatban törődök, az Lucius. Amíg csókol, hol az egyik, hol a másik testrészemnél, addig végigvezetem körmeimet a nyakától kezdve, a mellkasán át, egészen a hátáig, hol gyengébb, hol erősebb szántást hagyva az ujjaim után, éreztetve, hogy mennyire élvezem a vele együtt töltött perceket. De nem csak én, ő is jelét adja az élvezetének, és annak, hogy mennyire kezdi el sürgetni az idő, hiszen tapintható, és érezhető jelét veszem észre, amikor visszatér az ajkaival az ajkaimhoz, és csípőjét az ágyékomnak nyomva érezteti velem élvezetének szakaszát. Tettével pírt varázsol az arcom két oldalára, ennek ellenére, és szavának hatására nem foglalkozom mással, magamhoz vonom őt, két tenyerem közé fogva az arcát, és most én hintek rá egy szenvedélyes csókot, ami percekig fogva tartja őt, és csak azután engedem tovább, hogy érintéseivel tovább fokozza az élvezetemet. Amikor a szoknyámat elhagyva, a combjaim kerülnek terítékre a kezei által, csókjaimmal a nyakát kezdem el kényeztetni, majd az arca minden pontját összekötve térek vissza az ajkaira, és sikerül kicsikarnia belőlem egy halk nyögést, amint megérzem, hogy férfiassága csupán már csak az alsónadrágján keresztül ér el hozzám, gyönyörömet pedig fokozza, amikor az ujjaival a testem teljes vonalán kezd el kalandozni. Csókjai ismételten lekötnek, olyannyira, hogy akaratlanul is hagyom, had húzza fel maga mellé a combomat, én csak élvezem mindazt, amit ő nyújt nekem azáltal, hogy másik kezével a domborulataimmal kezd el foglalkozni. Hátraszegem a fejem, pár pillanatig így tartom, majd egyik kezemet végigfuttatva az oldalán tekintek Lucius szemeibe, és nem is gondolkodom, megszólalok. - Én is szeretlek, nem is sejted mennyire. - suttogom a felhevült levegőbe a szavakat, majd az ajkaimat a nyelvemmel megnedvesítve folytatom tovább. - Az enyém vagy, és én a tiéd. Testestől, lelkestől. - ejtem ki a szavakat az ajkaimon, teljes őszinteséggel, majd csókkal vonzom őt magamhoz, miközben az egyik kezemmel elkezdem lefejteni róla az egyetlen ruhadarabot.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeSzer. 27 Aug. 2014 - 16:54

+ 18
Narcissa & Lucius


Nem gondoltam volna, hogy ilyen fiatalon ágynak fogom őt dönteni, hiszen anyám már elmúlt 19 is, apám pedig 24, mikor megtörtént köztük, az ami jelen pillanatban köztem és Narcissa közt folyik. Szóval én előrébb hoztam mindent. Sőt! Én mindent sokkal jobban csinálok, mint ahogy azt apám tette a múltban. Nekem már most akkora hírnevem van, mint neki volt anno 17 évesen. Szóval én se vagyok kis piskóta.
Cissy vörös arca nagyon tetszik, beindulok tőle, ennyire pirultan sosem láttam, így ez természetes, hogy jobban rákanosodtam és ezt ő is érzi, amint alsó felem, hozzányomódik az ő alsó testrészéhez.
Majd egy csókban forrunk össze újból és azon kapom magam, hogy már a bokszerem félúton van lefelé, Narcissa segítségével. Megemelem magam, hogy a többi magától csússzon le, majd lehúzom a bokámról és röptetem le a földre. Elmosolyodom a bátorságán, majd kezem ismét vándorútra indul és járja be a testét. Ez valahogy megunhatatlan. A melleit simogatva, pont belefér a tenyerembe és az pont jó úgy, nem is kell nagyobbnak lennie, majd az oldalán simítottam végig, finom puha bársonyos bőrén, végül a combján nyugodott meg néhány másodpercre, ezután hirtelen megindulva simogatni kezdtem körkörösen, és úgy haladtam a külső részről befelé. Meg sem álltam egészen a combja belső feléig, ahol viszont egyenes út vezetett felfelé nagyon rövid időn belül. Eleinte csak anyagon keresztül simogattam, miközben ajkam a keblével foglalatoskodott. Mindeközben tekintetem az arca felé vándorolt, hogy lessem minden rezdülését.
Forró volt a teste, az izgalmi állapottól, na meg az idegesség és a félelem is rátett nála egy lapáttal, így még talán ő sem tudja eldönteni, melyik állapot hatalmasabb nála. Én is félek, mégpedig azért, mert hamarosan fájdalmat okozok neki, amit sose akartam neki okozni, se szavakkal, sem pedig tettel. Majd újból ajkamhoz vontam ajkát, csípőmet hozzányomtam alsó feléhez, illetve az apró bugyijához, így most már érezhette teljesen. Azért csinálom fokozatosan, hogy ne egyből ugorjunk a mély vizbe és ne okozzak nagyobb fájdalmat, illetve megsérteni sem szeretném. Nekem az a legfontosabb, hogy őt biztonságban tudjam.
Végül kezem ismét vándorolni kezdett, csókokkal hintettem nyakát, kellő izgalmi állapotba hoztam magam, végig simítottam combján, végül lehúztam róla az anyagot. Végül egyre beljebb kalandoztam combja belső területein, végül oda is eljutottam, mely kincs volt számomra, simogattam, kényeztettem kívül, miközben ajkaira is csókokat hintettem, majd felemelkedtem és mélyen a szemeibe pillantottam és újból lehajolva hozzá megcsókoltam egyre vadabbul. Egyre jobban kívánom Őt és azt, hogy egymásé legyünk.
Eljött az idő, mindketten készen állunk, ebben biztos vagyok. És abban is, hogy nem lesz egyikünknek sem kellemes ez a behatolás.
Lassan de magabiztosan a lábai közé helyezkedtem és törtem előre, végül hatoltam belé egy nagyobb mozdulattal.  Hiszen már én magam is készen álltam, egy csókkal tapasztottam be a száját, hiszen az első két lökés érezhetően nem vissza fogott volt, nem tehetek róla, mélyre akartam és ha finomkodok, akkor jobban fájt volna neki, de ezt én is megéreztem.


Tagged: Narcissa |Music: - | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa és Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeSzer. 27 Aug. 2014 - 18:05

Lucius & Narcissa
Soha sem beszéltem senkinek sem az intim félelmeimről, az édesapámnak, és az édesanyámnak nem lehetett, nem is foglalkoztak volna vele, szerintem még az érdeklődés halvány jele sem látszódott volna az arcukon, Bellával pedig hiába voltam remek testvéri kapcsolatban, nem láttam az értelmét annak, hogy ilyen minőségű dolgokat megosszak vele, Meda pedig. Nos, vele a legkevésbé sem normális mostanában a kapcsolatom, amióta azt az utat kezdte el járni, mint a rokonunk, Sirius. Tehát, szinte nem maradt senki sem, akivel minden gondolatomat megvitathattam volna, így inkább magamban tartottam azokat, most pedig, mintha elillanni látszana mind, ahogyan egyre közelebb kerülünk egymáshoz lelkileg, és testileg is, Luciusszal.
Minden egyes érintését egyre jobban kezdem el élvezni, bár eddig sem volt másként, most mégis egy másféle hatalom kerít az uralma alá, ami kezdi átvenni az irányítást a félelmem felett, és kezd inkább az izgalomra, és az élvezetre hajazni, bár a félelmem homályba veszését szinte észre sem veszem már. Az érintéseire érintésekkel, a csókjaira csókokkal válaszolok, noha eleinte lassan, az eltelt percek folyamán egyre szenvedélyesebben, és vadabban vesszük birtokba egymás testét, és bár még reggel el sem tudtam képzelni, hogy ez az együttlét lehet ennyire kellemes, most mégsem tudnék már más cselekményt elképzelni a mai nap programjáként, és nem is akarnék. Már értem, és érzem, hogy miért is ez válik egy mágus legfontosabb pillanatává, hiszen ezáltal az esemény által válik két szerelmes eggyé, ezáltal egy hatalmas lépcsőfokot jelent ez egy kapcsolatban. Ahogyan most a miénkben is.
Miután felbátorodva segítek neki, hogy eltávolítsa magáról a feleslegessé vált, utolsó ruhadarabját is, örvendve veszem észre a kedves mosolyát, amit én is egy mosollyal jutalmazok, és egy, az eddiginél egy hangszínnel hangosabb sikoly hagyja el a torkomat, és az ajkaimon át távozik a szoba csendjébe, megerősítve ezáltal, hogy élvezem amit velem, és a testemmel tesz, illetve kérve, hogy folytassa továbbra is, ne hagyja abba, had járja át a testemet megint, és mindig a remegés, amit Lucius az, akinek sikerül elővarázsolnia belőlem. Azért örvendek neki, hogy rajtunk kívül senki más nem tartózkodik a kastélyban, nem szívesen osztoznék ezeken a perceken, és ezen a pillanaton senkivel sem, hiszen ez csak ránk, kettőnkre tartozik, és nem másra, olyannyira intim alkalom ez.
Amint egyik kezével ismételten végigsimít a testemen, majd megállapodik a combomon, annak is a belső felén kalandozva el, ismét egy kisebb sikoly hagyja el az ajkaimat, majd egy pár percre a mély szempárba tekintek, hogy lássam a kifejezést, ami az arcán foglal helyet, és, aminél ezekben a perceken semmi sem szebb számomra. Csókjára csókkal reagálok, karjaimmal átkarolva a nyakát, és az ott található pihékkel játszadozva el, amint pedig az ágyékomnál megérzem a férfiasságát, bátran vonom magamhoz, a lábaim segítségével, alsótestét átfonva. Majd elválok Luciustól, de csak annyi időre, míg a fehérneműm magamon hagyott egyetlen darabja is levándorol rólam, a testemről, és a megfelelő helyére kerül, az ágyon tárolt ruhák közé.
Immár semmi sem választ el minket egymástól, a meztelen testeink minduntalan egymáshoz simulnak, a meleg pedig, ami eluralkodott rajtunk, már még inkább érezhetővé válik, ahogyan a magasba csapó szenvedély is, amivel egymást ajándékozzuk meg. Mély pillantásától hevesebben kezd el verni a szívem, és az egész testem még jobban kezd el bizseregni. Egy csókjával tapasztja be az ajkaimat, és, amíg az ajkai édességét ízlelem, kezdem el érezni, hogy elérkezett a pillanat, amire az eltelt percek óta mind a ketten vágyunk. A lábaimat széttárva nyitom meg neki a helyet, hogy immár teljesen hozzám férhessen, majd, amint belém hatol, és megérzem magamban a merev férfiasságát, kényszeredetten kiáltanék fel, de nem tehetem, mert az ajkaival belém fojtja mindazt a hangot, amit szeretnék kiadni magamból, ezért a kezeimmel végigszántva a hátát igyekszem elterelni a figyelmemet a testemet átjáró kis fájdalomról. Aprót szisszenek fel, amikor lehetőségem nyílik erre, amint az ajkaim szabaddá válnak, majd a nyakára lehelek egy csókot, és tincseit talán kissé erősen megragadva vonom magamhoz, hogy a felhevült levegőbe suttoghassam, mennyire is szeretem.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeSzer. 27 Aug. 2014 - 19:17

+ 18
Narcissa & Lucius


A pillanat mely oly rég óta vártunk mi ketten, egy héttel ezelőtt akartam volna, csak épp a helyszín alkalmatlan volt erre. De eljött újfent, nagyobb izgalmak, még nagyobb hév és sokkal nagyobb szerelem. Apró kis sikolyai, mely elhagyják ajkait, az még jobban összekovácsol vele és még jobban akarom őt. Igen, ezek vagyunk jelen pillanatban mi ketten. Felhevült mezítelen testek, mámor és gyönyör.
Végül elértünk a nagy pillanathoz is, ajkait ajkaimmal tapasztottam be és hatoltam belé egy mozdulattal, ő pedig a hátamra vetette karjait.
- Szeretlek. - lehelem ki szavaim élvezettel telített hanggal, miközben füléhez hajolok, amit már rég óta tud, de inkább megismétlem bármennyiszer. Kifújtam a benntartott levegőm nyakára, miközben megálltam egy kicsit, hiszen eléggé szűk oda lent a kis hölgy. Meleg, nedves és olyan jó. Majd megcsókoltam a nyakát és kicsit felemelkedtem rajta, hogy lássam elvörösödött arcát, ami a legédesebb dolog az egész világon. Leereszkedtem és csókokkal hintettem meg ajkait és lassan, de mégis magabiztosan kezdtem el dolgozni rajta, majd nyakát édesgettem, végül felemelkedtem újfent  és figyeltem arcának minden apró jelét, fájdalom, élvezet, ami a jelenlegi helyzethez hozzájárult. De aztán hamar visszasimultam testéhez és nyakához bújtattam arcom, könyökömmel támasztva az ágyat. Nyakára leheltem párszor, élveztem mindent, élveztem őt, csodás meleg testét és azt, hogy így itt vagyunk mi ketten és senki sem állhat közénk. Néha gyorsítottam a tempón és felemelkedtem, próbáltam tágítani őt alul és hogy még élvezetesebbé tegyem neki  a helyzetet, kezem ismét vándorútra tért, oldalán siklott végig, majd combján, végül  a csiklóját kezdtem piszkálni és hallgattam apró lágy hangját.
A továbbiakban lassabban mozogtam már, odafigyelve rá. Hol ajkát, hol nyakát kóstolgattam közben és simultam testéhez. Kezdeti vadságomat visszafogtam, de még is határozott maradtam. Egyre jobban birtokba vettem őt, ki be jártam benne, nyakát, állát, ajkát faltam közben, kezem pedig hol kebleit, hol oldalát cirógatták.
- Mond,hogy nem elégszel meg ennyivel – leheltem a fülébe, majd fordultam vele egyet, hogy felülre kerüljön, és alulról is megcsodálhassam csodás testét.


Tagged: Narcissa |Music: - | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa és Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeSzer. 27 Aug. 2014 - 20:04

Lucius & Narcissa
A szoba már olyannyira meleggé válik az alkalom alatt, hogy én magam kezdem érezni a meleg miatt leváló páracseppeket Lucius vékony, de kidolgozott, izmos testén, és az én testem minden egyes tájékán, de mit sem törődve vele, először a kiszáradt ajkaimon végigszántom a nyelvemet, majd magamhoz vonom Luciust, és egy igen csak szenvedélyes csókot váltok vele, így magamba fojtva minden kikívánkozó sikolyomat, amik az élvezetem tárgyát hivatottak jelezni neki, és nekem is.
Az egyetlen egy szó, ami elhagyja ajkait képes arra, hogy enyhítse mindazt a fájdalmat, amit az alkalom ad számomra, és, ami az első percek után egy teljesen másféle érzéssé alakul át, az izgalom, és az élvezet keverékévé, hiszen nem kellenek hozzá hosszas percek, hogy megszokjam az eddig ismeretlen érzést, és a félelmem semmivé válásával elkezdjem élvezni azt, amit Lucius nyújt nekem, először életemben. Az ismeretlen vonz, szokták mondani, és csak most kezdem el megérteni, hogy ez a kijelentés mennyire igaz, hiszen az, amit eddig nem ismertem, most annál is inkább kezd el magával rántani, fel a magasba, olyannyira, hogy a fájdalom elmúltával csak az élvezet lesz úrrá rajtam, és, ha tehetném, be sem fejezném az alkalmat, csak, ha már a fáradtság von a karjaiba.
Nem elégszem meg az érintéseivel, sem a csókjaival, akarom, egyre jobban, és szeretném, ha soha sem érne véget ez a pillanat, ezért, és, hogy meg tudjam nyújtani az élvezet erejét, annyiszor érintem meg, és annyi helyen, ahol csak lehet, és ugyancsak annyiszor csókolom meg, amennyiszer csak megcsókolhatom, már az sem érdekel, hogy lassan lélegzethez sem jutok, hiszen a végtelenségtől, és a gyönyörtől nem csak a nyögések, és a sikolyok hagyják el az ajkaimat, hanem a levegőt is ziláltabban kezdem el venni, mindezért a testemet még inkább a hatalma alá vonja a bizsergés, és ezáltal a remegés. Igyekszem uralkodni magamon, de mindhiába, arcomon a pirosság is egyre jobban megjelenik, noha ez már korántsem az izgalomnak, és a félelemnek tudható be, hanem annak, hogy a testem egyre jobban kezdi átvenni Lucius testének a ritmusát, és ezért, és a kezdetét vevő fáradtságért, varázsolódik pír az arcom két oldalára.
Minden egyes érintésre, és csókra, amit a szerelmem nekem szán, másféleképpen reagálok. Hol kezeimmel megérintem, és végigszántom az arcát, és a teste azon részeit, amihez hozzá tudok érni, hol pedig az ajkaimat tapasztom az ajkaira, és nedvesítem be azokat, de mindenképpen viszonozom minden tettét, és cselekedetét.
A szavaira mosoly kezdett el vándorolni az arcomra, és vágytól átitatott hangon szólaltam meg, hogy válaszoljak neki. - Nem, nem elégszem meg ennyivel, bár igen kecsegtető mindaz, amit eddig adtál nekem. - simítok végig a karján, egészen fel a nyakáig, majd csókot adok a nyaka oldalára, az állára, egyre felfelé haladva. - De én mindenedet akarom, és mindent, amit még nekem tudsz adni. Illetve, én neked. - lehelem bátran a minket körbevevő csendbe, majd engedem, hogy megfordítson magán, és én kerüljek felülre, rá a testére, majd, amint mindez megtörténik, kezeimet végigvezetem a hasán át, egészen a mellkasáig, és lehajolva hozzá csókolom meg az enyhén duzzadt ajkakat, mialatt ritmikus mozgással kezdek el mozogni rajta.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. 2014 - 20:53

Narcissa & Lucius


Egyre jobban birtokba vettem őt, ki be jártam benne, nyakát, állát , ajkát faltam közben, kezem pedig hol kebleit, hol oldalát cirógatták, végül pedig fordultam vele egyet.
Ahogy kiegyenesedett elégedetten néztem végig rajta. Teste kezemet azonnal magához vonzotta, és formás idomait simogatta, markolászta. Néha döftem magam is egyet a csípőmmel, tövig hatolva benne, minél mélyebbre benne. Ő lehajolt, így rögtön ajkamhoz vontam az ajkát, hogy belemormogjam neki a szavakat:
- Nem akarom, hogy véget érjen ez a pillanat. Minden perc csodálatos, mit veled töltök. –  majd ajkát falva ragadtam meg kezemmel a csípőjét, úgy segítettem a mozgását.
Végül karom a hátára vándorolt és magamhoz öleltem, a forró teste találkozott az enyémmel. Ismét nyakát csókoltam, ismét döftem párat csípőmmel, kileheltem a levegőt, majd kezem ismét vándorútra tért, most a fenekét simítottam végig és ragadtam meg azt, majd toltam rajta én meg döftem és nem eresztettem, néhány másodpercig muszáj volt így lennünk. Eleresztettem és ismét kilehelem a levegőt, izgalmi állapotom részeként, ismét fordultam vele egyet, hogy felülre kerüljek, ismét ki be jártam benne, jó mélyre behatoltam benne és megcsókoltam ajkát.
Ezután kihúztam belőle merev férfiasságom és felemelkedtem, megragadtam az egyik lábát és kissé feljebb húztam, úgy nyomultam vissza belé és folytattam mindazt, amit félbehagytam, szelíd szemekkel figyeltem élvezetét arcán, bármeddig tudnám folytatni, csak épp a természet más választást diktál. Párszor döftem még így ebben a pózban jó mélyre, tövig hatolva, végül elengedtem lábait és visszasimultam kebleihez, mindkettőt csókokkal hintettem, majd haladtam feljebb, a nyakát és az ajkát is megcéloztam. Gyorsítottam a mozgásomon és tövig hatoltam mindvégig benne, úgy hogy mindazt ő is élvezze és a hangjai elcsábítsanak még jobban. Újabb szavakat súgtam fülébe.
- Szeretlek. - azzal pedig a merev férfiasságom még jobban megfeszült és ... lihegve omoltam nyakára, majd lassabban mozogtam rajta, végül újabb csókokkal adományoztam meg és kiszálltam belőle, szorosan átöleltem, magamhoz vontam és megszagoltam az illatát, hallgattam pihegését és szíve dobpergését, mely ugyanúgy vert mint sajátom. Ez volt az első alkalmunk és egyben az egyik legcsodásabb pillanatnak is eltitulálhatjuk. Majd elfeküdtem mellé, kifulladtam kissé, bár még tudtam volna folytatni, vele az örökké valóságig bármeddig.
- Most már teljes egészében az enyém vagy. Mars és fürödj meg, hamarosan követlek és indulunk vacsorázni. - pillantottam csodás szemeibe, miközben mosolyogtam rá, de mégis komoly voltam.


Tagged: Narcissa |Music: - | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa és Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimePént. 29 Aug. 2014 - 14:05

Lucius & Narcissa
El sem tudnék képzelni szebb pillanatot, mint, amit mi ketten most végre átélünk, egymás közt, egymás karjaiban, és egymást érintve, csókolva. Soha sem hittem volna, hogy egy ilyen alkalom lehet ennyire kellemes, és noha eddig még nem éltem át egy együttlétet sem, mégis érzem, hogy ezt az élményt csak a szerelmemmel, Luciusszal élhetem át, és oszthatom meg, ahogyan azt ezekben a percekben teszem is, mert nekem nem kell már más, soha sem, ahogyan eddig sem kívántam más férfit, és eddig is csak Lucius volt az az egy férfi, aki minden egyes gondolatomban, és álmomban szerepet kapott, most már, hogy nem csak a szívemet, és a lelkemet kapta meg, hanem azt az egy kincset is, ami a szerelmes párok számára a legfontosabb, már érzem, hogy ez az érzés soha sem fog megváltozni. Mindig is Lucius lesz az egyetlen, a nagy betűs, nekem, mégis érzem, képtelenség ennyire szeretni egy férfit. Nekem mégis sikerül, és kétlem, hogy a jövendő évek alatt egy szemhunyásnyit is alább hagyna a szerelmem iránta.
Ezerszer érint meg, és én ezerszer viszonozom azt neki, pontosan akként, ahogyan egy szerelmes pár egyik fele teheti azt meg, olyan lassan, mégis másodperceknek tűnően gyorsan, és olyan lágyan, mégis tele szenvedéllyel, hogy az ágy is beleremeg a talapzatba, mint ahogyan a testem minduntalan, amikor Lucius ujjai szántanak végig rajta. Mégis, kell még, hogy érezzem, hogy megint átfusson a bőrömön a kézfeje, és kell az is, hogy karcos, szenvedéllyel átitatott férfias hangján a fülembe suttogja mennyire szeret, és mennyire kellek neki. Éppen annyira, mint ő nekem. Már el sem tudnám képzelni nélküle az életemet, tudom, olyan sivár, és végtelen lenne, ha ő nem létezne, csak a vágyálmaimban. Ezekben a percekben is, amikor feltekintek rá, még mindig azt hiszem, hogy csak képzelődök, és az eszem a bolondját járatja velem. De, még ha az eszemnek, és a szívemnek néha nem is hiszek, a testemnek most igen is hinni akarok, hiszen egy álom nem okozhat ilyen vágyat, és kéjt, amit most Lucius kelt fel bennem minduntalan. Az érintésével, a csókjaival. Mindennel, amit ezek alatt a percek alatt velem művel. Úgy érzem, hogy az életemmel játszik, és mégis engedem neki, hogy minden egyes lépést ő szabjon meg számomra, és ő kalauzoljon át az élet útvesztőin.
Mindahányszor megérint, egy hullám fut végig a testemen, amit valószínűleg ő is érez, ugyanúgy, mint én érzem, mindez az, amit ő a puszta érintéseivel kivált belőlem. A csókjai mézédesek, és egyszerűen túl nagy a kényszer, nem tudok betelni velük, érzem, hogy belehalnék, ha elszakadnék tőle, ezért hagyom magam, és megint, és megint magamhoz vonom, hogy a nyelveink kalandos útra indulhassanak általunk. Amint testhelyzetet váltunk, felé hajolok, le, megcsókolom, majd tekintetemet az övére függesztem, és nézem, hogy milyen érzések, és érzelmek ülnek ki az arca két oldalára, amint le, és fel ereszkedek rajta, a mozgásomat az övéhez hangolva, hogy még így is párhuzamban legyünk egymással. Nézem a homlokát, nézem a szempárját, azt a hosszú, hegyes orrot, és azokat a mosolygós, most enyhén pirosan izzó, és telt ajkakat, és elmosolyodom. Már nem félénken, bátran. Mert azóta, amióta belekezdtünk az együttlétünkbe, mintha minden eddigi rossz érzésem elszállt volna, már nem félek, nem tartok semmitől sem, mert tudom, megbízhatok benne, ő az a férfi, aki mindenkitől, és mindentől megvédelmez, amitől csak egy kicsit is rettegek.
Érzem már, hogy közel a vég, ami a kapcsolatunk egy másik kezdetét jelenti, érzem, hogy hamarosan beteljesedik a szerelmünk, és ennek sikerül is hangot adnom, hogy ő is érezze. Halk, de kéjtől átitatott nyögés hagyja el az ajkaimat, majd még egy, és még egy, először egészen aprók, majd a másodpercek múlásával hangosabbak, teltebbek, és, amint kimondja a szót, a nyakába kapaszkodok, magamhoz vonom, és én is átélem a szerelmünk beteljesedését.
Percekig még pihegve fekszek mellette, a fejemet a mellkasára hajtva, az arcát, a nyakát, a karját simogatva, szavaira pedig édesen, és kedvesen mosolyogva felelek. - Mindig is a tiéd voltam, és most lettem végérvényesen csak a tiéd. - válaszolom, és nem is lehetnék boldogabb. Mintha teljesen újjászülettem volna, mintha egy másik, egy sokkal boldogabb Narcissa lennék, akitől senki, és semmi sem veheti már el a szerelmét. Bólintok, amikor elzavar. - Igyekszem, pedig azt hittem kielégítettem az éhségedet. - kacérkodok vele, huncut hangnemmel, majd az ágy végén sorakozó ruháimat a karomba zárva nyomok egy csókot az ajkaira, és indulok a fürdőszoba felé, hogy rendbe tegyem magam.
Negyed óra múlva már boldogan, és felöltözve ölelem át Luciust, amint az ebédlő felé sétálunk.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimePént. 29 Aug. 2014 - 19:19

Narcissa & Lucius


Együttlétünk egy mennyország volt, bár jobban mondva számomra ő jelenti a mindent megváltó mennyországot. Megpecsételtem, megbélyegeztem őt saját magammal. Számomra ő egy kincs, melyet sziklaszilárdan magam mellet akarok tudni az idő folyamán. Bármeddig.
A gyönyör végeztével Narcissa elment rendbe tenni magát,végig figyelve formás hátsóját. Majd aktivizáltam magam és kicsit én is rendbe cihelődtem alul is, és utána felöltöztem egy fekete rövid ujjú ingbe egy fekete nadrágba és cipőbe, majd megfésülködtem. Végül az ágyon ülve vártam a kisasszonyra aki percekkel később meg is jelent és egy mosollyal az arcomon indultunk ki a szárnyból. A boldogsága felért jelenleg mindennel, szorosan magamhoz öleltem fél kézzel, miközben megölelt, majd csókot leheltem feje búbjára. Végül lesétáltunk a lépcsőn és befordultunk az ebédlőbe, ahol kihúztam a széket neki, majd amint leült betoltam azt és leültem a másik oldalra szembe vele, kb 1 m  távolság volt köztünk. A szolgálók is megjelentek és zsúrkocsin hozták a sokféle étket, italt és minden finomat, édességet, sósat. Majd távoztak, mivel nem kell a további jelenlétük, csak zavaró tényezők számomra. Majd felálltam és Narissa mellé mentem, hogy italt töltsek poharába, most jelen pillanatban nem érdekel hogy kiskorú, itt van velem és én vigyázok rá. Majd visszaültem helyemre és magamnak is töltöttem és neki láttam egy szárnyas combját enni. Majd rápillantottam, lenyeltem a falatot és elmosolyodtam.
- Valami baj van? Mondani szeretnél valamit? Mi bánt?
Nem szeretem ha hallgatózik előlem, mondja el mi bántja lelkét és talán segíthetek neki, rajta bármiben. Talán történhetett valami amiről nem tudok és ez most kissé bosszant, hiszen nekem mindenről tudnom kell.



Tagged: Narcissa |Music: - | Note: Bocsi hogy rövid |
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa és Lucius Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimePént. 29 Aug. 2014 - 20:51

Lucius & Narcissa
Lucius karjaiba kapaszkodva, és a derekát átölelve tartunk az ebédlő felé, és nem is érezhetném magam boldogabbnak, mint, amilyen én jelen pillanatban vagyok. Már érzem én is, amit sok más lány is, a folyamatosan repkedő pillangókat a gyomromban, amik egyre vadabbul kezdenek el szállni, amikor érzem Lucius jelenlétét, hát még akkor, amikor megérint, vagy, amikor az ajkai az ajkaimat érintik. Képtelen vagyok betelni vele, és el nem tudom képzelni, hogy valaha is nélküle kell élnem, nem megy, egyszerűen nem, mert nemcsak, hogy hiszem, hanem már tudom is, hogy nem, olyan nincs, hogy ne Lucius legyen az a férfi, akivel leélem majd azt az életet, amit nekem szánt a sors. Mégis akként kapaszkodok belé, mint egy haldokló az egyetlen reménységébe, nehogy egy véletlen szellő elsodorja őt mellőlem. Mert az nem tudnám elviselni, egyszerűen képtelen lennék. Érzem. És tudom.
Amint megérkezünk az ebédlő termébe, mosollyal az arcomon szemlélem Lucius lovagiasságát, majd a manókra esik a tekintetem, akik sorban, megállás nélkül szolgálják elénk a legfinomabb étkeket, és italokat, amiket egy mágus lánya, csak megkívánhat. Különféle levesek, sültek, sütemények, illetve édes, és száraz italok foglalják el méltó helyüket a hosszú asztal lapján, a kóstolásra várva, én mégis csak a velem szemben helyet foglaló Luciust falom fel a szemeimmel, senki, és semmi mást. A mosolyom levakarhatatlanul, szüntelen villog az arcomon, majd, amint Lucius felém lép, hogy italt töltsön nekem, nem tudom megállni, hogy ne érintsem meg a kézfejét, majd a karját, kell, hogy érezzem teljes valójában, hogy még mindig itt van velem, mellettem, és, hogy soha sem hagy el, és nem hagy majd magamra az élet folyamán.
Elgondolkodva igyekszem a finom falatokat a tányéromra kényszeríteni, eszembe jut a múlt hét, az a klubhelyiséges reggel, majd pedig a Lilyvel folytatott harcom a szerelmemért, a háttérben pedig Lucius szavait hallom meg a terem csendjében, erre kapom fel a fejemet, és tekintek bele a mély szempárba. - Nem, nincs semmi probléma. - rázom meg enyhén, tagadóan a fejemet, majd egy pillanatra elgondolkodom, utána szólalok meg megint. - Csak gondolkodtam. A múlt heti reggeli találkánkról, és arról, hogy elég egy szó, és percek alatt vadmacskává változom, ha rólad van szó. - nevetek fel, pirosan sugárzó arccal, majd, amint meglátom értelmetlen tekintetét, muszáj magyarázattal szolgálnom neki. - Tudod, múlt héten találkoztam egy griffendéles lánnyal. Lily.. Evans, ha jól rémlik a vezetékneve. Nos, nem volt túl kellemes a találkozásunk, azt kell, hogy mondjam. - ejtem ki a szavakat az ajkaimon, a nyelvemmel benedvesítve az alsóajkamat, majd a kezembe veszem a poharamat, és Lucius felé megemelve, belekortyolok.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lucius Malfoy

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : Sötét Oldal
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Malfoy kúria
Foglalkozás : Sötét Mágia
Pálca : Szilfa, sárkányszívizomhúr mag, 12 hüvelyk, merev
Karakterlap : Adatok
Karakterzene : Lucius Malfoy
To you Death
Death on you
Playby : Alex Pettyfer
Kép : Narcissa és Lucius Tumblr_lg4m5n4nGu1qdrg23o1_500

Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitimePént. 5 Szept. 2014 - 16:12


Narcissa & Lucius



R engeteg étel van, szeretném ha Narcissa sokat enne, tudom, hogy nem azért ilyen az alkata, mert nem szokott sokat enni, épp ellenkezőleg. Rengeteget eszik és nem látszik meg rajta. Szerencsés. Szeretem nézni amint jó ízűen eltünteti az ételt. De most valahogy máshogy viselkedik a megszokottnál, mintha valami aggasztaná. És ez engem piszkosul zavar, hogy nem mondja el. Látom rajta, hiszen ismerem már minta tenyerem, hiszen már több éve ismerjük egymást. Mivel szeretem tudni, mi gondja van és az egészsége is érdekel, így természetes, hogy megkérdeztem mindezt tőle. Lassan elmondja a probléma elejét, majd a közepéhez ér és végül végre kinyögi a teljeset, hogy Evansal "verekedett".
- Mit műveltetek?! - kérdezem tőle kissé mérgesen, mérges pillantást vetve rá. Kicsit mérges lettem egy pillanatra, mert őt így nem ismerem, hogy puszta kézzel verekszik. Egy nő csak ne verekedjen össze senkivel. Főleg ne egy nemes Aranyvérű egy koszos, mocskos sárvérűvel. PHUJJ! Elhiszem azt hogy szeret, mivel én is őt, de neki nem kell harcossá válnia azért, mert inzultálnak, akárcsak a nevemet. Mindez nem érdekel, mivel hamarosan eljön a mi időnk.
- Narcissa. Ne érdekeljen az, hogy más a szájára veszi a nevem és ajnároz, engedd el a füled mellett, vagy egyik füleden be, a másikon meg ki. Azért teszik mindezt, mert féltékenyek és én ennek csak "örülni" tudok. Nekünk meg van mindenünk. - egy kicsit befejezem és megtörlöm a szalvétába a szám, majd felállok és nyugodtabb tempóban odasétálok és folytatom.
- Nekem itt vagy te és nekem már te felérsz mindennel. Nem érdekel semmi és senki. Se a féltékeny szavaik, se semmi, mert mindez nincs meg nekik. Nem adatott meg a Sárvérűeknek mindez. - letérdelek a hölgyem mellé, mosolyogva figyelem és a combjára teszem 2 kezem.
- Nagyobb bajod nem esett? - kérdezem tőle, most már aggódóbban, miközben tekintetét figyelem, majd egy újabb kérdést felteszek.
- Hol történt és mi volt az oka?


Words: - ♣ Music:- ♣ Note:- ♣ ©
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Narcissa és Lucius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa és Lucius   Narcissa és Lucius Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Narcissa és Lucius
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucius & Narcissa
» Narcissa & Lucius
» Victoria és Lucius
» Dorcas és Lucius
» Lily & Narcissa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: