Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily and James 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily and James 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily and James Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily and James Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily and James Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily and James Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily and James Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily and James Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily and James Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily and James Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily and James Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily and James Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily and James Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily and James Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily and James

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and James Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and James Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and James Empty
TémanyitásTárgy: Lily and James   Lily and James Icon_minitimeVas. 6 Dec. 2015 - 22:47


lily & james


A párbajszakkör híre eléggé elterjedt, és egyre többen jönnek. Az, hogy kik eléggé megszabtuk. Nem kockáztathatunk, és mondhatni finoman az összes mardekáros ki van tiltva innen. Kissé paranoiás lettem, de szerintem érthető az oka. Arról nem is beszélve, hogy az egész az én ötletem volt, ha lebukunk az az én felelősségem. Szóval.. igen mindig feszült vagyok. Mark a szakkör elején oda jött hozzám, azzal a hülye vigyorával, és átadott egy virágcsokrot, ami... teli volt liliommal. Nagyot nevettem, és megöltem a kis idiótát. Kis kiruccanásunk minap nem nagyon sikerült Marknak. A kis srác eléggé túl van pörögve, és mindenképpen külön órát akart venni tőlem párbajszakköre, hogy tudjon előtte gyakorolni. Mivel nem nagyon tudtunk helyet, ő rögtönözni akart. Ebből az lett, hogy elvileg talált egy elhagyatott házat roxmortsba, és ott gyakoroljunk. Én bolond pedig belementem. Hát egy megkergült öregasszony rendesen elbánt velünk, és főleg ő aki épp hogy megúszta. Igen megharagudtam, mert nagyon felelőtlenül viselkedik, főleg hogy tudja minket Jamessel roxmortsba már megtámadt egy halálfaló. Szóval, eléggé berágtam rá az elmúlt napokba inkább kerültem. Tudom gyerekes viselkedés, de most van elég bajom is, mint egy felelőtlen srác. Persze ezzel a gesztussal teljesen megenyhültem, és mosolyogva tettem már le a csokrot. Az órát és jó kedvel csináltam végig, és mindenki nagyon ügyes volt. Végén általában utoljára maradunk Jamesel, és pakolászunk és közbe megbeszéljük ma ki hogy teljesített.
- Láttad ? Jessica-nak végre sikerült a lefegyverzés. Annyira örült, hogy még Barry-t is leterítette. - vigyorgok, mert őszintén szólva nem láttam végig hol volt James, most hogy így belegondolok... nem is láttam a közelembe egész végig. - Öhm.. valami baj van ? - kérdezem tőle, miután nem reagál, és eléggé idegesnek tűnik. - Húha, ma valaki pont úgy állította be a haját, mint te ? - vigyorgok továbbra is, miközben közelítek felé. Tényleg csak hasonlót tudok elképzelni, mert még óra előtt semmi baja nem volt.
  



Vissza az elejére Go down
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : Lily and James Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : Lily and James Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

Lily and James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and James   Lily and James Icon_minitimeVas. 27 Dec. 2015 - 15:20

Lily és James
Jókedvűen állítottam be a szakkörre, persze legalább öt percnyi késéssel. De tőlem már megszokott volt, hogy soha nem érek be sehová időben. Akadt olyan tanár, aki már csak legyintett, vállat vont, vagy észre sem vette, hogy órakezdés után állítottam be. Nem sok, de akadt.
Aztán pillanatok alatt elment a kedvem, amikor megláttam Mark Cavaliert Lilynél, a kezében egy csokor virággal. És milyen jót nevetgélnek együtt... És, és, és... Mit és? Én nem vagyok féltékeny, sosem szoktam az lenni. Mégis miért lennék, és kire? De a francba is, most tényleg az vagyok... Végig elkerültem Lilyt, a lehető legmesszebb álltam meg tőle gyakorolni, párt is mindig onnan választottam magamnak, amikor éppen arra volt szükség.
A végén, amikor Lily odajött beszélni, csak valami dünnyögésszerű ühümöt kapott válasznak. Be voltam rá sértődve, igen. Valami probléma van vele?
- Nincs semmi bajom, hagyj békén! -vágtam rá. Cseppet sem tűnhettem gyerekesnek... De egyszerűen annyira mérges voltma, féltékeny, és talán még csalódott is, hogy nem tudtam másképpen lereagálni a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and James Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and James Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and James   Lily and James Icon_minitimeKedd 29 Dec. 2015 - 18:27


lily & james


Eddig nagyon is jó kedvem volt, elég jó napom volt, még James durcás fején is csak mosolyogni tudtam. De ezt a kirohanását nem tudom hova tenni. Először csak meglepődve nézek rá majd.... ki tőr belőlem a nevetés. Komolyan, mint egy öt éves kisgyerek. Mindig is kicsit gyerekes volt a viselkedése, de ez azért már túlment mindenen. Mikor abba hagyom a nevetést nézek rá, azt hittem elsőnek hogy csak viccelt.
- Mi? Ez most komoly? Még is mi bajod van velem ? - nézek rá, komolyan elképzelésem sincs mi üthetett belé. Reggelinél sem volt semmi baja, még akkor se mikor ide jöttünk, egész nap tök normális volt, már amennyire tőle megszokott. Feszülten várom válaszát, közben a tekintetem az egyik padra vándorol, ahol ott van Mark csokra. Legszívesebben a homlokomra csapnék megvilágosodásomba. De ez annyira... abszúrd.
- Ha nem ismernélek azt mondanám, hogy féltékeny vagy. - itt megint csak elvigyorodom magam, majd látom az arckifejezését, aztán elkomolyodok. - Na ne.. csak azt ne mond James Potter, hogy féltékeny vagy... hisz ezt a szót ,nem is tudom... tudod mit jelent? - természetesen viccelődöm, mert nem hinném, hogy az lenne a baja. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy James féltékeny legyen Markra. Meg amúgy is, ez annyira valószínű, minthogy egy elefánt balettozzon. Fura, de kicsit azért be kell valljam imponál. Hisz ha féltékeny, akkor valóban érez irántam valamit, nem ? Legalábbis érzései vannak irántam. Erre csak azért is elmosolyodom,nem érdekel ha dühös lesz, most úgy is lenne kedvem vele veszekedni. Nem hagyom annyiba a dolgot, akkor nem én lennék. Arról nem is beszélve, hogy rég veszekedtünk, a veszekedés pedig a kapcsolatunk alappillére. Azt hiszem ezzel most rekordot fogunk dönteni.
  



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lily and James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and James   Lily and James Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily and James
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James & Lily
» Lily and James
» Lily & James
» Lily & James
» Dorcas & James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: 7. emelet-
Ugrás: