Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Frank Longbottom 04_www.kepfeltoltes.hu_
Frank Longbottom 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Frank Longbottom Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Frank Longbottom Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Frank Longbottom Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Frank Longbottom Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Frank Longbottom Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Frank Longbottom Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Frank Longbottom Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Frank Longbottom Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Frank Longbottom Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Frank Longbottom Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Frank Longbottom Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Frank Longbottom Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Frank Longbottom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Frank Longbottom Empty
TémanyitásTárgy: Frank Longbottom   Frank Longbottom Icon_minitimeSzer. 6 Május 2015 - 13:04


Frank Longbottom
Franky
Kor: 16  Ház: Griffendél  Évfolyam/munka: 6. évfolyam   Oldal: Jó

Jellem:


Elég visszafogott személyiség vagyok. Nem szeretek a társaság középpontjában lenni, de persze jól esik, ha egy-egy kviddics meccs után elismerően néznek rám.
Mivel a Griffendél ház kviddics csapatának egyik tagja vagyok, részt veszek minden közösségi rendezvényen. Kifejezetten szeretek bálokra menni.
Egyébként bármit megteszek a barátaimért. Néha még az olyan dolgokba is belemegyek, amik miatt akár megrovást is kaphatok.

Küllem:


A külsőmmel sem tűnök ki a tömegből. Teljesen átlagos vagyok barna szememmel, és sötét barna hajammal. Arcom néha egy kicsit borostás, de azt mondják, ez egészen jól áll nekem.
A kviddicsezés miatt sportos testalkatom van.
Figyelek az öltözködésemre, és ez nem azt jelenti, hogy mindig kiöltözöm, de azért mindig átlagosan öltözködöm. Leginkább sportos, egyszerű ruhákat veszek fel, és nem riadok vissza a mugli dolgoktól sem. Ezeknek beszerzésében Arthur Weasley szokott segíteni nekem.
.

Történetem:


5. évfolyam Halloween előtt egy héttel

Mielőtt a Griffendél ház klubhelysége felé vettem az irányt, hogy a könyveimet az ágyra dobva, kimenjek a kviddics pályára, fel kellett mennem az egyik tanárhoz odaadni neki valamit.
A kviddics számomra nagyon fontos, ezért minden időmet arra szánom, hogy gyakoroljak. Könnyed léptekkel haladok felfelé a lépcsőn a gondolataimba feledkezve, és az előttem levő lányt nézem. Alice Griffen… Talán már túl régóta szeretném, hogy észrevegyen. Míg az elmém azt mondja, hagyjam a fenébe, addig a szívem valamiért felé húz, pedig ő észre sem vesz.
A gondolataimból egy Mardekáros csapat zökkentett ki. Rosszindulatú kacagásuktól szinte megfájdult a fejem is, és rosszallóan néztem rájuk, mert már megint sántikáltak valamiben. Aztán megtörtént…
Egy pillanat műve volt az egész. Az egyik Mardekáros hírtelen kigáncsolta Alice-t, és én reflex-szerűen elkaptam. A karjaimban tartottam.
Annyira gyönyörű volt, hogy egész nap elnézegettem volna így, és az ajkai után sóvárogtam. Persze megint nem tehettem ezt sokáig. A lány sietve kikecmergett a kezeim közül, és egy gyors „köszönöm, Longbottom” után ott is hagyott.
Mire is számítottam?! Kissé bosszúsan mentem tovább, és miután a könyveim az ágyon landoltak, már mentem is gyakorolni….
Szél süvít az arcomba. Talán felejtenem kéne, és csakis magamra koncentrálni, de nem tudom kiverni a fejemből. Szeretem, ahogy a lágy szellő az arcomhoz ér. Idefent nincs senki, igazán önmagam lehetek. Nincsenek problémák, csak én. Elsüvítettem a Roxfort egyik tornya mellett. Ezt nem sokat tapasztalhatják, és egy kis boldogsággal tölt el, mert az érzés és a látvány csakis az enyém.
Amikor az iskola bejárati kapujánál ereszkedtem a földre, megkerestem a legrövidebb utat a prefektusi fürdők felé. A földre dobálom levetett gönceimet, és megengedem a vizet. Ilyen késői órán nincs itt senki, és én ezt is örömmel tapasztalom. Miközben a forró vízzel áztatom a testem, szinte teljesen elfeledkezek mindenről, és ez jó….azt hiszem.
A fürdő után már nem veszem vissza, csak az alsónadrágomat, és egy nadrágot. Nem szeretem mutogatni magam, de mivel ilyenkor már senki nincs a folyosón, nincs is kinek.
Sétálva megyek fel a lépcsőn, és a Kövér Dáma horkolására leszek figyelmes. Már alszik, ezért egy kicsit megkocogtatom a vásznat.
-Ó, Longbottom. –riad fel, és szúrós tekintettel mered rám. –Miben sántikálsz? Csak nem te is valami csíntalanságon töröd a fejed, mint Potter? És mi ez az alulöltözöttség? -kerekedett el a szeme.
-Csak szeretnék bejutni. –vigyorodtam el egy kissé.
-Hát ilyet…Micsoda szemtelenség. Akkor kérem a jelszót.
-Citromos halszem. –vágtam rá, és az ajtó kitárult. A klubhelység látszólag teljesen üres volt, azonban amikor mentem volna a hálókörletbe, észrevettem, hogy valaki kuncog a hátam mögött. Két lány bújt meg az egyik fotel mögött, akik engem néztek. Bárcsak Alice lenne az…

Patrónus: Afrikai hím oroszlán  Vér: Arany  Pb: Jim Sturgess Csoport: Diák, Griffendél


Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Frank Longbottom Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Frank Longbottom Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Frank Longbottom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frank Longbottom   Frank Longbottom Icon_minitimeSzer. 6 Május 2015 - 15:15

ELFOGADVA!
Édes karakter lett Frankből ^^ Végre nem egyedül teszek rendet, kedves prefektus társam Very Happy irány foglalózni, és az embereket zaklatni.
Vissza az elejére Go down
 
Frank Longbottom
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alice Griffen és Frank Longbottom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Kellékek :: Átvehető karakterek lapjai-
Ugrás: