Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily and Remus - Page 2 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily and Remus - Page 2 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily and Remus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Remus - Page 2 Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Remus - Page 2 Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Remus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeSzer. 3 Szept. 2014 - 10:39

Lily and Remus

Már könnyezik a szemem a fáradsgától, minden erőmre szükségem van, hogy ébren tartsam magam, bár Remus szegénykém rémtörténete eddig ébren tartott. Sose gondoltam volna, hogy neki vagy bárkinek is ilyen nehéz élete lehet az iskolában. Már más szemmel tekintek rá, és mindenre. Hányan lehetnek, akiknek még van ilyesfajta szörnyű titka ? Sosem mondtam ki, de mindig is tetszett, hogy én mugli vagyok. Nem akarnék se arany vérű, se varázslény lenni. Mind a két változat szörnyűséggel járna, és nem is lennék az aki. Oké aki beleszületett az aranyvérűségbe, azoknak nem szörnyű, de nem bírnék úgy élni ahogy k, és tényleg bizonyára teljesen más ember lennék. Biztosan én is úgy mászkálnék az iskolában, mint egy kis hercegnő orromat feltolva és mindenki mást lenéznék aki nem aranyvérű. Najó ez erős volt, hisz vannak kivételek aranyvérűek között. De nem is ez a téma, hanem Remus. Most még több tiszteletem van iránta, mint eddig bármikor. Így is tiszteltem, hisz Potter és Black befolyása nem hatott rá teljesen. Hiába zűrösek a barátai, ő megőrizte magát Remusnak. Az állapotával kapcsolatban, már nem mondok semmit, csak hallgatom figyelmesen. Mikor megölel, én is teljes szívemből vissza szorongatom jó barátomat, aki egy nagyon nagy titkot bízott rám. Amiért örökké hálás leszek neki. Mindig meghat ha egy barátom annyira bízik bennem, hogy megoszt egy olyan dolgot velem, amit senki másnak. Ebben mindig is jó voltam, a titoktartásban, és ezzel tisztában van minden kedves ismerősöm. Ezért ki is használják eme remek tulajdonságomat, és megosztanak velem dolgokat. Ha tudok segítek is. Kicsit lenyugszom a végére, megtörlöm a szememet. Nem szoktam sírni, csak ha elszakad a cérna, nem szeretem gyengének mutatni magamat. De mi mást tehetnék mikor az egyik legjobb barátomról kiderül, hogy az egész élete szenvedés, és csak mosolyogva tűri. És ami a legdurvább, hogy mind e közben jó ember marad, az egyik legjobb.  Azok a sebhelyek is, édes Merlin... még egy két könnycsepp legördül, mikor megint előttem teremnek a sebek lelki szemeim előtt. Gyorsan letörlöm őket. Azt hiszem itt az ideje megint a téma váltásnak.
- Szerintem csak is a szoros barátokat kéne, aztán ők is fognak ajánlani embereket. Szeretném ha minél többen lennénk, és nem is a házak számítanának igazán. Jó lenne, ha arany, félvér, és mugli születésűek is lennének egyaránt. Ha bármi lesz az mindannyiunk harca lesz. Ezt előbb vagy utóbb mindenki befogja látni, és így egyre többen fogunk lenni. Természetesen a mardekárház teljességével kivan zárva. Még ha jó fejnek is mutatná magát, akkor is csak azért hogy kémkedhessen. Meg ha tényleg készülődik valami oda kint, teljességében biztosra mondhatom a mardekárház nem hinném hogy ki fog maradni belőle. Igen eléggé gyanakodó típus vagyok, és elfogult velük kapcsolatban. De itt most a biztonságunk a fontos. És amúgy sem hallottam egy mardekártól sem, hogy "cuki mugli" - hadarom el mind ezt gyorsan. Remélem szegény tudta követni. Fáradt vagyok, és úgy érzem a szavak is össze akadnak kiejtésükkor. Mély levegőt veszek, azt hiszem be kell majd ugranom a bájitaltan terembe, dugi főzetet készítenem, hogy túl éljem a napot.
- Remus, már lassan kellenek a többiek. Azt hiszem az alvásról lemaradtunk estig. - mosolyodom el halványan magam. Nem az első eset ebben az évben, hogy szemhunyásnyit sem aludtam. Ilyenkor lerohanok a bájitaltan terembe, ami a kedvenc tanárom jóvoltából nekem bármikor nyitva áll, és keverek magamnak egy főzetet, ami órákon keresztül ébren tud tartani. Egy kis adrenalin löketet ad. Viszont, igen tisztában vagyok vele, hogy nem egészséges dolog, és nem lehet így élni. De mit tehetnék? Borzalmas évem van, rémálmok gyötörnek, frusztrált vagyok. Majd ez a korszakom is elmúlik egyszer...

©


Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Remus Lupin

Származás : ► Fél (vérfarkas)
Lojalitás : ► Dumbledore
Családi állapot : ► Reménytelen
Lakhely : ► Roxfort kastély
Foglalkozás : ► Hetedéves diák/Tekergő
Pálca : Rugalmas fűzfa egyszarvúszőr maggal, 13 hüvelyk
Idézet : Lily and Remus - Page 2 Tumblr_m65ih9eiAR1qf7klco1_250
"What you fear most of all is-fear.”
Karakterlap : Ha nem lenne jobb dolgod...
Karakterzene : Rain
Playby : ► Andrew Garfield
Kép : Lily and Remus - Page 2 Giphy

Lily and Remus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus - Page 2 Icon_minitimeSzer. 17 Szept. 2014 - 17:43

Lily & Remus

Lilyben bízok, minden bizalmam belé tudom fektetni, mert egy hihetetlenül erős nő, mert már kész nő, és tudom, hogy egy ilyen dologtól nem fog összeroppanni, és meg fogja érteni. Imádom ezt a lányt, mindig itt van nekem, még ha nem is beszélünk nap, mint nap. Sokat segít, mindig ha csak kell, mindenben ráadásul. Amikor csak ott persze, meg amiben. Mindenkinél féltem, hogy mit fog szólni, persze nála is féltem, itt is rizikós volt a dolog, még akkor is, ha tudtam, valahol mélyen legbelül, hogy nem lesz semmi baj. Komolyan nem tudom mit csinálnék, ha egy ilyen lány nem lenne itt nekem, akivel ilyen jól megértetem magam. Doe is itt van, ez igaz, de ő més, ő nem olyan, mint Lily, rá máshogy is nézek, ami lehet rossz is, meg jó is, de a lényeg az, hogy Lily mást jelent, mint Doe. Lily csak barát, egy igen jó barát, míg Dorcas valami több. Lilyre akkor is csak barátként néznék, hogyha nem lenne semmi közte és James között. Istenem ez az ember is. Látszik, ohgy oda meg vissza vannak egymásért, de egyikük sem lépne, mindketten egy igazán maguknak való emberek ilyen téren. Jamesen látszik, hogy féltékennyé akarja tenni, ahogy az is, hogy szinte teljesen oda van érte. Szerintem nincs olyan dolog amit ne tenne meg érte, de komolyan, ha kellene még tűzbe is ugrana érte, hogyha azzal bármilyen hatást is elér a lánynál.
Végig gondolok minden eshetőséget, hogy kivel, hogyan járunk, ha meghívjuk őket, és az már biztos, hogy egy mardekáros se kell nekünk. A barátaink között is vannak kissé kétes személyek is, így nem tudom mi lesz most.
-Ebben teljesen egyetértek veled, és az biztos, hogy a szoros barátokon kívül nagyon más nem kell az elején. Akkor csak aggódhatnánk azon is, hogy ki és mikor árul el minket. Mardekárosokat később sem, nem csak amiatt, hogy kémkednek, hanem mert akkor ott is hamar egymásnak esnének az emberek. Remélem, hogy nincs igazad, és semmilyen harc sem vár ránk, de ha mégis akkor mi itt leszünk és harcolunk.-értek vele ebben egyet, mert igaza van, mint majdnem mindig. Lily tudja, hogy mikor mit kell mondani, és minden ilyenek. Hihetetlen a csaj.
-Oh, tényleg...viszont akkor legalább menj, szedd össze magad, hogy ne lássák rajtad annyira, hogy fáradt vagy.-mondom neki mosolyogva, ahogy felpattanok, és húzom őt is, hogy ne ücsörögjön. Hosszú éjszakám lesz, így meg főleg. Mire is vállalkoztam én...
Ma még tuti összefutunk. szia!.-köszönök el tőle gyorsan egy öleléssel, és még a fülébe suttogok egy újabb köszönömöt, majd rohanok is fel, mielőtt mindenki meglátna vele, és elkezdenének pletykálni, hogy akarok tőle valamit.

Köszönöm a játékot Lily :33
Vissza az elejére Go down
 
Lily and Remus
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lily & Remus
» Lily and Remus
» Remus & Doe
» Marl & Remus
» Remus and Dorcas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: