Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily & Chantall 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily & Chantall 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily & Chantall Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily & Chantall Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily & Chantall Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily & Chantall Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily & Chantall Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily & Chantall Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily & Chantall Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily & Chantall Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily & Chantall Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily & Chantall Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily & Chantall Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily & Chantall Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily & Chantall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily & Chantall Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily & Chantall Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily & Chantall Empty
TémanyitásTárgy: Lily & Chantall   Lily & Chantall Icon_minitimeSzomb. 23 Aug. 2014 - 0:43

Lily and Chantall

Komolyan mintha McGalagony Professzor valamit sejtene. Mintha tudná, hogy mire is készülök. Ha nem találnám lehetetlennek el is hinném, hogy képes volt rájönni valahogy. De az biztos, hogy akik tudnak a tervezett titkos szakkörünkről sosem árulná be. Ma megint feladatott adott nekem, először az új lány körbe vezetése, most pedig korrepetálás. Mintha nem lenne az utolsó éveseknek elég dolga. De legalább Griffendéles társamat kell okítanom, és ez is már plusz pontot jelent. Sóhajtok, fáradt vagyok, mint fizikailag, mind szellemileg. Egyszerűen túl sok dolog van egyszerre ami foglalkoztat,és ez teljesen letud fárasztani. A szakkörrel jól haladok, egyre több bizalmas embert tudtunk beavatni. James pedig,.. James. A jelenlegi legnagyobb probléma a fejembe. Ő maga nem probléma, de jó lenne tudni, hogy mi is legyen. Végre leérek az üvegházakhoz, mindig elfelejtem hogy mekkora ez a kastély. Egy biztos, hogy jó kondiban tart.Szinte beesek az üvegházak egyik ajtaján, a nagy könyv oszloppal a kezemben.
- Oh szia Chantall. -  üdvözlöm a mai diákomat. Szívesen segítek, bárkinek , de ma lehet nem leszek formában. Levágom elé a sok könyvkupacot. - Nyugi, nehogy szívrohamot kapj. Csak nem volt időm kijegyzetelni a fontos részeket. - mosolygok azért barátságosan, nehogy szegényt elijesszem. Egy évfolyamban járunk, de ő az egyik akivel nem ápolok különösebb kapcsolatot. Jóban vagyunk, köszönünk, váltunk néhány szót, de ennyi. De persze mindig mindenki felé nyitott vagyok. -  Szóval mi nem megy különösebben a gyógynövénytanból? - kérdezem miközben a könyvkupac tetejéről leveszem az elsőt, és kinyitom. Fűha vagy elmosódnak tényleg a betűk, vagy tényleg ennyire fáradt vagyok...

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Lily & Chantall Empty
TémanyitásTárgy: Lily and Chantall   Lily & Chantall Icon_minitimeSzomb. 23 Aug. 2014 - 10:15




Lily & Chantall



Az órák után, még gyorsan bementem az üvegházakba. Hát ez az...utálom a gyógynövénytant, soha az életembe nem fogom megszeretni. Remélem majd, az egyik lány vagy valaki segít nekem. Amíg nem jön senki, hallottam a mandragórákat, a virágcserépbe. Lehetne ennél borzaztó nap? Nem is tudom...majd, kicsit körbeforgattam, a szemem és láttam, hogy az egyik ablak ki volt nyitva. De jó...ennél szuperebb nap nem is lehetne. Majd hallottam, egy ajtó nyílást ahol, egy hosszú vöröshajú lány jött be az ajtón, és a rengeteg könyv van a kezében. Letette, az asztalra és a nevemen szólított. Majd, a szám szórabírt, és mosolyogva néztem rá.
- Szia Lily! Hát...semmit nem értek belőle. Ez az egyetlen tantárgy amit ki nem állhatok- Mondtam, neki mikor mondta hogy ne ijedgyek meg, a sok könyv láttára. Kicsit, tényleg megvoltam rémülve mint, amikor eszembe jutottak a szüleim. Na, de  ez van. Remélem hamar fogunk végezni, mert még a naplómba is szeretnék írni, és egy csomó házit kell megírnom. Na, jó nem egy csomót hanem csak a felét, mert tegnap elkeztem és be is fejeztem. Legalább örülök annak, hogy Lily segít nekem gyógynövény tanból. Persze, a klubbhelységben is próbálom tanulni de, sehogy se megy. A poénkodásnak meg a hülyeségnek van, esze a fejembe. Talán ezért nem vagyok jó gyógynövénytanból. Mindegy is, kicsit megráztam a fejem és Lilyre figyeltem. Talán, a mondatai el se jutottak, a tudatomig ha egyáltalán mondott is valamit.


Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily & Chantall Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily & Chantall Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily & Chantall Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Chantall   Lily & Chantall Icon_minitimeSzomb. 23 Aug. 2014 - 12:34

Lily and Chantall

Csak megdörzsölöm a mindig lecsukódni készülő szememet, közben rásandítok. Mindent? Hogy lehet semmit nem tudni gyógynövénytanból? Számomra az egyik legérdekesebb tantárgy, és szinte iszom a tanárnő minden szavát órákon. Annyi érdekesség van, hogy nehéz nem oda figyelni. De ha még nem is mugli származású, akkor is ilyenek között kellett felnőnie, és akkor is kéne valamit tudnia. Mély levegőt szívok be, ami átjárja minden porcikámat, kicsit ki is ráz a hideg. Azt hittem könnyű dolgom lesz, de Chantall cseppet se könnyítette meg nekem. Annyi dolgom lenne.. még jó hogy álmatlan éjszakáimon meg tudom írni a leckéimet. Nappal meg rohangálok órákra, külön feladatokra amit McGalagony kioszt számomra, a prefektusi teendőimről nem is beszélve. Csak az éjszaka marad számomra nyugalomba, amikor ugyanis végre megtudom írni a háziaimat. Ez az utolsó éven teljes egészében kiszív, főleg hogy mindenből tökéletesre kell átmennem. Mindenképpen auror akarok lenni, mást el se tudok képzelni magamnak. Ráadásul izgatott vagyok, hisz nem sokára eljön az első párbajszakkörünk időpontja. Nem vagyok a legnagyobb szónok, szóval Jamest fogom megkérni az eszményi vezetésre, úgy is ő lesz a tanárunk.
- Na jó oké... - ásítok egy nagyot. - ... bocs nem sokat aludtam. - Kinyitom a könyvet, majd előkeresek egy virágot. Kicsit elhervadt kinézete van, és az illata se éppen a legjobb. - Szóval ő lenne a sisak virág. Épp nem virágzik szóval , nem a legbizalom gerjesztőbb. - elé tolom a könyvet. - Elsőnek próbáld magadtól elmondani, hogy mire jó. Ha nagyon nem megy, ott van kinyitva a könyv. - a virág bűze, kezd felébreszteni, de inkább a hányinger kezd kerülgetni. Jesszusom, reggelizni se voltam...

©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Lily & Chantall Empty
TémanyitásTárgy: Lily & Chantall   Lily & Chantall Icon_minitimeSzer. 27 Aug. 2014 - 21:40




Lily & Chantall



Hihetetlen....gyűlölöm, a gyógynövénytant. Sose értettem miért kell, ez mindenkinek? Attól, hogy Roxfort. Igaz mindenből, a legkiválóbb jegyeim vannak, és a Sötét Varázslatokból pedig kitünő vagyom de még, sem szeretnék borzalmasat vagy trollt kapni. Na, akkor aztán újra járhatnám a sulit. Mikor körbejártak gondolataim, a fejembe ekkor belépett, egy hosszú vöröshajú lány. Igen, ő Lily Evans. Szerencsére egyházban vagyunk igaz néhány szót váltottunk. Megláttam, azt a rengeteg könyvet, a kezébe majd nem leállt, a pulzusom és a szívem. Amikor mondta, hogy ne ijedjek meg kicsit megkönyebbült, a szívem.
Szóval...sisakvirág? Hát, a bűzéről észrevettem, hogy mérgező. Védett, ez a növény ugye Lily?- Kérdeztem, majd szorvalmasa mint egy kisangyal bújom, a könyvet. Kezd érdekelnk sisakvirág és a farkasölő az ugyan az. Míly meglepő gondoltam magamba majd szintént olvasom, a gyögynövénytant apró gúny, az arcomon rajzolódik. Valahogy most már kezdem megszeretni, a gyógynövénytant. Lily nagyon sokat segít talán ezzel jó pontot is szerzek. Mert mikor mindig engem kérdeznek sosem tudom, a választ.

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily & Chantall Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily & Chantall Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily & Chantall Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Chantall   Lily & Chantall Icon_minitimeSzer. 3 Szept. 2014 - 11:17

Lily and Chantall

Egyre jobban rosszul leszek ettől a virágtól. Az biztos, hogy felébresztet. Úgy vélem, hogy Chantall nagyon szépen szemügyre tudta venni, így fogom és elteszem magunktól szép messzire. Azt hiszem, most jöhet egy kevésbé drasztikusabb növény. Keresgélek, közbe természetesen figyelek Chantall válaszára is, amit igyekszek a fáradságom mellett is, de felfogni.
- Igen védett, vagyis inkább előszeletettel tenyésztik a szabadban már nem igen virágzik. Hisz az állatok megeszik el is pusztulhatnak. Viszont főzetekben elkészítve, igen hasznos, főleg mérgekhez. - mondom neki, közbe mindig keresgélve. Fogok egy illatosabb növényt, de teljességével kivagyok égve. Kicsit úgy érzem meg is szédülök, így gyorsan le is dobom magam Chantall melletti székre.
- Ne haragudj, de nem vagyok ma a toppon. Azt hiszem az alvás hiány, előbb vagy utóbb kimutatja a hatását. - fogom a fejemet. Ha most tudnék gondolkodni, talán össze is tudnék dobni magamnak egy kis főzetet, amitől jobban is lennék.
- Viszont ha gondolod, és megakarsz menteni, lehet segíthetnél egy főzetben. Remélem nem vagy teljesen rossz. - mosolyodom el kínomba. Kéne aludnom,nem ártana, az egészségemmel kezdek már játszani. Nem élhetek csak főzeteken. Viszont lehet ez kapóra jön, hisz nem csak elméletben, de gyakorlatban is tudom ezzel segíteni Chantallt. De még ülök egy kicsit. Ez a tanulás, és az idegesség fog a sírba vinni. Jó lenne mindennel dűlőre jutni. Jamesel, a párbaj szakkörre. Ahogy ezek rendbe jönnének két fokkal jobban is lennék.

©


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lily & Chantall Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Chantall   Lily & Chantall Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily & Chantall
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mary & Chantall
» Lily & James
» Lily & Andromeda
» Lily & Regulus
» Lily & Remus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: