Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Dorcas & Levin 04_www.kepfeltoltes.hu_
Dorcas & Levin 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Dorcas & Levin Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Dorcas & Levin Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Dorcas & Levin Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Dorcas & Levin Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Dorcas & Levin Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Dorcas & Levin Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Dorcas & Levin Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Dorcas & Levin Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Dorcas & Levin Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Dorcas & Levin Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Dorcas & Levin Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Dorcas & Levin Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dorcas & Levin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Dorcas & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Dorcas & Levin   Dorcas & Levin Icon_minitimeHétf. 18 Aug. 2014 - 17:21


Dolohov és Dorcas


Ritkán jártam Roxmortsban, különösen egyedül. Talán ennek az volt a fő oka, hogy nem értem rá csak úgy császkálni vagy beülni valahova, pár hetente egyszer fordult elő az ilyesmi és olyankor is inkább egy másik helyet választottam. Most azonban a Három Seprűre esett a választásom, Rodolphus rángatott el ide először. Egész jó vodkát adtak itt, így elkönyveltem a helyet a megjegyzendő fogadók és kocsmák listám közepére. Képletesen értve, ugyanis nem volt szükségem semmiféle írott listára ahhoz, hogy megjegyezzek dolgokat.
Arra azonban nem számítottam, hogy roxmortsi hétvége lesz és minden tele lesz diákokkal. Ugyan a nagy részük alig volt fiatalabb nálam, de ez engem egy percig sem gátolt abban, hogy gyerekként tekintsek rájuk, magamra pedig nyilvánvalóan felnőttként – a magam tizenkilenc évével.
Felálltam az asztaltól, amelynél eddig egyedül ültem, ugyanis senkit sem engedtem oda magam mellé, majd utat törtem magamnak az emberek között. Még egy pohár ital nem fog megártani, különben is, hétvége van. Az pedig más kérdés, hogy Rodolphussal estére ivászatot terveztünk. Ez lényegében tekinthető a bemelegítésnek. Jól bírtam az alkoholt.
Az igazából hazugság lett volna, hogy nem vettem észre az előttem elhaladó lányt, mert nyilván észrevettem. Úgy gondoltam, hogy majd ő kitér az utamból. Csakhogy ezt elszámoltam, így sikerült vállal felborítanom. Nagyjából a mellkasom fölé ért fel, így már csak emiatt is fizikai fölényben voltam vele szemben. Fordított esetben ő aligha lökött volna fel.
Unott arccal ráemeltem a tekintetem, és ahelyett, hogy bocsánatot kértem volna vagy felsegítettem volna, összesen ennyit közöltem vele:
- Legközelebb alaposabban körbenézhetnél, kislány. – Mély hang, enyhe orosz akcentus és a létező leglesajnálóbb hangsúly. Csak mint mindig.
Szerencsére nem sokan látták vagy hallották a jelenetet, így nem övezett minket megbotránkozás. Nem mintha érdekelt volna mások véleménye. A kiscsaj volt útban. Ha a szülei nem tanították meg neki, hogy nézzen a lába elé, majd most megjegyzi. Az már részletkérdés, hogy az én hibám volt. Úgysem ismertem volna be, pusztán dacból.
Vissza az elejére Go down
 
Dorcas & Levin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorcas & Fabian
» Alice & Dorcas
» Dorcas & Lily
» Dorcas & James
» Remus and Dorcas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: