Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Miss Skeeter & Mr. Dolohov 04_www.kepfeltoltes.hu_
Miss Skeeter & Mr. Dolohov 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Miss Skeeter & Mr. Dolohov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Miss Skeeter & Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Miss Skeeter & Mr. Dolohov   Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeVas. 27 Dec. 2015 - 16:43


Rita & Levin


Estefelé járt már az idő, az utcákról is végre eltűntek a roxfortosok, épp csak néhány gyerek lézengett erre-arra. Ma kivételesen szabadnapot kaptam a Minisztériumban, miután az egész múlthetet egy svájci konferencián töltöttem. Nem örültem neki kifejezetten, jobb szerettem a munkahelyemen lenni, mint egyedül lopni a napot. De nem igazán tehettem semmit, még a Nagyúr sem látott el semmilyen feladattal.
A délelőttöt otthon töltöttem, Moszkvában, többnyire olvastam és egy portugál szótárat lapozgattam. Imádtam nyelveket tanulni, bár azt hiszem, nem sok emberrel osztoztam ezen furcsa hobbiban. A Minisztériumba kerülésemkor az oroszon, azaz az anyanyelvemen kívül beszéltem még angolul, németül, franciául és társalgási szinten spanyolul, azóta viszont utóbbit is teljesen elsajátítottam, az olasszal és a dánnal egyetemben. Ha az ember már elsajátított ennyi nyelvet, a többi könnyen megy, különösen az oly hasonló latin nyelvek esetében. Nem volt olyan bonyolult ez, mint ahogy sokan gondolták. Máskülönben pedig ez volt a munkám, fontosnak éreztem, hogy bárhova is megyek, könnyedén eligazodjak és meg tudjak szólalni tolmács nélkül. Könnyű helyzetben voltam, sokat utaztam, csak úgy ragadtak ráma különféle nyelvek és kultúrák. Ezt a részét tényleg szerettem a hivatásomnak.
Az estét ellenben nem akartam teljesen egyedül tölteni, a hatalmas kúriámba húzódva. Egyedül éltem egy kastélyméretű, ősrégi házban, sok emelettel és még több szobával, a falakba ivódott évszázados családi titkokkal. Nem szerettem otthon lenni. Sosem szerettem a kúriát, egyetlen szép emlék sem fűzött a gyerekkoromhoz.
Az Abszol út zsúfoltsága helyett ezúttal Roxmorts egyik csendesebb kocsmáját választottam, most, hogy a roxfortos gyerekek már visszavonulót fújtak, bőven akadt hely a Három Seprű pultjánál. Rendeltem magamnak egy vodkát és végigjártattam a tekintetem a helyiségen. Az egyik sarokban egy púpos férfi ült, elég mocskosnak és ostobának tűnt ahhoz, hogy egyetlen pillantásnál ne méltassam többre. Tőle két asztallal arrébb egy fiatal, sötét hajú nő és hasonlóan szemrevaló barátnője üldögéltek, ők már sokkal inkább felkeltették az érdeklődésemet. Nem akartam azonnal odamenni hozzájuk, még várni akartam, amíg ők is észrevesznek engem. Rajtuk kívül csak néhány másik ember akadt a kocsmában, de innentől kezdve már nem is szenteltem rájuk több figyelmet. Megtaláltam, kikkel akarom elütni az időt...




A hozzászólást Levin Dolohov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 7 Jan. 2016 - 0:22-kor.
Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Miss Skeeter & Mr. Dolohov Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Miss Skeeter & Mr. Dolohov Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Miss Skeeter & Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Skeeter & Mr. Dolohov   Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeHétf. 28 Dec. 2015 - 11:07

Dolohov & Rita
A mai napom ugyanúgy indult mint a többiFelkeltem, elkészültem és indultam reggelizni. Még az is a helyén volt, hogy társaság nélkül reggeliztem. Szokásosan felálltam asztaltól és utamra indultam. Hétvége volt ezért nem voltak se órák, se tanárok. Az ilyen napokat mindig ki kell használni anyaggyűjtés szempontjából...
Halloween óta, mióta Lauren felnyitotta a szemem, azóta a halálfalók iránt érdeklődök és kutatok. A mardekárosokat árgus szemmel figyelem és már van egy kis gyanúm Lucius Malfoyra, de bizonyíték nélkül nem tehetek ellene semmit.
Ahelyett, hogy az iskolában kémkednék az iskolához közel lévő faluhoz indultam, Roxmortsba. A kis falu remek hely hírszerzésből egyaránt és üzleteiből is.
Mikor elértem az ismerős kapuig, eszembe jutott, hogy vennem kéne néhány dolgot ezért azokkal kezdtem. Először is egy csomó pergament, egy csomó pennát és néhány édességet, mert megtehetem.
Mire ezekkel végeztem már esteledett és csak néhány diák volt az utcákon. Nem volt kedvem visszamenni a kastélyba, ezért beültem egy kis bárba. Ott egy velem egy idős lánnyal beszélgettem addig amíg meg nem láttam, hogy egy szőke hajú férfi figyel minket
- Elnézést uram, mit néz?
Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Miss Skeeter & Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Skeeter & Mr. Dolohov   Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. 2016 - 0:25


Rita & Levin


Ha Dominic itt lett volna, nagy valószínűséggel nagyon frappánsat válaszolt volna a lánynak. Én ellenben nem éreztem szükségét a fanyar humornak, ahogyan azt Linwood tette volna. Nem véletlenül vágta mindig a fejemhez, hogy belőlem kifelejtették a humorérzéket. Egyedül talán csak az ő morbid vicceit értékeltem némiképp, amelyeken mások inkább sírtak volna.
A kérdésére csak felöltöttem a legkedvesebb mosolyomat, habár valószínűleg ez sem tűnt őszintének.
- Elnézést, nem akartam tolakodónak tűnni. - A feltett kérdést, mondanom sem kell, nem válaszoltam meg. Utáltam magyarázkodni, márpedig ebben a helyzetben elengedhetetlen lett volna. Így ezt a részt most elegánsan átugrottam, ahhoz pedig elég határozottan válaszoltam, hogy reményeim szerint ne nagyon merje megismételni az előbbi mondatát. A barátnője sokkal bátortalanabbnak tűnt, meg sem mert szólalni, csupán a poharát tologatta az asztalon. Kétségkívül a szőke volt talpraesettebb és érdekesebb, ellenben a kis barátnőjénél nem állt fenn annak a veszélye, hogy esetleg kérdezősködik.
Fogalmam sem volt róla, ki ez a két lány. Az aranyvérűeken kívül egyetlen roxfortost sem ismertem, kivéve persze a Lily Evans nevű kis sárvérűt, de ez már egy másik kérdés. Nos... igazán szórakoztató lett volna vele is összefutni valamikor. Kettőnk közül őt viselte volna meg, engem mulattatott volna a helyzet.

Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Miss Skeeter & Mr. Dolohov Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Miss Skeeter & Mr. Dolohov Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Miss Skeeter & Mr. Dolohov Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Miss Skeeter & Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Skeeter & Mr. Dolohov   Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitimeVas. 10 Jan. 2016 - 11:01

Dolohov & Rita
A férfi semmiféle gúnnyal vagy meglepődéssel a hangjában válaszolt. Őszintén szólva kissé megdöbbentem. A férfin látszott, hogy rossz természetű, de nem gondoltam volna, hogy így fog válaszolni. Felettébb különös..
- Hát rendben. Ha akarja nyugodtan csatlakozhat társaságunkhoz! - invitálom asztalunkhoz.
A lány amúgy se valami jó társaság, csak csendben tologatja a poharát, és mindenre bólogat miközben én nagyban hadarok. A szánalom tetőfoka, mondhatni. Kíváncsian várom, mi fog ebből kisülni...

Bocsi, hogy ilyen rövid!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Miss Skeeter & Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Skeeter & Mr. Dolohov   Miss Skeeter & Mr. Dolohov Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Miss Skeeter & Mr. Dolohov
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rita Skeeter
» DOLOHOV & PREWETT
» Levin Dolohov
» Dolohov & Alice
» Ms. Denver and Mr. Dolohov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Roxmorts-
Ugrás: