Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lauren & Gwenog 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lauren & Gwenog 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lauren & Gwenog Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lauren & Gwenog Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lauren & Gwenog Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lauren & Gwenog Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lauren & Gwenog Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lauren & Gwenog Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lauren & Gwenog Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lauren & Gwenog Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lauren & Gwenog Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lauren & Gwenog Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lauren & Gwenog Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lauren & Gwenog Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lauren & Gwenog

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lauren Weasley
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lauren Weasley

Származás : |> Színtiszta arany
Lojalitás : |> Ha ismersz tudod...
Családi állapot : |> Eljegyezve
Lakhely : |> Roxfort
Foglalkozás : |> Tanuló/ Kviddics tag
Pálca : |> Almafa, Merev, Főnixtoll, 10 hüvelyk
Keresem a... : Jegyesemet, lelki társamat és unokatestvérem
Idézet : |> " A világ nem fekete-fehér. Nem csak jó, és rossz létezik... "
Karakterlap : |> A nem átlagos Weasley vér...
Karakterzene : |>
Playby : |> Holland Roden
Kép : Lauren & Gwenog Cute02_www.kepfeltoltes.hu_

Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitimeSzer. 18 Nov. 2015 - 11:48


lauren & gwenog

A nagyterem mire belépek zsúfoltig teli van, és mindenki tömi magába a reggeliét. Épp elmegyek egy fiú mellett akinek egyszerre több fajta étel is kilóg a szájából, természetesen egy Griffendélesről van szó. Azonnal eltorzul az arcom, és sietnék a zöldek asztalához, mikor meglátom Jones kisasszonyt. Ma valamiért élénk vagyok, és valamiért nem akarok kihagyni egy lehetőséget, aminek esetleg jó kis zűrzavar vagy vita lehet a vége. Mert igen, én élek halok a veszekedésekért, és tudok is generálni. Semmi kétség, hogy egy szörnyeteget csinált belőlem a házam. Viszont úgy érzem amíg nem áll helyre az életem, ami nem mostanában lesz... ki kell élnem magam valamin...
Komótosan, lassan oda sétálok a hugrabugház asztalához. Imádom őket, olyan kis gyámoltalanoknak tűnnek, nem is kell mondanom hogy ők szoktak mindenki első számú célpontjaik lenni. Csak bájosan lemosolyodom Gwenogra, aki éppen a reggeliét fogyasztja.
- Jó étvágyat. De szerintem ennél állj le, mert a végén nemfog felemelkedni a seprűd a meccset.   - nem szoktam általában ilyen csípős lenni, és attól mert még szeretek vitatkozni, nem szoktam szemét lenni, és másokat gúnyolni. Viszont Gwenoggal kapcsolatom más. Ki nem állhatjuk egymást, és egyedül őt szoktam lehordani ennyire a sárga földig.
- Bár mind1 mekkora a súlyod, úgy is esélytelen a dolog.    - ami igaz az igaz. Gwenog még jó, de a többiek... ezt még én is bevallom. Az én házam tagjai pedig csak erőszakosak tudnak lenni, és imádnak csalni. Szerény véleményem szerint csak én és Piton érünk valamit. Viszont hármunk miatt eléggé szoros szokott lenni a meccs hugrabug ellen.



Vissza az elejére Go down
Gwenog Jones
„A Hugrabugnak népe, Békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy."
„A Hugrabugnak népe, Békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy.
Gwenog Jones

Származás : félvér
Lojalitás : semleges
Családi állapot : egyedülálló
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : roxforti tanuló
Pálca : 10 hüvelyk, diófa, sárkányszívizommal
Keresem a... : Ellenségem és csapattársaim
Idézet : A te táncodat senki más nem táncolhatja, a te dalodat senki más nem énekelheti, és a te történetedet senki más nem írhatja meg. Hogy mi vagy és mit csinálsz, az most, ebben a pillanatban dől el!
Karakterlap : Natural born leader
Karakterzene : I'm just a little bossy
Playby : Shay Mitchell
Kép : Some are born to be a leader

Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitimePént. 18 Dec. 2015 - 20:24

Lauren & Gwenog

Eljött hát a nagy nap. Az évad egyik legnehezebb meccse elé nézünk, a Mardekár a mai ellenfelünk. Ahogy belépek a nagyterembe, már látom, a lányok ott ülnek a reggeliző asztalnál, de csak piszkálják az ételüket. Így van ez mindig. Ami engem illet, nem aludtam valami jól, mint meccsek előtt általában, de ügyelek rá, hogy ne tűnjek különösebben gyűröttnek. A véremben keringő adrenalin löket miatt egyébként is kellően energikus vagyok, a korai óra ellenére. Majd ha vége lesz a meccsnek, ólomsúlyú fáradtság fog rám nehezedni, ebben biztos vagyok, de most még nem. Bátorító mosollyal az arcomon ülök le a lányok közé és kenek magamnak egy szelet kenyeret és őket is arra biztatom, hogy mindenképp fogyasszanak valamit, mivel kell az energia, nem lenne szerencsés, ha lefordulnának a seprűről a meccsen. Bár őszintén szólva az én gyomrom is görcsben van, nekem is nehezen csúszik le az étel, de nekem, mint csapatkapitánynak muszáj magabiztosságot sugároznom. Az én felelősségem nagyobb még ebben is, ha azt nézzük. Nem teszik ezt könnyebbé a mardekárosok asztala felől néha felénk áradó csípős, gúnyolódó megjegyzések, beszólogatások sem. A lányokat nyugalomra intem és hogy ne törődjenek vele. Nincs értelme szócsatákra pazarolnunk az energiáinkat. Majd a pályán legyen nagy a szája a kis kígyóknak!
Azonban egy női alak áll meg az asztalunknál, zöldjelvényes egyenruhában. A vállára eső vörös hajzuhatagból és a száját elhagyó sértésből, amit legfeljebb egy hozzá hasonló cicababa venne magára, már azelőtt tudom, kivel van dolgom, mielőtt tekintetemet az arcára emelném.  Lauren Weasley, a Weasley család feketebáránya. Idegesítő egy perszóna. Kiskorunk óta nem állhatjuk egymást. Egyébként is elég kiállhatatlan természet, amolyan vérbeli mardekáros, a családneve ellenére. Imád belekötni másokba. Rajtam különösen előszeretettel élezi a nyelvét. Alighanem féltékenység, irigység lehet az oka. Bár meg kell hagyni, szemrevaló lány és ami a kviddicshez való tehetségét illeti, azt hiszem mindent elmond róla, hogy még az egyébként hagyományosan a háza által csupa fiúkból álló csapatba is bevették egyetlen lányként. És bár nem állhatom, ha hugrabugos lenne, én is gondolkodás nélkül válogatnám be az enyémbe, még akkor is, ha emberileg nem tartom valami sokra. Meggyőződésem, hogy ő és a csapatkapitányuk, Damon Barron az egyetlenek, akik normálisan tudnak játszani, a többiek egyszerűen csak nagy tulkok az egész kviddicshez és erőből, csalással próbálnak nyerni. A mi csapatmunkánk a lányokkal azért lényegesen jobb. Ezért is tudtunk nyerni ellenük sorozatban az elmúlt két évben és ebben reménykedem most is. Azóta csak jobbak, összeszokottabbak lettünk mi is.
- Köszönöm, Lauren. Ne aggódj, nem lesz olyan szerencséd, hogy ezzel gond legyen. A helyedben én a saját kis csontos hátsód miatt aggódnék, nehogy kapjon egy-két gurkót tőlem a meccs alatt - megjátszott mosollyal az arcomon válaszolok neki. Ha ő sérteget, én is tudok így játszani. Nem vagyok annyira gyámoltalan, mint a legtöbb háztársam. Szóval inkább engem sértegessen, mint a lányokat. Őket jobban megviselné, mint engem. Különben is, valahol bóknak is vehetem, hogy csak a nála valamivel robosztusabb testalkatomba tud belekötni. Terelő vagyok, ennek megfelelő magassággal és izomzattal. A srácok olykor engem méregető vágyakozó, elismerő pillantásai és a lányok irigykedő tekintetei miatt mégis azt hiszem joggal gondolom, hogy nem nézek ki rosszul. Bár tény, Lauren és én teljesen más nőtípust testesítünk meg. Ő alacsony testmagasságával, vörös hajával, kék szemeivel és világos bőrével úgy néz ki, mint egy törékeny, hűvösen elegáns porcelánbaba. Mondhatni királynői, míg ki nem nyitja a száját. Mert ami azt elhagyja, az egyáltalán nem az. Ami pedig engem illet, én a kreolos bőrömmel, sötét szememmel és hajammal, lányhoz képest nagyobb testmagasságommal, szálkásan izmos testalkatommal inkább délies típusnak számítanék, azt hiszem. Nem hinném, hogy ugyanaz úgymond a „célközönségünk”. De neki nyilván nem ez a lényeg, hanem hogy balhézhasson. Ő már csak ilyen. Nem valami kellemes ember. Sőt, egyáltalán nem az. Mindenesetre az egyébként sem valami nagy étvágyamat sikeresen elvette. De nem adom meg neki azt az örömet, hogy lássa rajtam. Nagy önuralomra van hozzá szükségem, de ugyanúgy falatozok tovább, ahogyan eddig.
- Esélytelen? Mármint számotokra? Nahát, Lauren, nem is tudtam, hogy önkritikát is tudsz gyakorolni. Lehet, hogy félreismertelek és mégis vannak jó tulajdonságaid? - Nagyot harapok a kenyeremből, ezzel is jelezve, hogy nem óhajtom tovább folytatni a társalgást, bár sejtem, nincs akkora szerencsém, hogy máris elhúzz a csíkot. Ez a lány balhét akar és nem fogja ilyen könnyen feladni. Pláne nem azután, hogy ha burkoltan is, de én is éppúgy becsmérelgettem, mint ő engem. Nem minden mardekáros értené már ezt meg, de neki megvan hozzá a kellő sütnivalója. Csak ahhoz nincs, hogy befogja a száját, amikor kellene. Mondjuk mindig. De hát nem lehetnek az embernek túlzott elvárásai egy mardekárossal szemben.


✻ Bocsi a késésért! ✻ 746 ✻ You can go to hell girl
Vissza az elejére Go down
Lauren Weasley
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lauren Weasley

Származás : |> Színtiszta arany
Lojalitás : |> Ha ismersz tudod...
Családi állapot : |> Eljegyezve
Lakhely : |> Roxfort
Foglalkozás : |> Tanuló/ Kviddics tag
Pálca : |> Almafa, Merev, Főnixtoll, 10 hüvelyk
Keresem a... : Jegyesemet, lelki társamat és unokatestvérem
Idézet : |> " A világ nem fekete-fehér. Nem csak jó, és rossz létezik... "
Karakterlap : |> A nem átlagos Weasley vér...
Karakterzene : |>
Playby : |> Holland Roden
Kép : Lauren & Gwenog Cute02_www.kepfeltoltes.hu_

Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitimeVas. 20 Dec. 2015 - 12:22


lauren & gwenog


Természetes könnyedséggel mentem oda a Hugrabug asztalához ahol a kviddics csapat csupa lányból álló tagjai piszkálják csupán az ételüket. Az arcomon azonnal kiül a gonosz mosoly, és kissé lenéző pillantásom. Őszintén szóval ... direkt kötök bele Gwenogba. Nem is tudom, olyan megszokott a vele való veszekedés a meccsek előtt, hogy már szinte rituálénak számít. Gwenog se veszi a szívére és én se. Csupán feltüzeljük egymást meccse előtt. Így valahogy jobban megy, nem tudom megmagyarázni. Természetesen Gwenog mint mindig szellemesen vág vissza, amire a mosolyom igen csak szélesebbé válik, és csak beletúrok a hajamba.
- De édes vagy, hogy figyelmeztetsz és gondolsz a hátsómra. Bár...  - körbe nézek a lányokon akik semmit nem fogyasztanak. Micsoda pazarlás. - ... az enyém kevésbé csontos most a tiétek. Komolyan ti levegőn éltek? - billentek a többiek felé. Egyébként tiszteljük annyira a másikat, hogy a csapattársainkat nem vesszük bele, ebbe a kis közjátékba. Bár meg kell hogy valljam a saját csapattársaimat nem nézem sokra. Egyedül Damon és Severus ér valamit a zöldek között, természetesen engem is beleértve. A többiek pedig csak a sérültek számát veszik pontszámul, vagy Lucius mutogatja magát, az új seprűjével, és csak lebeg a semmibe. Hát eléggé szánalmasak. Mondhatni, kicsit féltékeny vagyok a többi csapatra. Máshol van tisztelet, és közös játék. Nálunk nincs, ha lehet úgy mondani hárman vagyunk a csapatban csupán. Ebbe az is közrejátszik, hogy Gwenog nagyon szép, egzotikus szépség, és a nálam szebb lányokra amúgy is eléggé féltékeny szoktam lenni. Persze ezt nemszoktam velük megosztani, maximum a stílusom válik igen csípősre a jelenlétükben. Mindig is szerettem volna magas és izmos lenni, megvédeni magam... hogy kicsit harciasabban nézek ki. Valljuk be kém vagyok, a halálfalókat, és a mardekárosok árulom el, kellene is az önvédelem minden szempontból. Szóval igen, lehet féltékeny is vagyok Gwenog Jones-ra ebből áll ez az egész. Bár másra is lehetnék akinek normális élete van, és sikeres. Na mindegy térjünk vissza a lényegre, és sértegessük egymást.
- Oh aranyom több jó tulajdonságom is van mint hinnéd. Majd meglátod, ahogy pontokat gyűjtök a kígyóknak.  - a kígyókat sejtelmesen mondom, veszedelmesen közbe még közelebb is hajolok hozzá, és rákacsintok. Természetesen ez egy kihívás vagyok, már alig várom a meccset izgalmas lesz. - Egyébként megkérdeztem a javasasszonyt és lesz elég hely van nektek a gyengélkedőn, nem kell aggódni, hogy egy ágyra kerülnek ketten.   - a mosolyom még szélesebb , miközben vissza hajolok a saját zónámba.





Vissza az elejére Go down
Gwenog Jones
„A Hugrabugnak népe, Békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy."
„A Hugrabugnak népe, Békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy.
Gwenog Jones

Származás : félvér
Lojalitás : semleges
Családi állapot : egyedülálló
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : roxforti tanuló
Pálca : 10 hüvelyk, diófa, sárkányszívizommal
Keresem a... : Ellenségem és csapattársaim
Idézet : A te táncodat senki más nem táncolhatja, a te dalodat senki más nem énekelheti, és a te történetedet senki más nem írhatja meg. Hogy mi vagy és mit csinálsz, az most, ebben a pillanatban dől el!
Karakterlap : Natural born leader
Karakterzene : I'm just a little bossy
Playby : Shay Mitchell
Kép : Some are born to be a leader

Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitimeHétf. 4 Jan. 2016 - 22:26

Lauren & Gwenog

Mikor meglátom Laurent az asztalunknál, már biztos vagyok benne, hogy csak kötekedni jött ide. Ő mindig is ilyen volt. Tulajdonképpen nem tudom eldönteni, hogy csak megszokásból, a házához fűzött elvárások miatt szólogat be nekem állandóan, vagy tényleg ennyire utál. Mindenesetre valahol be kell ismernem, energiát is ad. Amolyan csakazértis érzületet, ami miatt a meccsen még nagyobb elánnal tudok küzdeni, hogy nyerjünk. Ki tudja, talán ez is hozzásegített az elmúlt két évben a kupához.
Következő megjegyzésére inkább nem reagálok semmit, csak szúrós tekintetet lövellek felé. A lányoknak eddig se nagyon ment az evés, azzal, hogy felbukkant, pedig láthatóan teljesen lehetetlenné tette számukra. Nem mondom, tudnám értékelni, ha végre elhúzná innen a csíkot. De őt ismerve erre még várnom kell egy darabig. Még korán sem adta ki magából a napi sértegetés adagját, ebben biztos vagyok. És nem is tévedek. Idegesítő módon közel hajol és úgy szinte sziszegi az arcomba a szavait. Az egész lénye idegesít. Ennek ellenére higgadt maradok és állom a tekintetét, hátrébb sem húzódom.
- Valóban? Ezt örömmel hallom. Így, hogy tudom, te is beférsz a csapattársaid mellé, még nagyobb nyugalommal fogom az arcotokba vagdosni a gurkókat - még egy mosolyt is megeresztek felé, csak hogy ne maradjak adós a kacsintására és mondatom végén belehelyezek egy falat kenyeret a számba és rágni kezdem, miközben végig tartom vele a szemkontaktust, ezzel is jelezve, engem ugyan nem fog megzavarni semmiben. Hogy semmi étvágyam nincsen és úgy érzem, mintha meszet kellene rágnom és lenyelnem, arról neki nem kell tudnia.


✻ Bocsi a késésért! ✻ 246 ✻ You can go to hell girl
Vissza az elejére Go down
Lauren Weasley
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lauren Weasley

Származás : |> Színtiszta arany
Lojalitás : |> Ha ismersz tudod...
Családi állapot : |> Eljegyezve
Lakhely : |> Roxfort
Foglalkozás : |> Tanuló/ Kviddics tag
Pálca : |> Almafa, Merev, Főnixtoll, 10 hüvelyk
Keresem a... : Jegyesemet, lelki társamat és unokatestvérem
Idézet : |> " A világ nem fekete-fehér. Nem csak jó, és rossz létezik... "
Karakterlap : |> A nem átlagos Weasley vér...
Karakterzene : |>
Playby : |> Holland Roden
Kép : Lauren & Gwenog Cute02_www.kepfeltoltes.hu_

Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. 2016 - 10:33


lauren & gwenog


Őszintén szólva kissé felpörget Gwenoggal a meccsek előtti kis csipkelődés, na jó néha kicsit nagyobb... De úgy érzem ez csak jobban felpörget, és jobban teljesítek a pályán. Minden egyes évbe egyre szorosabbak a meccsek és a kupához vezető út. És hogy őszinte legyek nem szokott tetszeni a saját házam megközelítése ehhez. Haragszom, és kissé féltékeny vagyok. Minden házban nagy a csapatmunka, és a csapat szellem a pályán, csak nálunk nem. Hárman próbálunk stratégiát megbeszélni a többiek pedig csak azzal törődnek, hogy kit fognak és, mennyire durván leütni a seprűről. Na igen szégyen , nem szégyen nem vagyok büszke a házamra. De hát ez van, nem? Már csak fél és eltűnök innen. Bár akkor máshogy, de ugyan úgy fog kezdődni a nyomorom. Hozzá kell mennem a legjobb barátomhoz, akibe nem vagyok szerelmes és van egy sejtésem hogy halálfaló családba fogok beházasodni. Mihez fogok kezdeni? Fogalmam sincs. Annyit tudok, hogy amíg itt vagyok, és ahogy tudom ki kell engednem magamból a fáradt gőzt. És erre Gwenog tökéletes, na meg a nő együttese..
- Oh nem mondod? Azt hittem ti borzolok a légynek se fogtok ártani, és mint mindig ti fogtok hullani az égből.  - vigyorodom el természetességgel. - És minél többet esztek annál nagyobb lesz a becsapódás. - kacsintok rájuk, mire az egyik ránéz a fánkjára, majd szép lassan le is teszi. Erre muszáj elnevetnem magam, komolyan ennyi önbecsülésük nincs? Esküszöm, fogalmam sincs Gwenog aki legalább kitud állni magáért hogy a fenébe került ebbe a szánalmas házba? Na igen a hugrabug az a ház, amelyikkel nem is törődik az ember, mintha nem is lenne... szánalmasak.
- Vigyázzatok lányok,mert elég szép stratégiánk van, nem akarom a csini pofitok tönkre menjen.   - szomorúan elhúzom a számat, nem mintha érdekelne... és tényleg csinosak lennének.



Vissza az elejére Go down
Gwenog Jones
„A Hugrabugnak népe, Békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy."
„A Hugrabugnak népe, Békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy.
Gwenog Jones

Származás : félvér
Lojalitás : semleges
Családi állapot : egyedülálló
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : roxforti tanuló
Pálca : 10 hüvelyk, diófa, sárkányszívizommal
Keresem a... : Ellenségem és csapattársaim
Idézet : A te táncodat senki más nem táncolhatja, a te dalodat senki más nem énekelheti, és a te történetedet senki más nem írhatja meg. Hogy mi vagy és mit csinálsz, az most, ebben a pillanatban dől el!
Karakterlap : Natural born leader
Karakterzene : I'm just a little bossy
Playby : Shay Mitchell
Kép : Some are born to be a leader

Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitimeVas. 24 Jan. 2016 - 18:06

Lauren & Gwenog

Bár Lauren személyisége borzalmas, azt el kell ismernem, hogy jó játékos. Tényleg az. Mégis szerencsésnek mondhatom magam, hogy nem egy házba kerültünk anno. Nem hiszem, hogy jó csapatot tudnánk alkotni. Vagy ki tudja. Talán ha nem lennénk riválisok a pályán, még akár jóban is lehetnénk. Bár nem sok szeretni való tulajdonságot fedeztem fel eddig benne. Persze az is lehet, hogy csak jól titkolja... Mindegy, nem szeretek pszichológust játszani (legfeljebb a saját csapattársaimmal, ha feltétlenül szükséges) és a "mi lett volna ha" típusú kérdéseken sem láttam értelmét soha rágódni. Lauren Weasley egy felettébb idegesítő, tipikus mardekáros perszóna, aki viszont kétségtelenül méltó ellenfél. Lenne, ha egy jó csapat állna a háta mögött. Ami az őstulok mardekáros srácokról nem mondható el, akikkel együtt játszik. Persze ez nem az ő választása, de számomra mindenképp szerencse valahol.
Mindenesetre elhúzhatná már innen a csíkot. Engem annyira nem zavar, talán valahol még fel is pörget, de a lányoknak szemlátomást nem tesz jót a jelenléte. Egyébként is idegesek, ezt pedig csak fokozza a beszólogatásaival. De őt nem lehet olyan egyszerűen elzavarni sajnos. Ha látja rajtam, hogy frusztrál a jelenléte, csak még inkább szítanám vele a tüzet, ezért érdemes megőriznem a hidegvéremet és felvennem a kesztyűt.
- Mint mindig? A tavalyi meccsen ezek szerint akkora ütést kaptál volna, hogy ilyen mértékben sérült a memóriád? Ez esetben én a helyedben felkeresném még Pomfreyt a meccs előtt. De ha gondolod, adok egy olyat neked, mint tavaly, hátha akkor helyreáll a rendszer, már amennyire ez a te esetedben lehetséges - arcomon megjátszott bájos, együtt érzőn sajnálkozó mosoly, miközben emlékeztetem arra a csinos gurkóra, amit sikerült az arcába küldenem a meccs során. Ügyes lány, fennmaradt a seprűn, de biztos vagyok benne, hogy nem érte jól az az ütés. Ha már ő fenyegeti a lányokat, akik egyébként is félnek az igencsak agresszív mardekáros játékstílustól, ennyit igazán megérdemel ő is. Hátha ez valamelyest bátorítja, nyugtatja az én csapattársaimat is. Persze tisztában vagyok azzal is, hogy ez gyakorlatilag hadüzenetnek számít Lauren szemében, innen nincs is már értelme nekem sem visszafogni magam.
- Stratégiátok? Nektek? Tudjátok egyáltalán, mit jelent ez a szó? Vagy te ma ilyen vicces kedvedben vagy Lauren? - közben megvető pillantást lövellek a mardekáros asztalnál vihorászva, disznók módjára reggeliző, tagbaszakadt csapattársai felé. Komolyan, már csak a röfögés hiányzik és tényleg az előbb említett állatok hordájára hasonlítanának, de megszólalásig. Visszataszító egy bagázs. Nem szeretem belekeverni a személyes konfliktusaimba azokat, akiket nem érint, sosem sértegetem más családtagjait, vagy barátait ilyen okból. De ha ő bántani próbálja a csapattársaimat, vagy akárcsak félelmet kelteni bennük, nem állok jót magamért. Én is tudok gonosz lenni, ha a szükség úgy kívánja.


✻ Bocsi a késésért! ✻ 430 ✻ You can go to hell girl
Vissza az elejére Go down
Lauren Weasley
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lauren Weasley

Származás : |> Színtiszta arany
Lojalitás : |> Ha ismersz tudod...
Családi állapot : |> Eljegyezve
Lakhely : |> Roxfort
Foglalkozás : |> Tanuló/ Kviddics tag
Pálca : |> Almafa, Merev, Főnixtoll, 10 hüvelyk
Keresem a... : Jegyesemet, lelki társamat és unokatestvérem
Idézet : |> " A világ nem fekete-fehér. Nem csak jó, és rossz létezik... "
Karakterlap : |> A nem átlagos Weasley vér...
Karakterzene : |>
Playby : |> Holland Roden
Kép : Lauren & Gwenog Cute02_www.kepfeltoltes.hu_

Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitimeSzer. 27 Jan. 2016 - 10:13


lauren & gwenog


Nem nagyon zavartatom magam, főleg hogy tisztában vagyok vele, hogy ki nem állhatnak. Na és ? Én is körül vagyok véve olyan emberekkel akiket utálok, és megvetek. Ez van, és hozzájuk kell szokni. Az élet alkalmazkodás, vagy megszoksz vagy megszöksz. Ebből áll minden. Na és vannak olyanok, akiknek lételemükké vállt a kötözködés, és az hogy idegesen viselkednek. Nekem csupán feszültség levezetést. Sok bajom van a háztársaimmal, tudom hogy valójában nem oda tartozom, csupán a lázadásom egyik oka, hogy oda kerültem... de be kell vallanom magamnak, akár tetszik akár nem, az évek folyamán átalakultam kígyóvá. Hát akkor meg adjunk az élvezetnek. Féltékeny vagyok Gwenogra a magasságáért, és azért mert a csapatával egy hullámhosszon van... bezzeg én. Utálom mindegyiket.
- Eléggé sérülhetett, ugyanis nem emlékszem rá, hogy bármi kárt tettetek volna bennem, vagy egyáltalán bárkiben. Ez a hippi élet nem éppen jövedelmező, egyszer kétszer nem ártan a sarkatokra állni. Olyan kis... gyengék vagytok.  - vigyorodom el, bár ebből Gwenog ahogy észre vettem a ritka kivétel, mint ahogy én. Lehet ez is közös bennünk, és ebből adódik az ellenszenvünk egymás iránt. Kicsit írónikus a helyzet. - Kedveseim, egy légynek nem tudtok ártani, és ez lesz a vesztetek. Jobb ha elbújtok.  - egy baráti kacsintást megejtek feléjük. Valóban úgy gondolom, hogy ez a kis szerénység bátortalanság a valóvilágba csak bujdosásra fogja őket sarkalni.
A következő hozzáfűzni valójára csak elnevetem magam, és a hajamat is hátradobom. Nem tudom miért teszem ezt, erre is nem rég szoktam rá... néha saját magamat is megijesztem mivé válok.
- Tudom drágám, hogy mit jelent. - itt elveszem a frissen kiöntött töklevét, és belekortyolok, ezzel kisajátítottam magamnak az italát. Kissé kiszáradtam, fárasztó a veszekedés.
- De ezért különbözünk kicsi borz, mindenkinek más a stratégiája, mindenkinek mást jelent. - célozgatok arra, hogy sajnálatos módon a mi stratégiánk csak abból áll, ki kit támad meg a pályán és juttatja a gyengélkedőre, amire nem vagyok büszke. De hát nem mondhatok ellent, a feladatomra kell koncentrálni, ami abból áll hogy teljes erővel be kell szivárognom a kígyók közé.





Vissza az elejére Go down
Gwenog Jones
„A Hugrabugnak népe, Békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy."
„A Hugrabugnak népe, Békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy.
Gwenog Jones

Származás : félvér
Lojalitás : semleges
Családi állapot : egyedülálló
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : roxforti tanuló
Pálca : 10 hüvelyk, diófa, sárkányszívizommal
Keresem a... : Ellenségem és csapattársaim
Idézet : A te táncodat senki más nem táncolhatja, a te dalodat senki más nem énekelheti, és a te történetedet senki más nem írhatja meg. Hogy mi vagy és mit csinálsz, az most, ebben a pillanatban dől el!
Karakterlap : Natural born leader
Karakterzene : I'm just a little bossy
Playby : Shay Mitchell
Kép : Some are born to be a leader

Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitimeSzomb. 13 Feb. 2016 - 0:59

Lauren & Gwenog

Mikor Lauren idelépett az asztalunkhoz, már sejtettem, hogy nem fogom könnyen megúszni. Mindig ezt csinálja a meccseink előtt, mára már gyakorlatilag szokásává vált a dolog. Engem különösebben nem zavarna, főleg, hogy látom, lassan kezd kifogyni a valós sértegetésekből és csak a saját szórakoztatására (vagy ki tudja, talán a lámpaláza levezetésére is?) próbálja folytatni. A lányokat viszont szemlátomást feszélyezi. Különösen az új fogónk miatt aggódom, aki egy harmadéves, de nagyon tehetséges lány, akinek az elmúlt napokban egyébként is meggyűlt a baja a mardekárosokkal. A gerinctelen alakok nem átallották többször közrefogni ezt a védtelen, apró termetű lányt és mindenfélét beszólogatni neki, amivel persze halálra rémítették szegényt. Még a kilépést is fontolgatta egy időben, csak a repüléstan tanárunk és az én erőteljes győzködésemre sikerült ezt megakadályoznunk. Csak gratulálni tudok ezeknek a tulkoknak, hogy hatodéves srácokként csoportban mernek sértegetni egy magányos harmadéves kislányt. Barmok. Már csak miatta sem nagyon örülök, hogy Lauren még mindig itt rontja a levegőt.
- Gyengék? Érdekes mód mégis már két éve nálunk van a kupa, kedves Lauren és ez így is fog maradni, efelől ne legyen kétséged - vonom fel a szemöldököm fennhéjázó megjegyzésére, amit még egy ostoba vigyorral is kísér. Belőlem is előhozza a nagyzolást. De vele másképp nem lehet beszélni, ez tiszta sor. Nem fogom hagyni, hogy a földbe döngölje a csapattársaimat. Úgyis nagyképűnek bélyegeznek sokan, akik alig ismernek, nem sokat árt, ha ilyen megjegyzéseket hallanak tőlem.
- Miért bújnánk el? Nekünk nincs miért szégyenkeznünk. A legkevésbé sem. Nektek viszont talán nem ártana magatokba is fordulni néha - jegyzem meg sötéten, ezzel burkoltan utalva egy kicsit a közelmúlt eseményeire, mikor a csapattársai már-már terrorizálták a fogónkat. Aztán vagy érti a célzást, vagy nem. Utóbbin sem csodálkoznék nagyon. Kutyából nem lesz szalonna. Egy mardekáros sem értékeli át a cselekedeteit, legyenek bármilyen rosszak. Lauren, bár értelmesebb az átlagnál, aligha kivétel ez alól. Leplezetlen utálkozással és megvetéssel szemlélem, ahogy felnevet és színpadiasan hátravetve haját kelleti magát, alighanem a "közönségnek", amit a nagyteremben a közelben reggelizők alkotnak jelenleg. Szánalmas.
- Valóban? Tudod? Akkor esetleg mesélhetnél róla a csapattársaidnak is - vetem oda kissé lenézően, miközben szemrebbenés nélkül figyelem, ahogy felveszi a poharamat és beleiszik a töklevembe. Remélem, belefullad. De nincs olyan szerencsém. Nem teszek semmit, csak lesújtó pillantásokkal figyelem, ahogy nyel.
- Ezzel nincs probléma. De majd a pályán eldől, kié is az eredményesebb - válaszolom faarccal. Tulajdonképpen meglep, hogy mintha keserűséget éreznék a hangjában. Talán ő is elégedetlen a csapattársaival és a játékstílusukkal. Nem lennék meglepve mondjuk. Ő egy jó csapattal a háta mögött többre lenne ennél képes a kviddicspályán. Sokkal többre.


✻ Bocsi a késésért! ✻ 422 ✻ You can go to hell girl
Vissza az elejére Go down
Lauren Weasley
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lauren Weasley

Származás : |> Színtiszta arany
Lojalitás : |> Ha ismersz tudod...
Családi állapot : |> Eljegyezve
Lakhely : |> Roxfort
Foglalkozás : |> Tanuló/ Kviddics tag
Pálca : |> Almafa, Merev, Főnixtoll, 10 hüvelyk
Keresem a... : Jegyesemet, lelki társamat és unokatestvérem
Idézet : |> " A világ nem fekete-fehér. Nem csak jó, és rossz létezik... "
Karakterlap : |> A nem átlagos Weasley vér...
Karakterzene : |>
Playby : |> Holland Roden
Kép : Lauren & Gwenog Cute02_www.kepfeltoltes.hu_

Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitimePént. 19 Feb. 2016 - 10:47


lauren & gwenog


Csak játszadozom egy pirítós szelettel, pörgetem és nézem ahogy lassan morzsákra válik szét, ameddig Gwenog próbálja megvédeni a becsületét. Vele ellentétben, én nem veszem a szívemre amit mond. Valójában ezt az egész beszélgetést, csipkelődést se veszem komolyan. Egyszerűen tartom a "maszkomat" muszáj mindenkinek elhinnie, hogy vérbeli mardekáros vagyok. És az az ijesztő, hogy nem áll tőlem messze... egyre jobban nem, és ez nem tetszik.
- Nálatok van a kupa? - erre felemelem a fejem, és elnevetem magam. - Mióta tartoztok ti a Griffendél csapatába? Ha jól tudom mióta James Potter a csapatban van minden évben ők nyernek, ti csak a másodikok vagytok. Látom szerettek illúzióban élni. - na igen az nem baj, ha jobbnak mondja magát nálunk, mert talán ő egyedül jobb mint az én csapatom többsége, de azért nagyokat ne álmodjunk. Nem hiába James Potter a sztárjátékos manapság a Roxfortban.
- De sebaj, az idén végzünk, ők is meg mi is, szóval Tán lesz esélyed kicsi Gwenog hogy a kupa közelébe menj. Én esküszöm neked fogok szurkolni a kitartásod miatt. - itt bájosan rákacsintok, kezdem megint élvezni a beszélgetést, már az előbb kezdek unalmas lenni, és ellaposodni. A magunkba forduláson csak ismét elmosolyodom, és már alig maradt valami a pirítósból.
- Oh igen magunkba szoktunk, tudod lent a mardekárba van egy kis szoba... ott szoktunk csoport terápiát tartani. Érdekes dolgok szoktak napvilágot látni. - komolyan, faarccal mondom végig, majd nem bírom tovább és elnevetem magam. Valóban kezdek meghülyülni. - Ne aggódj, majd elmondom nekik is a következő terápián. Nálatok szokott lenni, ilyen ... tréning?    - nézek rajtuk végig, de mindegyik Gwenogon kívül vissza húzódott a páncéljába. Ezért kedvelem Gwenogot, neki van vér a pucájába. Kicsit sajnálom egyébként őket, nem ítélem el egyáltalán... csak nehéz dolguk lesz ha így kikerülnek az iskolából a mai világban.
- Hát igen a pályán sok minden elfog dőlni.   - a vigyorom továbbra is széles. Majd ismételten végig nézek a ... teknőcökön. Majd eszembe jut Lucius haditerve a meccsre, hogy minél több csont törjön. Hirtelen össze szorul a mellkasom. Nem, én nem ilyen vagyok, ezek kedvesek, és jó emberek... Mi lett belőlem? Egy szörnyeteg vagyok én is, és ez nem tetszik. Nem feltűnően körbe pillantok.
- Vigyázzatok... kemény meccs lesz. Nem valami... szabályos. - mondom végül halkan, legszívesebben pofáncsapnám magam.




Vissza az elejére Go down
Gwenog Jones
„A Hugrabugnak népe, Békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy."
„A Hugrabugnak népe, Békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy.
Gwenog Jones

Származás : félvér
Lojalitás : semleges
Családi állapot : egyedülálló
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : roxforti tanuló
Pálca : 10 hüvelyk, diófa, sárkányszívizommal
Keresem a... : Ellenségem és csapattársaim
Idézet : A te táncodat senki más nem táncolhatja, a te dalodat senki más nem énekelheti, és a te történetedet senki más nem írhatja meg. Hogy mi vagy és mit csinálsz, az most, ebben a pillanatban dől el!
Karakterlap : Natural born leader
Karakterzene : I'm just a little bossy
Playby : Shay Mitchell
Kép : Some are born to be a leader

Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitimePént. 18 Márc. 2016 - 22:09

Lauren & Gwenog

Tisztában vagyok azzal, hogy Laurent szórakoztatja, sőt talán egyenesen élvezi is ezt a szóváltást, amit ő generált. Személy szerint engem sem hatna meg, sőt valahol még doppingol is a pályán a jobb teljesítményre, de a lányokon látom, hogy egyre feszültebbek lesznek tőle, pedig egyébként sem épp nyugodtak. A Mardekár elleni meccs előtt pláne. Igazából a Griffendél erősebb ellenfél, de ők legalább sportszerűek, a testi épségünkért nem kell aggódnunk a normál sportsérüléseken kívül. Laurenék sleppjéről ezt azonban aligha lehet elmondani.
Következő, nevetéssel egybekötött megjegyzésére tényleg kissé értetlenül vonom fel a szemöldököm. Nem tudom eldönteni, hogy komolyan ennyire nincs-e tisztában a tényekkel, vagy ez most valami félresikerült heccelés akarna-e lenni.
- Lauren drága, nem biztos, hogy ez a legjobb pillanat, hogy ezt megtudd... Megértem, hogy esetleg a vereség miatti bánatodban még az évad utolsó kviddics meccsén is alkoholmámorban úszol és ezért nem emlékszel rá, de a helyzet az, hogy már második éve nálunk van a kupa. Hogy James Potter miket terjeszt magáról, azt nem tudom és nem is érdekel, hogy őszinte legyek, de ami tény, az tény - mondom végül kimérten, miután megvárom, hogy abbahagyja az ostoba vihogását. Ami azt illeti, James Potter tényleg nagyon jól játszik és a csapat többi tagját sem mondanám ügyetlennek, de a csapatmunka eddig még mindig elégnek bizonyult ellenük, mióta én vagyok a kapitány. Azért nem legyőzhetetlenek ők sem. Ennek ellenére el tudom képzelni, hogy Potter megpróbálja elterjeszteni, hogy ő a bajnok. Kicsit nagyra van magával, mint ember egyáltalán nem szimpatikus, noha a közvélekedés szerint "ő az én férfi megfelelőm". De ilyet csak az mond, aki nem is ismer. Tény, hogy csak egy hajszállal, de eddig mindig jobbnak bizonyultunk náluk. Az viszont lehet, hogy sérti a büszkeségét, hogy egy tiszta lány csapat, ráadásul pont a Hugrabug legyőzte. A meglepőbb az, hogy Lauren el is hiszi ezeket a pletykákat. Ennél okosabbnak hittem. De hát tévedni emberi dolog.
- Tudod, nekünk nincs szükségünk ilyen... tréningekre. Te viszont tényleg tehetnél rá javaslatot a házvezetődnek. Hasznos lenne. Talán elbeszélgethetnétek arról is ott, mennyire etikus csoportba verődve nálatok kisebbeket és gyengébbeket megfélemlíteni - komor arccal, rideg tekintettel válaszolok. Lauren csipkelődése igazából nem veszélyes. Ha csak ennyi lenne az egész, semmi gond nem volna velük. A Mardekárosok rossz természetűek, ezt mindenki tudja. De számomra az, hogy már-már bántalmaznak, fenyegetnek egy gyakorlatilag védtelen kislányt, mikor egyedül van, ráadásul ezt erejük teljében lévő fiúk, csoportba verődve tegyék, nálam kicsit elveti a sulykot.
Lauren arca hirtelen változik meg és egészen meg is lepődök rajta. Ebben a megjegyzésben nincs gúny, nincs bántás, nincs él. Nincs semmi ilyesmi. Őszinte figyelmeztetés. Teljesen más, mint amilyen ő lenni szokott. Egy pillanatra olyan arcát mutatja, amit eddig sosem láttam. Elképzelhető, hogy valahol, mélyen, a lelke mélyén nem is lenne olyan gonosz? Akárhogy is, ez most aligha  a legjobb időpont volna a békekötésre. Mivel feltételezem, nem tart sokáig a pillanat, csak mélyen a szemébe nézek és enyhén bólintok, mintegy köszönetképp. Szerintem érteni fogja. Nyilvánosan ennél többre aligha számíthatok, nem is kényszerítem rá, hogy jó tündért játsszon. Nem is állna jól neki. Kár érte. Tényleg. Sokkal többre is vihetné, ha egy jobb csapat állna a háta mögött. És ezt őszintén így gondolom, még ha neki soha nem is vallanám be.


✻ Bocsi a késésért! ✻ 527 ✻ You can go to hell girl
Vissza az elejére Go down
Lauren Weasley
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Lauren Weasley

Származás : |> Színtiszta arany
Lojalitás : |> Ha ismersz tudod...
Családi állapot : |> Eljegyezve
Lakhely : |> Roxfort
Foglalkozás : |> Tanuló/ Kviddics tag
Pálca : |> Almafa, Merev, Főnixtoll, 10 hüvelyk
Keresem a... : Jegyesemet, lelki társamat és unokatestvérem
Idézet : |> " A világ nem fekete-fehér. Nem csak jó, és rossz létezik... "
Karakterlap : |> A nem átlagos Weasley vér...
Karakterzene : |>
Playby : |> Holland Roden
Kép : Lauren & Gwenog Cute02_www.kepfeltoltes.hu_

Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitimeCsüt. 24 Márc. 2016 - 13:11


lauren & gwenog


Mikor elkezdi nekem osztani az észt, ki nyeri a kupákat, csak forgatom a szemem. Valamit összekever. Ők is kaptak díjat, de nem a kupát, amit a házak közötti kviddics meccs nyertesei kapnak, a kupán a griffendél van, és a különdíjon James Potter neve, mint a legjobb hajtó játékos. Ők is kaptak ugyan ilyen díjakat, de nem a kupát. Úgy döntök ebbe nem megyek bele, mert ellehetünk vele egy ideig az biztos.
- Gondolj amit akarsz drága, ahogy neked jól esik. Egyébként neked is ajánlom az alkoholt, eltud lazítani, és kiesik a zabszem a fenekedből végre... komolyan hogy vagy ilyen merev? Nem fáj a derekad? - nézek rá kérdőn oldalra billentett fejjel. Mikor belekezd a kioktatásomba, a kisebbek bántalmazásába stb, ott most szíven talált. Én mostmár nem poénkodom, de vissza kell fognom magam, hogy ne oktassam ki magamról. Újra, és újra el kell mondanom magamnak, hogy szerepet játszom, és tartanom kell magamat hozzá. Eléggé nehéz főleg, ha ilyen vádakat ütnek az emberek fejére. Soha nem terrorizáltam senkit, csak mint Gwenoghoz is, maximum csipkelődő szavakat köptem oda. De kisebbeket főleg nem bántottam meg, lelkileg sem. - Azért titeket se kell félteni, hisz ti is elfogultan tekintetek a mardekárosokra.   - mosolygok rá. - Egyáltalán nem vagytok különbek, csak álszentek. Mi legalább nem játsszuk meg magunkat... - uh hogy nem szakad rám az ég.. na mindegy is ezt neki nem is kell tudnia, nem is szabadna. Erős fegyver lenne ellenem az már biztos. - Úgy hogy te ne is ossz ki engem, egyébként sem értem, hogy mi hogy-hogy nem egy házhoz tartozunk, akár barátnők is lehetnénk.   - a mosolyom olyan szélessé válik, hogy belefájdul az arcom is. Kíváncsian várom, erre a reakcióját, én is addig húzom a cérnát, amíg el nem szakad.
Majd olyan történik, amire nem is számítok, hisz figyelmeztetem őket a meccsre. Nem értek egyet azzal, hogy úgy próbáljunk több pontot szerezni, ahány törött csont keletkezik. Gwenog megérti a célzásomat, bár nem értem hogy az hogy figyelmeztetem a nyilvánvalóra miben fog segíteni, de legalább próbálkozom nem elveszni a régi énemet. Ott van még bennem , érzem, és nem akarom elveszíteni. Jó ember vagyok a fenébe is...  



Vissza az elejére Go down
Gwenog Jones
„A Hugrabugnak népe, Békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy."
„A Hugrabugnak népe, Békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy.
Gwenog Jones

Származás : félvér
Lojalitás : semleges
Családi állapot : egyedülálló
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : roxforti tanuló
Pálca : 10 hüvelyk, diófa, sárkányszívizommal
Keresem a... : Ellenségem és csapattársaim
Idézet : A te táncodat senki más nem táncolhatja, a te dalodat senki más nem énekelheti, és a te történetedet senki más nem írhatja meg. Hogy mi vagy és mit csinálsz, az most, ebben a pillanatban dől el!
Karakterlap : Natural born leader
Karakterzene : I'm just a little bossy
Playby : Shay Mitchell
Kép : Some are born to be a leader

Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitimeCsüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

Lauren & Gwenog

Nem igazán értem, miket hadovál össze Lauren a Griffendél kupanyertességéről, de nem is érdekel. Nem fogom most neki idehozni a kupát a klubhelyiségből az igazam bizonyítására, bár megtehetném. De nem ér nekem ez ennyit. Gondoljon, amit akar, engem igazán hidegen hagy. A tény, az tény. Ahogy látom, őt egyébként sem igazán foglalkoztatja ez a dolog, akkor meg hadd éljen a kis álomvilágában, ha neki ettől jobb. Érezhetően csak kötekedni akar, mint mindig. De ez jobb is így. Amíg csak a személyemet támadja ostoba kis piszkálódással, az nem zavar. Pláne nem, ha ilyen erőltetetten próbál mindenáron belekötni valamibe. Engem amúgy sem foglalkoztatott soha, ki mit gondol rólam. Tudom, hogy azt terjesztik rólam, nagyképű, rideg és humortalan vagyok, de aki bedől ilyennek, az nem ismer és nem is érdemli meg, hogy időt, vagy akár csak gondolatot fecséreljek rá. Én tisztában vagyok az értékeimmel, a gyengeségeimmel, meg egyáltalán azzal, hogy milyen vagyok. A közvélekedés a legkevésbé sem érdekel, én tudom, milyen is vagyok igazából.
- Igazán kedves tőled, Lauren, hogy aggódsz az egészségemért, de tökéletesen jól érzem magam. Te viszont jó lesz, ha erősen kapaszkodsz majd a seprűdön, nehogy egy gurkó lesodorjon és te fájlald utána valamidet  – válaszolom megjátszott mosollyal arcomon. Ennél valami eredetiebbet is igazán kitalálhatott volna. Az már sokkal felháborítóbb, ahogyan a bántalmazásra reagál. Sosem fért a fejembe, a mardekárosoknak miért kell ilyen ostobának és kiállhatatlannak lennie. Nem azzal van bajom, hogy fennhéjázóak és kötekedőek, az még csak-csak elmegy, de legalább méltó módon, magukhoz méltó ellenféllel kezdjenek ki. Ne ilyen aljasul, egy náluknál láthatóan gyengébbel, aki nyilvánvalóan képtelen megvédeni magát.
- Nem játsszátok meg magatokat és élvezettel támadtok védtelen, nálatok gyengébb emberekre. Ráadásul elismerten ez a ti valótok. Hát gratulálok, tényleg nagyszerű emberek gyülekezete lehettek…  - jegyzem meg, hangom tele lenézéssel és utálkozással. Valószínűleg valami Lauren-féle fennhéjázó oltás akart ez lenni, ezzel viszont aligha fényezte a sleppjüket. Félreértés ne essék, nem elvből utálom a mardekárosokat, csak mert mardekárosok. Damon Barron, a csapatkapitányuk például mardekáros létére meglepően normális és értelmes. De a többségről ez sajnos tapasztalataim szerint nem mondható el.
Utolsó megjegyzését nem is igazán értem, vajon sértés akart lenni, hogy magához hasonlít? Valójában nekem is átfutott már hasonló az agyamon. Legalábbis jó csapatot tudnánk alkotni. Nem biztos, hogy konfliktusmentes lenne az együttműködés, de erősek lehetnénk.  Mielőtt azonban erre érdemben bármit reagálhatnék, még inkább meglep azzal, hogy úgy néz ki, őszintén figyelmeztet, hogy vigyázzunk magunkra. Nem mintha sok újat mondana, de meglep, hogy ilyen emberséges gesztust gyakorol felénk. Ez csak még inkább megerősít abban, hogy mennyivel többre lenne hivatott, ha egy jó csapat állna mögötte. Úgy tűnik, ezzel ő is tisztában van.
- Kár érted – jegyzem meg halkan, inkább csak magamban, de mivel elég közel áll hozzám, ő még akár meg is hallhatja, az asztaloknál ülő „közönség”, akik mostanra igencsak érdeklődve hallgatják a kis szópárbajunkat, nem. Jobb így. Aligha illene a „műsorba”, amit olyan élénken figyeltek eddig is.


✻ Bocsi a késésért! ✻ 476 ✻ You can go to hell girl
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lauren & Gwenog Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lauren & Gwenog   Lauren & Gwenog Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lauren & Gwenog
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lauren Weasley
» Lauren Weasley üldözöttjei
» Lauren & Montgomery prof
» Gwenog & Violette
» Mark & Gwenog

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: