Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily and Remus 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily and Remus 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily and Remus Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily and Remus Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily and Remus Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily and Remus Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily and Remus Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily and Remus Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily and Remus Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily and Remus Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily and Remus Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily and Remus Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily and Remus Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily and Remus Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily and Remus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Remus Lupin
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Remus Lupin

Származás : ► Fél (vérfarkas)
Lojalitás : ► Dumbledore
Családi állapot : ► Reménytelen
Lakhely : ► Roxfort kastély
Foglalkozás : ► Hetedéves diák/Tekergő
Pálca : Rugalmas fűzfa egyszarvúszőr maggal, 13 hüvelyk
Idézet : Lily and Remus Tumblr_m65ih9eiAR1qf7klco1_250
"What you fear most of all is-fear.”
Karakterlap : Ha nem lenne jobb dolgod...
Karakterzene : Rain
Playby : ► Andrew Garfield
Kép : Lily and Remus Giphy

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimePént. 27 Nov. 2015 - 18:27



Lily & Remus


Megint a gyengélkedőn kötöttem ki. Poppy lassan már törzsvendégnek fog engem nézni. Nem tehetek róla, telihold után én már eszméletlen vagyok. Őszintén örültem és örülök annak, hogy Dumbledore igazgató úr elültette számomra a Fúriafűzt. Tegnap is ott tartózkodtam, nehogy valakinek baja essen. Miután átváltoztam másra nem emlékszem, csak Poppy megnyugtató szavaira.
A kezemben a Bűbájtankönyvem feküdt. Attól, hogy itt vagyok attól még tanulnom kell. A korrepetálásokat lemondtam, azzal a szöveggel, hogy "szakkörön vagyok és nem marad időm". Sikerült csapdába csalnom őket. A Bűbájtankönyv egyszer csak leesett. Nem értem el, hisz odavoltam kötözve az ágyba. Poppy meg elment szünetre, szóval ezt elhibáztam. Az ajtó kinyílt. Egy vörös hajú lány kukucskált be és ki is lett volna más, mint Lily. Miután látta, hogy nem alszok közelebb jött.
- Szia Lily! Hát láthatod megint mi történt...-mutattam magamra.


A hozzászólást Remus Lupin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 9 Dec. 2015 - 19:12-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Remus Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Remus Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimePént. 27 Nov. 2015 - 19:22


lily & remus


Hallottam Remus megint a gyengélkedőben kötött ki. De legalább már tudom miért van ott olyan sűrűn. Mikor elmesélte mi is ő valójában a szívem szakadt meg. Nem azért mert ő vérfarkas, hanem ő miatta... láttam a tekintetében, hogy szenved. Ez borzasztó, szörnyű az ember barátját szenvedni látni, főleg úgy hogy nem segíthetsz rajta. Remust mindig is kedveltem, okos, és kedves, nem lehet nem szeretni. Mindig is furcsa volt, ezt mindenki látja rajta. Viszont én annak tudtam be, hogy magának való, és csak Jamesék társaságában érzi jól magát. De már számomra kiderült miért is van így. Remust sajnálom, Jamesék pedig nagyot nőttek a szemembe mióta megtudtam mit meg nem tesznek a barátjukért. Így visszagondolva, lehet ez volt az a pont, mikor elkezdtem nyitottabb lenni James felé? Nemtudom, talán... A lényeg, hogy utolsó évre gyökeresen megváltozott minden, és be kell vallanom ezt a részét élvezem. Ahogy belépek a gyengélkedő hatalmas nagy ajtaján, ami megnyikorog, azonnal sejtem melyik ágy lehet Remusé. Lassan oda lépek a paraván mögé, majd bekukkantok rajta.
- Szia... hogy nézel ki...- jegyzem meg egy halvány mosollyal. Majd bebújok, és leülök a székre. - Látom a fiúk jártak itt. - tekintetem a kis asztalkára vándorol, amin egy jó adag nasi van. Minden ízű drazsé, robbanós cukor, és amit én magam is imádok csokoládé. - Most már legalább tudom, miért viseled el őket. - vigyorodom el, majd ránézek. Tényleg eléggé rosszul néz ki, egy vágás van az egyik karján. - Oh Remus... annyira ... sajnálom ezt az egészet. - vissza fogom magam, hogy ne bőgjem el magam most azonnal. Így csak nyelek egyet, és ismét felveszem a mosolyomat. Azzal, hogy sajnálom neki nem lesz jobb. Azzal, hogy felvidítom talán igen.
- Gondoltam, hogy a srácok nem hozzák el a leckét, így bátorkodtam elhozni én. - majd előkapok pár jegyzetet. - Nyugi, átmásoltam neked mindent. - igazából ez a gesztus nem került sokba, csak egy kis csalafinta bűbájba, de remélem ezzel is sokat segítettem neki. Ha máshogy nem tudok, legalább ezzel.



Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Remus Lupin

Származás : ► Fél (vérfarkas)
Lojalitás : ► Dumbledore
Családi állapot : ► Reménytelen
Lakhely : ► Roxfort kastély
Foglalkozás : ► Hetedéves diák/Tekergő
Pálca : Rugalmas fűzfa egyszarvúszőr maggal, 13 hüvelyk
Idézet : Lily and Remus Tumblr_m65ih9eiAR1qf7klco1_250
"What you fear most of all is-fear.”
Karakterlap : Ha nem lenne jobb dolgod...
Karakterzene : Rain
Playby : ► Andrew Garfield
Kép : Lily and Remus Giphy

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. 2015 - 17:34



Lily & Remus


- Hát igen, Poppynak kellet őket kizavarnia.-jegyeztem meg. Nemrég mentek el a fiúk. Hoztak egy csomó mindenízű drazsét, csokibékát és minden egyéb édességet. Nagyon kedves volt tőlük. Jól esett. Csak egy volt a baj: Nagyon sokáig akartak maradni, ezért Poppy kizavarta őket, mivel pihennem kell. Lily mikor elővette a sok jegyzetet már rögvest nyúltam volna érte, csak már mindent megcsinált.-Oh köszönöm, nem kellet volna. Szeretek tanulni. Nem, nem vagyok és leszek stréber. Csak a folytonos olvasás/magolás megnyugtat. Lehet, hogy sokaknak ez ellentétes, de nekem nem és nem vagyok kíváncsi más véleményére.
-Nem értelek. Neked nem kell semmit se sajnálnod, erről te nem tehetsz.-nyugtattam meg. Lily mindig is érzékeny volt. Régóta ismerem és mindig magára vett mindent. Minden egyes alkalommal elmondom neki, hogy nem az ő baja,nem tehet róla.-Te már azzal is sokat segítesz, hogy nem menekülsz el sikongatva.-mondtam és megjelent az arcomon az a ravaszkás félmosoly. Igazat mondtam. A legtöbb ember fejet fogva menekülne előlem ha megtudná titkom. De az én barátaim ezt teljesen elfogadták, aminek szívből örülök.-Mi történt a suliban? Dumbledore? Narcissa? Rita? Ugye nem bántott senki sem?


A hozzászólást Remus Lupin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 9 Dec. 2015 - 19:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Remus Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Remus Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. 2015 - 17:56


lily & remus


Gondolom, hogy a fiúk ragaszkodtak hozzá, hogy akár itt is aludjanak Remussal, hogy aztán késő este kicsenjék innen. A gondolatra elmosolyodom. A barátságukat már betegesnek mondaná, de nekem tetszik. Jó tudni, hogy van az embernek kire számítania, és nagyon tetszik már, hogy én is közéjük tartozom. Tudom, ha bajba kerülnék, vagy gondjaim lennének , azonnal ugranának. És ezt semmiért nem cserélném le. - Tudom, csak ... tudod... jó lenne ha tudnék segíteni neked. Képzelem milyen nehéz lehet. De ha tudok esetleg, bármiben, remélem tudod, hogy csak egy szavadba kerül. - arra, hogy nem menekülök el sikongatva csak elmosolyodom. Igen másnak valószínű, hogy rémisztő lehet a tudat, hogy egy vérfarkas az iskolatársa. Én viszont érdekesnek találom, és persze borzasztóan sajnálom. - Nem esik nehezemre, így reagálni. - mosolygok rá. És ha egy vérfarkas? Attól még a mi Remusunk.
- A suliban semmi különös, a fiúk adják magukat. Dumbledoret távol van az iskolától, bár minden tanár mást mond, ha valaki keresi. És a lányokat... elintézem. - vigyorgok. Igen Remus tud a kis civódásaimról, ami Narcissat és Ritát illeti. Eléggé barátságosnak és kedvesnek mondhatom magam, de ez a lány mindig kihúzza nálam a gyufát. És idén mind a kettővel volt egy kis... harcom.  - Meddig kell itt lenned, mennyire súlyos? - kérdezem aggódva. Mióta megtudtam a titkát, mindig azon izgulok, hogy más ne jöjjön rá. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy a " nyilvánvaló " jelek ellenére se jöttem rá, akkor más miért tenné? Főleg hét év után.



Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Remus Lupin

Származás : ► Fél (vérfarkas)
Lojalitás : ► Dumbledore
Családi állapot : ► Reménytelen
Lakhely : ► Roxfort kastély
Foglalkozás : ► Hetedéves diák/Tekergő
Pálca : Rugalmas fűzfa egyszarvúszőr maggal, 13 hüvelyk
Idézet : Lily and Remus Tumblr_m65ih9eiAR1qf7klco1_250
"What you fear most of all is-fear.”
Karakterlap : Ha nem lenne jobb dolgod...
Karakterzene : Rain
Playby : ► Andrew Garfield
Kép : Lily and Remus Giphy

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeHétf. 30 Nov. 2015 - 17:03



Lily & Remus


-Hidd el nekem, hogy te már épp eleget segítettél. És tudom.-válaszolok ajánlatára. Tényleg nagyon sokat segített már. És soha sem fogom tudni elégszer meghálálni sem neki, sem a fiúknak.-Na, annak örülök és bármikor ha baj van vagy segítség kell, számíthatsz rám!-kacsintok és mosolyra húzom ajkaim. Szívesen segítek Lilynek bármikor.-Nem annyira súlyos, két-három nap.-válaszolom. Csak egy nagy vágás van az alkaromon. Ja, meg kicsit nagyon bevertem a fejem, de üsse kavics!-Lily, most figyelj rám!-szólok neki titkolózóan-Ha kikerülök innen, akkor bepótoljuk ezt a napot!-kacsintok.


A hozzászólást Remus Lupin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 9 Dec. 2015 - 19:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Remus Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Remus Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeKedd 1 Dec. 2015 - 8:51


lily & remus


Csak elmosolyodom, tudom hogy nem tudok sokat segíteni, de örülök, hogy Remus ennyivel is megelégszik. - De jó lenne ha tudnék még többet. - megvonom a vállam, én már csak ilyen vagyok. Szeretek segíteni az embereket, főleg ha az a személy olyan jó ember mint Remus. Majd a mosolyom még szélesebb lesz. - Igen tudom, és ezért nagyon hálás vagyok.   - ezt eddig is tudtam, hogy Remus nagyon kevés embert enged be az életébe, konkrétan csak egy maréknyi embert, de azok felé kitárja a szívét.
Nem annyira súlyos, csak nyelek egyet miközben végig mérem. Eddig bele se gondoltam, hogy miken mehet keresztül. Elmondta, hogy vérfarkas, és ezt titkolnia kell... sajnáltam hogy titkolnia kell valódi kilétét, és hogy veszélyt jelent az emberekre. De eddig nem gondoltam bele, hogy min mehet keresztül, az önmarcangolásba, és hogy... saját magában is épp úgy kárt tehet. Még jobban sajnálom, de uralkodok magamon, nem szeretném ha látná rajtam. Így csak mély levegőt veszek, és továbbra is mosolygok. Azt tervezem, hogy erről beszélnem kell Jamesel ,valakivel muszáj beszélnem...
Majd titokzatosan megszólal,én pedig izgatottan közelebb hajolok. - Figyelek... - majd kicsit elnevetem magam. - Hűha mire gondolsz ? - nézek rá én is titokzatosan. - Közös lecke írás ?



Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Remus Lupin

Származás : ► Fél (vérfarkas)
Lojalitás : ► Dumbledore
Családi állapot : ► Reménytelen
Lakhely : ► Roxfort kastély
Foglalkozás : ► Hetedéves diák/Tekergő
Pálca : Rugalmas fűzfa egyszarvúszőr maggal, 13 hüvelyk
Idézet : Lily and Remus Tumblr_m65ih9eiAR1qf7klco1_250
"What you fear most of all is-fear.”
Karakterlap : Ha nem lenne jobb dolgod...
Karakterzene : Rain
Playby : ► Andrew Garfield
Kép : Lily and Remus Giphy

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeKedd 1 Dec. 2015 - 20:01



Lily & Remus


Mindig megjegyzi, hogy többet akar segíteni. Ennek örülök egyrészt, másrészt viszont gyötör az, hogy magára veszi a sorsomat. Nem értem, de a nők már csak ilyenek... Megköszönte ajánlatom, én meg csak legyintek. Elnevette magát ajánlatomon és kérdezett.-Dehogy! Szakadjunk el a tanulástól! Mit szólnál egy Roxmortsi napnak?


A hozzászólást Remus Lupin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 9 Dec. 2015 - 19:05-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Remus Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Remus Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeSzer. 2 Dec. 2015 - 11:48


lily & remus


Felcsillan a szemem, mikor Roxmorts-ot emlegeti, ugyanis imádok oda lejárni. Mondjuk ezt szerintem mindenki tudja rólam. És szerencsére mindig akar valaki, akivel kitudok ruccanni, és meginni egy vajsört. Általában ott mindig történik valami velem, szóval mostanában kicsit izgulok is. Kivel találkozom és mi lesz a vége. Majd megint eszembe jut Dolohov és enyhén kirázz a hideg.
- Na ez látod remek ötlet. - mosolyodom el. - Segíthetnél kitalálni mit vegyek annak a két bunkónak és Peternek karácsonyra. Már lassan itt van a nyakunkon, és foglalmam sincs. - Eddig nem voltunk olyan jóba, sőt hogy ajándékozzunk. Most hogy én is a kis csapat tagja lettem, szeretném mindegyik fiút meglepni valamivel. Természetesen Remus ajándékát máshogy tudakolom ki.
- Ahogy jobban leszel meg is ejthetjük, és meghívhatsz egy vajsörre is. Imádom. - nevetem el magam, természetesen nem várom el, hogy ő hívjon meg, csak szeretném felpörgetni. Ha már ennyivel tudok neki segíteni, hogy jó kedve legyen, ám legyen.
- Egyébként Dorcas volt bent? Említette hogy beszeretne jönni... - csak túl szégyenlős hozzá. Annyira nyilvánvaló, hogy tetszik neki, és szerintem Remusnak is tetszene, ha végre nem lenne mind a kettő annyira kis szégyenlős, hogy beszélgessenek.



Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Remus Lupin

Származás : ► Fél (vérfarkas)
Lojalitás : ► Dumbledore
Családi állapot : ► Reménytelen
Lakhely : ► Roxfort kastély
Foglalkozás : ► Hetedéves diák/Tekergő
Pálca : Rugalmas fűzfa egyszarvúszőr maggal, 13 hüvelyk
Idézet : Lily and Remus Tumblr_m65ih9eiAR1qf7klco1_250
"What you fear most of all is-fear.”
Karakterlap : Ha nem lenne jobb dolgod...
Karakterzene : Rain
Playby : ► Andrew Garfield
Kép : Lily and Remus Giphy

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeSzer. 9 Dec. 2015 - 19:24



Lily & Remus


Láttam rajta, hogy boldog ötletem hallatán. Örültem, hogy örült. Ahogy elmosolyodott majdnem bekönnyeztem. Szeretem Lilyt barátilag. Bármit megtennék érte, csak azért, hogy őt boldognak láthassam. Őszintén sajnáltam, hogy egy vérfarkas a barátja, aki a szerencsétlenség bajnoka.
- Na, annak örülök, hogy tetszik- jegyeztem meg. - Persze, hogy segítek, te is segíthetnél, tanácstalan vagyok.- mondom kétségbe esetten. Nincs semmi ajándékötletem a fiúk számára, ezért is kéne lemennünk a faluba. Természetesen Lilyét nem akkor veszem meg.
- Természetesen, megbeszéltük!- izgulok fel. A vajsört természetesen én is imádom, mint minden varázsló és boszorkány.
A Dorcassal kapcsolatos kérdésen elpirulok. Természetesen rájött, hogy Dorcas Meadowssal engyelgünk. Doeval szemben mindig is szégyenlős voltam, de gondolom mindenki ilyen.- Igen, volt bent egy ideig. Üzenem neki, hogy bármikor bejöhet!- ha bejön akkor tán még boldogabb is leszek.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Remus Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Remus Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeCsüt. 10 Dec. 2015 - 21:09


lily & remus


- Köszönöm, Jamesről már kaptam egy infót, mi szerint egy könyv érdekli. Nem mondom, hogy meglepett a dolog. Sirius mondta, szóval a szavahihetőségében nem vagyok biztos, inkább megkérdezlek téged is. Szóval egy ritka kviddics történelmi könyv, igaz ? - tudom, kicsit felélénkültem, és a levegőt is szaporábban kell vennem.
Kíváncsian nézek rá, majd elmosolyodom.
- Hm miben van tanácstalan? - kicsit izgatott leszek, nagyon remélem végre nő ügyekről fogunk beszélgetni, főleg bizonyos Dorcasról. Főleg fura, mert még nem kért tőlem érdemben tanácsot Remus, szeret inkább meglapulni, és magában intézi a dolgait. De aztán hirtelen jött lelkesedésemből rájövök, hogy nem ilyenekre gondol, hanem ő is az ajándékra, legszívesebben a fejemre csapnék butaságomba. - Jah tényleg az ajándék... - nevetem el magam. - Bocsi, kicsit hajlamos vagyok elkalandozni. - de aztán a lelkesedésem visszatér, mikor meglátom zavarba jön, mikor megemlítem Doe-t és a széles mosolyom visszatér. - Rendben elős dolgom az lesz. - mosolygom tovább, majd mély levegő veszek, és engedek a kíváncsiságomnak. - És hogy vagytok? Mármint... csak barátok vagy.... - tovább vigyorgok, remélem nem az lesz mint Sirius, és Marl között, hogy legszívesebben engem ütnének meg, mikor szóba hozom a másikat.



Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Remus Lupin

Származás : ► Fél (vérfarkas)
Lojalitás : ► Dumbledore
Családi állapot : ► Reménytelen
Lakhely : ► Roxfort kastély
Foglalkozás : ► Hetedéves diák/Tekergő
Pálca : Rugalmas fűzfa egyszarvúszőr maggal, 13 hüvelyk
Idézet : Lily and Remus Tumblr_m65ih9eiAR1qf7klco1_250
"What you fear most of all is-fear.”
Karakterlap : Ha nem lenne jobb dolgod...
Karakterzene : Rain
Playby : ► Andrew Garfield
Kép : Lily and Remus Giphy

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimePént. 11 Dec. 2015 - 17:57



Lily & Remus


Ahogy a könyvet megkérdezi, kicsit elbizonytalanodtam. Igen, James említett egy könyvet, hogy nagyon szeretné.
- Igen, valami nagyon ritka kviddics történelmi könyv. Ha kell segítség, tudod hol találsz! - kacsintok. Szeretem a könyveket, de ezt már mindenki kitalálhatta. Nem értem, hogy, hogyan lehet megélni régi s poros könyvek nélkül. Ha nem lennének, én biztosan elhaláloznék.
Láttam, hogy izgatottságba hozza a Dorcassal kapcsolatos téma. Igen, Lily imádja ha valakinek a szerelmi ügyét kell kivesézni. Lelkesedése alábbhagyott mikor eszébe jutott, hogy ajándék ügyileg. Nem akartam elszomorítani.
- Természetesen a fiúk ajándékával kapcsolatban, de Dorcasnak meg teljesen nincs ötletem, ezért bátorkodom megkérdezni, hogy mivel te nő vagy, ezért segítenél abban is? - így tartottam igazságosnak, hadd legyen boldog. Meg amúgyis Doenak nincs ajándék ötletem. Amint megkérdezi, hogy is vagyunk megint elvörösödök és elmosolyodok.
- Hát megvagyunk.. de igen csak barátok vagyunk.. sajnos... - utolsó szavamat alig hallhatóan ejtem ki. Mindig is szerettem volna, ha Dorcas a barátnőm lenne. Nem haragszok Lilyre, inkább örülök.


A hozzászólást Remus Lupin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 17 Dec. 2015 - 20:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Remus Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Remus Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. 2015 - 18:32


lily & remus


Remust megleptem az ajándék ötlettel, így feszültem várom a válaszát. Már lebeszélés alatt van egy Hugrabugos sráccal, aki tartozik nekem. Arról nem is beszélve, ha ez nem jön össze fogalmam sincs mit kéne neki ajándékoznom, mert ugye azért idén ajándékozunk hisz... járunk vagy mi. Legalábbis próbálkozunk vele. Majd kifújom a levegőt lassan, mikor kapcsol miről beszélek, és helyes az infóm.
- Uh rendben, köszi. Köszönöm nem kell, már beszerzés alatt van. Egyik srác a hugrabugból tartozik nekem, csak nekem köszönheti, hogy tavaly átment bájitaltanból. - ilyenkor kifizetődik, ha az ember oda figyel órán. Majd felcsillan a szemem, mert Remus segítséget kér tőlem, helyzetéből adódóan mindig várom hogy kérjen, hisz annyira segítenék neki. Ha kell még Dorcassal is komolyan összehozom. De most csak a fiúk ajándékára célozz.
- Hát én nem tudom mire vágynak ezek a tökkelütöttek. Szerintem olyan eszközöket vegyél nekik, amiből kitudnak hozni valami csínyt. Annál szebbet nem is vehetnél neki. Én elvből nem veszek nekik ilyet, de neked még szabad. - mosolyom nem hervad le, mert csak azért is rákérdezek Doe-ra lehet már igen idegesítő lehetek, de én szeretek tisztán látni. - És nem akarod... elhívni valahova ? Karácsonyi bálra például? Én lesz a végzősöknek tudod... - vigyorodom el. - Remus ez az utolsó évünk ha most nem... mikor ? - már komolyan nézek rá. Ugyan az a helyzet Marl-al és Siriussal. Szinte szikrázik közöttük a levegő, amit mindenki észre vesz csak ők nem. Én pedig csak célozgatni tudok, és szurkolni, hogy vegyék már észre magukat.



Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Remus Lupin

Származás : ► Fél (vérfarkas)
Lojalitás : ► Dumbledore
Családi állapot : ► Reménytelen
Lakhely : ► Roxfort kastély
Foglalkozás : ► Hetedéves diák/Tekergő
Pálca : Rugalmas fűzfa egyszarvúszőr maggal, 13 hüvelyk
Idézet : Lily and Remus Tumblr_m65ih9eiAR1qf7klco1_250
"What you fear most of all is-fear.”
Karakterlap : Ha nem lenne jobb dolgod...
Karakterzene : Rain
Playby : ► Andrew Garfield
Kép : Lily and Remus Giphy

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeCsüt. 17 Dec. 2015 - 20:30



Lily & Remus


- Na, az jó! Ilyenkor kifizetődik ha az ember szorgosan tanul... - mondom halkan és bölcsen.
Ahogy az ilyen ravasz eszközöket említi csettintek és elismerően ránézek.
- Lily Evans.. - mondom színpadiasan, és a szememből kimorzsolok egy könnycseppet - Ez tényleg.. remek ötlet volt.
Elmosolyodok. Talán a négyesünkből én vagyok az aki nem aktívan rosszalkodik. Tulajdonképpen én vagyok az ész, de ezzel én már rég megbékéltem. Mindig kell lenni egy olyan embernek aki ha kell a jó útra téríti barátait.. Nos, ez vagyok én meg Lily...
A Does kérdésem izgalomba hozta, én meg mint aki jól végezte dolgát, ellazultam és hallgattam. Ahogy megemlíti az iskolai bált megfagyok.
Magam elé nézve gondolkodtam. Nem szeretem a zajt, nem szeretem a sok embert inkább a csend és magány híve vagyok. De. És ez egy jó nagy de. Lilynek igaza van. Ez az utolsó alkalmam meghívni.
- Nem is tudom nélküled mihez kezdenék... - mondom és felpattanok, de amilyen gyorsan felpattanok olyan gyorsan esek is el. Nem tudtam felállni, úgy Lily felé nyújtom kezem.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Remus Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Remus Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeVas. 20 Dec. 2015 - 11:39


lily & remus


Csak vigyorgok, szerintem Remus az egyetlen aki értékeli azt benne, hogy figyelek órán, és jó jegyeim vannak.
- Igen most én is büszke vagyok magamra. - és remélem Jamesnek tényleg kell az a fránya könyv és örülni fog neki. Eztán a reakcióján csak elnevetem magam, őszintén szólva tényleg nem tudnék nekik más ajándékötletet, hisz azt a kevés komolyabb dolgot ami érdekelheti őket, én úgy is beszerzem. - Szóval hidd el, azt hasznosnak fogják tudni.- Aztán rátérünk Dorcasra, amiért örülök. Főleg mert szemmel láthatóan igazam volt, és beigazolódott a gyanúm, hogy Remusnak tetszik. Én pedig nagyon örülök neki, Doe kedves lány, már néha túl kedves is. Remek lenne Remusnak, főleg mert neki szüksége lenne egy társa aki kiáll mellette, és ott van. Most is látom megvan törve, hisz minden átváltozása gondolom nem kis lelki folyamatot indít meg benne. Ehhez kell egy támasz egy... lelkitárs. Én ugyan nem értek ehhez de valamiért érzem, hogy Dorcas az aki tudna neki segíteni, már amennyire ismerem őket.
Az pedig, hogy mihez kezdene nélkülem.. meghat. Csak könnyes szemmel megfogom Remus kezét.
- Ugyan ne butáskodj. Én csak okoskodom egyfolytában. - tudom, tisztában vagyok vele, van önkritikám, néhol még eléggé idegesítő is tudok lenni. - Szóval a lényeg hogy nem tudok senkiről aki elvinné Doe-t szóval egy próbálkozást mindenképp megér. De biztos igent fog mondani, és rettentő nagy bulit csapunk. - itt rákacsintok, próbálom jobb kedve deríteni. De amúgy most eszembe jut.. James még engem hivatalosan meg sem hívott... most én leszek teli aggodalommal és kétséggel.



Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Remus Lupin

Származás : ► Fél (vérfarkas)
Lojalitás : ► Dumbledore
Családi állapot : ► Reménytelen
Lakhely : ► Roxfort kastély
Foglalkozás : ► Hetedéves diák/Tekergő
Pálca : Rugalmas fűzfa egyszarvúszőr maggal, 13 hüvelyk
Idézet : Lily and Remus Tumblr_m65ih9eiAR1qf7klco1_250
"What you fear most of all is-fear.”
Karakterlap : Ha nem lenne jobb dolgod...
Karakterzene : Rain
Playby : ► Andrew Garfield
Kép : Lily and Remus Giphy

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeSzer. 23 Dec. 2015 - 11:12



Lily & Remus


- Lehetsz is! - vágom rá.
Őszintén? Büszke vagyok Lilyre, és tudom, hogy utálja ha valaki strébernek nevezi. Szerintem nem stréber, csupán okosabb a kelleténél. Persze az már csak részletkérdés, hogy diáktársaim, hogyan is vannak ezzel.
Láttam rajta, hogy örül, hogy végre rátértünk az én........ izémre. De a nők már csak ilyenek...
- Dehogyis, ne beszélj zöldségeket! - mondom és kezébe kapaszkodva leülök az ágyra.
- Azért lenne egy kérdésem: hogy is van egy ilyen - nehezen ejtem ki az utolsó szót - bál?
Sosem hívtam meg senkit. Én inkább egyedül szoktam menni az ilyen rendezvényekre. Egyszerűen béna vagyok a szerelmi ügyekben.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Remus Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Remus Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeSzomb. 26 Dec. 2015 - 2:03


lily & remus


Vigyorodom el, Remus reakcióján. Jól esik mikor valaki nem tekint strébernek, és értékeli az erényeimet.
Majd a bolond hirtelen akar felkelni, én pedig ijedten kapok utána, ugyanis még cseppet sincs olyan állapotba, hogy feláljon.
- Jesszusom,de nehéz vagy... - dünnyögöm miközben vissza segítem az ágyra. - Ilyet máskor ne csinálj, vékony vagy, de nehéz, én pedig kicsi. - de azért elmosolyodom a lelkesedésén. A kérdésén meglepődöm, kérdő tekintettel nézek rá. Hát én se vagyok az a profi bálozós fajta, én se voltam egy bálon se. Majd eszembe jutnak a mesék, és amiket a felsősök meséltek. Elmosolyodom.
- Tudod általában a fiú oda megy a kiszemelt lányhoz. Elhívja, majd aznap este a nagyterem előtt találkoznak. A fiú készít a hölgynek egy ilyen virágkarkötő féleséget. - itt előveszem a pálcámat, és körkörös mozdulatokat írok le vele a tenyerem felé, miközben nonverbálisan gondolok a varázsigére. Szép lassan egy olyan kisebb virágos koszorú alakul ki a bűbájomra. - És ezt felhelyezed az egyik csuklójára, bekíséred a bálterembe, majd az egész estét vele töltöd. Akár tánccal, akár beszélgetéssel. Tudod végülis ez egy randi. - mosolyodom el, olyan fura, hogy valakit én oktatok ki ilyenekből. De biztosra veszem Remus ezt jobban fogja csinálni, mint ahogy én elmeséltem. Főleg mert eszembe jut, hogy ezt mind James megcsinálja... nekem... hát nem mondom mindjárt elkap a röhögő görcs. Ez olyan látvány lenne, mintha tütüben látnék egy elefántot... ritka, lehetetlen.... és ha még is nevetni fog mindenki.



Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Remus Lupin

Származás : ► Fél (vérfarkas)
Lojalitás : ► Dumbledore
Családi állapot : ► Reménytelen
Lakhely : ► Roxfort kastély
Foglalkozás : ► Hetedéves diák/Tekergő
Pálca : Rugalmas fűzfa egyszarvúszőr maggal, 13 hüvelyk
Idézet : Lily and Remus Tumblr_m65ih9eiAR1qf7klco1_250
"What you fear most of all is-fear.”
Karakterlap : Ha nem lenne jobb dolgod...
Karakterzene : Rain
Playby : ► Andrew Garfield
Kép : Lily and Remus Giphy

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeCsüt. 31 Dec. 2015 - 13:18



Lily & Remus


Ijedten kapott utánam az életveszélyes attrakcióm láttán.
- Gondolhatod, milyen nehéz lehet egy farkas! - mosolyodom el és megígérem neki, hogy többé nem teszek ilyet.
A kérdésem hallatán meglepődött. Pedig az ember azt hinné, hogy ha ennyire ért a szerelmi ügyekhez, akkor csak ért a bálokhoz. De csodák léteznek, és erre tudnék mondani egy-két példát....
- Áh, most már értem. Hát... imádkozz értem! - mondom és már ki is terveltem mindent.
 - Na de ne csak Doeról és rólam beszélgessünk. Mi van veletek, ezalatt Jamest is értem.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Remus Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Remus Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeVas. 3 Jan. 2016 - 13:55


lily & remus


Nevetnék ha viccesnek találnám a helyzetet, de hirtelen nagyon megijedtem miért esik össze. Valóban nehéz, de nem azért mert farkas hanem mert én vagyok sokkal kisebb, és gyengébb nála. Azért egy mosollyal kevert grimaszt kifacsarok magamból.
- Igen nem ártana fogyóznod, következő teliholdkor csak nyulakat vadássz le , ne bocikat . - komolyan így hangosan kimondva még nevetségesebb, mint a gondolataimba. Arról nem is beszélve, eléggé morbid ilyenekkel viccelni. Majd vigyorogva elmagyarázom neki a saját elméletemet, hogyan is működik egy bál. Mivel nekem se volt sokban részem, így csak arról tudok mesélni neki, amit nekem meséltek, vagy épp egy regényben olvastam. Ugyanis imádom a regényeket, eddig kedvencem írom Jane Austin még édesanyámtól kaptam karácsonyra az összes kötetét. Persze itt alig ismeri valaki, csak az aki legalább félig tartozik a mugli világba. Reakcióján csak elnevetem magam.
- Ne aggódj menni fog... Dorcas pedig segít benne. - vigyorodom el, majd a James-es kérdéstől kicsi lehervadok. - Hát lehet te többet tudsz nálam. - itt kicsit az ajkamba harapok, nem tudom, hogy pont James egyik barátjának kéne róla kiöntenem a szívemet. Így úgy döntök részletekbe nem feledkezem bele, csak tömören. - Én se igazán tudom, - megvonom a vállam. - együtt vagyunk, de ezt még gyakorolnunk kell, mármint ha James tényleg komolyan gondolja.



Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Remus Lupin

Származás : ► Fél (vérfarkas)
Lojalitás : ► Dumbledore
Családi állapot : ► Reménytelen
Lakhely : ► Roxfort kastély
Foglalkozás : ► Hetedéves diák/Tekergő
Pálca : Rugalmas fűzfa egyszarvúszőr maggal, 13 hüvelyk
Idézet : Lily and Remus Tumblr_m65ih9eiAR1qf7klco1_250
"What you fear most of all is-fear.”
Karakterlap : Ha nem lenne jobb dolgod...
Karakterzene : Rain
Playby : ► Andrew Garfield
Kép : Lily and Remus Giphy

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. 2016 - 19:53



Lily & Remus


Fogyókúrázós megjegyzésére elmosolyodom és nevetek egy kissé. Nem tudom mi történik velem, mikor átváltozok. Az a szörnyeteg ami megfertőzött nem engedi, hogy belássak az életembe. Tulajdonképpen ő irányít, én nem tehetek ellene semmit. Csak a telihold vége, de az már kicsit későn érkezik meg..
- Megpróbálok! - ígérem meg neki.
Mikor megemlíti, hogy Doe segíteni fog, én csak bólintok és imádkozok, hogy így is legyen.
Kérdésemre meglepődik, majd rögtön tömören válaszol. Mintha annyi mindent tudnék a románcról csak bólogatok.
- Hát most figyelj! James ezt biztos, hogy akarja, mivel csakis rólad szokott beszélni és mindig is beléd volt szerelmes.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Remus Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Remus Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeSzomb. 9 Jan. 2016 - 23:03


lily & remus


Próbálom elviccelni a dolgot, bár cseppet se találom annak szegény Remus helyzetét. De még mindig jobb nevetni rajta, mint sírni. Ráadásul már ismerem Remust, ki nem állhatja ha sajnálják. Eddig nem is nagyon értettem mire értheti.
- Helyes! A lényeg, hogy élvezzétek, mással, másokkal ne is foglalkozz, nem szabad. - mosolyodom el. - De ha nagyon félsz esetleg lehetne egy... négyes randi... - kicsit reménykedem, hogy a karácsonyi bálig Marl és Sirius is összeszedik magukat, és hát lehet abból 6-os randi is. Én nem bánnám, igazán szép utolsó évünk lenne. Őszintén, kicsit már unom a folytonos kérdezősködést, hogy mivan velem és James-el. Főleg azért mert én magam sem tudom, és így eléggé kényes dolog a válasz. Majd Remus válaszára úgy érzem elpirulok. Olyan fura, mindenki ezt mondja, hogy rólam beszél, meg mindig is én tetszettem neki. Sosem gondoltam volna, hogy valóban ennyire... örülök neki, de akkor is furcsa.
- Megkérdezhetem, hogy miket? Sirius is említette már, hogy rólam beszél, de miket? Egyszerűen nem tudom elképzelni. - maximum olyanokat, hogy mindig kötözködöm vele, beszólok neki, és egy hisztis picsa vagyok. Ezeken kívül mást nem nagyon...



Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Remus Lupin

Származás : ► Fél (vérfarkas)
Lojalitás : ► Dumbledore
Családi állapot : ► Reménytelen
Lakhely : ► Roxfort kastély
Foglalkozás : ► Hetedéves diák/Tekergő
Pálca : Rugalmas fűzfa egyszarvúszőr maggal, 13 hüvelyk
Idézet : Lily and Remus Tumblr_m65ih9eiAR1qf7klco1_250
"What you fear most of all is-fear.”
Karakterlap : Ha nem lenne jobb dolgod...
Karakterzene : Rain
Playby : ► Andrew Garfield
Kép : Lily and Remus Giphy

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeVas. 10 Jan. 2016 - 11:36



Lily & Remus


Mikor megemlíti a négyes randit akkor elmosolyodom. Teljesen tudtam kiket ért ezalatt: Siriust és Marlenet. Mindenki látja, hogy szikrázik köztük a levegő, de ők nem. Szerintem összeillenek. Mindenki szerint.
- Az tök jó lenne, ha kell akár 6os is lehet... - vonom fel szemöldököm.
Valahogy összekéne hoznom Siriusékat és Lilyéket jobban. De ki tudja? Lehet, hogy ők többet tudnak...
Látszik, hogy zavarba jött válaszomra. A nők már csak ilyenek...
- Hát azt, hogy miket szoktatok beszélgetni, hogy mennyire szeret meg ilyesmik. Aranyos meg minden csak azért már az évek múltán kezd idegesítővé válni.. - mosolyodom el.
Ekkor az ajtón Poppy lépet be és intett Lilynek, hogy lejárt a látogatási idő.
- Hát majd még besszélünk! Helló! - köszönök el.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Remus Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Remus Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitimeSzer. 13 Jan. 2016 - 10:39


lily & remus


Kicsit összehúzom a szemöldököm, olyan néha mintha Remus a gondolataimba olvasna. Furcsa, hogy másnak is ennyire egyértelmű Marl és Sirius helyzete is , azt hittem csak nekem tűnt fel. Ezek szerint Sirius is furcsábban viselkedik, mikor már ott van? Annyira még nem ismerem, még csak most kezdünk úgy összebarátkozni, hogy megnyíljunk egymásnak.
- Na igen, az szép lenne, ha mindenki azzal lenne akivel kéne. - mosolyodom el. - Utolsó Roxforti ünnepünk, csak engem rémít meg a gondolat ? - lehet, mert valószínűleg csak én nem fogok tudni hova menni. Haza nem mehetek, Petunia valószínűleg eladta szüleink házát, hogy azzal is még több pénzt szakítsanak le újdonsült férjével. Vagyis úgy néz ki földönfutóvá válok, ha kikerülök. Remek, mi ? Ez ösztönöz még jobban hogy tanuljak, és azonnali felvegyenek az auror képzőbe. Nyárra pedig reményeim szerint Marl-ékhoz mehetek. Sóhajtok, nagyon szánalmasan hangzik.
Majd Remus válasza kizökkent, olyannyira, hogy fel is nevetek.
- Jó vicc, mintha James tudna arról beszélni.- vigyorgok még mindig. Egy biztos, James Potter nem beszél az érzéseiről, és nem hiszem hogy a legjobb barátai kivételek lennének. Mielőtt Remus reagálni Poppy benyit, és int hogy vége a látogatási időnek. - Aj.. na jobbulj, holnap már biztos kiengednek. - mosolyodom el. - Pihend ki magad, szia.-  majd elindulok a klubhelyiség felé.



// köszönöm a játékot <333




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lily and Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Remus   Lily and Remus Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily and Remus
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Poppy és Remus
» Lily and Remus
» Remus & Doe
» Remus Lupin
» Remus keresi...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: 1. emelet-
Ugrás: