Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Bella & Levin 04_www.kepfeltoltes.hu_
Bella & Levin 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Bella & Levin Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Bella & Levin Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Bella & Levin Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Bella & Levin Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Bella & Levin Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Bella & Levin Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Bella & Levin Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Bella & Levin Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Bella & Levin Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Bella & Levin Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Bella & Levin Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Bella & Levin Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bella & Levin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Bella & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Bella & Levin   Bella & Levin Icon_minitimeVas. 15 Feb. 2015 - 19:40


Bella & Levin


Ha röviden és lényegre törően kéne jellemeznem Bellatrix Druella Blacket, akkor a következő jelzőt használnám: törtető ribanc. Persze a kettő külön-külön is megállná a helyét, hiszen Bella olyan céltudatosan és fennkölten vonult be a Szárnyas Vadkan dohos helyiségébe, mintha csak a Minisztérium konferenciatermét szelte volna át kiskosztümben. És mindezt olyan kirívóan, hogy – engem is beleértve – egyetlen férfi sem bírta levenni róla a szemét. Különösen a dekoltázsáról, bár meg kell hagyni, lejjebb is volt mit nézni rajta. Nem ez volt az első alkalom, hogy összefutottam vele, elvégre legjobb barátom, Rodolphus jegyeseként gyakran tetszelegtek egymás oldalán, de eddigi társalgásaink kimerültek néhány udvarias körben. Nem mondom, hogy beszéd terén többre vágytam volna, nem éreztem úgy, hogy lenne mit mondanom neki. A róla – a külsejéről – alkotott pozitív véleményemet nem szándékoztam megosztani vele, mást pedig még ennyire sem. Mindezek ellenére, minden találkozásunk alkalmával eljátszottam a gondolattal, hogy jó lenne őt közelebbről megismerni. Hallottam róla néhány elszórt pletykamorzsát, de nem igazán hittem mások szavainak. A saját szememmel akartam meggyőződni arról, milyen is ő valójában. Hogy aztán alaposan kivesézhessem Rodolphussal, bizonyára vevő lett volna a témára…
Elemeltem a pultról a vodkával teli poharat, belekortyoltam, és az üveg pereme felett szemeztem Bellával. Kíváncsi voltam, hogy észrevesz-e magától vagy tennem kell majd némi erőfeszítést annak érdekében, hogy válthassunk pár szót. Vagy legalábbis együtt töltsük ezt az unalmas délutánt…
A vodka mellesleg ihatatlan volt, mint mindannyiszor, mikor erre a lepratelepre tévedtem be. Rendeztem a vonásaimat, hogy senki se láthassa az undorodó fintoromat, és inkább beleszívtam az égő cigarettámba. Arról legalább elmondhattam, hogy minőségi és természetesen drága darab volt. Mert én ugyebár megtehettem.

Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Bellatrix Black

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : A Sötét Nagyúrhoz
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Black kúria
Pálca : 12 ¾ hüvelyk, diófa, sárkányszívizomhúr, merev
Idézet : Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.
Karakterlap : Miss Black
Karakterzene : Sexy bitch
Playby : Katie McGrath
Kép : Bella & Levin Tumblr_n6glpk8Kmx1to341eo8_500

Bella & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bella & Levin   Bella & Levin Icon_minitimeVas. 15 Feb. 2015 - 20:58




Magabiztos léptekkel vonultam be a Szárnyas Vadkanba, kiélvezve, hogy minden szem rám szegeződik. Egyenesen a pulthoz vezetett az utam, nem néztem se jobbra, se balra, s arcomon önelégült félmosoly játszott. Megjelenésem erejének teljes tudatában voltam, s elégedetten könyveltem el, hogy az egész fogadóban elhalt a beszélgetés, s mindenki csakis rám figyel. A pultra könyököltem, de olyan mozdulattal, ami nem hagyott sok teret a csapos képzelőerejének. Úgy szólaltam meg, hogy szavaim tisztán érthetőek legyenek a helyiség legtávolabbi sarkában is. Lassan, érzékletesen ejtettem ki a szavakat.
- Egy Lángnyelv Whiskyt szeretnék... De sajnos...egy knútot sem hoztam magammal.
- Arcomon tettetett sajnálkozás jelent meg, és bánatos pillantásokat vetettem a csaposra.
- Akadna itt valaki, aki megszán egy szerencsétlen fiatal hölgyet?
- Csak ekkor fordultam meg, de igazán színpadiasan, és egy tizedmásodperc erejéig mindenkivel felvettem a szemkontaktust. Kevés ismerős arcot fedeztem fel, de Levin Dolohov jelenléte nem kerülte el a figyelmemet. Ennek ellenére nem mutattam semmilyen jelét, hogy felismertem volna. Különben is lefoglalt az a középkorú férfi, aki mellém lépett, és az asztalra csúsztatta az italom árát, le sem véve rólam a szemét.
- Hálásan köszönöm... Igazán nagylelkű öntől.
- Megajándékoztam egy kedves mosollyal, mielőtt elvettem az italom. Bizonyára nem nagylelkűségből hívott meg, s számított némi ellenszolgáltatásra, de amint megkaparintottam a poharat, hátat fordítottam neki, és üres asztalt vettem célba, kellő távolságra jótevőmtől. Relatíve kényelembe helyeztem magam a rozoga széken: előredőltem, két könyökömet az asztal lapján nyugtattam, s két kézzel fogtam a poharat a szám magasságában. Mondanom sem kell, hogy ez a pozíció sem épp elrejtette idomaimat. Belekortyoltam az italomba, majd metsző pillantásomat egyenesen Dolohov szemébe fúrtam.

Levin

&

Bellatrix




Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Bella & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bella & Levin   Bella & Levin Icon_minitimeVas. 15 Feb. 2015 - 21:28


Bella & Levin


Ha több empátia szorult volna belém, egészen megsajnáltam volna azt a szerencsétlent, aki  kifizette Bella italát. Nevetséges. Mégis mit gondolt, hogy majd kap cserébe bármilyen nemű ellenszolgáltatást? Mert akkor nagyon el volt tévedve. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy akár egy knútot is költsek más szórakozására, pláne nem akkor, ha minimális fizetségre sem számíthattam cserébe.
Gúnyosan felhorkantam, mikor Bella egyszerűen faképnél hagyta a fickót. Be kell vallanom, határozottan szórakoztatott a jelenet, majdnem annyira, mint az igencsak vonzó látvány, amit ő maga nyújtott. Vonzotta a tekinteteket, még a nők is utána fordultak volna, ha lett volna akár egy is a helyiségben – természetesen ők egészen más céllal tették volna ezt. Álságosan megbotránkoztak volna, de a lelkük mélyén valójában csak irigyek lettek volna. Jogosan. Habár azt is fontos hozzátenni, hogy a ruha nagyon mély kivágása optikailag javított az önmagában is megnyerő látványon. De ez már igazán nem fontos.
Követtem a tekintetemmel, amíg helyet nem foglalt az üres asztalnál. Kényelmesen, botrányosan kényelmesen. Vajon tényleg ennyire imádott sütkérezni a figyelemben vagy nem is szándékosan csinálta? Mindegy, a végeredményen nem változtat.
Mikor felém fordult, némi elégedettség lett úrrá rajtam. Úgy néz ki, csak én érdemeltem ki a kitüntető figyelmét, ami talán nem is csoda. Ilyen környezetben még sosem futottunk össze, az embereket pedig felvillanyozza mindenféle újdonság.
Felemelkedtem a pulttól, a kezembe vettem a poharamat és magabiztosan elindultam az asztala felé. Nem kérdeztem meg, hogy leülhetek-e, csupán kihúztam a vele szemközti széket és komfortosan letelepedtem rá.
- Nocsak, Bellatrix Black… Régóta nem találkoztunk. Legutóbb azon a nagyszerű bálon láttalak Rodolphus barátom oldalán. Mi sodort épp errefelé? Mert gondolom nem a minőségi ital. – Az asztalra könyököltem és teljesen szemérmetlenül fixíroztam Bellát. Nem hiszem, hogy bármelyikünknek is kellemetlenül kellett volna éreznie magát. Lényegében ez felért egy kimondatlan, kissé nyers bókkal. Legalábbis önigazolásnak ez mindenképp megfelelt.

Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Bellatrix Black

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : A Sötét Nagyúrhoz
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Black kúria
Pálca : 12 ¾ hüvelyk, diófa, sárkányszívizomhúr, merev
Idézet : Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.
Karakterlap : Miss Black
Karakterzene : Sexy bitch
Playby : Katie McGrath
Kép : Bella & Levin Tumblr_n6glpk8Kmx1to341eo8_500

Bella & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bella & Levin   Bella & Levin Icon_minitimeVas. 15 Feb. 2015 - 21:56




- Valóban nem
- hagytam rá egy kihívó félmosollyal.
- Sokkal inkább a remek társaság.
- Nem, ezzel nem arra utaltam, hogy mennyire örülök a társaságának, sokkal inkább arra, hogy mekkora élvezet ennyi..."elvonási tünetekkel küzdő" férfi társaságában üldögélni. Nem alaptalanul véltem úgy, hogy sokan cserélnének szívesen Dolohovval ebben a helyzetben. Nagyjából fél percig hagytam, hogy kibámészkodja magát, majd lentebb eresztettem poharat markoló kezeimet, hogy pont a tekintete útjába kerüljenek. Ezzel kényszerítettem rá, hogy a szemembe nézzen. Nem volt kétségem afelől, hogy átható tekintetem is elég lesz ahhoz, hogy ne kalandozzon el a figyelme.
- Az a nagyszerű bál, igen... Én azért annyira nem élveztem.
- Még az sem kárpótolt kellőképp, hogy utána órákat töltöttem kizárólag Rodolphus társaságában, és nyilván nem beszélgetéssel. Nem szándékoztam hát több szót pazarolni arra a rettenetes bálra.
- És téged mi szél hozott pont ide, drága Levin?
- Hivatalosan magáznom kellett volna, hisz beavatott halálfalóként a hierarchiában jócskán felettem állt, de most csak tettem egy nagyot az unalmas illenszabályokra és visszataszító udvariassági formákra. Egy lepusztult kocsmában ülünk olcsóbbnál olcsóbb italokkal a kezünkben. Mennyire volna nevetséges, ha hivatalos nyelvezettel magázódni kezdenénk?

Levin

&

Bellatrix




Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Bella & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bella & Levin   Bella & Levin Icon_minitimeVas. 15 Feb. 2015 - 22:47


Bella & Levin


- Valóban üdítő a társaság. Úgy látom, már sikerült barátokra is szert tenned – intettem a fejemmel a férfi felé, aki az imént kifizette a whiskyjét. Ő továbbra is minket méregetett, a meg-megránduló arcizmából arra mertem következtetni, hogy szíve szerint a véremet venné. Ha nekem olyan fejem lett volna, mint neki, nem reménykedtem volna ilyen kitartóan, mint ő.
Mikor a keze lejjebb siklott, csak nehezen álltam meg, hogy ne adjak hangot elégedetlenségemnek. Szívesen élveztem volna tovább a látványt, noha nem szorultam rá úgy, mint a többi jelenlévő iszákos férfi. Ha akartam, tudtam magamnak szerezni női társaságot. Bella pusztán csak felkeltette az érdeklődésem. Minden esetre helyes volt az a feltevése, hogy ezzel visszairányítja majd a tekintetem az arcára. Innentől kezdve valóban végig a szemébe néztem, és engem is meglepett, hogy ez semmiféle nehézséget nem okozott.
- Nem élvezted? Micsoda kár. Pedig remek volt a társaság, élen a kedves édesanyáddal. – A hideg kirázott attól a szipirtyótól. Az én anyámról is ódákat lehetett volna zengeni, de az övé mindenben túltett az enyémen. Igazán büszkék lehettünk szülőanyáinkra…
- Talán megéreztem, hogy milyen remek társaságba botlom majd. De az is megeshet, hogy csak inni akartam valamit. – Nem zavart, hogy tegezett, ebben a helyzetben nem éreztem helytelennek. Amennyiben lekezelővé és minden tekintetben tiszteletlenné vált volna, akkor bizonyára zokon venném, így viszont egyszerűen ráhagytam. Mégis ki róhatná fel nekünk ezt a kis illembeli botlást?

Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Bellatrix Black

Származás : Aranyvérű
Lojalitás : A Sötét Nagyúrhoz
Családi állapot : Eljegyezve
Lakhely : Black kúria
Pálca : 12 ¾ hüvelyk, diófa, sárkányszívizomhúr, merev
Idézet : Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.
Karakterlap : Miss Black
Karakterzene : Sexy bitch
Playby : Katie McGrath
Kép : Bella & Levin Tumblr_n6glpk8Kmx1to341eo8_500

Bella & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bella & Levin   Bella & Levin Icon_minitimeHétf. 2 Márc. 2015 - 16:36




Mikor szóba hozta kedves édesanyámat, el kellett mosolyodjak. Megjegyzése felett diszkréten átsiklottam, anélkül, hogy bármit is válaszoltam voltna rá. Anyám vajmi keveset tudhatott magáénak egy aranyvérű nő erényeiből, habár minduntalan hangsúlyozta azok fontosságát, ha rólam volt szó. Durva volt és alpári, bizonyos helyzetekben pedig kifejezetten arcátlan. Keresetlenségünkben és szélsőséges reakcióinkban hasonlítunk ugyan, ámde belőle hiányzik az a fajta tapintat, ami elengedhetetlenül szükséges lenne a stílusa megfelelő tálalásához. Én minden helyzetben pontosan tudom, mennyit engedhetek meg magamnak, s rettenetesen sokat köszönhetek ezen készségemnek. Állandóan pengeélen táncolok, de pontosan érzem, meddig nem vágom meg magam. Ahogy most is. Tekintetem elbűvölő mosollyal emeltem poharamról Levinre.
- Ha nem egy ifjú hölgy társaságára vágytál, sajnálatomat kell kifejeznem.
- Viselkedésem elárulta, hogy erre esélyt sem látok. Teljesen nyilvánvaló volt, hogy élvezi a társaságomat. Hogy még ennél is jobban élvezze, újból leeresztettem poharat tartó kezeimet, egészen az asztallapra.
- Mondd csak, kedves Levin...
- Lassan és érzékletesen ejtettem ki a szavakat, hangom játékosan csengett, fejemet egy árnyalatnyit oldalra billentettem. Egész lényemből sugárzott a nőiesség. Íme, bevetettem legfőbb fegyverem.
- Mivel szándékozol folytatni az estét?
- A kérdés persze provokatív volt. Minden porcikám azt sugallta, hogy szívesen részem lenne az estéje folytatásában is, de valójában nem voltak ilyen szándékaim. Csak játszottam a piszkos kis játékaimat, amiket ő még nem ismer.

Levin

&

Bellatrix




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Bella & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bella & Levin   Bella & Levin Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bella & Levin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Levin és Duncan
» Lily and Bella
» Bella & Voldemort
» Három Seprű - Rod & Bella
» Levin & Regulus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Roxmorts-
Ugrás: