Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily és Alice - Page 2 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily és Alice - Page 2 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily és Alice

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily és Alice - Page 2 Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily és Alice - Page 2 Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily és Alice - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily és Alice   Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimePént. 26 Dec. 2014 - 22:42

Lily & Alice

Elszorul a szívem a gondolatra, hogy Alice is itt hagy. Tudom, nem sokára vége a Roxforti éveknek, amibe nem igen szeretek belegondolni, hisz már az iskola az otthonom. De hogy előbb elveszítsek megint valakit. Nem fér bele. Természetesen próbálok jó arcot vágni hozzá, hisz ez remek lehetőség Alice számára. Az önző gondolataimat
pedig meg kell tartanom magamnak. És természetesen nagyon örülök a sikerének. Csak valóban borzalmas belegondolnom, hogy ismételten egy ember sétál ki az életemből. Feszülten figyelem Alice-t, persze külsőleg próbálom minél nyugodtabbnak mutatnom magamat. Majd kijelenti hogy a franciaországi auror képzőbe vették fel, az ország említésére reflexszerűen elfintorodom. Nem nagyon kedveltem meg az országot, de az tény hogy jó iskoláik vannak, vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy más iskolák vannak ott.
- Az remek Alice, jó hírű iskola, finoman szólva. - mosolyodom el neki biztatóan. Bizonyára emlékszik még Alice a negyedik évünkre. Első félévben csak a szitkozódásokat lehetett tőlem hallani, a sok sznob csajról, és hogy nem is olyan nagy durranás Franciaország. Kíváncsi vagyok, hogy erre emlékszik e és mennyire hagyott benne nyomott. Bár remélem ez azért nem fogja befolyásolni a döntését, hisz ott csak az iskola a lényeg. Viszont a magány nem segít a tudás megszerzésében. Mondjuk ez is ellentmondásos, főleg tőlem. Hisz nem voltak barátaim, minden lány idegesített abban az iskolában, és semmi mást nem tudtam csinálni csak tanulni. - Ha úgy döntesz tudok segíteni francia nyelvből, bár nem szeretem, szóval nagy áldozat tőlem. - elmosolyodom, gondoltam kéne egy kis "tréfálkodás" ne egészen nyomorodjunk el megint. Komolyan ránk férne már egy jó lazulós nap, mint régen, mikor csak nevetünk és hülyülünk. Ez az év nagyon komolyra fordult. Már James is megkomolyodott, amire azt hittem soha az égbe nem kerül majd sor. Így viszonylag a klubhelyiség is csendesebb mint szokott. Mindenki feszült, és ideges. Több diáknak is eltűnt egy hozzátartozója, és ott vannak a vizsgák. Komolyan kezdem azt kívánni, hogy Sirius és James néha még is csináljanak valamit, hogy kicsit nevessünk. Vissza zökkentem magam, és figyelmem ismét Alice-é.
- Tudom, de én félek... most jól érzem magam ebben a burokban, és félek kilépni, félek ha más kilép. - őszinteségi roham, ez ritkán tőr rám, de ha kitör akkor jön a szófosás. Viszont jó ember jelenlétében jön rám, így nem bánom hogy most kicsit megtörök. - Itt maradok ez az otthonom Alice. Nem akarom elhagyni. Bár igazság szerint fogalmam sincs mihez fogok kezdeni, hol leszek ha vége az iskolának. Az biztos, hogy az itteni auror képzőbe megyek. - egyszerűen elszorul a mellkasom, vissza kell folytatnom a sírást, most Alice a "Beteg" én nem lehetek az akit most sajnálni kell, most ő az. Nyelek egyet, és sikerül megfékeznem a könnycseppeket, amit igen jól betanultam már. - Azt hiszem ... hogy.. szóval James is itt marad... auror képzőbe. - azt hiszem ez egyértelművé teszi hogy miért is akarok maradni. Maradnom kell, ez a természetesen, egy percig nem kalandoztak el a gondolataim azon, hogy máshol tanuljak, mikor a szerettem... szeretteim itt lesznek.

music: No place like home note: együtt érző


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Lily és Alice - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily és Alice   Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 27 Dec. 2014 - 14:17






Lily és Alice



Tudodtam Lilynek rossz tapasztalatai vannak Franciaországról. Mégsem oda megyek ahol ő volt negyedikben. Én egy más iskolába egy másfajta típusba. Nem sokan mondhatják el, hogy édesanyja mentora taníthatja őt is. Nem sokan mondhatják el hogy az egyik leghíresebb öreg auror, akit néha már-már a kitalált személyű profi Doyle-i Sherlockkal tesznek egy szintre. Miért pont ő az, akit érdekeltem? Miért pont én, kellek neki? Még számomra rejtély.
- Finoman szólva? Nem kell aggódnod a franciák miatt. Ha szerencsém lesz az első fél év után már Japánban vagy-vagy Amerikában fogok tanulni. Bár ezt nem én fogom eldönteni.-  mondom lelkesen. Lehet, hogy hülye vagyok tényleg az lehetek, de biztos oka volt hogy itthon elutasítottak.
-Az itthoni képzésben nem bízok.- mondom halkan Lilyre nézve, de ha így dönt akkor nagyon vigyázni kell magára.
-James miatt.- Mosolyodok el. -Most akkor ti ketten...
Nem folytatom a mondatott, mert minek úgy is tudja mit akarok kérdezni. Vagy csak megint tagadni fogja magának és nekem is hogy nem érti. Egy nagyot ásítok.
-Vigyáznotok kell magatokra. Fáradt vagyok, biztos valamit belekevert Pomfrey a levesembe.- jegyzem meg lágy fáradt hangon Lilynek.
- Ugye nem tudja senki azt ami velem történt?- kérdezem meg.
Nem akarom hogy, Frank is tudja vagy valaki más. Megtámadott engem egy halott diák és a három főbenjáró átok egyikével néztem szembe. Mos,t ha megyek suliban úgyis rólam fognak csámcsogni, amit legszívesebben ki kerülnék. Nem szeretem, ha én vagyok a téma igaz le pereg rólam a legtöbb ember véleménye, de nem szeretném, ha tömeg lenne körülöttem, aki minden mozdulatomat figyeli. Mikor fogok kiakadni, mert igen mikor az újságok írtak anyám tizedik évfordulójáról minden szem rám szegeződött az iskolában. Addig senki nem tudta, hogy én vagyok az és azt se, hogy volt egy ilyen esett az életemben. Lilyék is csak annyit tudtak, hogy anyám meghalt és apa nevel minket. Mire képes ha valaki elkezd kotyogni és híreket olvasni.
Lassan elszenderültem Lily hangját hallgatva álomba merültem, mert tényleg álmos voltam.


|| To:Lily || Note:|| Music: I Wonder as I Wander





Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily és Alice - Page 2 Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily és Alice - Page 2 Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily és Alice - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily és Alice   Lily és Alice - Page 2 Icon_minitimeVas. 28 Dec. 2014 - 22:52

Lily & Alice

Azért kicsit kellemesebb beszélgetésnek hittem a mait, nem hittem volna hogy még a tegnapi után is tudunk még jobban depresszióba esni. De sajnos így lett, efelé alakul az életünk. Egyre jobban félek mi lesz ha elvégezzük a sulit.
Nem tudok mit tenni, az aggódó tekintetemet nem tudom megtörni. Igen rosszul esik, hogy Alice más iskola felé kacsingat, mikor már alig vagyunk együtt. Tudom, hogy ez nem azt jelenti, hogy soha többé nem fogjuk látni egymást. De mégis 6 évig szobatársak voltunk. Csak mosolygok a válaszán.
- Biztos menni fog, okos vagy, és ügyes. - nem mondom, hogy nem vagyok féltékeny mert az hazugság lenne. Én voltam eddig aki mindenben jó volt, én vagyok elsős korunk óta az évfolyam első, sakk bajnok, és én nyertem ösztöndíjat harmadikban. Nem sajnálom a barátnőmtől, de ezek után már belerögződik az emberbe, hogy ő mindenben a legjobb.  Ezért egy pici féltékenység azért bennem van. - Büszke vagyok rád, ez tényleg nagyon jó lehetőség, szóval ha kell segítség bármiben, csak szólj. - Az itthoni képzés, nekem olyan egyértelmű hogy ide fogok járni. Nem nagyon gondolkodtam olyan nagyban mint Alice. Mondjuk ő jobban tudja ezeket, hisz ha jól tudom az édesanyja is auror volt. Gondolom innen tudja hova érdemes menni, és hogy kell jelentkezni. Én idén annyira elvagyok foglalva a saját nyomorommal, hogy ilyen nagy gondolataim nem voltak. Viszont McGalagony cseppet sem ellenkezett hogy ide jelentkezzek. Annyira szörnyű még sem lehet. Ahogy James neve elhangzik, remélem nem pirultam el teljesen.
- Igazából magam sem tudom. Egyértelmű hogy van köztünk valami, de nem mondjuk ki... érted, ugye? - ajkamba harapok zavaromba, furcsa ezeket hangosan kimondanom - Egyszerűen úgy érzem az a helyes ha maradok... a közelébe. Egyszerűen nem tudom elmagyarázni... - furcsa dolog a ... szerelem? Ez valóban az lenne? Azt hiszem. Csak remélni tudom, hogy nem viszonzatlan. Nem akarom hogy széttörjön, több törést nem akarok.
- Rendben nem is zavarlak. - felállok majd vissza nézek a kérdésére. - Alice... tud mindenki rólad. Viszont csak annyit, hogy megtámadtak Godric's Hollowban. Hogy ki és mit csinált, azt csak találgatják. Nem kell félned. - mosolyodom el biztatóan. - Pihenj, majd holnap jövök! Szia!- köszönök el tőle, majd neki indulok a griffendél toronynak. Úgy érzem, hogy pihenésre van szükségem.

music: No place like home note: köszönöm a játékot! <3


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lily és Alice - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily és Alice   Lily és Alice - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily és Alice
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lily és Alice
» Alice & Odette
» Alice & Mary
» Seth & Alice
» Dolohov & Alice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: