Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Cissy & Louis 04_www.kepfeltoltes.hu_
Cissy & Louis 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Cissy & Louis Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Cissy & Louis Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Cissy & Louis Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Cissy & Louis Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Cissy & Louis Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Cissy & Louis Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Cissy & Louis Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Cissy & Louis Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Cissy & Louis Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Cissy & Louis Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Cissy & Louis Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Cissy & Louis Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cissy & Louis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Louis A. Deveroux
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Louis A. Deveroux

Származás : félvér
Lojalitás : semleges
Családi állapot : szabad
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és bajkeverő
Karakterlap : it's just me
Karakterzene : it's just me
Playby : Ash Stymest

Cissy & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Louis   Cissy & Louis Icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 18:49


Cissy & Ax


Unalmas. Mindig ugyanilyen unalmas, mégsem tehetem meg, hogy nem jövök el, mert még lekapnak a tíz körmömről, és oda a kinevezésem. Meg kell hagyni, hogy az ilyesmit szigorúan veszik, de bármilyen derék is a tanár úr, minden évben ugyanazt a beszédet adja elő - néhány kis aktuális tanévi infóval fűszerezve. Az igaz, hogy amikor először ültem prefektusi megbeszélésen, nagyon tetszett a dolog. Az egész első évben élveztem, talán, már nem is nagyon emlékszem. Azt viszont tudom, hogy ez az utolsó ilyen izgi évem, viszont az ötödikeseknek az első, úgyhogy mi lenne, ha én rájuk vigyáznék, ők meg mindenki másra?
Persze, nem menekülök én semmilyen feladat elöl, de miközben a füzetembe firkálgatok, valamin agyalni kell.
- Gondolom, Mr Deveroux már mindennel tisztában van - veti ki rám hálóját az ördög, én viszont felnézve máris komolyan bólogatok.
- Idegenvezetést is vállalok - mosolyodok el halványan, és ahogy a prof szemet forgatva máris valaki mással foglalkozik, visszatérek a füzetemhez. Tudom, hogy valahol mélyen ő is (mint ahogy mindenki másra jellemző) bír engem, de azt is, hogy csak azért ülhetek még mindig itt, mert hasznomat veszik. Lehet, hogy nagy az arcom, de tudom, mi a dolgom.
Az eligazítás után mindenki mehet a dolgára, ami igazán kedves, én viszont még maradnék. Vagyis inkább rohannék a dolgom után, hiszen a szőke lány, akivel már egy korábbi és hasonló megbeszélésen ismerkedtem meg, már megy is kifelé. Ejnye.
- Narcissa! Cissy! - kiabálok utána, ahogy gyorsan magamhoz szorítom a füzeteim és kirohanok az ajtón. Nincs sok prefektus, szám szerint hat az egész házban, de most olyan, mintha hatalmas tömegen kéne átverekednem magam. Vagy csak nem akarják, hogy elkapjam a kis ötödikest? Ugyan már, nem akarok én tőle semmi rosszat.
- Sietsz valahova? - állok meg előtte, ha utolérem végre, esetleg, ha megvár. Mindenképpen elkapom, de azért reménykedem, hogy legalább ő könnyít majd a dolgomon.


words: 399 notes: végre.. (:
Vissza az elejére Go down
 
Cissy & Louis
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James & Cissy
» Lily and Cissy
» Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus
» Louis & Vicky
» Violette & Louis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: