Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus 04_www.kepfeltoltes.hu_
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Regulus Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Regulus Black

Származás : The Noble and Most Ancient House of Black
Lakhely : London, Grimmauld tér
Foglalkozás : diák
Pálca : Mogyoró, 12 hüvelyk, egyszarvúszőr mag
Karakterlap : Én vagyok
Karakterzene : Ez
Playby : Wade Poezyn

Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Empty
TémanyitásTárgy: Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus   Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus Icon_minitimePént. 29 Aug. 2014 - 22:47


Regulus + Narcissa + Bellatrix + Lucius + Ralph

Az embernek csak egyszer van tizenhetedik születésnapja. Csak egyszer válik nagykorúvá. Csak egy lehetősége van, hogy átélje, amint gyermekből fellnőttbe fordul. Ez az a pont, az a pillanat, amitől kezdve annyi minden újat megtehetsz, ám tetteid minden következményét egymagad viseled a többi ember és a törvény színe előtt.
A tizenhatodik születésnap még nem ekkora horderejű, nem jár ilyen következményekkel, és nem tulajdonítanak neki ekkora jelentőséget, de mily meglepő, tizenhat évessé is csak egyszer válik az ember. Az én életemben is menthetetlenül eljött ez a fordulat, hirtelen tűnve fel egy hosszú egyenes végén. Bevettem a kanyart, és már látom, milyen félelmetesen meredek, sziklás emelkedő magasodik elém. Egy darabig belátom a terepet, de távolabb már köd van, sűrű köd, amibe menthetetlenül belevész az utam.
Hogy milyen érzés tizenhat évesnek lenni? Ugyanolyan, mint tizenötnek. Semmi nem változott sem bennem, sem körülöttem. Ugyanúgy kel fel a Nap, ugyanolyan színűnek látom a füvet, ugyanúgy vélekedem az emberekről, ugyanúgy tartok a jövőmtől.
A szükség szobájában gyűltünk össze a születésnapom alkalmából - nem voltunk sokan, és tulajdonképpen nem is a barátaim ültek körbe. Tulajdonképpen nem is én döntöttem el, kik vegyenek részt az összejövetelen. A kezembe adták a nyúlfarknyi listát, és idehívtam azt a pár embert. De ez nem olyan nagyon meglepő. A születésnapom nem a találkozó oka volt, csak az indoka. Azok jelentek most itt meg, akikre a Sötét Nagyúr számít, mint következő generációs halálfaló. Gondolom apám libbentette fel előtte azt a nagyszerű lehetőséget, hogy az én születésnapomon szerveződjön meg az első ilyen találkozó - természetesen csak a feltűnés elkerülése végett. Na persze. Apám minden követ megmozgat, csak hogy engem fentebb tornásszon a rangsorban. Itt van ez az összejövetel, az állítólagos születésnapom, ahol mindenről szó lesz, csak éppen az én születésnapomról fog mindenki megfeledkezni. Szinte biztos voltam benne, hogy senkinek nem jut majd eszébe. De sebaj. Túl fogom élni.
A helyiségben körbe voltak rendezve a székek. Nem voltunk sokan: Bellatrix és Lucius, mint "hittérítők", Ralph és én, mint leendő hasznos szolgák, Narcissa, mint szimpatizáns, valamint négy újonc, akik még csak pár fontosabb információt tudnak, de lelkesen vallják az elveket. Úgy véltem, ebben a társaságban feltűnésmentesen háttérbe húzódhatok, senkinek nem fog feltűnni a szótlanságom. Pár szóban üdvözöltem a társaságot, majd rögtön átadtam a szót Malfoynak és Bellatrixnek. Viszonylag kényelmesen elhelyezkedtem a széken, és hátradőltem, hogy minél inkább kívül essek a kör ívén. Igyekeztem kicsinek és jelentéktelennek tűnni, mintha nem is lennék itt.
Boldog születésnapot, Regulus!


Sorrend: Regulus, Narcissa, Lucius, Ralph, Bellatrix.


Vissza az elejére Go down
http://lilleby.hungarianforum.com
 
Cissy, Bella, Lucius, Ralph, Regulus
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cissy & Louis
» James & Cissy
» Lily and Cissy
» Bella & Levin
» Lily and Bella

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: 7. emelet-
Ugrás: