Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Rita & Lily 04_www.kepfeltoltes.hu_
Rita & Lily 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Rita & Lily Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Rita & Lily Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Rita & Lily Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Rita & Lily Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Rita & Lily Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Rita & Lily Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Rita & Lily Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Rita & Lily Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Rita & Lily Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Rita & Lily Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Rita & Lily Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Rita & Lily Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rita & Lily

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Rita & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Rita & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimePént. 20 Nov. 2015 - 21:14


lily & rita


Szeretem a csillagvizsgálót, gyönyörű a kilátás, és hát mivel a diákok számára tiltott terület eléggé csendes. Mikor az utolsó órának is vége lett, megkértem a professzort hagy maradjak itt megírni a házimat. Szerencsémre a tanárok ismernek, és bíznak bennem, így megengedte. Ma valamiért egész nap egyedül akartam lenni, nem volt sok kedvem beszélgetni, és Jamest is végig kerültem. Szégyenlem, de eléggé depressziós napom van, nem tehetek róla. Ekkor viszont nem szabad senkinek beszélgetnie velem, mert az ő kedvüket is leviszem a béka feneke alá. Így a legjobb ha mindenkit kerülök. Már az alvási szokásom javult, kevesebb rémálmom van, és legalább az éjszaka felét végig tudom aludni. Viszont vannak napok, mikor a sérelmeim előtörnek, és nem tudok mit tenni ellene, de rossz kedvem lesz. Nem sírok, nem üvöltözöm... egyszerűen zombi üzemmódba kapcsolok. Igen kellemetlen, de szerintem érthető a történtek után. Csak nem szeretném más vállára akasztani a gondjaimat, ezért elbújok.  Most kezdem észre venni, hogy az időérzékem is teljesen cserben hagyott. De kimászok a csillagvizsgáló erkélyére és végig nézem a naplementét. .. Most azért bánom, hogy James nincs itt. Mély levegőt veszek, majd hallom, hogy valaki bejön. Nem tudom miért de ösztönösen fogom magam majd bebújok az egyik fal mögé. Legszívesebben ezért a hülyeségért a fejemet verném a falba, ugyanis eleve hülyeség elbújnom másrészt kint hagytam a cuccomat. Ott van a táskám, és csomó pergamen. Az illető dalololászik, de nem értem mit. Egy női hang, ami egyre közelít. Majd észre veszem a kék egyenruhát, és felismerem a nőt: Rita... és nem éppen dalolászik hanem diktál... a pennájának ami gőzerővel ír. Hátha mire lebukok megtudok valamit arról, hogy most kiről is mit talál ki ez a hárpia. Lehet még idejében megtudom akadályozni, és nem akarok előtte lebukni. Egyre közelebb jön, és nem sokára észre fogja venni a cuccaimat. Majd meghallom a Potter nevet. Azonnal kipattan a szemem. A pálcámat előveszem majd suttogom: invito .. majd a cuccom alacsonyan oda repül hozzám. Feszülten várom, hogy észre vette e.
  



Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Lily Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Lily Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Lily Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeSzomb. 21 Nov. 2015 - 9:14

Evans & Rita
Miután utolsó óráról is kicsöngettek elhatároztam, hogy megírok egy cikket. Tanulótársaim ordibálásától ez nem nagyon fog menni, valami nyugodtabb helyet kéne választanom. Ekkor eszembe jutott a Csillagvizsgáló. Depressziósabb napjaimon mindig odamegyek nézni az eget. Ez számomra megnyugtató hatást biztosít. Miután sikerült néhány síkbolondot kikerülnöm utam a Csillagvizsgáló lett. Mindenki az ellenkező irányba haladt, hogy megpihenjenek a sok óra után. De én nem akartam megpihenni. Mint egy faltörőkos úgy törtem utat magam előtt. Mikor elértem az ismerős folyosót levettem hátizsákom. Leraktam a földre és leguggoltam. Kivettem a varázspennám és a hozzá mellékelt pergament.-Setch!-parancsoltam neki és készen állt az írásra. A tegnapi nap James Potter levelét én kaptam meg. Megdöbbentem mikor elolvastam
Anyja mardekáros volt, viszont apja griffendéles. Érdekes nemde? Bolond lennék ha nem írnák róla. A toronyhoz felvezető hosszú lépcső igen csak fárasztó és sok időt igénylő. Az odafele úton hadartam a pennának. Az írőeszköz amiket mondtam azokat papírra vetette. Hangom az egész tornyot bevisszhangozta. Nem foglalkoztam vele, hisz ki lene itt? Jó néhány perc alatt sikerült feljutnom a helyiségbe. Kihalt volt, hisz ide minden tanulónak tilos a belépés. Kivéve Rita Skeeternek. Úgyhát áldásomat adtam a napra. Mikor kiejtettem a "Potter" nevet egy széken lévő táska és pergamen köteg az egyik fal mögé röpült. Felettébb érdekes. Akkor valaki mégis itt rejtőzködik.-Gyere elő, tudom, hogy itt vagy!-parancsoltam és lassú léptekkel haladtam a falhoz. Ekkor megláttam egy vörös hajtincset. Rögvest felismertem, ezer közül is tudnám tulajdonosát.. Lily Evans.-Oh, csak nem Evans?


A hozzászólást Rita Skeeter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 24 Nov. 2015 - 17:09-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Rita & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Rita & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeSzomb. 21 Nov. 2015 - 12:26


lily & rita


Fenébe, nem lett szerencsém, és mielőtt bármit kiderítettem volna, le is buktam. Mély levegőt veszek majd kijövök a fal mögül.
- Mit keresel itt? Megint elszállni hagyod a fantáziádat? - mellkasom előtt összefonom a karom, és lenézően nézek rá. Eléggé szánalmasnak találom, hogy az élteti minél személyesebb dolgot átírva kiadjon az embereknek. Prefektus révén hatalmamban áll büntetést kiszabni neki, vagy pontokat levonni, mert tilosban jár. Viszont jelenlegi helyzetben eléggé kicsinyesnek érezném. Körbe járok, hogy a kijáratot elzárjam közben előle, ugyanis addig nem fogom elengedni, amíg nem tudom meg miért hallottam a Potter nevet. Kész vagyok a pálcámat is használni.
- Mit akarsz Potteréktől? - szegezem neki a kérdést, eléggé harciasan és erényesen. Van elég bajunk anélkül is, hogy Rita a hülyeségeivel bekavarjon az életünkbe. És sajnos eléggé nagy visszhangja szokott lenni annak amit megír. Nem is értem miért adnak a szavára. Általában mindennek van igazság alapja, annak amit megír, viszont nagyon sok mindent belekölt, vagy átír. Ráadásul az iskola teli van kémekkel, sokan akarnak már most halálfalók lenni, és ezt a nagyúr ki is használja. Most szó szerint életveszélyes lehet egy olyan pletyka amit feltudnak használni ellenünk. Ha nem mondja el, akkor elveszem tőle a kis jegyzetfüzetét. Az biztos nem fogom innen kiengedni. Azt hiszem hosszú esténk lesz.
  



Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Lily Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Lily Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Lily Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeSzomb. 21 Nov. 2015 - 20:06

Evans & Rita
Eltaláltam. Kimászott a fal mögül és keresztbe fonta kezét. Kihívóan meredt rám.-Ahhoz nincsen neked semmi közöd. Na, és te? Tudtommal tilos ide a belépés...Nincs neki ahhoz semmi köze. Nekem ide fel lehet jönnöm, neki viszont nem. Amúgy is biztos itt sírja ki a lelkét. Megkerült és a kijáratot elzárta előle. Nem baj Evans, nem tudod kivel állsz te szemben. Ekkor egy ötlet jutott eszembe.-parancsoltam a pennának, mely életre kelt és készen állt az írásra.-Lily Evans. Biztos, hogy ismeritek? Nem, nem ismeritek igazából. Azt hiszitek, hogy ártatlan. A tanárok kedvence, ezt mind tudjuk. De az igazi Evans-mondtam és megfogtam vállát-Teljesen más. A háttérben a Csillagvizsgáló területén ólálkodik, ami tiltott terület. Itt sírja ki magát a Potterrel való történtek miatt. Szegénykém. Jaj, és azt nem mondtam, hogy egy ártatlan diákot megakar bántalmazni. Tehát, én jól megválogatnám, hogy barátkozzak-e vele...-fejeztem be és hátráltam.-Ha nem akarod, hogy ez bekerüljön az újságba, akkor szépen arrébb állsz az utamból. Vagy ha nem-vettem elő a pálcám-Akkor lerendezhetjük másképp. Ja, ésamit Potterről írok, az nem rád tartozik! Kérlek menj az utamból!


A hozzászólást Rita Skeeter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 24 Nov. 2015 - 17:09-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Rita & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Rita & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeSzomb. 21 Nov. 2015 - 23:51


lily & rita


Farkas szemet nézek Rita-val. Állok előtte, és véletlenül se engedem kimenni. A nevetséges szövegem amit lediktál csak elnevetem magam. Főleg akkor lettem ideges mikor hozzám ért. Ahogy a vállamon lesz a keze azonnal lerázom magamról. Még soha senki, még Narcissa se idegesített fel, se Piton mint ahogy jelenleg ő. Legszívesebben neki esnék de uralkodok magamon.
- Azt hiszed engem érdekel? - nézek rá, majd elindulok felé, ezzel minél távolabb kerül a kijárattól. Egyszer már összetűzésem volt Narcissaval is idén, és hajtépés lett a vége. Komolyan nem bánnám ha most is az lenne a végkifejlet, de vissza fogom magam. Meg kell oldanom ezt okosan, mint mindig erőszak nélkül. Engem komolyan, soha nem érdekeltek mit pletykálnak rólam tudtam hogy nem igaz, és az igazi barátaim is tudták rólam. Viszont a szeretteimről ne merjen semmi olyat írni...
- Add ide a noteszed. - parancsolom rá erélyesen. - Komolyan mondom Rita, addig nem mész ki ameddig nem tudom meg mit írtál Potterről. És több közöm van hozzá, mint hiszed. Arról nem is beszélve, hogy prefektus vagyok , szóval megint félrelőttél. Minden jogom megvan, hogy itt legyek. - mély levegőt veszek, az idegességem cseppet sem hagy alább. Lehet hülyeséget írt Jamesről, de az is lehet hogy súlyos dolgokat. Ezt meg kell tudnom. - Nem kérem még egyszer... - nézek rá komolyan. Szeretném ha tudná, tényleg nem fogom hagyni hogy elmenjen.



Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Lily Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Lily Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Lily Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeVas. 22 Nov. 2015 - 15:20

Evans & Rita
Nem foglalkozott a fenyegetéssel. Farkasszemet néztünk. Ő nem tudja meg mit írok Lotteről, viszont én meg nem tudok kimenni. Patthelyzet. Ezt hívják úgy. Egy cseppet sem könnyített a helyzetemen, hogy távolabb kerültem az ajtótól. Zihálni kezdtem. Ha nem fogok tudni valahogy innen kijutni, akkor itt harc lesz. Amúgy senki sem hallaná, az egyik kihalt toronyban vagyunk.-Jól van Evans. Ha tudni akarod, akkor itt van.-nyújtom felé a noteszt, viszont szorosan markolom a pálcát--Obstructo!-kiáltom a pálcával felé célozva. Elvétettem a lővést, kitért előle.-Oh, Evans. Nem tudod kivel állsz te szembe!-jelentem ki szánakozóan közben elnevet magam. Mielőtt kirohant volna, egy varázslattal becsuktam az ajtót, ami így nem nyílt. Az ablakot is könnyen bezártam, bár mondjuk azt, hogy afféle védő burok.-Se be, se ki! Hátráltam, hogy legyen köztünk tér. Reméltem, hogy kitudok térni lövései ellen.


A hozzászólást Rita Skeeter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 24 Nov. 2015 - 17:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Rita & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Rita & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeKedd 24 Nov. 2015 - 14:27


lily & rita


Amúgy se kedveltem soha Rita-t. Az elején azt gondoltam, hogy csupán figyelemre vágyik, és az gondolja így szerezheti meg. De ahogy az évek múltak rá kellett jönnöm, hogy hiába keresem mindenkibe a jót... sok emberbe csak a rosszindulat van. Rita is ilyen, sokáig nem figyeltem rá, nem is érdekelt, de már egyre szemtelenebbül mászik bele a másik életébe. Szerintem undorító. Főleg ezekben az időkben... Mély levegőt veszek, elállom az útját. Egy pillanatig azt hiszem megadja magát. Én kis naiv azonnal nyúlok a noteszért, ahogy felkínálja. És azonnal kapok egy bűbájt is, amit hála merlinnek el is tévesztet. A reflexeimre sosem volt panaszom, így én is villámgyorsan előkapom a pálcám: - capitulatus! - rita pálcája azonnal elrepül... hálát adok, hogy kitaláltam a párbajszakkört. Egy enyhe félmosollyal az arcomon, gyorsan a noteszért nyúlok, és kirántom a kezéből. Hevesen oda lapozok, majd kitágult szemekkel olvasom: ... James Potter anyja mardekáros volt, vagyis lehet két vasat éget a tűzben, és a halálfaló....   -  itt felnézek Rita-ra és a pálcámat szegezem rá. Egyszerűen nem találom a szavakat.
- Te ezt... megakartad jelentetni ? Miféle ember vagy te? -a hangom vérfagyasztóan nyugodt, és halk. A megdöbbenésem nem múlik el el egykönnyen. - Te tisztában vagy a következményeivel, annak amit írsz ? Rita ezzel nem kis veszélybe sodornál egy diákot! Az életével játszol! És még hány diákról írhattál ilyet... normális vagy? - a hangom egyre élesebb, és egyre dühösebb vagyok. A pálcám végig a lányon tartom. Nem ismerek magamra, de az ég szerelmére ezt még sem hagyhatom!



Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Lily Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Lily Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Lily Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeKedd 24 Nov. 2015 - 19:21

Evans & Rita
Nem volt valami nagy szerencsém. Reflex szerűen előkapta pálcáját és a Capitulatus varázslattal eltalált. A pálcám kiesett a kezemből egyenesen a földre. Nem volt időm felkapni, Evans gyorsan kitépte a kezemből a noteszt. Elolvasta az egészet, kétség sem fér az egészbe. Sóvárogva néztem a pálcámra. Valahogy meg kell kaparintanom.Mikor épp a noteszre figyelt kapásból megszereztem pálcám. Felé szegeztem és egy védő bűbájjal egy védőburkot varázsoltam magam köré. Most már biztonságban voltam.-Igen Evans. Tisztában vagyok. És attól, hogy tiéd a notesz, attól a történet a fejemben van.. Egy Skeeter sose felejt ám.-teszem keresztbe kezeim, de attól még szemrebbenés nélkül figyelem Evanst.-És hidd el nekem, vannak ennél gonoszabbak is, szóval.... ezt cseszted.-jelentem ki. Sose kedveltem Evanst. Pottert sem. Azt hiszik, hogy attól, hogy ők szerelmesek attól övéjük a világ. Csak gratulálni tudok...-Levicorpus!-kiáltom el magam, és láss csodát eltaláltam. Evans a bokájánal fogva fel volt lógatva. Elnevettem magam.-Csak, hogy tudd! Röhejesen nézel ki!
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Rita & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Rita & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeKedd 24 Nov. 2015 - 23:09


lily & rita


- De még is milyen cél vezérel? Mit akarsz ezzel elérni?? - förmedek rá, valóban nem értem miért jó neki ha tönkre teszi Jamest. Viszont nem fogom hagyni, csak tehetek valami , amiért nem jelenteti be a cikket.
Nem sokáig élvezhettem győzelmemet, nagyon durván lehordtam ritát, és őszinte döbbenetem mellett nem is figyeltem oda, pillanatok alatt a levegőben találom magam. Nem hiszem el, hogy egy ember lehet ekkora érzéketlen. Komolyan ennek nem is a hollóhátban a helye, hanem a mardekárba. Mély levegőt veszek, becsukom a szememet, megpróbálok megnyugodni, majd egy bűbáj segítségével leszedem magam. Épp hogy nem töröm ki a nyakamat esés közbe, de a vállamat tuti kificamítottam. Azt hiszem mehetek Poppyhoz ezek után. A vállamat fogom, iszonyatosan fáj, szerintem az arcomon is látszódik, nem tudok kellően uralkodni rajta.
- Na jó.... én... én nem foglak bántani. - mondom végül a pálca végig a kezembe van, majd leteszem, nem szegezem rá, de a biztonság kedvéért erősen markolom. - Mit akarsz cserébe? Hogy ne jelenjen meg a cikk ? - én soha az életbe nem kötöttem alkut, de úgy látszik most rá kényszerülök. - És mit tudsz pontosan? - van egy érzésem a negyedét írta le annak, amit valóban tud. A gyomrom görcsbe rándul, és úgy várom mit reagál. Nagyon remélem találhatunk valami békésebb megoldást, ha a vállamnak már lőttek...



Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Lily Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Lily Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Lily Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeSzer. 25 Nov. 2015 - 20:39

Evans & Rita
Egy bűbáj segítségével leszedette magát. Ahj, Merlin rá a tanúm, egyszer letépem a fejét. Mindig is utáltam Evanst. Hát úgy látszik utolsó évére nem leszünk öribarik....
A nyaka kissé megrándult és a válla is. Megérdemelte. Aki egy Skeeterrel kikezd az hozhatja is az ásót. A véremben van a bosszú, őszintén sajnálom. Mikor feladta magát kissé megdöbbentem. Ilyen hamar és egyszerűen? Nem ez nem lehetséges.-Evans, most rögtön szegezd rám a pálcát! Hallottad? Most rögtön!-mondom, de ekkorra már elsírom magam. Akadozva és dadogva dőlnek belőlem a sérelmek.-Én-csak-bosz-szút-ak-art-am-áll-ni! Nem bírtam tovább nálam is van mikor eltörik a mécses. Ilyenkor össze-vissza hadoválok baromságokat és csak úgy dőlnek belőlem a szavak.-Mondd-mit-aka-rsz-tő-lem-Ev-ans? Mit-tegy-ek?! A pálca meg meg remegett a kezemben. Elgyengültem.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Rita & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Rita & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeCsüt. 26 Nov. 2015 - 17:49


lily & rita


Ez az egész szituáció eléggé érdekesen alakul. Mély levegőt veszek, és az egész perpatvar után csak lejeb eresztem a pálcámat. A bal vállam iszonyatosan fáj, rendesen kificamítottam, rögtön mehetek a gyengélkedőre, viszont amíg nem kötök alkut Ritával nem fogok innen elmenni. Kérdőn nézek rá, mikor bejelenti, hogy szegezzem rá a pálcámat.
- Minek ? - kérdezem, most komolyan párbajozni akar? Nem nem akarom bántani, mi értelme lenne ? Basszus ha mi nem tartunk össze a halálfalók ellen, és ha mi is egymás ellen fordulunk mi lesz itt ? Itt már nincs kicsinyes diákharcok. Ez már sokkal több annál. Majd elsírja magát, és konkrétan olyan mintha rohama lenni. Mély levegőt veszek majd közelebb megyek hozzá. - Tisztában vagyok vele, hogy nem kedvelsz, és hát ... én se téged. Egyszerűen nem értem miért lelsz örömet abban, ha másokat buktatsz le... - valamiért nagyon kiakadt, és kezdem látni az emberi oldalát is. Kicsit sajnálom, de majd akkor fogom ha sikerül megállapodnunk. - Kérlek mond el mit tudsz, és ígérd meg hogy nem terjesztesz pletykát belőle. Gondold át, jönnék neked egy szívességgel... - remélem erre ráharap. Sok lehetőségem nincs.



Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Lily Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Lily Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Lily Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeCsüt. 26 Nov. 2015 - 18:32

Evans & Rita
Odasétált hozzám, de nem túl közel. Nem bízott meg bennem. Már megszoktam.... Érdekes volt, hogy az emberek mindig tartották a három lépés távolságot. Mért egy olyan szörnyeteg lennék? Nem biztos nem. Mikor kissé visszaszereztem a nyugalmamat válaszoltam:-Jól van Evans, jól van. Én csak annyit tudok, hogy az anyja tegnapi levelét valamilyen okból én kaptam meg. Az anyja azt írta, hogy most már kevesebb levelet fog kapni, mert a Sötét Nagyúr keresteti őket. Ugye az anyja mardekáros volt, apja meg griffendéles és sose lehet tudni, hogy a pasidból mikor lesz halálfaló.....-szipogtam-Ha bárkinek elmered mondani, hogy itt fent mi történt Merlinre esküszöm elevenen megnyúzlak Evans. Értetted?! Lassan visszakaptuk az igazi Ritát. Néhány könnycsepp még legördült orcámon, de már nem volt rohamom. Kezet nyújtottam.-Tudod mit? Kössünk erre az egy délutánra békét és felejtsük el a háborúskodást. Nos, ha egyetértesz akkor leülhetünk beszélgetni, de ha nem akkor..... tudod te azt. Egyetértesz?
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Rita & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Rita & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimePént. 27 Nov. 2015 - 13:29


lily & rita


A dühöm olyan szinten állszált, hogy nem akarok ártani Rita-nak annak ellenére se, hogy ő ártott nekem. Atyaég már alig várom, hogy a bejussak a gyengélkedőre. Ez borzasztóan fáj. Az arcomon gondolom látszódik is. Rita teljesen kiakad, ami cseppet meglep. Elsőnek nem is tudom hogy, és mint kéne reagálnom. Majd mély levegőt vettem, és megadtam magam. Aztán meglepődve tapasztalom, hogy ő is megadja magát. Elmondja mit tud James szüleiről, én pedig kissé kábultan nézek rá.
- Mi az hogy véletlenül hozzád került a levele ? Ilyen nincs! Főleg nem ilyen fontos üzenetben. Ehhez is van valami kapcsolatod ? - nézek rá keserűen, arra gondolok hogy van valaki kémje aki megszerzi neki a leveleket. - Nem mondom el ne aggódj. Csak Poppynak kell egy hihető sztorit előadnom. Nem minden nap szoktam összetörni magamat. - fogalmam sincs mit fogok neki mondani, még ha kviddicseznék egyszerűt kitudnék találni. Ahogy az adrenalin kiszökik belőlem, ahogy Rita is arra gondol amire én: békére azonnal nyílalást érzek a vállamba.
- Én teljesen egyetértek. Szóval hallgatlak. - több ilyen alkalom nem lesz, így csak mély levegőt kell vennem és ki kell bírnom egy beszélgetés erejéig a fájdalmat. Leülök lassan, közbe tartom a karomat, nehogy elmozdítsam. Eléggé mozgalmas ez az évem...



Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Lily Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Lily Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Lily Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimePént. 27 Nov. 2015 - 18:05

Evans & Rita
Nagyon fájt neki. Kicsit sajnáltam. Meglepődött, hogy mindent elárultam. Hát igen, Skeeter nem mindent mond el csakúgy.-Nem nincsen ehhez kapcsolatom, hidd el máshoz viszont van és egyszerűen a baglya összetévesztetett engem Potterrel és én kaptam meg.-mondom mintha nem történt volna semmi, csak úgy dőltek belőlem a szavak. Ehhez tényleg nincs emberem. Nem tehetek róla, hogy a hülye Potter hülye baglya nekem adta. Ez Potter baja.-Az a te bajod Evans, hogy nem tudsz egy bűbájt sem rendesen elvégezni. Arról én nem tehetek, hogy ilyen szerencsétlen. A tűzszünetbe könnyen belement, de mit is várhattam volna egy olyasfajtától mint Evans? Mindegy, nem számít... Leült az egyik kis szére én meg vele szemben helyezkedtem el.-Na, miket szoktatok beszélgetni?


Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Rita & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Rita & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimePént. 27 Nov. 2015 - 18:51


lily & rita


Komolyan nem értem mi van velem. Itt ülünk Rita-val egymással szembe, és beszélgetni fogunk ? Magamra se ismerek. Azért ekkora hatással nem hittem volna, hogy lesz rám James. Na meg vállam utáni fájdalom. Mély levegőt veszek. Kicsit bizarrnak találom, hogy ha Jamesék baglya célszemélyt téveszt, akkor is pont Ritahoz kellett volna jutnia... Na mind1 most már nem ez a lényeg. Össze kell szednem magam, és nem a vállamra gondolni.
- Mi ? Én téged hallgatnálak. Őszintén szólva az érdekelne miért csinálod mindezt. Én jóba vagyok Markkal, mondhatni jó barátom. És még ő se tudta ezt az egészet megmagyarázni. Pedig szerintem, ha tudna erről a Jamesel cikkről, ő se díjazná. Ő kedveli Pottert. - lehet Markon keresztül jobban rá tudok hatni. Biztosan kedveli, hisz ha nem akkor nem fogadta volna bizalmába. Lehet ez az a pont amin keresztül megtudom fogni. Remélhetőleg. - Szóval kíváncsi vagyok miért csinálod ezt. Ugye nem... nekik kémkedsz ? - nézek rá aggódva. Bármennyire is nem értek egyet a módszereivel, azért azt én se hiszem, hogy az iskolatársait elárulná... De az tény, hogy nincs tisztában a helyzet súlyosságával, és ezt kéne helyretennem.



Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Lily Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Lily Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Lily Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. 2015 - 22:07

Evans & Rita
Most mi történik velem? Lily Evans és én egymással szembe ülünk és társalogni fogunk? Na ezt még én se hiszem el, de igen megtörténik.-Nem, hogy gondolhatsz ilyet? Nem, nem nekik dolgozok és soha nem is fogok.-vágom rá gépiesen. Hogy gondolhatta azt, hogy Tudjukkinek kémkedek? Megáll az eszem.-Ez nehéz lesz elmagyaráznom.. Nos! Én azt az elvet vallom, hogy mindenkinek joga van tudni mindenről. És én segítek az embereknek. Körülbelül ennyi..... Na és te mért pont Pottert választottad?


Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Rita & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Rita & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeVas. 29 Nov. 2015 - 19:22


lily & rita


Folyamatosan mély levegőket kell vennem, eléggé kényelmetlenül érzem magam. Legszívesebben rohannék a gyengélkedőre, de egy ilyen ritka pillanatot nem szabad kihagynom. Rita és én beszélgetünk, ebből lenne ám az igazán nagy cikk. Látom a kérdésemmel igazán meglepem, mi szerint a halálfalóknak kémkedik e. Igen kinéztem volna belőle, de nagyon reménykedtem benne hogy csak az erős paranoia beszél belőlem. Megkönnyebbülten azért felsóhajtok.
- Rendben, ezt... örömmel hallom. Azért jogosan gondoltam rá. Az emberek magánügyét adod ki. Rita, most minden egyes pletykával mások magánéletéről nekik segítesz. Vannak kémek az iskolába, és az az első, hogy tovább adják ezeket a "pletykákat". Nem biztonságos. - nagyon remélem , hogy hatnak rá a szavaim, ezekkel körülbelül életeket menthetnénk meg. Csak nézek rá, és felemelem a fél szemöldökömet. - Hidd el megtudok érteni bonyolult dolgokat is, szóval nyugodtan belekezdhetsz. - Jameses kérdésén ismét kicsit dühbe gurulok, de megpróbálom csillapítani magamat. - Ha gondolod erre válaszolok... mi az hogy miért Potter " választottam "? - egyszerűen a kérdést se értem.. vagyis értem, de erre hogy vár választ ? - Egyszerű... Ő választott engem... - ezzel csak megvonom a vállamat. Tulajdonképpen így is van, hisz ha ő nem kezdeményez, és jön ... eszem ágába se jutott volna, hogy én menjek. Ez eléggé bonyolult.
  



Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Lily Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Lily Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Lily Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeHétf. 30 Nov. 2015 - 20:38

Evans & Rita
-Jól van, akkor majd "jobban" odafigyelek.-mondom unottan és a jobban szót nem valami meggyőzően ejtem ki. Nincs ebben semmi izgalom, főleg, hogy Evans egy igazán sértően válaszolt. Most megbántott.-Jó, azt már rég tudom.. De mikor és hogyan tetszett meg? Nem ilyesmiket kérek, nem annyit, hogy mert ő választott... Válaszolj választékosan, és érthetően! Úgy beszélek mintha tárgyaláson lennénk. Tulajdonképpen azon vagyunk, kitárgyaljuk a dolgainkat, nemde? Így vissza gondolva, ha valamit megjegyzek a beszélgetésből egy jó kis cikk lenne ebből. Kíváncsian várom válaszát.


Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Rita & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Rita & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeKedd 1 Dec. 2015 - 9:03


lily & rita


Nem sokat sikerült belőle kihúznom, bár mit is várhattam tőle... körülbelül ezt. Csak nem értem, ha ő nem árul el semmit, ezt tőlem hogy várja el.
- Az hogy jobban oda figyelsz nem elég, ez nem játék. - már kezdem feladni, nem leszek ezzel a beszélgetéssel sokkal okosabb.
Na ná, hogy kíváncsi rám, és Jamesre, nem vagyok bolond, tudom hogy ezt nagyon szépen fel akarja használni az egyik cikkéhez.
- Azt hiszed, hogy megütött egy troll ? Nem fogok neked semmi személyeset mondani, tudom hogy cikket, vagy pletykát akarsz ebből elindítani. - nézek rá nyomatékosan. - Erre nem fogok neked bő választ adni, - főleg hogy mással se szoktam az érzéseimről beszélni, akkor nem fogom pont Ritával elkezdeni. - nem is tartozom neked magyarázattal. Amúgy se értem mit vársz el, mikor te is kibújtál a válasz adás alól. Sőt... semmit nem mondtál miért csinálod. Biztos, hogy élvezed. - jegyzem meg csípősen. Persze, hogy élvezi a pletykálkodást más különben nem csinálná.
  



Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Lily Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Lily Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Lily Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeKedd 1 Dec. 2015 - 19:07

Evans & Rita
Csalódtam. Evans mint tudni illik egy hárpia. Egy dög. Nem is érdemli meg a női nemet.-Evans drágám... Szerinted mért vagyunk ellenségek? Én miattam? Nem, te miattad. Szépen válaszolok, kérdezek erre te csak mondasz egy baromságot.-mondom lenézően és felkapom a jegyzeteim és a pennám. A délutánom teljesen tönkrement nem is látom értelmét ennek az egész beszélgetésnek sem. Felállok és rá se hederítek egykori partneremre. Mikor kimegyek az ajtón hátra fordulok.-Ja, és Evans! Meg fogom jelentetni!


Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Rita & Lily Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Rita & Lily Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitimeSzer. 2 Dec. 2015 - 11:39


lily & rita


Hirtelen fel se fogom a reakcióját. Még neki áll feljebb és ő sértődik meg? Mit gondolt, én elmondom neki az érzéseimet, ő pedig semmit nem ad cserébe? Ez sajnos nem így megy, én nem vagyok ilyen hülye hogy elmondjam neki az érzéseimet... főleg mert még a barátaimmal se osztom meg, azzal is tisztában vagyok hogy az lenne neki az első hogy cikket írna rólunk. Arról pedig szó se lehet. Ahogy feláll én is felpattanok, és csak tátott szájjal nézek felé.
- Rita ha megjeleníted, esküszöm háborúra számíthatsz. Mindenki csak a strébert, és a kedvességet látja bennem, de hidd el van itt más is. - olyan harciasa nézek rá ahogy tudok. Az tuti, hogy ebből tényleg harc lesz, ha bármit is tesz James ellen. Ahogy elmegy a karomhoz kapok, és leülök, majd próbálom leküzdeni a könnycseppeket. Össze kell szednem magam, és el kell mennem úgy a gyengélkedőre, hogy az embereket ne lássák rajtam, hogy valami bajom van. Kikönnyezem magam a másik kezemmel, gyorsan megtörlöm a szemem, a köpenyembe törlöm, majd mély levegő után felállok. És irány a gyengélkedő, Poppyval amúgy is rég beszélgettünk...
  



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Rita & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Lily   Rita & Lily Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rita & Lily
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mary and Rita
» Rita Skeeter
» Rita & Mark
» Rita & Mark
» Marlene & Rita

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: Tornyok-
Ugrás: