Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Rita & Mark 04_www.kepfeltoltes.hu_
Rita & Mark 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Rita & Mark Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Rita & Mark Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Rita & Mark Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Rita & Mark Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Rita & Mark Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Rita & Mark Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Rita & Mark Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Rita & Mark Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Rita & Mark Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Rita & Mark Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Rita & Mark Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Rita & Mark Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rita & Mark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Rita & Mark Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Rita & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Rita & Mark   Rita & Mark Icon_minitimeKedd 22 Dec. 2015 - 21:08



Rita & Mark




Örülök, hogy ilyen könnyen sikerült kikerülni az iskolaújság-témát, főképp, hogy járulékos nyereségekkel is gazdagodom. Mert hát minden alkoholista barátnak az az álma, hogy leitassa azokat a barátait, akik pár kortynál tovább sosem mentek, és minden adrenalinfüggőnek az az álma, hogy a feszkósabb embereket magával csábítsa valamilyen őrültségre. És tessék: nekem kettő teljesül egy nap alatt. Na ki a profi?
Csupán annyi a gondom, hogy még mindig nem vagyok teljesen jól. Minden egyes lépés tripla annyi energiát vesz igénybe, épp ezért nem is támogatnám, hogy azonnal visszamenjünk a Roxfort területére. Csakhogy Skeeter a birtokon kíván piknikezni, és az én vágyaim mellett mégiscsak az a leglényegesebb, hogy az övéit teljesítsük. Rengeteg akaraterőmbe kerül, hogy rávegyem magam, de sikerül. Körülbelül húsz perc alatt meg is járjuk az utat a Mézesfalásig és vissza, közben a zsebünkben lekicsinyített piák mellé olyan mini-finomságokat őrizgetve, amiket Rita még nem kóstolt. Valahonnan egy pokróc szerűséget is szereztem, természetesen fizettem is érte, meg minden...
Szóval teljes elégedettséggel dőlök ki a legelső útba eső tisztáson.
- Azt hittem már sosem érünk ide - hörgöm nyögöm ki fáradtan a fűszálak között. - Most, hogy hősiesen megszereztem a kincseket, talán kipakolhatnál mindkettőnk nevében.
Pár másodpercre megemelem a fejemet és megrebegtetem a szempilláimat, majd újból kényelembe helyezem magam. Csak akkor gyűjtök elég energiát, mikor a szöszi már előkészítette a piknikünket, akkor viszont tökéletesen fitten huppanok át a plédizére, és rakom ki az ereklyéket. Mindezt olyan precizitással, mintha kiállításra készíteném elő a műveimet. Amint visszavarázsoltam mindent a normális méretére, már bontok is két sört, majd az egyiket Rita kezébe nyomom.
- Szóval, igyunk a napra, mikor Rita Skeeter átlépi a határait - mondom kissé hangosabban a kelleténél, hogy meglegyen a kellő hatás. Errefelé úgy sem jár senki, szóval esélytelen, hogy felhívjuk magunkra a figyelmet.


words: 290 & note: -


Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Mark Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Mark Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Mark Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Mark   Rita & Mark Icon_minitimeCsüt. 24 Dec. 2015 - 11:24

Mark & Rita
A bevásárlással hamar megvoltunk. Tulajdonképpen számomra csak röpke pillanatok voltak...
Mark még mindig nem volt jól, minden lépés nehezen ment neki ezért még mindig engedtem neki, hogy támaszkodjon rám. Elvileg ez a barátság, nemde?
Mikor megláttuk a birtokot talán túl boldogak lettünk. A közelbe senki, szerencse. Valahonnan szereztünk egy pokrócot a kényelem érdekében. Mark rosszulléte ellenére futva hemperedett el a füvön. Megkért rá, hogy pakoljak elő. Hááááát oké...
- Rendben, te addig pihenj! - utasítom.
Nem szeretem ha valaki ellent mond nekem, de ezt gondolom már mindenki tudhatja.
Fogtam a pokrócot és kiterítettem. Az édességeket elhelyeztem, úgy, hogy mindenki elérhesse ha szüksége van rájuk. Az italokat kivettem a zsebemből és Mark megnagyította őket. Felemeltem egyet és kinyitva ezt mondtam elmosolyodva:
- Áldásom reá! - mondom és koccintás után iszok belőle.
Annak ellenére, hogy ez volt még csak az első ivászatom igen meglepődve vettem, hogy ez ízletes. Nem akartam csendben lenni, ezért rögtön kérdezgetni kezdtem.
- Na és ha már így kettesben vagyunk árulj el egy titkot: Kibe vagy szerelmes, vagy ki tetszik neked? Az igazat!
Vissza az elejére Go down
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Rita & Mark Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Rita & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Mark   Rita & Mark Icon_minitimeSzomb. 26 Dec. 2015 - 10:04



Rita & Mark




Pihenjek? Nem kell kétszer mondani, már vissza is ejtem a fejem a fűbe. Ha valaki meglát minket biztosan halottnak néz, Ritát pedig pszichopatának, bár utóbbi talán kevésbé lenne meglepő. Lehet hogy ő tárja mindenki elé a pletykákat, ez viszont korántsem jelenti azt, hogy róla ne beszélnének. Épp ellenkezőleg. A róla terjengő történetek többsége bosszúszomjas kitaláció, amiért valakit lejáratott az újságával. De hát ezek a járulékos károk, amiket már elfogadott, vagy el kell fogadnia.
Amint előpakolt feléledek, elintézem a munka rám eső részét, és koccinthatunk is. Én csak megkésve iszok bele az egyik vajsörbe, ugyanis sokkal jobban lefoglal, hogy Rita reakcióját figyeljem.
- Na? Milyen? - kérdezem feszülten, lélegzetvisszafojtva.
Csak akkor búcsúzok el a szomjúságomtól, mikor biztosít róla, hogy ízlik neki - vagy legalább is ezt állítja. Kicsire nem adunk... Nagyra igen. Öt hatalmas kortyot döntök le egymás után, mintha most kerültem volna ki egy sivatagból, majd a lehető legbiztosabban megtámasztom valamivel az üveget és csak néha-néha kapom fel. Például akkor, mikor Rita előhozakodik a kérdésével. Természetesen már az első kortyot félre is nyelem, és fuldoklások közepette koncentrálok, hogy ne öntsem ki a sörömet.
- Szerelmes? Én? - Magamra is mutatok, hogy érzékeltessem, rólam van szó, és már a két kérdőmondat sem férhet meg egymás mellett. Nyelvtani hiba. Nem is tudom, egyáltalán hogy merülhetett fel benne hasonló. - Felejtsd el Ritus, olyan nem létezik.


words: 223 & note: -


Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Mark Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Mark Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Mark Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Mark   Rita & Mark Icon_minitimeSzomb. 26 Dec. 2015 - 13:58

Mark & Rita
Láttam, hogy megkönnyebbült kritikám hallatán. Igen, elég fontos ember vagyok, de a híresség ezzel jár. Aztán látom, hogy majdnem az egészet megissza. Már szólni akartam volna, neki nehogy megfulladjon, mikor végre leemelte szájától. Megkönnyebbülten felsóhajtok, és hálát adok Merlinnek. Ez nem is tart olyan okáig, mivel néha azért beleivott.
Mikor meghallotta kérdésem, nemes egyszerűséggel félrenyelt. Már pattantam volna fel, mikor végre levegőhöz jutott.
- Na, ajánlom is. Rossz fényt vetne rám, ha egy közönséges liba megbabonázna. - mondom bölcsen.
Sose szerettem a szerelmet és még sosem voltam, és nem is tervezem. A szerelem csak arról szól, hogyan játszd meg magad a másik előtt és, hogyan sírj végig estéket mert csalódtál benne.
Aztán eszembe jutott egy kérdés. Ez már régóta marcangol negem, és már nagyon kíváncsi vagyok rá. Kaptam az alkalmon és megkérdeztem.
- Mark.. - suttogom halkan és nem merek a szemébe nézni - Miért barátkozol velem?
Vissza az elejére Go down
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Rita & Mark Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Rita & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Mark   Rita & Mark Icon_minitimeHétf. 11 Jan. 2016 - 20:58



Rita & Mark




Enyhén szólva kérdésessé válna az este végkimenetele, ha nem ízlene neki már a vajsör se, épp ezért elmondhatatlanul megkönnyebbülök, amiért bebizonyosodik az ízlelőbimbói... Keressünk egy jó szót: normálissága? Kétségtelen, hogy aki ezt nem szereti, ezer százalék ufo. Talán ezért is okoz meglepetést a véleménye, hisz Rita Skeetert mindenki idegennek tekinti. Mi másért lennénk ennyire jóban? Lényegében alig-alig akad közös tulajdonságunk. Kíváncsiság, ambíció (persze bizonyos kereteken belül), energikusság, vagy a közöny, amivel lepergetjük magukról a többiek nem kívánatos véleményét. Ezek mind olyan vonások, amik korántsem egyedülállóak, mégis úgy érzem hogy az általánosnál jobban képes vagyok őt megérteni. Emellett ugyanúgy tisztában vagyok azzal is, hogy akárhány érdekhajszoló szövetségest találjon is, igaz barátja sosem lesz rajtam kívül.
Mivel egyedül Jess állt közel ahhoz hogy "megbabonázzon", akaratlanul is homlok ráncolva reagálok a megjegyzésére.
- Közönséges libákkal ritkán állok szóba, Skeeter. - Válaszomból sokkal inkább kihallatszódik az egyet nem értés, mint szeretném.
Ezután újabb téma jön, ami mondhatni ugyanolyan zavart vált ki belőlem. Nem szokásom lelkizni, és szeretném, ha ez így is maradhatna. Azt hiszem a sör okozza ezt a rengeteg kérdést a fejében, szóval az lesz a legjobb megoldás, ha keverünk. Olyan ez, mint egy bájital, csak felkapom a következő sorban jövő italt, és Rita elé helyezve egy műanyagpoharat (ezt sunyiba szereztem be) töltök neki.
- Miért ne barátkoznék?


words: 215 & note: -


Vissza az elejére Go down
Rita Skeeter
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Rita Skeeter

Származás : • Félvér
Lojalitás : • Az iskolai laphoz és a barátaimhoz....ha lennének...
Családi állapot : • Magányos
Lakhely : • Hollóhát, azonbelül a hatodikos lány körlet
Foglalkozás : • "Hírverőt! Hírverőt tessék!"
Pálca : • 12 hüvelyk, akác, unikornis szőr mag, merev, enyhén színes és díszesen faragott.
Idézet : Rita & Mark Dianna-agron-sam-smith-music-video-mister-scandal• "I'm always right and you should listen to whatever I have to say and never disagree."
Rita & Mark Tumblr_n9mdj7V9TL1rcs4vyo3_500
Karakterlap : • Behind the scenes...
Karakterzene : • "Somebody make me feel alive and shatter me."
Playby : • Dianna Agron
Kép : Rita & Mark Tumblr_lwb75dhhAF1qdoa6uo3_250

Rita & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Mark   Rita & Mark Icon_minitimeSzer. 20 Jan. 2016 - 14:26

Mark & Rita
Eléggé zavarosan ráncolta homlokát. Valami nagyon feldühítette, vagy talán nézeteltérése van. Kicsikét hangzott a hangjában a egyet nem értés.
- Na, ez jó hír! - hozom a boldogabb formám.
Miközben ő lefagyott én teljesen boldogan eszegetek. Az egyik sütemény olyan szintem megízlett, hogy csakis azt ettem. Nem vagyok valami nagy sütemény zabáló, de na.... szabadnap.
Kérdésemre meglepődötten néz rám. Én meg felvont szemöldökkel tekintek a lepedőre, mert egyszerűen nem mertem a szemébe nézni, szégyelltem magam. Kérdésemre kérdéssel válaszolt.
- Gondolhatod, hogy mért....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Rita & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita & Mark   Rita & Mark Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rita & Mark
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rita & Mark
» Rita & Lily
» Mary and Rita
» Marlene & Rita
» Rita Skeeter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Birtok-
Ugrás: