Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily & Poppy 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily & Poppy 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily & Poppy Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily & Poppy Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily & Poppy Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily & Poppy Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily & Poppy Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily & Poppy Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily & Poppy Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily & Poppy Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily & Poppy Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily & Poppy Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily & Poppy Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily & Poppy Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily & Poppy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily & Poppy Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily & Poppy Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily & Poppy Empty
TémanyitásTárgy: Lily & Poppy   Lily & Poppy Icon_minitimeSzomb. 5 Dec. 2015 - 17:43


lily & poppy


A Ritával való találkozás eléggé kimerített, szó szerint megsebesített lelkileg és fizikailag is. Borzasztó mérges vagyok, legszívesebben kitépném azt a szép szőke haját, de vissza kell fognom magam. Nagyon elegem van, nincs elég bajunk? Sosem értettem, hogy ha van egy közös nagyobb ellenségünk, miért kell magunk között is viaskodni. Végig a folyosón úgy megyek, hogy ne lássák rajtam hogy gondom van. Erőltetett mosollyal köszönök minden ismerősnek, és szorítok hogy még véletlenül se ütközzek szó szerint össze senkivel. Főleg Jamesel nem kéne találkozni. Végül megérkezek, óvatosan betolom az ajtót, majd körülnézek. Fellélegzek, mert nincs bent senki. Oda megyek Poppyhoz majd mosolygok.
- Szia, történt egy kis baleset. Elcsúsztam a mosdóban. - nem szeretek hazudni, de most muszáj. Nem mondhatom el mi történt. Közbe felpattanok az egyik ágyra. - Asszem kiment a vállam, eléggé szerencsétlenül estem. - végre elengedem magam, és elgrimaszolom.  
  



Vissza az elejére Go down
Poppy Pomfrey
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Poppy Pomfrey

Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Hajadon
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : Javasasszony segéd
Pálca : 10 hüvelyk, akácfa, főnixtoll, enyhén lila
Keresem a... : legjobb barátnőmet.
Idézet : "The greatest you'll ever learn is just to love, and be loved in return."
Karakterlap : Yeah, it's me!
Playby : Lindsy Fonseca

Lily & Poppy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Poppy   Lily & Poppy Icon_minitimeSzomb. 5 Dec. 2015 - 18:14



Lily & Poppy
Még sohasem láttam ekkora tolongást, jött két srác, akik összepárbajoztak a folyósón, és az egyiküknek gennyes kelések nőttek az arcán, a másikról csak le kellett szednem a gumilábrontást. Egyszerű feladat. De aztán őket követték a náthások, egy fiú, aki allergiás volt valamelyik gyógynövényre az óráról, és egy lány, akinek a fejére ragadt a wc pumpa. Merlin tudja csak hogy. Az órára néztem. Későre járt. Felkaptam az érintetlen szendvicsem és indultam is volna kifelé, hacsak Lily Evans be nem jött volna az ajtón. Lilyt már régóta ismerem, Remus Lupin egyik nagyon kedves barátja. Rögtön leraktam ennivalóm és mellé siettem.-Értem.-válaszolok és egy bűbáj segítségével megnézem fájdalmát. Elhúzom a szám.-Hát drágám... megrepedt. 1 napig itt kell maradnod kivizsgálásig.-pattanok fel és hozom is az ágyneműt.-Úgy látszik pizsi partizni fogunk!-mondom. Jó , lehet kicsit bolondnak nézett, de bennem maradt egy kis gyermekség. Megragadom kezét és lassan felállítom. Gyorsan megágyaztam és lefektettem. Betakartam és leültem az ágy szélére és arcát megsimogattam.-Na és mi újság?


A hozzászólást Poppy Pomfrey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 6 Dec. 2015 - 14:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily & Poppy Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily & Poppy Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily & Poppy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Poppy   Lily & Poppy Icon_minitimeVas. 6 Dec. 2015 - 13:28


lily & poppy


Poppy szerencsére nem kérdezősködik a balesetem körülményeiről, és emiatt felsóhajtok. Remek. Majd bejelenti, hogy az egyik csontom megrepedt, és bent kell maradnom éjszakára. Mire ezt feltudom fogni, már is pizsamában találom magam, és fekszem. Mia... Rögtön kellemetlen érzések, és emlékek uralkodnak el rajtam. Nem sokszor voltam ebben a hat és fél évben a gyengélkedőn, maximum kisebb dolgokkal, sosem kellett befeküdnöm.. kivétel akkor. Akkor mikor Dolohov megtámadott minket Jamessel, és azóta is rémálmaim vannak róla. Azonnal görcsbe rándul a gyomrom. Mély levegőket veszek, másra kell koncentrálnom. Mi másra ? Többiek nem fogják elhinni hogy kis balesetem volt,és faggatni fognak. Akkor vagy el kell mondanom az igazat, vagy hazudnom kell. Egyik sem tetszik. Aj nagyon nem akarok itt lenni. Semmi bajom Poppyval, csak a helyzettel.
- Semmi megoldás nincs rá, hogy ... csak pár órát legyek itt? - kérdezem halkan, és eléggé határozatlanul. Bár ez egyáltalán nem számít, hisz nem hiszem hogy Poppy poénból akar bent tartani. Gyerekes cseppet, de nem ennyire.
- Semmi különös, egyszerűen egyre bénább vagyok, ahogy látod. - mosolyodom el kínomba. - És veled ? Megvan még az a srác... akivel randiztál vagy nem randiztál ? - mosolyodom el, el akarom terelni a témát magamról.
  



Vissza az elejére Go down
Poppy Pomfrey
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Poppy Pomfrey

Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Hajadon
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : Javasasszony segéd
Pálca : 10 hüvelyk, akácfa, főnixtoll, enyhén lila
Keresem a... : legjobb barátnőmet.
Idézet : "The greatest you'll ever learn is just to love, and be loved in return."
Karakterlap : Yeah, it's me!
Playby : Lindsy Fonseca

Lily & Poppy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Poppy   Lily & Poppy Icon_minitimePént. 11 Dec. 2015 - 17:42



Lily & Poppy
Látszott arcán, hogy nem nagyon akar maradni. Megérteni megértem, de az ő érdekében itt kell tartanom. Kicsit sajnáltam szegényt. Nem egy valami szerencsétlenség, nem fordul meg itt sokszor, ha igen akkor eléggé kisebb sérülésekkel. De a mostani.... az más. Meg is döbbentem mikor említette, hogy elcsúszott a wc padlóján. Azért ez egy kicsit sántít, nemde?
- Bocsi drágám, de nem. Muszáj maradnod, hidd el a te érdekedben!-mondom szomorúan, de biztatóan. Emlékszem mikor Liz darázsderék helyett inkább valami... fatörzs-t varázsolt magának és mind nekem kellet ezt helyrehoznom. Már akkor tudtam, mi is szeretnék lenni. Ezen elmosolyodtam.
- Hát, nálam szerencsétlenebb nem lehetsz.-simítom meg karját.- Hogy azzal? Áh, nem lett belőle semmi. Meghívott egy randira, én persze rögvest igent vágtam rá. Megbeszéltük hova is megyünk. Elvileg egy ilyen nagyon puccos étterembe mentünk volna. Megadta a címét és el is mentem. Körülbelül ilyen délután 6 óra lehetett. Kezdetben izgatottan vártam, hogy megérkezzen, de nem jött. 9 órakkor mondtam, hogy ha nem jön akkor nem jön és elmentem. Na, és te, hogy haladsz a szerelem terén?-természetesen tudtam, hogy James Potterrel összejöttek, de azért furdalt a kíváncsiság, hogy is van ez.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily & Poppy Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily & Poppy Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily & Poppy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Poppy   Lily & Poppy Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. 2015 - 18:15


lily & poppy


Tudom, hogy rájött nem csak simán baleset ért. Ismer annyira, hogy ennyire kétbalkezes nem vagyok. Viszont van annyira tapintatos, hogy nem kérdez rá, csak ha én szóba hozom. Egyetlen egy kényelmetlen helyzet az, hogy maradnom kell. Egyrészt nem akarom, hogy más is tudjon róla, hogy itt vagyok, pedig nem adok 1 órát és valaki megfog jelenni keresve engem ( egyébként ez hízelgő, és szerencsés vagyok, hogy ilyen barátaim vannak. Másrészt eszembe jutattja az egyetlen olyan esetett, mikor itt kellett aludnom, és egyáltalán nem kellemes emlék. Eléggé feszült vagyok.
- Szerintem szükséges lesz akkor valamire, hogy... eltudjak aludni. - oh igen ismerem én azt a főzetet. Sajnos év eleje óta eléggé rá kattantam, sok volt a stressz és képtelen voltam elaludni, na meg a rémálmok. Mély levegőt veszek, de akkor is szükségem lesz arra az itókára. Nem vagyok függő...
- Nálad szerencsésebb? - vigyorodom el magam. Majd végig hallgatom a randis sztoriját. Teljesen felhúz, egyszerűen rühellem az ekkora bunkó, beképzelt férfiakat. - Még is mit képzel ez magáról? - tőr ki belőlem. - Ekkora bunkót! Ne is törődj vele, te sokkal jobbat érdemelsz. És hamarosan belibben hófehér seprűn. - nevetem el magam saját hülyeségemen, inkább kezd hatni a fájdalomcsillapító úgy érzem... kicsit feszült leszek, James is kapott ilyet, és eléggé bőbeszédű lett. Én pedig nem szeretnék beszélni. Majd rákérdez hogy haladok. - Nahát! Valaki aki még nem tudja... - vigyorom egyre szélesebb. - Tudod mi együtt vagyunk James Potterrel. - úgy mondom ki a nevét, mintha megnyertem volna az iskolakupát és a kviddics meccset egybe. Ugyanis mások ekkora szenzációt csinálnak belőle, már akkor mikor még mise tudjuk hányadánál állunk...  
  



Vissza az elejére Go down
Poppy Pomfrey
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Poppy Pomfrey

Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Hajadon
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : Javasasszony segéd
Pálca : 10 hüvelyk, akácfa, főnixtoll, enyhén lila
Keresem a... : legjobb barátnőmet.
Idézet : "The greatest you'll ever learn is just to love, and be loved in return."
Karakterlap : Yeah, it's me!
Playby : Lindsy Fonseca

Lily & Poppy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Poppy   Lily & Poppy Icon_minitimeVas. 13 Dec. 2015 - 12:01



Lily & Poppy
Mikor megemlítette az altatóitalt én feldühödtem. Tudnia kéne, hogy azt a főzetet tiltják, mivel függőséget okoz.
- Nem és nem. Hogy mondatsz ilyet? Nem kapsz, a te érdekedben!
Lenyugodtam, de most meg ő dühödött fel randis sztorim hallatán.
- Tudom, tudom.. Csak azért kicsit rossz, hogy senkinek se kellek..- mondom kicsit halkan. A viccére én is felnevetek.
- Oh, bárcsak úgy lenne...- ábrándozok el. Bárcsak lenne egy hódolóm aki csakis engem akarna. Bárcsak lenne egy férfi, aki bármit megtenne az én érdekemben. De nem, ilyen biztos, hogy nincs, csak a tündérmesékben.
Mikor megemlíti Pottert én elmosolyodom. Remus Lupin egyik barátja, nagyon kedves. Ahogy így hallom az összes lány fülig szerelmes belé, szóval.... csak gratulálni tudok Lilynek.
- Na, örülök nektek! Na és milyen?- tinikoromban még annak idején én is jártam egy fiúval, de hamar vége lett. Már nem is emlékszem milyen is volt, ezért vártam a beszámolót.


A hozzászólást Poppy Pomfrey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 17 Dec. 2015 - 17:35-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily & Poppy Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily & Poppy Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily & Poppy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Poppy   Lily & Poppy Icon_minitimeKedd 15 Dec. 2015 - 0:14


lily & poppy


Nézek rá gyanakodva, nem szokták ezt visszautasítani, sőt még Poppy szokta adni... lehet lebuktam? De még is hogyan lehetne ez lehetséges.
- Te tudod, de előre szólok nem fogok egy percet se tudni aludni. - motyogom miközben a számig húzom a takarót. Ha beteg vagyok valamiért mindig visszavedlek kisgyereknek.  Majd csak forgatom a szemem. - Senkinek ? Alig találkoztál ha jól tudom valakivel, egyszerűen nem azzal találkozol aki megérdemel. A pasik alapból bunkók, nehéz megtalálni azt aki nem. - fuh de bölcs vagy Evans, ez az nagyon jó vagy... - Hidd el az lesz, csak légy türelmes , és ne menj el mindenkivel randizni, aki csak rád kacsint. Így tényleg sok lesz a csalódás. - azt hiszem lassan könyvet is írhatnék. Látom meglepem azzal, hogy együtt vagyok Jamesel, pedig a gyengélkedő az egyik legjobb pletykaforrás. A kérdésére elnevetem magam, de abban a pillanatban éles fájdalom hasít a karomba. - Au... ez nem ... kellemes. - majd összeszedem magam, és elszámolok háromig. - Szóval, hogy milyen... - majd halkabba fogom a hangom. - Fura... azt hiszem.. nemtudunk mit kezdeni az egésszel.
  



Vissza az elejére Go down
Poppy Pomfrey
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Poppy Pomfrey

Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Hajadon
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : Javasasszony segéd
Pálca : 10 hüvelyk, akácfa, főnixtoll, enyhén lila
Keresem a... : legjobb barátnőmet.
Idézet : "The greatest you'll ever learn is just to love, and be loved in return."
Karakterlap : Yeah, it's me!
Playby : Lindsy Fonseca

Lily & Poppy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Poppy   Lily & Poppy Icon_minitimeCsüt. 17 Dec. 2015 - 18:17



Lily & Poppy
Mikor mondja, hogy nem fog aludni akkor kicsi morcosan tekintek rá. Köztudott, hogy függőséget okoz, volt már az ilyen esetekkel elég bajom. Főleg, hogy akár ezért ki is penderíthetnek az iskolából...
- Hidd el nekem drágám, ha majd szükségét látom, majd adok. - simogatom meg arcát, nehogy a végén még bánatos legyen.
Mikor a pasizás terén tanácsokat ad mosolyra húzom ajkaim. Persze... nem vagyok valami dögös maca, ezért csak kevés férfival találkozgattam. De amint megtudhattátok, semelyikből sem lett semmi.
- Igazad van, fel a fejjel! - mondom és máris boldogabb lettem.
Mikor halkabbra vette hangját oda hajoltam hozzá és izgatottan halgattam. Gyermekded lélek... Mikor azt ejti ki, hogy furcsa rögvest ezer emlék suhan át fejemen. Elhessegettem őket és összpontosítottam.
- Hát amennyit én tudok, hogy minden kapcsolat ilyen az elején. Hidd el, hogy idővel rájöttök, hogyan is kell ez. Na.... már volt... tudodmi... testi érintkezés? -kérdezem alig hallhatóan.
Úgy tekintek Lilyre mint saját lányomra, úgy hát.. vártam válaszát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lily & Poppy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Poppy   Lily & Poppy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily & Poppy
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Poppy Pomfrey
» Poppy & Fabian
» Poppy és Remus
» Poppy és Fabian ~ Egy segítség Dumbledoretól az őrangyali szolgálat
» Lily and Remus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: 1. emelet-
Ugrás: