Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Potter and Evans - Page 2 04_www.kepfeltoltes.hu_
Potter and Evans - Page 2 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Potter and Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : Potter and Evans - Page 2 Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : Potter and Evans - Page 2 Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

Potter and Evans - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter and Evans   Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeHétf. 31 Aug. 2015 - 22:29


A nem-randi






Azt kérdezi, mi bajom van Pitivel tulajdonképp. Csak nagyot sóhajtok, és megforgatom a szemem, de felelni nem felelem.
Nem is értem, miért nem tudja ezt.
Ahhoz képest, hogy azt mormoltam, siessünk, mindkettőnktől csak komótos sétára tellett. Rosszabbak voltunk, mint Margaret nénikém, ami elég nagy szó.
A következő megjegyzésére nagyot nevetek. Rég szórakoztam ilyen jól. Elmémbe azért bekúszott az a huncut gondolat, hogy látom Evans-t vizes pólóba, de ezt csak egy röpke pillanatra engedhetem meg magamnak, mert megint arról a zsíros hajú semmirekellőről beszélt.
-Akarod tudni? -kérdezem, miközben felé fordulok. Kissé feszélyezve érzem magam, mert Evans-t az érdekli, hogy mit gondolok arról a Snape-ről, akivel folyton együtt lógott.
-Minden. -fakadok ki, és ezt az egyszerű, mégis sokat mondó szót nyögöm ki neki.
-Ne mond, hogy nem emlékszel, hogy mit mondott rólad... -teszem hozzá kicsit halkabban, és zavartan megköszörültem a torkom. Sárvérűnek nevezte, ami elég sértő volt, de persze nem csak ez volt a bajom...
-Egy mocskos halálfaló a te Merlin-verte Snape-d... -gúnyolódtam haragosan.
Éreztem, hogy nagyon rossz irányt vesz ez a találkozó, és én sem így terveztem, mégis idegesített, hogy még mindig azt kérdezi, mi bajom van azzal a nyúlnyállal.



Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Potter and Evans - Page 2 Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Potter and Evans - Page 2 Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Potter and Evans - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter and Evans   Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeKedd 1 Szept. 2015 - 17:40


a "randi"



Kezdünk bőrig ázni, de valahogy ez most nem foglalkoztat. Magamon is meglepődök, mert... élvezem. Tetszik, hogy itt vagyunk kint a szakadó esőbe, és nem rohanunk vissza a kastélyba. Viszont bevallom, eléggé böki a csőrömet, hogy nem akar Pitonról szóló kérdésemre válaszolni, így ismételten szóba hozom. Meglepődöm, ahogy látom rajta, hogy felhúzza magát, de próbálja palástolni. Hihetetlen, hogy két ember akik végülis nem is ismerik egymást, hogy tudják ennyire gyűlölni a másikat. Részben ezért is távolodtam el Pitontól, hisz megszállottja volt Jamesnek és a többieknek. Folyton követte őket, és állandóan beszámolót tartott arról, hogy épp mit követtek el, és első dolga az volt, hogy egy tanárnak elmondja. Utána nekem. Szerintem az esetek többségében Jamesék lese buktak volna, ha Piton nincs a nyomukban. Mikor hirtelen megfordul megtorpanok, váratlanul ér, és az igazat megvallva meg is ijesztett. Csak nézek rá kérdőn. - Minden? Ugyan nem is ismered... - kezdek bele, majd félbeszakít. Igen emlékszem mit mondott rám, és nagyon rosszul esett. Viszont az csak az utolsó csepp volt a pohárba, más is volt a rovásán, nem csak a sértegetés. Utána hetekig járt el hozzám bocsánatot kérni, de úgy éreztem már jobb ha távol tartom magam. Tekintve, hogy kik várták mindig a háttérbe.. az új barátjai Luciusék. Köszönöm, de nem.
- Emlékszem természetesen. - mondom csüggedten, egyszerűen nem tudok vissza vágni semmi csípőset. A halálfalós bejelentésénél, csak összehúzom a szemöldököm, úgy nézek rá. Nem rá vagyok dühös, csak... - Honnan veszed ilyen biztosan ? Ez eléggé komoly vád James, jó lenne ha nem dobálóznál vele.   - valójában csak félek, hogy a volt legjobb barátom, akivel igenis még ha nem is vagyunk jóba törődök... halálfaló lenne. Többször állítottam választás elé, hogy a sötét varázslatok gyakorlása / Lucius bandája, vagy én, de továbbra se hátrált ki a rossz befolyás alól. De hogy halálfaló lenne nem hiszem. Lucius egyértelműen annak készül, de még rajta se volt a sötét jegy.
- Nem az, ... még nem. Csak egyszerűen elvan nyomva, nem is tudom ki hibájából... - nézek rá eléggé nyomatékosan. Igen ezt most komolyan gondolom. Elsős koruk óta James piszkálja, elnyomja, hát persze, hogy átfordul a másik oldalra... - ... és rossz emberekkel barátkozik. - nagyot nyelek. - Lucius keveri bele, de James hidd el ha mondom, jó ember. - a haragom ellenére, valamiért gyengédség költözik a hangomba. Piton állapota miatt hibáztatom magamat, a szüleit, és Jamest is, de ezzel nem oldok meg semmit. Viszont belefolyni se akarok, hisz ő tudja mit akar. Viszont valamiért ezt megakarom értetni Jamesel. Vagy legalábbis többet kideríteni erről a viszályról. Piton szemszögét ismerem.
  



Vissza az elejére Go down
James Potter
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
James Potter

Származás : aranyvérű
Lojalitás : Tekergők
Családi állapot : wut
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és főállású bajkeverő
Pálca : mahagóni, főnixtoll, 11 hüvelyk
Karakterlap : Potter and Evans - Page 2 Tumblr_mcqxwr0VEr1qbs3oco3_500
Playby : Aaron Taylor-Johnson
Kép : Potter and Evans - Page 2 Tumblr_inline_mw4ky16qhH1spn2rf

Potter and Evans - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter and Evans   Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimePént. 9 Okt. 2015 - 23:26


Evans & Potter - A nem randi            

Amikor látom, hogy mennyire elszomorodik, hogy felhoztam, sárvérűnek nevezte "Zsíroshaj", halkan felsóhajtok, és kissé én is elszomorodok. Talán egy kicsit megbánom, hogy szóba hoztam, de ezt nem mutatom ki Evans felé. Ismét magamra öltöm azt az "álarcot", amelyet mindig, ha az érzelmek kimutatásáról van szó.
Igen is sért, hogy ennyire védi ezek után, és nem mellettem áll. Mindig is sértette az önbecsülésem, és a magabiztosságom ez.
-Lily... -szólítom meg, bár a keresztnevének kiejtését túl személyesnek éreztem, és talán ettől még zavarba is estem most. -Te nem hallottad Dumbledore professzort? -nézek rá hitetlenkedve, és közelebb hajolok hozzá.
-Dumbledore a halálfalókról beszélt, ami elég tabu témának számít a Roxfort-ban. -fejtem ki elméletem, és elégedetten nézek felé, mert végre olyat mondtam, amivel Piti ellen tehetek.
-Nem hinném, hogy véletlen, hogy éppen a hókuszpókuszairól híres Pitit találta meg ezzel. -teszem hozzá magabiztosan, majd megnyalom a szám szélét.
-Egyértelmű, hogy Snape halálfaló. Ezt csak te nem akarod bevallani. -mutatóujjammal felé mutatok, és elég indulatosan ejtem ki a szavakat.
Mikor azt kezdi el ecsetelgetni, hogy valószínűleg az én hibámból lett Snape halálfaló, idegesen a hajamba túrok.
-Na jó, nem én kezdtem a vérét szívni. -nézek rá idegesen, és kissé hátrébb lépek.
-Ő akarta bebizonyítani, hogy vele fogsz maradni... Azt hitte, hogy bele fogsz szeretni. -ejtem ki gúnyosan a szavakat, és elmosolyodva megrázom a fejem.
-De hagyjuk ezt, Evans. Sosem fogsz tudni meggyőzni arról, hogy jó ember lenne.
Egy kis csalódottsággal nézek felé. Nem gondoltam, hogy így fog beszélni róla, és megint elöntötte az agyamat a sárga köd, habár magamnak sosem vallottam volna be, hogy a tökéletes James Potter féltékeny is tud lenni, amikor olyan sok lány szívét meghódította már.




MADE BY TORIE ♥
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Potter and Evans - Page 2 Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Potter and Evans - Page 2 Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Potter and Evans - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter and Evans   Potter and Evans - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Okt. 2015 - 22:12


a "randi"



Kicsit idegessé válok, mikor szóba jön Piton, majd végre felteszem azt a kérdést, amire már nagyon rég óta megakarom tudni a választ: Mi baja van Jamesnek vele. Eléggé ingerült lesz a kérdése, és mintha zavarba is hoztam volna. Meglepődve nézek rá, így még nem láttam. Mikor a keresztnevemen szólít megtorpanok, és enyhén kirázz a hideg. Nem hittem volna, hogy a nevemet hallva ilyen reakciót fog belőlem kiváltani. Mikor közelebb hajol hozzám feszültté válok, és nagyot nyelek.
- Hallottam... - szólalok meg miután magamhoz térek. - ... de az még nem jelenti azt 100%osan, hogy már beállt közéjük. Tudom nehéz neked elhinni,de én jobban ismerem. Keresi a helyét... - bármennyire is haragszom Pitonra, azt biztosra tudom, hogy számíthatok rá, és ez egy szavamba kerül. Őszintén szólva, ha segítséget kérne tőlem, én is mindent megpróbálnék az érdekében. Évekig kiálltunk egymás mellett, még ha haragszunk is egymásra, ez nem fog elmúlni.
- De ha attól megnyugszol kiderítem, hogy az e vagy sem. - jelentem ki harciasan. Az hogy csak tippelünk, és mindent elképzelünk róla, még cseppet sem kerülünk közel az igazsághoz. Mikor megnyalja a szája szélét, elkalandoznak a gondolataim..- ami nem tetszik, főleg mert komoly témáról van szó. Az ajkamba harapok... ez már mindig így lesz ? Veszekszünk és legszívesebben megcsókolnám? Nem hangzik rosszul, de attól még nem fogunk dűlőre jutni. Meg kell tanulnom ezeket az érzéseket még kezelni. - Szóval addig, amíg nem derítem ki mi folyik itt, ne terjessz róla semmi hülyeséget, ha megkérhetlek. Ne beszélj erről senkivel... - már nem olyan harcias a hangom, inkább kérlelő. Nem is tudom beszéltem e már így Jamesel.
Már épp vágnék vissza arra, hogy ki kezdte ezt az egészet, mikor bejelenti
hogy Piton azt akarja, hogy vele legyek, és hogy ... beleszeretni? Mintha neki mentem volna egy üveg ajtónak, amit eddig nem vettem volna észre, és vissza pattannék. Főleg, hogy James kicsit... kipirult. Próbálok magamhoz térni, és össze szedni a gondolataimat.
- Te... komolyan ezt hiszed ? James, én... sosem gondoltam így Pitonra és nem hinném, hogy ő igen... - majd megragadva az alkalmat elmosolyodom, és egy lépést megteszek felé. Közel vagyok hozzá, és látok minden vízcseppet ami lecsöpög a hajáról, és végig folyik az arcán, végig a száján... - Csak nem féltékeny Potter? Ugye nem erről van szó? - természetesen valamiért remélem, hogy de... arról van szó. Végre feldobott egy labdát, amit használhatok. Csak vigyorogva nézek fel rá, és alig várom mit fog reagálni.
  



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Potter and Evans - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter and Evans   Potter and Evans - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Potter and Evans
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mrs. Potter vs. Mr. Malfoy
» James Potter
» Levin & Lily / Potter
» Evans & Black
» Evans and Longbottom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: