Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily and Emmeline 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily and Emmeline 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily and Emmeline Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily and Emmeline Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily and Emmeline Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily and Emmeline Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily and Emmeline Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily and Emmeline Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily and Emmeline Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily and Emmeline Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily and Emmeline Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily and Emmeline Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily and Emmeline Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily and Emmeline Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily and Emmeline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Emmeline Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Emmeline Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeSzomb. 7 Nov. 2015 - 22:31


lily & line


Mondhatni, hogy lassan állandó engedélyem van belépni a "tiltott" részleghez, már meg se kell mutatnom az engedélyt. Ezt most ki is használom, bár tudom nem éppen " szép " dolog kicselezni szegény könyvtárost. Csupán rá mosolygok, és enged is tovább. Lenyomom a kilincset, és mikor magam mögött behajtom az ajtót látom sokan , nem éppen szép tekintettel néznek rám. Sok diáknak rejtély mit rejthet ez a részleg, és kis pletykák is szoktak folyni róla, amin persze én csak nevetek. Félre értés ne essék , nem vagyok nagyképű, de hazudni se fogok, hogy nem szállt egy kicsit se a fejembe ez a fajta " kiváltság ". Hogy mit is keresek ? Nem tudom pontosan, van mikor céltalanul bújok el ide. Itt senki nem talál meg. Jó itt gondolkodni, olvasgatni, tanulni. A klubhelyiségben kizárt dolog az olvasás, és a tanulást. Nagyon zajlik ott az élet. A hálókörletbe is nagyon szeretek lenni, nem valami nagy és néha úgy érzem összenyomnak a falak. Szóval ott annyit tartózkodóm amennyit muszáj... alvás, felkelés... Az udvar szintén nem jó ötlet, ott mindig oda jön valaki cseverészni, köszönni, és máris kizökken az ember. Vagyok annyira " elit " ha megvan adva a lehetőségem, hogy ide elbújjak megragadjam. El is tűnik az egyik sorba, és nézegetem a könyvek gerincét lévő címeket. Tulajdonképpen bármi jól jöhet, ami segítene a párbajszakkörön. Elég jól állunk, lassan a durvább átkokra kéne rá koncentrálni, arról viszont tényleg csak itt a zárolt részlegen fogok találni bármit. HA találok. Az ujjaimat végig húzva a könyvek oldalán, olvasgatom őket, a megfelelő után kutatva, és egy kis porfelhőt hagyva magam után. Egy adag port be is szívok, ami következtében azonnal elkap egy tüsszögő roham. Majd meghallok valakit, amint elejt valamit valamelyik sorba, majd szipogást. Óvatosan megközelítem a hang forrását, majd egy hollóhátas lányt, magát Emmeline-t találom meg vörös szemekkel.
- Emmeline ? ... öhm.. jól vagy ? - mintha sírt volna, persze nem akarom letámadni. - Minden rendben ? - húzom el a számat, persze hogy nincs minden rendben, akkor nem kuporogna itt sírva. Hirtelen nem tudom, hogy oda menjek e hozzá, vagy inkább hagyjam magára. Ide oda ingázok, billegek... Alice barátnője, mi alig beszéltünk, nem tudom hogy pont velem akarja e megbeszélni a gondját. Mély levegőt veszek, majd oda megyek, és leülök vele szembe. Nem szólalok meg csak nézek rá, és várom hogy elküld, vagy elkezd mesélni.
  



Vissza az elejére Go down
Emmeline Vance
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Emmeline Vance

Származás : ❖ Félvér
Lojalitás : ❖ Jó
Családi állapot : ❖ Bonyolult
Lakhely : ❖ Godric's Hollow & Roxfort
Foglalkozás : ❖ Tanuló
Pálca : ❖ 10" Mahagóni, benne Főnixtoll
Keresem a... : öcsémet
Idézet : Lily and Emmeline Tumblr_n2kcs0JOR41qbkgm9o3_250

I’m still writing about you
and you haven’t read a word.


Karakterlap : „ Maybe she loved mysteries so much that she became one. ”
Karakterzene : ❖ Crazy In Love
❖ Do I Wanna Know?
Playby : ❖ Shailene Woodley
Kép : Lily and Emmeline Tumblr_my2jpeOgb61s9mp2po1_250

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeVas. 8 Nov. 2015 - 16:15



emmeline+lily

A tanórák közti szünetek egyikében összefutottam Rickkel. Egy szóval sem említettem a szokásos, visszatérő témánkat, ami minden alkalommal veszekedést generál köztünk, ennek ellenére ugyanolyan tartózkodó volt, és minden áron le akart rázni. Nem telt sok időbe, hogy észrevegyem, miért: több kék-zöld folt és seb csúfította el a bőrét. Néhány régebbi, néhány egészen friss. Mikor megkérdeztem tőle az okát, mondhatni nekem támadt, pár "barátja" pedig közelebb húzódott hozzánk, közölték, hogy jobb, ha megyek. Majd pár mardekáros kisfiú megmondja mit tegyek, nem? Azonnal elrángattam onnan az öcsémet (természetesen nem szó szerint), viszont hiába, ugyanis nem volt hajlandó beszélni velem a történtekről. Remélhetőleg nem kevertem ennél is nagyobb bajba - van egy olyan érzésem, hogy így sincs híján.
Több ötlet is eszembe jutott kezdve attól, hogy beszélek Dumbledorral az áthelyezését illetően, egészen addig, hogy egy háztársát csípem el és az saját módszerüket használva biztosítom be az épségét. Csakhogy egyik sem elég tartós megoldás, főleg, hogy őt kell elsőként figyelembe vennem. Épp ezért úgy döntöttem, először kiderítem, miről van szó pontosan.
Mivel többek közt Rita a legjobb választás információ szerzés szempontjából, felkerestem Caveliert, hogy beszéljen a fejével. Muszáj, hogy ténylegesen megbízhassak benne. A holnapi nap során még megfigyelek és átgondolom, kit kéne kifaggatnom, nehogy melléfogjak. És jelenleg... Jelenleg a könyvtár tiltott részlegében bujkálok, az első Százfűlé-főzetem elkészítésén munkálkodva, hogy személyesen is beférkőzhessek a bizalmi körükbe.
Persze, valószínűleg lenne megfelelőbb hely is egy zárt könyvtárszobánál, de itt nagyobb biztonságban érzem magam, bármilyen furcsán is hangzik. Mintha a klubhelyiségünkbe térnék vissza: minden egyes nap látogatást teszek, és általában órákat is képes vagyok itt eltölteni. Különben meg csupán egy bűbáj kell, hogy ne érződjön a bájital és a hozzávalói szaga, hogy mást ne említsek.
Eddig viszonylag könnyen sikerül az előállítása, viszont kénytelen vagyok tartani egy kis pihenőt, ugyanis sikeresen az üst felé hajolok, mikor felszáll egy nagy adag gőz - így egyenesen a képembe.
Ijedten hátrakapom a fejemet és az arcomhoz emelem a kezeimet, szerencsére idejében ahhoz, hogy ne okozzon számomra semmi gondot a forró levegő. A szemem így is könnybe lábad a visszafojtott tüsszentéstől, de én kibírom, nem csinálhatok zajt. Halk szipogások közepette törölgetem meg a szemeimet, szóval kis híján szívinfarktust kapok, mikor a látómezőm teljessé válik és egy alakot pillantok meg, közvetlenül előttem. Visszafojtott lélegzettel pillantok fel... Lilyre?
- Uh, de megijesztettél - török ki egy megkönnyebbült sóhajtás kíséretében. - Persze, minden rendben. Foglalj helyet nyugodtan, eltűntettem innen a port, mielőtt beköltöztem. Ugye, milyen otthonos? - Immár mosolyogva biccentek a föld felé, ami igen, valóban tiszta. Mégsem koszolhatom össze a taláromat.
- Mi szél hozott szerény hajlékomba? - kérdezem tovább mosolyogva.

thx for code G

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Emmeline Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Emmeline Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeVas. 8 Nov. 2015 - 20:19


lily & line


Miután leültem Line-el szembe, csak aggódó tekintettel nézek rá. Majd látom, hogy épp valamin ügyködik egy kis üstben... gőz száll fel valószínű, hogy akkor nem sírt csak ingerli a szemét. Elhúzom a számat, és az orromat, ugyanis iszonyatos illata van. Oda pillantok az egyik üveghez, majd meglátok egy-két növényt.
- Százfülé főzet?? - kérdezem megse hallva őt, és a kelleténél kicsit ingerültebben. Majd lehalkítom a hangomat. - Öhm.. ne haragudj de... még is miért van rá szükséged ? Ugye tudod, ha nem pontosan készíted el, akkor ez tartósan is rosszul elsülhet.. - dorgálom meg, és tudom, eléggé tudálékosan hangzott, de.. nem akarom hogy hülyeséget csináljon. Meglendítem a pálcámat, mire a füst eltűnik, majd mégegyszer és kicsit kellemesebb illat száll a levegőbe. Ha megérzik ezt a bűzt szólni fognak a könyvtárosnak , és azonnal lefog bukni.
- Szóval? - nézek rá kérdőn, meg akarom hallani az okát amiért egy RAVASZon is túlmutató bájitalt kotyvaszt. Még az is lehet, hogy segítek neki, ha az indok megfelelő lesz. Inkább még hogy elrontsa, és kitudja mi történik....
  



Vissza az elejére Go down
Emmeline Vance
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Emmeline Vance

Származás : ❖ Félvér
Lojalitás : ❖ Jó
Családi állapot : ❖ Bonyolult
Lakhely : ❖ Godric's Hollow & Roxfort
Foglalkozás : ❖ Tanuló
Pálca : ❖ 10" Mahagóni, benne Főnixtoll
Keresem a... : öcsémet
Idézet : Lily and Emmeline Tumblr_n2kcs0JOR41qbkgm9o3_250

I’m still writing about you
and you haven’t read a word.


Karakterlap : „ Maybe she loved mysteries so much that she became one. ”
Karakterzene : ❖ Crazy In Love
❖ Do I Wanna Know?
Playby : ❖ Shailene Woodley
Kép : Lily and Emmeline Tumblr_my2jpeOgb61s9mp2po1_250

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeKedd 10 Nov. 2015 - 20:33



emmeline+lily

Bár minden párbajszakkörön találkozunk és Alice kapcsán is sokszor beszédbe elegyedünk egymással, nem nevezném barátomnak Lilyt. Ez nem rossz indulat, mert félreértés ne essék kifejezetten kedvelem, sőt: tisztelem a tudásáért, a bátorságáért. Viszont sosem volt igazán közünk egymáshoz, mindössze annyi, hogy összetartunk, ha úgy hozza a helyzet. Alighanem ezúttal is emiatt lesz ideges, amint megpillantja a kipakolt hozzávalókat, de együtt érzek vele, ugyanis engem is sikerül felhúznia a számon kérő hangnemével. Mintha egy harmadikossal beszélne, mintha egyáltalán nem lennék vele tisztában, mit csinálok épp. Értékelem, hogy segíteni próbál a figyelmeztetésével, de ha ilyen okos észben tarthatná azt is, hogy nem az az ember vagyok, aki könnyedén tűri a kioktatást.
- Gondolod nekiállnék egy bájitalnak, ha nem lennék tisztában a következményeivel? - kérdezek vissza egészen lassan, vele ellentétben teljes nyugalommal, majd felpillantok rá. - Válaszokat szeretnél? Foglalj helyet - paskolom meg magam mellett a földet -, és elmagyarázom, miért fontos.
Amennyiben azt akarja, hogy teljesítsem a feltételeit, először neki kell megtennie, amit kértem. Máshogyan nem fog működni, ugyanis nem vagyok hajlandó felállni, amíg el nem készültem a főzettel, így meg nem lehet normálisan beszélgetni. Üljön le, nyugodjon meg, aztán jöhet a többi. Egyébként sem rajongok az ötletért, hogy bárkivel is megosszam a terveimet, kiváltképp az okát. Ha már erőt veszek magamon, legalább ne úgy tornyosuljon fölém, mint Frics a rosszcsont elsősökre.
Amíg letelepszik, tovább folytatom a bájitalt. Minden pontot igyekszek a lehető legprecízebben és -pontosabban elvégezni, épp ezért rá se nézek, miközben beszélni kezdek, nehogy elvétsek valamit. Tudom, nem túl udvarias, de ezúttal kénytelen leszek mást helyezni előtérbe, ha nem akarok végzetes hibát elkövetni.
- Tudtommal nekünk eddig nem volt kémünk, hát, most már van. Tudom mit akarsz mondani, de nem kell aggódnod, óvatos leszek. Mindent alaposan átgondoltam, és legfeljebb magamat sodorhatom ezzel bajba, vagy veszélybe. - Rándítok egyet a vállamon, mintha nem számítana. Mivel a testvéremről, a családomról van szó, lényegében így is van. Bármit megtennék értük.
- Ebből következően amit csinálok az én ügyem, nem tartozok elszámolással, akár fel is dobhatsz a könyvtárosnak. Ellenben ha megtartod a titkomat, megosztom veled - veletek, amit megtudok. Nos?

thx for code G

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Emmeline Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Emmeline Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeCsüt. 12 Nov. 2015 - 10:58


lily & line


Őszintén szólva, soha nem készítettem százfülé főzetet, viszont sokat tanulmányoztam a könyvekből, illetve beszélgettünk róla bájital szakkörön. Mivel főleg az iskolában tiltottnak számít, nem nagyon tudtuk letesztelni belőle tanulmányainkat. Eléggé veszélyes: azért mert, ha valaki rosszul főzi meg maradandó károkat okoz az emberben, ha rossz hajszálat, vagy véletlen állatét használják elfog torzulni, és nem kevés, és rövid folyamat kell a vissza állítására, főleg mert így le is bukik az ember. Ha pedig sikerül is veszélyes, hisz másnak az alakját lehet vele felvenni, és hát vannak emberek akik ezzel eléggé vissza tudnak élni. Nem hinném, hogy ez miatt kéne félnem, amiért Line elkészíti a főzetet. Inkább attól félek, ha valami kis dolgot is elront , vele lesz valami gond. Így kicsit össze is húzom a szemöldököm, mikor letorkol. Annyi mindent tudnék vissza vágni erre.... hogy ez még nekem is aki kitűnő bájitalból, és aki tanulmányozta is veszélyes lehet... de hát az önfejűekkel lehetne örökké is vitatkozni. Ezt James mellett egyre jobban kitanulom... jobb hallgatni.
- Azért ha gondolod megnézném, nem a képességeidben kételkedem. Csak még ... nem láttam elkészíteni.   - mondom már kicsit kedvesebben, és barátiabban. Majd leülök mellé, és a főzet közelébe, hiába viszem el a szagot, és a gőzt, még mindig lehet érezni a orrfacsaró bukéját. Elvileg ilyennek kell lennie, szóval még jól halad a főzet. Oda is pillantok, nem tudom hol tart.. hogy eddig miket tett bele. Majd rákérdezek, miután megtudom mit is tervez vele igazán. Meglepődve nézek rá, erre nem számítottam.
- Kém? Te kémkedni akarsz ? Hol a mardekárosoknál ? - ezzel teljesen meglep, nem nagyon néztem volna ki ilyet Line-ből, biztos nagyobb a baj mint gondoltam. Ezek szerint az egésznek köze van a halálfalókhoz is, és akkor köze van voldemorthoz. Azonnal felveszem a harci arckifejezésem, és kihúzom magam. A többit már megse hallom , amilyen szavakat vág hozzám, és amilyen stílusban. Most félre kell ezt tennem, és a komolyabb dolgokkal foglalkozni. - Na jó miről van szó? Miben tudok segíteni ? - már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi váltotta ezt ki Line-ből, ilyeneket egy griffendélesből néznél ki, főleg mert eléggé bátor dologra vall. - Mi történt ?
  



Vissza az elejére Go down
Emmeline Vance
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Emmeline Vance

Származás : ❖ Félvér
Lojalitás : ❖ Jó
Családi állapot : ❖ Bonyolult
Lakhely : ❖ Godric's Hollow & Roxfort
Foglalkozás : ❖ Tanuló
Pálca : ❖ 10" Mahagóni, benne Főnixtoll
Keresem a... : öcsémet
Idézet : Lily and Emmeline Tumblr_n2kcs0JOR41qbkgm9o3_250

I’m still writing about you
and you haven’t read a word.


Karakterlap : „ Maybe she loved mysteries so much that she became one. ”
Karakterzene : ❖ Crazy In Love
❖ Do I Wanna Know?
Playby : ❖ Shailene Woodley
Kép : Lily and Emmeline Tumblr_my2jpeOgb61s9mp2po1_250

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeSzomb. 21 Nov. 2015 - 11:22



emmeline+lily

Amilyen könnyen képes vagyok megőrizni a nyugalmamat máskor, most olyan könnyen húzom fel magam Lily tudálékosságán. Persze, én is ugyanúgy hajlamos vagyok erre, na meg a házamnak köszönhetően különben is régóta hozzászoktam, megtanultam elengedni a fülem mellett, vagy épp úgy visszavágni, hogy ne sértsek meg senkit. Ezúttal viszont nem sikerül, én magam is hamar rájövök, hogy nem fogalmaztam túl finoman. Illetve de, épp csak a hangsúlyom árult el többet, mint kellett volna. Komolyan figyelnem kell rá, hogy ne engedjek utat az indulataimnak, ha nem akarok kifordulni önmagamból. Megőrjít ez a helyzet.
- Nyugodtan - válaszolom megenyhülve, halvány mosollyal az arcomon. Lényegében nem mondtam bántót, ezért nem kérek bocsánatot, az arckifejezésem ellenben magáért beszél.
Folytatom a főzetet, közben vizsgálgatva, minden rendben van -e: eddig nem is látok semmi gyanúsat. Ha továbbra is pontosan követek minden utasítást, később se lehet vele gond. Talán még sem olyan nehéz ez az egész, mint amilyennek tűnik - vagy csak a kezdeti siker bátorított fel annyira, hogy lemondjak az aggodalmaimról? Ritkán cselekszem merészen, és általában a szabályszegéseket is igyekszem elkerülni, így jelenleg egészen feldob a kettő kombinációja. Ha végül elrontanám, hát még mindig sokkal inkább megéri. Nem bírom a tétlenséget.
- Mégsem kémkedhetnek csak ők - válaszolom ugyanolyan könnyedén, majd mikor rátér az okra, elkomolyodva sütöm le a szemeimet. Nem szívesen beszélek erről, de így legalább megérti, miért ennyire fontos ez az egész.
- Félek, hogy az öcsém is beállt közéjük, vagy legalábbis idő kérdése. Ráadásul nem csak arról van szó, hogy ha ez így marad, olyan dolgokat tehet a későbbiekben, amik egyáltalán nem rá vallanak, és nem az ő akaratát tükrözik. Nem is csak arról, hogy elveszítem, hanem hogy veszélyben van. - Veszek egy nagy levegőt, mielőtt folytatnám. Szinte fizikai nehézségeket jelent, mind a téma miatt, mind a személyiségemnek köszönhetően. Elvégre nem szokásom megosztani másokkal a magánügyeimet, főleg, ha a családomról van szó. - Muszáj, hogy legalább tudjam, mi történik a háttérben.

thx for code G

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Emmeline Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Emmeline Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeKedd 24 Nov. 2015 - 17:33


lily & line


Egyszer a kíváncsi természetem fog a sírba vinni, ezzel tisztában vagyok, és azzal is hogy mindenbe beleütöm az orrom. Hát nem tehetek róla, én ilyen vagyok, így kell szeretni. De legalább észre veszem magamon a hibáimat. Azt nem mondom, hogy tenni teszek e valamit érte, mert nem. Emmelinet nem ismerem annyira, és mivel tilosban jár amúgy is marhára bosszanthatom a jelenlétemmel, és abba hogy beleütöm az orromat a dolgába. Viszont a kíváncsiságom nagyobb annál, hogy megadjam magam, így leülök mellé. Kíváncsian belefigyelek a főzetbe, főleg mert még nem láttam elkészíteni ilyet, másrészt hogy el ne rontsa, mert veszélyes lehet.
- Szóval hallgatlak. - mondom végül, megadva magamat. Miközben figyelem őt, és a főzetet kicsit elgondolkodom. Majd miután végig hallgatom, mély levegőt veszek.
- Értelek. - mondom végül. Szóval az öccsét akarja megvédeni, ne kerüljön a mardekárosok befolyása alá. - Szólj miben segíthetek. Van kulcsom a bájitaltan szertárhoz... egyik előnye hogy Lumpsluck kedvence vagyok... - sose voltam nagyképű, de most ez valóban előnyömre szolgál. - És persze mint prefektus is tudok segíteni. - ajkamba harapok. - Hozzám közelállóval is ez a helyzet, de úgy tűnik őt már ... besorozták. - Igen már Piton szinte egyértelmű, hogy Luciusék befolyása alá került. És mindent megteszek hogy ezt több emberrel ne tegyék meg.
  



Vissza az elejére Go down
Emmeline Vance
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Emmeline Vance

Származás : ❖ Félvér
Lojalitás : ❖ Jó
Családi állapot : ❖ Bonyolult
Lakhely : ❖ Godric's Hollow & Roxfort
Foglalkozás : ❖ Tanuló
Pálca : ❖ 10" Mahagóni, benne Főnixtoll
Keresem a... : öcsémet
Idézet : Lily and Emmeline Tumblr_n2kcs0JOR41qbkgm9o3_250

I’m still writing about you
and you haven’t read a word.


Karakterlap : „ Maybe she loved mysteries so much that she became one. ”
Karakterzene : ❖ Crazy In Love
❖ Do I Wanna Know?
Playby : ❖ Shailene Woodley
Kép : Lily and Emmeline Tumblr_my2jpeOgb61s9mp2po1_250

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeHétf. 7 Dec. 2015 - 16:07



emmeline+lily

Eddig nem volt köztünk feszültség, sőt, tulajdonképpen semmi, ez alkalommal viszont úgy tűnik bepótoljuk a hiányosságokat. Először mondhatni lerohan, én pedig (tőlem szokatlanul) kissé idegesen reagálom le, bár ezúttal is sikerül elfojtanom a hirtelen támadt düht. Ironikus módon mégis ő az, akivel megosztom a történteket, holott nem szokásom magyarázkodni. Egyszerűen csak szeretném elkerülni, hogy harag legyen köztünk, ugyanis ez az utolsó, amire jelenleg szükségem van. Nem vagyok hozzászokva ennyi idegeskedéshez - talán megérti, hogy ez nem az a helyzet, mikor képes vagyok kontrollálni magamat, vagy figyelembe venni a szabályokat. Biztosan ő is volt már így.
- Köszönöm - mosolygok rá hálásan.
Remélem sejti, hogy fontos információt osztottam meg vele, még inkább, hogy nem szól róla senkinek. Pláne nem Ice-nak. Biztosan rosszul esne neki, ha megtudná, hogy épp előle hallgatom el a problémáimat, viszont komolyan nem szeretném leterhelni. Van elég baja enélkül is. Én elbírok ezzel az egésszel, ő azonban túl sokszor volt már egyedül: szüksége van rám, és ha tisztában lenne vele, hogy mi folyik az életemben, azonnal az én segítségemre sietne.
- Severusra gondolsz? - kérdezem kíváncsian, hisz nem tudok róla, hogy lenne rajta kívül mardekáros barátja (vagy volt barátja), Snape pedig állandóan Malfoyék társaságában sündörög. - Úgy hallottam, már nem olyan jó a viszonyotok. Emiatt? ... Nem is látsz rá esélyt, hogy észhez térítsd?
Közben megteszem az utolsó lépéseket is a főzet elkészítésében, és félve pillantok le az üstre. Úgy tűnik, minden rendben van, de hogy ez csak a látszat, vagy valóban nem vétettem hibát, mindjárt más kérdés.
- Nos, Bájitaltan szakértő? Mit gondolsz? - szólítom meg széles mosollyal az arcomon. Immár szemernyi él sincs a hangomban, sőt, mondhatni megkönnyebbült vagyok. Nehéz bevallani, de jólesett elmondani valakinek a félelmeimet.

thx for code G

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Emmeline Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Emmeline Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeSzer. 9 Dec. 2015 - 18:46


lily & line


Már az első perctől láttam rajta, hogy nem poénból bújt el ide, és készíti ezt a veszélyes bájitalt. Én pedig vagyok annyira kotnyeles, és kíváncsi, hogy természetesen beleüssem az orromat. Miután letelepedtem mellé, és mind a ketten viszonylag lenyugodtunk, elmondja miért is csinálja ezt. Bennem is azonnal felgyullad a harci szellem. Természetesen azonnal felajánlom a segítségem, majd rákérdez Severusra. Azonnal mély levegőt veszek, majd felsóhajtok.
- Igen rá gondolok. Sárvérűnek nevezett tavaly, én pedig úgy döntöttem elég volt. - halványan elmosolyodom. - De igen ez is annak köszönhető, hogy túl sok időt tölt mardekáros vérimádatú barátjaival. Megváltozott, és a vak utálata is Jamesék iránt szintén közrejátszott. Egyszerűen fanatikus lett... - kicsit depressziós hangulatom is lesz a témára. Hiányzik Severus, de egyszerűen nem hiszem, hogy megtudom bocsájtani neki. Ha úgy tetszik ellenem fordult. Hiába próbált bocsánatot kérni, úgy érzem mi külön utakon járunk. - Szóval eléggé a befolyásuk alatt áll. Tényleg komolyan gondolom, mikor azt mondom hogy segítek bármi is kell. Nem akarom, hogy több emberrel, gyerekkel ez előforduljon. - rá mosolygok, eléggé harcias lettem ebben az évben azt meg kell hagyni. Majd megnézem a bájitalt, mivel a százfülé főzettel még nem dolgoztam a tankönyvet is magam elé húzom, és figyelmesen elolvasom. Aztán megnézem az állagát, és a színét.
- Eddig teljesen jó. Komolyan, a griffendélben lenne a helyed... ezt megmerni meginni... - vigyorodom el. - És mi a terved? Ugye van terved és nem vakon akarsz beleugrani... ? - kérdezem félve, nem akarom hogy kioktatásnak vegyek, vagy támadásnak. Csupán kérdés volt, és ha nincs terve segítek.
  



Vissza az elejére Go down
Emmeline Vance
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Emmeline Vance

Származás : ❖ Félvér
Lojalitás : ❖ Jó
Családi állapot : ❖ Bonyolult
Lakhely : ❖ Godric's Hollow & Roxfort
Foglalkozás : ❖ Tanuló
Pálca : ❖ 10" Mahagóni, benne Főnixtoll
Keresem a... : öcsémet
Idézet : Lily and Emmeline Tumblr_n2kcs0JOR41qbkgm9o3_250

I’m still writing about you
and you haven’t read a word.


Karakterlap : „ Maybe she loved mysteries so much that she became one. ”
Karakterzene : ❖ Crazy In Love
❖ Do I Wanna Know?
Playby : ❖ Shailene Woodley
Kép : Lily and Emmeline Tumblr_my2jpeOgb61s9mp2po1_250

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeCsüt. 17 Dec. 2015 - 9:36



emmeline+lily

Egészen eddig csak pletykákat hallottam arról, miként végződött a barátságuk, azonban a valóság is épp elég borzalmasan hangzik. Persze, aranyvérűként nem érezhetem át teljesen, de ha csak belegondolok, hogy a legjobb haverom személyisége akkora irányt vált, hogy szinte megvetően viselkedik velem...
A folytatásra végképp összeszorul a szívem, ugyanis - mondanom sem kell - azonnal Rich jut eszembe. Ha nem cselekszem, hamarosan ő is erre a sorsra jut.
- Sajnálom - felelem őszinte együttérzéssel. - A helyében én is biztosan utálnám. Elveszi tőle az egyetlen barátját, holott tipikusan az a srác, aki a griffendél felét... na jó, inkább negyedét bármikor megkaphatná, hogy a többi házról ne beszéljünk. Mindketten kiemelkedőek valamiben, viszont Jamest folyamatosan ajnározzák a kvidics meccsek miatt, Severus pedig csak főzögeti a bájitalait, és nem kap érte semmit. És ez még nem minden. Ha valaki, te tudod az okait - pillantok rá, majd egy rövid szünet után folytatom. - Evidens, hogy ezek után a saját házában keresett szövetségeseket, hogy ne legyen egyedül. Más kérdés, hogy átvette a szemléletmódjukat.
Biztosan látnak benne valamit, ha befogadták a köreikbe, elvégre nem illik túlzottan a közéjük. Félvér, hátrányos helyzetű, társaság kerülő, és így tovább.
- Szerintem képes lennél észhez téríteni, hisz olyan régóta voltatok barátok. Csak a kellő módszert kell megtalálnod.
Ahogy nekem is. Minden esetre én is szívesen segítek neki, ha módomban áll, bár nem látok erre sok esélyt. Ahogy elnéztem Severust, egyedül Lily az, aki ténylegesen hathat rá és visszacsalogathatja azoktól.
Szomorúan figyelem tovább, szinte el is felejtkezve a bájitalról. Úgy tűnik, teljesen elment a kedve a témának köszönhetően, én pedig bánom, hogy egyáltalán felhoztam.
Óvatosan a karjára teszem a kezemet és a szemébe nézek.
- Ha mindketten tesztek érte, száz százalék, hogy helyrehozhatjátok ezt az egészet - mosolygok rá biztatóan. - És szólj, ha bármiben a segítségedre lehetek. Akár csak annyiban, hogy lefoglaljam Jamest, mikor vele beszélsz, nehogy féltékenységi rohamot kapjon - nevetek fel halkan. Ezután próbálom inkább másfelé terelni a figyelmét, némiképp talán sikerrel is járok.
A griffendélés megjegyzésén én is elvigyorodom, ezúttal már az sem zavar, hogy meggondolatlannak feltételez. Végül is eddig nem beszéltünk túl sokat, és nincs az arcomra írva, milyen vagyok. Úgy látszik kellett egy kis feszültséglevezetés ahhoz, hogy visszatérjen a megszokott türelmem.
- Egy olyan mardekáros haját dobtam bele, akiről nagyjából tudom, hogy viselkedik és gyakran van a testvérem közelébe. Innentől kezdve már nem nehéz: egyszerűen csak kivonom a forgalomból, és kezdődhet a játék. Egyedül alkalmat kell rá találnom.

thx for code G

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Emmeline Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Emmeline Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeVas. 20 Dec. 2015 - 11:54


lily & line


Nem nagyon szoktam beszélni Severusról... Őszintén kivel? Senki nem kedveli a baráti köreimből, eléggé sokszor meg is kaptam főleg Marlene-től, hogy mi a bánatos szúrcsókért barátkozom azzal a lúzerrel. Akkoriban még Marl-al is voltak miatta veszekedéseink, de egy idő után ő fel is hagyott vele. Rájött, hogy engem nem tud eltántorítani tőle, és ő nem fog miatta összeveszni velem. Hát helyesen tette, és látszik Ő is maradt meg nekem. Így magamat is meglepem, hogy Line-nek hogy kiöntöm a szívem Severus miatt, már nagyon kiakart jönni.
- Ne feled, hogy Severus is a kviddics csapat tagja, és tisztában vagyok vele, hogy már abból is csak ellenségnek látja. De ha tudnád. Már szinte fanatikus volt. Órákon fél szemmel figyelte őket, és próbálta minden szavukat meghallani, hogy hátha valami új csínyen törik a fejüket, és letudja őket buktatni. Borzasztó volt állandóan ezt hallgatni. - itt felsóhajtok kicsit egy szusszra jött ki minden belőlem. Majd kicsit megnyugszom és folytatom tovább. - Hidd el Lucius volt a legnagyobb hatással rá, és ő még csak nem is titkolja, hogy a Nagyúrnak dolgozik. - arra hogy képes lennék észhez téríteni, csak szenvedős nevetést adok ki magamból. - És ha igen? Megérné ? Hidd el már dacból se, főleg hogy Jamesel randizok. Szerinted ? - el se merem képzelni azt a beszélgetést, és találkozást, amiben szóba jön, hogy én összejöttem a halálos ellenségével. Van egy érzésem, hogy ennek a barátságnak örökre vége szakadt. A többire, és a felajánlására csak elmosolyodom. De én nem tudom, nem akarok több zűrzavart az életembe, és úgy érzem Severusszal való próbálkozásom, hogy újra barátok legyünk, az igenis az lesz.
- Köszönöm nagyon kedves tőled. De most végre úgy érzem a magánéletem rendben van, és kezdek... megpihenni. Tudom ez hülyén hangzik... - sóhajtok, mert ezt nem tudom értelmesebben elmagyarázni, de csak meg tudja érteni mire gondolok.
Majd vissza térünk a főzetre, aztán elmondja, hogy már beletette a hajat.
- Juj Line, azt utoljára kellett volna. Mikor már kész az ital és nem forr, mielőtt megiszod. - itt mély levegőt veszek, és az agytekervényeim elkezdenek iszonyatosan járni. - Fuh erről majd megkérdezem Lumpsluck-ot ha szerencséd van, akkor elfőtte, és semmi hatással nem lesz a bájitalra. - majd ismét az üst fölé hajolok - Pedig jó színe és állaga van, lehet nem lett baja, de van még tincsed tőle? - kérdezem aggódva, remélem nem dől igába a terve.
  



Vissza az elejére Go down
Emmeline Vance
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Emmeline Vance

Származás : ❖ Félvér
Lojalitás : ❖ Jó
Családi állapot : ❖ Bonyolult
Lakhely : ❖ Godric's Hollow & Roxfort
Foglalkozás : ❖ Tanuló
Pálca : ❖ 10" Mahagóni, benne Főnixtoll
Keresem a... : öcsémet
Idézet : Lily and Emmeline Tumblr_n2kcs0JOR41qbkgm9o3_250

I’m still writing about you
and you haven’t read a word.


Karakterlap : „ Maybe she loved mysteries so much that she became one. ”
Karakterzene : ❖ Crazy In Love
❖ Do I Wanna Know?
Playby : ❖ Shailene Woodley
Kép : Lily and Emmeline Tumblr_my2jpeOgb61s9mp2po1_250

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeCsüt. 24 Dec. 2015 - 14:43



emmeline+lily

Amit Lily mesél, máris szinte betegesnek tűnik, főleg ha belegondolok, hogy ez valószínűleg nem minden. Snape mindig is más volt, mint a többiek, de sosem feltételeztem volna róla hasonlót. Ami a kvidicset illeti, kis híján el is felejtkeztem róla, hisz akkor is teljesen normálisnak tűnt, míg Lucius nemegyszer közel állt ahhoz, hogy lelökjön a seprűmről.
- Dacból se? Dacból megpróbálhatja elérni, hogy azért is foglalkozz vele. Az ilyen tulajdonságok kettős eredményt okozhatnak, ami azt jelenti, hogy csak tudnod kell kijátszani. Ha olyan régóta ismered, egyszerű a befolyásolása is: még azt is elérheted, hogy ő kezdeményezze a békülést.
Persze, tisztában vagyok vele hogy nem az a manipulátor típus, gondolom kelletlenül folyamodna hasonló eszközökhöz, viszont ha valóban fontos neki, minden módszert végig kell járnia.
- Persze, ettől függetlenül Jamesékről úgysem szállna le, és ahogy Pottert ismerem, rá is tenne még egy lapáttal. - Pár pillanatra eltűnődök, rákérdezzek vagy hagyjam annyiban, de mivel a Severus téma is elég bizalmas, nem túl elrugaszkodott a randizás felől is érdeklődni. - Szóval nem csak pletyka, hogy ti ketten... - vigyorodok el. - Épp ideje volt, szerintem már mindenki számított erre, csak ti nem.
Nem akarok tolakodónak tűnni, úgyhogy nem kezdem el faggatni. Elvégre ha szeretne, úgyis fog mesélni róla. A szerelmesek többnyire képtelenek hallgatni arról a bizonyos személyről - ezt már tapasztalatból tudom, hisz nekem is nehezemre esik eltitkolni. Sok időbe telt, mire hozzászoktam, hogy Gideon tabu.
- Egyáltalán nem hangzik hülyén - válaszolom megértő mosollyal az arcomon. - Örülök neki, megérdemelted, hogy végre helyre kerüljenek a dolgok.
Csak remélni tudom, hogy hamarosan én is elmondhatom magamról ugyanezt.
Mikor kimondtam nem is tudatosult bennem azonnal, hogy elrontottam a bájitalt, csak Lily ébreszt rá, hogy a sorrendnek annyi. Annyira belefeledkeztem a beszélgetésbe és a gondolataimba, hogy elveszítettem a figyelmemet. Hatalmas szerencsém van, ha nem hibáztam többet. Nem volt túlságosan nehéz beszerezni a hozzávalókat, de könnyűnek se mondanám, szóval el bírtam volna viselni, ha ráérek a következő adagért rohangálni.
- Persze, van.
Gondterhelten felsóhajtok és beletúrok a hajamba, úgy figyelve a bájitalt, mintha bármelyik percben felrobbanhatna.
- Szerinted mi legyen, folytassam?

thx for code G

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Emmeline Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Emmeline Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeSzomb. 26 Dec. 2015 - 23:16


lily & line


Severus nem egyszerű esett, de sosem érdekelt. Szerettem vele lenni, kiskoromba is érdekesnek találtam, főleg mert ő volt az első aki nem nevezett szörnyszülöttnek. Sőt, elmondta, hogy kivételes ember vagyok, bár elsőnek leboszorkányozott, és megsértődtem, de az más. A lényeg, hogy ő ébresztett rá, hogy ki vagyok, és nagyon jó barátom lett. Mikor elkezdtük az iskolát, azt hittem mindenki olyan különc mint ő, de gyorsan rájöttem, hogy még a varázslók között is elég furcsa a barátom.
- Hidd el Severus a világ legmakacsabb embere, és cseppet sem túlzok mikor ezt mondom. Megvannak a maga elvei, csak néha rajtam tett kivételt. Például, nem szereti a sárvérűeket, azért is sértett meg hirtelen azzal a szóval. De engem még is valamiért elviselt. - egyszerűen megvonom a vállam. - Tudod, én már nem tervezek, lesz ami lesz. Ha a sors azt akarja, hogy még barátok legyünk, úgy is történni fog valami. - szüleim halála óta valóban így gondolom. Sok mindenben hittem, és sok mindent megterveztem az életembe, de ezt az egyet nem. Egy olyan dolognak kell történnie az ember életében, mikor minden terve felborul. Nekem felborult. Azt se tudom, hogy hova fogok menni nyáron, tudom hogy tovább tanulok aurornak de attól még lennem kell valahol... Megrázom a fejem, meg ezen nem most fogok elgondolkodni.
Jameses részre ismét csak megrázom a fejem. - Na igen az sosem fog változni, ősellenségének tekinti. És hát ez... gond lenne. Tekintve a mostani dolgokat. - érdekes eddig mindig felidegesített, mikor valaki felhozta ezt a témát, és megkérdezte. De most, ahogy Line megkérdezi, csak vigyor ül ki az arcomra. - Igen igaz, megpróbáljuk együtt. De mint mondtam nem tervezek, lesz ami lesz. Még ... bele kell jönnünk, eléggé fura a helyzet. - aztán csak zavarba jövök. Az egy dolog, hogy a griffendélnél észrevették, hogy csípkelődjük egymást, de hogy más házakban is észlelhető volt, már kissé zavarba hozó. - Azt ne mond, hogy még te is észre vetted... Főleg mert valóban nem kedveltem nagyon sokáig, még csak nem is az elnyomásról volt szó. Egyszerűen idegesített. - ez tényleg így van, az egy dolog hogy kezd mostanában benőni a fejem lágya, de az elején valóban ki nem állhattam. Fura, hogy az élet miket hoz, és hogy alakulnak a dolgok.
- Köszönöm, remélem nálad is minden rendben lesz, tényleg próbálok segíteni, ahogy tudok. - elmosolyodom, majd észre veszem a hibát, amit vétett a főzettel. Tényleg menthetőnek látom a dolgot, de azért mindenképp meg fogom kérdezni Lumpslucktól finomat.
- Folytasd, mert fontos dologra kell. Annyit kérek, hogy... add kölcsön a könyvet holnapig. Valahogy rá kell kérdeznem Lumpsluckra és kell hozzá, ok, amiért megkérdezem. Látnia kell hogy tanulmányozom. - elhúzom a számat, de tudnia kell, hogy megbízhat bennem.
  



Vissza az elejére Go down
Emmeline Vance
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Emmeline Vance

Származás : ❖ Félvér
Lojalitás : ❖ Jó
Családi állapot : ❖ Bonyolult
Lakhely : ❖ Godric's Hollow & Roxfort
Foglalkozás : ❖ Tanuló
Pálca : ❖ 10" Mahagóni, benne Főnixtoll
Keresem a... : öcsémet
Idézet : Lily and Emmeline Tumblr_n2kcs0JOR41qbkgm9o3_250

I’m still writing about you
and you haven’t read a word.


Karakterlap : „ Maybe she loved mysteries so much that she became one. ”
Karakterzene : ❖ Crazy In Love
❖ Do I Wanna Know?
Playby : ❖ Shailene Woodley
Kép : Lily and Emmeline Tumblr_my2jpeOgb61s9mp2po1_250

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeSzomb. 16 Jan. 2016 - 15:26



emmeline+lily

Szinte bűntudatosan pillantok Lilyre, mikor rátér arra, hogy Piton megveti a mugli születésűeket. Elvégre még a hozzám hasonló félvérek is sokszor ugyanígy állnak azokhoz, akik nem varázslócsaládból származnak: nem túlzok, ha azt mondom, helyettük is elszégyellem magam egy pillanatra. Sosem értettem egyet az ehhez hasonló nézetekkel, viszont régebben fel sem merült bennem, hogy megvédjem őket, holott számtalan beszélgetés tanúja voltam. Túlságosan lefoglalt a saját világom, ahogy minden kamaszt. Márpedig úgy alakult, hogy sosem volt mugli születésű barátom, így még ennyire sem válhatott személyessé a gondom.
Most, végigpörgetve Lily álláspontját, hogy a legjobb barátja pont a származása miatt ítélje el, ami ellen semmit sem tehet... Szörnyű ez az egész.
- Értem - válaszolom halkan, megértően. Bár azt hiszem lezártnak tekinthetem a témát, ezzel kapcsolatosan felmerül bennem egy újabb kérdés, ami annál is több választ követel. Ő és James. Az, hogy nem rajongok a pletykákért korántsem jelenti azt, hogy nem is hallok róluk. A kíváncsiságom pedig nem hagyja, hogy elmulasszam a tökéletes lehetőséget az enyhítésére.
- Hogy érted, hogy fura? - vonom fel a szemöldökömet meglepetten. - Hát, nem is tudom, Evans. Ha idegesített, már is ott van az a feszültség, ami egészen máshogy is... megnyilvánulhat - tűnődöm ravasz mosollyal az arcomon. Vajon mennyire jön zavarba az okfejtésemtől? Nagyon, vagy nagyon-nagyon? - Nem emlékszem mikor tűnt fel, hogy mennyire gyanúsak vagytok. Ha korábban, talán egyszerűen csak beleláttam valami ehhez hasonlót. Hacsak nem volt tényleg ott. - Továbbra is mindentudó vigyorral pillantok rá, miközben felvázolom a lehetőségeket. Még az is lehet, hogy James régebb óta oda van érte, és ez szúrt figyelmet.
- Én is - válaszolom halványodó mosollyal. - És köszi.
Bár ezt nem árulom el, igazán sokat jelent, hogy számíthatok rá. Úgy érzem jelenleg senki másra nem támaszkodhatok - mármint annyira se, amennyire én egyáltalán képes vagyok elfogadni a segítséget. Az is zavar, hogy nem tudom egyedül megcsinálni a bájitalt, pedig épp az lenne a különös, ha elsőre sikerülne. Alapjában véve is nehéz, hát még úgy, hogy ennyire szétszórt vagyok.
- Biztosan nem okoz gondot?

thx for code G

Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Emmeline Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Emmeline Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitimeCsüt. 21 Jan. 2016 - 10:45


lily & line


Még soha senkivel nem beszéltem Pitonról ennyire nyíltan, és őszintén. Sőt, mióta összevesztünk megkaptam egy két megjegyzést arra, hogy végre megjött az eszem és jól tettem. Ennyi volt. Mivel többre senki nem volt kíváncsi, így nem is meséltem az egészről többet. Ez van, mindenki ennyire örült, hogy megszakítottam a kapcsolat a legjobb barátommal. Mióta nem vagyunk " együtt " , és külső szemlélőként nézem őt, valóban ijesztőnek és furának tűnik. De én tudom valójában milyen, ezért mindig kétes érzések kavarognak bennem. Nem éppen kellemes dolog.
Emmeline se tud többet hozzáfűzni, amiért nem okolhatom, és kicsit örülök neki, hogy lezárjuk a témát. Amit kiakartam adni magamból, azt kiadtam. Aztán újra hálás témára fordul át a beszélgetésünk, az pedig James. Annyira érdekel mindenkit ez a téma, már lassan gondolkodom rajta, beszélek Ritával adja ki a következő napi újságba...
- Azért fura, mert évekig utáltam, és szúrtuk egymást. Most pedig együtt vagyunk, és úgy érzem minden időmet vele akarom tölteni. Egy két lábon járó ellentmondás vagyok. Meg nem is tudom, olyan mintha James is kicsit... visszakoznak az egésztől. Egyszerűen úgy érzem, mintha nem adnánk át magunkat 100%osan a kapcsolatnak, vagy nemtudom. - Őszintén még sosem volt komoly kapcsolatom, így nehéz beazonosítanom, hogy milyennek kéne lennünk, de úgy érzem, hogy még megvan az a egy-két lépés távolság, még ha majdnem mindig együtt is vagyunk. Mintha nem mernénk elengedni magunkat, mert félnénk a másiktól. Nehéz ezt megfogalmazni. Az, hogy még Emmeline is észre vette a közöttünk lévő valamit meglep. Kicsit kezdem már kínosnak érezni, hogy ameddig én utálkoztam, mindenki tisztában volt azzal, hogy a vonzalmamat leplezem vele. Olyan mintha mindenki jobban ismerne nálam.
- Öhm értem, na igen elvileg a gyűlölet és a szeretet van a legközelebb egymáshoz hiába egymás ellentettje. Én inkább dühös voltam rá, nem is utáltam. Ott egy nagy tehetség, aki elpazarolja hülyeségekre. - erre is csak nem rég jöttem rá. Kezd benőni a fejemlágya úgy érzem. A főzettel meg útközben kiderült, hogy akadt egy kis gond, de úgy hiszem hogy helyre hozható. Legalábbis én megpróbálom ezt kideríteni, hisz nem csínytevésre vagy egyéb fejetlen dologra kell, hanem a testvérét akarja megvédeni, ebben pedig természetesen segítek.
- Dehogy, holnap első dolgom ez lesz. - mosolyodom el barátságosan, tényleg szívesen segítek, és remélem tudok is.
 



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lily and Emmeline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Emmeline   Lily and Emmeline Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily and Emmeline
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alice & Emmeline
» Emmeline keresi
» Emmeline Vance
» Emmeline & Mark
» Emmeline & Gideon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: 4. emelet-
Ugrás: