Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Narcissa Black 04_www.kepfeltoltes.hu_
Narcissa Black 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Narcissa Black Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Narcissa Black Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Narcissa Black Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Narcissa Black Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Narcissa Black Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Narcissa Black Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Narcissa Black Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Narcissa Black Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Narcissa Black Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Narcissa Black Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Narcissa Black Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Narcissa Black Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Narcissa Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Narcissa Black
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Narcissa Black

Származás : ϑ Aranyvér
Lojalitás : ϑ Semleges, de kényszer hatására Voldemort
Családi állapot : ϑ Menyasszony
Lakhely : ϑ Black kúria
Foglalkozás : ϑ Prefektus
Pálca : ϑ 10 hüvelykes, rózsafa, egyszarvúszőr maggal
Idézet : ϑ Minden, amim van, és minden, ami vagyok, a tiéd
Narcissa Black Lucius-and-Cissy_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterlap : ϑ A Black kúria egyik gyöngyszeme, avagy a leendő-beli Mrs. Malfoy
Karakterzene : ϑ Black swan
Playby : ϑ Amber Heard
Kép : ϑ

Narcissa Black Empty
TémanyitásTárgy: Narcissa Black   Narcissa Black Icon_minitimeHétf. 4 Aug. 2014 - 13:29


Narcissa Black
Becenévről ne is álmodj
Kor: 17   Ház: Mardekár  Évfolyam/munka: 7.   Oldal: Semleges, de kényszer hatására Voldemort

 
Jellem:


Azt hiszed, hogy ismersz…akkor nagyon tévedsz. A legnagyobb nyugalommal az arcomon, képes vagyok a legnagyobb fájdalmat okozni neked, ha nem nézel egy percre a hátad mögé. Talán nem néznéd ki az én angyali tekintetemből? Nem baj, majd megtapasztalod, ha úgy adódik.
Ne bízz meg bennem soha, még akkor se, ha esetleg valami hasznot láthatok abból, hogy hozzád szólok, mert talán a következő pillanatban egy tőrt találsz a szívedben vagy a legveszélyesebb átokkal sújtalak. Ha kell kiscica vagyok, aki képes befolyásolni, de ha kell, én vagyok a megtestesült gonosz.
A Black kúriában megtanultam az alázat szó jelentését, de ezt csak azon kitűnő jellemek érezhetik tőlem, akik a családomhoz tartoznak, vagy fognak tartozni. Ha kell, értük, akár térden csúszva könyörgök, és vannak egyesek, akikért még az életemet is feláldoznám, de ezt még ők sem tudják. Jobb így mindenkinek, ugyanis az érzelmek kimutatásában nem vagyok a legjobb. Egyesek azt hihetik, hogy egy jégszívű Barbie baba vagyok a legbefolyásosabb, leggazdagabb családból, és hogy az életem csak arról szól, hogy sütkérezzek a családom fényében… És most elmondom neked: ez így is van!
Jobb, ha tudod, hogy a földbe döngöllek, ha kell, és röhögve fogom megforgatni benned a kést, miközben üvöltesz fájdalmadban.
Egyébként, tudd, ha nem sikerül nekem elsőre egy varázslat, az csak azért van, mert a tanár rosszul magyarázta el, hogy mit kell tennem. Még véletlenül se gondold, hogy az én hibámból kifolyólag történne ilyesmi.

Küllem:


Mindig ápolt külsővel jelenek meg mindenhol, és ami fontos, hogy mindig divatosan öltözködöm. Büszke vagyok a Black névre, és ez testtartásomon is látszik. Úgy járok-kelek a kastély falai között, mint egy királynő, felemelt fejjel. Magasságom átlagos, mégis mindenkire lefelé nézek jeges, kék szemeimmel, ezzel is hangsúlyozva, hogy felettük állok. Kézmozdulataim kecsesek, olyan vagyok, mint egy hattyú. Emellett karcsú vagyok, és nagyon sokat teszek azért, hogy ez így is maradjon.

Történetem:


Tudni akarod, hogy hogyan lettem ilyen? Kíváncsi vagy rám, mint mindenki? Azon csodálkoznék, ha ez nem így lenne, hiszen ki ne lenne kíváncsi Narcissa Black-re?
Na jó, elárulok egy-két dolgot, de csak azért, hogy végre tovább haladj…
Biztosan hallottál már a családomról, és ismered az egész családfámat, de ha mégsem, vésd most az eszedbe, hogy Cygnus Black és Druella Rosier harmadik gyermekeként jöttem a világra. Vannak a családom tagjai között olyanok, akikre nem vagyunk büszkék. A Sirius Black név hallatán mindig rosszul leszek. Nem tudom megérteni, hogy hogy lehet valaki ennyire ostoba, és magával törődő. A család fekete báránya, aki mindennel szembe száll…nevetséges.
Ha meglátom őt a folyosón, mindig csak elmegyek mellette, mert visszafordulni ugyan nem fogok. Azt neki kéne megtenni.
Mivel a Black nevet viselem, választottak nekem férjet, ami ellen egy ideig harcoltam is, de ezt is csak úgy tettem, hogy a választott személy, Lucius Malfoy ebből semmit ne vegyen észre. Egy idő után azonban észrevettem, hogy egyre több mindent megosztok vele. Nem csak felszínes dolgokat, hanem olyanokat is, amiket mással soha. Azt hiszem, kijelenthetem, hogy ő az egyetlen személy, aki mellett önmagam vagyok, és akit nem csak megtűrök, hanem kifejezetten élvezem a társaságát.
Bevallom, kicsit még mindig korainak tartom, hogy hozzámenjek valakihez, akit még mindig nem sikerült megismernem teljesen, de ez az érdekházasság azért mégsem annyira rossz dolog, mint aminek indult.
Ne de térjünk vissza rám, mert hát ugye te nem olyannak ismersz, aki törődik mással is magán kívül. A családommal való kapcsolatba nem férnek bele olyanok, mint az ölelkezés, és az együtt való sétálás. Amilyen idillinek volt mondható a kapcsolatom velük, most annyira semmilyen. Szóval ne hidd, hogy egyszer is úgy fogsz minket látni Bellatrix-szel, mint az egymást ölelő testvérpár. Inkább úgy, mint az ismerősök…túl merev ahhoz a kacsolatunk. Persze azért a nehéz időkben mindig számíthatunk egymásra, még ha ezt csak mi tudjuk, és kívülről ebből semmi nem látszik.

Patrónus: Fekete hattyú   Vér: Természetesen arany, mi más lehetne...  Pb: Amber Heard Csoport: Mardekár




A hozzászólást Narcissa Black összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 4 Jún. 2015 - 14:40-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Narcissa Black Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Narcissa Black Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Narcissa Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa Black   Narcissa Black Icon_minitimeVas. 10 Aug. 2014 - 9:53

Elfogadva!
Nagyon tetszik a lapod, mert teljesen az elképzeléseim alapján alakítottad meg Narcissa-t ,a pbről nem is beszélek, mert imádom! Tartalmas, igényes, és minden lényeg benne van! Nincs is más hátra mint foglalni, várni a jegyesed és kergetni az embereket játékért!
Vissza az elejére Go down
 
Narcissa Black
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily & Narcissa
» Regulus Black
» Narcissa és Lucius
» Lucius & Narcissa
» Lily & Narcissa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Tanulóink :: Mardekár-
Ugrás: