Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Have you seen this wizard? 04_www.kepfeltoltes.hu_
Have you seen this wizard? 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Have you seen this wizard? Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Have you seen this wizard? Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Have you seen this wizard? Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Have you seen this wizard? Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Have you seen this wizard? Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Have you seen this wizard? Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Have you seen this wizard? Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Have you seen this wizard? Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Have you seen this wizard? Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Have you seen this wizard? Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Have you seen this wizard? Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Have you seen this wizard? Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Have you seen this wizard?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Have you seen this wizard? Empty
TémanyitásTárgy: Have you seen this wizard?   Have you seen this wizard? Icon_minitimeHétf. 28 Dec. 2015 - 15:01







....... Travers
Kor: 30, Csoport: Halálfaló, Lojalitás: sötét, Vér: aranyvérű, Pb: Wes Bentley

Mr. Travers a Mágiaügyi Minisztérium köztiszteletben álló dolgozója, a Wizengamot tagja. Munkatársai rajonganak érte, beosztottjai félelemmel vegyes tisztelettel tekintenek rá. Azonban a kellemes álca mögött egy egészen más ember rejlik, mint akinek gondolják őt. A Nagyúr egyik bizalmas halálfalója, akinek a feladata, hogy elsikálja bajtársai ügyes-bajos ügyeit. Nem véletlenül nem kerül a Wizengamot elé egyetlen halálfaló sem, hiszen Travers kezeskedik érte, hogy ez így legyen. Ha kell, aktákat hamisít, lefizet és megfenyeget másokat, nem riad vissza semmitől. Hogy mitől lett ilyen gátlástalan az arisztokrata férfi? Az már a magánügye...

shvfjavgveah





Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Have you seen this wizard? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Have you seen this wizard?   Have you seen this wizard? Icon_minitimeHétf. 28 Dec. 2015 - 15:12







......... Avery
Kor: 28, Csoport: Halálfaló, Lojalitás: sötét, Vér: aranyvérű, Pb: Adam Levine

Apja az első halálfalók egyike volt, aki még diákként csatlakozott a vele egyidős Voldemorthoz. Így nem is volt kérdéses, hogy fia is a sötét oldalt választja, ha felcseperedik. A fiatalabb Avery jelenleg a Misztériumügyi Főosztályon dolgozik Augustus Rookwooddal együtt, aki mellesleg jó barátja a férfinek. Elsősorban kémkedik a Nagyúr számára, de bármilyen más munkát is örömmel elvégez. Ha kell, képes lenne az életét is adni azért az eszméért, amelyben ilyen mélyen hisz.

sjdfjksd





Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Have you seen this wizard? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Have you seen this wizard?   Have you seen this wizard? Icon_minitimeHétf. 28 Dec. 2015 - 15:19







Augustus Rookwood
Kor: 31 év, Csoport: Halálfaló, Lojalitás: sötét, Vér: aranyvérű, Pb: Cillian Murphy

Augustus a Misztériumügyi Főosztály magas rangú alkalmazottja, emellett pedig Voldemort Nagyúr egyik legmegbízhatóbb kéme. Információkat szolgáltat ki a fiatalabb Averyvel egyetemben, akivel mellesleg jó barátságot ápolnak és remek kollégák. A halálfalók között magas rangon helyezkedik el, nem sokan mernek ujjat húzni vele. Erős, éles eszű varázsló, akivel jobb nem összetűzésbe keveredni.

sjdfjksd





Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Have you seen this wizard? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Have you seen this wizard?   Have you seen this wizard? Icon_minitimeHétf. 28 Dec. 2015 - 15:29







.......... Avery
Kor: 50 év, Csoport: Halálfaló, Lojalitás: sötét, Vér: aranyvérű, Pb: Mads Mikkelsen

Az idősebbik Mr. Avery Voldemorttal egy időben járt Roxfortba, tagja volt az első halálfalóknak. Befolyásával és hatalmas vagyonával még most is egyike a Nagyúr legbizalmasabb embereinek. Jelenleg a Szent Mungó igazgatója, így hozzáférése van az összes betérő beteg aktáihoz, illetve gond nélkül bármilyen bájitallal, gyógyszerrel, stb. könnyedén szolgálhat a halálfalók számára. Nem ismeri azt a szót, hogy lehetetlen. Kérj valamit és Mr. Avery teljesíteni fogja - de mindennek ára van. Igazi érdekember, aki nem piszkítja be a kezét, hacsak nem kap érte busás jutalmat. Mindemellett egy rendkívül művelt, okos férfi, akiről a beosztottjai többsége jó véleménnyel van. Nem is tudják, miféle emberrel van dolguk.

sjdfjksd





Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Have you seen this wizard? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Have you seen this wizard?   Have you seen this wizard? Icon_minitimeHétf. 28 Dec. 2015 - 15:38







Julian Greengrass
Kor: 22 év, Csoport: Halálfaló, Lojalitás: sötét, Vér: aranyvérű, Pb: Finn Wittrock

Családjában az első, aki a Nagyúr szolgálatába állt. Bár még fiatal, mégis hasznos ember Voldemort számára. A Hopp-hálózatnál dolgozik, könnyedén eltussolja a halálfalók ügyeit, vagy éppen alibit gyárt a gyanúba keveredett bajtársaknak. Persze bármi más feladatot is rá lehet bízni, felelősségteljes arisztokrata fiú, akinek már rég benőtt a feje lágya. Elbűvölő mosolyával bárkit levesz a lábáról, pedig valójában nem sok ember akad ezen a földön, akit bármire is tart...

sjdfjksd





Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Have you seen this wizard? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Have you seen this wizard?   Have you seen this wizard? Icon_minitimeHétf. 28 Dec. 2015 - 15:44







Evan Rosier
Kor: 32 év, Csoport: Halálfaló, Lojalitás: sötét, Vér: aranyvérű, Pb: Leonardo DiCaprio

Evan Rosier sosem kételkedett abban, hogy a jó oldalon áll, ha Voldemortot választja. Eszerint neveli gyerekeit is, habár a két kislány még nem sok mindent fog fel apjuk szavaiból. A Nagyúr egyik bizalmasa, emellett pedig a Gringotts felső vezetésének tagja. Befolyása és vagyona önmagában elegendő ahhoz, hogy bármit megtegyen, azonban amióta belépett a halálfalók közé, már a legapróbb kis baklövését is gondosan elsikálják a Minisztérium berkeiben. Így Mr. Rosier minden este nyugodtan hajtja álomra a fejét, hiszen semmi baj sem érheti.

sjdfjksd





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Have you seen this wizard? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Have you seen this wizard?   Have you seen this wizard? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Have you seen this wizard?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Kellékek :: Keresett Karakterek-
Ugrás: