Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Kaeden Nott 04_www.kepfeltoltes.hu_
Kaeden Nott 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Kaeden Nott Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Kaeden Nott Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Kaeden Nott Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Kaeden Nott Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Kaeden Nott Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Kaeden Nott Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Kaeden Nott Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Kaeden Nott Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Kaeden Nott Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Kaeden Nott Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Kaeden Nott Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Kaeden Nott Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kaeden Nott

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kaeden Nott
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Kaeden Nott

Származás : × Színarany
Lojalitás : × Ki add többet?
Családi állapot : × Mindig van
Lakhely : × Ahol vagyok épp
Foglalkozás : × Tanuló, Terelő
Pálca : × Barack/11/Főnix
Idézet : × " Tervezés nélkül az élet csupán egy labirintus. Sosem tudod merre mégy, és ha rossz utat választott, nem találsz ki. "
Karakterlap : × Sasskirály
Playby : × Mario Casas
Kép : Kaeden Nott Original

Kaeden Nott Empty
TémanyitásTárgy: Kaeden Nott   Kaeden Nott Icon_minitimePént. 25 Dec. 2015 - 22:59


Kaeden Nott
Ka
Kor: 16   Ház: Hollóhát  Évfolyam/munka: 6. évfolyam   Oldal: köztes állapotban

 
Jellem:


A jellemem... lássuk csak. Az a helyzet, mindig is tisztában voltam a képességeimmel. Hogy mi vagyok én: gazdag, aranyvérű, jóképű, és okos. Mi kellhet még a tökéletességhez? Mindent előre megtervezek. Így neveltek fel, és csak tervezéssel lehet az életen végig menni. Nem szeretem a spontán dolgokat ebből kifolyólag. Egyszerűen ha nem mennek úgy a dolgok, ahogy én tervezem kiakadok. Ha kell nekem valami? Megszerzem, olyan nincs hogy nem lehet az enyém. Ezzel így vagyok a hölgyekkel is. Nem voltak sokan, szó essék róla. Fiatal vagyok, és nem gyűjtöm a neveket egy noteszban. Két barátnőm volt eddig, kinéztem őket, kellettek, megkaptam. Csak egyszerűen... unalmassá váltak. Nem szeretem a monoton dolgokat, szeretem a változatosságot. Humorom megnyerő, és természetes, mindig van mindenhez valami vicces hozzáfűzni valóm.

Küllem:


Magas, izmos, sportember. Fekete haj, szinte fekete szemek. Nem fogok köntörfalazni, mint említettem tisztában vagyok a külső adottságaimmal. Beképzelt vagyok? Lehet. Szeretem a márkás ruhákat, nem azért mert megtehetem, hanem az anyagot, és ahogy illenek az emberhez. Külön szabója van a családunknak, így egyéni a ruhatáram. Édesanyámtól kaptam, egy sárkányfogakból készült szerencse karkötőt. Hogy miért szerencsés azt nem tudom, de soha nem veszem le.

Történetem:


Ki ne ismerné a híres nevezetes Nott családot? A családom az egyik legősibb aranyvérű nemzedék, amire teljes egészében büszke vagyok. Viszont arra már cseppet sem, hogy a családom mindig is a sötét mágia felé hajlott. Mindenki a mardekárház tagja volt a Nott ágról. Édesapám is oda járt, most pedig halálfaló, amire büszke, és egyben a Gringotts egyik vezérigazgatója. Anyám hollóhátas volt, de valahogy apám az ujjai közé csavarta. Ahogy megismerte ő is megváltozott, nagymamám úgy mesélte el nekem, mintha átmosta volna apám az agyát. Én is már egészen kiskoromba észre vettem, hogy anyám más mint a többiek. Más mint a halálfaló barátaink, és a többiek. Anyámnak mindig is jó szíve volt, és mindig is imádtam. Iszonyat intelligens asszony, és én is az lettem, nincs min szépíteni. Viszont apám vére is folyik az ereimbe, ravaszságom, és pimaszságom meg persze az ellenállhatatlan humorérzékem. Apámat sokkolta a hír, hogy nem a mardekárba kerültem, én viszont vigyorogva sétáltam a hollóhát asztalához. Egyszerre éreztem megkönnyebbülést, és büszkeséget, hogy jobban hasonlítok édesanyámra, mint apámra. Viszont árulásnak is éreztem. Egy Nott, aki nem a mardekárba jár... azt hiszem bekerülök a történelem könyvekbe, bár cseppet se bánnám. Szerettem mindig is megtervezni az életemet, terv nélkül az ember elvan veszve, mindig is így véltem. Nem szeretem a váratlan eseményeket, és amit nem tudok irányítani. Már rég elterveztük a szüleimmel, hogy apám nyomdokaiba fogok lépni, és a Gringottsba fogok dolgozni. Apám részében, persze apró betűs részben benne van a halálfalóvá válás is. Persze anyám erre lelkesen bólogatott, de tudom legbelül nem akarja. Apámat tisztelem, és nagyon szeretem, sosem ítéletem el azért, aki. Nem érdekel a politika különösebben, inkább a családom. Ha a családom ezt akarja, akkor ez leszek. Nyaraim, és a téli szüneteim is azzal telt, hogy tovább képzést kaptam a halálfaló teendőkről. Megkaptam az utasításokat, mire kell figyelnem, és kire. Igen, szép lassan kém lettem. Ahogy nőttem, úgy kaptam komolyabb feladatokat. Megterveztem mindig mindent, és minden alkalommal sikerrel jártam. Megkapom, amit akarok. Elsőnek viszongtam a fenyegetőzésektől, mindig anyám jutott eszembe, és a meséi a jó hercegekről, és a jó kis varázslótanoncokról. Akiknek mindig több út áll rendelkezésükre, és mindig a jó út felé mentek. Én nem arra tartok. És miután az első hugrabugost megütöttem.... rájöttem nem is bánom. Hisz így kapom meg amit akarok...
Majd tovább terveztem, második barátnőm Shelly lesz a feleségem, és én a gringottsba fogok dolgozni, majd megkapom a sötét jegyet. Ezek a terveim. Szerelem? Nem szerepel. Shelly szép, okos, és jó családból való, így a szüleim is áldásukat adták. Minden a tervek szerint halad. Viszont unom, unalmas lett.
Hatodik évemre pedig felborult minden, ami cseppet sincs ínyemre. Roxmortsi kirándulásom alkalmával, kaptam egy üzenetet, az üzenetben egy találka időpontja, és helyszíne volt. Elmentem rá, és egy jó barátunkat találtam ott. Féltem, azt hittem a szüleimmel történ valami. De olyan dolog történt, ami sokkolt. Parancsot kaptam, még hozzá azt, hogy az apám ellen kémkedjek. Nem akartam hinni a fülemnek, egyszerűen a képébe nevettem. Majd nyomatékosította a parancsot.
Kábultan értem vissza a kastélyba. Viszont abba az évbe még valami történt, ami minden tervemet felborította. Az új iskolatársunk Violette. Nem értem mi történt, de egyszerűen késztetést érzek arra, hogy még jobban megismerjem. Shelly-t teljesen elhanyagoltam, nem is volt mondható a kapcsolatunk, kapcsolatnak. Untam már, csupán a terveim miatt tartottam magam mellett. De az a lány... Violette... úgy is az enyém lesz. Közben pedig tovább tervezek, még is mitévő legyek? Hogy kémkedhetek a saját apám után? Még anyámmal se beszélhetek erről, azt is megtiltották...

Patrónus: Sass   Vér: Arany  Pb: Mario Casas Csoport: Hollóhát


Vissza az elejére Go down
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Kaeden Nott Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Kaeden Nott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaeden Nott   Kaeden Nott Icon_minitimeSzomb. 26 Dec. 2015 - 0:47


Elfogadva!


Nálam okosabb, jóképűbb és tökéletesebb sajnos nem lehetsz, de azért elfogadlak, had próbálkozz.
Egyébként mindent rendben találtam, jól összehoztad a két szempontból az ET-t, jellemet is... nem is húznám tovább az idődet, foglalózz, aztán irány a játéktér! Wink

Plyby Foglalás || Évfolyamok ||Patrónus lista
Vissza az elejére Go down
 
Kaeden Nott
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kaeden and Violette

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Tanulóink :: Hollóhát-
Ugrás: