Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Ms. Denver and Mr. Dolohov 04_www.kepfeltoltes.hu_
Ms. Denver and Mr. Dolohov 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ms. Denver and Mr. Dolohov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kate Denver
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Kate Denver

Származás : Félvér
Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Álmodozó
Lakhely : London
Foglalkozás : Borgin & Burkes ( kereskedő, kutató )
Pálca : 11 hüvelyk, Barackfa, Egyszarvúszőr
Keresem a... : Burke fivéreket, öcsémet, és a legjobb barátomat
Idézet :
" Minden varázslatos, amit azzá teszel."
Ms. Denver and Mr. Dolohov Tumblr_static_tumblr_lxaluabkqo1r7uxqvo1_400.gif_thumb
Karakterlap : Ha épp nincs jobb dolgod.
Karakterzene : Ms. Denver and Mr. Dolohov Tumblr_nia7c79SJn1u234dno7_r1_250
Playby : Sophia Bush

Ms. Denver and Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Ms. Denver and Mr. Dolohov   Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeCsüt. 24 Dec. 2015 - 11:47




Kate & Levin



Ma időpontra várok vendégeket Nagyúrtól hoznak üzenetet, hát nem éppen csigáz fel a gondolat. Ebből a napból semmi nem jó szűrődött ki. Muszáj vagyok a mugliszokásomnak hódolnom, és meginnom reggeli közbe egy igen erős kávét. Ez olyan megszokás, édesanyámmal mindig kávéval kezdtük a reggelt, kiskoromba persze koffeinmentessel. Egy jó kávéval, jól indulhat a nap. Van mikor ezt mondogatta. Gondoltam a koffeintől leszek annyira fitt, és leszek annyira észnél, hogy tudjam majd kezelni a helyzetet, bármi is lesz. Mély levegőt véve mentem le a boltba, kicsit rendet tettem. Daniel csupán egy rövid levelet küldött, hogy az útja tovább szólítja el, a Nagyúr egyik küldetésén van. Remek. Csak remélni tudom nem veszélyes, és nem fog baja esni. Na még nekem. Mivel David nem jár be a boltba, egyedül nő vagyok itt a Zsebpiszokköz legrosszabb hírű régiség boltjába, ahova 98 % sötét varázsló. Mikor meghallom az ajtó csengőjét, a hideg is kirázz, de mosolyt erőltetek magamra. Három jól öltözött valószínűleg halálfaló
- Jó napot uraim, miben állhatok szolgálatukra? - az egyik kiválik a többiek gyűrűjéből, majd fenyegetően elém áll. A szagára már inkább nem fűzök kommentárt, az orromat facsarja, és a fejemet el is kapom. - Ha kérhetem, hátrább lépne? Megtartanám a személyes teremet... - épp hogy végig mondom, a férfi dühös lesz majd a hajamat megragadja és a fejemet hátra hajtja. Borzasztóan fáj, de a szemem se rebben, csak tartom a tekintetét.
- Tanúsíthatnál némi tisztelet kislány. Tudod te kik vagyunk mi? - mély levegőt veszek, és gondolkodom a helyes válaszon, mikor az egyik ismét előre kép. Felkészülök a legrosszabbra....
____________________________________
zene: Hurts Like Hell




Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Ms. Denver and Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Denver and Mr. Dolohov   Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeCsüt. 24 Dec. 2015 - 20:27


Kate & Levin


Sürgős elintéznivalóm volt a Borgin & Burkes-ben. Nem szívesen jártam erre a színvonalon aluli, mocskos környékre, nem a hozzám hasonló arisztokratának találták ezt ki. De ha ezt a parancsot kaptam, akkor nem ellenkezhettem. Elraktam magammal a kellő pénzt, majd egyenesen a Zsebpiszok közbe hoppanáltam. Nem akartam, hogy esetleg meglássanak az Abszol útról betérni ide, nem volt szükségem a pletykákra.
Fiatalabb koromban sem volt jó ötlet csak úgy erre tévedni. Ez a hely nem arról volt híres, hogy legális dolgokat lehetett itt kapni, márpedig én nem akartam bajba keveredni. Nem mondom, fiatalon gyakran éltem ezzel-azzal, de ezt nem vertem nagydobra. Senkit sem érdekelt egészen addig, amíg ők nem látták, hogy mit művelek. És ha az ember törvényes úton nem megszerezhető árukhoz akart jutni, akkor itt járt a legjobb helyen. Azóta már nem használtam semmi ilyesmit, alkoholt pedig még mindig legálisan lehetett kapni. Ezúttal a Nagyúr parancsára jöttem ide, megkért, hogy vegyek át valamit, amire neki volt szüksége. Nem kérdeztem semmit, csak bólintottam és már el is indultam. Azt hittem, hogy a Burke fivérek közül találok majd valakit az üzletben, ehelyett egy csapat nevesincs halálfalót és Kate Denvert pillantottam meg a pult előtt állva. Nem állítom, hogy én magam egy gavallér lettem volna, de ilyen primitív módon egyetlen nőt sem bántottam volna. Aki ilyet tesz, az nem különb egy állatnál. Nem mintha ezektől az őstulkoktól többet vártam volna...
- Ejnye, uraim... Mi ez a modortalan viselkedés? - csuktam be magam után a bejárati ajtót. - Mégis mit vétett ez a hölgy, hogy így bánnak vele?
Hátrafordultak, pusztán a testbeszédükből leszűrtem, hogy elég emberesen berezeltek. Nem lepődtem meg, rangban jócskán felettük álltam. Azonban a megaláztatástól tartva még mindig nem engedték el a lányt. Rossz ötlet volt.
- Amennyiben mind a négy végtagjukkal együtt szeretnének távozni, javaslom, hogy engedjék el Ms Denvert... - közöltem velük halálos nyugalommal, épp csak előhúzva fekete szövetkabátom zsebéből a varázspálcámat.
Nem hagyhattam, hogy ilyesmit tegyenek. Nem Kate miatt, nem ismertem őt, így különösebben nem is viseltem szívemen a sorsát. Egyszerűen csak nem tetszett a szánalmas erőfitogtatásuk.

Vissza az elejére Go down
Kate Denver
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Kate Denver

Származás : Félvér
Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Álmodozó
Lakhely : London
Foglalkozás : Borgin & Burkes ( kereskedő, kutató )
Pálca : 11 hüvelyk, Barackfa, Egyszarvúszőr
Keresem a... : Burke fivéreket, öcsémet, és a legjobb barátomat
Idézet :
" Minden varázslatos, amit azzá teszel."
Ms. Denver and Mr. Dolohov Tumblr_static_tumblr_lxaluabkqo1r7uxqvo1_400.gif_thumb
Karakterlap : Ha épp nincs jobb dolgod.
Karakterzene : Ms. Denver and Mr. Dolohov Tumblr_nia7c79SJn1u234dno7_r1_250
Playby : Sophia Bush

Ms. Denver and Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Denver and Mr. Dolohov   Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeCsüt. 24 Dec. 2015 - 23:05




Kate & Levin



Bárcsak megtehetném, hogy felmondok, de sajnálatos módon a helyzetem miatt ez teljesen kizárt dolog. Azért kell itt lennem, és ezt a munkát végeznem, hogy a családom biztonságban legyen. Ha mondhatom így, feláldoztam magam. Eddig se voltak túlzottan túl kedvesek, egyszer meg is támadták a boltot. De egyetlen egyszer sem voltak még, ennyire tiszteletlenek, és "támadtak" rám. A férfinek láthatóan nem tetszik, hogy nem sikoltozom, és kapálózom. Őszintén, megvagyok rémülve annyira, hogy ne tudjak megmozdulni. Viszont Daniel megtanított egy-két dologra, köztük erre is, hogy minél erősebbnek mutassam magam, mert ha látják, hogyan szenvedek még jobban bevadulnak. Noss azt hiszem ezt most kipróbálom. Majd egy férfi lép be, és azt hiszem a védelmemre kell. A tekintetem rá vándorol, ismerem a nevét, és az arcát: Levin Dolohov. Még szemtől szembe nem volt szerencsénk, de úgy érzem mai napom hőse ő lesz, legalábbis nagyon remélem.
- Puff. Dolohov, ez nem rád tartozik. - morogja a férfi, közbe jobban meghúzza a hajam.
- Kérem, erre semmi szükség! Én csak a munkámat végzem, mondja el mit akarnak, és mehetnek is.... - hangom a végére igen szaggatott lesz, de próbálom tartani magam. A férfi immár rám se hederít, csak Dolohovval szemez.
- Mit csinálsz ha nem engedem el? - vigyorog. Ez komolyan nem normális. Most már csak abban reménykedem, hogy ne szedjék szét a boltot. - Neked is csak a szád nagy... - morogja, majd rájöttem miért olyan büdös az illető , azt hiszem a lángnyelv whisky lehet az oka... utálom a szagát. A férfi ezek szerint teljesen részeg. Nem lesz jó vége, és már a fejtövem igencsak sajog... az arcomon már nem tudok uralkodni, így eltorzul a fájdalomtól.
____________________________________
zene: Hurts Like Hell




Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Ms. Denver and Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Denver and Mr. Dolohov   Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimePént. 25 Dec. 2015 - 0:25


Kate & Levin


A szituáció a legkevésbé sem volt vicces, mégis jóformán nevetni támadt kedvem. Ezek a kis senkik mernek kekeckedni velem? De bátrak lettek néhány pohárka után... Bezzeg máskor fülüket-farkukat behúzták, ha találkoztak velem. Most viszont egy gyámoltalan nővel szemben máris nagy legényeknek érezték magukat, ami valljuk be őszintén, nem vallott túl férfias jellemre.
- Hogy mit csinálok? Ezt. - Azzal mielőtt bármit is reagálhatott volna, rászegeztem a főkolomposra a varázspálcámat és egy jól célzott kaszabolóátokkal eltaláltam a jobb vállát. Azonnal hátrahőkölt az éles fájdalomtól, a karján pedig egy nagyjából tizenöt centis, mély vágás keletkezett. Mondanom sem kell, az a világ szerencsétlenje megpróbált visszatámadni, de mielőtt még cselekedhetett volna, kapott még egyet. A barátainak nem kellett ennél több, már rohantak is ki az üzletből, hátrahagyva önjelölt vezetőjüket. A férfi nem tudott utánuk futni, egyrészt túlságosan fájtak az imént szerzett sebei, másrészt pedig túl részeg is volt hozzá. A harmadik átoktól úgy dőlt el a földön, mint egy krumplis zsák. Odaléptem mellé és elrúgtam tőle a pálcáját, közben egészen véletlenül durván rátaposva a karjára.
- Ha még egyszer így mersz viselkedni velem szemben, a fejedre fogod kapni. De akkor még a tulajdon anyád sem fog felismerni, azt garantálhatom. - Belerúgtam egyet, majd lehajolva a földre, elvettem tőle a pálcáját. - Mehetsz a barátaid után. Most.
Ha eddig nem aláztam volna meg kellőképpen a részeg nyomorultat, most már biztosan minden méltóságát elvesztve kezdett el kifelé kúszni. Ilyenkor mindig eltűnődtem azon, hogy miért is vannak köztünk ilyenek. Igaz, az effélék még csak a gyűlésekre sem jártak el, annyira jelentéktelenek voltak, de amilyen ostoba volt az összes, túl sokat gondoltak magukról. Annak pedig mindig ez a vége. Nincs rosszabb az öntudatos ostobáknál.
Ms Denver felé fordítottam a fejem, igencsak ziláltnak tűnt. Nem csoda, elég csúnyán elkapták, a haját elsősorban.
- Minden rendben? - tettem fel az ilyenkor kötelező kérdést. Valójában nem egészen tudtam, mi lenne ilyenkor a helyénvaló. Nem tudtam beleképzelni magam a helyzetébe, ebben sosem voltam jó.

Vissza az elejére Go down
Kate Denver
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Kate Denver

Származás : Félvér
Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Álmodozó
Lakhely : London
Foglalkozás : Borgin & Burkes ( kereskedő, kutató )
Pálca : 11 hüvelyk, Barackfa, Egyszarvúszőr
Keresem a... : Burke fivéreket, öcsémet, és a legjobb barátomat
Idézet :
" Minden varázslatos, amit azzá teszel."
Ms. Denver and Mr. Dolohov Tumblr_static_tumblr_lxaluabkqo1r7uxqvo1_400.gif_thumb
Karakterlap : Ha épp nincs jobb dolgod.
Karakterzene : Ms. Denver and Mr. Dolohov Tumblr_nia7c79SJn1u234dno7_r1_250
Playby : Sophia Bush

Ms. Denver and Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Denver and Mr. Dolohov   Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeSzomb. 26 Dec. 2015 - 1:40




Kate & Levin



A szívem egész végig majd kiugrani készült a helyéről. Végig az orromon keresztül mély levegőket próbáltam venni. Végig néztem a műsort, és tényleg hihetetlenek, hogy ezek mit meg nem engednek maguknak. Majd Dolohov hirtelen a pálcáját szegezi felénk, én azonnal megijedek, de hála Merlinnek jól céloz, és engem kicsit sem ér el a kaszaboló átka. Ahogy a férfi elenged, én gyorsan arrébb ugrom, minél távolabb próbálok kerülni tőle, közben a kezem végig a fájó fejemen. Mintha elmulasztaná a fájdalmat. Dolohovról hallottam már, de tényleg eléggé határozott, és félelmetes jelenség. Viszont , nem úgy mint az iménti férfi, van kis különbség köztük, ezek vadállat. A fenyítésre a férfi végig farkas szemet néz, és úgy tűnik az első karc óta kijózanodott.
- Azért mert aranyvérű vagy nem állsz feledtem... - morogja a fickó. Aham, úgy tűnik kisebbségi érzése van. Mély levegőt veszek. Majd a férfi ezzel mászik is kifelé a boltból, a többiek követik. Ezek szerint még sem volt olyan fontos az a dolog, amiért jöttek.
- Köszönöm, igen hálás vagyok. Jól vagyok, bár remélem még maradt némi hajam. Nem hinném, hogy kopasz jól állna nekem. - elmosolyodom, még is csak megmentett. - Nehéz az ilyen férfiakkal, de gyakorlom mióta itt dolgozom. - a hangom cseppet keserű, de milyen más lenne ? - Miben segíthetek ? - kérdezem végül. Majd eszembe jut, hogy ilyen állatokat a Nagyúr biztos nem küldene, bizonyára Dolohov az, aki a valód indokkal jött be az üzletbe. Kíváncsian, és egyben félelemmel várom.
____________________________________
zene: Hurts Like Hell




Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Ms. Denver and Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Denver and Mr. Dolohov   Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeVas. 27 Dec. 2015 - 0:46


Kate & Levin


A férfi megjegyzésére gúnyosan felhorkantam. Még szép, hogy felette álltam, de nem csak a tiszta mágusvérem miatt. Minden szempontból többet értem nála, úgy tűnik, még emberségben is. Márpedig elég nehéz az én szintem alá süllyedni ebben a kérdésben.
- A kopaszságtól nem kell tartania - eresztettem meg felé egy halovány, kissé talán erőltetett mosolyt. Sosem voltam jó benne. - Feltételezem, sok ilyen kedves úriember téved be errefelé. Nem épp a legjobb munkahely egy fiatal hölgynek.
Nem szándékoztam kioktatni, minden esetre nem értettem, hogy a Burke fivérek hogyan engedhetik meg neki, hogy egyedül itt legyen. Messze állt tőlem a gyengédség és effélék, de nem hagytam volna, hogy egy hozzám tartozó nő ilyen veszélynek legyen kitéve. Az rám nézve szégyen, ha történik vele valami. Különben is, más férfi rá se merjen nézni, nemhogy hozzáérjen...
- Az ügy elég bizalmas - tértem a tárgyra. - Ami azt illeti, jobban is örülnék, ha valamelyik Mr. Burke-el beszélhetnék róla, úgy vélem, ők többet tudnak majd segíteni. Ne vegye magára, egyszerűen csak jártasabbak a témában.
Tettem egy jelentőségteljes mozdulatot a bal alkarom felé, természetesen a Sötét Jegyre utaltam. Nem véletlenül akartam a Burke fivérekkel beszélni.
- Mikor érnek vissza? Még ma el kéne ezt intéznem, ha kell, meg is várom őket.
Nem szívesen várakoztam senkire, sőt, nagyon fel tudott idegesíteni. De ezúttal kénytelen voltam meghozni ezt az áldozatot, nem akartam megvárakoztatni és magamra haragítani a Nagyurat. Soha nem okoztam csalódást neki, ezt a jó szokásomat nem most akartam megváltoztatni. Még akkor sem, ha emiatt órákat kell majd egy poros üzletben üldögélnem. Hozzátenném, szörnyű volt az az állott por, ami megülte a bútorokat, legszívesebben semmihez sem értem volna hozzá. Utáltam a koszt, egyszerűen nem bírtam elviselni magamon. Ilyen helyzetekben kényszeresen rohantam kezet mosni, de volt egy olyan érzésem, hogy itt még arra sem lenne lehetőségem.


Vissza az elejére Go down
Kate Denver
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Kate Denver

Származás : Félvér
Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Álmodozó
Lakhely : London
Foglalkozás : Borgin & Burkes ( kereskedő, kutató )
Pálca : 11 hüvelyk, Barackfa, Egyszarvúszőr
Keresem a... : Burke fivéreket, öcsémet, és a legjobb barátomat
Idézet :
" Minden varázslatos, amit azzá teszel."
Ms. Denver and Mr. Dolohov Tumblr_static_tumblr_lxaluabkqo1r7uxqvo1_400.gif_thumb
Karakterlap : Ha épp nincs jobb dolgod.
Karakterzene : Ms. Denver and Mr. Dolohov Tumblr_nia7c79SJn1u234dno7_r1_250
Playby : Sophia Bush

Ms. Denver and Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Denver and Mr. Dolohov   Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeVas. 27 Dec. 2015 - 13:05




Kate & Levin



Arra, hogy a kopaszságtól nem kell tartanom, csak elmosolyodom, valóban egyik félelmeim közé tartozik. Arra, hogy nem éppen kedves emberek járnak errefelé még levegőt veszek. Minden nap rettegéssel telik el számomra, de nem mondhatom el neki, sőt senkinek sem, hogy kényszer hatására dolgozom ezen a helyen. Bár meglepődve hallom, hogy  Mr. Dolohov nem tud róla. Azt hittem erről, minden halálfaló tud.
- Tudja, a régiségek rabja vagyok. És hát, nincs a környéken más hely, ahol a szenvedélyemnek élhetek. - ügyes mentés volt Kate, de attól függetlenül még örültnek fog tartani. Sebaj annyi legyen. Majd rátérek a lényegre, látom az arckifejezésén, minél kevesebb időt akar itt tölteni. Megtudom érteni, ráadásul szemmel láthatóan nem éppen olcsó öltönyt visel, amit kezdek észre venni, hogy ez az egyik védjegye a halálfalóknak. Mr. Linwood is eléggé irtózott a helytől, és láthatólag főleg a ruházatát védte.
A válaszán megértően bólintok, bár igen kellemetlen  számomra ismét a válaszadás. Az esetek 80%-bán aki betéved ide valamelyik Burke fivérrel hajlandó megtárgyalni a dolgait. Viszont az esetek 80%-ban egyetlen Burke fivér sem tartózkodik a boltban. Egyszer majdnem kaptam is ezért. De én mit tehetnék?
- Sajnálatos módon egyikük sem tartózkodik a közelben. Mr. Daniel Burke-öt elszólította a kötelessége... - itt nyomatékosan ránézek. A nagyúrnak jár el, bár nem oda indult, csupán a beteg nagymamájához kellett mennie. Abból a 3 napból lett 2 hét. Borzasztó. - És ha megtalálja Mr. David Burke-öt én is üzennék neki egyet smást. Ritka ha betéved. Bár hallottam reggel, mintha a Foltozott Üstben látták volna. - gondoltam, hogy bemegyek oda, de valakinek a boltot ki is kellett nyitnia, és fogadnia a mai "kedves" vendégeket. Sóhajtok, gondolom, hogy Mr. Dolohov nem erre a válaszra várt, és kissé félek, hogy ő is eddig volt kedves hozzám. De mit tehetnék?
- Danielt sajnos nem tudom mikor érkezik vissza két hete távol van.   - mondom szomorúan, majd észre vettem, hogy tegeztem, de hát... a szokás. - Mr. David pedig mindig rejtély merre jön. De megbízhat bennem is, fel vagyok hatalmazva, akár egy bűbájjal átitatott levelet is hagyhat valamelyikük számára.   - mosolyodom el barátságosan. Valóban nem akarom amúgy se beleütni az orromat a nagyúr dolgába, így is úgy vélem elég nagy gondban vagyok. Nem akarom kihúzni a gyufát.
____________________________________
zene: Hurts Like Hell




Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Ms. Denver and Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Denver and Mr. Dolohov   Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeVas. 27 Dec. 2015 - 14:24


Kate & Levin


Nem hittem neki, de annál tapintatosabb voltam, mint hogy faggatni kezdjem. Sosem foglalkoztam mások magánéletével, így róla sem tudtam jóformán semmit. Ami engem is érintett másokkal kapcsolatban, azt gondosan elraktároztam, de minden más információt figyelmen kívül hagytam. Amit nem állt érdekemben tudni másokról, az nem foglalkoztatott. Márpedig Kate Denver magánélete pontosan ilyen volt - nincs is jogom vájkálni benne.
- A régiségek valóban nagyon érdekesek. A letűnt korokra emlékeztetik az embert. Van egyfajta hangulatuk, az egyszer biztos - nyugtáztam a szavait egy bólintással. A hatalmas kúria, ahol éltem, jóformán csak régiségeket tartogatott magában. A bútorok, a festés, a padló mind az őseim beruházásai során kerültek a kastélyba, épp csak egy kis felújításra volt szükségük néhány évente. Szépnek valóban szép volt, de a legkevésbé sem otthonos. Az öreg falak csupán a hideget ontották magukból, amikor egyedül végighaladtam a hosszú folyosókon, egy csepp családi szeretet sem szorult a szobákba. A falakon portrék és drága festmények csüngtek, egyik sem tetszett igazán, csupán a hagyományok tisztelete késztetett arra, hogy megtartsam őket. Összesen egyet vetettem le a falról, a nagybátyám portréját. Szinte rosszul lettem, akárhányszor ránéztem. Most már csak a falba vert szög nyoma emlékeztetett arra, hogy ott valaha is volt valami.
- Tehát felesleges volna várnom rájuk, értem - bólintottam. Nem akartam firtatni, hogyan képes egyedül vinni az üzletet, ha nap mint nap olyan alakok tévednek be ide, mint az előző három. - Amennyiben nem áll módomban beszélni velük, akkor muszáj lesz önhöz fordulnom. Az ügy nem várathat magára, ma estig el kell intéznem. Viszont nagyre értékelném, ha ezt egy kevésbé feltűnő helyen tudnánk megbeszélni.
Ide bármikor beléphetett egy vásárló, márpedig ez a téma nem épp olyan volt, amiről bármilyen jöttmentnek hallania kéne. De még csak az összes halálfaló sem tudott róla, csak a Nagyúr bizalmasai.
- Ha szabadna... - mutattam a pult mögötti ajtóra, ami feltételeztem, hogy egy másik, valamivel elszigeteltebb részbe vezetett. Titkon bíztam benne, hogy ott talán ilyen mocsok sem lesz. Nagyon kellemetlenül éreztem magam a portól.





A hozzászólást Levin Dolohov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 7 Jan. 2016 - 0:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Kate Denver
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Kate Denver

Származás : Félvér
Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Álmodozó
Lakhely : London
Foglalkozás : Borgin & Burkes ( kereskedő, kutató )
Pálca : 11 hüvelyk, Barackfa, Egyszarvúszőr
Keresem a... : Burke fivéreket, öcsémet, és a legjobb barátomat
Idézet :
" Minden varázslatos, amit azzá teszel."
Ms. Denver and Mr. Dolohov Tumblr_static_tumblr_lxaluabkqo1r7uxqvo1_400.gif_thumb
Karakterlap : Ha épp nincs jobb dolgod.
Karakterzene : Ms. Denver and Mr. Dolohov Tumblr_nia7c79SJn1u234dno7_r1_250
Playby : Sophia Bush

Ms. Denver and Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Denver and Mr. Dolohov   Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeKedd 29 Dec. 2015 - 17:13




Kate & Levin



Elmosolyodom a válaszán, öröm olyan emberekkel találkozni, akik osztoznak a rajongásomba. Eléggé ritka jelenség, ha valaki szereti és oda van a régiségekért. Daniel-el órákat tudunk beszélgetni róluk, és tanulmányozni valamit. Hogy mi a kedvencem? Egy fali tükör. Van benne valami különleges. Itt találtam első nap a pincébe, majd haza csempésztem. Nem hiányzik senkinek, nekem pedig nagyon sokat jelent, és nem tudnám megmondani miért. Valamiért ragaszkodom ahhoz a tükörhöz.
- Én szellemeket látok bennünk. - jelentem ki, nyilván elhamarkodottan, hisz nem világos a mondatom, hogy pontosan mire is gondoltam.  - Mármint, nem szó szerint. Ne haragudjon, olykor tudom mire gondolok, csak megfogalmazni nem vagyok képes.   - mosolyodom el ismételten. Kicsit bolondnak tűnhetek, de az is vagyok... talán... azt hiszem.
Majd rátérünk a komolyabb dolgokra, amiért jött. Hát igen egyértelmű volt, hogy igazából a Burke fivérek egyikére volna szüksége, de én sajnos nem szolgálhatok velük. Kicsit itt feszült leszek, hisz ha ezzel a hírrel szolgálok, általában majd leharapják a fejem. Ezért mély levegőt veszek, és próbálom menteni a menthetőt. Majd meglepődve tapasztalom, hogy Mr. Dolohov nem is fogadja olyan rosszul a hírt, sőt bizalmába fogad. Csak feszülten figyelek, majd bólintok.
- Természetesen...  - majd hátrébb megyünk, és bevezetem Daniel irodájába, majd magunkra zárom az ajtót. De ideges leszek, ekkor jut eszembe, hogy minél jobban belefolyok a dolgokba, minél jobban megbíznak bennem, minél több dolgot bíznak rám, egyre közelebb kerülök a sötét jegyhez. Itt nyelek egy nagyot, behunyom a szemem, elszámolok 5-ig majd megfordulok, és oda sétálok a férfihoz.
- Akkor önön a sor, miben segíthetek? 

____________________________________
zene: Hurts Like Hell




Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov
A Sötét Jegy már rajtam van...
A Sötét Jegy már rajtam van...
Levin Dolohov

Származás : aranyvérű
Lojalitás : A mágia hatalom.
Családi állapot : Vőlegény, másodszor
Lakhely : Moszkva
Foglalkozás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya vezetője, politikus
Pálca : Almafa, sárkányszívizomhúr, 13 hüvelyk
Idézet : "Az idő pénz. Én pedig nem szeretem szórni a pénzemet."
Karakterlap : Itt
Karakterzene : Would you be scared?

Ms. Denver and Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Denver and Mr. Dolohov   Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. 2016 - 0:48


Kate & Levin


Csak egy bólintással nyugtáztam a szavait, nem akartam kifejteni, hogy számomra milyen jelentéssel bírnak a régiségek. Azt hiszem, csak a hagyományok tisztelete és a megszokás késztetett arra, hogy minden megtartsak a kúriámban. Ellenben ő minden bizonnyal odáig lett volna azokért a bútorokért és dísztárgyakért, amelyek között nap mint nap mászkáltam.
Követtem a hátsó irodába, mindenféle kérdés nélkül. Kissé zavart a hely szűkössége, de szerencsére Ms Denver nem szándékozott a személyes terembe lépni. Mindig is rosszul voltam azoktól az emberektől, akik nem tartották tiszteletben más térigényét. Az enyém pedig különösen nagy volt, nem viseltem el, ha az idegenek túl közel jöttek hozzám vagy esetleg még hozzám is értek. Az volt mindennek a teteje, pillanatok alatt felhúztam magam rajta, habár mostanra már megtanultam tolerálni az ilyesmit. Gyerekként szabályosan képes voltam elmenekülni a fizikai kontaktustól, nem egyszer meg is kaptam érte a magamét, ha ezzel szégyent hoztam apámékra. Fogalmazzunk úgy, hogy apám nagyon egyszerűen és határozottan meg tudta értetni velem és a testvéreimmel, ha nem tetszett neki a viselkedésünk: jó nagyot ütött.
- Egy hete leszállítottak ide egy nagyobb mennyiségű robbanóanyagot. Nitroglicerin, ilyesmik. Ezt kéne előszedni és elszállítani hozzám, onnan pedig holnap egy másik helyre, természetesen a lehető legnagyobb titokban. - Mit ne mondjak, nem örültem neki túlzottan, hogy a pincémben ilyeneket kell tárolnom, de nem mondhattam nemet a Nagyúrnak, így hát tettem a dolgom. - Ezért is lett volna szerencsés, ha legalább egy itt tartózkodik a Burke fivérek közül. Kénytelenek leszünk ketten megoldani.
Nem túl udvarias dolog egy nővel cipeltetni bármit is, de egyedül legalább kétszer annyi idő lett volna megoldani, márpedig nem értünk rá az örökkévalóságig. Úgyhogy ezúttal inkább eltekintettem az illemtől, még ha nehezen is.
Már önmagában az zavart, hogy be kell engednem valakit - az amúgy nem épp kicsi - házamba, na de az, hogy még bombaalapanyagot is vigyünk magunkkal... Kissé abszurd volt a szituáció. Azonban nem tehettem mást, mint hogy beengedem a moszkvai kúriámba, a nitroglicerint és egyebeket pedig levisszük a pincébe.


Vissza az elejére Go down
Kate Denver
Boszorkányság az életem...
Boszorkányság az életem...
Kate Denver

Származás : Félvér
Lojalitás : Dumbledore
Családi állapot : Álmodozó
Lakhely : London
Foglalkozás : Borgin & Burkes ( kereskedő, kutató )
Pálca : 11 hüvelyk, Barackfa, Egyszarvúszőr
Keresem a... : Burke fivéreket, öcsémet, és a legjobb barátomat
Idézet :
" Minden varázslatos, amit azzá teszel."
Ms. Denver and Mr. Dolohov Tumblr_static_tumblr_lxaluabkqo1r7uxqvo1_400.gif_thumb
Karakterlap : Ha épp nincs jobb dolgod.
Karakterzene : Ms. Denver and Mr. Dolohov Tumblr_nia7c79SJn1u234dno7_r1_250
Playby : Sophia Bush

Ms. Denver and Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Denver and Mr. Dolohov   Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. 2016 - 23:33




Kate & Levin



Kicsit félve megyek hátra a férfivel. Bár úgy döntök, hiába aggódok, hisz ha ártani szándékozna nekem, akkor nem mentett volna meg. Annyi bizonyos, hogy minden bátorságomra szükségem van, és ezt manapság egyre többet kell gyakorolnom. Az tény, hogy egész talpra esett leszek. Viszont egyáltalán nincs ínyemre, hogy ilyen sokat hagynak itt egyedül. Nem erről volt szó, és igen eléggé félek. Mostanában pedig egyre több minden történik, én pedig nem merek cselekedni. Nem azért mert félnék megvédeni magamat, csupán nem tudom, hogy a támadóm éppen "jó" oldalon harcol, akkor a sajátjaim ellen cselekszem, vagy éppen halálfalót, azt pedig a nagyúr nem nézné jó szemmel. Belefogok ebbe örülni... főleg mert.... könyörgöm még is kiben bízhatok? Ezekkel a gondolatokkal lépek be a férfival, és zárkózunk be az irodába. Hát nagyot kell nyelnem, cseppet felcsigáztam saját magamat.
Végig hallgatom, és apránként kerekedik ki a szemem minden egyes szónál. Robbanó anyag? Még is minek varázslóknak robbanó anyag? És... én hozzam? Kívülről a pánikomból hála Merlinnek semmit nem lát, de igen kivagyok akadva.
- Ehhez, öhm nincsenek emberei?  - kérdezem reményteli hanggal. Nem szívesen szállítanék robbanó anyagot egy halálfaló hadiszállásra. Erre már végképp nem szól a szerződésem. - Tudja, én ebben nem igen vagyok jártas. Igazából azt se tudom, hol vannak.... ezek a hozzávalók. Bár azt megtudom oldani  - természetesen sejtem is, hogy hol van, ugyanis van egy hely amit eléggé elzárva tartunk, és én is külön engedéllyel léphetek be. Hát nem is szívesen tenném...
Majd a következő szavaiból megértem, hogy kettőnknek kell megoldania. Itt kicsit megvakarom a fejem tövét. Nem akarom, ezt most nagyon nem akarom. Nem is akarok abba se belegondolni, hogy mire fogják használni a robbanó szert... egek, hisz én fogok ebben segédkezni, és ki tudja, hányan fognak meghalni. Ökölbe szorítom a kezemet... a családom...
- Értem. Kérem várjon meg az előtérbe.  - mosolyodom el végül, próbálok magamból minden érzelmet kiüríteni. Kikísérem, majd kérek tőle egy pillanatot. Mély levegőket veszek, majd lemegyek a pincébe, és használom a kulcsot, amit csak is sürgős esetekben használhatok. Benyitok, majd elkezdek keresgélni. Természetesen fel vannak címkézve, így egyesével kipakolok a lépcső elé, majd lebegtető bűbájjal  felrepítem őket óvatosan a lépcső tetejére. Én is felmászom.
- Kérem ellenőrizze az árut...  - szólalok meg végül, közbe a gyomrom végig görcsben van.
____________________________________
zene: Hurts Like Hell




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Ms. Denver and Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Denver and Mr. Dolohov   Ms. Denver and Mr. Dolohov Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ms. Denver and Mr. Dolohov
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katrina Nicol Denver
» Dolohov & Alice
» DOLOHOV & PREWETT
» Levin Dolohov
» Miss Skeeter & Mr. Dolohov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Abszol Út-
Ugrás: