Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Mark Cavelier körözöttjei 04_www.kepfeltoltes.hu_
Mark Cavelier körözöttjei 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mark Cavelier körözöttjei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Mark Cavelier körözöttjei Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Mark Cavelier körözöttjei Empty
TémanyitásTárgy: Mark Cavelier körözöttjei   Mark Cavelier körözöttjei Icon_minitimeSzer. 28 Okt. 2015 - 23:55







Rita Skeeter
Kor: 16, Csoport: hollóhát, Lojalitás: semleges, Vér: félvér, Pb: Dianna Agron

"Kotnyeles, állandóan ott van, ahol nem kéne. Valahogy mindig tudomást szerez a diákok viselt dolgairól. Ő szerkeszti az iskola újságot, ami nem mondható a diákok kedvencének, így Rita sem a közkedveltség mintaképe. Pártatlan, nem nagyon érdekli, hogy ki kinek az oldalán áll. Egyedül az foglalkoztatja, hogy minél több szennyest kiteregessen, bármibe is kerül."
Talán mindenki más így lát téged, de mi ketten tudjuk, hogy én hozzád hasonlóan sosem tartoztam a tömeghez. Nem tudom mi vett rá engem egy évvel ezelőtt, hogy jelentkezzek nálad fotósnak - talán a kíváncsiság, vagy a félelem, hogy másképp ugyanúgy a címlapon találom majd magam, ahogy a többiek -, viszont nem számít hányszor kergettél azóta őrületbe, sosem fogom megbánni a döntésemet. Minden különbségünk ellenére van bennünk valami közös, épp elegendő ahhoz, hogy barátok legyünk.


sjdfjksd






! A karakter megalkotójára egy feladat is hárul, méghozzá a Roxforti pletykalap működtetése. !
Ezzel kapcsolatban nálam lehet érdeklődni, segítséget kérni. Smile
Vissza az elejére Go down
 
Mark Cavelier körözöttjei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mark Cavelier
» Mark & Domi
» Emmeline & Mark
» Mark & Gwenog
» Lily & Mark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Kellékek :: Keresett Karakterek-
Ugrás: