Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Ice Griffen várja őket... 04_www.kepfeltoltes.hu_
Ice Griffen várja őket... 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ice Griffen várja őket...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Ice Griffen várja őket... Empty
TémanyitásTárgy: Ice Griffen várja őket...   Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeSzer. 28 Okt. 2015 - 23:32







Oliver Alain

Griffen
Kor: 39, Csoport: Varázsló, Lojalitás: Semleges, Vér:   Arany, Pb: Colin Firth



Godric's Hollow-i születésű vagy. Hugrabug volt a házad.
Kirkwallban éltél feleségeddel, aki immár 12 éve halott. Feleséged auror volt és egy hattagú sötét alakokból álló csoport támadta meg őt nyílt utcai terepen.

Van egy 18 éves fiad és egy 17 éves lányod, aki látta meghalni édesanyát.
Özvegy vagy és már 12 éve Godric's Hollowban laksz.
A szombati Boszorkány Szerkesztője vagy és hát a lapzárta a hét szent ideje mikor a gyermekeid nem zavarhatnak meg téged.
Jó képű vagy és nagy rajongó táborod lehetne, ha újra elkezdenéd randizgatást.
Van egy nővéred, is aki Fortescue familíába házasodott be. (finom fagyizó)
Nem utolsó sorban a sogóroddá vált feleséged révén Alastor Moody is.
Gyermekeid sok mindent titkolnak előled.
Alice Auror szeretne lenni, de szerinte te ezt nem támogatnád. Mivel veszélyes szakma, amibe édesanyja (feleséged) is bele halt. Talán fájna az is hogy a gyermeked előbb hal meg mint, te.
A fiadnak is vannak rejtett dolgai, amit nem oszt meg veled. Már laza szálakon függ a családod.
Képes leszel ezt össze tartani, mint családfő? Mindent a helyére tenni a családban? Feltudsz állni a sok éves gyászból és be tudsz kapcsolódni gyermekeid életébe? Vagy késő már, szerinted  is késő apaságot gyakorolni? Elhidegült kapcsolatban éled tovább életed?  őseid hagyatékát a gyermekeidnek nem adod tovább?
Bele merülsz a szerkesztői munkádba?
Vannak-e még a Griffen családnak titkai, amiről a gyermekeid nem tudnak?
MINDENT TUDNI AKAROK RÓLAD Smile
Gyere, mert vár rád a lányod.



sjdfjksd





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Ice Griffen várja őket... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice Griffen várja őket...   Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeCsüt. 29 Okt. 2015 - 0:36


Alastor Moody


Playby: Michiel Huisman v. (Brendan Gleeson)
Kor: Kb. 39(-41)
Volt Ház: válassz
Vér: Arany
Csoport: Varázsló
Lojalitás:Na hova is tartozna?
Róla: Skóciából származó és ottani birtokkal rendelkező aranyvérű auror család tagja vagy. Ha meghallják a Moody nevet bárhol Európában mindenki tudja, hogy ez az Nagy-Britanniai auror család.
A nagybátyám vagy. Van egy öcséd Xy Moody (nem kötelező). Meg volt egy húgod, aki szintén auror volt, mint te.
Megtámadták őt egy hat tagú banda (halálfalók bár nem bizonyították rájuk) és meggyilkolták és ezt az unokahúgod (vagyis én) láttam.
A húgod családjával nem tartod a kapcsoltatott vagyis velem se a sógoroddal Oliver Griffennel és Unokaöcséddel (az én bátyámmal) se.
Legalábbis én így tudom, hogy nem figyelsz ránk.
Nem tudom, mi az oka? Talán nagyon hasonlítok édesanyámra és ezt te nem szívleled. Vagy haragszol apánkra vagy esetleg rám.
Szóval te vagy az én mogorva/mogorvának tűnő újságokból ismert nagybátyám. Én pedig a te unokahúgod, aki aurornak készül és hát ezek miatt is szeretném, felvenni a kapcsolatot a rég nem látott nagybáttyal.
Kell ennél több? Várom közeli jövőben a találkozásunkat.

A mai ajánlatom egy Alastor Moody (Mordon), aki az auror parancsnokság egyik legelismertebb tagja.
Dumbledore jó barátja és a fiatalabb aurorok nagy "példaképe" avagy mégsem.
A rendszert kritizáló kritikusa.
A Szombati Boszorkány szerkesztőjének sógora.
A halálfalók rémálma a gonosztevők és bűnösök nemezise.


Alice így látja Alastort. Ennyit határoznék meg a nagybátyról a te képzeletedre bízom a többit. Legyen mogorva paranoiás és egy kicsit Moodys.
http://harrypotter.wikia.com/wiki/Alastor_Moody





........ Griffen


Playby: Grant Gustin
Kor:18
Volt Ház: Hollóhát
Vér: Arany
Csoport: Varázsló
Lojalitás:Sötét oldal vagy semleges
Róla: A bátyám vagy nagyon szerettél engem régen kicsiként. Anyánk meghalt. Egyre jobban eltávolodtunk egymástól míg én apuval tudok anyáról beszélni veled nem lehet. Nem tudom, hogy dolgoztad fel az ő halálát. Én lettem az elhíresült, húgod, aki ott volt és látta édesanyja halálát.
Tudom, hogy büszke vagy a vér vonaladra. Különlegesnek érzed magad sok tekintetben.
Már végeztél a Roxfortba szép eredményekkel zártad iskola éveidet. R.A.V.A.Sz. vizsgáid kitűnőek lettek.
Nem tudom mi állt közénk? Mi miatt nem tudunk normálisan beszélgetni már? A családi vacsorákon rám se nézel, mintha fertőzött személy lennék.
Nem szabok határokat, hogy hova húz a szíved okos bátyám. Tovább tanultál vagy rögtön munkába álltál ez dönts csak te el?
ÁTVEHETŐ KARAKTER NAGYON VÁROK RÁ.
ugyanaz vonatkozik rá, mint a többi átvehető karakterre. Beregelsz egy hasonló névvel és megírod a lapod elbírálás után megkapod a karaktert.

MOST HOL VAGY? Kedves, Testvérkém várlak vissza játszani. Smile




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Ice Griffen várja őket... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice Griffen várja őket...   Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeCsüt. 29 Okt. 2015 - 0:41


Emmeline Vance


Playby: Felicity Jones (változtatható)
Kor: 16
Ház/évfolyam: Hollóhát 6. évf.
Vér: Félvér
Csoport: Diák
Lojalitás: Világos/Jó
Róla:A legjobb barátnőm vagy. Hat éves korom óta ismerjük egymást, mikor a szomszédságodba költöztem. Szomszédok vagyunk Godric's Hollowba. "Line"-nak hívlak általában. Te, pedig az "Ice" nevet aggasztottad valamikor az ősi időkben rám. Sokat játszottunk. Nagyon szeretsz beszélni jó hallgató fülekre leltél bennem. Igaz néha a felét se jegyzem meg mit csacsogtál.
Nyári estéket általában mindig együtt töltjük és a csillagokat nézve ábrándozunk.
Neked öntöm ki a szívemet és lelkemet és tudod mindig, hogy hol keresd a magányosfarkast játszó barátnődet. Te vagy az egyetlen, akivel megosztom a kétségeim nagy részét és egyedül neked árultam el, hogy mi is a helyzet Frank és köztem. Örök a barátságunk, még akkor is, ha össze vesszünk és megsértődünk. Kibékülünk mert a barátok sosem hagyják cserben egymást.
A többit te is tudod kedves barátnőm. A te fantáziádra bízom.

Canon karakterlistában is benne van. Némi információ, amit tudhatunk róla.
http://harrypotter.wikia.com/wiki/Emmeline_Vance


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Ice Griffen várja őket... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice Griffen várja őket...   Ice Griffen várja őket... Icon_minitimeCsüt. 29 Okt. 2015 - 0:43

ITT VAN

FrankLongbottom


Playby: Jim Sturgess (alkudható, ha nagyon nem jön be neked a srác)
Kor: 16 éves
Ház/évfolyam: Griffendél, 6.
Vér: Arany
Csoport: Griffendél ház
Lojalitás: Szép és a jó oldalhoz.

Róla/Rólunk:
Szeretsz engem. Mióta? Nem tudom.
Mindig is úgy tekintettem rád, mint egy alsóbb évfolyamos fiúra az iskolából. Sokat beszélgettünk (heti egy-két órát), de csak is a tanulásról és a kviddicsről.
Negyedik év végén vagy ötödik év elején többen is felfigyeltek arra, hogy mi milyen jól eltudunk társalogni. Engem bezzeg nem érdekeltél úgy ... Sosem. Egy jó ismerősként tekintettem rád és nem egy barátként.
A szerelemhez egy szikra kell és nálam még nem volt meg az a szikra. Nem akartam szerelmes lenni beléd. Csak elrontaná a kapcsoltunkat, de ahogy mondták a többiek hogy: Alice, néz már rá, hogy néz rád.
Megijedtem. Ötödik év végére eltávolodtam tőled. Már a beszélgetésekből semmi sem maradt csak a jó öreg köszönés. Akár mennyiszer közeledtél felém én távolodtam tőled. Bármit is tettél győztes gól dobtad vagy elbántál egy gonoszkodó mardekárossal és ünnepeltek téged. Semmit nem értél el vele felém nézve. A távolból figyeltem mit teszel és hogy forogsz a középpontban. Hogy futnak utánad rajongóid, akik érted úgy oda vannak. Igazán jó parti vagy bármelyik lány számára ez egy tény, amit el kell fogadnom.
Próbáltál hozzám szólni hatodikban. Beszélgetés kezdeményezni velem. Nyílt terepen, sok ember előtt, de mindig lekoppintottalak. "Bocs, Frank,  de tanulnom kell." "Mollynak segítek házit írni." "Nagyon fáradt vagyok, Longbottom, aludnom kell."
Hatodik év vége volt. Lassan haladt az idő. Év végi nagy sürgés-forgás a vizsgák előtt. Egyik szűk folyosóról a másik felé vezetett az emberek útja. Az egyik toronyba igyekeztem fel felé és mellettem egy lefelé siető Mardekáros direkt módon kigáncsolt. Sokat eshettem volna, de nem így történt, mivel mögöttem valaki elkapott. Beleestem a karjaiba. Akkor tört meg a varázslat. Ott kaptam meg azt a bizonyos szikrát, ami a szerelemhez kell. Mélyen a szemedbe néztem. Valami olyat láttam, amit még senkiében. Csak annyit mondtam habogva, hogy Köszönöm, Longbottom. Tovább siettem és szárnyaltam az órára. Abban a pár hétben, ami a nyári szünetig hátra volt azok a szemek és arc meg maradt bennem. Zavarban voltam? Talán igen, még jobban kerültelek, mint az előtt.
Valahogy a sors úgy hozta, hogy hazaúton egy kupéban utaztam veled. Egy szót se szóltam hozzád, elfoglaltam magam és olvastam. Persze néha találkozott a tekintetünk. Az utolsók közt szálltunk le az Expresszről. Egy-két mondatott váltottunk...
Jött a nyár a levelezések és a találkozások a randik. Az első csókom...
Egy furcsa lány vagyok ezt te is tudod. Hetedikes vagyok már az utolsó évem a Roxfortba. Ez egy szép kapcsolat. Nem akarok az ármánykodó diákok elé tárni semmit se, mint azt se szeretném, hogy hetente keringjenek pletykák rólunk, mert ez történne minden szem ránk szegeződne és én utálom, ha rám szegeződik minden kíváncsiskodó szeme. Senki nem tudja, hogy igazából mi tényleg együtt vagyunk. Én tagadom még a barátaim előtt is.

Egy év van köztünk. Most hatodikos és prefektus vagy. Benne vagy a ház csapatában is pár éve erősíted őket a harmadik hajtóként. Kedves srác vagy. Helyesnek mondanak. Bátor vagy és az én barátom vagy nyár óta. Az iskolában senki sem tudja, hogy mi együtt lennénk.
Én így képzeltelek el és a történetünket egy kis darabkáját. Együtt színesíthetjük tovább.
(Ez csak egy elképzelés vagyis alakítható a személyisége)



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Ice Griffen várja őket... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice Griffen várja őket...   Ice Griffen várja őket... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ice Griffen várja őket...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Duncan H. Griffen
» Alice Griffen
» Griffen Testvérek
» Alice Griffen és Frank Longbottom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Kellékek :: Keresett Karakterek-
Ugrás: