Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily and Basty 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily and Basty 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily and Basty Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily and Basty Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily and Basty Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily and Basty Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily and Basty Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily and Basty Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily and Basty Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily and Basty Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily and Basty Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily and Basty Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily and Basty Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily and Basty Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily and Basty

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Basty Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Basty Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Basty Empty
TémanyitásTárgy: Lily and Basty   Lily and Basty Icon_minitimeSzer. 7 Okt. 2015 - 10:35


lily & basty


A szokásos takarodó utáni őrjáraton vagyok, most én kaptam a 3. emeleti folyosókat. Frank pedig kivételesen hajlandó volt bevállalni egy gyors kört az alagsorba. Végre egy mardekár nélküli estém lesz, vagyis eseménytelen. Ilyenkor általában fél hullán szoktam járni a folyosókat, de magamon is meglepődök mennyire éber vagyok. Kicsit túl vállaltam maga, a szakkörök, a RAVASZ-ra való felkészülés, és ott van még a párbajszakkör, amit én szoktam megtervezni ( persze James is besegít ha nem feledkezünk bele másba, de ez már más kérdés ). A gondolat menetemből azonnal kizökkenek, mikor meghallom hogy valaki nagyon alpári módon beszélget valakivel. Mély levegőt veszek, kihúzom magam majd befordulok a másik folyosóra, hogy lássam mi folyik itt és " rendet " tegyek. Komolyan, mikor meglátom a zöld talárt, az égnek emelném a kezemet: miért?? Egy fiatal hugrabugos sráccal beszél úgy, hogy legszívesebben csomót varázsolnék a nyelvére.  Megállok mögötte, majd megköszörülöm a torkomat.
- Már elnézést... - szólalok meg, majd meglátom hogy Rabastannal van dolgom az egyik mardekáros prefektussal. Eléggé sűrűn váltogatják őket... - Nem hiszem, hogy így kéne beszélned vele. - Nézek a hugrabugos srácra, szerencsétlen nagyon megvan ijedve. Sok csalafintaságot nem nézek ki belőle, maximum annyit, hogy valamiért kijött takarodó után a klubhelyiségéből. - Megkérdezhetem mi folyik itt ? - próbálok még kedves lenni, bár előre sejtem mit fogok kapni a kedves kígyótól.
  



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Lily and Basty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Basty   Lily and Basty Icon_minitimeSzer. 7 Okt. 2015 - 19:57

Lily @nd Bastan
Egy nagy éjszakai banzájt csapott a hugrabug és ennek a hírét megfüleltem. Az összes prefektusok őrt állt és járőrözött azaz, hat hugarbugos prefektus volt rajtam kívül az kastélyban, mert a hollóhátas és mardekáros  vagy griffendéles perfektussal időpontot cseréltek azok a nyamvadtak.
Ezt csak az elmúlt két évben vettem észre, hogy mennyire képesek összetartani ha hugrás bulit tartanak. Bezzeg mi Mardekárosok egymást gáncsoljuk ki és döfjük hátba.
Utálatos egy dolog de ez is benne van a mi mentalitásunkba.
A folyosókat róttam a kószáló hugrás lelkek után kutatva. Egy harmadikos futott a karjaimba, akit Tonynak hívnak. Elég jó a név és arc memóriám, de szívesen el felejtenék pár embert az emlékezetemből ilyenek például Merlin verte sárvérűek.
- Hé mi a francot keresel itt? -vonom kérdőre a srácot. A kisfiú halálra volt rémülve. Pedig nem vágtam hozzá se csúnyább se erősebb szavakat csak úgy viselkedtem vele ahogy szoktam más diákokkal, akik kint vannak a silentium ideje alatt.
- Mond már meg hogy a fenét kerestél itt, te korcs.- felnevettem mikor némán rázni kezdet a fejét. - Ne hazudj nekem! Tudom a bulira igyekeztél. Hol van? - a kisfiú pedig rázta a fejét.
- Ezért súlyos büntetés kapsz te mocskos senki.- mondtam a legkimértebb és úriasabb aranyvérűekhez hű modoromban és percekig semmit sem mondott a gyerek én pedig fölé toronyusva élveztem azt, hogy vallathatom őt. Ilyen egy végrehajtói munka? - Tettem fel a kérdést magamnak.
Egyszer csak észre se vettem, hogy már nem is kettesben vagyunk a folyosón hanem hármasban, mert megérkezett a Piton korcs barátja.
-Semmi közöd nincs hozzá! Maradj ki ebből nem a te dolgod. - rá se néztem a lányra, mert róla csak Arthemis jutna eszembe és ezt nem engedhettem meg magamnak.
Szerelmes voltam, de ezt soha nem mutattam ki senki előtt, de ha mégis a jó mardekáros fiút akarom megjátszani neki akkor engednem kell az arogáns viselkedésemből
- Kérdezd meg tőle, hogy hova akart csavarogni! - löktem oda a lánynak a kis fiút.
Keresztbe tettem karjaimat és figyeltem mit tesz vele. A pálcám a kezemen pihent A pont le vonáson járt a gondolatom hány pontot vonjak le ettől a sráctól egy 15-öt a hazugsága és az elkószálása miatt megérdemel és egy folyosó sikálási büntetőmunkát is. valahogy sejtettem hogy a hugrás fiúnak fog igazat adni, aki füllenteni fog a griffendéles prefektusnak és ez a sárvérű naivan hinni fog a fiúnak, mert miért hinne egy mardekárosnak, sejtettem hogy vannak felém előítéletei, így már a fejemben pillanatok alatt lejátszódott a legvalószínűbb jelenet, de tudtam, hogy vannak váratlan fordulatok, bár ebben a helyzetben nem reménykedtem. Hisz most én vagyok a kötözködő mardekáros pöcs a sárvérű és a hugrás szemében.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Basty Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Basty Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Basty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Basty   Lily and Basty Icon_minitimeCsüt. 8 Okt. 2015 - 11:13


lily & basty


Sosem kedveltem Rabastant, és nem azért csupán, mert mardekáros. Nekem mindig is alpári volt a stílusa, és engem ez mindig is kiakasztott. Van valami a stílusában, amitől kirázz a hideg, nem tehetek róla. Természetesen az első reakciója pont olyan, mint amire számítottam. Támadó, és cseppet sem kedves. Csak felemelt szemöldökkel nézek rá.
- Oh, tényleg nem? Prefektus vagyok én is, és üvöltözöl egy diákkal. - csak nyugodtan pislogok egyikről a másikra, ahogy szerencsétlen hugrabugos srácra nézek össze szorul a torkom. Én se nagyon bírom ha üvöltöznek velem, de ha még ha ilyen stílusban, és még szinte gyerekként kell végig hallgatni. Csak oda lépek közéjük, és ránézek a kis srácra, nem szigorúan, de nem is mosolygok.
- Nem szabadna ilyenkor a folyosón lenned. 10 pontot levonok a hugrabugtól. Most sipirc vissza a hálókörletedbe. - a fiatal borz megkönnyebbülten néz rám, és szinte csak egy por csík marad utána, úgy rohan el. Vissza fordulok Rabastanhoz, és állom a tekintetét.
- Nem a faggatás a dolgunk, hanem hogy mindenkit ilyenkor vissza küldjünk a helyére és maximum büntetést kiszabni. Nem te vagy a nevelője. - karba font kézzel nézek rá higgadtan, engem úgy se fog megrémiszteni még ha neki áll velem is üvöltözni, ezt jobb ha tudja. - Arról nem is beszélve, ha magadra erőltetnél egy kicsi kedvességet akkor talán el is értél volna valamit. A megfenyítés nem mindig segít, valakit megmakacsol. - na igen ezért is kapni fogok, nem mindenki szereti a kioktató beszédemet. De ilyenkor én csak nyugtázom magamba, hogy éééén szóltam, és megpróbáltam. Ráadásul egy mardekáros esetében a mellettünk lévő festmények előbb meghallják, amit mondok, és nem mellettük megy el. Ennyit a "nyugodtabb" estéről.
  



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Lily and Basty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Basty   Lily and Basty Icon_minitimeSzomb. 21 Nov. 2015 - 15:28

Lily @nd Bastan
Ez a csaj mindent felfúj ha üvöltöttem volna akkor az egész iskola hallotta volna. Ha kiabáltam volna legalább az 2-5. szinten is hallották volna. Felemeltem a hangom nem kiabáltam, de ez nézőpont kérdése. A répahajú pedig mindenen kiakad már ismertem annyira hogy a legkisebb ügyön is fenn akadjon, kis stréber volt már évek óta és a maga személyiségeben, ha nem is vette észre, de a nyalt a tanároknál a tudálékosságával. Tipikus sárvérű reakciói voltak.
Most is úgy gondolta, hogy a tudálékosságával és az "énjólmegmondom" stílusával valamit is elér nálam? Nem. Néztem felhúzott szemöldökkel ahogy elküldi őt azzal a semmit sem érő tíz pont levonással. hamiskás mosoly mögé rejtve a lenézettségemet, de lehet hogy meglátta azt a felsőbbséget, amivel rátekintek.
-Milyen naiv vagy, Répácska. Szerinted visszatér a körletbe? Nem hagyna ki egy sárga bulit. Mert mostanság sokkal pimaszabbak a borzok mint a szárnyasok.- Okítom ki a kis vöröskét. Semmi kétség hogy vérig sértődött a répás megszólításon csak egy pillanat választott el  hogy sárvérűnek nevezem őt.
- Kedvesség? Tudod mi az a kedvesség? Nem. Előbb fejts meg a szót magát és az értelmét. Áh, - nevetem fel a naiv kis vörös töpszlin - te nem vagy tisztába mi a prefektus feladata. Előjárók vagyunk, vagyis egyben a kisebb nevelői is. Szerinted megfenyítettem az pöttöm borzot? Ne nevettess! Inkább, ne állj az utamba és menj szépen utána, hogy biztos visszatér-e? A "makacs" kis haverod után, mert én biztosra veszem, hogy nem visszafelé ment.- mondtam természetes és érces hangon és belőlem sugárzó felsőbb rendűséggel Evansnak.
- Tudod egyáltalán a nevét?- Kérdeztem meg költőien, meg se vártam hogy válaszoljon az összes diák nevét tudtam, valahogy ez a rejtet képességeimhez tartozott, amit nem sokaknak mutatok meg. -Thomas Morris és tudod hányadikos?  Ilyeneket nem tudsz előjáróként? Akkor nincs is semmi keresni valód a prefektusok között és ezen a folyóson se. Véletlenül nem a másodikon kellene lenned? Mert szerintem elnézted a beosztást és a helyedet.- mondom teljes természetességgel az előttem lévő senkiházinak. Nem voltam vele se túl kedves se túl durva csak megmondtam a magamét.
Hátat fordítottam neki és  csendben voltam. Hirtelen egy távoli hangra lettem figyelmes Hóborc csapta a zajt egy emelettel lejjebb. Az a nyamvadt kopogó szellem mindig csak a bajt kavarta, ahogy most is.

Note:---
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily and Basty Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily and Basty Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily and Basty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Basty   Lily and Basty Icon_minitimeVas. 22 Nov. 2015 - 17:33


lily & basty


Azt hittem ma teljesen nyugalmas estém lesz, de rá kellett jönnöm hamar, hogy tévedtem. Nehogy egy estém is úgy teljen el, hogy nyugodtan mehetek lefeküdni. Tudom én ütöttem bele az orromat, de nem fogom hagyni, hogy a kisebbet terrorizálják. Ráadásul Rabastiannak elég nagy szája van, gondolhattam volna, hogy nem fogom megúszni a dolgot.
Répácska? Megdöbbenve nézek rá, majd elnevetem magam.
- Ez igazán kedves név. - nézek rá mosolyogva, ezt a jelzőt még nem hallottam, vagyis gúnynevet. Természetesen a viselkedése lekezelő, és felsőbbrendű. Ezt igazán megszoktam már kígyóktól így nem veszem magamra, csak fáradtan nézek rá, és peregnek le rólam a szavai.
- Szerintem semmiféle buliról nincs szó, egyszerűen jól érzed magad ha tudod valamelyik gyereket kínozni. - egyáltalán nem jellemző a hugrabugrosokra, hogy "tilosban" rendeznének bármiféle partit. Arról biztos mindenki tudna, nem igazán jellemző rájuk a titoktartás, és egy ilyen dologhoz amúgy se bátrak, hogy megtegyék.
- Na látod ebben teljesen egyetértünk. Nem érdemled meg hogy kedves legyek. - tényleg kezd dühíteni, és vele amúgy se terveztem, hogy " kedves " leszek. Csak kiakadt szemekkel nézek rá. - Hogy mi? Én nem vagyok tisztában a feladatommal ? Teljesen el vagy tévedve! A mi feladatok a járőrözés, maximum a pont levonás, majd az ügyeletes tanárhoz kísérni azokat akiket nagyobb szabályszegésen találunk! Nem vagyunk nevelők, sem aurorok! Semmi jogod üvöltözni, és káromkodni egy diákkal, csak azért mert szabad... - megrázom a fejem, semmi értelme veszekednem vele. Majd kérdőn nézek rá, mi a fenéért kéne tudnom minden egyes 400 roxfort diák nevét ? Komolyan ez nem normális. Azért mert most tud valamit, amit én nem nagyon kiakarja használni. - Nem tudom a nevét, és őszintén szólva, nem is szerepel a céljaim között, hogy bemagoljam mindenki nevét. Egyénként ha ennyire biztos vagy benne, hogy a hugrabug bulit rendezz, miért nem ott teszel rendet ? -nagyon remélem hogy ezzel befogtam a nagyszájút, és sikerül sarokba szorítanom. - Arra nem gondoltál azért nem mondta el, mert fogalma sincs, ergo nem tudja ? Szerencsétlen félt tőled, nem hiszem hogy nem árulta volna el...
  



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lily and Basty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily and Basty   Lily and Basty Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily and Basty
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily and Sirius
» Dorcas & Lily
» Lily and Andromeda
» Lily & Andromeda
» Lily & Violette

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Kastély :: 3. emelet-
Ugrás: