Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Mr Prewett kapcsolatai 04_www.kepfeltoltes.hu_
Mr Prewett kapcsolatai 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mr Prewett kapcsolatai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Mr Prewett kapcsolatai Empty
TémanyitásTárgy: Mr Prewett kapcsolatai   Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeSzomb. 22 Aug. 2015 - 22:30


CSALÁD




BARÁT




ELLENSÉG




SZERELEM









TE & GIDEON
Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz. Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz.
                                                                 

Kód:

[center]<div align="justify" style="font-size: 12px; line-height: normal;width:200px;">
[center]TE & GIDEON[/center]
[justify]Ide aztán szövegelhetsz, amennyit akarsz.[/justify]
                                                                 
</div>[/center]
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Mr Prewett kapcsolatai Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Mr Prewett kapcsolatai Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Mr Prewett kapcsolatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr Prewett kapcsolatai   Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeVas. 23 Aug. 2015 - 0:37


LILY & GIDEON
Váltottunk pár szót, mikor még Griffendéles diák voltál. Kedves voltál, és barátságos, bár szorosabb barátságot nem kötöttünk, gondolom a korkülönbség akkor még meglátszott. Híreket ugyan úgy hallok rólad, és a fivéredről is. Nagyon remélem, amint végzek a Roxfortban és miután végeztem auror képzővel egy oldalon fogunk harcolni.
                                                               
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Mr Prewett kapcsolatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr Prewett kapcsolatai   Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeVas. 23 Aug. 2015 - 1:27


Emmeline & GIDEON
Gideon Prewett, te is tudod ki vagy számomra, vagyis csak sejted. Nagyon közeli kapcsolatunk van. Nem is csoda, hisz az a tavaszi nap mikor egymásba botlottunk aztán az a nyári buli, ahol a szél egymás karjaiba sodort. Mind jó volt és szép. Egy nyári fellángolást sejtetett, én pedig bele mentem a játékodba. Tudom, hogy voltunk szerelmesek, tudom hogy voltak a csókjainkba érzések és valós volt a szerelmünk nem csak megjátszott ócskaság
Molly Prewett testvére vagy azóta ismerem a családodat mióta bekerültem az iskolába. Mindig elítéltem a Griffendéles fiúk viselkedését.
Szerintem már te nem is emlékszel arra mikor egy csínyt akartatok elkövetni a barátaiddal és hát engem zártatok be sikeresen a bájitaltan szertárba éjszakára sikeresen. Azután teljes szívből utáltalak és megvetettelek a tréfátok miatt.Elmúlt és más szelek fújtak...
A tettek egymást követték és ott voltunk a lakásodon.
Nem tudom mit érzek most irántad, hiába vagyok az ágyadban hétről hétre, valahogy a hosszú éjszakák után kínos délelőttöket és délutánok jönnek és talán szégyen ott van bennem nem így kellene élnünk. Nem találom a romantikát a kapcsolatunkban csak a vad és ösztöni cselekvéseket. Úgy érzem már magam, mint ha a fiatalkorú cédád, szeretőd lennék, aki ugyan úgy vágyik csillapítani az éhségét, mint az egy hétig kenyéren és vízen élt ember, akinek az ünnepi ebédért kiált és sóvárog.
Decemberben leszek tizenhét mind jól tudjuk, hogy hamarosan felnőtté válok. Hiába voltak előtted is fiúim, te kaptad meg azt amit egyszer adhatok oda.
Néha úgy érzem máshol jársz ahogy én is, néha úgy érzem talán nem veszett el ez a kapcsolat.
Sokszor eltöprengtem azon, hogy szakítani kellene, de valahol mélyen legbelül azt súgja a szívem, hogy ne. A szívem sose hagy cserben ahogy az eszem se, de most Veled kapcsolatban a mindkettő más diktál ezt váltottad ki belőlem Gideon Prewett.
Még mindig nem ismerlek igazán vad idegen vagy még néha számomra. Megrészegítetted a józan ítélő képességemet, ezért imádlak, Gid, és utállak is, Prewett.
                                                               
Vissza az elejére Go down
Fabian Prewett
Varázsló vagyok...
Varázsló vagyok...
Fabian Prewett

Származás : Aranyvérű vagyok, mert annak születtem.

Lojalitás : Dumbledorehoz, Tesvéreimhez, Prewett családhoz, Barátaimhoz
Családi állapot : Ez privát ügy
Lakhely : London
Foglalkozás : Diák és Gyakornok
Pálca : Eredeti elsőpálcája: Lucfenyő, egyszarvú, 11és 3/4, merev Második pálcája: Ciprus, Griffkarom, 12 hüvelyk, merev
Idézet : "A hatalom (...) szörnyen pusztító dolog (...). Ahhoz, hogy jól tudj vele bánni, ugyanannyira kell gyűlölnöd, mint amennyire szereted."
Mr Prewett kapcsolatai Sherlock_14

"Vannak ilyen emberek. Az igazsággal szembe tudnak nézni, akármilyen szörnyű is, mert bátorsággal fogadják az életet, azzal a bátorsággal, ami nélkül az élet nem ér egy fabatkát sem."
Karakterlap : Viam meam persequor ...
Karakterzene : Silent Strom
Fekete Ország
Playby : Benedict Cumberbatch
Kép : Fabian Prewett

Mr Prewett kapcsolatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr Prewett kapcsolatai   Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitimeVas. 23 Aug. 2015 - 11:21


FABIAN & GIDEON
Úgy ismersz akár a tenyeredet és én is úgy ismerlek akár a saját tenyeremet. Testvérem vagy méghozzá az öcsém.
Még mindig emlékszek arra, hogy viselted el a hegedűjátékomat.
Még mindig emlékszek arra a napra mikor részegen tántorogtál be a szobámba.
Még mindig emlékszek arra a pillanatra mikor lecsaptál egy gurkóval.
Még mindig előttem van az első verekedésünk képe.
Még mindig előttem lebeg az esküvőmön mondott beszédet.
Még mindig jó veled együtt ünnepelni a születésnapomat, hogy ne kelljen két tortát sütnie anyának egymás után. Valahogy mindig is szerencsésebb életformát választottál hozzám képest, hisz nem arról vagy híres hogy húsz éves vagy és özvegy. Sosem ítéltelek el, pedig másokat eltudnák, ahogy te élsz. A család az első és így most Molly és te vagy az első.
Sokan úgy gondolják, hogy tűz és víz vagyunk, de ha tudnák mi nagyon sok mindenben hasonlítunk. Csak, hogy nekem valahol egy-két éve elveszett a gyermeki énem Sad . Te ne veszítsd el, mert ami belőlem hiányzik az benned meg van.
                                                               
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Mr Prewett kapcsolatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr Prewett kapcsolatai   Mr Prewett kapcsolatai Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mr Prewett kapcsolatai
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fabian Prewett
» Molly Prewett
» Gideon Prewett
» DOLOHOV & PREWETT
» Gideon Prewett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Egyéb archivált-
Ugrás: