Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Miss Violette Olivier 04_www.kepfeltoltes.hu_
Miss Violette Olivier 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Miss Violette Olivier Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Miss Violette Olivier Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Miss Violette Olivier Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Miss Violette Olivier Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Miss Violette Olivier Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Miss Violette Olivier Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Miss Violette Olivier Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Miss Violette Olivier Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Miss Violette Olivier Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Miss Violette Olivier Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Miss Violette Olivier Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Miss Violette Olivier Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Miss Violette Olivier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Violette Olivier
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak."
„A bölcs öreg Hollóhátban, Éles elmék várnak.
Violette Olivier

Származás : ❁ half-blood
Családi állapot : ❁ single
Lakhely : ❁ Hogwarts
Foglalkozás : ❁ student
Pálca : ❁ 10¼, dogwood, kelpie hair
Keresem a... : háztársamat
Idézet : Miss Violette Olivier Tumblr_n1k3lavtKg1ri83hqo4_250

Maybe when you’ve no reason to stay, then it’s a good reason to go.

Karakterlap : ❁ behind the mask
Karakterzene : ❁ Coming Home
Playby : ❁ Blanca Suarez

Miss Violette Olivier Empty
TémanyitásTárgy: Miss Violette Olivier   Miss Violette Olivier Icon_minitimeCsüt. 20 Aug. 2015 - 20:01


Violette Olivier

Kor: 16  Ház: Hollóhát  Évfolyam: hatodik   Oldal: semleges

Jellem:


Nincs olyan álarc, amely félre ne csúszna néha.

• Az a lány, akiről senki sem tudja, ki is valójában. Szereti azt hinni, hogy a többiek észre sem veszik, annál is inkább, hogy ha mégis, képes elrejteni előlük az érzelmeit és önmagát. Minden lehetőséget megragad, hogy elterelje magáról a figyelmet, holott épp a különcsége az, ami minden tekintetet magára von.
Bár több roxforti házban is megállná a helyét, igazán sehová sem illik. Mintha egy másik kirakós darabját próbálnák beilleszteni valahová.
• Könnyű vele szót érteni, elvégre kevés olyan téma van, ami ne érdekelné és kellemes társaság, viszont teljességgel bizalmatlan az emberekkel szemben. Ebből adódóan jobb szeret egyedül lenni, elmerülve egy jó könyvben, vagy a rajzolásban. Sosincs nehéz dolga annak, aki őt keresi: csak végig kell járnia a sötét, kihalt helyeket.
• Szívesen végighallgat másokat, de magáról a lehető legkevesebbet árulja el. Aki egy kicsit is ismeri, tudja, hogy ennek ellenére megbízható és a legapróbb titkokat sem adja tovább. Sokszor azok is számíthatnak a segítségére, akik ki sem érdemlik.
• Történjen bármi, megőrzi a látszólagos nyugalmát, mégis ő az első, aki pálca után kap. Minden fenyegetőbbnek tűnő közeledés felkelti a figyelmét, és nem fél megvédeni magát. Tulajdonképpen már akkor is arrébb lép, mikor valaki túl közel megy hozzá.
• Ha valamit a fejébe vesz, ésszerű ellenérvek híján lehetetlen róla lebeszélni. Külön törekszik rá, hogy logikus és tökéletes munkát végezzen, önerőből.

Küllem:


Kissé magasabb az átlagnál, mégsem túl vékony, és a mozdulatai sem esetlenek - mi több, az aranyvérűek utánozhatatlan kecsessége, finomsága tűnik fel gesztusaiban. Akárcsak az örök tartózkodása.
Mélybarna, egyenes haja körülbelül a háta közepéig ér, bőre már-már sápadt, apró szeplőknek ad teret. Jég kék tekintete pedig magáért beszél.
Mint mindenkinek, neki is sokféle mosolya van, ám egyik sem őszintén boldog.

Ami az öltözködését illeti, nem törődik annyit a ruhatárával, mint a többi lány, így a kötelező talárral sincs semmi gondja. Természetesen minden igénynek megfelelően hordja, ahogy minden mást is. Az egyszerű, nőies ruhákat részesíti előnyben, és az év minden napján feketében jár.

Történetem:


Kedves Kislányom!

Talán már a megszólítást is megdöbbentőnek találod, de nagyon kérlek, őrizd meg a nyugalmadat és tiszta fejjel olvass tovább. Fontos, hogy megértsd azokat, amiket most elárulok neked, hisz jelenleg az életed a tét.
Fogalmam sincs mit mondtak neked a múltadról, viszont azt hiszem már rájöttél, milyen csekély része tartalmazhat igazságot. Az én kedvemért tették ezt, én pedig érted folyamodtam hazugsághoz, remélve, legalább te új életet kezdhetsz, továbblépve a múlt sérelmein. Csakhogy azóta változott a helyzet: már biztonságosabb, ha mindenről tudomást szerzel és felkészülsz a legrosszabbra is.
Kezdem is mindjárt a legelején.

A volt férjem, Benjamin Severin és én sosem ápoltunk jó viszonyt, azonban a kötelességünket  teljesítenünk kellett. Bár nem voltam mintagyerek, nem kívántam szégyenfolt lenni a családom nevén. De hát nem minden úgy alakul, ahogy azt tervezzük.
Jóllehet szépíthetnék a történeten, nem áll szándékomban ferdíteni a valóságon. Az édesapáddal, Axellel diák korunk óta meghitt viszonyt ápoltunk, ha nem lett volna mugliszületésű, valószínűleg hagyták volna hogy vele kössem össze az életemet, és egészen más élet várna ránk. Így viszont házasodásom után sem szakítottuk meg a kapcsolatunkat. Ő volt a gyerekkori első szerelmem, mint pedig olyan, igyekezeteim ellenére sosem csillapodtak az iránta való érzéseim.
Alig pár évvel a közös élet megkezdése után teherbe estem. Nem volt ebben semmi különös, a következményekkel annál inkább. Véget vetettem az apáddal való románcomnak, és elhatároztam, hogy ezentúl érted teszek mindent. Rengeteg idő után most éreztem először, hogy tudnám szeretni Bent és nem csak egy teher a vállamon.

Aztán megszülettél. Mikor először megpillantottalak, már tudtam, hogy kinek a kislánya vagy. Próbáltam nem tudomást venni róla, figyelmen kívül hagyni az aggodalmaimat, elvégre mégis honnan derülhetne ki? Tíz volt az egyhez az esélye, de így történt, mivel egy gyógyító megállapította, hogy a férjemnek nem lehetett volna gyereke.
Tudom, hogy bár elvettem az emlékeidet, a fájdalmad valószínűleg továbbra is kísér téged. Amint kiderült a bűnöm, az életedben nem volt semmi köszönet. Az apád nem dobott ki, hallgatott a szégyenemről, én pedig nem menekülhettem el és hagyhattalak magadra vele... Viszont attól kezdve minden nap azt kívántam, bárcsak képes lettem volna megtenni. Akkor nem kellett volna végignézned és végighallgatnod, mit tesz velem.

Egészen addig ismétlődött újra és újra, amíg nem találtam valakit, aki befogadhatna téged. Az apádnak akkorra menyasszonya lett, és mindketten beleegyeztek, hogy átszöktesselek hozzájuk. Én persze nem maradhattam sokáig.
Mindent megmozgattunk hogy biztonságba helyezzünk és tovább járhass a Beauxbatonsbe, az apád miatti pletykáknak és az aranyvérűek kegyetlenségének azonban képtelenek voltunk megálljt parancsolni. Ekkor döntöttem úgy, hogy elfelejtetem veled a történteket és Axel gondjaira bízlak.

Voldemortra viszont nem számítottam. Ki számított rá akkoriban?
De Ben halálfaló lett, és természetesen az apád került elsőként a célkeresztjébe. Az apád és te, ezért is írtam neked ezt a levelet.
Továbbra is mindent megteszek, hogy megóvjalak. Kérlek nagyon vigyázz és tartsd nyitva a szemedet! Hamarosan felkereslek.

Csókol édesanyád,
Félicienne Janvier.

Patrónus: holló  Vér: félvér  Pb: Anna Christine Speckhart Csoport: diák


Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Miss Violette Olivier Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Miss Violette Olivier Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Miss Violette Olivier Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Violette Olivier   Miss Violette Olivier Icon_minitimeCsüt. 20 Aug. 2015 - 20:39


Elfogadva!


Először is üdv köztünk Violette! Nagyon ízléses, és gyönyörűen megfogalmazott lapot olvashattam, amit köszönök! Tetszik a karaktered egyedisége, és hogy nem tipikus hétköznapi lett az előtörténeted. Öröm volt olvasni. Remélem anyukád levele nem akasztott ki teljesen! Smile
Vissza az elejére Go down
 
Miss Violette Olivier
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Violette Olivier keresettjei
» Miss Skeeter & Mr. Dolohov
» Mr. Prewett & Miss Snowhall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Tanulóink :: Hollóhát-
Ugrás: