Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Killian Stonewall 04_www.kepfeltoltes.hu_
Killian Stonewall 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Killian Stonewall Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Killian Stonewall Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Killian Stonewall Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Killian Stonewall Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Killian Stonewall Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Killian Stonewall Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Killian Stonewall Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Killian Stonewall Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Killian Stonewall Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Killian Stonewall Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Killian Stonewall Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Killian Stonewall Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Killian Stonewall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Killian Stonewall Empty
TémanyitásTárgy: Killian Stonewall   Killian Stonewall Icon_minitimeCsüt. 13 Aug. 2015 - 23:02


Killian Stonewall
Kill
Kor: 17  Ház: Mardekár  Évfolyam/munka: -   Oldal: Voldemort

Jellem:



Bevallom, ha arra vártál, hogy kedves leszek, akkor hatalmasat tévedtél. Nem vagyok sem jószívű, sem kedves vagy barátságos.
Magamba zárkóztam, és ezt a tulajdonságomat életem végéig meg akarom őrizni. Nem akarom, hogy jóban legyünk.
Ha nő vagy, egyedül testi kielégülés kell, és nem fogok veled bájcsevegni. Az a vonat elment, amikor tíz éves voltam.
Egy valamit akarok. Bekerülni Voldemort seregébe, a halálfalók közé, és felvenni a szüleim örökségét, amelyet 18 éves koromban kapok majd meg, és akkor nem kell nevelőintézetben élnem.

Küllem:



Ha nem változtam volna ennyire visszataszítóvá, még azt is lehetne mondani, hogy egészen jóképű vagyok.
Sokféle mosolyom van, amik közül a legfélelmetesebb a pszichopata mosolyom. Akkor rettegj, ha ezt az oldalamat mutatom meg neked.
Ha viszont szép nő vagy, akkor nem kell ettől tartani, mert habár zárkózott vagyok, és elkeseredett, azért én is megbámulom a szép női idomokat, és csábos, huncut vigyor terül el az arcomon.
Az öltözködésemben nincs semmi egyediség. A mugli divatot követem, mert az kényelmesebb, és legalább a muglik világában legyek normális.

Történetem:



Külső szemmel azt gondolják rólam, hogy ennek a fiúnak semmi problémája nem lehet. Mindene megvan, mert gazdag családba született.
Én pedig azt gondolom, hogy ezek az emberek nem is ismernek. nem tudhatják, hogy nekem nem olyan az életem, mint amit ők elképzelnek.
Igen, valóban gazdag családba születtem. Hát persze, itt jön az a rész, amikor egyből mindenki azt gondolja, hogy akkor semmi gondom nem lehet. Pedig igen.
Ha ismernék a többi tényezőt, akkor talán sajnálnának is, de nekem senki sajnálata nem kell. Megmaradok akkor inkább magamnak. A nagy magányos farkas.
A szüleim nem vallanak velem egy nézetet. Bizony az örökségnek is majdnem lőttek emiatt, pedig olyan szépen kértem tőlük, hogy hallgassák meg magát a Nagyurat arról, hogy mi a jó, és mi a rossz. Így csak azt gondolták, hogy a nézeteim 18 éves koromra meg fognak változni. Ebben elég nagyot tévedtek...
Ők azt gondolják, hogy Voldemort csak magának akar jót, pedig én jól tudom, hogy ő a nézeteivel csak a varázsló társadalmat szolgálja.
Viszont, komolyra fordítva a szót, nem csak ez a gond. Ami valóban problémát jelent, és ami idáig eljuttatott, az egy nő, illetve lány. Igen. Volt egy lány, akit a szerelmemnek tartottam. Sokan azt mondták, hogy túl fiatal vagyok ehhez tíz évesen, de teljesen biztos vagyok benne, hogy az voltam. Ez nem korhoz kötött.
Christine... Még mindig érzem az illatát, pedig még csak 10 éves voltam.
Szinte minden nap találkoztam vele, mert a tőlünk nem messze levő kúriában élt a szüleivel. Ők is jómódú család, mint mi, de nem ez volt a lényeg tíz éves fejjel.
Emlékszem, egyszer kivittem az erdőbe. Ott történt minden rossz, ugyanis éppen telihold volt, én pedig túl fiatal ahhoz, hogy bármit is tegyek. Egy vérfarkas járt arra, innentől pedig már tudjátok a történéseket...
Sajnos azonban itt nem volt vége, mert engem is megkarmolt, azóta pedig minden holdtölténél átváltozom valamivé, amit nem tudok szabályozni.
Nos...akkoriban itt kezdődtek a bonyodalmak, ugyanis az én drága családom észrevette, hogy valami nincs rendben velem azon kívül, hogy meghalt Christine. A lány szülei elfordultak a családunktól, mert engem hibáztattak a halála miatt, ezen kívül pedig még a szüleimmel is szembe kellett fordulnom, ugyanis észrevették, hogy telihold éjszakáján mindig megszököm otthonról, csak hogy ne bántsam őket.
Ezután mindig bezártak a szobámba minden estére, és hát bizony eljött a telihold éjszakája. Ekkor megtudták az igazságot. Késő volt...
ha hiszitek, ha nem, megöltem őket, és furcsán nem éreztem semmit, miután ismét visszaváltoztam emberré reggel.
Tudtam, valami elromlott bennem.
Amikor megkaptam a Roxforti levelemet, már egy nevelőintézet díszes társaságát gyarapítottam egy ideje, de senki nem akart haza vinni magához. Féltek tőlem...
Ezután kerültem be Voldemort csatlósainak köreibe Lucius Malfoy-on keresztül, akit a beosztási ceremóniánk után ismertem meg többedmagával.

Patrónus: Denevér  Vér: Arany  Pb: Ian Somerhalder Csoport: Egyenlőre diák, de többre vagyok hivatott


Vissza az elejére Go down
 
Killian Stonewall
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Elveszett karakterek-
Ugrás: