Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Lily & Mark 04_www.kepfeltoltes.hu_
Lily & Mark 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Lily & Mark Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Lily & Mark Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Lily & Mark Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Lily & Mark Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Lily & Mark Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Lily & Mark Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Lily & Mark Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Lily & Mark Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Lily & Mark Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Lily & Mark Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Lily & Mark Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Lily & Mark Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily & Mark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily & Mark Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily & Mark Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Lily & Mark   Lily & Mark Icon_minitimeCsüt. 6 Aug. 2015 - 12:43


a betörés?


Eléggé mozgalmas napom van, mint végzősök sűrűbben lejárhatunk Roxmortsba a szabadidőnkbe, de még is kevés az idő. Lehet már érezni a tél közeledtét, javában tombol az ősz, így kezdek fázni főleg, mert reggel óta Roxmorts utcáit járom. Marl-al jöttem le, majd Jamesel és a többiekkel töltöttem az időt. Markal viszont megbeszéltem egy találkát, nem igen tudtam lebeszélni arról, hogy ne adjak neki egy kis bemutatót, majd csak a szakkörön. Eléggé akaratos tud lenni. Viszont félek, hogy lebukunk.  Miközben igyekszem a találka helyre, a fél arcomat bedugom a griffendéles sálam mögé. Fenébe is hirtelen jön ez a csípős hideg. Lehet inkább rábeszélem egy forró vajsörre, nem mintha ma már nem ittam volna. Mikor meglátom az egyik falnál támaszkodni megszaporázom lépteimet, és oda sietek hozzá.
- Én meg lassan jöttem, fogadni mertem volna, hogy késel.-csalódott fejet vágok, nem mintha várni akartam volna a hidegbe, de nem számítottam rá, hogy időben itt lesz, sőt lehet még előbb.
- Na akkor mit akarsz csinálni? - hát igen kissé türelmetlen vagyok, sosem volt erősségem a türelem, és az hogy várjak. Kicsit reménykedem benne, hogy fázik, és szomjas...

Vissza az elejére Go down
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Lily & Mark Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Lily & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Mark   Lily & Mark Icon_minitimeKedd 11 Aug. 2015 - 20:20



Lils & Mark




Mondtam már, hogy imádom a szombatokat? Főképp a kviddics pályára belógós, évfolyamtársakat megviccelős, fotózós és barátokkal lógós szombatokat. Kivételesen nem talált be senki és az én agyvizemet se forralták fel (nem éhesek, na), úgyhogy továbbra is kék folt, illetve fájó pont mentes vagyok. Nem értem mi történhetett. Talán csak most tűnt fel Fortunának, milyen helyes srác vagyok?
Minden esetre túl békésen is töltöm napjaimat a Roxfort nevű fegyházban és környékén, szóval nem is időzíthettünk volna jobban a betörősdit Lilyvel. Már annyira nem bírtam magammal, hogy előbb elköszöntem a többiektől és nekiálltam felderíteni a terepet - másodjára is -, hogy a házkereséssel se húzzuk majd az időt. Találtam is egy-két kihalt célpontot, úgyhogy az első lépéseket kipipálhatjuk, így csak a bejutás és az oktatás van hátra.
Szerintem nem lepődik meg senki, ha bevallom: egyszer sem vártam még így egy órát sem. Persze, ha nevezhetjük órának.
Mikor végre Evans is ideér, pont az egyik épület falának dőlve állok és az órámat nézegetem, vajon mikor tisztel meg jelenlétével. Ami azt illeti, számítottam rá hogy korábban jön, mivel eddig úgy tűnt a maximalisták állandó siettségben élnek. Meg hát egyébként se lett volna jobb dolgom a várakozásnál, miután otthagytam a bandámat.
- Késni? Erről? Alábecsülöd az érdeklődésemet és az igyekezeteimet, Evans - húzom el a szám rosszallóan. - Nos, végrehajtani egy behatolást. És ez kivételesen nem metafora. - Vigyorogva rákacsintok, majd meg sem várva a reakciót elindulok az A terv felé. Lehetnének kihaltabbak is az utcák, ennek ellenére biztosra veszem, hogy feltűnés nélkül bejuthatunk és nekiláthatunk a párbajos bemutatónak.
Egy hatalmas, ősrégi családi ház előtt állok meg. Alig pár másodpercig tart átugrani az aprócska kerítést, a vöröskéhez viszont hátrafordulok, hátha segítségre van szüksége.


words: 278 & note:-


Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily & Mark Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily & Mark Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Mark   Lily & Mark Icon_minitimeCsüt. 13 Aug. 2015 - 10:41


a betörés?


Kicsit féltem ettől a találkozástól, arról nem is beszélve hogy sok kedvem se nagyon van hozzá. Tudom, hogy Mark cseppet meggondolatlan, és szeret a saját feje után menni. Amit ő viccesnek, és veszélyesnek találok. Nem éppen nyerő párosítás. Ezért érthető, hogy vonakodva jöttem el. Mindig nem tudom felfogni, hogy minek kell neki bemutatót tartanom a párbajszakkör előtt. De minél hamarabb beadom a derekamat, annál hamarabb szabadulok. Természetesen a mindig jól alkalmazott "lezser" állapotában találom. Az már rossz jel, hogy ha pontos volt, ez azt jelenti hogy be van zsongva, és ez rám egyáltalán nem jelent jót.
- Igen ebben igazad van, nem hittem volna, hogy ennyire felvillanyoz a dolog. - jegyzem meg epésen, hisz nincs jó kedvem ha valamihez nincs kedvem. Persze azért próbálok nem bunkó lenni, és minél hamarabb túl lenni ezen. Válaszára csak félve nézek rá. - Milyen behatolásról beszélsz ? - majd leesik, és csak kínomba, hitetlenkedve elnevetem magam. - Ugye nem arra gondolsz, hogy betörünk valahova, ahol gyakorolni akarsz ? - tekintetét látva komolyan gondolja. Mély levegőt veszek. - Komolyan ennél még a seprűtároló is jobb ötlet volt. Miből gondolod, hogy ebbe belemegyek ? - görcsösen sose ragaszkodtam a szabályokhoz, inkább nem volt okom megszegni őket, persze ez az utolsó évemig volt igaz. Mostanában folyton megszegem a szabályokat, már egy büntető munkán is voltam. De a felesleges szabályszegésért nem rajongók, és úgy vélem ez határozottan közéjük tartozik. - Komolyan nem tudsz várni a szakkörig? Jövőhétre tervezzük az első órát, ha eddig kibírtad.... - tudom felesleges, de próbálkozni mindig lehet. Egy biztos, hogy én nem fogok betörni sehova, de az is, hogy nem fogom egyedül hagyni Markot.  

Vissza az elejére Go down
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Lily & Mark Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Lily & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Mark   Lily & Mark Icon_minitimeHétf. 17 Aug. 2015 - 16:53



Lils & Mark




Amint meglátom Lilyt, laza mozdulattal ellököm magam a faltól és teszek felé pár lépést. Minden egyes szava és gesztusa azt sugallja, semmi kedve az egészhez - mintha csak a homlokára lenne írva a kelletlenség. Számítottam rá hogy aggódni fog, arra pláne, hogy nem szívesen teszi meg nekem ezt a szívességet, szóval meg sem lepődök rajta. Hívhatjuk önzőségnek hogy ennek ellenére is kiharcolom, de így van. Sosem a türelmemről voltam híres, ezt ő is tudja.
- Azt hittem értékeled a lelkesedést - biggyesztem le a számat csalódottan. Eddig még csak hasonló eset sem fordult elő, általában hasztalan dolgokkal, vagy kviddiccsel töltöm az időmet. Utóbbival pedig nem kell különösebben erőlködnöm, a véremben van... na meg általában úgyis hamar lesérülök. Mondhatni profi vagyok kispadra ültetve, minden önelégültséget mellőzve.
- Abból, hogy mindenről gondoskodtam - válaszolom magabiztosan, majd kissé lehalkulva folytatom. - Több házat is ellenőriztem, ahova mehetnénk, és még az ellenőrzést is leellenőrzöm, mielőtt te is bejönnél. Így biztosan nem kerülsz majd bajba. - Nekem meg nem oszt nem szoroz egy újabb balhé, főleg ha a büntetőmunkán újból hozzá osztanak be.
Hiába próbálkozik, nem lesz képes jobb belátásra bírni. A győzködésére szótlanul rázom a fejem és el is indulok a terepre, mielőtt még nemet mondhatna. Hamarosan már a kerítés túloldaláról várom, hogy beletörődjön a tervbe és kövessen.
- Ígérem, nem fogsz miattam bajba keveredni.


words: 221 & note: sosorry a félhulla reagért ♥


Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily & Mark Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily & Mark Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Mark   Lily & Mark Icon_minitimeCsüt. 20 Aug. 2015 - 19:52


a betörés?


Csak elmosolyodom. - Természetesen értékelem a lelkesedést, csak én akkor tudok valamit kezdeni vele, mikor a szakkörön vagy. - jegyzem meg. Kicsit se célozgatok. Hogy őszinte legyek, szerintem nem is az érdekli, hogy mit tudok, csak balhét, és akciót szeretne. Nem tetszik, hogy ez miatt engem is belerángat, de természetesen nem megyek úgy se bele a hülyeségébe. Hitetlenkedve nézek rá, mikor kiderül mi a terve. Szóval beakar törni egy házba. Komolyan, hogy lehet valaki ennyire adrenalin függő ?
- És találtál egy teljesen lakatlan házat? Ahol nem lakik senki? És nem őrzik ? - az a baj, ha nem adom meg magam, nem fogom tudni lerázni. Csak sóhajtok. - Rendben, essünk túl rajta, de remélem tényleg olyat találtál, ahol nem bukhatunk le. - követem ahhoz a bizonyos házhoz, mikor odaérünk meglep, hogy egy kerítés is körülveszi. Rossz érzésem van. - És az amit ellenőriztél? - kérdezem kételkedve. Közbe én is átmászok a túloldalra, és körbe nézek a helyen. Valóban úgy tűnik, mintha évek óta nem látott volna a hely senkit, és semmit. Nagyon remélem ezúttal csal a radarom, és nem fogunk lebukni. - Akkor hát, csak utánad.

Vissza az elejére Go down
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Lily & Mark Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Lily & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Mark   Lily & Mark Icon_minitimePént. 21 Aug. 2015 - 14:50



Lils & Mark




Válaszára csak legyintek, ha ennyire villogtatni akarja a pesszimizmusát, én nem fogom elrontani az örömét. Végül is ő sem tudja az enyémet: hiába játssza az akadékos jó kislányt, a végén úgyis segít majd. Szerintem valójában őt is vonzza az akció, csak nem meri bevallani. Különben mit keresne itt? Oké hogy barátok vagyunk, de nem olyanok, akik minden áron mindent megtesznek egymásért. Ha egy cseppet sem vonzaná az ötlet, nemet mondott volna. Ha cseppet sem vonzanák a hasonló helyzetek, nem találja ki a párbajszakkört, messzire elkerüli a tekergőket, és eleve nem is a Griffendélbe kerül.
- Ne szóld el magad - kacsintok rá vigyorogva. - Nem te lennél az első.
Azt hiszem mindketten jobban járunk, ha nem fedezi fel a kétértelműséget a megjegyzésemben. Túl fiatal vagyok még a halálhoz.
Azt hiszem, még Evanstől is jobban tartok, mint a betöréstől. Bár azt hiszem erre már rájött, lerí a helyzetről hogy nem ez az első alkalom, mikor illetéktelenül behatolok valahová. Khm. Úgy érzem házba, szobába, és a többi.
- Jah, lehet igazából egy távoli szigeten vagyunk, csak nem szóltak róla. - Mint az összes többi baromságomat, ezt is halál komoly arccal közlöm, majd vállat vonok. - Nem fogunk, mindenre gondoltam. Ennyire nehéz ezt elhinni?
Hát persze, hogy az.
Türelmesen megvárom míg ő is átmászik, állandó készenlétben és mozgásdetektorral, hogy a) segítsek neki b) kapjam fel és rohanjak amíg el nem esünk mindketten, ha úgy alakul. Szerencsére egyik sem válik szükségessé, így elégedetten összedörzsölöm a tenyereimet és elindulok befelé.
- Amíg benézek, bújj el a bokorban. - Azzal hősiesen elkezdek kommandózni a ház felé. Az ajtót már korábban kinyitottam egy bűbájjal, ezért könnyedén bejutok az előszobába. Három szóval is leírom, ha szükséges a hangulatfestés: régi, poros, hatalmas.
Nagyi.
Elkerekedett szemekkel nézem az előttem álló vénséget, egészen addig, amíg egy lebegő edény fejbe nem talál. Egyből dől is a Kínai nagy fal: a padlóhoz tapadok és fájdalmas nyögésekkel kísérve kezdek el kúszni a kijárat felé, miközben a múmia folyamatosan kiabál.
Remélem Poppynak sok jege van előkészítve.


words: 330 & note: -


Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily & Mark Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily & Mark Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Mark   Lily & Mark Icon_minitimeVas. 23 Aug. 2015 - 10:36


a betörés?


Csak sóhajtok, értékelem a lelkesedését, de nagyon nincs kedvem ehhez. Szívesebben kortyolgatnék egy vajsört Jamesékkel a három seprűben. Helyette Markal kell egy házba betörnöm, hogy párszor megtámadjam. Tuti, ezt már csak kalandvágyból csinálja. A poénkodására csak forgatom a szemem, mai nap csupán ennyi telik tőlem.
- Nagyon szellemes. - jegyzem meg szárazon. - Komolyan válaszoljak? - elmosolyodom. - Bízom benned, na. De még én is tévedhetek. - büszkén kihízom magam, de csak elnevetem magam, persze poén. Még a kerítésen is átmászok, a ház valóban lakatlannak tűnik, és eléggé lerobbantnak. Most nem azon félek, hogy még is lakik itt valaki, hanem ha belépek ránk dől az egész. Nagyot nyelek. Majd Mark kiadja az utasítást, hogy amíg körülnéz bújak el a bokorba. Nem szokásom elbújni, ha valami hülyeséget csinálok, büszkén vállalom, de most még is engedelmeskedek, és oda megyek a bokorhoz. - Jól van,de vigyázz magadra, ne légy hülye. - én vagyok az idősebb, nekem kellene hogy több eszem legyen, hogy vissza rántsam, ehelyett bebújok a málnásba.
Ahogy bemegyek nem sokára rá dulakodást, és törések hangjait hallom. Kipattan a szemem, majd oda sietek. Markot látom, ahogy fekszik a bejárati lábtörlőn, és egy idős hölgy dobál hozzá, mindent amit talál.
- Jajj elnézést kérünk! - leguggolok Markhoz, de a néni csak nem hagyja abba. Most egy vázát vágna hozzánk, amit esküszöm nem tudom hogy bír felemelni, nem hogy eldobni. - Maga no....  Protego!! -  gyors pajzsbűbáj megvéd minket a vázától. Miközben tovább keresgél a nő, fogom Markot, és kihúzom a házból. - Pattanj már fel! - üvöltök rá. Amilyen ijesztő a helyzet, olyan vicces is egyben.   

Vissza az elejére Go down
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Lily & Mark Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Lily & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Mark   Lily & Mark Icon_minitimeVas. 23 Aug. 2015 - 12:48



Lils & Mark




Hiába forgatja a szemeit, tudom, hogy imádja a poénjaimat. Minnnnndenki imádja a poénjaimat.
Ártatlanul és felettébb férfiasan megrebegtetem a szempilláimat, a viccelődésén viszont képtelen vagyok megállni, elröhögöm magam. A francba! Egyszer úgyis színész leszek. Túlságosan sokáig vágyakoztam Ophelia szerepe után ahhoz, hogy csak úgy lemondjak róla.
- Hát, ha bízol bennem tényleg azt igazolja, hogy tévedhetsz - válaszolom könnyedén, látszólag viccből. A tekintetem és a mosolyom persze magukért beszélnek, mert más esetekben nem mindig a legjobb választás hitelt adni a szavaimnak. Ezúttal természetesen gondoskodtam róla, hogy ne keveredjen bele az őrült ötletembe, és a párbajszakkört sem fogom veszélyeztetni. Minden más viszont... Ha a saját apámnak miattam esett bántódása, ki tudja, mikor üt be a következő szerencsétlenség miattam? Ha Theát sem óvtam meg, pont, miután...
Nyelek egy hatalmasat és újból Evansre mosolygok, remélve, ezúttal több őszinte vidámságot sikerül belecsempésznem az arckifejezésembe. Nem vagyok hajlandó ezeken kattogni, főleg nem mikor épp egy házba készülök betörni a gyakorlás miatt.
- Én mindig zseniális vagyok.
Az ő okoskodó fejét utánozva emelem fel a mutatóujjam, ezzel is nyomatékot adva a szavaimnak. Kár, hogy szinte azon nyomban meg is hazudtolom magamat, miután belépek a korhadó házba. Na de most komolyan, ez mikor került ide? Feltámadó múmiák csak Ázsiában vannak, nem?
Szerencsére Lils megjelenik és hősként kezd ráncigálni az ajtó felé. A kiáltására azért sikerül összeszednem magam - valószínűleg a kissé hisztérikus nevetésem ad egy kis energiát ahhoz, hogy felkeljek és kisiessek a vöröske oldalán.
- Hallottam már róla, hogy a Roxmortsi házban szellemek kísértenek, erre valahogy mégse számítottam - nevetgélek tovább, miközben nagy nehezen felkapaszkodok a kerítésre, hogy aztán átpottyanjak a túloldalára. Rossz betörő is betörő.
- Ne aggódj, vannak még opciók ezen kívül.


words: 278 & note: -


Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Lily & Mark Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Lily & Mark Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Lily & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Mark   Lily & Mark Icon_minitimeKedd 25 Aug. 2015 - 22:48


a betörés?


Kapkodva a levegőt cibálom ki Markot, így csak a kerítésig jutunk, ha csak nem repítem át rajta. Legszívesebben, mondanom se kell, hogy azt tenném. - Örülök, hogy a humorérzéked sértetlen. Viszont a becsületed... - jegyzem meg gúnyosan, miközben én is átmászom a túloldalra. - Ezt nevezed te ellenőrzésnek?  - a hangom nyugodt, bár belül dühöngök. - Tisztában vagy vele, hogy panaszt is tehet? - azt nemtudom, hogy ezért járhat e kicsapás, de remélhetőleg csak én reagálom túl, mint mindig mindent. Viszont ez rosszabbul is végződhetett volna, inkább azért borultam ki. Legutóbb Roxmortsba támadott be egy halálfaló. - Engedelmeddel, én többet nem próbálkozom. Van jobb dolgom is, mert öreg hölgyeket halálra ijeszteni. - jegyzem meg szárazon. Amúgy se volt túlzottan kedvem ehhez az egészhez, de úgy érzem elértük azt a pontot, mikor elővigyázatosabbnak kell lennünk, és nem lehetünk felelőtlenek. - Nézd Mark, tényleg... bocs, de nem törhetünk be, lehet a következőbe, nem néni lesz, hanem rosszabb. Jó lenne ha óvatosabb lennél. És most nem csak a mai napra célzok.

Vissza az elejére Go down
Mark Cavelier
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Mark Cavelier

Származás : ➳ Félvér
Lojalitás : ➳ Jó
Családi állapot : ➳ Bonyolult
Lakhely : ➳ Roxfort
Foglalkozás : ➳ Megmentjük a Kilincseket klub elnöke
Pálca : ➳ 12 hüvelyk, kőris, sárkányszívizomhúr
Idézet : Lily & Mark Tumblr_nozymtd0IH1thoc35o6_250

Az életed felkiáltó jel legyen, ne magyarázkodás.

Karakterlap : Csak neked, csak most
Playby : ➳ Francisco Lachowski

Lily & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Mark   Lily & Mark Icon_minitimeSzomb. 29 Aug. 2015 - 13:11



Lils & Mark




Az aggodalmaim váratnak magukra, ugyanis egyelőre jobban lefoglal az, hogy átjussak a kerítésen. Nagy nehezen sikerül is, csak éppen továbbra is szédelgek, így nem töltök sok időt a tetején és a huppanás se megy a tervezett finomsággal. Ouch. Miután nehézkesen, de annál biztosabban feltápászkodtam tudatosul csak bennem, milyen hegyi beszéd vár rám az előbbi miatt. Édes Merlinem, bárcsak inkább elveszítettem volna az eszméletemet, vagy a kemény talaj helyett vicces gombára esek! Akkor nem kéne Lily élőben lerendezett rivallójától tartanom. Úgy érzem magam, mint egy kisgyerek, akit épp rengeteg galleont érő dísztárgy eltörésén kaptak rajta. Vagy valami hasonló, elvégre nem élünk olyan jómódúan a családommal hogy csak úgy telepakoljuk a házunkat puccos, felvágós és haszontalan holmikkal. Ráadásul, ha belegondolok, engem egyszer sem kaptak rajta csínytevésen, véletlen baleseten végképp. Akkor most profinak számítok?
- Evans, én leellenőriztem. Nem tehetek róla, hogy visszateremtődött - tárom szét a karjaimat tehetetlenül. - Pontosan ezért mondtam, hogy várj meg kint. Előbb vagy utóbb kijöttem volna magamtól is, és akkor nem keveredsz bele.
Utálom, mikor leszúrnak valamiért. Tudom, hogy jelenleg neki van mindennél több joga dühösnek lenni, meg se szólalhatok és a többi, de szép lassan bennem is felmegy a pumpa. Próbálom legalább a nyugodtság látszatát megőrizni, viszont mondanom sem kell, mennyire járok sikerrel.
- Halálra ijeszteni? Ha a halál szó rám vonatkozik, a hölgy rád és az ijedtség rá, akkor igen, igazad van. De a hármat egy mondatban ebben a vonatkozásban elég meredek dolog használni. - Annyira tudom sajnálni szegény öreg satrafát, amint visszaérek telesírom a párnám.
- Jól van. Ez volt az utolsó dolog, amit kértem tőled.
Anélkül hogy elköszönnék egyszerűen csak hátat fordítok neki, és dühösen elviharzok. Hívhat bárki gyerekesnek, udvariatlannak, hálátlannak, de az biztos, hogy én ezt nem hallgatom tovább.


words: 287 & note: hisztikriszti ellenére is köszi a játékot Razz


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lily & Mark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Mark   Lily & Mark Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily & Mark
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily & Mark
» Rita & Mark
» Mark & Thea
» Cailin & Mark
» Rita & Mark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: