Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Ralph & Lin  04_www.kepfeltoltes.hu_
Ralph & Lin  776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Ralph & Lin  Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Ralph & Lin  Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Ralph & Lin  Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Ralph & Lin  Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Ralph & Lin  Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Ralph & Lin  Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Ralph & Lin  Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Ralph & Lin  Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Ralph & Lin  Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Ralph & Lin  Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Ralph & Lin  Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Ralph & Lin  Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ralph & Lin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Ralph & Lin  Empty
TémanyitásTárgy: Ralph & Lin    Ralph & Lin  Icon_minitimeSzomb. 11 Ápr. 2015 - 12:13

A hét igen csak szokványosan telt. A lányokkal jót szórakoztunk óra közben, meg esténként. Mostanában, amikor csak tehetem társasággal együtt mozgóm, abban a reményben, hogy ezzel elriasztom a felém közeledőt. De ki is közeledne felém, amikor ha nincs is nagy dobra verve , de elég sokan tudnak arról, hogy eljegyeztek.
Szóval az örökös társasággal leginkább a vőlegényjelöltemet akarom távol tartani, hiszen elég nekem az a kötelező idő, amit apám előírt számomra, hogy igen is vele kell töltenem. Nyilvános megjelenések eset , csak is ő lehet a kísérőm. Mi az, ha nem az, hogy szinte megölték a magánéletemet? Nem dönthetek semmiről sem. Már a hétvégi szabadidőmről is döntöttek jó részt.
Apám előírta, hogy heti egyszer, vagy kétszer kötelezően találkoznom kell Ralph. Néha csak a suliban, néha pedig nyilvánosan. Valahogy egyiknek se örülök, bár tény, ha a suliban találkozunk, akkor lehetek szemetebb a kelleténél vele, mert ha utcán vagyunk, akkor viselkedni kell. De itt, kerítésen belül, főleg, ha csak ketten vagyunk játszhatok vele, mint macska az egérrel.
És, hogy mit fogok ma tenni? Pontosan ezt.
Kezdtem azzal, hogy jó idő lévén kicsit lengébben öltöztem. Miniszoknya, egy lengébb, kicsit átlátszó blúz, amire csak egy kardigánt vettem fel. Hétvége lévén nem az egyenruhába kell feszíteni, így szabadon öltözködhettem. Aki lát tényleg csak azt hiszi, hogy tetszeni akarok a másik félnek, valahol így is van. De leginkább azt akarom, hogy lássa, mihez nem nyúlhat, mi nem lehet az ővé. Csorgassa csak a nyálát, jöjjön zavarba, én nagyon jól fogok szórakozni.
A mai találka hely a csónakháznál van. Remélem nem lesz arra senki sem, és akkor tényleg kedvemre szívathatom.
Ugyebár a ruha volt az első, és már is folytattam azzal a dolgokat, hogy nem 10 percet késtem, hanem majd nem 20-at.
- Szia- köszöntem Ralphnak kurtán, és leültem az első padra, amit megláttam, ami tőle jóval távolabb volt. Így, ha beszélgetni akar, akkor jöjjön csak ő oda.
Vissza az elejére Go down
Ralph Selwyn
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Ralph Selwyn

Származás : aranyvérű
Lojalitás : lojális...
Családi állapot : egyedülálló
Lakhely : Roxfort, többnyire
Foglalkozás : tanuló
Pálca : Szilva, 12 és fél hüvelyk, sárkányszívizomhúr
Karakterlap : Olvasás
Karakterzene : Most elmondom mid vagyok, mid nem neked
Playby : Matthew Gray Gubler

Ralph & Lin  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ralph & Lin    Ralph & Lin  Icon_minitimeKedd 14 Ápr. 2015 - 23:26


Lin és Ralph


Gyűlöltem a bátyámat, mikor kitalálta ezt a házasságot, pedig nem igen történt meg velem, hogy ilyen heves és ilyen negatív érzelmet tápláltam volna a gyámommá avanzsált testvérem irányába. De ezúttal olyat tett, amit nehezen bocsátottam meg neki. A nyakamba varrt egy csajt, aki nem ismertem, ezzel pedig attól a maradék kis szabadságomtól is megfosztott – már ha egyáltalán volt ilyenem valaha. Hiába jártunk egy évfolyamra, eddigi hét évem alatt nem igen elegyedtem szóba Cailinnel, különösebben okom sem volt rá. A baráti körünk eltérő volt, én a különböző házak népszerű srácaival lógtam, az alfahímekkel, akik mellett nem kellett attól tartanom, hogy nyíltan konfrontálódnom kell majd bárkivel is. Elvégre a közkedvelteknek sosem mernek nekimenni a többiek, a mi rétegünk valahogy felettük áll. És nekem erre volt szükségem, hogy tartozzak valahova és megfeleljek az elvárásaiknak. Így talán nem csoda, hogy nem töltöttem el még csak egy percet sem Cailinnel és a barátnőivel.
Az ötlet, hogy még az esküvő előtt is találkozgassunk, mindennek a teteje volt. Nem mondom, maga az alap elképzelés, hogy ismerjük meg egymást, nagyon kis bájos lett volna a maga buta módján, de mindketten tudtuk, hogy itt nem erről van szó. Ez egyszerűen csak a kifelé élés egy ékes példája, hogy mindenki lássa, kik vagyunk mi. De bennem gyakran felmerült a kérdés, hogy igen, alapvetően kik vagyunk mi a tiszta vérünk által? Bár azt hiszem, nem szabadna ilyeneken törnöm a fejem. Boldogok a lelki szegények, jobb, ha nem keresem mindenre a választ és beletörődök abba, hogy az élet szar. Már megszokhattam volna tizenhét év alatt.
Lényeg a lényeg, a csónakházban vártam rá, már lassan húsz perce ültem ott, mire végre felbukkant. A falnak dőlve álltam, egy szál cigarettán rágódtam és kavicsokat dobáltam az egyik felfordított, kilyukadt csónak felé. Arra törekedtem, hogy a sima felületű, kerek kis kövek beletaláljanak a csónakon keletkezett résbe. Mostanra már egészen belejöttem.
- Szia… Korábban jöttem? – A válasz tökéletesen nyilvánvaló volt, egyszerűen csak nem akartam nyíltan a szemére hányni, hogy megvárakoztatott.
Igazán még akkor sem tudtam haragudni, mikor tőlem jóval távolabb ült le, mert bárhonnan is szemléltem, remek kilátást nyújtott. Úgyhogy lényegében nyugodt szívvel elnézhetek neki bármit…
Elhajítottam az utolsó kavicsot is, majd szívtam egyet a cigiből és elindultam Lin felé. Ha ennyire akarja, akkor tessék, még sétálok is a kedvéért…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Ralph & Lin  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ralph & Lin    Ralph & Lin  Icon_minitimeSzer. 15 Ápr. 2015 - 19:04

Korábban? Most szórakozik velem? De, hogy jött ő korábban, én késtem direkt.
- Nem tudom, csak te tudhatod hogy mikor értél ide, én nem - válaszoltam neki, de pukkadjon meg, mert nem nagyon érdekel , hogy mikor ért ide pontosan. Sőt, teljesen hidegen hagy, ahogy az is mennyit kellett rám várnia. De megérte kiöltözni, mert látom ,hogy a szemét le se tudja rólam venni. Nagyon helyes, folyjon csak ki neki, vagy akár ki is eshet.
Nem értem minek kell ez a találkozó. Ha még azt mondták volna, hogy ismerjük meg egymást, és meglátjuk mi lesz a dologból még talán bele is mentem volna. De így, hogy kötelezve lettem, ráadásul a drága szabadidőmről sem én rendelkezem, hanem más. Na azt már nem. Ilyen jó időben lenne jobb dolgom is. Példaképpen mehettem volna a lányokkal Roxmortsba. Ott mindig jól szórakozunk, vásárolgatunk, stb. A pasizásról meg nem is beszélve. ehelyett itt kell lennem, ahol nem akarok lenni.
- Mit fogunk csinálni? - néztem rá kérdőn, ha már oda jött, bár cseppet sem tetszett, hogy cigi van a szájába. Nagyon nem, így  arrébb húzódtam, és közben előhúztam a pálcámat, majd hirtelen célba vettem a cigijét. Plusz remélem tervezett valamit, nem csak azt, hogy itt ülünk ,és unatkozunk, mert isten bizony, hogy akkor itt hagyom. Unatkozni a szobámba is tudok.
-Aguamenti - mondtam ki a varázsszavakat, aminek hatására a célpontom, vagy is a cigi megtelik vízzel. Mellettem aztán nem fog cigizni az egyszer biztos. Elégedett mosollyal tettem el a pálcámat.
- Szép napunk van nem? - kérdeztem mintha mi se történt volna, és hátra dőltem , úgy hogy a kezemen támaszkodtam. Élveztem a napsugarait, amik melegítettek. Persze azt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy szépen domborítottam is hozzá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Ralph & Lin  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ralph & Lin    Ralph & Lin  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ralph & Lin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ralph & Isa
» Ralph és Jo
» Ralph, és Raina
» Ralph & Vicky
» Ralph & Mary

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: